تاپیک آمادگی برای دور دوم سرور 1x اسپید ترا [بدون هیچگونه بات]

• سلام خدمت تمامی دوستان

آقا دوتا سوال داشتم

اول اینکه آیا یکم بد موقع نیست که این سرور رو ران میکنید،اونم با این نکته که بقول خودتون بدون باگ و بات هست و لذت بخش؟(البته مانور سوالم روی تایم ران کردن سرور هست)

دوم اینکه واقعا بدون هیچ باگی هست این سرور؟یا فقط جریان بات رو سرور کار نمیکنه؟

چون تنها مشکل موجود بات نیست،پوشای نجومی روی یه سری اکانتای خاص هم هست که بازی رو خراب میکنه.دوست داشتم جواب مدیریت رو بدونم واقعا

پ.ن:آخی چقد دلم واسه اکانتای سیلور فروشی تنگ شده:D:D

• سلام دوست من

دقیقاخیلی از مشکلا سر بات هست ، وقتی باتی در کار نباشه دیگه کسی نمیتونه ۱۰۰ تا مولتی بکشه در نتیجه خبریم از پوش نجومی که عرض کردی نخواهد بود ، به هر حال تو کام هم مولتی بازی هست بالاخره یجوری آیپی دور زده میشه ولی وقتی باتی در کار نباشه بعید میدونم کسی بتونه دسترسی به منابع نا محدود داشته باشه و خبری از پوش نجومی نخواهد بود به امید خدا . ^^

• سلام همگی؛ خوبین ایشالا؟

حقیقتا انقد این اعلام آمادگی تیتر جذابی داره که اصلا نمیشه بی تفاوت از کنارش رد شد؛ فقط دو مورد تو نظرم هست که دوست دارم دوستان بهش توجه کنن :

مورد اول : آقا؛ کلا مولتی بازی نداشته باشیم؛ چون ادمین اجازه نداره اکانتی که ایپی نخورده بن کنه خودمون باید رعایت کنیم؛ اون روش ۲ تا مولتی بصورت جانشینی اوکیه ها ولی خداوکیلی هیچکس دیگه اکانت چهارمی نداشته باشه ؛ کلا سرور یطوری باشه که جمله:(این مولتی منه نزنش) رو از هیچکس تا آخر سرور نشنویم و خود لیدرا و پلیرا هم جدی دنبال کنن این قضیه رو؛ خودمم میرم پیش اشکان جان کپ میگیریم که یه وقت خواستم شیطونی کنم یا برعکس مچ همدیگه رو بگیریم و غارت کنیم مولتیای همدیگه رو؛ وگرنه درکل قرار باشه مولتی بازی کنیم و صرفا تعداد ۵۰ به ۱۰ تقلیل پیدا کنه آنچان هنری نکردیم فقط شیرازی بازی در اوردیم.

مورد دومم اینکه اگر دوستان عجله ای ندارن یه کوچولو سرورو بندازیم عقب تر که ما زیرساختای مولتیامون اونطرف اوکی شه بتونیم با فراغ بال بیشتری بیشتری این سرورو دنبال کنیم :Pبا این کار قطعا پلیرای بیشتری هم جذب میشن به این سرور و هیجان خیلی بالاتر میره؛ اصلا یه سایدو میدیم دست مولتی بازا ببینیم چند مرده حلّاجن.

پ.ن: این دوستانی هم که گفتین چرا اون سرور بات داره و فلان؛ جوابش خیلی ساده ست: چون خودمون درخواستشو کردیم. اتفاقا مزیت اسپیدترا به جاهای دیگه اینه که خوشگل به حرفامون گوش میدن و هرچیزی که خودمون درخواست کردیم ارائه میکنن؛ با وزارت امور خارجه حرف نمیزنیم که اینجوری مورد خطاب قرارشون میدین؛ مخصوصا تو نیما:D

کوچیک همه؛ رضا

• سلام خدمت همه

مجموعه امرداد باتوجه به بحث های سرور ۱ راند ۴ که بحث مولتی و بات داغ بود ، از این سرور بی بات استقبال میکنه از این رو تو این سرور در جنوب شرق بازی میکنه ..

