نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• درود

ممنون بابت همر های زیبا از دوستان ان ای.

خسته نباشید به پلنر و لانچر ها و تشکر ویژه که از اینکه این ریتمه خسته کننده سرور رو تغییر دادین.

ممنون از امید اکانت گاد با اینکه گفته بودن دف نده ولی به خاطر رفاقتی که باهم داشتیم سنگ تموم گذاشت،دمت گرم رفیق.

ممد جون وقتی تارگت به صورت روشن و شفاف گفته میشه خودش میدونه دفاع چطور بریزه

وقتی هنوز یه تارگت لانچ نشده امید زنگ میزنه به اقای ایکس میگه فلانی تو لانچ نکن خودش میدونه دفاع کجا بریز

ما قبل از لانچ هم میدونستیم دیوار پلن خیلی بزرگ تر از اون بود که بتونید امسال شما چهار تا نوب درکش کن 13 تا همر روی 12 تارگت نزدیک 150موج 4 تای باید لانچ میشد ولی وقتی قبل از پلن توتال ساید مقابل زنگ زده میگه میخوان پلن بزنید نزنید چه مسخره بازی این تراوین نیست خاله بازی

موضوع بعدی اکانت x3x مربوط به اقای امید 232k تو تاپ مهاجمین بوده الان کجاست ؟

والا این فیلم های که شما بازی میکنید ما 10 سال پیش کارگرداناش بودیم جمع کنید این مسخره بازتونو حیف پول وقتی که اینجا گذاشتیم

تا 24 ساعت اینده ما رو روشن کردید که هیچ در غیر این صورت کل شمال حذف خواهد کرد

• حالا ما هشتگ بالانس بزنیم بنمون میکنن :))

#بالانس

• سلام و درود

خوب میبینیم که تیر دوستان به سنگ خورده و ناراحتن که چرا روش ها عجیبشون به ثمر ننشسته و دارن با تهدید میخوان حرکتشون رو به سرانجام برسونن!

کی به کیه اگه به تهدیده که جنوبی هام تهدید کنن اگر همر های به نامردی صفر شدشون برنگشت حذف میکنن!!! 😂😂😂

سرور جذابیه حقیقتا!

براتون آرزوی موفقیت میکنم فقط خواهشا نیاید اون سمتم مثل اینجا خرابش کنید!!! 🌹🙏

• سلام و وقت بخیر

خسته نباشید میگم به دوستان شمال شرق برای ساخت این حجم همر جنگی اونم از اکانت های مولتی که کار جالبی بود ولی متاسفانه خوب استفاده نشد... و تبریک میگم به دوستان جنوب شرق برای دیوار کردن این حجم از همر توی زمانی اندک که کارشون فوق العاده بود.

چند تا نکته رو لازم دونستیم که بگیم تا شک و تردید ها برطرف بشه:

1.سیاست های اکانت ما یکمی با چیزی که توی ذهن شماست فرق میکنه!(فقط کسایی که ما رو میشناسن میدونن) ما در راستای منافع سایدمون بازی میکنیم ولی به روش خودمون و خارج از چارچوب ها...

همان طور که لطف کردن و چکمه یونیک با یه تماس و بدون هیچ شرط و شروطی به ما داده شد دیشب هم با تماس ممد نوب عزیز چیزی که در توانمون بود کمک کردیم و دف هایی که برای جنوب شرق فرستاده شد همگی از اکانت های تیم ما فرستاده شد و ربطی به بقیه ساید نداشت.

2.خسته نباشید میگیم به پلیر های اکانت b. b که علارغم تایم کمی که داشتن همر های خوبی ساخته بودن که متاسفانه زحمتشون کمی خراب شد.این دوستان به دلیل مشغله کاری دیگه بازی نمیکنن و این اکانت به تیم ما واگذار شد و انشالله سعی میکنیم ریکاوری کنیم...

3.در جواب اون عزیزی که گفته بود با شمال غرب آی پی داشتید, دقیقا این سوال ماست که چرا و چگونه؟!!

از اینکه شما روی اکانت ما لاگین نداشتید اطمینان داریم چون به جز پلیر های خودمون کسی پسورد نداره و پلیرها هم همه رفیق چندین ساله بیرون بازی هستن و کارشون رو هم بلدن. ولی با کمی فکر متوجه میشی که ما اگر اونجا لاگین داشتیم که اون همر ها رو خفت نمیکردیم و استفاده بهتری میکردیم!

