نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• راست میگی انقدر مولتیای nw زیاده که تو ساید خودشون جا نداشتن اومدن کنار واندرتون مولتی میکشن. یه چک بکن، نکنه یوقت رو مولتیای nw تو se داری پلی میدی خودت خبر نداری

• راست میگی انقدر مولتیای nw زیاده که تو ساید خودشون جا نداشتن اومدن کنار واندرتون مولتی میکشن. یه چک بکن، نکنه یوقت رو مولتیای nw تو se داری پلی میدی خودت خبر نداری

داداشی حالت خوبه ؟؟؟ خداوکیلی نگرانت شدم . ما قبلا جایی همو ملاقات کردیم ؟؟؟

چی میگی برای خودت ؟

حالت خوب شد بهم پیام بده بهت بگم یا منو اشتباه گرفتی . یا سایدارو بلد نیستی تلفظ کنی . یا الکی اومدی یه پستی گذاشتی بگن که فعالی . گل پسر

• پ.ن:پارسااا پارسا اخ پارسا قلبمو شکستی چرا ۳ به ۱ دوس داری اخه یکم مثل کمیل سنگین باش :دی

سلام

آقا ما هی میخوایم به سبک خودمون بریم جلو توی بازی نشون بدیم چه خبره شما رو تحقیر نکنیم شما خودتون دوست دارین

عزیز دل

سه تا واندرزن لب مرزیتون رو خفت کردیم هر کدوم با حدود ۳ کی کاتا...

خود اکانت هادی و آرش خفت شد.

همر گول خاکستریتون رو که به مراتب خطرناکترین اکانت مرزی بود خفت شد.

مولتیاتون شب و روز داره غارت میشه و میاید مولتی ما رو بزنید دیوار میشید.

۶ بار پلن چیف زدین روی اکانتی که وسط سایدتونه و دف هم نداره نتونستین چیف کنید.

در جواب میاید تو فروم میگید پارسا ساکته چرا....

خوبه همینجوری برید جلو بقیه همراتونم بزنیم

پ ن: پارسا در حال ۳ یه ۱ =)) محمد چی میگن اینا؟ :D

• سه تا واندرزن لب مرزیتون رو خفت کردیم هر کدوم با حدود ۳ کی کاتا...
    به نظرم تو این جمله یه پارادکس عجیب غریب هست . واندرزن ؟! لب مرز ؟!

آخر بازی تمام سوپر همرا از دیفالت های لب مرز بیرون میاد کماکه سرورهای قبل هم همینطور بوده

• درود پارسا جان .

مگه لب مرزم واندر زن میسازن ؟ !!! نکنه زدینو ما خبر نداریم :دی

والله حقیقتا منم یکی از همرامو با مولتی های شخص خودت فک کنم شارژ کردم واسه همینه اینقدر دوست دارم . به هر حال دور همی داریم غارت میکنیم هم تو هم من سخت نگیر .

شنیدم جنوب شرق بهت گفته مام زدیم که فک نکنی نزدن بعد یک ده 400 پاپی فیدر صفر کردن و گولت زدن که فک نکنی نزدن شما بگو جنوب شرقم زده مام میگیم زده باشه زده اغا زده ...

ولی رفیق من جات بودم یه گوشه میشستم لذت میبردم از بزن بزن ها خودمو نمینداختم جلو بعدش افغانستان پشتتو خالی کنه افغانستان شاید با ایران همکاری کنه اما تو تاریخ هیچ وقت با عراق همکاری نکرده داداش :دی

با سپاس فراوان .

• آخر بازی تمام سوپر همرا از دیفالت های لب مرز بیرون میاد کماکه سرورهای قبل هم همینطور بوده

احتمالا یه بازی دیگس که داری بازی میکنی ! با این حجم مولتی دیفالت و نان کپ یه اکانت نهایتا 4 روز فاصله داره ! 4 روز اول هم در بهترین حالت میشه عکس پایین:

یعنی 853 تا کاتا میشه سوپر همر ؟! اگه شما رو دیفالتاتون برای واندرزدن حساب کردین که... .بعد اونوقت با چی میخواین بجنگین ؟! با رعد ؟!فکر کنم داری دست میندازی

پ ن : پس از الان به بعد ما دیفالت شما رو بزنیم واندر زن زدیم دیگه ؟!

