نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• اس ای اینقدر فروم نویس داشت خبر نداشتیم؟:دی ماشاالله از اول سرور کجا بودید یهو نیمه های شب با هم ظهور کردید عزیزان؟ ایشالا تا اخر سرور همینجور اکتیو باشید و از حضورتون لذت ببریم

چه اتفاقی در جنوب شرق رخ داد ؟

اتفاقی که در این چند روزه مرتب در فروم میبینیم ... هجوم فروم نویسان جنوب شرق به فروم و تلاش شون برای غبارآلود کردن فضای شمال

از قطار سیاست جا موندند، حالا مرتب در حال سنگ پراکنی هستند ...

شمال متا شده ... لااقل با این سنگ پراکنی ها، خللی تو متا ایجاد نمیشه ... و بلکه اهالی شمال بیشتر همدل هم میشن!

من اگر جنوب شرقی بودم ؟

من لیدرها رو بازخواست میکردم که چه شد اینطور شد

میدونم پلیرهای SE دلخور هستند، ترس آینده ای نامعلوم براشون پیش اومده ... ولی این راهش نیست برادران ... اونی که باید یقه ش رو بگیرید، بچه های شمال نیستند ... این سراسیمه بودنتون ... این بی برنامه بودنتون ... متهمین در بین خودتون هستند

برگردید و بین خودتون پیداشون کنید

جنوب شرق قدرتمندترین ساید سرور هست

خودتون رو باور کنید، میتونید کارهای بزرگی کنید

^^به امید سروری جذاب

• من پست نمیزارم تا وقتی دیگه کاسه صبرم‌لبریز بشه . حسین جان من شمارو ریپلای کردم به نیابت از همه دوستان شمالی که الان فکر میکنن جنوب شرق ترسیده .

خدمتتون عرض کنم نه ما از کسی ترسیدیم نه میترسیم هر بازی یه برنده و یه بازنده داره بدون برنده بازنده بازی بی معنیه یبار آدم‌میبره یبار میبازه اما یه باخت مردونه بهتر از ۱۰۰ تا برد خاله زنک بازیه . مشکل شما اونجاییه که هنوز نفهمیدین تو جنوب شرق همه با هم یکین لیدر و غیر لیدر نداره همه از کنار هم بازی کردن لذت میبرن بعد شما فکر میکنین برد و باخت برا ما مهمه و برای اینکه بازی و ببرین هرکاری میکنین (این نمونش قبلا ثابت شده) درحالی که هیچ ارزشی نداره

پ.ن: آآآآآاییییییی مردم من مردم من روحرفم هستم همیشه من امدم فلانی و بزنم و بس

پ.ن:آآآآآیییییییی مردم من فلانیم میخوام کل سرورو فلان کنم

پ.ن: حالا من غلط کردم بیا با هم دوست باشیم

نیم وجب باش ولی مرد باش

• میدونید فرق اسپید ترا با سایت های مشابهش چیه؟

من یه بار رفتم فروم اونا دیدم همه دارن قربون صدقه هم میرن..

از مدیر سایت تا پلیر همه داشتن از هم تشکر میکردن..

اما میام اینجا میبینم هادی داره وسط فروم عربده میکشه!

قاعدتا به منی که زمان قابل توجهی از نوجوونی و جوونیم تو گیم نت ها و قهوه خونه ها و محیط های مشابه سپری شده

هیجان بیشتری میده دنبال کردن روند و اتفاقات بازی.. اگه قرار نبود تو بازی این حواشی باشه شخصا ترجیح میدادم

بازی نکنم...

پ.ن: ما هدفمون از بازی دورهم بودنه و برد و باخت مهم نیست و این جانماز آب کشیدنا

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Milad.ZeuS: استفاده از الفاظ رکیک به زبان انگلیسی ().

• با سلام

متای شمال رو تبریک عرض میکنم خدمت شمالیا امیدوارم سرور جذابی باشه

چند نکته هست باید عرض کنم خدمت دوستان عزیز مخصوصا پلیرهای شمال اول اینکه یه متا بر چه اساس و چه منافعی بسته میشه و چه چیزهایی اون متا رو تهدید میکنه اصولا مذاکرات و امتیاز دادن و گرفتن ساید ها براساس تحولات و توان همه سایدها شکل میگیره و در یک کلام در قبال قابلیتها و استعدادهای هر سرور و هر سایدی هست اینکه شما میفرمایید همینه که هست و از الفاظ زشت استفاده میکنید برای نقد نکردن متاتون هیچ تغییری در بینش بنده بوجود نمیاره.

متای شمای بر اساس هراس ان دبل و شک زیاد ان ای از اس ای شکل گرفته که جفتش ریشه در سرورهای قبل داره

ان دبل با کری خونی و توهین به تقریبا تمام پلیرهای بازی همه رو به چلنج دعوت کردن که وقتی سرور استارت خورد مسایل داخلی ان دبل اونجوری که خواست لیدرها بود پیش نرفت و با تغییر موضعی که از اول سرور شاهد بودیم سعی در کمرنگ کردن کری های قبلی کردن و تلاش کردن به کسی توهین نکنن دیگه البته به نظر این حقیر موقتا خواهد بود

این شد که ان دبل سیاست ما فقط با اقای فلانی که فلان روز فلان حرف رو زده مشکل داریم و اگه ان ای بزنه ما اتکی نمیدیم و در اخر اگه متا شکل نمیگرفت میومدن میگفتن ما حتی ان ای رو دف هم نمیکنیم کمای اینکه اکانتهای مرزی ان دبل اکانتهای مرزی ان رو رید میزد سیاست ان دبل این شد.