3x ir : Force - LeGenD - Mokafat - KinG OveR - Taboo

3x speedtra rnd1 : TnxOfGod

3x speedtra rnd4 : GoD

;) Shayad Nafare Baadi U Bashi

• منتظر حقاقیق جدید باشید.

یک افشاگری بزرگی در راه هست.

وضعیت ساید های شمال غرب هم اکنون ...

unknown.png

برگ های درختان تمام آبادی های جنگل بعد از افشا سازی خواهد ریخت.

دیگر دوران ماهی گیری و سپردن پنل به استاد 2000 تمام شده است.

فقط اونجا که دانیال شنید که میگه اونجا همر دارن یونیک رو اونجا ننداز

الان از اتاق فرمان اشاره می کنن امین لیدوکاینم متوجه موضوع شده میگه اسم دهاشو عوض نکردن حتی ...

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پلیرهای اسپیدترا.

طی اتفاقاتی که دیشب در تیم پلنری شمال (NE , NW) در هنگام لانچ اتکا افتاد و طی صحبت هایی که با رسول ادمین کل سرور انجام شد متوجه شدیم که ادمین کل بازی داره دستکاری میکنه توی بازی و یه سری گرا داره به ساید های دیگه میده 30 نفر باهم به این نتیجه رسیدن و حدود 12 ساعت بحث که آیا این صحت داره یا خیر.

ببینین دوستان همرهایی که از SE هک شدن و دیوار شدن این مشکل خود پلیر هستش که نتونسته امنیت اکانت ایجاد کنه ولی ادمین سرور از روی پنل بخواد بگه یا لاپورت بده این داستانش خیلی فرق میکنه .

چطور میشه که ما هنوز اتک نزدیم و 1 دونه فیک هم نزدیم امید زنگ میزنه حسین TNT میگه جون مادرت داداش نزن اگه هم میزنی بزار NE خودش بزنه بابا جم کن سرورتو.

ادمین محترم آدم برای 2تومن بیشتر شرف خودشو نمیفروشه تو باید یه کاری میکردی که حداقل سرور دیگه ای هم وجود داشت الان دقیقا با این کارت کل شمال میره رو حذف تا بفهمی مسجد جای ........ (با جمله ی مناسب پر کنین)..

دوستان عزیزان فارق از دوستی و دشمنی که وجود داره من یه سوال از تک تک پلیرهای بازی دارم شما انویل میفرستی یه دهکده دفاع کنه جون مادرتون آیتم تن قهرمان نمیکنین من واقعا نمیدونم چی بگم.

حرف آخر هیچ وقت یادم نمیره سرور پیش نشسته بودیم تو دیسکورد آرش گفت این سرور هرچی مشکل داشته باشه درست میشه و خوبیش اینه که ادمینش انگولک نمیکنه .

ولی متاسفانه میبینیم داره بد انگشت میکنه تو ساید های دیگه اینم عکس یه سری از اکانتا که رو حذفه .

پ ن : تو سرور چاه فاضلابی بازی نمیکنیم .

با خوردن حرف هرگز سوء هاضمه نمی گیرید. وینستون چرچیل

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Cherchil ().

• خوب به نظر ادعا میکنید از مدیریت سایت ناراضی هستید! پس دیگه این سایت بازی نمی‌کنید دیگه؟!

اگه دوباره اومدید سرور بغلم رجیستر کردید مشخصه خودتون تخلفتون رو گردن گرفتید و به ادمینم حق دادید بابت برخوردش!

قابل توجه دوستان، ادمین های هر دوسرور ثابت و مشترکن 😉

فقط امیدوارم این روش های غیراخلاقی و کثیفی که برای بردن این سرور استفاده کردید اونجا تکرارش نکنید که باز مجبور بشید از دست ادمین دسته جمعی بذارید روی حذف 🙈😂

ادمین جان من و خیلی های دیگه نشستیم اقتدار و صداقتت رو ببینیم!

عقب گردتون بابت تهدید دوستان نشون از اینه که ریگی به کفش دارید و نمیخواید رو بشه!!!

پس تمیزی پروندتون رو با حفظ اقتدار توی تصمیمتون نشون بدید.

