نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• ارهه واقعا همینیه که میگی تازه این ور ما پست می زاریم لیدره میگه هماهنگ نکردی!بعد از اونور بچه هاش اتک میدن میگه بدون هماهنگی زدن :دی کلا دیگه تراوین قدیم مرده قدیم اتک میزدن لینک میزاشتن اینجا الان اینجا کل کل میکنن تو بازی ۲ تا خفت میزنن زیرش میزنن پلن بزرگ ساید فلان با موفقیت و ... اینا همه بچن و تازه واردن بزار عشق کنن

• پ.ن 1 مهدی خسروی با کمک پنل لیدر بود که باعث شد نریمان اخراجش کنه

پ.ن 2 بد معرفی کردی خودتو یاد سمندون افتادم که گفت من من هسم^^

پ.ن 3 تو کار به حواس من نباش حواست به خود باش که نیمام بالای سرت

پ.ن 4 هلاک این پ.ن هات هسم 8o

شیر شیر است گرچه پیر باشد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _LEO_ ().

• سلام

به عنوان اولین پست یه امار بگیریم از 120 اکانت اول سرور تا روز 22 سرور

NE:23

NW:37

SE:35

SW:25

شمال غرب و جنوب شرق تو این بازه پلیرای بیشتری (پلیر فعال ) دارن

شمال شرق و جنوب غرب هم رتبه های بعدی رو دارن و تلاش دارن به ساید های دیگه برسن نسبتا پلیرشون کمتره

توزیع فعلی قبیله

رومی‌ها‭‭9,8‬%‬

توتن‌ها‭‭12,6‬%‬

گول‌ها‭‭10,9‬%‬

مصریان‭‭62,9‬%‬

هون‌ها‭‭3,9‬%‬

نژاد مصری به خاطر وجود ساختمان ابرسانی و ساخت نیروی ارزون بین مولتی بازا خیلی مورد استقبال قرار گرفته

امار و عددهایی که گذاشته شد صرفا برا 6 صفحه و 120 اکانت اول سرور هست و ممکنه تو بازه ی بزرگتر اعداد تغییر بکنن

تا تحلیل بعدی بدرود

سیا

• لیدرای جنوب شرق حداقل نوب نباشید برید با جنوب غرب متا کنید میدونم اونارم میخواید بزنید و دل خوشی ندارید

سلام حسین جان (اگه اشتباه نکنم!)

اول ممنون بابت حمایتت از چیزی که گفتم! دیدم حالاکه باهم هم نظریم یکی سوال ذهنم رو درگیر کرده بپرسم ازت ذهنم آزاد بشه بتونم برم بخوابم!

خدایی برگرد پست هات رو بخون ببین خودت باور میکنی پلیر جنوب شرقی؟!!! شاید توی ساید جنوب شرق رجیستر کردی ولی پلیر جنوب شرق! 🤔

عجیب نیست تمام صحبت هات مطابقت داره با مواضع دو ساید شمالی، همه لایک هات از شمال دریافت میشه، همه لایک هات رو تقدیم شمالی ها میکنی (البته توی دیوار پروفایلشون نه توی فروم! 🙈😄) و از همه این ها بدتر هیچ کدوم از لیدرها و حتی پلیرهای جنوب شرق نمی‌شناسند ولی امیرعلی از شمال شرق میدونه کی هستی!!!

از همه این ها بگذریم خدایی اینی که این بالا گفتی و من ریپلای کردم با چه هدفی بوده؟! اگه پارسا و امید و رضا با این جمله ی اینقدر نخ نما بیفتن توی چاه که دیگه به نظرم اسپیدترا رو ببوسن بذارن کنار خیلی سنگین ترن 😂

مخلصتم داداش ولی حداقل به هم سایدی هات هم بگو کی هستی اونام مثل امیرعلی بشناسند 😉😍

• سلام دوست عزیز

چیزی مصرف می کنی؟!

حالت خوبه؟ این پستت از روی توهم هست یا تاثیرات صنعتی و سنتی با هم هست؟؟

این روبرتو تو عمرش پستش لایک نخورده...