یه لیدر فرستادن فروم به ان ای گفت پشیز بعد 400 نفر پشت سرش با ماله اومدن از کتاب عهد عتیق استدلال اوردن که پشیز خیلیم خوبه چرا ناراحت میشید

از اون طرف پلیر میومد میگفت ان دبل هنوز یکپارچه نشده از طرفی دوتا پست بعدش لیدر میگفت ما خیلیم یکپارچه هستیم نمونه این برخوردها و عدم انسجام رو توی دف ریختن فارما میتونید ببینید یکی میگه ما نمیکنیم این کارو اون یکی میاد میگه میکنیم قسمتی از بازی هست ناراحت نشید و بنده امید دارم یکپارچه بشید

ان دبل میخواست از فشار اول بازی بیاد بیرون رفت به ان ای که تازه با اس ای یه سری درگیریهای محدود داشت مذاکره کرد که مبادا تنها بمونن دقیقا اون اتک ها و مذاکرات همزمان بود و توی 4 روز به نتیجه گیری رسید.شما میتونید یکم تفکر کنید متوجه میشید واسه بسته شدن این متا چه اتفاقاتی افتاد.در کل هراس از 3 به یک شدن از طرف ان دبل دلیل اول متا بود.

در باب ان ای

طی چند سرور درگیری و بعضا بد قولی و بد عهدی های بین دو ساید اس ای و ان ای زمینه درگیریهای بین دو ساید رو شعله ور میکرد که با یه تحریک کوچیک این اتفاق افتاد.ان ای دف بسیار خوبی داره ولی توی همر جنگی و واندر زن اصلا موقعیت مناسبی نداره و مقداری ناپختگی که دلیل ها رو تکمل کرد که متای شمال شکل بگیره.

بنده درسته پست نمیذارم ولی میخونم پست هارو شما اینجا انگشت هاتونو مثل جادوگر روی کیبورد میچرخونید و مارو جادو میکنید بنده هم میخونم و خیلی راحت به اون چیزی که شما در پی اون هستی پی میبرم.بیاید پست بذارید با توهم چرچیل بودن بنده هم لذت میبرم از افاضاتتون.

امیر علی کلا 4روزه اومدی بازی 40 تا پست گذاشتی؟دمت گرم

هر عملی در هر مقیاسی چه از نظر شما عرف و منطقی و چه غیر منطقی از جانب اس دبل دقیقا به همون شکل جواب داده میشه

دوستان من در سایدهای شمالی به قول نیچه کسی که بجنگ هیولا میرود باید مراقب باشد به هیولا تبدیل نشود زیرا وقتی که شما به مغاک نگاه میکنید مغاک به درون شما می نگرد.

muhamad.komatsu

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

• سلام به همه دوستان عزیز :* من کلا فروم پست نمیزارم ، میخواستم فروم سرور نرمال رو بخونم ، گفتم اینجا رو هم بخونم که دیدم مجید جان این پست رو گذاشته!لیدرهای اس ای ، ضعف و قدرتشون رو سرورای قبل نشون دادن و با دف و همر کمتر برنده سرور شدن که هنر میخواست ! در مورد اکانت من هم همونجوری که خودت به دوستانی که اتفاقا دوستان منم هستن ، پیوی داده بودی که ما میریم فقط زعوس رو بزنیم و ببینین چجوری به خاک و خون میکشیم ، منم گفته بودم با مولتی بازی مشکل دارم و میرم مولتیا و مولتی بازارو در حدی که میشه بزنم تا اکانت صفر شه و برم نرمال بازیم رو بکنم ! حالا یه نکته اینجا هست :) من کلا شاید 10ک گرزی از ساید شما خفت کردم ، بعدش میخواستم برم سراغ ساید nw و جالبیش اینه به اکانت خودت هم نامه زدم و پرسیدم که میدونی اکانت Just friend رو کدوم ده ها همر داره (اگه یه درصد میخواستی nw رو بزنی از اینکه اکانت اصلیه اونور خفت شه استقبال میکردی و ده کا گرزیه مولتیا برات مهم نبود ) که نامه رو جواب ندادی و جالبیش اینه جایی که ازش سه بار اسکات کشیده شده بود بدون اینکه گزارش بره ، با این نامه طی دو ساعت پر از اسکات شد و دیوار شد اسکاتای ما ، حالا اتفاقی بوده یا نه خدا میدونه ، اما نامه رو اکانت خودت هست و میدونی من فقط ne رو نمیزدم ، هر سه ساید مقابل رو میزدم ، همونجوری که رو sw هم اسکات دیوار شد کلی ... از ساید خودمون هم لیدرا گفتن نزن مجبور میشیم صفر کنیم ، منم گفتم بزنید من دف جلوی ساید خودم نمیزارم ، میزنم هم رو حذف ، که شبش متای شمال علنی شد منم از حذف برداشتم اکانت رو و بازیو ادامه میدم تا بالاخره دوتا دونه ده بدون دف رو یکی بزنه صفر کنه ! اینو برای شما ننوشتم مجید جان ، چون خودت خوب میدونی دلیلی که برای متای شمال آوردی خنده داره و واقعیت چیز دیگه ای هستش ، برای اونایی نوشتم که پست شما رو میخونن و نمیدونن چه خبره ! فرقش این بود شما میخواستی شمال غرب رو به خاک و خون بکشی ، مثل جنوب شرق امرداد رو ، اما یبار زدی و حذف کردی و سایدت رو تنها گذاشتی ، اینبار هم دیدی زورت نمیرسه باهاشون متا بستی :) الانم مشکلی نداره ، یکی از جالبی های بازی تراوین همین سیاست بازی هاشه ، اما بیایم مرد و مردونه دلیلای آبکی و چیزی که میدونیم واقعیت نیست رو نگیم ! متای شمال مبارک دوستان شمالی ، آرزوی موفقیت برای هر چهار تا ساید علی الخصوص جنوبیا و مخصوصا SE :love: حداقل بازی از اون حالتی که همه برای اسکرین همرایی که از غارت مولتیاشون بدست اومده دیگه بازی دربیاد و هیجان وارد سرور بشه و یه تاثیری پلیرهای اکانت هم داشته باشن ، نه اینکه بات همه کار رو بکنه ... موفق باشید و پیروز