موفق باشید و سلامت 🌹

• سلام خدمت دوستان عزیز

این حدود ۲۰روزی میشه به فروم سر نزدم و اصلا هم خبر ندارم چی توش میگذره ولی یه صحبتهایی شنیدم که لازم شد بیام پست بزارم دوستان عزیز ریپلی کردین جواب ندادم ناراحت نشین چون بعد این پست خدا میدونه دفعه بعدی کی میام دوباره فروم

1:شنیدم قراره همرهایی اس ای بک بخوره 8o

ولی از این خبرا نیست . دوستانی که زحمتشو کشیدن خودشون میدونن کدوم اکانتها بوده و همری ازشون بیرون نمیاد

2.در مورد صحبتهای من و حسین دوستانی که خبر ندارن لطفا .....شن حسین خودش هست میتونه بیاد بگه چه صحبتهای بین ما شده

3.در مورد پاک شدن رتبه هجومی اکانت خودم منم تازه متوجه شدم و به آدمین بازی گفتم در حال پیگیری هستش

۴.ظرفیت دیوار شدن رو داشته باشیم متاسفانه تو اسپید ترا مد شده بعد هر پلن موفق شروع میکنیم به اینکه چه پلنر خفتی هستیم و بعد هر بار دیوار شدن شروع میکنیم به دست‌هایی غیبی تو بازی آقا خدایی خسته نشدی :/

5. این فقط یه بازی هستش نه بیشتر لطفا شرفتون رو به خاطر نفروشید (اگه هنوز دارید البته):(

• سلام به همگی

من از اول این سایت تو شمالغرب بازی کردم همیشه هم یه تیم اومده به دلایلی حذف کرده ولی من تا آخرش وایستادم شده تنهایی هم ادامه دادم تا آخرش ولی این سرور دیگه راه نداره برای بازی کردن.

تاپ هجوم یک شبه غیب شه و 232 کی معلوم نیست کجا رفته هیچکس هم جواب گو نیست .

• با سلام و احترام ؛

بازیکنان عزیز‌ همچین چیزی ممکن نیست و امکان ندارد !

ثانیا این مشکل امتیاز هجومی اکانت فوق سیستمی هست که در دست بررسی هست و به زودی رفع خواهد شد.

و یک دلیل موجه این امر آپدیت بزرگ پیش‌ رو هست که کل بخش های بازی آپدیت خواهند شد

و امکانات جدید به بازی اضافه میشوند

در‌ تاریخی که اعلام میشود سایت به مدت ۳الی۶ ساعت‌ از دسترس خارج میشود و آپدیت بازی و زیرساخت امنیتی همونطور که قول داده بودیم انجام خواهد شد.

و امتیاز هجوم یک‌ اکانت به اکانت های متضرر مربوط نیست و فقط چند اکانت دچار‌ همچین مشکلی در تاپ ۱۰ شده اند.

اکانت های متضرر امتیاز دفاعی خودشون مشخص هست.

لذا هرگونه تغییری در‌ سرور‌ به وضوح مشخص هست و این رو‌ از بخش عمومی (با محاسبه امتیار هجومی) هر اکانت میتوانید ببینید.

نکته : اسپیدترا هیچ وقت با پست های انتقادی برخورد نخواهد کرد !

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

مدیریت اسپیدترا

• عوارض عوض کردن یک دفعه ای ساقیه که استاد بعد قرنی با خود ادمین به صورت هماهنگ میاد پست میزاره

داداش تو بنگت بالاست دیگه حسین می دونه چه اتفاقی افتاده ^^^^^^

حیف داداشم حسین پادگانه

• چرا اکانت من باگ نمی خوره ؟؟؟

چرا همر حسین بر نمیگرده ؟؟

چرا احساس برد 100% در جنوب شرق موج میزنه وقتی اصلا کاتا ندارن ؟؟

فقط در جنوب باگ اتفاق می افته و امید از لانچ همرا باخبر میشه ؟؟؟

چرا اکانت کپسول بن شده بدونه اخطار ولی اون اولدارک باز شده با اون همه توهین به همه و فحاشی ناموسی ؟؟

جمع کن بابا

و یه سری چیزا که خودت بهتر میدونی

ما که حذف میکنیم برو با همون پلیرهای خیالیت سرور ران کن ;)

• ادمین یا خودتو خیلی زرنگ میدونی یا مارو خر فرض میکنی

من به شخصه واست افشا گری میکنم که تاریخ مصرف این سرورهات تمام بشه

من خیلی سعی کردم کمکت کنم ولی خودت خراب کردی 1000 بار بهت گفتم بشین یه گوشه ادمینتو بکن ولی نمیشه هم خدا بخوای هم خرمارو اصلا بحث این پلن نیست بحث این که امید از تاپ غیب شده نیست بحث اینه 1 دیشب اون اتفاق افتاد دو چشم به روی یه مسله ای بستم که الان شرمنده پلیرهام شدم کل افشاگری بعد حذف اکانتهای شمال در فروم قرار داده میشه اگه فروم بسته نشه

تو کردی تو مردی تو شرف داری حدقل این قدر مرد باش حرفی که میزنی بگو زدم نه مثل طوطی بیا اینجا حرف های رسول تکرار کنی

شیر شیر است گرچه پیر باشد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _LEO_ ().

