نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• متاسفانه قوه عاقله ای تو این بحث نمیبینم.

اگه زمین صاف بشه این میشه.

من هم به تاسف بسنده میکنم. شما هم هی تکرار کنین فلانی کرده فلانی کرده. ایگنور کردن این صحبتا برای من کاری نداره. اشتباه از من بود که اصلا اهمیت دادم.
    پ ن : میخوای با ادمین صحبت کنیم واندر شما 100 شه الکی دوماه وقت تلف نکنیم. من اول سرور یجا یه کراپ اشتباه آپ کردم، اگه نمیکردم الان 25ک کاتا داشتم، میشه با ادمین صحبت کنیم کاتاها رو بده بهم الان !!!

داداش راه اسون دادم دستتا

برو ببین مولتیای کدوم پلیر چراغش سبز یا زرد یا حتی قرمز شده(نمیدونم این سرور چند روزه رنگا عوض میشه) متهمو از تو همونا پیدا کن؛ سری قبل کار بچهای شمال شرق بود؛(باز اگه میخوای به جواب برسی سریعتر چک کن تا وقت نکردن با تور همه رو آبی و سبز کنن؛ هرکدوم دیدی نصفش سبزه نصفش زرد یکی دوتاش آبی؛ بدون داره ردپا پاک میکنه؛ البته اگه خودت واقعا ندونی کار کی بوده)

شما اینکارو بکن متهمو واسه ما پیدا کن ۲۵ک کاتا خودم میدم بهت؛ بوس

• داداش راه اسون دادم دستتا

برو ببین مولتیای کدوم پلیر چراغش سبز یا زرد یا حتی قرمز شده(نمیدونم این سرور چند روزه رنگا عوض میشه) متهمو از تو همونا پیدا کن؛ سری قبل کار بچهای شمال شرق بود؛(باز اگه میخوای به جواب برسی سریعتر چک کن تا وقت نکردن با تور همه رو آبی و سبز کنن؛ هرکدوم دیدی نصفش سبزه نصفش زرد یکی دوتاش آبی؛ بدون داره ردپا پاک میکنه؛ البته اگه خودت واقعا ندونی کار کی بوده)

شما اینکارو بکن متهمو واسه ما پیدا کن ۲۵ک کاتا خودم میدم بهت؛ بوس

داداش با اختلاف بهترین پست تمام ادوار تراوین همین پسته خداییش مارو باش داریم جلو کیا بازی میکنیم ( سبحان الله )

اسطوره تویی علی پروین اداتو در میاره

• گرفتی مارو ؟!
    شما میگی پسورد ، پسورد دیفالت رویان هاست بوده. طرف آی پی رو از کجا اورده ؟! اتفاقا خیلی قشنگ خیلی هارو از دایره اتهام خارج میکنه. کسی که این کارو کرده اطلاعات دقیق وی پی اس شما رو داشته، نه فقط پسورد. حالا برین بگردین ببینین به کیا اطلاعات دقیق وی پی اس رو دادین.

اگه هم قصد ندارین پیدا کنین کی بوده که بحثی راجع بش تو فروم نکنین.
    پ ن : ش ش سرور پیش به اندازه سه ساید همر واندر زن داشت و باخت. برنده رو همر مشخص نمیکنه.

سلام

معمولا شرکتایی که این طور خدماتو ارائه میدن ip هاشون پشت هم هست و فقط کافیه چند رقم اخرو جابجا کنی تا به بقیه هم دسترسی پیدا کنی

• سلام

معمولا شرکتایی که این طور خدماتو ارائه میدن ip هاشون پشت هم هست و فقط کافیه چند رقم اخرو جابجا کنی تا به بقیه هم دسترسی پیدا کنی

برای ما که اینطور نیست. ببین کمیل جان برادر اینکه یکی شانسی ای پی رو پیدا کرده تو حالتی که ای پی 10 12 تا عدده خودت حساب کن چقدره. اینکه یکی یه وی پی اس گرفته بعد تمدید نکرده، بعد اس ای اومده اون وی پی اس رو گرفته و اکانت اصلی روش گذاشته احتمالش از حالت قبل هم کمتره . تو فروم صحبت از 15 تا اکانت شده. همین که یه نفر بره ببینه تو این 15 تا اکانت کجا تروپ داره کجا نداره یکی دوساعت طول میکشه. حالا بماند به خرابکاری. به نظرم نه تنها تمام اطلاعات وی پی اس رو داشته بلکه تمام اطلاعات اکانت رو هم به صورت کم و بیش داشته. مثلا فلان اکانت کجا همر داره و غیره