تمام پستاش بالای 10 تا دیسلایک داشته، بعد میای میگی از شمال حمایت میشی و شمال لایکت میکنه؟

این ربورتو همت کرده فقط یه پستش دیسلایک نخورده...

سعی کن قبل باز کردن دهانت اول تحقیق کنی بعد غذا بخوری..

پ. ن : به قول هادی یکی نمیفهمه ولی تو خودتو زدی به نفهمی...

• علیک سلام آقا امین گلم

از بالا شروع میکنم میام پایین 😉

این دیالوگ ثابته هر پستی بوی ضد شمال میده سریع چند نفر پشت هم بیان بگن صنعتی میزنی یا سنتی یا ترکیبی؟!!! 😄 داداش به جای استفاده بیش از 50 بار از این جمله تکراری ببینید چه کردید که هرکسی توی شمال نباشه همین فکر رو میکنه در موردتون! حتی کسایی که توی سرور نیستن 😉 البته شمالی ها هم همینطور میدونن چه خبره ولی خوب کسی که نمیگه ماست من ترشه و من دارم جیب مردم رو میزنم مثلا! مجبورید بیاید روز روشن رو انکار کنید!!! 🙈

موضوع دوم امین جان عزیزم این یه بازیه حالا چهارتا جاسوس فرستادی سایدای دیگه و یه سری حرکات فیلم نامه ای که دیگه عصبانی شدن نداره دورت بگردم! 😊 یه آب خنک بخور هر موقع عصبانی شدی تا 10 بشمار بعد شروع کن به ف.ح.ش دادن 😂😂😂

مورد سوم! اه میبینم با هادی داداشی شدید مبارکه خیلی خوشحال شدم از هدف ثبت نامت یعنی "زدن فقط زئوس آرمان ماست!" رسیدی به "دورش برگردم هادی جونم سخن از بزرگان گفته" 🤗

خیلی خوبه که اسپیدترا بازی میکنید و میتونید بعد از ف.ح.ش های ن. ا. م. و. س. ی به هم توی یه سرور برسید به رفاقتی اینقدر عمیق و صمیمی ✌️✌️

ولی جدای از شوخی اعصاب خودتو سر بازی خورد نکن حالا یا میبری یا میبازه حیف تو نیست خدایی نکرده دور از جونت سکته کنی؟! 😘

موفق و مؤید باشی عزیزم 😍

• امین قبل از اینکه کسیو ریپلای کنی به این جمله از برناد شاو فکر کن : هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد

• راست میگی دوست عزیز اشتباه از من بود که بنا به رفاقت دست به شوخی و کمی تحلیل زدم!

ادب مرد به از دولت اوست!!!

امیدوارم به ارزش هایی فراتر از برد و باخت در تراوین بیندیشید دوستان عزیزم و برای برد در بازی ای ساده و زودگذر شخصیت خودتون رو خرد نکنید!

وگرنه کسی که در صورت مالک اشتر تف کرد اورا کوچک نکرد بلکه خود را در جمع خورد کرده بود!

با تشکر و البته معذرت خواهی بابت صحبت کردن در مورد روش بازی شما بزرگواران

خدا پشت پناه همگیتون باشه 😘

• سلام

کل کل و کری خوندن تو هر سرور جز الزامات و زیبایی های تراوین هست

اینکه یکی به یکی فحش ناموسی داده به شما ارتباطی پیدا نمیکنه چون جزئیات اتفاقات بین این دو رو نمیدونید

اینکه یکی با یکی متا بسته بیشتر به این برمیگرده سکان دار اون ساید چقدر بزرگ بوده از یه سری از ارمان های خودش گذشته و خودشو وقف در ساید کرده تا سایدش بهترین نتیجه رو بگیره اینکه زئوس قبلا بی اخلاقی کرده یا الانم میکنه به خودش مربوطه و ساید متاش شمال شرق

به نظر من کاسه داغتر از اش نشیم و به بازی خودمون بپردازیم بهره وری بیشتری برای سایدمون خواهیم داشت

