نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• اینقدر دنبال 3به 1 کردنی علیه اس ای حواست باشه 3به1 یهویی بعد کتیبه ها برنگرده روی ان دبل . به هر حال پلیرای هر دو ساید ان ای و ان دبل رو چندین ساله میشناسم گروه خونیتون بهم نمیخوره .
    فراموش نکنیم که از دید تو سرور پیش اس ای واندر 100کرده و ان دبل و ان ای و اس دبل هم بازنده بازی بودن

پس نتیجه میگیریم

این سرور واندر توی ان دبل صد بشه ان ای بازنده بازیه و توی ان ای هم صد بشه ان دبل بازنده بازیه طبق منطق خودت !

همین حرفت یه سیگناله واسه اینکه نشون بده ان دبل نمیخواد تا اخر سرور به متاش پایبند باشه

سرور پیش فرمودی که تا روزی که من هستم نمیزارم متای سه به یک علیه شمال شرق به هم بخوره دیدیم چی شد

الآن منتظرم بیای بگی تا روزی که من هستم نمیزارم علیه جنوب شرق سه به یک بشه :))))) و لیدرای SE عزا برقرار کنن

این یه شوخی دوستانس امیدوارم به دل نگیری. من والا نه نامردم نه آدم فروش

چشه مایی عاقا احسان

• چند نمونه از پست های جالب !

جالب از نظر اینکه تکلیف با خودش مشخص نیست ؟

کمی تفرقه میندازه می تحدید میکنه که میشه کاملا ترس رو توی صحبت هاش دید !

پارسا و امی هر دو دارن مسیر درستی میره اینو میشه کامل از صحبت های این بنده خدا که کمی تا خیلی ترسیده فهمید !

اما کسی که نقشه کشیده از اول سرور برای همه ساید ها مطمعننا برای اون نقشه راهی رو هم ترسیم کرده اول میره سراغ se جواب نمیگیره بعد میره سراغ swاونجا هم جواب نمیگیره و با توجه به صحبت های این دوست عزیزمون این دوتا دست رد میزنن به سینشون میمونه ساید ne که قضاوت نمی کنم راجشون چون تعدایشون واقعا اومده بودن nw بزن حالا چی شد و چی پیش اومد و چه چیزی خواهد پش آمد زمان مشخص میکنه !

پارسایی عزیز فرمونی که داری میری جلو درسته درسته چون دشمن داره میکوبه پس راه درسته همین فرمون برو

امید هم که از اول میشناخت این ها رو

هادی عزیز دف اکانت مارادونای سرور قبل از کجا اومد ؟ که حالا شما کری میخونی !

• اینقدر دنبال 3به 1 کردنی علیه اس ای حواست باشه 3به1 یهویی بعد کتیبه ها برنگرده روی ان دبل . به هر حال پلیرای هر دو ساید ان ای و ان دبل رو چندین ساله میشناسم گروه خونیتون بهم نمیخوره .
    فراموش نکنیم که از دید تو سرور پیش اس ای واندر 100کرده و ان دبل و ان ای و اس دبل هم بازنده بازی بودن

پس نتیجه میگیریم

این سرور واندر توی ان دبل صد بشه ان ای بازنده بازیه و توی ان ای هم صد بشه ان دبل بازنده بازیه طبق منطق خودت !

همین حرفت یه سیگناله واسه اینکه نشون بده ان دبل نمیخواد تا اخر سرور به متاش پایبند باشه