• برای ما که اینطور نیست. ببین کمیل جان برادر اینکه یکی شانسی ای پی رو پیدا کرده تو حالتی که ای پی 10 12 تا عدده خودت حساب کن چقدره. اینکه یکی یه وی پی اس گرفته بعد تمدید نکرده، بعد اس ای اومده اون وی پی اس رو گرفته و اکانت اصلی روش گذاشته احتمالش از حالت قبل هم کمتره . تو فروم صحبت از 15 تا اکانت شده. همین که یه نفر بره ببینه تو این 15 تا اکانت کجا تروپ داره کجا نداره یکی دوساعت طول میکشه. حالا بماند به خرابکاری. به نظرم نه تنها تمام اطلاعات وی پی اس رو داشته بلکه تمام اطلاعات اکانت رو هم به صورت کم و بیش داشته. مثلا فلان اکانت کجا همر داره و غیره

مارو باش داریم رو دیوار کی یادگاری مینویسیم خوبی داداش؟

اون عکسایی که گذاشتم ببین کلا 3تا اکانتو دست بردن توش

هیچ جا هم صحبت از 15تا اکانت نشده ما هر جا حرفی زدیم تعداد همر بوده....

ازین همرا 6 7 تاش کاتاشون رو اکانت x3x بوده که دفش بک شده خفت کردن و بقیش رو دوتا اک دیگه...

راجع وی پی اس ها هم رنج آیپی محدوده و اگر شما یکم پیگیر باشی یه برنامه دانلود کنی بذاری رو یه وی پی اس و رنج آیپیشو بدید و به همراه یوزر پس که جفتش معلومه تو وی پی اس های رویان میشه تیر در تاریکی انداخت

توضیح اینکه اون ایپی هم که میگی 10 12 رقمه اولا رنج دو بخش اولش واسه ما که ثابته

رنج سوم و چهارمشم یا 127تاس یا 255 که 65025 حالت برای یه کامپیوتر فک نکنم عدد قابل توجهی باشه

...(اینو نمیدونستما از بس بحث کردید رفتم یه چیزایی پیدا کردم)

در باره درز اطلاعات تو اس ای هم گفتی که باید بگم وی پی اس اکانتا مثه شماره موبایل نیست دست همه باشه حتی بعضا همه ی پلیرای اکانتم دسترسی ندارن بهش(نه به خاطر اهمیت به خاطر اینکه یه نفرم میتونه هندلش کنه)

پ.ن:دروغ گو کم حافظس یا چی؟

• بحث ها از تراوین خارج شده و بیشتر بحث تو حوزه ای تی دنبال میشه

دوستان کسی که اینکارو کرده اصلا فروم نمیاد خودتونو خسته نکنید

دوتا تحلیل کنید سرور رو

کل کل داخل حوزه تراوین بکنید هم زیباس هم حوصله همه میکشه

اینکه ایپی رویان از فلان عدد شروع میشه یا فلان هاست از کجا میاد تو کجا میره مهم نیست اصلا همه اونایی که این بحث هارو میکنن متخصص (اخرش که چی )

باو تراوینه

پ.ن کسی اثر هنری تا حالا از ماجرا اورده ؟

پ.ن نژاد مصری مثل رومن سه تا میسازه ؟

• درود به همگی

این چیزی که من میگم برای تبلیغ نیست اما واقعیته

هر که بام اش بیش برفش بیشتر

میخواستی هزینه درست درمون کنین از این سایت های فیک وی پی اس نخرید تا این اتفاق ها واستون نیوفته

آخه این چه سایتی هست که اگه فلان عدد رو جابجا کنی همون میشه و از این حرف ها

فرق بین یه وی پی اس واقعی با یه وی پی اس به ظاهر واقعی همینه

موقعی که به من گفتن چرا میری از Novinvps خرید میکنی اون 2 گیگ آلمان رو داره میده 250 فلان سایت همونو میده 120 همون موقع گفتم که یه فرقی از لحاظ امنیتی و یه سایت به ظاهر امنیتی هست و همچنین فرق بین 2 گیگ واقعی تا 2 گیگ به ظاهر واقعی

فرقش اینجا مشخص میشه مرد میخوام بره نوین وی پی اس رو هک کنه

پ.ن: در ضمن من این سرور اصلا مولتی استفاده نمیکنم ملتی هم شاهدن دارم مثل مرد پلی میدم

