نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• خوب رسیدم به جای که دوست نداشتم برسیم

کل متای شمال رو حذفه

واما دلیلش

من نمیدوستم تو این سرورهای رسول کمیته امداد امام و جود داره شما خودتون نگاه کنید و قضاوت کنید ولی حدقل به خودتون دروغ نگید

اسپید تر از نظر کیفت سرور واقعا کارش عالی باگ به ندرت دیده میشه سرعت عالی و گرافیک خوبی داره ولی از نظر مدیریت به شدت ضعف داره

من فقط سه نمونه از این نوع اکانت های کمیته ای رو اینجا میزارم که مثالش پر سرور هست بگردین خودتون خواهید دید

این اکانت رنک 59 بازی هست هیروش هیچ ابزاری نداره اسم دهکده ها کلا مثل یه اکانت بی پلیر هست شاید باور نکیند هیرو این اکانت لول 4 هست بابا یکی بیاد منطقی بگه مگه میشه من سه اکانت با این شرایط واسطون میزام بقیه رو با جستو جو توی امار خودتون میتوانید پیدا کنید این اکانت ها رو دست غیب داره هدایت میکنه حتی تو شمال غرب هم از این اکانت ها بود که پلیرهاش مجهول هویت بودن و هسن

بنده دیگه در این سرور پلی نخوام داد مگه مشکلاتشو حل کنه در سرور های اینده

مورد داشتیم یارو 4 تا ده داشته تو سه تا دهش با رید ناتار فقط از یه منطقه کوچیک بزرگش ران حاجی ما گاگول یو پورفسور بارتزا

• سلام عقاب جان امیدوارم بتونی بپری بالای بالا

یادته یه زمانی خوب می پریدی بعد شدی عووووقااااب . کلاغ و فلان و دیگه فروم نمی اومدی تا چند ماه بعد خودکشی نهنگ ها :) یادش به خیر

اون موقع ها که رسول ادمین نبود ولی تو عوووقاب خودمون بودی :)

حالا هم دوباره در مسیر عوووقاب شدن کلاغ شدن حرکت می کردی ولی این بار حربه ای داری به نام رسووول !!!!!

اره داداش من با رسول رفیقم خیلی هم رفیقم

همه هم می دونند چیز پنهونی نداریم

خیلی بچه های دیگه هم هستند که رسول رفاقت دارند

اما شما متاسفانه معنی رفاقتم نمی دونید

من وقتی می گم رفیق رسولم یعنی همیشه حواسم به رفیقم هست یعنی وقتی اومد اینجا دارم بازی می کنم و با دوستام دور هم جمع شدیم

یعنی فکر رفیقمونیم

یعنی می دونم که اینجا نون دونی رفیقمه !

ما این قدر شعور داریم که هیچ وقت حتی به خودمون اجازه هم نمی دیم خواسته نا معقولی از رفیقمون داشته باشیم که به کار و کاسبی اش لطمه ای بزنه !

نه من نه هیچ کدوم از لیدر های اس ای ( این رو به با شرافتم گواهی میدم ) هیچ وقت نه خواسته ای نا معقول از رسول داشتیم و نه خواهیم داشت چون رفاقت کردیم و می کنیم !

شما هم بهتره دست آوریز بهتری پیدا کنید برای حذف کردن خودتون از سرور هر چند ما عادت داریم به این سیستم بازی کردنتون قبلا هم این نوع ادبیات و این حرف ها رو شنیدیم !

اما قبلا زمانی می شنیدیم که عرصه بهتون تنگ می شد، نمی دونم چی شده این بار که به قول خودتون برنده شدنتون مسجله چرا زدید کنال دو

من خودم بیصبرانه منتظرم ببینم افشاگری بزرگتون چیه !!!!

چرا دنبال قاتل بروسلی می گردید ؟!

الان علت قهرتون توهم برگشت خوردن همر هایی هست که می گفتید ما نزدیم ؟!

یا خدا ما رو چی فرض کردید؟!؟!

مخالف کارهای کثیف و قهر کننده به خاطر نتیجه ندادن کار های کثیف !!!!!!!

من نمی فهمم؟ یا شما رد دادید؟

ما رو چی فرض کردید ؟!؟! داداش قبره بود می گفتی توش مرده نیست این قبره است به خدا

مایی که از رفاقت دم می زنیم اصول اولیه رفاقت کردن رو بلدیم

پس دست از تهمت زدن بردارید

پس خیلی دلخوش نباشید به توهماتتون و دنبال دست آویز های دیگه ای بگردید !

واقعا متاسم براتون که حالا که مطلب دیگه پیدا نکردید دارید این نقطه رفاقت رو دارید می زنید

جالبه شما حتی چیزی در مورد حرمت نون و نمک نمی دونید!