البته بیشتر تلاش شما برای بهم خوردن متا هست که قابل تقدیره

فروم نویسی و ایجاد چالش و عوض کردن جو فروم حداقل کار شما نیست بسپاریدش به اهلش

سیا

• ارهه واقعا همینیه که میگی تازه این ور ما پست می زاریم لیدره میگه هماهنگ نکردی!بعد از اونور بچه هاش اتک میدن میگه بدون هماهنگی زدن :دی کلا دیگه تراوین قدیم مرده قدیم اتک میزدن لینک میزاشتن اینجا الان اینجا کل کل میکنن تو بازی ۲ تا خفت میزنن زیرش میزنن پلن بزرگ ساید فلان با موفقیت و ... اینا همه بچن و تازه واردن بزار عشق کنن

با توجه به بحران سایدمون و عدم کفایت لیدری ما هرچی پست گذاشتیم پاک شد و دارن عوامل پشت صحنه صدای مارو خفه میکنن ولی باید بدوون دوربین ما اسلحه ی ماست به همین علط از مجموعه جنوب شرق خارج میشم هرکس اکانتی داره که پلیر میخواد نامه بده لیدرای جنوب شرق حداقل نوب نباشید برید با جنوب غرب متا کنید میدونم اونارم میخواید بزنید و دل خوشی ندارید ولی یکم نرمش به خرج بدین و برین یه نپی چیزی ببندید صفر نشن بچه ها بس که شما مبتدی و مغرور هستید

یه مشت ترسو شدن لیدر جنوب شرق نگذارید یه ذره از خاکه جنوب شرق دست دشمن بیوفته ..که از طلا هم مقدس تره

یادش بخیر این ۲۰۰۰ همش آمار میداد به ما بازیو میبردیم:دی الان اگه زندست بگین روبرتو سلام رسوند گفت آخرم ۱۶۰۰ تا گلد ما رو سره جام جهانی ندادی:D

سلام دادا شما پلیر جنوب شرق هستی ؟؟

شما علی روبرتو کارلوس هستی ؟؟ جنوب غرب بازی می کردید ؟

• عزیزم دنبال چی میگردی ؟

من کلا ادم بد دهنی هسم به خودمم روزی 1000 بار فوش میدم الان مثلا که چی؟ به تو چه ربطی داره ؟ تو نخود کدام اشی هستی

پ.ن من به شخصه از تمام پلیرهای شمال شرق معذرت خواهی میکنم اگه نسنجیده حرفی زدم

من کلا ادم بد دهنی هسم به خودمم روزی 1000 بار فوش میدم الان مثلا که چی؟ به تو چه ربطی داره ؟ تو نخود کدام اشی هستی

معذرت خواهی شکستن غرور نیست نمایش شعور است.....

• سلام و خسته نباشید خدمت همگی

بنده ام چند روزی میشه به لطف بچه ها که یه اکانت در اختیارم گذاشتن ، مشغول بازی در ساید شمال شرق هستم.

با توجه به اتفاق هایی که افتاد ، بر خلاف میل قبلی ، بستن این متا رو عقلانی میدونم و به تمامی پلیر های 2 ساید متا تبریک میگم و امیدوارم تیم ورک خوبی داشته باشیم. ( با تاخیر )

مورد بعدی که تمامی دوستان باید دقت کنن اینه که جدیدا یسری آدمای بی هویت ( اینطور که خودشون دوست دارن صداشون کنیم ) میان و داخل فروم سعی بر متشنج کردن فضا دارن !
    یسری ام با هدفی مشخص میان و ساخته ی ذهنی خودشون رو خیلی راحت بیان میکنن ، قضاوت میکنن و حکم صادر میکنن
    خواهشا تا هویت، اسم اکانت ، هدف و مسئولیتی که دارن مشخص نشده ، اصلا به این حواشی تن ندین !
    نیاز به ریپلای کردن و جواب دادن نیست ! جواب دادن نه تنها باعث خاموشی طرف نمیشه ، بلکه این فرصتو بهش میدین تا برای هدفش 40 خط دیگه بنویسه!
    به کسی که پول گرفته تا چیزی رو نفهمه، نمیشه چیزی فهموند!