دوست عزیز اولا که رو اکانت ما 5نفریم که بازی میکنیم اون تایم که شما نامه دادی من داشتم سرور1 بازی میکردم تایمم اون سرور بود نامه شما رو من رو اکانت نبودم که ببینم

در مورد خفت شدن مولتی های من سری اول که کاتاها از اس ای خفت شد مولتی من بود و به امید گفتم مشکلی نیست مولتی بود ولی پلیر خفت بشه میتونه باعث استارت درگیری بین سایدی بشه که امیدم نظرش همین بود بعد شما دو روز بعدش شروع کردی به خفت کردن خفت هایی که شما کردی مولتی ما نبود و پلیر بود از مولتی های من فقط اون محافظ ها بود که خفت میکردی :d

خوشحالم که در مورد اکانت شما اونی که من به بچه ها گفتم الان برعکسش ثابت شد

یعنی همونی شد که بچه ها میگفتن همیشه سیاست اس ای بوده یه اکانت مرزی خارج اتحاد میزنه واسه خفت ان ای

در مورد اکانت شما من گفتم این اکانت میخواد حذف کنه و بره سرور1 از امرداده که الان دیدم حرف بچه ها درست بود و بهترین تصمیم و گرفتن

در مورد بازی جلو امرداد وحذف بهت بگم من و دانیال و ارمین تنهایی اومدیم بدون تیم جلوی شما اول اسپان اشکان و چیف کردیم بعد تسلا در تارگت سوم هم که دیوار شدیم دعاشو به جون اون عزیزی بکن که توو که توو گروه 7نفری تلگرام بود تارگتو به شما لو داد دیوار شدیم وگرنه پلن همه جوره حساب شده بود مثل دوتا پلن قبلیش با موفقیت انجام میشد

سروری که از اول با اون همه ادعا و الدروم پولدروم اومدین که همه سرور یه طرف شما یه 1طرف همه رو1به3 میزنین برعکسش 3به1 کردین رو ان ای و با سوانز هم ادغام شدین ما وایمسادیم که کیسه بوکس بشیم؟ بهترین گزینه حذف بود که حذف کردیم هدف ما از اولش مشخص بود اون سرور از اولش هم تایم بازیمونو اعلام کرده بودیم

جالبه شما با مولتی بازی مشکل داری ولی همیشه اونجایی هستی که بیشترین مولتی بازیو دارن امرداد قبل و اس ای الان

اینم روشیه واسه توو چشم اومدن :d

در مورد پست های دوستان عزیز در اس ای در مورد متای شمال

طرف میزنه آدم میکشه بعد از مدتی خانواده مقتول گذشت میکنه میبخشه حالا اینجا هادی فحش و ناسزا داده بعدش اومده عذرخواهی کرده به قول پژمان شما چرا کاسه داغتر از آشی؟ اسکرین پستی که پاک شده میایی میذاری صحبت از ناموس میکنی؟

من پست قبلی هم گفتم یکم بیشتر تلاش کنید انگیزه کامل میشه الان هم با این پست های اس ای باعث انگیزه بیشتر شمال شرق شد

• من یه خواهشی دارم از لیدرای NE

همین الان متا رو لغو کنن

و از دوستان معترض بپرسن با کی متا کنیم و برنامه ی ساید رو بگیرید ازشون

دوستان معترض هم خواهشا یرای تصمیم گیری در مورد ساید NE همگی دیسکورد با هم یه جلسه بذارید ، هر وقت به نتیجه مطلوبی رسیدید ،به لیدر های NE اعلام کنین تا در کمترین زمان ممکن اجرا شه

مرسی
    اه

پ.ن : بچه تر که بودیم ، یسریا برای دو به هم زنی نقش هادر اکسترنال رو بازی میکردن ! نمیدونستم هنور هم از اون نقشا هست

• سلام

من چند تا سوال ساده داشتم دوستان اگر نظری دارند ممنون میشم بیان کنند:)

سوال اول اینکه قبلا ماجراجویی ها deadline داشت الان دیگر محدودیت زمانی نداره؟!!!