من هیمن جا اعلام می کنم اینقدر شرافت و مردونگی تو جنوب شرق وجود داره که اگه همر ها بک شده بود سرمون رو بالا می گرفتیم و رو به کثافت هایی که این کار رو کردند می گفتیم همر ها برگشت خورده هر کثافتی هم بزنید به جایی نمیرسید!

اما الان جمله بالا رو این جوری براتون می نوسیم

اون کبک هایی که می گن کی بود کی بود من نبودم بدونید که کارتون نتیجه داده و همر ها ناقص شده ! اما بدونید با تمام کثافت کاری های دوستان فرضی خارج از سرور می کنند بازرم به هیچ جا نمی رسید
    پس کمتر قهر کنید بیشتر بازی کنید شاید تونستید چیزی بشید

بازم می گم من گفتم 100 در صد می بریم الان هم می گم چون طرفمون رو می شناسم

• سلام به همگی دوستان

یه بررسی کوچیک کردیم متوجه شدیم سیاوش نامی که نمیدونیم وجود خارجی داره یا نه اول سرور چندتا اکانت واسه nw همر ساختهIMG_20200911_125307_295.jpg

بعد از اونطرف دیدیم یه میلاد نامی هم هست که اونم نمیدونم وجود خارجی داره یا نه واسه sw چندین اکانت دفساز ساخته مثل این

persian45.png

ما میگیم اکانت و چندتا دیگه مثل این اصلا مولتی جالبه طرف وقت داره بره ناتار چیف کنه ولی هیرو لول آپ نکنه واسه آنویلش حالا دیگه اس ای و بررسی نکردیم ببینیم چه خبره قطعا چنین اکانت هایی هم در اس ای هست

ما تصمیم گرفتیم حذف کنیم میخواستیم همرارو بکوبیم دیدیم این 70 ساعت باقی مونده هم ارزش نداره که براش وقت بذاریم

ساید ان ای اگه کسی تمایل به بازی داره بیاد کتیبه هارو تحویل بگیره در غیر اینصورت کتیبه ها با اکانت ها حذف خواهد شد

با آرزوی موفقیت واسه همه دوستان

• نوچه رسول دست و پا نزن

تمام شد ما حذف می کنیم میریم شما بشین بابا داداش رسولتو اون اقای 2000 که امار تمام اتک ها رو بهتون میداد

به مهدی هم بگو تو ساید های دیگه اکانت های واهی خودشو اد کنه با دشمن فرضی بازی کنید.

به اون ممد ام ام ان چی اشغلالی بود که اکانت پیرمردو چند تا اکانت دیگه رو از طرف رسول به ما فروخته

بگو چطوری روز 10 بازی 120 کی گرزی بدونه اصطبل بزرگ کشیدی ؟؟ اونم سه تا همر ؟؟

آرش برگتشه میگه اینا چه پلیر های خفنی هستن

مخصوصا اقای سیاوش که اکانت اوکلاهاما تو ساید ما هست هیچ کس ندیدش یا پلیر های دفساز آنبلیوبل تو جنوب غرب که هنوز علی فلوید بعد 4 سرور ندیدتش

بابا خودتونو مسخره کردید ؟؟

اگه دیدید این یارو شانیز دوباره با 5 میل دف تو nw واندر 100 کرده تعجب نکنید.

• هی روزگار

آدما چقد پرو شدن

یادشون رفته اول سرور اومدن خواهش تمنا بیا nw بازی کن بجه ها تیمتم بیار

چقدر ب محمد پیام میدادید ک منو راضی کنه

یادشون رفته روز 15 20 بازی گفتن تو با پارسا هستی یا نه میخوایم بزنیمش ( از ترستون نبود ک من بخوام دف بدم آیا؟؟)

راستی هیرو منم لول 8 هست

منم همونم توی ir جنوب شرق بودیم شما ج غ خواسین بیان بزنین امدین دیوار بوسیدین و رفتید بعد هم حذف کردید ( رکورد دف ir اسپید گویا همه چیز هست)

شب هم یسری مدرک هست مال سرور گذشته توی یک پست تکمیلی میزارم لذتش ببرید

• رکورد بزرگترین کلکسیون یویو +عکس - مشرق نیوز

در تصویر بالا رسول و یو یو او را مشاهده می کنید.

• - همر های اس ای برگشته! ما حذف میکنیم

عه! برنگشته؟ اوکی!

- دف اکانت پرشین به اکانت The GodFather نمی رسید ادمین رسونده!!! ما حذف میکنیم!