• اینقدر دوست داشتم همر ها بک شده بود لااقل میگفتیم زحمات اون بیشرفی که همرا رو ناقص کرده به هدر رفته.

خیلی کوتاه میگم چون اصلا جای صحبتی نداره یا کاتا بک شده یا بک نشده الکی شلوغش نکنید من رو اکانتی که 3 تا کاتاش پریده هستم چیزی برنگشته و اتفاقا مستقیم از اک x3x خفت شده بود اون کاتاها.

سرور مشکل زیاد داره ولی ادمین اینقدر زرنگ هست ک نیاد وسط روز این کارو بکنه بذاره واسه ساعت 23:59 فردا شب که تاپ ریست شه و نفهمه کسی

و نکته دیگه برای نوابغ

پوینت هجوم فقط از تاپ پاک شده شما تو امار کلی مهاجمین برید هست ماجرا

وسط روز اخه؟

ما رو مثه خودتون فرض کردید؟

چه طوریه داستان.

• سلام

عاقا تبریک میگیم به جنوب واسه دیوارررش و تبریک بزرگتر به شمال خخخ واسه تست این دیوار

حالا 20 تا تارگت بود و نمیدونم فلانی نزن و ادریس شامپوشو نیوورده بود و دکتر تا اومد از پارکینگ در بیاره فلان شدو بابا گفت نزن همینا از دیوار رد میشه و اینا واس زری تمبون نمیشه

اگه قرار بود جنوب واسه دوتا واندرزن که حالا با نامردی یا هرچی ازش پرید حذف کنه دیگه جنوب نبود

یکم دیوار شدین بخندیم ....

(افتاده ام چو شمع مترسان ز آتشم)

اون شاعرتون چی شد ! بگو شعرشو بگه خخ

حالا برو واس حذف خخخ باشد رستگار شوید

• بازم سلام دمت دوستای گلم در ساید پر افتخار جنوب شرق و برادر مقتدرم در ساید جنوب غرب

یه سلام ویژه ام عرض کنم خدمت برادران پر مدعای شمالی که ظاهرا باز دیدند عرصه یه کوچولو (دقت کنید یه کوچولو ) تنگ شده دوباره رفتند رو حذف اکانت !!!!

کاش مرد باشید و حذف کنید ولی ما که این نوع عملکرد رو زیاد ازتون دیدید یادمه یه سرور دیگه هم که 12 تا همروتون رو اکانت ما دیوار شد فرداش این داستان ها رو شنیدیم حالا جالب این بود که این شماها بودید که حرف و حدیث راجع به هک گلد و ... از سمتتون شنیده می شد ولی بعد از پلن خودکشی نهنگ ها باز ساز حذف زدید !

همر ها برگشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!؟! !!!

خداااااااییییییی ؟!!!!!!!؟؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

پس چرا هنوز جای ده همر ما سووووورااااخه ؟!

خیلی جالبه خدایی بسی رو دارید شما!

به شدت منتظر افشاگری شما هستیم :)

اگر بنا باشه همر ها برگرده ما خوشحال میشیم ولی چنین برنامه ای نه اتفاق افتاده نه روال عادی سرور اجازه چنین اتفاقی رو می ده !

جالبه ما چه بین بچه های جنوب شرق چه صحبت های فرا سایدی و مدیریتی همیشه گفتیم نه انتظار داریم همر ها برگردند نه چنین تقاضایی داریم نه اصلا به این گزینه فکر می کنیم !

چون اصلا از دقیقه یک ماجرا چنین چیزی رو نشدنی می دونستیم و همون اول هم اعلام کردیم با همین شرایط ادامه می دیم بازی رو می بریم :)

باز کردن پای ادمین به جریان و تهدید به حذف بهترین نوع فرار به جلوست که به دوستان فرافکن خودم بابت این تاکتیک قشنگ تبریک می گم !

