نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• اینم نحوه ی سناریو چیدن !

دوستان اینکه پلیر بفرستید ساید دیگه و اون پلیر بیاد فروم و ساید های دیگه رو بکوبه و شما براش به به و چه چه کنید براش خیلی سناریو چیپ و قدیمی شده سبکیش میمونه برای اون ساید که پلیر فرستادن ساید دیگه .

از ما گفتن بود . خود دانید .

پ.ن: سارنگ پلن با خودت من دیگه نمیکشم :دی

خودش توضیح داده نحوه فرستادن نفر در ساید مقابل!

پارسا جان خیلی سادست تیم زئوس نتونست بیاد اما هادی و آرش چرا مشغول بازی هستن مثل بقیه اسم اکانتشونم که میدونید . فقط خودتونو گول میزنید که اعلام حضور نکردن بارها گفتن . به صورت تکی دارن پلی میدن اما تیمشون تشکیل نشد این سرور !!!

ارادت /.

اول که کلا نبودن بعد شدن دوتا اکانت

نقش بازی کردن از یکی منکر شدن از دیگیری اصرار

عزیزم فکر کنم این مقابله با حقیقت فرا گیر شده میخوای واست قران بخورم

کارو از لیدرهای شمال غرب هست و سیاست خارجی تمام کمال در اختیار کارو و من و ارش نمیتوایم هیچ دخالتی کنیم در این مورد خواستی تو محضر واست کتبی بنویسم

به نظر من این فقط به نفع شمال شرق موندم چرا استقبال نمیکنید

گذاشتن یک اسم اون بالا و چادر سر کردن تا بتونن نقشه پیاده کنن و اوضاع که اوکی شد اعلام حضور کنن

تکلیف کاملا مشخص اهسته و نرم یک ساید برای مستعمر انتخاب شده از همون روز اول

c615739_.png

zeus is coming

اعلام حضور بعد از تقریبا تمام شدن دست های پشت پرده

حرف آخر رو همون اول زد و زمینه رو فراهم کرد

عوض کردن مهره ها و جایگزینی با مهره های که مخالف نباشن و ایشون رو در راه هدف مستعمره کردن همراهی کنن

دقیقا همون زمان ایشون علم غیب داشتن که گفتن به هیچ عنوان همری روی شما لانچ نمی شود و ......

چقدر زیباست تحلیل پست های فروم و تفکرات پشت آنها

• من از دیروز دارم به این پست فکر میکنم و هنوز نتونستم هضمش کنم

جمع شدن تیمها تو شمال شرقو اینطوری برای ما تعریف کردن که چند نفری تو شمال غرب به قول تو عربده کشی کردن و حتی کار به فحش کاری پشت تلفنی هم رسیده، اینا هم شاکی شدن و بچه ها رو جمع کردن اونا رو بزنن. بعد تو میای میگی چون هادی خوب فلان میکنه من اینجا رو دوست دارم؟ لابد سر همینم متا شدید؟

نمیدونم چرا یاد این فیلم هندیا میفتم که دو تا برادر بعد از 20 سال همدیگه رو پیدا میکنن. اما انگار فیلمنامه اینو استاد ملکی نوشته.

• سلام به همگی دوستان

همونطور که از اول گفته بودم تنها دلیل حضور من در این سرور هادی بود وگرنه این سرورها برام جذابیتی نداره

از حضور همگی خداحافظی میکنم در مورد اکانت و مولتی ها هم دانیال و امین تصمیم میگیرن

به قول اون گان هیرو ترسیدیم و فرار کردیم :d

خوش گذشت خدانگهدار همگی دوستان

• با سلام خدمت همه ی عزیزای سرور چه توی ساید خودی ( SE ) و چه سایدای دیگه

خیلی وقت بود بعد از سرور 14 ای ار که تقریبا آخرین سرور بود نه تراوین بازی کردم نه فروم نویسی کردم

تا اینجای سرور که بد نبوده و داریم لذت میبریم

ولی نکته جالب توجه اینجا بود که هادی لیو هنوز داره بازی میکنه و هنوز همون شکلیه؟ :P (لات بازی تو فروم )

دور از شوخی خیلی خوشحالم که خیلی از بچه های قدیمی رو تو این سرور میبینم که دارن بازی میکنن

نیما گاد کیل می " هادی لئو " کارو جان و ... و امیدوارم تا آخر بازی دوستان بمونن و سرور و جذتبتر کنن واسمون

پ.ن:

12 سالم بود تراوین بازی میکردم؟ دمم گرم 😂😂😂😂

فرزاد یوری؟ من فقط این دوست عزیز رو راند اول تو بازی اسم اکانتشو یادمه عکسشم ندیدم چه برسه حضوری .