نکته: (تایم لانچ ۴ ساعت و نیم، زمان جابجایی دف فقط پیاده با میدون ۱۰، ۲ ساعت و نیم با میدون ۵ ، ۳ ساعت )

کلا دفش اونجا نبود روی چکمه بزرگ دیوار شدین

عه؟ اونجا نبود؟ اوکی!

- چرا این اکانت ها هیروشون لول ندارن!!! ما حذف میکنیم!

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

هیرو هاتون رو بفرستین ماجراجویی تا حویتتون از بین نرفته!

بچهای ما کلا به ماجراجویی اعتقادی ندارن :D

میخواستیم بزنیم محو شین خودتون دارین محو میشین

به سلامت :evil:

یکی از لیدر های زیوس میگفت تاحالا کسی جلوی زیوس نبرده! الان دلیلشو فهمیدم

تا میدونن می بازن حذف میکنن :D:D:D:D

پ ن: چرا شیپور بزرگ ناتار با شیپور کوچک ناتار هردو یک اندازه هستن؟ مورد حذفی خوبی ها...... ^^

• ما هم رفتیم ، حالا دوستان بیان بگن ما بهونه اوردیم ، ما میخواستیم بهونه بیاریم نمیومدیم از اول . ما برای سلامت روان خودمون میریم .

یه خسته نباشید میگم به همه بچه ها که ترکوندن ، مخصوصا دانیال که خیلی زحمت کشید و دلیل حضور ما بود تو این سرور.

دیگه ندیده بودیم مدیریت یه سرور خودشون اکانت بکشن خودشون بفروشن ! وی پی اس که میفروشین ، اکانت که میفروشین ، اثر هنری رو که جدا میفروشین ( تو ماجراجویی نمیاره ) ، همر جنگی که اد میکنین ، در آخرین شاهکار هم دف هم میسازین . #بالانس

پ.ن : اونی که اومدی فحش گذاشتی ، اگه حذف کردیم همون فحشت واسه خودت، ۳۵ نفر از بچه های شمال تو دیسکوردن همه کلی دعات کردن :))

• الان دقیقا چی رو میه تو این پست جواب داد ؟!

یه مثل قدیمی هست که می گه:

قافیه که به تنگ آید

شاعر به جفنگ آید !

نوچه رسول رو خوب اومدی :) این همه روضه خوندم برات گریه ات نگرفت خودت زدی صحرای کربلا؟!

فدا سرت ما زیاد دیدیم این دست پست هاتون رو !

الان سوال اینجاست

من میگم یه مرد به من نشان بده الان

پس اکانت ها رو میدم همر ها رو چک کنید :)

مرد نمی توانی یابیدن :)

من می گم شما کم آوردید مثل سرور اس/ید اخر ای ار که خودکشی کردید رو اکانت ما

تو می گی رسول بده :)

من میگم ما هر جا رفتیم صد کردیم شما با هک گلد و هک اکانت هزاران کثافت کاری دیگر حذف

تو می گی شما بدید نوچه رسول شدید بی تر بیت ها :)

من میگم خیلی از پلیر هایی که جنوب شرق بودن و از ترسشون نمی خوابیدید نیومدن این سرور ولی بازم فرار کردید

تو میگی زنگ زدید ادمین براتون نیرو ساخته بچه های بد ما حذف می کنیم بی تربیت ها :(

الان به من بگو کی داره دست پا میزنه

مگر نمی گی همر برگشته ؟!

اونی که همر ها رو دیده شماییییی؟؟!؟!

اصلا اونی که دیده رو نشون بده به من الان

لوووووووووووول

• رکورد بزرگترین کلکسیون یویو +عکس - مشرق نیوز

در تصویر بالا رسول و یو یو او را مشاهده می کنید.

این پست منو یاد دیزی میندازه در حال سوت زدن این صحنه رو یک باره دیگه هم دیده بودم رن شدن آخرین سرور کلاسیک اونجا هم زیاد اول بازی هارت و پورت میکردن اما قبل کتیبه بای بای دادن

نمیدونم چرا هر سرور این زعوس با دارو دستش میرن اون سرور به فنا میره کلی گند کاری و در نهایت حذف میکنن میرن دقت کن 90 درصد سرورایی که این ها رفتن همین بساط شده

• به نظر من همه اینا به خاطره شخص امیده با سیاست های غلطش :)) داداچ طرف یه حالی بهت داده تارگتو گفته؛ زنگ زدی میگی نزن!همراتم که بک خورد دیگه چی میخوای از همون اولش گفتم لیدر بشو نیستی این سرورا اومدی خرج کردن شدی لیدر نه داداج!

خطاب به اون دسته اول بازی گفتم یه مشت خسته و پیر اومدیم جنوب شرق الانم نفرینش شمالو گرفت این وسط خاکه مقدس جنوب شرق بود نه امید؛

کفش روبرتو کارلوس از پهنا تو دهانتون که گند زدید به سرور

• ...یت نه تنها علف خوردن است .