سوال دوم اینکه آیا تعداد ماجراجویی ها محدودیت داره چون دو روز هست از تعداد 16 ماجراجویی بیشتر نشده؟!!

سوال سوم کمی ظریف تر هست لدفا کسی توضیح قانع کننده داشت ممنون میشم توضیح بده

من دیروز به طور اتفاقی لینکی از اکانت GOD دیدم

تو روز حدود 22 بازی این تعداد رعد از یک اکانت در یک دهکده کمی عجیب بود( در مورد کیفیت اکانت و بازیکن ها حرف نمیزنم) با بررسی که انجام دادم میتونید خودتون هم اینکار انجام بدید چیزی حدود 20 روز نیاز هست(20 روز کوچک و 18 روز بزرگ) برای ساخت این رعد ها با روشن بودن بزرگ و کوچیک اصطبل تا اینجاش اگر همه چیز رو ایده ال در نظر بگیرم غیر ممکن نیست اما شدنش هم سخت هست:) ( فرض های که در نظر گرفته شده 4% اتحاد کلاه خود 10% و روشن بودن بزرگ ها از روز 4 بازی و همچنین تلفاتی کمی برای رعد ها در اول بازی در نظر گرفته شده) تا اینجا میتونید هزار تا دلیل بیارید که اره میشه باید بلد باشی کاری نداره ما تونستیم انجام دادیم منم میگم باشه قبول (!)

اما سوال من دقیقا با قبول شرایط بالا ایجاد می شود:)

حالا اگر دقیقا اکانت گاد رو ملاحظه کنید مدال غارت هفته دوم برابر است با مقدار بیست هشت میلیون و شیشصد و پنجاه و نه هزار چهارصد بیست که میزان مورد نیاز برای روشن نگه داشتن اصطبل بزرگ و کوچیک در هفته27 میلیون میباشد همچنین این نکته نیز فراموش نشود که در دهکده دیگر نیز 20 کی رعد دارند یعنی همه منابع صرف ساخت و ساز در دهکده اول نمیشه(!) حالا حرف من دقیقا چی هست اینکه وقتی تو هفته دوم با مشخصاتی که معلوم هست نمیشده منابع مورد نیاز روشن نگه داشتن اصطبل بزرگ و کوچیک رو داشته باشند پس از نظر زمان چطوری به این مقدار رسیدند؟!!نکته طلایی برای تیز هوش ها هم این است که با افزایش تعداد رعد ها و گذشت زمان غارت بصورت تصاعدی بالا رفته یعنی غارت تو روز پنجم در هفته دوم با روز اول از هفته دوم فرق داره:) غارت هته اول هم از اکانت یویو میتونید ملاحظه کنید.

از تیز هوش های عزیز که میخواهند بگند منابع با بازار جابجا کردند حتما اطراف اکانت به خصوص دهکده مورد نظر رو چک بفرمایید!!!!

کسی توضیحی منطقی دارد ممنون میشم!

چند تا نکته هم در مورد خود فروم برام جالب بود

اینکه تقریبا فروم بیشتر شبیه خاله زنک بازی هست تا نقد و بررسی خود بازی :)

هادی لئو از مدل نگارشی هجومی به نگارش سیاسی رو آورده:)

ایدی فروم پژمان که تقریبا پست های اخری که من ازش دیدم جملات قصار و بصورت حماسی طور عمل کرده البته چون فکر کنم علاقه خاصی به برنارد شاو داشتند از این ایده که یک شعار خوب، نیمی از نبرد است :)) داره پیروی میکنه ،خسته نباشی مرد!

ایدی کاوه کاویانی هم پرسیده بود گوش خر رو ببری اسب میشه؟ جوابش نه هست بازم سوال داشتی بپرس:)))) در مورد پ.ن هایی که گذاشتی شاید برای خودت معنا و مفهومی رو بیان کنه اما درک عمومی ایجاد نمیکنه:) فارسی چیزی که بهت گفتم این میشه که خودت با خوندن پستت کیف میکنی اما اکثریت چیزی درک نمیکنند:))

ایدی کماتسو همچنان دنبال اساس نامه:) لیدری اساس نامه متا اساس نامه کلا اساس نامه =))

• سلام دوست عزیز

آقا اول بگم که خوشحالم که بعد مدتی یه پست تفسیری و تحلیلی گذاشت یکی

که نشون بده حساب کتاب و دفتر و دستک هنوز رو کاره توی تراوین

تا اینجاش قشنگه

اما ازینجا به بعدش اینه که شما دوست عزیز دچار اشتباه شدید

چطور؟

میگم خدمتتون

آقا اولین موردی که اشتباه هست

ست کردن سرور هست

که باید روی سرور ۳ ایکس ست کنید

مورد دوم هم اینه که شما جایزه تمرین اتحاد رو ۰ قرار دادید و بجای اون اتک پوینتی که قهرمان اضافه میکنه رو،روی ۴ قرار دادید.

