نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• 1-ببین اقا رضا داستان صغیر کبیر چی میگی کارو نه اقا بالا سری داره نه چیزی و این یک تو شمال غرب هر کس کار خودشو میکنه

2- مسولیت این پلن من کامل به عهده میگرم تارکت من انتخاب کرده بودم

3-عزیزم هنوز هیچی از شمال ندیدی 4 40ک گرزی دیوار شده فکر کردی شاخ غول شکستی ؟

4-به جای این که بشنی اینجا روضه بخونی برو فکر واسه واندر مرکزی و مرزیت کن به نظرم وقتش مهاجر ساپورت هات بفرستی به سوی واندر خاکستری دیر میشه ها :)اونجام لاک میکنم ها:D

5-یه شیر زخمی از همیشه خطرناک تر بهت قول میدم ساید جنوب شرق سر نوشتش مثل اخرین 2ایکس ای ار خواهد داشت رضا جان اون روزی میبنم که همر بلند میکنم واندر لاک شدتو کلین کنم 8o

6-سر شوخی با عکس مسائل شخصیو خودتون شروع کردین مطمین باش من تمامش میکنم

• 5 تا 50 کی دمپایی رو زدیم جایی که مطمئن که ببینیم دف مف چه خبر همین ،

3-عزیزم هنوز هیچی از شمال ندیدی 4 40ک گرزی دیوار شده فکر کردی شاخ غول شکستی ؟

آب و بریز اونجا که میسوزه

مشاهده خواهیم کرد سیر نزولی مقدار نیرو ها و تعداد دمپایی ها رو :)))))))

یه چند تا دیگه پست بنویسید

فکرکنم بدهکارتونم بشیم

loooooooooooooooooool

دیوار نشی گل من :D8o:D

پ.ن :

یا امضای شیر پاکتی بودنتو بزار یا نزار :)

• سلام دوستان

به بچه های خودمون خسته نباشید میگم و همینطور خسته نباشید خدمت دوستان جنوب شرقی برای دفاعشون.

فروم در حال حاضر بار فنی خاصی نداره ولی جا داره به چند تا نکته اشاره کنم :

نکته ی اول تفاوت سایز همر های استفاده شده توی دو پلن اول این سرور هست که مشخصاً همر های شمال کوچک تر بوده !

نکته ی دوم نحوه ی انتخاب تارگت هستش که تارگت جنوب شرق بدون اسکات و بی اهمیت بوده ... بر خلافش تارگت شمال یکی از تارگت های مهم بوده که اسکات مناسب هم ازش خورده !

نکته ی سوم که همه میدونن ولی لازمه یه یادآوری بشه اینه : دوستان همر رو برای زدن میسازن و دفاع رو برای دفاع کردن ... هیچکس قرار نیست این دو مورد رو قاب کنه و به یادگار از این سرور ببره ... پس سعی کنین از درگیری توی سرور لذت ببرید !

مهمترین مسئله ای که باید بهش اشاره کرد این هستش که به دلیل شرایط خاص(!) اسپیدترا نرخ رشد دفاع بسیار بیشتر از همر هستش.سرور های پیش همیشه به دوستانم میگفتم توی این حالت سرور به سرور نقش پلنر کمرنگ تر میشه چون فاکتور هایی که روش اشراف و کنترل داره کمتره (کوئری خاصی نمیشه گرفت ، آنالیزوری این سایت رو پشتیبانی نمی کنه ، مپ با امکانات دقیق وجود نداره ، دفاع بیش از حد توی سرور هست و ... ).

همه ی دلایلی که توی پرانتز عرض کردم باعث درصد موفقیت هر پلن به 20 درصد برسه (نظر شخصی) ! که اون 20 درصد می تونه شامل شانس ، مهارت پلنر ، زور همر ها و اشتباهات فردی باشه ... به شخصه اعتقاد دارم پلن های درست و حسابی توی اسپیدترا محکوم به شکست هستن.