حالا هم عیبی نداره حافظه تاریخی ما دو تا نکته رو بهمون یاد اور میشه :

1- هر موقع دیوار سفت بوده حذف اکانت بحثش داغ بوده :) پس جدی نمی گیریم عزیزم حرفاتون رو :)

2- مردونگی لازم برای وایسادن سر حرفتون رو در شما نمی بینیم پس می دونیم این مانور ها همه الکیه و خبری نیست فردا پس فردا است که می گید ما صلاح دونستیم بمونیم و در بازی باشیم و . . . .

پ ن: اگر می دونستم با مرد طرف هستم همین الان تمام پسرورد های اکانت هایی که لاست همر دادند منجمله اکانت خودم رو اینجا قرار می دادم و بعد که می دیدید توهم دارید حذف شدن اکانتاتون رو نگاه می کردم ولی حیف که مردونگی گوهر کم یابیست !!!!

پ ن 2 : ما می گیم 1÷00% می بریم چون حریفمون رو میشناسیم و به خودمون ایمان داریم و تا ته داستان هستیم

پ ن 3 : در جسسستجووووووی مررررد

پ ن 4: حالا که دیگه کسی رو داخل بازی نیافتیم به ادمین حمله می کنیم و از ریشه همه چی رو می زنیم :) شما که خودتون رو با فاصله برنده می دونید پس در جستجوی چه هستید

پ ن 5 : بهانه بعدی چیست ؟!

• به اون رسول جونتون بگید این چرتو پرتا شو جمع کنه بره

مرد مرد راه ننداز حاجی ، با بچه که طرف نیستین ،

کثافت کل سروراشو گرفته ، نوچه هاشو فرستاده تو فروم که چی ، تو از این به بعد می خوای پول ماهی گیرشو بدی اومدی اینجا ؟؟

داداش شما بدونه کاتا روحیت خیلی خوبه برای برنده شدن

وقتی ما 100% بازی می بریم واسه چی باید حذف کنیم ؟؟

طرف با اسم آرش سروراش ادم توش جمع میشه وگرنه که به درد همین شماها می خوره بیان با اکانت های فرضی که اد می کنه براتون تو ساید های دیگه بازی کنید.

بابا بسه جمع کنید این بساط هوچی گریو

از بهشت اکانت امید گرفته تا بک شدن همرا ، پدیدار شدن یکباره پاپ 900 اکانت گاد وسط nw ، ارسال دف خودکار برای این اکانت به اندازه ای که هر اتک دیوار بشه ،

طرف از تاپ مهاجمین حذف میشه میگن باگه چیزی نیست که ، چرا ما از تاپ مهاجمین حذف نمیشیم ؟؟

چرا اکانتی که بهشت کاتا های جنوب شرق بوده گندم بینهایت داشته ، بهش تجاوز شده باید این باگ بهش بخوره ؟

چرا امید جونتون از پلن قبل از لانچ با خبره ؟

حالا مسائل اصلی بماند بعد از حذف اکانت ها

اکانت حتاک اولدارک باز میشه ولی اکانت های ما تو فروم بی دلیل بن میشه

دانیال موقع کتیبه ها زنگ زده به ادمین میشنونه که مهدی میگه اونجا ننداز کتیبه رو اونجا همر دارن

دست که کمه تا کمر خودشو وادر بازی کرده

دیگه از اون یارو به اسم پیرمرد براتون بعد از حذف میگم . که چطور میشه بدونه اصطبل 15 کی تی کی کشید.

از هادی می خوایم که از پل قرسو آویزونش کنه تا درس عبرتی بشه

• قضیه این دوستمونه که امروز اومده بود ! داروخانه

گفت : به نظرتون ویلامو تو بارسلونا بفروشم برم سواحل پرتوریکو ...

یا قرصاموبخورم بخوابم ؟؟؟

نه فانوساَ

اگه مولتی بوده پ دیگه داغ کردنتون چیه حالا چند تا خخخ لنگ دمپایی بودن ههه

همراتونم دوست داریم

شما با همراتون بیا دیوار های جنوب پایدارن خخ

پ ن : یه نوب صنعتی دف نداره

پ ن : شامپو هم هست از اول سرور کنارته

پ ن : شما حذف کنین سوژه خنده نداریم دپ میشیم

پی نوشت اخر : ......................... انشالله بعد