تاپیک آمادگی برای دور دوم سرور 1x اسپید ترا [بدون هیچگونه بات]

• ناصر جان فک کنم داری اشتباه میزنی ، کسی و میگن لات کوچه خلوت که تو سری خوری چیزی باشه ، این بچه هایی که میبینی دو راند رو 100 کردن این راند هم دارن کری میخونن تنور رقابت (تو بازی) رفاقت (خارج بازی) رو گرم کنن وگرنه برای اکثر بچه های ما این کل کل ها و رفاقتاست که جذابه نه خود بازی دیگه هر کاری میخواستن تو تراوین کردن و لات کوچه خلوتم نیستن منم از شما دعوت میکنم حتما این سرور تشریف بیارین با تیمتون و آمرداد و محک بزنین

ارادات

سلام داداش .منم صرفا جهت داغ شدن تنور کل کل این پست رو گذاشتم . وگرنه همه میدونن برای من تو تراوین اول رفاقت مهمه و بعد رقابت .

منظورم از کوچه خالی این بود که تو فروم جز بچه های امرداد کسی پست نمیذاشت :P

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• درود به همگی

خیلی دوست دارم این سرور بدون بات رو به یاد گذشته ها بازی کنم ولی حیف که زمان ندارم و این نوع سرور نرمال زمان بر هست

منظورم از زمان چون خودم تنها هستم و تنهایی واقعا حال نمیده اگه از دوستان کسی امد در خدمتتون هستم

امیدوارم سرور پر هیجانی رو پیش رو داشته باشید

ببینیم چی میشه از دوستانم اگه کسی پایه شد میایم

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه دوستان در هر 4 تا ساید

• سلام خدمت دوستان

چندتا از رفقا دور هم جمع شدیم این سرور هستیم خدمتتون فعلا تصمیمی نگرفتیم با چه گروه یا سایدی پلی کنیم و طی چند روز اینده مشخص میشه سرور خوبی داشته باشین

• درود صادق عزیز دیگه دوستای دیروز دشمنان فردا و دشمن های فردا دوست های فردا ها

این سرور رو به روی همیم اگه بیایید

• به به ببین کی داه میاد :دی

این همه بچه هارو جمع کردین معلوم کسی جرعت نمیکنه بیاد

• دوستانی که میخوان تو اس دبل پلی بدن تو واتس آپ بهم پی ام بدن

۰۹۳۷۹۳۶۳۷۶۲

بچه های آمرداد تو فروم ۳ ایکس بچه های شمال غرب براتون شاخ و شونه کشیدن

کوچیک همه ناصر کلاهبردار

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• با سلام خدمت مدیر سایت از مدیریت محترم میخوایم که یه نظر سنجی بذارن تو فروم برای تغییر زمان بازی

با تشکر تیم کلاهبرداران

• سلام ناصر حان خوش اومدي به سرور

هميشه ميگن با خوك كشتي نگير چون هم تو كثيف ميشي هم اون خوشش مياد

كسي كه تا بگي سلام فحش خواب اور بهت بده ارزش كل كل و شوخي و رقابت نداره

ما با خيليا رقيب بوديم نمونش همين محمد حسين سائوران عزيز اين سرور كنارمونه يا خيلي ديگه از عزيزان

ولي يه عده حتي ارزش رقابت هم ندارن چه برسه به ريپلي كردن و جواب دادن

قديما يه زمان گيم جديد ميومد مسابقه ميزاشتيم با دوستان كي زودتر تمومش ميكنه

فرداش يكي از بچه ها ميگفت من تموم كردم

چيت زدم تموم شد

ولي ما هر روز روش هاي حل بازي و تموم كردنشو مرور ميكرديم

ما از مسير لذت ميبرديم و اون يه روزه رسيد به مقصد و براش جذابيتي نداشت .

اين سرور بدون مولتي هست بازيكن بودن ميومدن اينجا نكه اونجا چيت بزنن

البته همونجا هم پخي نميشن به اندازه كافي ادم هست بزنتشون

شاد و خندون باشي ناصر جان

سعيد

molla

پي نوشت: سهند جان خير مقدم ميگم بهت

• لایک داری داداش .

من زمانی که گفتن آمرداد داره میره شمال غرب با زئوس پلی بده خیلی تعجب کردم

دوستانی که با تغییر زمان بازی موافق هستن درخواست بدن چون یه دست صدا نداره

• سلام و عرض ادب خدمت همه شما عزیزان

به به میبینم که جمع همه ی بزرگان جمعه ، اگه اشکالی نداره ما کوچیکا رو هم تو جمع خودتون جا بدید <3

بنده هم به نوبه خودم از همین جا اعلام میکنم به همراه تعدادی از دوستان قصد حضور داریم .

ساید انتخابی مثل همیشه
    جنوب غرب خواهد بود .

امیدوارم سرور خوبیو شاهد باشیم .