حرفی هم با دوستان جنوب شرقی (و افراد مشابه) داشتم :

دوستان تا جایی که ذهن بنده یاری میکنه شما از اول سرور به لحن و طرز صحبت و توهین های بچه های ما اعتراض داشتین ولی تا الان که از سرور گذشته و میبینم خودتون از بقیه بدترین ! رطب خورده ، منع رطب کی کند ؟ (برگرفته از کتاب عهد عتیق)

• یکیتون میاد عکس بچه های مارو با حالت مسخره میزاره و میگه فلانی بیا صیغت کنم
    • یکیتون میاد کف فروم قیر به اون و اون تعارف میکنه (عزیز دل این فروم همون جاست که 3 روز پیش توش تسلیت گفتن ، حرمت خاک مرحوم رو نگه دار لطفاً)
    • یکیتون میاد میگه این و اونو ببوسید (محمد جان قدیما خیلی بهتر می نوشتی ، سال به سال پست هات بیشتر به سمت لودگی رفته :x )
    • یکیتون میاد به ترک ها توهین میکنه و رو وال بقیه فحاشی میکنه

دوستان من با شرایطی که شما دارین به نظرم هیچ حقی ندارین که راجع به شخصیت و شعور و تربیت دیگران نظر بدید ... هر رفتاری هم که در مقابله با شما انجام بدن جای شماتت نداره ! جواب های ، هوی هستش.

کوچیک همه؛ رضا در آستانه ۲۰ سالگی (هرروز دارم بهتون یادآوری میکنم تولدمه؛ یادتون رفت قهر میکنم میرم از سرور)

رضا جان (اگر اشتباه نکنم) ابتدا قرار گرفتنت در آستانه ی 20 سالگی رو بهت تبریک میگم و امیدوارم از 5-6 سال طلایی آینده ی زندگیت نهایت استفاده رو ببری چون بعدش توی سراشیبی میوفتی !

در مورد صحبت هایی که کردی چند نکته خدمتت بگم ...

ما توی شمال (غرب و شرق) بالاسر نداریم و نخواهیم داشت ... همه با هم رفیقن و رفاقتی بازی میکنن.

همر هایی ما برای دیوار شدن توسط شماست ... از پایین و مرز بگیر تا وسط و بالا ! دیوار کنین که لذت ببرین عزیزان.

در مورد کارو هم خدمتت بگم یکی از بهترین پلیر ها و لیدر هایی که توی این سال ها دیدم کارو چپ دست بوده ! تو هر موردی حساب کنی کارو هم استاد من هستش و هم با اجازت بگم که استاد شما ... بدون شک !

پ.ن : شیری که عذرخواهی میکنه شعور و شخصیت و بزرگی داره سالار ، جالبه که یه عذرخواهی هم باعث سوزش میشه.

پ.ن 2 : رضا جان همین الان که این پست رو شروع کردم تیم محبوبت استقلال بازی فینال حذفی رو باخت.

شب خوش

• سلام به همگی

آقایون محترم و دوستان عزیز بنده حقیر توی این سرور بازی نمیکنم یعنی اومدم بازی کنم ولی اصلا حالم با این سرور و این مدل بازی کردنش خوب نبود و اکانت رو رسما تحویل دادم.

یادم میاد روز اولی که سرور تست اومد توی ایران بچه ها توی خوابگاه دانشگاه صنعتی اصفهان بهمون بازی یاد دادن اومدیم ببینیم چیه و ماندگار شدیم.

ولی از روزی که سرور های ایران فیلتر شد باید فاتحه تراوین رو میخوندیم.

این مدل بازی کردن واقعا نیاز به مهارت نداره، نیاز به پول داره!

سرور مجازی، پروکسی، بات و ...

کاملا مشخصه نتیجه ای به جز کل کل های سرشار از بی احترامی توی اون نیست

تراوین بازیه دوستان فراموش نکنید لطفا

اینکه توی این بازی چطور رفتار کنی به من و شما بستگی داره

چند روز پیش شماره یکی از دوستان رو با پسوند "ترا" ذخیره کردم. جالب این بود که هشتصد و سیزده اسم با این پسوند توی گوشی من بود این یعنی باقیمانده از 13 سال تراوین

خیلی ها رقیب خیلی ها رفیق ولی هردو با احترام

با خیلی هاتون هم حداقل یه سرور بازی کردم!!!

این روزهای فروم ما شده مثل بقیه فضاهای مجازی که اگه ادمین نداشت همون فحش ها رو هم به همدیگه میدادیم.

سیزده سال به تراوین گذشت ولی امروز شاید بدترین روز عمرم توی این بازی بود با دیدن این فروم!!!