سلام احسان چطوری خوشحالم این سرور میبینمت اونم تو جنوب شرق چون میدونم احتمال فروختنشون به رفاقتت هست باعث دلگرمیم میشه سرور پیش تو 2 بار باختی بقیه 1بار تو یک بار به جنوب شرق باختی یک بار به شمال غرب امیدوارم حداقل این سرور یک بار ببازی نه 2 بار . معنی متا خیلی پیچیده و عمیق هست و به شدت درک درستی لازم داره وقتی 2 ساید رو یک ساید میبینی دیگه بازنده ای وجود نداره اما وقتی واندر تو خاک ساید خودت صد میشه و زنگ میزنی به سایدای دیگه تروخدا بذارید من صد کنم شمال شرق از لج ج.غ و ش.غ لانچ نمیکنه و ش.غ و ج.غ تو دو راهی گیر میکننو نمیزنن همین میشه ج.ش صد میکنه اون پایین کوچولو میزنه اره اون 2 ساید دیگه هم بودن شما بگین بودن مام میگیم اره باش بودن . الان تو ذهنت میگی‌شمال غرب کتیبه های شمال شرق رو میزنه دعواشون میشه اما کلا تو اشتباهی .

اگر زمانی واندر شمال صد شد قول میدم جوری تو ذهن ها بمونه که بگن واندر متا صد شد نه از هر کی میپرسی بگن سرور پیش جنوب شرق با حیله گری صد کرد.خودمونو گول نزنیم بزرگترین رکب رو ج.غ خورد چون قرار بوده اونا صد کنن اما ج.ش استاپ نکرده

• !هندوستان پروداکشن تقدیم میکند!

(با شرکت آرش مانکن، کارو مخته، هادیشمس)

باقالی ها چی میگه

پ.ن:همین دمپایی هارو داشتی چپ دست؟ همرا شبیه فیلم هندیا بود :))

پ.ن:هادی میخوام صیغت کنم دو ماهه برای بچه های اس ای که دیگه بهانه ای نداشته باشن:))

پ.ن:از این باقالی ها برای بقیه بچه ها هم بیارین اگه جنسش خوبه خخخ

Ir8(2010-2011) Cybershah
    Ir9(2011-2012) Ki!NG TeuToN
    Team 3X.Com(2011) RoaD RunneR
    Team 5X.Com(2012) Last SenTineL
    Ir3X(2017) Ki!NG TeuToN
    Ir3X(2018) All EyeZ On Me

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط EyeZ ().

• ادم خجالت میکشه عکس همراتونو بذاره فروم

خط خطی کردنتون رو دیوار SE تموم شد برید یه گوشه وایسید حواستون به لنگ دمپایی هاتون باشه تند تند خفت نشن

پ.ن: خفت و خاری از این بیشتر که پوینت حجومی همراتون از پوینت خفتای ما کمتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• این دست گرمیش بود بکشین پایین که حقیقت از امشب فقط کارتون کپ چنج کردنه

رو 3 تا دمپای 4 تا کپ جنج کردی

پ.ن عزیزم فعلا بیا این صیغه های که از شما کردیم تو شمال غرب ببرین دیگه کارای ندارن وا رفتن

پ.ن عزیزم فعلا بیا این صیغه های که از شما کردیم تو شمال غرب ببرین دیگه کارای ندارن وا رفتن

آ چد هست حالا !

این یک اصطلاح زیباست

آخی کپ 6.4.4.4 چنج کردن داره به قول قدیمی ها قمار باز وقتی میبازه اگر نگه به......که میترکه

باشد که از ادعا کم و بر عمل خویش بیفزایم

میگن باقالی سردی میاره باعث تشنج میه نرید وسط باقالی ها

میگن دف تو seخیلی زیاده و کلا پذیرای شما بزرگواران تا آخر سرور خواهد بود ایقدر دف دارن که اینسرت براشون معنی نمی ده اگر خواستی بگو

• سلام

تبریک بابت دف زیباتون

میبینم که از بن اومدی بیرون صدات در اومد اردک جان.

این دفعه حرف زدنتو بلد نباشی 1 هفته بن میشی .

افرین انسان باش درست کل کل کن.

دوستان عزیز se

4تا لنگه دمپایی بوده 4تا کپتونو چنج دادین

زدیم گندمش ازاد شه

nw هرچی از وسط مپ دورتر شه همراش سنگینتر میشه دفتو بساز شب دراز است و قلندر بیدار

میگم دیگه از ما نیزه خفت نمیکنید.