من توپولم؟ (خنده ی حضار)

فکر کنم منو باهات اشتباه گرفته :P

ولی 12 سالم نبودو فوقش بوده 18 سال;(

پ.ن: دوستان sw کسی از سعید توتال خبری نداره؟ ریدکال صفایی میکردیم هر شب:)))

• بوووم بوووم بووووم بووووم

وایییییییییییییییییی

: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

پلنر جنوب شرق رو تو گونی بزارید برام بفرستید، ماسکشو هم بزنید.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D

ناموسا خسته نباشید این همه لانچ کردید فیدری که 4 کی نیزه داشه زدید ؟؟؟؟؟؟؟؟

:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

پشمااااااااااااااااااااممم ، فکر کردم اینو اشتباهی زدید دیگه دیدید آب قعطه ویو هارو بستید

نگو که اومدی برا 4 کی نیزه

^^^^^^

روزمون رو شاد کردید ناموسا

پلن های قبل تو سو تفاهم بود

الان یه ده پوچ شده ، سه تا شانس دیگه دارید :D:D

^^^^^^

سایدی رو شاد کردید

• دیگه معلومه مال کی باید بسوزه ^^^^^^^^

اره می خواستید دیوار بشه ، داداش می خوای دیوار کنی بزن واندرتونو کلین کن

واییی ترسیدیم ، از شدت ترس داریم می لرزیم ^^^^^^ ، نمی دونم ترسه یا خندس ولی از وقتی 4 کی نیزه پرید داریم می لرزیم خیلی ترسناک بود پلن

^^^^

جووون تو فقط پلن بریز لانچ کن ، تخمه و پاپ کرن گرفتیم با بچه ها از پلناتون لذت ببریم ،

خواب خوراکمون پلن ها شماست

فقط این پلنرتون که فیدر 400 کی پاپو همر تشخیص داد رو تو گونی با ماسک و رعایت نکات بهداشتی خریداریم.

بزار حسین بیاد ، جمعه شب میاد ، خواب خوراک با پلن های امام تی ان تی در خدمت شماست

کلاس های آموزش استاد نو مرسی هم دایر شده بود ، شرکت نکردید همین میشه دیگه ^^^^^^

فعلا که پلن رفیتم بوش هنوز در نیومده ;);)

بلا شدی کینک بلا

• روزتون بخیر

برای شروع صحبت هام متای شمال رو به هر دو طرف این پیمان تبریک میگم.

چند روزی که از متای شمال گذشت بازار تحلیل حسابی داغ بود ....

• یه نفر سرگذشت سرور رو گفت
    • یه نفر کاسه ی داغ تر از آش شد
    • یه نفر بقیه رو جادوگر کلمات خطاب کرد و خودش رو چشم جهان بین
    • یه نفر گفت همه ی اینا سناریو بوده و به اصطلاح کار خودشونه :))
    • یه نفر آمپر چسبوند و ادب خانوادگی خودشو نشون داد
    • یه نفر هم اومد به مجید گفت تو غش کردی تو بغل شمال غرب
    • یه نفر اومد گفت شمال غرب رفت منت شمال شرق رو کشید
    • و ..... بگذریم .....

دوستان عزیز جنوب شرقی که فعالیت ـتون این روزها به صورت عجیبی چشم گیر شده (!) اگر دنبال مقصر میگردین بهتره تو آینه خودتون رو ببینید و کم کاری خودتون رو گردنِ شخص دیگه نندازین !