• برای ما که اینطور نیست. ببین کمیل جان برادر اینکه یکی شانسی ای پی رو پیدا کرده تو حالتی که ای پی 10 12 تا عدده خودت حساب کن چقدره. اینکه یکی یه وی پی اس گرفته بعد تمدید نکرده، بعد اس ای اومده اون وی پی اس رو گرفته و اکانت اصلی روش گذاشته احتمالش از حالت قبل هم کمتره . تو فروم صحبت از 15 تا اکانت شده. همین که یه نفر بره ببینه تو این 15 تا اکانت کجا تروپ داره کجا نداره یکی دوساعت طول میکشه. حالا بماند به خرابکاری. به نظرم نه تنها تمام اطلاعات وی پی اس رو داشته بلکه تمام اطلاعات اکانت رو هم به صورت کم و بیش داشته. مثلا فلان اکانت کجا همر داره و غیره

اهل فن ببخشید که توضیح میدم . ای پی که الان استفاده میکنیم 4 تا کد سه رقمی هست. بین 0 تا 255.

تعدادش محدود هست و اینطور نیست که بشه دلبخواه تنظیم کرد و یا مقدار در دسترس نامحدود باشه یا یه چیز شانسی باشه. معمولا کسی که آیپی میخره یه رنج خاصیو میخره یا یه رنج خاصیو تنظیم میکنه. اینطور نیست که مثلا از 15.120.25.90 بره به 122.44.44.22

معمولا تفاوت تو دو تا عدد اخر و یا فقط عدد اخر هست.

توضیحات بیشترو میتونید تو نت سرچ کنید

• خب قبل یه نیمچه تحلیل ، ظاهرا میخوان پرونده قتل بروسلی رو هم بدن دست دوستان فروم نویس.

بریم سر اصل مطلب :

نکته قابل توجه اینه که متای شمال ۶ واندر داره و حتی میتونن واندر مشترک مرز SW و SE رو هم ۱۰۰ کنن که مثل سرور قبل همه برنده باشن.

نکته دیگه اینه که رید ۲ ساید شمالی به طور قابل توجهی زیاده و با توجه به اینکه تعداد همر های این دو ساید خیلی زیاد نیست نشون میده این حجم از رید داره صرف دف سازی میشه، و جدا از اون تعداد مولتی های زیادشون نشون میده دارن از مولتی هاشون هم دف عجیبی میکشن که فکر نکنم حتی توی اسپید ترا هم سابقه داشته باشه.

به راحتی متای شمال میتونه تمام واندر هاشو پر کنه ، در صورتی که دو ساید جنوبی دو عدد واندر دارن ، و واندر اس ای هم که عملا کاربردی نداره چون توانایی ساپورت دف سنگین نخواهند داشت چون اسلات هاش توسط متای شمال پر شده .

یکی از دلایل احساساتی شدن ساید SE همینه و به همین دلیل همون سایدی که تا وسطای بازی اصلا تو فروم حضور نداشتن الان دارن تو فروم به در و دیوار میزنن چون میدونن عملا باختن بازی رو.

SE اونجایی بازی رو باخت که فکر میکرد NE به دلیل وجود مشکلات قبلی با NW متا نمیکنه ولی رکب بدی خوردن . سیاست گوشه نشینی رو اول سرور با جملاتی مثل اینکه ما پیرمردیم شروع کردن ولی ظاهرا جواب نگرفتن.

پ.ن: یکی از دوستان نوشته بود پیشاپیش برد SE رو تبریک میگه ، روحیه شمارو تحسین میکنم.

پ.ن۲: حالا جنوب متا کرده یا نه؟ اگه متا کردین بگین ما هم بدونیم !

• سلام به همگی دوستان

خسته نباشید به لانچرها و تبریک به متای جنوب بابت دف

کوتاه و مختصر بگم پلنی که قرار بود انجام بشه 18تا همر بود 12تا رم 6تا کاتا که زمان طولانی بابت پلن ریزی و لانچش انجام میشد ما زمان و واسه پلن گذاشته بودیم حدود یکی دو روزی طول کشید پلنو ریختیم همه چی آماده بود تا 5 مین مونده بود به شروع لانچ ها طی دو تماس تلفنی تصمیم گرفتیم واسه لانچ ها وقت نذاریم و تک تارگت بزنیم و 100% مطمین که دیوار بشه

این همرها همه از اکانت های دو دهکده ای مولتی بیرون اومده بود که واقعا دیگه توان نگهداریش نبود

• درود

ممنون بابت همر های زیبا از دوستان ان ای.

