نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• سلام به همه دوستان

بعد از مدتها اومدم یه سرور 5 نژاده رو امتحان کنم

دیدم سایت ایرانی هست گفتیم یه تستی بزنیم ببینیم چی تغییر کرده

بعد ازذحام سرور رو دیدم خوشحال شدم

اومدم فروم رو دیدم باز از دیدن این همه اسم قدیمی خوشحال تر شدم

الان دقیقا دو راه داریم البته اینکه میگم دو راه بیشتر روی صحبت با اساتید و لیدرها هست

بازی رو easy ,moode کنید مثل خیلی از سرورهایی که تو سایت های بعد از ای ار پیش اومده و پیش میاد و پیش خواهد اومد

یا مثل ای ار بیایم بگیم این یه سرور جدید هست رفاقت بیرون بازی جای خود کدورتهای سرور قبل جای خود هر تیمی براساس صلاح و منفعت سایدش و بر اقتضای این سرور عمل کنه نه متایی از الان باشه نه نپی نه واندر رو بدید به هم دیگه پیشکش

ممنون میشم بزرگواران این رو مشخص کنند اگر صرفا قراره 4 تا اکانت تو شمال غرب زده بشه 1400 تا اکانت دیگه احساس پیروزی کنند ما اینجا تایم نزاریم

مانی پازتیزان

• به نظرم که ۲ساید شمالی بهم نپرن بهتره یا حداقل جنوبیا هم بهم بپرن جذاب تر شه خفت چیه بابا کاتاهاتونو تکون بدید ۵ جا صفر کنید عشق کنیم!

به نظرم باید جنوب غرب پاشه بزنه از شمال شرق پلیر در نمیاد:دی جنوب شرقم یه مشت پیر نشستیم داریم بازیمونو میکنیم ..

روبرتووو

• به نظرم که ۲ساید شمالی بهم نپرن بهتره یا حداقل جنوبیا هم بهم بپرن جذاب تر شه خفت چیه بابا کاتاهاتونو تکون بدید ۵ جا صفر کنید عشق کنیم!

به نظرم باید جنوب غرب پاشه بزنه از شمال شرق پلیر در نمیاد:دی جنوب شرقم یه مشت پیر نشستیم داریم بازیمونو میکنیم ..

روبرتووو

درود به همگی

قصد بی ادبی ندارم تو ساید جنوب شرق هم بالاخره دوستانی حضور دارن و واسشون احترام زیادی قایل هستم

ولی چرا اینقدر پیر پیر میکنید

نکنه شیر شیر است هادی رو شماها هم تاثیر گذاشته ؟

یه جوری میگه پیرمرد انگار بقیه متولد 80 هستن

سیاست شمال شرق هم کاملا مشخصه

نمیخوام تو کار لیدری دخالت کنم ولی اگه تو فکر کردی ما با شمال غرب درگیر میشیم یا هستیم و شما مثل آب خوردن واندر صد میکنی باید خدممت عرض کنم داری اشتباه فکر میکنی

هر جا لیدرهای ان ای اراده کنن بخوان گرد و خاک کنن در خدمتشون هستم با همه توانی که دارم

بالاخره نفهمیدیم شما ها پیر هستید یا ماها من که میگم سری بعد با کارت ملی بیاییم ببینیم کی پیرتره هرکی پیرتر بود همون برنده است نظرتونه ؟

روبرتووو

میدونی خیلی باحالی الان میخوای مثلا با این پستت فروم رو ببری به کدوم سمت ؟ شما جنوب شرقی نیستی ! میخوای مثلا در گیری ایجاد کنی ؟

این کارا قدیمی هستش پیرو پاتالا اینجور توی فروم نمیان پست بذارن بچه جون ! یک دور پستتو بخون ببین سناریویی را میخوای اجرا کنی یا با بزرگترت مشورت کن ببین چطوری بیایی بیان کنی :thumbup:

روبرتووو

شما لطف کن اسم اکانتت رو بگو یا تو بازی پیام بده آشنا بشیم،از بچه های جنوب شرق کسی بدون هماهنگی تو فروم همچین پستی نمیذاره برادر

الان هم همه منتظرن بفهمن شما کدوم اکانتی

روبرتووو

سلام دوست عزیز

میشه لطف کنی بگی شما عطر کدوم گلی که راجب پیرمردای ne نظر میدی

• سلام خدمت همه دوستان

در وهله اول باید این جمله کلیشه ای رو بگم که زیاد اهل فروم نویسی نیستم ولی فروم نویسان را دوست دارم و نوشته هاشون میخونم و جز در موارد خاص فروم نویسی نکردم چون عقیده ام بر اینکه به عمل کار برآید به سخنرانی نیست و آخرین فروم نویسی من بر میگرده به قبل از فیلتر که داستانش مفصله و در این مقال نمیگنجه.