• احتمالا یه بازی دیگس که داری بازی میکنی ! با این حجم مولتی دیفالت و نان کپ یه اکانت نهایتا 4 روز فاصله داره ! 4 روز اول هم در بهترین حالت میشه عکس پایین:

یعنی 853 تا کاتا میشه سوپر همر ؟! اگه شما رو دیفالتاتون برای واندرزدن حساب کردین که... .بعد اونوقت با چی میخواین بجنگین ؟! با رعد ؟!فکر کنم داری دست میندازی

پ ن : پس از الان به بعد ما دیفالت شما رو بزنیم واندر زن زدیم دیگد

با سلام پیرو حرف پارسا جان خدمتتون عارضم دو سرور قبل پارسا نزدیک به ۸۳۵ ک گرزی از دیفالت رو واندر se بلند کرد تو هنون سرور من از دهه ۳ که با جنگ اموز هم شارژ کرده بودم ۷۲۰ ک گرزی بلند کردم رو واندر sw

بخاطر اینکه منابع واسه غارت تقریبا بعد از اتمام حمایت ها برای ۴ موتوره شارژ کردن تو سرور پیدا میشه سنگین ترین همر ها از دیفالت میان بیرون چیزی که تو دو سرور گذشته دیدیم

پاینده باشید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• چقدر پست های شما تابلو میخوایدبازیو 3به1 کنی علیه حنوب شرق از پارسا هم که ترسیدین چی ترس برتون داشته یکی علیرضا یویو عزیز تعریف میکنید بعد پارسا رو تحریک می کنید بیاد فروم پست بذاره بعد میای تهدیدش میکنی که بشین کنار ببین جدی چقدر تابلو یکم سیاست چاشنی کارت کن

یکیشون میگه پارسا بشین کنار یکیشون میگه واسه شمالشرق نقشه داشتیم یکیشون میکه جنوب شرق متا ما رو قبول نکرد و تهدید کرد حالا میزنیم

کل پست هاتون میتونه فقط البته به نظر من یک هدف رو دنبال کنه تضعیف همه ساید ها و بردن بازی و ادعایی 3به 1 بردن این سرور فکر خوبی هست اما یکم یا سیاست برید جلو نه اینقدر تابلو

ارادتمند همگی

riki

• پ ن : پس از الان به بعد ما دیفالت شما رو بزنیم واندر زن زدیم دیگه ؟!

مگه لب مرزم واندر زن میسازن ؟ !!! نکنه زدینو ما خبر نداریم :دی

عجب!!!! به قول خودتون شما بگو نبود ماهم میگیم نبود

مهم دردش بود که خوب داشت باعث تماس تلفنی هم شد ;)

والله حقیقتا منم یکی از همرامو با مولتی های شخص خودت فک کنم شارژ کردم واسه همینه اینقدر دوست دارم . به هر حال دور همی داریم غارت میکنیم هم تو هم من سخت نگیر .

همون که دیوار شد رو گادفادر؟ بعد میشه لینک بدی چون ما ببینم چیزی ندیدیم

ولی رفیق من جات بودم یه گوشه میشستم لذت میبردم از بزن بزن ها خودمو نمینداختم جلو بعدش افغانستان پشتتو خالی کنه افغانستان شاید با ایران همکاری کنه اما تو تاریخ هیچ وقت با عراق همکاری نکرده داداش :دی

ساید ما یک هدف داره و همونو میره جلو چه با متحد چه بدون متحد در هر شرایطی شب روز روتون اتک بود و خواهد بود.

پارسا نزدیک به ۸۳۵ ک گرزی

سید جون ۸۷۴ کی بود نزن تو سر مال عشقم :D:D

پ ن: بازم پیشنهاد میکنم برای کل کل کردن کمی صبر کنید شاید دوباره پشیمون شدین :)

• من میگم داری خودتو گول میزنی نظر تو چیه ؟

4 تا پلنر یک ساید دور هم جمع شدن به صورت حرفه ای یک دهکده 400 پاپی رو صفر کردن که مشارکت داشته باشن باهات خودت چی فکر میکنی ؟؟ حتی یک اسکات هم نخورده اون دهکده که اصن ببینن توش چی هست. یا واقعا با دست انداختنت مشکلی نداری که اگه اینجوریه میگفتی ما زود تر دستت مینداختیم یا اینکه تو 2 راهی گیر کردی نمیدونم والا ولی عقلانی بهش نگاه کنیم به شدت دستت انداختن غیر عقلانی هم به این قضیه نگا کنیم ثابت میشه که جنوب شرق از نبود پلنر درست حسابی به شدت رنج میبره .