خسته نباشید به پلنر و لانچر ها و تشکر ویژه که از اینکه این ریتمه خسته کننده سرور رو تغییر دادین.

ممنون از امید اکانت گاد با اینکه گفته بودن دف نده ولی به خاطر رفاقتی که باهم داشتیم سنگ تموم گذاشت،دمت گرم رفیق.

• درود

ممنون بابت همر های زیبا از دوستان ان ای.

خسته نباشید به پلنر و لانچر ها و تشکر ویژه که از اینکه این ریتمه خسته کننده سرور رو تغییر دادین.

ممنون از امید اکانت گاد با اینکه گفته بودن دف نده ولی به خاطر رفاقتی که باهم داشتیم سنگ تموم گذاشت،دمت گرم رفیق.

ممد جان فقط یه دونه اکانت گاد به خاطر رفاقت با شما دف داد؟

من حوصلشو نداشتم فقط توو 2صفحه اول مدافعین 6تا اکانت دیگه غیر از گاد هستن که دف دادن حالشو نداشتم بقیه صفحاتو چک کنم اسکرین های قبل و بعد اتک موجود هست :d

کتیبه میدید دف میگیرید من نمیدونم شما چرا متاتونو علنی نمیکیند :d

• سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان سرور سه ایکس

این پست یکی مونده آخر منه (پست آخرم رو جهت تبریک به تیم برنده گذاشتم)

همونطور که میدونید این سرور خیلی کدورت ها شکل گرفت خیلی رفاقت ها شکل گرفت و خیلی قبح ها شکسته شد.

هممون واقفیم که این سرور پلن معنی خاصی نداره

مثلا یه مثالش این 18 تا همری که همشون با هم روی یه تارگت دیوار شدن

به جرات میتونم بگم هر تارگت دیگه ای هم میزد دیوار میشد.

خاستم یاد آوری کنم سرور بغل یه سرور عاری از هرگونه بات.مولتی .وی پی اس.غارت نجومی.دف نجومی و هرچیزی که شما میبینین بازی سالم رو از مسیر خودش خارج کرده استارت شده و الان هفته سومه .

از طرفی تیم زئوس و فروهر هم که اعلام آمادگی کردن جهت حضور در شمال شرق و شمال غرب

بنده هم به نوبه خودم از همه عزیزان که دوست دارن این تیم رو بدون بات و مولتی ببینن دعوت میکنم تشریف بیارن جنوب شرق

قبل از اومدن هم اگر دوست نداشتن اکانت رو از اول بالا بیارن به بنده

@saeedvip

در تلگرام پی ام بدن تا اکانتی با پلیر ضعیف تقدیمشون کنم

امید وارم تنور دلتون گرم و داغ باشه

شاد و خندون باشید

سعید

molla

• تاثیر کرم ریختنت توی فروم ۳ ایکس رو بزودی توی سرور نرمال میبینی !!!

اره تروخدا برید جنوب شرق خودشونو خیس کردن .

• روزت بخیر سعید جان

ممنون برای فراخوان زیبات و شرح اتفاقات این سرور و سرور بغلی ...

سوالی که برای من خواننده پیش اومد :

سروری که نه بات داره ، نه مولتی داره ... چطوری میشه اکانت بالا اومده ی بدون پلیر داشته باشه سالار ؟ 😂

اینو برای من بازش کن ...

ممنون

• سلام سارنگ جان اکانت هست بازیکن دست تنهاست

یه سری اکانت هم مجید عزیز و تیمشون اومدن و تقدیم کردن

یه اکانت هم لیدر های ساید دیگه اینور ساختن که به کارشون نیومد و باز هم تقدیم کردن

شما تشریف بیار من اکانت خودمو تقدیمت میکنم گلم

• احتمالا عسل فرمودن سارنگ جان تو یک پست همزمان میگه سرور بدون مولتی بعد میگه اکانت بدون صاحاب جهت واگذاری با پنت هاوس روبه شمال .

ملا جان اسم اکانتتو تو نرمال بفرما جهت پرچم کردن

پ.ن : داداشم فرید

پ.ن : داداشم سارنگ

باااا سپاس :))))

• سلام سارنگ جان اکانت هست بازیکن دست تنهاست

یه سری اکانت هم مجید عزیز و تیمشون اومدن و تقدیم کردن

یه اکانت هم لیدر های ساید دیگه اینور ساختن که به کارشون نیومد و باز هم تقدیم کردن

شما تشریف بیار من اکانت خودمو تقدیمت میکنم گلم

سعید جان توی پست قبلی صرفا برام سوال ایجاد شد ... اما الان گیج شدم !