فلش بک بزنیم ؟ بریم به اول سرور که رابطه شمال شرق و شمال غرب شکر آب بود ، جنوب غرب هم در حد توانش فشار روانی میاورد ! شما چیکار کردین ؟ گفتین با کسی کاری ندارید و چند پیرمرد هستین که یه گوشه نشستین و پلن سایدتون رو هم روی واندرزن هاتون بستین با حداکثر رید از مولتی هاتون (به خیال خودتون ما همدیگرو میزنیم و شما آخرش میای دَمه گاز میدی و الفاتحه) .

شما هم خدارو میخواستین هم خرما رو ... به چه صورت ؟ به این صورت :

• با شمال شرق نپ ببندین
    • یه نماینده بفرستین که ارتباط دورادور رو با شمال غرب حفظ کنه (نماینده میگه من حرف میزنم ولی مسئولیتی تو ساید ندارم !!!! ساده تر این جمله این میشه که هرموقع بخوایم می زنیم زیر پاتون)
    • یه نپِ ریز هم با جنوب غرب بستین

خوب اینجا میدونین به چی می رسیم ؟ به حرف قدیمی محمد :

یکی از دوستان هفته گذشته مثالی از شیر و پلنگ زده بود

متاسفانه یا خوشبختانه شیر و پلنگ وسط دعوا گفتن داداش ما بالاخره هر دو جزو خوبای جنگلیم ، بالاخره مشکل رو حل میکنیم دیگه ، حالا این وسط سر کی بی کلاه موند؟

احسنت ، اون حیوون سومی که منتظر لاشه شیر و پلنگ بود فعلا بالای همون کوه و درخت نشسته ببینه چی میشه

این سیاست همیشه جواب نمیده عزیزان ! دنبال مقصر - سناریو - فرد غش کرده - ساید غش کرده نگردید.

از شماست که بر شماست :D

در آخر لازمه اینو بگم پلنی از جانب جنوب شرق زده شده که دستاوردش یک دهکده با پاپ 400+ و مقداری نیزه دار بوده . هزینه هم گندم همر ها و منابعی که واسه بالا-پایین کردن میدون دادن. ظاهراً دوستان جنوب شرقی هم راضی هستن از این مسئله که جای تبریک داره :)))

اما نکته ی جالب اینه که ساید جنوب شرق کاملاً بلایند و بدون اسکن تارگت انتخاب کرده (حداقل تو تارگت هایی که خودم دیدم) ... اینجا این سوال پیش میاد که آیا اسکن چند روز پیش جنوب غرب ، به شما رسیده ؟ اگر رسیده که بسیار عالیه حالا یا متا رو بستید یا "هدف مشترک" تولید کردید ... ! در هر حال بسیار عالی. احسنتم

پ.ن : یه سری بزنم به کتاب عهد عتیق ام و ضرب المثلی رو براتون بگم که بعداً میفهمید جریانش چیه (ساده بگم که به دوستان ساده پسند برنخوره)

یه بابایی از یه کوچه ای رد میشد ... دید یه نفر بالای دیواره (دزد) ... بهش میگه فلانی چیکار میکنی ؟ ... طرف میگه دارم ساز میزنم .... میگه پس صداش کوش ؟ .... دزده برگشت و گفت صداش صبح در میاد !

صدای بعضی چیزا هم صبح در میاد عزیزان دل

پ.ن 2 : داداشم فرید :دی

پ.ن 3 : دوستان جنوب شرقی یه جوری پست ممرض رو دیسلایک میکنید که انگار ما واستون تارگت انتخاب کردیم :)))

موفق باشید.

• هر طرف می نِگَرَم،نیزه و شمشیر است ؛ یا رب حسینِ من تک و تنهاست

سلام همگی؛ خوبین ایشالا ؟

آقا ما هرچی منتظر موندیم بچهای ارمنستان دست بکار بشن مارو بزنن دیدیم نه خبری نمیشه؛ گفتیم چیکار کنیم چیکار نکنیم؛ امام هومن فتوی رو صادر کرد که آقا پلن بریم رو ارمنستان؛ رفتیم چپشو گشتیم چیزی نبود، راستشو گشتیم چیزی نبود؛ دوزاریمون افتاد که ای بابا! بچها کلا اومدن پلن نیزه و برده برن (حالا از ترس دوغشون(!)بوده یا چی رو نمیدونم)؛دیگه گفتیم ماکه تا اینجا اومدیم یه دست گرمی بریم دیلی هامون بیفته دستمون؛