ولی مورد دوم رو شک دارم .

همر های جنگی جنوب شرق زیاد نیست اما واندر زن تا دلت بخواد دارن همر های جنگیشونو نگه داشتن واسه کتیبه واسه همین جایی رو زدن که 100 % مطمئن باشن همرا برمیگرده با این تیر 2 نشون زدن . یکی نشون دادن که اره زدیم پارسا جان مام همممممششونو زدیم 2 همراشونو سیو کردن واسه کتیبه ها ...

بنظرم اگرم متایی چیزی بستی باهاشون دلیلش ما نیستیم دلیلش میتونه این باشه که نمیخوای واندر زن های ج.ش بیاد روتون که به شدت اشتباه میکنی چون ج.ش 100% اومده برای صد کردن چه ببندی چه نبندی سرور پیشم از دید من شمال غرب شمال شرق جنوب غرب بازنده ای بیش نبودن این جنوب شرق بود سر همتون شیره مالید .

ا ه ه ه ه پلنم لوو رفت چجوری فهمیدی ؟؟؟ خیلی عصبی شدم رفیق کاش صداشو در نمیاوردی .

• درود

کارو جان فک کنم نبودی ،شما در حدی نیستی بخوای برای سرور قبل نظر بدی،همه میدونن خودتم از ارش و هادی بپرس بت میگن همیشه هم گفتیم سرور پیشم متای ۳گانه ۱۰۰ کرد فقط تو خاک اس ای،ما مثل خیلی ها تا یه چیزی میشه رفیقامو یادمون نمیره این یه بازیه نه مثل خیلی ها جدی بگیرن جور دیگه حرف بزن یا اینکه از اینکه پلنی یا ۱۰۰ شدنی چیزی بشه ازش بالا بریم بگیم ارع ما بودیم.

بچها اینا خیلی بدن؛ اینا سرور قبل واندر متا وینر تو خاکشون ۱۰۰ شد؛ شما هیچی نبودین بچها؛ بیاین بزنیمشون ما زورمون نمیرسه(آخه فقط نیزه داریم)

منی که اینقدر نه سابقه دارم نه مثل شما پرو پلیر چیزی باشم این جملتو میبینم خندم میگیره.

راستی داداش؛ اون ۴ک نیزه بود پروندیم؛ زحمت میکشیدی میذاشتی کنار کاتاهات اینجوری خفت نشن.

شما هایی که از ترس چند روز پیش حرف میزدید الانم به ۱۰۰ شدن واندر حرف میزنید اولین نفری که اومد تو اس ای بنده بودم با این وجود اومدم که قرار بود کلا ۶ یا ۷ نفر باشیم و حتی چند روز بعد استارت سرور هم به همین روال بود ولی خب شرایط فرق کرد.سرور پیشم نیت ۱۰۰ نشدن ان ای بود که به قولی که دادیم وفا کردیم واندر تو هر خاکی بود بالاتر حتی جزء ما باز هم ۱۰۰ میشد.

ما برا ۱۰۰ کردن استارت نزدیم ولی میتونیم نیت سرور قبل رو هم همین سرور باز اجرا کنیم😏

پ.ن:کارو قربونت برم من عاشق دف ریختنم از ارش بپرس.ولی جدی فک میکردم دف ریختن پلن نیستشا.

پ.ن:وای کارو جان شما خیلی باهوش هستیاااااااا همه چیه مارو لو دادی وای کارو کاشکی اینکارو نمیکردی عصبی شدم،فک میکردم کسی نفهمه، صداش در نمیاد.

پ.ن:صادق ها(جمع هستا)دوستون دارم.

پ.ن:امید توام دوست دارم تا تهش هستم.

پ.ن:محمد قطری هم که عشق داداشه.

پ.ن:امام هومن و اقا فرهاد و اقا رضا هم که نگو اصلا....

پ.ن:چقدر من همرو دوست دارماااا😁

پ.ن:حاج میثم شمارو هم خیلی دوست دارم(اگه نبودی واقعا چیکار میخواستن بکن تو اون خاک).

پ.ن: دانیال خبر رسیده بچها بخاطر چش و ابروی امیرعلی باهاتون متا کردن(اصلا هم از ترس دوغشون نبوده)

پ.ن:فرزین جان امیر الون سلام رسوند بهت،تاپ ۱۰ هم دید گفت هماهنگه.(شما هم با اینکه نمیشناسم دوست دارم)

پ.ن:همیشه بهترین خودتون باشید.