بهمین خاطر محسبات شما از پایه اشتباه هست

حالا اینکه باید سرور T4 عادی ست کنیم یا pre بحثش جداست و فرقی هم نداره

که من اومدم محاسبات اصلاحی خودم رو قرار دادم که مشاهده بشه

بلکه این اشتباه دامنه دار نشه

پ.ن:من فرض رو ۱۸ روز قرار دادم که واقعی تر باشه

پ.ن:البته این هم باز دقیق نیست

اما این مورد رو که درصد معمول تر برای آموزش ۴ هست رو به این دلیل ۶ گرفتم که ازون طرف تعداد روزهای شارژ رو از ۱۹ به ۱۸ کاهش دادم

پ.ن:دشمن دشمنه،اما میتونه برام قابل احترام باشه

• من کاری به این ندارم که کی بوده یا نبوده شما رو اکانتت چک کنی نامه رو میبینی که میخواستم رو justfriend لانچ کنم و جوابی داده نشد و دو ساعت بعد جایی که اسکات خیلی کمی بود یهو پر از اسکات شد ! خودت معنیه اینو میدونی چیه لازم نیست من بگم . تارگت های من فقط یک ساید نبوده و دلیلی خنده دار تر از این نمیشد برای متا پیدا کرد :) یه اکانت بخواد sw,nw,ne رو مولتی بازاشو پیدا کنه بزنه ، بعد فقط یه ساید احساس امنیت نمیکنه :)))))))))) باور کن من به شخصه از این متا خوشحال شدم ، چون همون روز که اسکرین چت شما رو دیدیم که به یکی از دوستان نوشته بودی :
    ba nw ? harfaie khande dar mizani :)) ta hala kodoom server didi man harfi bezanam harfam avaz she ? zeus nw bashe hich metaei az tarafe ma nist .
    گفتم که اینا یعنی متای شمال :)) همیشه شمال شرق حرفی که زده برعکسش رو عمل کرده ، و این سرور هم اثبات کرد ! اگه میخوای اسکرین همین جمله هاتو بزارم ببینی :)) داداش کسی که هیچوقت نترسه ، قطعا میبازه ، ترس خیلی جاها منطقیه ! شما ادعایی کردین که نمیتونستین عمل کنین ، ترسیدین آبروتون بازم بره ! خب این الان مشکلی نداره ، شما کاره منطقی ای کردین و متا بستین به نفع سایدتون ، این حرفای آبکی دیگه چیه فلانی دوتا اتک داده اینجوری شده اونجوری شده ، فلانی عروسکه منو دست زده !

سرور جلوی امرداد رو هم هرکسی با اون افتضاح از سرور خداحافظی میکرد ، همین داستانارو میساخت و میگفت :) داداشه من شما با اونهمه مولتی و همر و دف سایدتو ول کردی رفتی ، اکانت منی که داشتم ناتار و آبادی میزدم رو با بغلیمو با نامردی هک کردن و کراپای 18 اول صبح همه صفر شد و یکی از همرامو کوبیدن تو دیوار ، اما حذف نکردم و رو اکانت کس دیگه ای نرفتم ، با همون اکانت تا ته سرور در حد توانم به سایدم کمک کردم ! اون سرور هم جاتون رو مپ سوراخ میشد اگه میموندین :) پس از بازی برای ساید حرف نزنین که رزومه جفت اکانتا معلومه :) یکی با -0- مولتی بیگ همر رمر سرور رو کشید ، یکی با خدا مولتی فرار کرد از سرور !

نکته بعدی اینکه ماشالا اونقدر مولتی دارین یکم سخته تشخیصش ما تلاشمون رو کردیم ، حالا اگه پلیر روش بوده دیگه کم کاری پلیر بوده که خفت شده ! با اینهمه ادعا نتونستین 10ک سواره رو دیوار کنین واقعا ؟ یه تک اکانت با دوتا ده و یه اکانت مصری که کسری روزی دوبار کلا لاگین میکنه رو صفر کنین ؟ بعد میخواستین زعوس با اونهمه مولتی رو بزنین ؟ دیگه ادعا هم یه سقفی داره :) خدا وکیلی بزن الان من دف نمیزارم ، سبز بیاد صفر شه بره ، جدی میگم ! میخوام برم نرمال وقتمو بزارم ، الان جلوی همه میگم دیگه بزن سبز -0- میشه اکانت ، اگه تلفات دادی من بازی نمیکنم هیچ سروری :)) حداقل الان که درگیریه بزن ! از اتک سبزم میترسین ؟ مگه دلیل متاتون اتکای من نبوده ؟ باو بزنش بره دیگه :))))))))))))))))))))))))))))) اکانت نفوذیه مرزیه تبهکار اسراییلی لب مرز اس ای رو بزن