ولی جدای از شوخی اگر اومدین فقط نیزه چاق کنین ما مجبوریم اون اصل ممنوعیت فیدرزنی رو زیر پا بذاریم؛ هرشب خدمت برسیم یکم نیزه بپرونیم؛ بازم صد رحمت به بچهای ترکمنستان که حداقل یچیزی میذارن بچها دشت کنن:

( اینم از طرف کسری و مهربان که تقدیم کردن به بچهای جنوب غرب)

پ.ن: میزنم میزنم؛ همین بود؟ بزن دیگه چرا نمیزنی ، مگه نگفتی همر اولو میزنم، بزن دیگه، بزن عمو ببینه(چند روز دیگه ۲۰ سالم میشه:P:P)

پ.ن: هایل هیتلر؛ نه ببخشید؛ هایل طالبان8)

پ.ن: ما موشک های خود را در مخفیگاه های رشته کوه زاگرس قایم کرده اییم؛ ارمنستان زاگرس؟ وات د فاز !

پ.ن: فرزاد کپسول ارادت قلبی<3

کوچیک همه؛ رضا

• حالا دوستان میان و یچی میگن و میخندن و به هوای خودشون زوروعن ولی چجوری بدون اسکات انقدر مطمئنین اونجا همر بوده ؟! حالا به هر دلیلی مطمئن شدین و پلن زدین. بعد از دیدن تارگتایی که خورده (ساختمونا) جاش نبود که اصرار بر اشتباه نکنین ؟! اصلا همه اینا به کنار حجم انبار غذا تو لند اول چی ؟ اونم ندیدین ؟
    سوال : چجوری همرتونو میدین دست پلنری که بلایند پلن میره؟!

پ ن : حتی اگه تارگت درست انتخاب میشد و پلن موفق بود، حرکت یه حرکت تبلیغاتی بیش نبود و فقط باعث دشمن تراشی میشد.

پ ن : از طرف مقابل تقاضا دارم کمی حساب شده تر بازی کنه.

• آقا بنده از همین تریبون ، تشکر میکنم از شخصیت و شعور و ادب پلیر اکانت The old guard که نمیدونم تو فروم هستن یا نه ... خیلی وقت بود همچین برخوردی از کسی تو تراوین ندیده بودم ، جدا از اینکه با ساید های شمالی درگیر هستیم ، اما واقعا بعضی ها درک درستی دارن از اینکه تراوین هم یه بازیه و نه بیشتر ...

• سلام به همه عزیزان

باتوجه به این که صد شدن واندر برنده رو مشخص میکنه زدن ده ساپورت و داشتن ساپورت های قوی تو هر ساید حکم اس رو تو اخر بازی برای اون ساید داره

یه نیم نگاهی به واندر ها و ساپورت های اطراف واندر 100 100 هر ساید

NE

شمال شرق یه خورده خسته شروع کرده ولی یه تحرکات و برنامه پشت کاراش هست و ریز داره ساپورت های واندرش رو اوکی میکنه

SE

جنوب شرق ساپورت های زیادی رو دور واندرش زده ولی چیز عجیبی که هست جمعیت های 2 هست که ذوق میزنه بیشتر به این میخوره که یه پلیرشون که وظیفه ساپورت رو داشته یا ترک کرده بازی رو یا خیلی خسته اس (اگه باگی چیزی پیدا کردین بگین به ماهم )

NW

شمال غرب از جمله ساید هاییه که مثل شمال شرق ساید متاش خیلی اروم داره ساپورت عمل میکنه و با این پست بهشون اخطار میدیم که شروع کنید ساپورتاتون رو بزنید رعدارو درارین

SW

وضعیت جنوب غرب خیلی بهتر از همه اس چون یه اکانت گول خیلی خفن رو مامور مهار واندر و ساخت رعد کردن تا خوب تغذیه بکنن واندر رو

تانگاهی دیگر بدرود

• اتل متل تتوله واندر اس ای چطوره؟

این پلن روز 20 بازی بود قرار بود روی همه ساید ها انجام بشه که جریانات بازی عوض شد ما با ساید شمال شرق یه هدف دنبال میکنیم پس کنسل شد پارسا راه سکوت در پیش گرفت حالا بمانه زیر زیزه دست پا میزنه هنوزم 3به1 کنه:)رحم بهش کردیم