کسایی که قبلا زدیمشون بازم بیان بزینمشون

کسایی که قبلا نزدیمشون ،بیان کمک اینا که زدیمشون ، همرو با هم بزنیم

پ.ن : به هر حال امرداد اومده هت تریک کنه ، میتونید جلو این اشکبوس کچل رو بگیرید که اینکارو نکنه

بهنام./

• سلام با تشکر از تیم مدیریت بابت این ایده خوبشون،این سرور اگه بات واقعا کار نکنه خیلی خوب میشه برای پلیرا،هر چند برای مدیریت سایت سود آوری کمتری خواهد داشت،دمتون گرم که رضایت پلیرها براتون مهمتر هست

این سرور میتونه خاطرات قبل رو زنده کنه زمانی که توی ورژن ۳.۶ بدون بات سه چهار هزار تا اتک میرفت و میومد هر چند زحمتش زیاد بود و باید دستی میزدیم ولی چون سالم بود ارزششو داشت

با توجه به اینکه الان نسبت به قدیم تعداد فارم ها خیلی خیلی کم هست و بدون بات مولتی هم نمیشه ساخت از مدیریت سایت تقاضا دارم تعداد ناتارها رو در این سرور زیاد کنه تا پلیرها هم دنبال مولتی نباشن،ایشالا که سرور خوبی در میاد با این شرایط

سرور اسپید به دلیل نداشتن تایم بازی نمیکنم،ولی این سرور شاید بشه یه کوچولو وقت گذاشت

دو تا عکس از سرور 2x.com سال ۲۰۱۸ میزارم،اینجا تنهایی با اکانت گول فقط و فقط با غارت ناتار مدال غارت گرفتم چون اونجا مولتی بازی به اون صورت وجود نداشت(بعد این سرور دیگه غارت سالم نداشتیم)

به امید داشتن چنین سروری

• سلام خدمت عزيزان

يه چندتا نكته رو خدمتتون عرض كنم

اول اينكه توي اي ار هم يادتون باشه پلير هاي نرمال با اسپيد هميشه فرق داشتن

ما نرمال بازا پليراي اسپيد رو نميشناختيم اونا هم پلير هاي نرمال رو

پس تداخل اسپيد و نرمال تفاوتي ايجاد نميكنه

هر كس تو زمين خودش بازي ميكنه

نكته دوم

اين سرور سه ايكس با اين مقدار ناتار نشون داد كه شما نيازي به مولتي كشي و تعدد اكانت نداري و با همين غارت ناتار و ابادي ميتوني همرتو بكشي كما اينكه با كمتر از اينا هم كشيدن دوستان قبلا

نكته سوم

شما با توجه به اينكه سرور به صورت حلال و طيب و طاهر اجازه ميده هر كس يه اكانت بزنه ميتوني به صورت حلال غارت كني اكانت هاي خودتون رو يا مثلا ازشون دفاع بسازي و ...

نكته چهارم

تيم امرداد هم اين سرور اومده هتريك كنه و تا الان نشون داده كه قوي ترين تيم بعد از فيلتر بوده كه تا الان كسي نتونسته جلوي اونها واسه

آيا اين سرور هم اين مهم رو تكرار ميكنه؟

تيم امرداد يك هفته قبل از شروع سرور اعلام امادگي ميكنه و منتظره همه دور هم جمع شن بيان بزننش^^

من هم به نوبه خودم اعلام امادگي ميكنم

در سايد جنوب شرق

شاد و خندون باشيد

سعيد

molla

• درود خدمت همه خوانندگان این تاپیک

همانطور که دوستان قبل تر اشاره کردند ، تیم آمرداد به همراه دوستان سوانزیمون با توجه به شرایط خاص این سرور ، نبود بات ، تصمیم به حضور در سرور رو گرفته.طبق روال همیشگی در ربع جنوب شرق استارت میزنیم و خارج از تمامی اتفاقات گذشته ، سعی در رقم زدن یک سرور مهیج و به یادموندنی رو داریم.