داداش هادی همین الان بعد از این پستت سنگ پای قزوین از رو رفت

مشتی سکوت را پیشه ی کارت کن . بوی گند پلنتون کمتر پخش شه :D:D:D

پ ن : شیری که بعد از فحاشی عذر خواهی کنه . شیر نیست . هم قافیه ی شیر چی هست ؟؟؟ اها ( منظورم قیره )8o

• آب و بریز اونجا که میسوزه 8)

من نمیدونم چه رابطه ای با دیوار های ما داره زئوس و خداهاش تو میدونی ؟؟؟:/

خبر آمد خبری در راه هست ;)

دیوار نشی گل مننننننننننننننننننننننننننننن (اون دختر خانمه دیگه تو دم و دستگاه خدایان نیست ؟؟)

4 لنگه دمپایی رو بزارید جلوی آینه بازم خبری نیست نهایتا میتونید ببوسیدش ( دیوارمون رو عرض میکنم )

اینا که دمپایی تون بودن آقا با چکمه بیا کفش اسپرت مجلسی / پوتین :D

تو فقط وجود داشته باش بیا :thumbup:

این سرور و دوست دارم :))) یه جور خاص

• سرور پیش فرمودی که تا روزی که من هستم نمیزارم متای سه به یک علیه شمال شرق به هم بخوره دیدیم چی شد

الآن منتظرم بیای بگی تا روزی که من هستم نمیزارم علیه جنوب شرق سه به یک بشه :))))) و لیدرای SE عزا برقرار کنن

این یه شوخی دوستانس امیدوارم به دل نگیری. من والا نه نامردم نه آدم فروش

چشه مایی عاقا احسان

هم یه هفته مونده به اتکای واندر اومدم صد شدن اس ای رو تبریک گفتم تو فروم (چون میدونستم چی میشه تهش ) هم متای 3ب1 بهم نخورد

این سرورم باز حرفمو تکرار میکنم تاوقتی من هستم اینکه ان دبل بخواد متای 3به 1 تشکیل بده علیه اس ای رو فقط تو خواب میتونه ببینه . مطمئن باش توی اس ای اونقدری حق اب و گل دارم که امید و رضا هم رو حرف من حرف نزنن و بالعکس

اما اینکه آدم فروشی یا نامرد رو خودت بیشتر فکر کن ببین نیستی ؟ حرکت سرور پیشتو به دل نمیگیرم و فراموش میشه ولی این سرور بحثش جداس

سلام احسان چطوری خوشحالم این سرور میبینمت اونم تو جنوب شرق چون میدونم احتمال فروختنشون به رفاقتت هست باعث دلگرمیم میشه سرور پیش تو 2 بار باختی بقیه 1بار تو یک بار به جنوب شرق باختی یک بار به شمال غرب امیدوارم حداقل این سرور یک بار ببازی نه 2 بار . معنی متا خیلی پیچیده و عمیق هست و به شدت درک درستی لازم داره وقتی 2 ساید رو یک ساید میبینی دیگه بازنده ای وجود نداره اما وقتی واندر تو خاک ساید خودت صد میشه و زنگ میزنی به سایدای دیگه تروخدا بذارید من صد کنم شمال شرق از لج ج.غ و ش.غ لانچ نمیکنه و ش.غ و ج.غ تو دو راهی گیر میکننو نمیزنن همین میشه ج.ش صد میکنه اون پایین کوچولو میزنه اره اون 2 ساید دیگه هم بودن شما بگین بودن مام میگیم اره باش بودن . الان تو ذهنت میگی‌شمال غرب کتیبه های شمال شرق رو میزنه دعواشون میشه اما کلا تو اشتباهی .