اما ساید اس ای که الان از داشتن ساپورت واندر محرومه دلیلش واضع میگم شخص اقای امید شمال غرب تهدید کرد که فلان میکنم فلان میکنم این شد نتیجه اش این همه پلیر دارن زحمت میکشن تو اون ساید ولی امیدی به برد ندارن دلیلش سیاست های غلط سران این ساید هست باشد که درس عبرت براشون بشه گنده تر از دهانشون حرف نزنن حتی واست کاری کردیم که امید به واندر مشترک هم نداشته باشی

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی فرم نشینان عزیز.

خوب ما هم پست اولمون تو این سرور بزاریم ببینیم چنده چنده داستان چیزی که توجه ام جلب کرد این پست دوست عزیزمون سیاوش بود وقتی خودم به شخصه رفتم بررسی کردم واندر هر 4تا ساید تو ساید SE یه نکته خیلی جالب بود و همین نکته های ریز که تیم شمال غرب از بقیه تیم ها از نظر تکنیکی و تاکتیکی بالاتر میبره.

سیاوش پستش گذاشت ولی به نکته اشاره نکرد که اون اکانت هایی که دور واندر SE زده شده در اصل داستان واسه ساید NW هست ن ساپورت واندر SE

اره داداش خیلی حالا باید راه بیای تا بازی یاد بگیری داش امید.

شماها از تراوین فقط 4 تا کلیک یاد گرفتین و یه لانچ که اونم سرور قبل خودمون یادت دادیم.

هیچ وقت یادم نمیره تو دیسکورد میگفتی این سرور بزار ما 100 کنیم سرور بعد ما با شما اوکی میشیم شما 100 کنین ولی دیگه ن این سرور 100 میکنی ن سرورای دیگه تا وقتی که ما هستیم SE خواب 100 کردن میبینه

پ ن : 10000 بار گفتم بیاین تو کلاس های استاد ثبت نام کنین

f5387836.png

f59244937.png

با خوردن حرف هرگز سوء هاضمه نمی گیرید. وینستون چرچیل

• متا شد که شد

چرا اینقد حالا گندش میکنید ناموسنX/

مجید آخیلوس که لفت داد و شمالم طبق معمول پلیر خفنی از توش درنیومده تا حالا ;)البته پولدار زیاد داره واسه مولتی (همیشه خیرشون ب مام میرسه)

اینقد هادی هادی میکنید انگار مثلا چیه :))))

یه پلیره مثل بقیه مولتیا دیگه توقع دارید عصاشو دربیاره ساید رو پاره کنه؟!؟

بنده به شخصه از این متا حمایت میکنم چراکه ثابت میکنه دوتا ساید شمالی هیییییچی نیستن!

با تشکر SE_GuarD و رفقا

• فعلا عصاش رفته تو واندرتون

بله ما هیچی نیستم ^^

شما ها همه چی هستید که فیدر می پرونید تو پلن

همه چی ها ، حرفه ای ها ، اولین مولتی بازها ، اولین پلنر ها ، همه شمایید.

بقیه پشمن شما خوبید با اقا پراسا سه به یک

.

.

.

در ادامه اقا پارسا ادم از تو بی وجود تر تو تراوین ایران نیست ، این همه قبل سرور می خواستی آرشو بزنی ، واسه این بود که به 3 به 1 امید داشتی ؟؟

الان دهنت بسته شده رفتی تو غار واسه اینه که کسی با تو دو دره باز متا نمی بنده ؟؟ که همه بیاد شمال غرب رو بزنن بعد کی بتونه 100 کنه اقا پارسا ، جون بابا بچه زرنگ ^^^^

ادم عاقل هیچ وقت با یه ترسو دو دره باز متا نمی بنده

اگه وجودشو داری بیا تک به تک بزن

(خدایی دم بچه ها شمال شرق گرم اگر می خواستن بزنن شمال غربو خودشون تک به تک آماده بودن بزنن نرفتن 2 تا ساید دیگرو جمع کنن که بیاین بزنیم باهم ...)