تو پست قبلی گفتین بدون پلیر ... الان میگین دست تنها

بعدشم سروری که به قول شما مولتی و بات نداره رو که نمیشه از بقیه اکانت تحویل بگیرین و نگه دارین تا زمانی که پلیر بیاد و بهش تعارف کنین !

الان اکانت های مجید که به قول شما بهتون تحویل داده و پلیر ندارن چطوری اداره میشن ؟ من که واسم فرقی نداره ولی طبق تعریف شما همون اکانت ها هم مولتی حساب میشن ... حالا چه شما بسازی ، چه بقیه ساخته باشن و تحویل داده باشن بهتون.

به هر حال من تناقض زیادی میبینم داداش ، امیدوارم‌ موفق باشید.

پ.ن : ما که درگیر این سرور پر بات و مولتی و vps هستیم ولی اگر تموم شد و تصمیمی گرفته بشه برای بازی ، زاوش و بچه ها توی شمال غرب گزینه ی خیلی جذابین ... بالاخره سرور باید بالانس بشه جلوی قدرت آمرداد و پلیر هایی که تازه بهشون اضافه شدن.

پ.ن الحاقی : داداشم کارو چپ دست :))

پ.ن الحاقی ۲ : داداشم فرید :))

• سارنگ جان شما تشریف بیار خوشحال میشم رقیب هرچه بد بدن تر لذت بخش تر

یه چیز هست به اسم جانشینی شما میتونی دوتا اکانت همزمان جانشین باشی کاکو

خود حضرت عیسی مسیح (ع) هم این مورد رو تایید میکنه :P

مورد دوم اینکه کل سرور اکانت منو میدونن سرور نرمال

molla

بفرما تو دم در بده

پی نوشت:پسر جان شمارو ریپلای نمیکنم بزرگ میشی اسم اکانت دادم در خدمتت هستم اونجا البته اگر عرضه بازی سرور بدون بات داری

البته میدونم تهش دنبال پس اکانت میگردی که همر بکوبی به هم.

• خب مثل اینکه خبر ها هاکی از آن هست دست غیب به کمک تیم جنوب شرق اومده

خب روحیه مثال زدی ایشان هم می شد حدس زد از کجا آب می خوره

بله اکانت x3x با امتیاز 232 کی در تاپ حجوم تشریف داشتن که به صورت ناگهانی غیب میشن

این غیب مربوط به همون دست غیب هست و تمام همر های جوب شرق که به صورت ناجوانمردا به فنا رفته برگشته

در حال بررسی هسیتم اگر همچین اتفاقی افتاده باشه ، کسی که صاحب دست غیب هست برای این سرور و سرور های دیگه خودش باید دنبال پلیر های دیگه ای باشه

اگر این موضوع برای ما مسجل بشه مطمئنا حذف خواهیم کرد.

واقعا هم برای ما منطقی نبود چرا جنوب شرق می خواد به بازی ادامه بده که الان متوجه شدیم.

من خوشحال نیستم که این اتفاق افتاده (صفر شدن همر ها) و ناراحتم نیستم که چرا بک شده

مشکل من اینه که چرا باید برای جنوب شرق بک داده بشه ولی برای ما ها نمیشه ، برای مثال همر حسین تی ان تی که به همین روش کثیف صفر شد.

پس همرای مارو هم از سرور های دیگه اد کنید اینجا والا کی به کیه

اینا یه مشت پیر مرد بودن می خواستن یه گوشه بشینن واندر 100 کنن حالا به خاطر سن و سالشون همراشون بک شده دیگه چیزی نیست

بعید نیست همر های خفت شده جنوب غرب هم بک شده باشه ، اره دیگه اکانت گاد که با تمام nw ایپی داشته مشکل نیست ، مشکل اینکه یه سری پیر مرد باید همراشون بک شه

یه پنل هم بده دست همین پیر مردها دیگه خودت برو ماهی گیری

جالب تر اینکه اکانت capsol توفروم بن میشه بی اخطار و دلیل ، ولی اکات owldark با توهین و فحاشی به قومیت ها بعد یک روز باز میشه

به قولی بزرگی جالبه خیلی جالبه