یکی هم قافیه شیر رو مینویسه

یکی فحش ناموس میده

یکی ناراحت میشه و قهر میکنه که چرا خفت کردین ما رو

یکی میاد دور واندر ها رو لاک میکنه و بعد اینجا داد میزنه

در هر صورت موفق باشید دوستان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اون دوست عزیزی که با آی دی mr.nooob اومده بودن احتمالا فکر نمیکنم سن شما به آی آر قبل از فیلتر و سرور اول اسپید بوخوره و همبازی بوده باشیم

ولی اگر همبازی بودیم روی اکانت MR.NOOB بهم اطلاع بده بدونم چون اصولا این اکانت با ایمیل من ریجستر میشد همیشه. البته چون همه رو دوست داشتی گفتم منم دوست داشته باشی :)

پ ن: محمد کوماتسو دیدی دیگه بازی نمیکنم ؟؟؟!!!؟؟؟

ای وای که در شهر یکی مرد نمانده:!:

حتی به ریا آدم بی درد نمانده:!::!::!:

• سلام دوست عزیز من قیر دست کسی ندادم .

بی ادبی هم نکردم . من مسوول طرز فکر شما نیستم .

من گفتم شیری که بعد از فحاشی بیاد عذر خواهی کنه شیر نیست . قیره

حالا شما تو ذهن بیمارت قیرو چیزه دیگه ای برداشت کردی . من عذر خواهی میکنم

بابت تسلیت هم باید بگم خدا رفتگان شما را بیامرزه

به محض این که افکار منفی را با افکار مثبت جایگزین کنید نتایج مثبت در زندگی تان ظاهر خواهد شد. “ویلی نلسون”

• کپی رایت این خفت برای بچهای اکانت GOD محفوض می باشد. :saint:

فکر کنم اگر صبر می کردیم نیرو بشینه توی بیس الان همش خورده بود اما همینم خدا بده برکت :P

هیرو پوینت ۲۰٪ حجوم رو نداشت

شرمنده ورزشکار کتاب نداشتیم ایشالا دفعه بعد

• فصل دوم : قروباغه های افغانستان

تبریک به متای جنوبی یک همکاری فوق العاده رو شاهد بودیم .

درسته ویو زدن با میدون تمرین رو از ما یاد گرفتید اما اجرا کردنش کار هر کسی نیست !!!

اوج مشارکت اس دبل ...

ای بابااااا

و در آخر

پ.ن : یا تشکر از دفکوردی هادی لئو
    پ.ن : خوشحالم که تارگت رو از رو اولین اتک انتخاب کردید : ))))))

با تشکر از بساط خنده و شادی ما

• سلام علیکم؛ آقا اینجوری که معلومه من باید یه عذرخواهی از شما و کارو جان بکنم؛ تا اونجایی به ما خبر رسیده توی پلنی که روی ما داشتین قرار بوده شما ۱۰ تا همر بذارید و شمال شرق دو تا؛ که قطعا اگر با یه مرام کُشی تونستین ازین کار سر باز بزنین باید به کارو جان تبریک جانانه گفت بابت سیاست گذاریشون؛ و بگم که من و شما که هیچ سارنگ جان، خودِ وینستون چرچیل هم به پای این آقا چپ دستِ قصه ما نمیرسه؛

خلاصه اینکه این سرور داره مرزهای سیاست گذاری؛ ارزش ها؛ هدف گذاری ها؛ متا(!) ها:D جابجا میشه و خدا میدونه در ادامه راه چی انتظارمونو میکشه?(

پ.ن: اقا سارنگ قطعا این پینوشت دوم شما به تموم پنجاه و خورده ای پست من میارزه؛ فقط یچیزی که ازتون دیدمو جالب نبوده درنظرم اینه که فلانیو صدا زدین و بعدش نوشتین (اگر اشتباه نکنم) حالا من که اسممو نوشته بودم ولی واسه باقی عزیزان این حرکتو زدین من نتونستم برداشت جالبی بکنم از این حرف؛ حالا که کسی سارنگو اشتباه نمیگیره دلیل نمیشه سارنگ بخواد همه رو اشتباه بگیره؛ بقول خودت سعی کنیم بجای استفاده از لودگی بار پستو زیاد کنیم؛ مرسی

پ.ن: راستی سرراه ورود سرکرده تیم زوپیر(آقا تورج) رو هم به سرور خوش آمد میگم؛ ایشالا که با وجود ایشون سرور جذابتری خواهیم داشت.