ضمن اینکه بهتره خودمونو مثل عادت همیشگی درگیر حواشی و جزییات نکنیم.کلیت اینه

• یه سرور بدون بات قراره ران بشه .
    • مطابق اخرین اپدیت های سرور اصلی تراوین پیش رفته.
    • چیزی که بر سرور حاکمه توانایی و مهارت های فردی پلیر و کیفیت بازی تیم ها هست و تایم آزاد و جیب پر پول نقش تعیین کننده ای در این سرور نداره.

پس دوستانی که به دنبال یه سرور تراوین با تیم ورک و زد و خورد به شدت بالاتر هستند میتونند به عنوان یه انتخاب منطقی به این سرور فکر کنند.سایر صحبت ها مثل تایم ران شدن سرور و ... جزییات هست که به نظرم تنها بهونه هایی هست برای گول زدن خودمون و اطرافیانمون.چراکه همه نرمال بازا خوب میدونیم به سرور نرمال بدون مولتی ، حتی با تاخیر 1 یا 2 هفته ای به شرط بازی منطقی معقول ، میشه رسید و مثل اسپید نیست که با گذشت 1 هفته ۲۰٪ ابتدای بازی رو از دست داده بشه.

لذا از تمامی رفقا و رقبا ، اونایی که ادعا میکردند تیم امرداد و سوانز بدون مولتی حرفی واسه گفتن نداره و به همین دلیل ، کلیک دیلیت اکانت و فرار از سرور رو میزدن + سایر دوستانی که ادعاشون میشد فرصت رقابت با این تیم رو نداشتیم ، اعلام میکنم که این گوی و این میدان ! ;)

موفق باشید

پ.ن :‌ در کانال تلگرامی امرداد همراه ما باشید :) AmOrdaD_TeaM

پ.ن :‌ روزی رو نمیدیدم که واحد پول مملکتم معادل یه گلد تراوین بشه.پناه میبرم به خدا از 1600 گلد 1.5 میلیون تومنی

پ.ن : ایران از تایلند زیباتر است.به وطن خود بازگردید :*

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• پ.ن :‌ در کانال تلگرامی امرداد همراه ما باشید :) AmOrdaD_TeaM

پ.ن :‌ روزی رو نمیدیدم که واحد پول مملکتم معادل یه گلد تراوین بشه.پناه میبرم به خدا از 1600 گلد 1.5 میلیون تومنی

پ.ن : ایران از تایلند زیباتر است.به وطن خود بازگردید :*

صحبت از گلد و پول رایج مملکت شد یادم افتاد

وقتی دلار هزار تومن بود 100هزار تومن گلد بهم بدهکار بودی(اون موقع هنوز امردادی در کار نبود و فریدم خالی بودی)

با دلار روز اینو حساب کن بده 3 ایکس مولتیا گلد ندارن

با تشکر احسان شانیز

• صحبت از گلد و پول رایج مملکت شد یادم افتاد

وقتی دلار هزار تومن بود 100هزار تومن گلد بهم بدهکار بودی(اون موقع هنوز امردادی در کار نبود و فریدم خالی بودی)

با دلار روز اینو حساب کن بده 3 ایکس مولتیا گلد ندارن

با تشکر احسان شانیز

سلام احسان

همون موقعش عددی نبودی و جزو کسبه تراوین بودی.الانشم عددی نشدی و هنوز جز کسبه ای ! (نمونش فروش اکانتت سرور قبل)

یه زمانی که همر رکوردی منو توی سرور ۱ راند ۲ (ارزشش اون موقع ۲۰ت بود) ، تو با دوستای گرمابه گلستانت رضا هدف و سعید ام کا به واندر زدی.زحمت حساب کتابشو بکش.اگر طلبکار شدی شماره کارت بده فرض میکنم به فقیر کمک کردم.اگرم چیزی طرف من اومد فدا سر رفیقام.

سپاس

پ.ن:آمرداد خیرخواه زیاد داره و به فقیرا زیاد کمک میکنیم.واسه مولتیات بازم گلد خواسی بگو واست گلریزون میزاریم ولی قول بده اکانتارو تهش نفروشی :)

پ.ن:سعید و رضا راند بعدیش اومدن حسابی زدیمشون.تو این راند نمیای تو رو هم بزنیم؟

• من یک ایکس باز نیستم و اون سرور هم هرکاری کرد سعید کرد و در جریانش نیستم !