ممد

• 4 تا پلنر یک ساید دور هم جمع شدن به صورت حرفه ای یک دهکده 400 پاپی رو صفر کردن که مشارکت داشته باشن باهات خودت چی فکر میکنی ؟؟ حتی یک اسکات هم نخورده اون دهکده که اصن ببینن توش چی هست. یا واقعا با دست انداختنت مشکلی نداری که اگه اینجوریه میگفتی ما زود تر دستت مینداختیم یا اینکه تو 2 راهی گیر کردی نمیدونم والا ولی عقلانی بهش نگاه کنیم به شدت دستت انداختن غیر عقلانی هم به این قضیه نگا کنیم ثابت میشه که جنوب شرق از نبود پلنر درست حسابی به شدت رنج میبره .

ولی مورد دوم رو شک دارم .

همر های جنگی جنوب شرق زیاد نیست اما واندر زن تا دلت بخواد دارن همر های جنگیشونو نگه داشتن واسه کتیبه واسه همین جایی رو زدن که 100 % مطمئن باشن همرا برمیگرده با این تیر 2 نشون زدن . یکی نشون دادن که اره زدیم پارسا جان مام همممممششونو زدیم 2 همراشونو سیو کردن واسه کتیبه ها ...

بنظرم اگرم متایی چیزی بستی باهاشون دلیلش ما نیستیم دلیلش میتونه این باشه که نمیخوای واندر زن های ج.ش بیاد روتون که به شدت اشتباه میکنی چون ج.ش 100% اومده برای صد کردن چه ببندی چه نبندی سرور پیشم از دید من شمال غرب شمال شرق جنوب غرب بازنده ای بیش نبودن این جنوب شرق بود سر همتون شیره مالید .

ما میدونیم داریم چی کار میکنیم! شما میدونید دارید چیکار میکنید؟

این جمله رو چند وقت دیگه با خودت یه مرور کوتاه میکنم!

اینارو ولش پستی که گذاشتم هدفش این بود که اگر توی فروم چیزی نمی نویسیم کم پیداییم سرمون گرمه به خفت کردناتون شما میتونید بیاید اینجا تحلیل کنید کل کل کنید ما هم بزنیمتون هیچی نگیم ما که راضی هستیم ولی مطمعا باش اونقدر اخلاق بازی داریم که اگر یه روزی بخوریم میایم بهتون تبریک میگیم نه اینکه صدامون در نیاد بعد یه مدت هم بحثو بکشونیم به حاشیه

• احتمالا یه بازی دیگس که داری بازی میکنی ! با این حجم مولتی دیفالت و نان کپ یه اکانت نهایتا 4 روز فاصله داره ! 4 روز اول هم در بهترین حالت میشه عکس پایین:

پ ن : پس از الان به بعد ما دیفالت شما رو بزنیم واندر زن زدیم دیگه ؟!

سلام و عرض ادب خدمت پلیرهای عزیز.

عزیزم فکر کنم شما داری یه جا دیگه بازی میکنی‌ !!!!

اول برو صفحهٔ 27 لینک اتک‌ها رو ببین بعد بزن kirilloid حساب کتاب کن !!

۳تا همری که خفت شد:

۱. ۳۰ک گرز - ۱۱ک تی کی - ۲۳۰۰ کاتا

۲. ۲۲ک گرز - ۴ک تی کی - ۲۰۰ رم - ۱۴۰۰ کاتا

۳. ۱۱ک شمشیری - ۱۱ک رعد - ۲۷۵۰ رم - ۱۲۰۰ کاتا

اینی که شما بررسی‌ کردی کدومه دقیقا؟!!

نکنه یه جا دیگه هم خفت کردیم خودمون خبر نداریم؟!!

پ.ن: ریاضیات را پاس بداریم ;)

3x ir : Force - LeGenD - Mokafat - KinG OveR - Taboo

3x speedtra rnd1 : TnxOfGod

3x speedtra rnd4 : GoD

;) Shayad Nafare Baadi U Bashi

• دوست من خسته نباشید میگم بهت . تبریک بابت خفت هات و احسنت به وقت و رعدایی که ساختی . خوشحالم در کمال احترام بدون کل کل لینک میذارید مثل جنوب شرق نباشیم تنها جایی که کاتا میکنن تو فرومه .