پ.ن: احتمالا الان که این پستو میذارم دوستان شمال غرب ریختن توی فروم و دارن برطبل شادانه میکوبن(همیشه کُند بودم) تبریک میگم اقا:love:

ارادت؛ رضا

• به گمونم با کمبود شدید هیزم مواجه بودن که اینجوری زحمت کشیدن واقعا تاریخ این پلنارو فراموش نمیکنه میگم این اقایونه پلنرو جذب کنیم بهتره نیست ایا!!!!

• درود

خسته نباشید بابت دف تون.

پلنر و لانچر پلن صبح بنده بودم مثل شما هم پرو پلیر نیستم اونقدر پلن نزدم ولی خب....اولین پلنمو هادی یادشه😎

از دوستانی که همر گذاشتن اونجور که میخواستیم نشد عذر میخوام.

هادی جان تبریک بابت دف کوردیت خیلی حال کردم 😁

• بابت دو تا پلنی که دو ساید دفاع کردن به هر دو ساید تبریک میگم اما این پست برام سوال بود که کجای حرکت قشنگ بوده که افتخار شده بهش؟

من محاسبه میکنم که میبینم ار لحاظ تایمی هر دو هم اتکر و هم اکانتی که خفت شدن به یک اندازه عقب افتادن حدود 70 ساعت(با شارژ بزرگ)

از لحاظ منبعی اتکر برد کرده و منبع کمتری خسارت دیده اما الان اگه همر میساخته!!!! همر بی سواره داره!!!! فکر نمیکنم توی اتکی که خسارت زده با خسارت وارد شده برابر باشه بوم بوم کردن داشته باشه بعدم در زیر با پی نوشت توضیح بدی که کتاب نزدم کل نیروم رو نزدم خب همه ی اینا اشتباه دیگه به اشتباهاتش که آدم افتخار نمیکنه اگه این اشتباهات رو انجام نمیدادی در نتیجه ی لینک تفاوت زیادی ایجاد میکرد و جای تبریکم داشت در حال حاضر به نظر من در جواب این لینک باید گفت تراوین بازی صبر و دقت هست سعی کن این دو تا رو تقویت کنین با تشکر

پ.ن : من اهل کل کل هستم اما مدل درست و منطقیش این پستم گذاشتم تا دیدگاه بقیه رو ببینم و اگه اشتباه میکنم متوجه بشم

• درود

خسته نباشید بابت دف تون.

پلنر و لانچر پلن صبح بنده بودم مثل شما هم پرو پلیر نیستم اونقدر پلن نزدم ولی خب....اولین پلنمو هادی یادشه😎

از دوستانی که همر گذاشتن اونجور که میخواستیم نشد عذر میخوام.

هادی جان تبریک بابت دف کوردیت خیلی حال کردم 😁

سلام من چند تا سوال دارم اگه ناراحت نمیشی

1-چرا کلا 4 تارگت زده شده بود؟

2-چرا رو یه تارگت 8 موج رو 2 تارگت 12 موج رو یه تارگت 32 موج بود؟

3-ایا این نوع پلن زدن دهن کجی به زحمت کسانی که همر کشیدن نیست؟

محمد جان شما پلیری بدی نیستی جای پیشرفت زیادی هم داری

پلن اولتم که اگه من اون شب نمیمادم مطمینن اونجا هم به همین شکل میرفت

از من به شما یه نصیحت برادرانه حاجی این نوع پلن زدن (میدان تمرینی)کار راحتی نیست و اجراش احتیاج به کلی تمرین داره و لی تمرین با همر دیگران کار درستی نیست

ما در این دنیا تراوین خیلی چیزها به خیلی کسها یاد دادیم و همیشه افتخارمون اینه که هر جا بودیم استاد بودیم و هسیم درضمن کلاس های استاد همچنان طبق روال گذشته راس ساعت 9الی11 برگزار میشه