اما در مورد سرور پیش اکانت به فروش نرفت و پلیر خودم (حسین) اکانت رو به خاطر زحمتی که خودش کشیده بود با گلد تخریب کرد و نیروهاشو کوبید در و دیوار. منم هیچ گله ای ازش ندارم . اما دفی که خودم رو مولتیای خودم کشیده بودم بنا به یه سری اتفاقایی که افتاده بود تصمیم گرفتم بدم به ساید ان ای که در واقع تیم اصلی خودمونه (سپهر و بهنام ویوا و بقیه دوستان).اگه هنوزم برگردیم به گذشته باز هم همون کارو میکنم

حالا کاری ندارم سعید ورضا چیکار کردن با همرات و به منم ربطی نداره . چیزی که به من مربوطه قرضیه که از وقتی دلار هزار تومن بود بهم بدهکار بودی!

دارم طلبمو ازت میگیرم
    پینوشت : اون موقع فقیر بودی دستتو گرفتم کمکت کردم . حالا که خداروشکر خودت داری میگی میلیاردر شدی بیا طلبتو صاف کن

• من یک ایکس باز نیستم و اون سرور هم هرکاری کرد سعید کرد و در جریانش نیستم !

اما در مورد سرور پیش اکانت به فروش نرفت و پلیر خودم (حسین) اکانت رو به خاطر زحمتی که خودش کشیده بود با گلد تخریب کرد و نیروهاشو کوبید در و دیوار. منم هیچ گله ای ازش ندارم . اما دفی که خودم رو مولتیای خودم کشیده بودم بنا به یه سری اتفاقایی که افتاده بود تصمیم گرفتم بدم به ساید ان ای که در واقع تیم اصلی خودمونه (سپهر و بهنام ویوا و بقیه دوستان).اگه هنوزم برگردیم به گذشته باز هم همون کارو میکنم

حالا کاری ندارم سعید ورضا چیکار کردن با همرات و به منم ربطی نداره . چیزی که به من مربوطه قرضیه که از وقتی دلار هزار تومن بود بهم بدهکار بودی!

دارم طلبمو ازت میگیرم
    پینوشت : اون موقع فقیر بودی دستتو گرفتم کمکت کردم . حالا که خداروشکر خودت داری میگی میلیاردر شدی بیا طلبتو صاف کن

با سلام دوباره

احسان من ۴ سال تراوین بعد فیلترینگ ، در تمامی 4 راند سرور ۱ حضور فعال داشتم.ضمن اینکه حدود ۳ سال آخر جزو معدود افرادی بودم که به عنوان مدیر فروم و مسیول اموزش فروم فعالیت داشتم پس جوری نبوده که توی غار بوده باشم.تعجبم که شما که این قدر پیگیر طلبت بودی این n سال کجا بودی؟در کل من طلبام صافه.به کسی هم بدهی هم ندارم.کسایی هم که به من بدهکاران و دورغ میگن واگذار کردم.

راجب سرور 1 راند ۲ ، جالبه اتفاقا سعید و جواد میگفتن احسان شانیز و رضا هدف همرای تورو به در و دیوار کوبیدن و ساید رو به هم ریختن.

احسان تو خودت تو همین پستت داری اینجا میگی من اگر زمان برگرده به عقب سرور قبل باز همبازی ها و سایدمو میفروشم.به نظرت واقعا من میتونم باور کنم تو از عوامل اصلی خرابکاری سرور 1 راند ۲ نیسی؟تو که به هیچ اصولی پایبند نیسی و توی روز روشن دروغ میگی؟

تا قبل از این ، وقتی کسی اکانت کسیو خراب میکرد یا به سایدش خیانت میکرد واسه اینکه قبح کار نریزه اصلا زیر بار نمیرفت اما گروه شما ( منظورم شخص خودت و دوستاته که اسم بردی) انقدر براشون عادیه که زحمت دیگران رو به گند بکشن و خیلی راحت تو یه فروم عمومی بهش افتخار کنن.