متاسفانه این میدون ۵۰۰ داستانیه برای خودش . ادم رو یاد ۲۵ ایکس ۵۰ ایکس میندازه .

ما میدونیم داریم چی کار میکنیم! شما میدونید دارید چیکار میکنید؟

این جمله رو چند وقت دیگه با خودت یه مرور کوتاه میکنم!

اینارو ولش پستی که گذاشتم هدفش این بود که اگر توی فروم چیزی نمی نویسیم کم پیداییم سرمون گرمه به خفت کردناتون شما میتونید بیاید اینجا تحلیل کنید کل کل کنید ما هم بزنیمتون هیچی نگیم ما که راضی هستیم ولی مطمعا باش اونقدر اخلاق بازی داریم که اگر یه روزی بخوریم میایم بهتون تبریک میگیم نه اینکه صدامون در نیاد بعد یه مدت هم بحثو بکشونیم به حاشیه

والله ما که تبریک میگیم اما اگر راضی نیستی از تبریکامون که شخصا بیام تو خاک جنوب غرب تبریک بگم پارسا جان .

• من میگم داری خودتو گول میزنی نظر تو چیه ؟

Such a WooooOooooW8|8|8|8|8|8|8|8|

چقدر جالب شده

چه خوب سیاست اس ای و اس دبل و پیش بینی کردی داداش

دست خوش:D:D

نمیدونستم بچه های سایدهای شمالی انقدر باهوشن که هیچ پلنی ازشون مخفی نمیمونه;):D

عشقم طرف اومده داره میگه چندتا از همراتونو خفت کردیم و ... گیر دادی به اینکه سوپر همر از دیفالت در نمیاد؟؟

شما نمیتونین بقیه هم ناتوانن؟؟:D

راجع به اون فیدری هم که زدیم

اصلا زدیم که بگیم داریم مشکلیه؟؟؟

خلاصه که یاد بگیریم بالغانه رفتار کنیم 8o

• سلام دوست عزیز

فکر کنم منظور ایشون این بود که شما 3-4 روزه ده سوم رو میزنی و میتونی نانکپ رو ران کنی

اختلاف همر دیفالت و همر نانکپ طی این سه چهار روز میشه این مقدار که این تفاوت باعث نمیشه همر واندرزنی که از دیفالت در میاد اینقدرها هم از لحاظ سایز با بقیه واندرزن ها متفاوت باشه

البته بعضی مسایل مثل غارت دیفالت مولتی ها ، خالی کردن اوسیس با هیرو مولتی و غارت عادی تو مختصات دیفالت معمولا بیشتره و این تا راه افتادن اکانت خیلی کمک میکنه ولی همه و همه در حد چند روز اول، بعد قضیه برعکس میشه

البته هر کس سبکی داره برای بازی ،اگر کسی واندرزن تو دیفالت میکشه دمش گرم ، واقعا جای تحسین داره توانایی هندل این فشار و ریسک اما از نظر شخص من این فشار و ریسک مضاعف به اختلاف چند درصدی در اخر بازی نمیارزه.

موفق باشید

• بنظرم اگرم متایی چیزی بستی باهاشون دلیلش ما نیستیم دلیلش میتونه این باشه که نمیخوای واندر زن های ج.ش بیاد روتون که به شدت اشتباه میکنی چون ج.ش 100% اومده برای صد کردن چه ببندی چه نبندی سرور پیشم از دید من شمال غرب شمال شرق جنوب غرب بازنده ای بیش نبودن این جنوب شرق بود سر همتون شیره مالید

اینقدر دنبال 3به 1 کردنی علیه اس ای حواست باشه 3به1 یهویی بعد کتیبه ها برنگرده روی ان دبل . به هر حال پلیرای هر دو ساید ان ای و ان دبل رو چندین ساله میشناسم گروه خونیتون بهم نمیخوره .
    فراموش نکنیم که از دید تو سرور پیش اس ای واندر 100کرده و ان دبل و ان ای و اس دبل هم بازنده بازی بودن

پس نتیجه میگیریم

این سرور واندر توی ان دبل صد بشه ان ای بازنده بازیه و توی ان ای هم صد بشه ان دبل بازنده بازیه طبق منطق خودت !

همین حرفت یه سیگناله واسه اینکه نشون بده ان دبل نمیخواد تا اخر سرور به متاش پایبند باشه