• درود هادی جان

آقا من به ممد گفتم بچه های شمال غرب میان جواب میدن ممد خیلی رو شما حساب کرده بود گفت اینا میگیرن داستانو ولی خب گویا شما یا داری کم لطف میکنی یا اینکه جدی باورت شده ضعف پلنریو؟

اول حقیقتو بگم ما چون از ممد قول گرفتیم رو اکانت گرزی دیوار نکنه از بچه ها خواهش کردیم که یه اکانت بدن بهش تا با فراغ بال نیرو دیوار کنه آروم بشه(اینقدر بچه ها ممدو دوست دارن 2تا اکانت دادن بهش:love::D)

دوم همونطور که مستحضرید پلن میدون تمرین تو این سایت یه مشکلی داره که حسین هم بهش واقفه و حتی شما هم فکر کنم میدونید حالا اون مشکل یقه بچه هارو دم لانچ گرفته که اصن یکی دوتارگتو بیخیال شدن که یه وقت دفکوردی براتون پیچیده نشه همرا برگرده

این قضیه هم که اینجور پلن دهن کجی به پلیرامونه هم همون قضیه شاه میبخشه و ... ایناس فکر کنم.

• درود هادی جان

آقا من به ممد گفتم بچه های شمال غرب میان جواب میدن ممد خیلی رو شما حساب کرده بود گفت اینا میگیرن داستانو ولی خب گویا شما یا داری کم لطف میکنی یا اینکه جدی باورت شده ضعف پلنریو؟

اول حقیقتو بگم ما چون از ممد قول گرفتیم رو اکانت گرزی دیوار نکنه از بچه ها خواهش کردیم که یه اکانت بدن بهش تا با فراغ بال نیرو دیوار کنه آروم بشه(اینقدر بچه ها ممدو دوست دارن 2تا اکانت دادن بهش:love::D)

دوم همونطور که مستحضرید پلن میدون تمرین تو این سایت یه مشکلی داره که حسین هم بهش واقفه و حتی شما هم فکر کنم میدونید حالا اون مشکل یقه بچه هارو دم لانچ گرفته که اصن یکی دوتارگتو بیخیال شدن که یه وقت دفکوردی براتون پیچیده نشه همرا برگرده

این قضیه هم که اینجور پلن دهن کجی به پلیرامونه هم همون قضیه شاه میبخشه و ... ایناس فکر کنم.

حاجی قصد توهین یا مسخره کردن نداشتم خودتم میدونی هم یو دوست دارم هم ممد هم هومن قصد من بالا رفتن سطح بازی ممد دارم عیب هاشو بهش میگم که رفعشون کنه گفتم ممد جوانه و جای پیشرفت زیادی داره:love::love:

• حاجی قصد توهین یا مسخره کردن نداشتم خودتم میدونی هم یو دوست دارم هم ممد هم هومن قصد من بالا رفتن سطح بازی ممد دارم عیب هاشو بهش میگم که رفعشون کنه گفتم ممد جوانه و جای پیشرفت زیادی داره :love: :love:

شما عزیزی هادی جان

اگر کسی دیگه ای اون پستو میذاشت من اصلا جواب نمیدادم و میذاشتم رو حساب اینکه به صرف تخریب این پستو گذاشته و نیتش چیز دیگه ای بوده و ممد ثابت شدس ولی خب چون میشناسمت گفتم شاید حواست به اون موضوعی که سرور قبل پیش اومد نبوده پست منم صرفا یادآوری بود.

پ.ن:هممون جای پیشرفت داریم حتی به غلط:love:

پ.ن:(با تاخیر):رفیق بی کلک ...RESTART ENGINE

• بابت دو تا پلنی که دو ساید دفاع کردن به هر دو ساید تبریک میگم اما این پست برام سوال بود که کجای حرکت قشنگ بوده که افتخار شده بهش؟

من محاسبه میکنم که میبینم ار لحاظ تایمی هر دو هم اتکر و هم اکانتی که خفت شدن به یک اندازه عقب افتادن حدود 70 ساعت(با شارژ بزرگ)