حیف تراوین بستست وگرنه پستای سعیدو که میگفت کار خودته رو نشونت میدادم.

سپاس

پ.ن:خداروشکر که حالا شاخ شدی و بعد n سال اومدی طلبتو صاف کنی ، بیا تو بازی طلباتو صاف کن.یه جور صافت نمیکنم که اکانتتو مجبور بشی به رقیب مستقیم سایدت بفروشی و بعدشم واسه ماس مالی ساختموناشو خراب کنی بندازی گردن هم بازیت

پ.ن:راستی خواستی بیای ، همرای مارو دیدی دیوار اکانتتو حتما ۲۰ کن.با گلد میشه دیوار اپ کرد :)

• من کلا توی عمرم 1ایکس بازی نکردم پسر خوب

فقط 2سرور ورژن 3.6 راند اول سرور 6 و راند اول سرور3

آخرین اسپید قبل فیلتر که تموم شد . یکی دوسال سایتای فیک بازی کردیم و یه سرور هم دوباره به درخواست دوستان 3ایکس اصلی رو رفتیمو بعدشم که اینجا

در مورد سرور پیش هم وقتی توی بطن ماجرا نیستی زبونتو غلاف کن! اکانت اصلی که به در و دیوار کوبیده شد خود پلیر اکانتم زنگ زد و ماجرارو گفت و توی فروم هم اعلام کرد
    دف مولتیارو هم حتما اونایی که با من یه ساید بودن یه غلطی کردن که من همچین کاری کردم . بدون دلیل هیچوقت همچین کاری نمیکنم .

اما در مورد اینکه مشتاقی منو بزنی. 3ایکس در خدمتم . اصلا با امرداد نیا با تانک بیا ببینم میتونی پتکمو بخوری؟

-اگه واقعا سعید و رضا گفتن کار احسان بوده سعیدو که دستم بهش نمیرسه ولی رضارو میتونم شرتشو پرچم کنم برات

• تو وقتی هیچ سرور نرمالی بازی نکردی چه طلبی از من میتونی داشته باشی؟منم تالا هیچ اسپیدی بازی نکردم !!!

بعد تو چرا هر سروری میری یا هم بازیت یه کاری میکنه یا دست غیب یه خراب کاری میکنه.نشد یه سرور بشنویم که خیانت و حاشیه و کاسبی دور تو نباشه.منتظریم ببینم اسپید چی کار میکنی ! این سری ببینیم کی سر کیسه رو شل تر میکنه تا شما غش کنی اون ور :)))

در مورد دعوتت به اسپیدم یه ضرب المثل هست میگه «شهر که خالی میشه قورباغه هفت تیر کش میشه.»

تو طلب داری به من و جایی که من میگم باید بیای :) من بر خلاف تو تیمی بازی میکنم چون هر سرور رفتم گند نزدم به اعتماد بقیه که تک بشم.

بعدم کسی که دیوار ۲۰ نمیکنه مرام من اجازه نمیده تکی بزنم.حداقل کمک داشته باشه پتکش نشکه بره بیمارستان :D

حالا رضا رو میخای شرت کنی ، شرتو میخای رضا کنی ، دستت به سعید میرسه ، سعید به دستت نمیرسه ، به من ربط نداره.یالله پاشو بیا طلب منو بده.

البته من دلیل اصلی نیامدنت رو میدونم.هیچ سایدی دوست نداری پلیر غشی داشته باشه اما نگران نباش ما آمردادیا عاشق غشی هاییم.کتک خوردن و جلز ولیز کردنشون دیدنیه !

ضمنا یه توضیح بده تو که نرمال بازی نکردی ، پس چرا باید رضارو شرت کنی؟ :/ اخرش نفهمیدم

سپاس

پ.ن : اسپید واسه شیرازیا حرومه.پاسپورت شیرازمون رو باطل میکنن تو شهر دیگه رامون نمیدن :))

پ.ن : اوستاد دمت گرم.کجایی که پیش این پادشاهی بودی واسه خودت تو