شاد و سلامت باشید

هادی به قول پژمان درسته یه معذرت خواهی ساده بودا ولی خوشمان امد دفتو میدم عشق کنی ^^^^

پ.ن خالی

پ.ن بازم خالی

پ.ن عاشق پ ن نوشتن

• استاد آرش تن ک 600 بار زنگ علی فلوید زدی ک بیاnw خدا رو شکر ک من نذاشتم بیاد اون ور چون حالا میبینم سگ پارسا 100 شرف داره ب شما ها

3 تا سرور با پارسا بودم ندیدم ک ی بار از این کارا بکنه

و بهت قول میدم اگه کل sw هم خالی کنه ب شخصه میمونم و......

بکس فلوید

کسی از تیم ما دفاع رو کسی نرخته و نمیریزه

شیر شیر است گرچه پیر باشد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Milad.ZeuS: ادبیات نامناسب ().

• از همه جالب ترش اونجا بود ک نیما گاد کیل می قبل سرور چند باری زنگ علی زد ک بیان Ne بخاطر شکری ک شما خورده بودی ک قرار بود.... کل NE تهدید کردی بعدش ب غلط کردن افتادی و آگهی فوتت اومد بالا و....

چه آتیشی داری رفیق مختصات میدم آب سرد با جکوزی هست حتما یه سر بزن . دفاع ریختن تو مولتی ، فیدر زدن ، مولتی زدن تماما جنگ محسوب میشه اگر دنبال اینی فقط یک دهکده همر مورد حمله قرار بگیره من بهت بازی کویز آف کینگ رو پیشنهاد میدم چون اونجا میتونی اعصابتم مدیریت کنی اگه سوالا سخت نباشه .

عزیزم کسی با شما حرف نزد طرف حساب من بزرگتر بود ک تا 10 روز پیشم اسرار رو اسرار ک بیان nw و گلد vpnو vpsو همه چیتون با من ولی من گفتم با پارسا حرف زدم مردم حرفش از دهنش در میاد ن از....

خو از جای دیگه در نمیاد پس چرا شمال غرب ریجستر کردی بعد رفتی اس دبل ؟

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Milad.ZeuS: استفاده از الفاظ خارج از عرف تذکر آخر در صورت تکرار توقیف اکانت ().

• چه آتیشی داری رفیق مختصات میدم آب سرد با جکوزی هست حتما یه سر بزن . دفاع ریختن تو مولتی ، فیدر زدن ، مولتی زدن تماما جنگ محسوب میشه اگر دنبال اینی فقط یک دهکده همر مورد حمله قرار بگیره من بهت بازی کویز آف کینگ رو پیشنهاد میدم چون اونجا میتونی اعصابتم مدیریت کنی اگه سوالا سخت نباشه .

خو از جای دیگه در نمیاد پس چرا شمال غرب ریجستر کردی بعد رفتی اس دبل ؟

پ.ن : این روز ها جنوب با چس ناله ترکوندن .

گلم چون ب مدت 48 ساعت ن خبری از آرش تن بود ک تا زمانی ک مطمئن نشد پلیراش ب حد نصاب نرسیدن جواب گوشی هیچ ک رو نمیداد هادی هم ک شکر خدا آگهیش رو زدن ما هم 48 ساعت تو کف چنل دیسکورد nw نشستیم منتظر ک حتی خود بچه های nw. گفتن فعلا کسی گلد نخره مشخص نیست بخوایم بازی کنیم یا ن چون ن خبری از آرش بود ن هادی ک.. خوری زیادی کرده بود

من نمیدونم حرف شما از کجاتون در میاد ولی حرف ما از دهنمون هست گلم

سلام هادی جان

یه سوالی ذهن خیلی از خوانندگان فرومو درگیر کرده

این مدت بجز بازیکنای شمال شرق یه سریای دیگه رو هم فحش کش کردی. تکلیف اونا چیه؟ ازشون معذزت نمیخوای؟ یا چون با شمال شرق متا کردید و الان لازمشون دارید، فعلا داری ازشون معذرت خواهی میکنی آروم بشن تا به وقتش؟ اینو یکم توضیح بده.