پ.ن 1 : میبینم که آمرداد گرد و خاک به پا کرده :دی

پ.ن 2 : از شمال چه خبر ؟ کسی شمالو گردن نمیگیره ؟

پ.ن 3 : میدونم اکثرا درگیر هستن و وقت کمی دارن ولی قطعا این سرور با این تیتر واقعا وسوسه کننده بود

پ.ن 4 : فک کنم با این پستم بایگوش و ترانتولا امشب تو پی وی به خدمتم برسن که تو میگفتی وقت نداری اکانت تورنمنت بالا بیاری الان میای اسپیدترا تیم میاری ؟ :دی

پ.ن 5 : همش تقصیر امیر ناجیه منو وسوسه کرد بیام :دی

پ.ن 6 : فک کنم رکورد پ.ن تو یه پستو شکوندم :دی

شاد باشید

کوچیک همه یوسف

• درود

بنده اگر دوستانم بیان و حوصله سروری طولانی تر رو داشته باشن حتما ساید انتخابی ام شمال شرق خواهد بود اگه هم کسی نیاد یک تنه وایمیسم

به هر حال مراعات سن و سال ما رو بکنید یک شبه فارممون نکنید

خدا کنه حواسمونو از سه ایکس پرت نکنه فقط چون اونجا بدر جوری درگیر هستیم همین اول بازی به هر حال تا اینجا خوب پیش رفتیم و با اطمینان و سند و مدرک بدون مولتی و بات داریم بازی میکنیم تو صفحه اول جز ده نفر هستیم

امیدوارم اگه سمت شد اینجا هم بتونیم بازی قابل قبولی رو انجام بدیم

و برای بقیه دوستان هم آرزومندیم چنین اتفاقی بیوفته

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

بلاخره بعد سال ها به یک سروری داریم می رسیم که ارزوی خیلی ها بوده (بدون مولتی و بات)

در سرور های دات کام ای ار هر کاری بکنید باز بات ها وجود دارن اما الان فقط پلیره که مشخص میکنه قدرت اکانت چقدر باشه

خیلی ها هستن که بهونه های مخلتف (شما بخون ترس) نمیان که امیدواریم موفق باشن و خیلی ها هم میان که نشون میده تراوین واقعی هنوز طرفدار داره که دمشون گرم

حاج یوسف هم که پیوستن به سرور با تیمشون و به به . یاد سرور های گذشته ببینیم چی میشه خوشحال شدم که گفتی تو این

سرور هستی

فقط خیلی خوشحال تر میشم تیم های شمالی هم اعلان حضور کنن که شاهد سرور بهتری باشیم و 2 ساید دست به یقه نشن و 2 ساید دیگه شلغم بکارن

سرور رو لطفا ۲ یا ۳ روز عقب بندازید

عزیز دلم شما رو تو فروم هر روز میبینیم که دقیقا داری همین پست رو اسپم میکنی نمیدونم مدیر این بخش فروم کیه ولی شما بالا سمت راست دکمه کاربران و میزنی و دکمه تیم فنی رو مجددا میزنی و با ادمین در مورد این موضوع صحبت میکنی چون بعید میدونم هیچکس خواهان تعویق افتادن سرور باشه دیگه خواهش التماس ها نمیدونم برای چیه

پ.ن : اشکان توروخدا یه پست بدون غلط املایی بده من قول میدم رژیم رو هر جوری شده میگیرم میزارم رو اکانتت T_T

• البته این نظر شخصی بنده هست مدیریت محترم اما اگه واقعا میخواید استقبال کافی ازین سرور بشه یک ماه به تعویق بندازید.

چون تعداد زیادی از پلیرهایی که الان 3ایکس هستن میخوان بیان و در حال حاضر نمیتونن اما تا یک ماه دیگه تکلیف اون سرور تقریبا معلوم میشه.

از طرفی تعداد زیادی پلیر ایرانی توی مقدماتی مشغول هستن و تا یک ماه آینده اون سرور هم پرونده اش بسته میشه.

این سرور قراره حداقل 7-8 ماه در جریان باشه.

فکر نکنم یک ماه تاخیر به کسی صدمه بزنه اما جذابیت سرور رو مطمئنا چند برابر میکنه اگه سرور یک ماه استارتش به تاخیر بیوفته.

• توی مقدماتی امروز روز ۶۰ هست و یک ماه دیگه میشه روز ۹۰.یعنی ۱۰ روز قبل نقشه ها پرونده سرور مقدماتی بسته میشه؟!

پ.ن:یوسف اینقد انرژی گذاشتی برای پی نوشت هات به خدا برای اکانتت نزاشتی:D

TT 2011.ir
    Finals 2012.com
    Ts2.ir : Holder-Winner
    Ts8.com
    TT 2014.com
    Ts5.com-Birthday : Holder-Loser
    Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
    Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
    Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    Ts1.ir-r4 : B a y G o s h
    Ts6.com-2019 : B a y G o s h