اگه هم نداری ساید جنوب غرب رو از این خراب تر نکن ، بزار پلیراش بازیشونو بکنن ، بخاطر سیاست های مسخره و احماقت چندیدن سرور نتونستن 100 کنن .

اول سرور مثل بلبل حرف میزده یهو سخنگو عوض کرده

همچنان عشق است علی یویو در جنوب غرب <3

• درود.

خوب خوب خوب همونطوری که هادی جان گفت با ایده ای که ارش تو ذهنش داشت و تیم ورکی که صورت گرفت بین تیم ها این اتفاق افتاد : لاک کردن ۷×۷ . ۱۰×۱۰ واندر مشترک و قلب جنوب شرق .

امید جان زمانی که هادی گفت زنگ زدی تهدید کردی انگیزه ی بچه ها بیشتر شد . حقیقت همیشه تهدید جواب نمیده رفیق . بعضی وقتا جواب عکس میگیری .

دقیقا پلنی که قرار بود رو شمال شرق اول اجرا بشه و بعد متا به کل شرایط عوض شد .

چی شد الان ؟ میبینم که گفتن شمال شرق مستعمره ی شمال غرب شدنو شمال غرب ماله کشه شمال شرق گفتنتون دیگه جواب نداده شروع کردید به اینکه دو ساید هیچی نیستن و ضعیفنو فلانن 😂😂😂

موفق باشید .

پ.ن : یه تارگت ۸۰۰ پیاده ۱۰۰ کاهن دارم ۳۰۰ میگیرم لو میدم .

پ.ن:میثم ترکوندی داداش خدا قوت

پ.ن: سارنگ چه کردی باهاشون سارنگ .

پ.ن:پارسااا پارسا اخ پارسا قلبمو شکستی چرا ۳ به ۱ دوس داری اخه یکم مثل کمیل سنگین باش :دی

• سلام

آقا رضا میبینم که بالاخره اکانت گان هیرو و گردن گرفتید :d

تا دیروز میگفتید اکانت شورشیه و خارج از سیاست های اس ای الان شاتشو میذارید باهاش پز میدید

گان هیرو تا الان 115ک پوینت حجوم گرفته در ظاهر دلیلش هم اینه که فکر میکنه اینا مولتی ان قراره جلوزن بشن

من قبلا گفتم اینا که خفت میشن مولتی نیستن پلیر هستن

ما مولتی جلوزن بکشیم یا دفشو میریزیم یا پارک میکنیم رو خودمون یا تک ده میکنیم میذاریمش رو گریز که خفت نشه حتی توو ساید رقیب باشه چه برسه توو ساید خودمون باشه

• داداش نگران اس ای نباش شما

سرور پیش اس ای کتیبه نداشت ولی واندر تو اس ای صد شد :دی

راجب پارسا که گفتی میخواست سه به یک کنه :

لازم به ذکر هست نکته ای را خدمتتون بیان کنم .

سه به یک :D:D:D:D:D:D

اخه ان دبل چی داره الان به جز یه مشت مولتی و فیدر که انقدر خود بزرگ بینی بهتون دست داده ؟؟؟؟

اول سرور اقای چپ دست اومد ننه من غریب بازی که ما اصلا جدی بازی نمیکینیم و اینا و دستمال گرفتن و شدن داداشی ان ای !!!!! حالا یه متای مشتی دارید و نگران اس دبل هستید ؟؟؟؟

داداش شما یاره یزیدی یا رفیق امام حسین ؟؟؟؟

الان داری حرص بچه های جنوب غرب را میزنی!!!!! که همیشه تو متای برنده بوده ( خیلی باحال بود ) ممنون که دلسوز مایی . خیلی مشتی هستی پسر . امکانات نداشتی وگرنه ازت یه لوتی خوب در میومده 8o

هر موقع چیزه ارزش داری تو ان دبل دیدیم با اکانت اصلی ها مون که نه . با همین مولتیامون میایم میزنیمتون :love::love::love::love:

• داداش یه سوال دارم .

شما که اول سرور گفتید کوچکترین پلنی برای ان ای ندارید . همینطور گفته بودید که اگر ان ای بزنتتون هم دفاع نمیکنید و ازین حرفا

درسته ؟؟؟؟

پس ان ای شانس اورد با شما متا کرد 8o