اگر زمانی واندر شمال صد شد قول میدم جوری تو ذهن ها بمونه که بگن واندر متا صد شد نه از هر کی میپرسی بگن سرور پیش جنوب شرق با حیله گری صد کرد.خودمونو گول نزنیم بزرگترین رکب رو ج.غ خورد چون قرار بوده اونا صد کنن اما ج.ش استاپ نکرده

کارو جان دلیل حرکت سرور پیش حرفی بود که با ان ای زده بودم وگرنه همین اسپیدترا مدال صد کردن واندر توی خاک nw روی پروفایلم هست . ساید خودش قدر ندونست و چوبشو خورد. واندری که با کمترین امکانات و کمترین همر و دف با کلی اتفاقات پیش بینی نشده صد شد. همین سرور پیش مگه ارش نمیگفت رو حرف تورج و سپهر نمیشه حساب کرد واسه متا و اینا اخر سرور بهمون نارو میزنن؟ لابد بعد از متای این سرور با ان ای به حرفی که من سرور پیش زده بودم رسیده

خوشبختانه رفاقتا اونقدر زیاد هست توی SE که هر حرفی بخوام با هر سایدی به عنوان لیدر بزنم تا اخرش اون حرف پابرجا میمونه و تکون نمیخوره

متا وقتی متا هستش که اکانتای دو تا ساید داخل یه اتحاد باشن که تا امروز همچین چیزی ندیدیم . پس اگه متای سرور پیش حسابه متای این سرورم حسابه . اگه نیست اینم نیست . اینکه واندر مرزی بگیری یا وسط ساید بگیری همش کشکه . سرور پیش هم قرار بود ان دبل صد کنه نه اس ای . ساپورتای واندر دست من بود که راند اخر اتکا ساپورتای واندر در عمل فلج شدن

پینوشت : به میلاد و رضا لاتی و پدرام سلام برسون

پینوشت 2 : بعد از این همه سال به نظر خودت چرا همچین حرکتی زدم ؟

پیونشت 3 : فورزا میلان

• اما اینکه آدم فروشی یا نامرد رو خودت بیشتر فکر کن ببین نیستی ؟ حرکت سرور پیشتو به دل نمیگیرم و فراموش میشه ولی این سرور بحثش جداس

با این یه جمله حس میکنم باید بری توی تیم بازاریابی سنگ پا سازی قزوین مشغول شی به تبلیغات

بنده رو حساب خریت یا هرچیز دیگه قبول کردم بیام دوباره باهات بازی کنم و دیدم دست تنهام و دوباره باید 100 تا اکانت رو سر بزنم و دف بسازم و آخرشم پسورد عوض کنی و قیدشو زدم.

پسر تو چجوری یه نفره اینقدر رو داری؟

دیگه جوابت رو لازم نمیبینم بدم اما یک نکته

تنها یک نفر بابت بدقولی من حق اعتراض داره و اون تو نیستی

الحمدلله همین الآن انقدر اعتبار دارم که اگر در هر 4 ساید اکانت بخام بدون ذره ای نگرانی بهم بدن من جمله خودت

یاعلی

• تبریک میگم به جنوب شرق بابت دفاع عالی شون کلی هم با کل کل هاتون خندیدم .

ولی بحثی که این وسط هست ما 150 150 تونو تارگت میگیریم شما دهکده 400 پاپی با مقداری نیزه . :دی

در هر حال تبریک میگم .

خسته نباشید هم به بچه های لانچر که تایم گذاشتن /.

ارادت /.

• آقا ولی دقت کردین اتکای اول همش از شمال غرب بود؟؟ کارو جان یچیزو بهت بگم؛ اصلا بقول شما اس ایی از سیاست هیچی سرش نمیشه؛ ولی مطمئن باش پای حرفی که میزنه وایمیسته تحت هر شرایطی؛ اینو میتونی از آقا بالاسرات هم بپرسی؛ قرارمون یادت نره;)

من نمیدونم آرش با این ذکاوتش با خودش چه فکری کرده که شمارو کرده مسئول فروم؛ بنظر من کارو جان شما سواد کافی رو واسه اینکار نداری( لال بشم اگه قصدم توهین یا تحقیر بوده باشه)؛ سیاست شما از اول سایه مالی بوده که حالا به هردلیلی جواب داده؛ الان هم رسیدین به سیاست مرام کُش کردن متحدتون؛ حتی اگر اینم جواب بده بازم دلیل نمیشه که شما داری کارتو درست انجام میدی؛ بنظر من هیچ دلیل موجه یا غیر موجهی وجود نداره توی سایدی که سارنگ جان حضور دارن شما بخواین فروم نویسی کنی؛ حتی اگر مجبورت کردن؛ این سخن رو از برادر کوچکت (برای جذابتر شدن بازی ) بپذیر لطفا<3