توی همه این سالها شخصا عقیده ام بر این بوده که بازی یک تفریح و نباید انقدر جدی گرفته بشه که اخلاق زیر پا گذاشته بشه من تیم زئوس هیچ وقت بخاطر بازی صنعتی مذمت نکردم چون عقیده ام بر اینکه هر کسی یه سبک بازی خاصی داره و وقتی این امکان وجود داره که میشه صنعتی بازی کرد چرا بازی نکنی و به اون عده ای که مخالف این نوع بازی هستند میگم اگه تو هم میتونی و پولش داری بازی کن. اما جایی که زئوس اخلاق رو زیر پا گذاشت برای من قابل هضم نبود و اون هم مربوط میشه به سروری که زندگی شخصی یکی از لیدرهای شمالشرق رو مضحکه خودشون قرار دادند و توی فروم و بازی ، با آبروی یک نفر بازی کردند.

من در مقام دفاع از ایشون برنمیام اما میگم اگه شیر شیر است حتی اگه پیر باشد

باید مرامش هم شیر باشه و انقدر سلطان باشه که توی قلمروش نزاره کسی چیزی به دشمنش بی حرمتی کنه حتی اگه طرف بی ادب و عفت باشه و توی میدون مبارزه نشون بده که نشون هم دادند.

ولی از جایی که زمین گرده و به قول بزرگواری اگر کسی را بخاطر چیزی مذمت کنی نمیمری مگر اینکه به اون درد دچار بشی حالا همون شرایط برای زئوس بوجود آمده که یه اتفاقی توی گذشته که صحت و سقمش مشخص نیست ، حرف روز محافل خصوصی سایدهای دیگه شده و علت تارگت شدن شمالغرب سر یک موضوع شخصی میدونند.

این سرور متوجه شدم که یکسری از دوستام که اتفاقا از زبده ترین دفکوردها (محمد) و به جرات بهترین پلنری که توی عمرم دیدم(سارنگ) و لانچر های حرفه ای (پوریا) و یکی از بی کله ترین ها (ایمان) و سبحان(مغز محاسبات خاص تراوینی) و حسین عزیز شمالغرب رجیستر کردند و خیلی برام تعجب برانگیز بود.

وقتی باهاشون صحبت کردم متوجه شدم که قصدشون زدن زئوس بوده و رفتند اونجا ولی زئوس در وهله اول اعلام حضور نکرده و دوستام به هدفشون نرسیدند ولی طبق صحبتهایی که توسط یک واسطه انجام شده و تضمین دادن این دوستام ، زئوس وارد بازی شده و با هم متحد شدند.

برای تیمی که یک برند رو به اسم بریو توی سرور دو ایکس بوجود آورده و با کمترین امکانات نسبت به ساید دیگه ( جنوب شرق) و علی رغم جنگ داخلی ناخواسته بهترین نتیجه ها رو توی اون سرور گرفته بود و پلنهای قشنگ برای زمین گیر کردن بزرگترین متا شمال انجام داده بود این متحدی جای سوال برام داشت و شک برانگیز بود. برای رفع ابهام خودم با ایمان صحبت کردم و بهش گفتم که تو که همیشه میگفتی زئوس فلانه و بحث اخلاق اینا رو مطرح میکردی چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و در جواب گفت که اومدیم به زئوس شخصیت و ادب بدیم.

امیدوارم که این درس با مهربانی باشه نه بقول فردوسی :

چنان کوبمت با گرز گران/ که فولاد کوبند آهنگران

^^^^^^^^

دیشب وقتی مپ بازی و آمار غارت ها را میدیدم به یک جمع بندی رسیدم که لازم میدانم چند نکته راجبش بگم :

1-غارت یک ملیاردو دویستی جنوب شرق و همچنین جمع شدن اکانت ها در انتهای ساید نشان دهنده ی واندر زن های بیش از حد در جنوب شرق میباشد و این دور از حاشیه بودن جنوب شرق من یاد جنوب غرب دو ایکس میندازه که چراغ خاموش میاد بالا ولی عملا واندرزن سازی زیاد میتونه بی ارزش باشه که توی مورد دوم بهش پرداخته میشه.

2-تعداد مولتی های زیاد در شمال غرب و پایین بودن غارت این ساید نشون دهنده دفسازی سنگینه و شاهد حجم دف سنگین بر روی واندر در اندگیم خواهیم بود که اگر شمال غرب خوش شانس باشه و استحکام را داشته باشه توی یک دور واندر رو صد میکند و هیچ همر واندر زنی کاری از دستش برنمیاید.

3- شمالشرق هم غارتش خوبه ولی این کل کل های توی فروم نشون دهنده انتحاری و جنگی بازی کردن این ساید و با توجه به تجربه های قبلی که از لیدرهای شمال شرق موجود احتمال بروز اختلافات داخلی تا زمان کتیبه ها وجود داره ولی اگه اتحادشون تا انتهای سرور پایدار بمونه میتونه اتفاقات خوبی براشون رقم بخوره

4-جنوب غرب هم که توی یک برزخ قرار گرفته و معلوم نیست میخواد بره بهشت یا به جهنم و باید منتظر باشه که سایدهای دیگه تصمیم بگیرند چون نه حجم غارت بالایی مثل ساید رو به روش داره نه مولتی های زیادی داره و نه پلیرهای زیاد.