در جریان هم هستی که من سرور 1 دارم بازی میکنم و با تیم امردادیم ، این سه ایکس هم فقط اومده بودم یکم فان زد و خورد کنم :) همون جوری که سرور پیش تا ته سرور دهکده های چیف شده ای که تو ان ای داشتم دو برابر دهکده هام تو اس ای بود :) بنده نه از کسی دستور میگیرم که فلان سبک بازی کن و فلان جا ده بزن ، نه برام مهمه که دوستان شما چی فکر میکنن ! بنده سبک خودم رو بازی میکنم ، جایی اگه به ضرر سایدم باشه مدل بازیم و دوستان نخوان ادامه بدم ، اکانت رو حذف میکنم که مشکلی پیش نیاد ! اما شما به وضوح ترستون از ادعاهایی که راجع به تیم زعوس (که مشخصا تیم خیلی قوی تری از شما هستن حتی تیم ناقصشون) کردین باعث شد مذاکراتی که از خیلی وقت پیش داشتین انجام میدادین رو عیان کنید و یه بهونه برای ترسو نبودنتون پیدا کنید که بگید :* راستی با ده دیفالتمه دیگه میخوای دفعه بعد دیفالتو ته مپ بزنه نه لب مرز :))))))))))

جالبترین بخش صحبتات هم که جریان مولتیه :) عزیزم بنده از اول SE بودم و هستم ... چه با مسعود بست پلیر ، چه با علی کینگ اس ای ، چه با امید عزیز ، چه با امرداد و چه هر تیمی که بوده ! بنده مسعول این نیستم که کی میاد ساید جنوب شرق :) به چشم اومدن برای کسی نیازه که به مولتیای فراوون جهت ساخت همر و تلاش برای دیده شدن اسمش باشه ! من اگه میخواستم تو چشم باشم پست های فرومم الان 3 تا نمیشد ! یچیزی بگین که لااقل بعدا خودتون نگید این چی بود من نوشتم !

در انتها بنده نیازی به توضیح بیشتر از این نمیبینم و شما هرچی دوست داری بگو از تخیلات و توهماتی که برای خودت ساختی ، چون واقعیت نیازی به دفاع نداره :) برای دوستان هم چه شمالی چه جنوبی آرزوی موفقیت میکنم ، سرور جذابی داشته باشین ...

پ.ن : روزی فارم بودم ، ناگه باتی از راه رسید و مولتی بازی آزاد گشت و من برای خویش پرو پلیر شدم
    پ.ن 2 : پرو پلیرر ها هیچ سروری را تا انتها نخواهند دید
    پ.ن 3 : پرو پلیر ها هیچ وقت حرف خود را عوض نمیکنند

• منطقی در کار نیست :دی

اس دبل همیشه فراتر از تصورات ظاهر میشه

بجا سرک کشیدن به ریپورت اس دبل , دقتت را بزار رو بازی که از این ریپورتا دیدی کرک و پرت نریزه

• سلام

کلاه خود پیاده رو گذاشتید.

با 4 درصد آموزش و کلاه خود درست میشه نزدیک 17 روز و یکم کمتر

• سلام خدمت همگی

یه تحلیل ریز ، میشه گفت باعث و بانی همه اتفاقات ( متا و بقیه داستان های دو ساید شمالی ) اس ای هست .

ساید اس ای که دید یه در گیری قدیمی بین NE و NW و همچنین مشکلاتی بین SW و NW هست گفت من میکشم کنار بازی رو میبرم

حتی اصلا سمت فروم هم نمیومدن ( بر خلاف الان که خیلی حضورشون پر رنگ شده ) ، لیدر هاشونم میگفتن ما کاری به کسی نداریم بزنید همو پاره پوره کنید ما هم میشینیم یه گوشه وین میکنیم.

این قضیه باعث شد حتی ۲ ساید شمالی که دشمن هم بودن بیخیال مشکلاتشون بشن .

سیاست بسیار قدیمی و دمده اس ای هم باید اشاره کنم بهش ، مثلا نپ میبنده بعد یه اکانت رو میزارن بیرون از اتحاد این بیاد خفت کنه

اگه اون شخص خفت کرد پس مقصر اس ای نیست ، احسنت به این فکر هوشمندانه و جدید .

• دو نفر رو در نظر بگیرید

نفر اولی یه ادم ساده اس که هیچی تو دلش نیست انچه هست هم بازگو میکنه

نفر دوم یه ادم پیچیده اس و هرچی توی دلشه رو بازگو نمیکنه اونارو تبدیل میکنه به عقده های به هم تنیده

ساید های شمالی با هم اختلاف داشتند تصمیم گرفتند این اختلافات رو کنار بزار و تبدیل به متا بکنن و از بازی لذت ببرند

ساید جنوب شرق با مثال های که لیدراش زدن که مرز رو از کاتا خالی کردیم تا فلان اتفاق که هنوز معلوم نبود نپ باشیم متا باشیم و ... نیافته