از لحاظ منبعی اتکر برد کرده و منبع کمتری خسارت دیده اما الان اگه همر میساخته!!!! همر بی سواره داره!!!! فکر نمیکنم توی اتکی که خسارت زده با خسارت وارد شده برابر باشه بوم بوم کردن داشته باشه بعدم در زیر با پی نوشت توضیح بدی که کتاب نزدم کل نیروم رو نزدم خب همه ی اینا اشتباه دیگه به اشتباهاتش که آدم افتخار نمیکنه اگه این اشتباهات رو انجام نمیدادی در نتیجه ی لینک تفاوت زیادی ایجاد میکرد و جای تبریکم داشت در حال حاضر به نظر من در جواب این لینک باید گفت تراوین بازی صبر و دقت هست سعی کن این دو تا رو تقویت کنین با تشکر

پ.ن : من اهل کل کل هستم اما مدل درست و منطقیش این پستم گذاشتم تا دیدگاه بقیه رو ببینم و اگه اشتباه میکنم متوجه بشم

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان.

عزیزم شما یا تحلیل نکن یا اگر میخوای تحلیل کنی اول اطلاعاتت رو کامل کن!!

این خفتی که انجام شد در ادامه خفت قبلی همر اکانت piremard هست که میتونست یه واندر زن خوب یا نهایتا یکی از بهترین همر جنگی های nw باشه.( با توجه به همر هایی که توی دو پلن اخیر دیده شد که در حد 50ک گرز بودن و این همر در حدود 80 90ک گرز بود)

تا الان 50ک گرز و 15ک تی کی و 2500کاتا از این همر خفت شده و عملا این همر دیگه کارایی خاصی نداره.

پ.ن آموزشی: بعضی از نیروها فقط به منظور خفت ساخته میشن و کارایی دیگه ای ندارن(مثل اون 30ک رعدی که باهاش چندتا خفت زدیم.اگر نمیخواید بگید که شما هم 30ک رعد خسارت دیدی و شما بیشتر خسارت خوردی :دی)

پ.ن: قدیم وقتی یکی خفت میشد یا میومد تبریک میگفت یا اینکه تا چندروز صداش در نمیومد حالا این جا دوستان فقط اصرار دارن بگن که نه ما ضرر نکردیم و دو سه روزه ریکاوری میشه!!

پ.ن: اون دوستمون که محاسبه میکرد 3 روزه ریکاوری میشه همرشون و 2500 کاتا رو 800 تا میزد حالا بیاد حساب کنه ببینیم چند روزه ریکاوری میکنن 50ک گرز 15ک تی کی 2500 کاتا رو :دی

3x ir : Force - LeGenD - Mokafat - KinG OveR - Taboo

3x speedtra rnd1 : TnxOfGod

3x speedtra rnd4 : GoD

;) Shayad Nafare Baadi U Bashi

• دادا منم دوست دارم خودت میدونی از ته دلم میگم.

ولی انتظار این پست رو داشتم ولی از تو،نه دادا چون یه مقدار منو میشناسی و هم اینکه خودت پلنر و لانچری.

قطعا کار راحتی نیست هادی ولی خب اولین بار نبود و یه سری اتفاقات افتاد بین لانچ کردن که دیگه نمیشد ادامه داد.

صحبت اخرم هادی درباره سرور قبل دیگه هم چیزی دربارش نمیگم من هیچوقت نگفتم من اون سرور من اینکارو تنهایی کردم چه پلن بوده چه ۱۰۰ کردن واندر هر ۳ ساید باهم انجامش دادیم درباره اون پلنم مطمینا اسمتو همیشه اوردم و میگم که هادی یه نقش اصلی تو اون پلن داشت اینم که الان گفتم برای یه سری دوستان بود که کلا نبودن اون سرور یا کمرنگ تر بودن و از خیلی چیزا خبر ندارن.تو اکثرا این پلن های سرور همه دیوار شدن به جزء معدود پلن ها که همیشه اولویت با رد شدن بوده که اگه این احتمال رو رد کنیم گفتیم برای ضربه زدن به دف ساید مقابل بوده که یه نگاه به گذشته بندازیم حداقل این اواخر(اسپید ترا) همه چی مشخصه.

بازم هادی ممنون از اینکه نیتت این بوده و من همیشه از حرف های دوستام برای بهتر شدن از ادمی که دیروز بودم، استفاده میکنم💜.

پ.ن:استاد بودن به سابقه طولانی نیست حداقل تو این جامع که الان هممون هستیم.

پ.ن:همیشه بهترین خودتون باشید یا حداقل از خودتون راضی باشید.