پ.ن: راستی اقا تارگت با جمعیت پایینتر واسه مورال پیدا نکردین؟ فکر کنم با پوینت هجومایی که پیداست ۶۰ درصد مورالو کامل گرفتیم! بقول خودتون حواستون باشه همراتونو به کی میسپارین دوستان;)

پ.ن: همرای مرزیشون دیوار شد اومدن گفتن مگه هوشنگیم توی مرز واندرزن بکشیم؟ دمپاییای مختصات پایینشون دیوار شد اومدن میگن هرچی مختصات بره بالاتر همرای ما غول تر(!) میشن:D برادر من شما چیزی بجز نیزه نداری؛ میگم آره بگو آره;) (حالا اینکه نیزه هارو واسه مقابله با داداشیتون کشیده بودین بماند)

پ.ن: وسطای پست نوشتنم استقلال تیم محبوبم ۳ تا گل خورد؛ استقلال این بازی مشکلش استقلال بودنش نیست؛ اون حواشیه که براش ساخته شد قبل از بازی؛ حواسمون باشه داریم چیکار میکنیم!

کوچیک همه؛ رضا در آستانه ۲۰ سالگی (هرروز دارم بهتون یادآوری میکنم تولدمه؛ یادتون رفت قهر میکنم میرم از سرور)

• تبریک میگم به جنوب شرق بابت دفاع عالی شون

خسته نباشید هم به بچه های لانچر که تایم گذاشتن /.

ارادت /.

من برات ادیتش کردم قشنگ تر باشه ما رو دیدی سر و بنداز پائین زین پس :!:

:))))))))))))))))))

بچه های لانچرتون رو چی وقت گذاشتن دقیقا :?::!::?:

اگر وقت گذاشتنتون اینه ممنون میشم بیشتر از توان خودتون وقت بزارید رو ما :sleeping::saint:

چپ دستا باهوشن

چپولا چی ؟؟؟:D:P

شیر شیره گرچه پیر باشه یا تاریخ مصرف گذشته و فاسد :)8):rolleyes:

• سلطان بلال اومد

به به فقط منتظر خودت بودم که پست بزاری

والا من جای شماها بودم اصلا پست نمی ذاشتم در باره پلن ^^

رفتی فیدر زدی بعد اومدی در باره وقت حرف می زنی ؟؟؟ خداییی روت میشه ؟؟ نه تو فقط بلد وقت بزاری خواب و خوراک از ما بگیری فیدر بپرونی ^^^^^^

تو می خواستی دمپیاتو رو فیدر دیوار کنی چی شد الان وقت با ارزش شد ؟؟

تراوین اون پلن را فراموش نخواهد کرد ، بیا برو بلابتو بفروش بابا

5 تا 50 کی دمپایی رو زدیم جایی که مطمئن که ببینیم دف مف چه خبر همین ، تارگت ما بود لیدر توتالتون ، تارگت شما اکانت بی صاحاب مولتی ای که ده کده فیدر 4 کی نیزه داشته ، به قول از سارنگ دادا که اینا اگه 10 20 30 40 می کردن یکی از ده های آواتارو انتخاب می کردن همر می زدن ^^^^

این دمپایا می موند اون پارسا دودره باز می یومد 2 درصدتو خفت می کرد می گفتم واندر زناتونو خفت کردم.

خدایی خودتونو مسخره کردید ؟؟ یعنی تو سرور اسپید ترا اگه اون لنگه دمپای ها رد می شد به قول سارنگ دادا باید جمع می کردید می رفتید.
    #بلالییییه بلاااال