این نشون میده عقده های گره خورده با یه نفر چیکارها که نمیکنه

پیشنهادم به دوستان جنوب شرقی اینه که دلتون رو صاف کنید برد و باخت مهم نیست

سرور قبل هم با همین سیاست صد کردین

• سلام دوست عزیز

سلام ممنونم از پاسخگویی شما دو دوست عزیز

در مورد اینکه عکس اشتباه گذاشتم حق با شماست چون ادیت کرده ام پست رو عکس برای حالت نرمال گذاشته شد اما مقدار برای 3 ایکس می باشد و نهایتا در مورد کلاه هم باز اگر بررسی کنید برای یک روز در 3 ایکس همین مقدار هست تو نرمال یک روز فکر کنم 500 تا بیشتر ساخته نمیشه در این حالت:) یعنی سخت نگیرید :) اما در کلیت مسئله فرقی نمیکنه:) شما تو یک روز برای ساخت بصورت بزرگ و کوچیک با حساب 4% اتحاد مقدار 3 میلیون نهصد هزارمنابع نیاز دارید:) بدون در نظر گرفتن 4% مقدار سه میلیون هفتصد

در مورد اشتباه جایزه اتحاد هم حق با شماست اما باز در کلیت مسئله فرقی نمیکنه با محاسبات شما باید روز 4 یا 5 بازی صرفا منابع 3 میلیون نهصد هزار برای دهکده فراهم میکردند که با توجه به توضیحات به شواهد مشخص هست این مقدار در بهترین حالت در روز 9 یا 10 بازی برای اکانت فراهم می شود:)

بزارید یه توضیحی بدم توی بحث ها به این شکل ما یک تحلیل تکنیکال داریم یک تحلیل فاندامنتال ، تحلیل های تکنیکال معمولا با اعداد و ارقام انجام می شود اما تحلیل فاندامنتال با بررسی شرایط انجام می شود:) توی این بحت من در مورد تحلیل های تکنیکال بحثی با شما دوستان ندارم نهایتا یک توافق بین ما شکل میگیرد 17 روز یا 18 روز نهایتا به یکی از این روز ها به توافق میرسیم بحث من سر اینکه این جریان با توجه به شرایط و شواهد آیا امکان پذیر می باشد یا خیر:))

ممنونم از اینکه درک میکنید

پایا باشید

• ۱_ هندونه های ریز به پارسا که نکنه خدایی نکرده ۳ به ۱ شه غارتشون اندازه ۳ سایده . ولی میترسن بازی متوازن شه نشه مثل سرور قبل با دوزو کلک ببرن

کارو جان 13ساله منو میشناسی و منم میشناسمت و رفیقیم و همیشه هم هوش و ذکاوتت رو تحسین کردم چه وقتایی که رو به روی هم بودیم چه سرورایی که کنار هم بازی کردیم

شاید متای شمال کلا 70درصد دلیل تشکیل شدنش تو بوده باشی

اما یه سری نکات مهم هست که بعضیا ساده از کنارش میشن اما تحت تاثیرش قرار میگیرن

1-ان ای این سرور فقط برای زدن ان دبل اومده بود و از روز 8 بازی یه تیم جدید به ان ای اضافه شد و سیاست های سایدشون پلن میدگیمی به اندگیمی و واندر تغییر کرد . حالا داخل این مطلب چه موضوع مهمی هست ؟ ان ای همرای واندرزنشو اکثرا بعد از روز 8سرور استارت زده و وقتی پلن رو چنج دادن به اندگیم طبیعتا پلن اصلیشون با توجه به قدرتی که تیم جدید داره دفاعی هستش

2-ان دبل تعداد زیادی پلیر قدیمی رو اورده بود ولی از اول سرور میزان غارتشون پایینه . دلیلش چی میتونه باشه ؟ دف کشیدن از مولتیا . حالا اول سرور چه بخوایم چه نخوایم قبول کنیم ان دبل هم اماده جنگ با ان ای بوده و تعداد بالایی همر جنگی و برعکس تعداد کم واندرزن داره(با توجه به رید)

3-دلیل متای سایدی که همرجنگی زیاد و دف متوسط و واندرزن کم با سایدی که دف زیاد و همرای واندرزن کم و تقریبا 0 همرجنگی داره چی میتونه باشه ؟ متایی که عملا دست پیش رو ان ای داره و ساید خیلی قوی تر از ان دبل توی این سرور بحساب میاد . اینجا یکم تفکر لازمه برای پیدا کردن پیشنهاد متا از طرف ان دبل

4-تلاش بی وقفه و مجدد فروم نویسای ان دبل برای ترسوندن اس دبل و کشوندن بازی به طرف متای 3به 1 علیه اس ای چی میتونه باشه ؟ جوابش سادس : اس ای اگه همرای جنگی ان دبل رو دیوار کنه ان ای هم همر جنگی انچنانی نداره که در اختیار ان دبل بزاره و چون ان ای تعداد همرای واندرزنشم به نسبت سایدای دیگه کمتره اگه ان دبل بخواد جنگی رو ادامه بده باید از واندرزناش خرج کنه و در این صورت تا اخر سرور اس ای و اس دبل تعداد زیادی واندرزن دارن و میتونن ان دبلو از دور خارج کنن . پس ان دبل داره تمام تلاششو میکنه شیره ی اس دبلو بکشه و تا حد ممکن از همراش به صورت انچنانی استفاده ای نکنه (اما خب این تلاش برای متای 3به 1 علیه اس ای بی فایده اس)