پ ن 1 : پنل داشتن توی جنوب شرق از رسوم قدیمی تراوینه .

پ ن 2 : مجید هی میره و میاد ... یاد سنجد افتادم .

پ ن 3 : باز یه چیزی شد این زئوسی ها رفتن روی حذف ...

پ ن 4 : وجودش رو که ندارن حذف کنن . زر مفت که کنتور نمیندازه .

پ ن 5 : سخنگوی جنوب غرب کجاست ؟؟

پ ن 6 : بریوی های پناهنده به شمال ! چی شد ؟ شما هم میرید روی حذف ؟

یا طبق عادت قدیمی تون ، حرف لیدر پشمه ؟

پ ن 7 :میثم عزیز ، من دوسِت دارم .

پ ن 8 : سکوت پارسا رو دوست دارم .

پ ن 9 : همه تو کار افشاگری هستند ... ادوارد اسنودن زمانه ات را بشناس .

اینده نگری : ما میخواستیم حذف کنیم ، اما بخاطر بچه هایی که زحمت کشیدن و وقت گذاشتن ، میمونیم . ( گلد مجانی را در مولتی ها جابجا میکند )

• این پست منو یاد دیزی میندازه در حال سوت زدن این صحنه رو یک باره دیگه هم دیده بودم رن شدن آخرین سرور کلاسیک اونجا هم زیاد اول بازی هارت و پورت میکردن اما قبل کتیبه بای بای دادن

نمیدونم چرا هر سرور این زعوس با دارو دستش میرن اون سرور به فنا میره کلی گند کاری و در نهایت حذف میکنن میرن دقت کن 90 درصد سرورایی که این ها رفتن همین بساط شده

به به فحاش بزرگ زبونش باز شده

شما ادم کثیفی هستی یکی از کثافت های سرور تویی

که با فحاشی به قومیت ها نه تنها بنت نکردن بکله با پرویی تمام میای اینجا پست میزاری

کثافت هایی مثل دقیقا همون رفتار های ادمین این سروره

• آقا کارتون خیلی زشت بود ، تراوین مگه جای دف ساختنه ؟

خجالت نکشیدید همر مولتی هارو دیوار کردین ؟

نباید دف هاتون رو میریختن یجایی که اتک ها سبز برگردن ؟

اصلا همه اینا به کنار ، وقتی همراتون رو با بازی تمیز نابود کردن ، چرا شاکی بودین ؟

چرا مولتی هانتر اسمش رسوله ؟

چرا زمین گرده ؟

به دلایل فوق اسپیدترا به درد نمیخوره ، حذف میکنیم میریم نرمال اسپید ترا 😂 اونجا اگه فهمیدن مولتی بازی میکنیم ، از اونجام حذف میکنیم میریم سرور اسپیدترای بعدی ، ۳ب۱ حریف میطلبیم

• خب علی موند و حوض اش :))

جنوبی ها چه خوشحال اند این وسط، سنگ چی به سینه میزنی داداش. یارو دستکاری میکنه.

خوبه حالا ۳ روز نشده جیغ جیغا تموم شده که ای داد و هوار همرای ما با نامردی صفر شد

دیوار شدن یه مشت همر مولتی هم حدف و ترس نداره. ولی اینکه لیدرتون زنگ میزنه قبل پلن :) اون بحثش جداست. اینکه اکانت بیاد بالا از زیر بته و دف توش باشه یا همر توش باشه بحث دیگریست. دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه.

دعوتتون میکنم به بازی جنگ های صلیبی، با ترینر اش رو دانلود کنید که منابع و گلد بینهایت بده. دارینوس. فارسی.

سوارکار عرب

• حاجی ما برنده بازی هستیم داریم حذف میکنیم.

فازت چیه ؟؟؟

هرچی دوست دارید بگید ، اون رسول جونتون خودش خوب می دونه که گندی با آورده

از همین تریبون اعلام می کنم ... هر کسی که همرای شمارو به فنا داد . خوبه ؟؟

تمام گفته ها رو گفتیم شما ها خودتونو به نفهمی بزنید

وقتی سرور هاش شده برهوت ، البته خودش بهتر می فهمه

یا علی

• برنده بازی ؟ عجیبه ! هرکاری میکنید فقط سرور نرمال نیاید ، بزارید ما نوبا اونجا سرمون گرم باشه به روش خودمون ...

از همین تریبون اعلام میکنم خوبه ، هرچند حیف فحش که به اون آدم بدی 🙏

اگه حرف خودتون رو قبول دارید تیم زعوس بدو بدو نمیومد اونجا اعلام آمادگی کنه !