5- در مورد ترس اس ای نوشته شده ! اس ای اگه از سایدی میترسید بیشترین تعداد واندر صد شده توی کل سرور های 3ایکس از اولین سرور آی آر تا همین سرور اسپیدترا رو نداشت. اس ای همیشه به هماهنگی و همدلی پلیراش معروف بوده و هست و تا پایان این سرور هم اینو کلیه عزیزان مشاهده خواهند کرد

پینوشت 1 : سرزمین من خسته خسته از جفایی سرزمین من بی سرود و بی صدایی

پینوشت 2 : مواضع ساید اس ای در حال حاضر کاملا مشخصه . زدی ضربتی , ضربتی نوش کن به همان اندازه و در خلاف جهت

پینوشت 3 : سعی در تشویش اذهان عمومی و افطرا زدن برای موجه جلوه دادن خودمون نداشته نباشیم

پینوشت 4 : سرور پیش اس ای صد کرد سرور قبلترشم ان دبل . نکته جالب توجه بودن اس دبل در متای برنده هستش

• دوست عزیز

من باید خدمتتون عرض کنم که راستش من بشخصه ایرادی نمیبینم توی این همری که اکانت god کشیده.

به چند علت شما با داشتن ۲ک رعد و یه لیست فارم خوب و ست کردن زمان صحیح برای لیست و البته میدون سطح ۱۰

میتونید در طول ۲ تا ۳ روز

چیزی در حدود ۳میل منبع رو جمع کنید.

حالا با توجه به سرعت تولید کپ،خود ده همر

و سرعت غارت به راحتی میشه اصطبل رو شارژ کرد

بدون حتی داشتن یدونه مولتی

نکته بعد این هست که بطور معمول تعداد ناتار ها بشکلی هست که شما یه لیست ۱۰۰تایی رو میتونید بزنید که ماکزیمم فاصله براتون ۶۰ یا نهایتا ۷۰ باشه

پس یعنی با یه لیست به این شکل حتی ناتار

و تنظیمات صحیح بات شما توانایی شارژ کردن

Gs رو هم دارید

بدون در نظر گرفتن اینکه این وسط پوش منابع کپ داره سرعتش بالاتر میره

و همزمان شما میتونید ده فیدر هم بزنید

بشخصه مشکلی در کشیدن این همر نمیبینم

و از طرف خودم هم تبریک میگم به همر خوبشون(بهرحال زحمتی هست که کشیدن)

شما صحیح میگید

بله اشتباه از من بود توی کلاهخود

در کل حرف من این هست که همچین همری

عجیب نیست واقعا

با اعداد و ارقام جور در میاد

• دوست عزیز چرا قصه میگی؟

من میگم با توجه به توضیحاتی که دادم اکانت گاد نهایتا از روز 9 یا ده بازی میتونست بزرگ و کوچیک اصطبل روشن نگه داره بعد تو میای میگی تنظیمات بات؟!! تنظیمات بات چه ربطی به مقدار منابع مورد نیاز برای ساخت نیرو داره؟!!! در مورد ناتار حرف میزنی؟!! اشتباه ز من بود من عذر خواهی میکنم:)

حتما میشه دیگه!

یکی میگه برو فروم سرور قبل بخون (!) خوب اگر نمیدونید یا نمیخواهید توضیح بدید جوابی ندید سنگین تر نیست آیا؟!!!!

• سلام

وسط تحلیل چرا عصبانیت؟

ببینید 3 تا نکته اساسی وجود داره

اول اینکه با محاسبه کمیل 17 روزه این همر رعد ساخته میشه یعنی استارت در روز 5 بازی و اماده شدن این تعداد رعد در روز 22

حالا یه گزینه رو شما در نظر بگیرید میتونیم روشن کردن اصطبل بزرگ رو 2 روز عقب تر بندازیم

شما اگر از روز 3 سرور که حمایت ازاد میشه شروع کنید غارت (2تا فیدر مولتی+ناتار) و اصطبل رو 20 کنید و استارت رو بزنید 4روز رعد ساختین که معادل روشن کردن کامل بزرگ و کوچک در روز 5 هست! (2روز زودتر اصطبل کوچک استارت خورده پس 2 روز دیرتر GS روشن میشه و معادل هم میشه)

تا روز 7 سرور هم نیازی به روشن شدن اصطبل بزرگ ندارید

حالا منطقی تره که از روز 7 GS شارژش شروع بشه با توجه به منابع مورد نیاز

نکته دوم پوش منابع از بازار هست که خیلی از دوستان هر 4 ساید ابتدای سرور و همین الان هم دارن انجام میدن که بدون حضور در تاپ 10 و توی چشم اومدن منابع مورد نیازشون بدست میاد

سومین نکته هم که از نظر من بسیار قابل توجه هست موقعیت این اکانت هست که اگر دقت کنید ناتار در مرکز نقشه به وفور پیدا میشه و چه نیرویی بهتر از رعد که غارتش کنه

امیدوارم توضیحاتم قانع کننده و مفید باشه

• نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

بیا از آرمین هم برات پست میذارم که الان با هم داداچی هستید.

اون سرور 2 ایکس بود و این یکی 3 ایکسه