پ.ن: توی همه ی جنگهای تاریخ از قدیم تا الان همیشه پای یک زن در میان بوده

پ.ن: دشمن همیشه دشمنه...... دشمنان مشترکتون حرمت گندم پوش شده رو حفظ میکنند تا دست دوستی تو رو.

پ.ن: شیرها با چشمان بسته میخوابند ولی گرگهای وال استریت با چشم باز میخوابند.

پ.ن: یه نصیحت تراوینی هست که میگه زمان گزارش و با تایم چت کردن با دوستان نزدیکت رو چک کن

آن جا که عقاب پر بریزد/ از مورچه ناتوان چه ریزد

• رفیق ما انقدر پیر هستیم که میدونیم شما دستمال دست پلیر اسوه ی تراوین با ۱۲ تا دهکده و ۱۲ تا نان کپ یعنی فرزان پانیشر بودی :دی برو دنباله بازیت لیدراتون بزن بودن ۱۵ صفحه اسپم نمیکردن اون همراشونو تکون میدادن ..

شما لطف کن اسم اکانتت رو بگو یا تو بازی پیام بده آشنا بشیم،از بچه های جنوب شرق کسی بدون هماهنگی تو فروم همچین پستی نمیذاره برادر

الان هم همه منتظرن بفهمن شما کدوم اکانتی

زیاد تند نرو داداچ ما تازه اومدیم رو یه اکانت از دف سازا اسمشم چون اکانت خودم نیست و تارگت میشه بهتره محفوظ باشه! اون زمان که شماها تو غار بودین ماجنوب شرق بازی میکردیم الانم میگم فروم ماله نظر شخصیه لیدرا میتونن تو واتسپ و ریدکال صحبت کنن..

من در عجبم انقدر دیکتاتوری شده جنوب شرق که بچه هاش از شما اجازه میگیرن پست بزارن! نه داداچ داری اشتباه میزنی اینجا فرومه هرکیم هرچی دلش بخواد میگه منم نظرمو گفتم نظر جنوب شرق رو نگفتم یه نظر شخصی بود یادش بخیر قبلا فروم برا کل کل و لینک گذاشتن بود الان اجازه میگیرن میان فروم کل کلاشونم لینک نداره ..

سلام دوست عزیز

میشه لطف کنی بگی شما عطر کدوم گلی که راجب پیرمردای ne نظر میدی

خوشم میاد یه چی گفتیم همه بهم ریختن!پسر خوب حرفای من به درد تو نمی خوره به اون بالا سریت بود فعلا عطر لیدرت خوبه میتونی هر روز بوش کنی !! بوش کن که بوش تا اینجا داره میاد :دی

• زیاد تند نرو داداچ ما تازه اومدیم رو یه اکانت از دف سازا اسمشم چون اکانت خودم نیست و تارگت میشه بهتره محفوظ باشه! اون زمان که شماها تو غار بودین ماجنوب شرق بازی میکردیم الانم میگم فروم ماله نظر شخصیه لیدرا میتونن تو واتسپ و ریدکال صحبت کنن..

من در عجبم انقدر دیکتاتوری شده جنوب شرق که بچه هاش از شما اجازه میگیرن پست بزارن! نه داداچ داری اشتباه میزنی اینجا فرومه هرکیم هرچی دلش بخواد میگه منم نظرمو گفتم نظر جنوب شرق رو نگفتم یه نظر شخصی بود یادش بخیر قبلا فروم برا کل کل و لینک گذاشتن بود الان اجازه میگیرن میان فروم کل کلاشونم لینک نداره .

اتفاقا جنوب شرق اونقدر منظم هست که بچه ها بدون هماهنگی کاری نمیکنن،در ضمن نگفتم بچه ها از من اجازه میگیرن،شما هم مشخصه از بچه های جنوب شرق نیستی،وقتی هم نظر شخصی میدی آخرش اعلام کن نظر شخصیه پلیری از ساید X نه جنوب شرق،اهدافت هم از این نوع پست ها مشخصه و دیدی که همه بچه ها چه از جنوب شرق و چه ساید های دیگه متوجه شدن چی رو دنبال می کنی

موفق باشی

• عزیزم اینا که تحلیل کردی آب دوغ خیاری بود توی تحلیلت هم کمی بو های نا مطبوع میاد سناریو عوض شد حالا با قوی و ضعیف جلوه دادن دوتا هدف دنبال میکی ؟

1. زووعس رو بزرگ کردی واسه پیدا شدن متحد

2. قوی و ضعیف کردن واسه به وجود آوردن درگیری تغییر سناریو قبلی

عزیزم فیلم هندی که نیست

نمی دونم چرا هر کسی میرسه میگه زمان آی آر فلان بود حالا فلانه

بله اتحاد های زیادی اومدن رفتن از نکسوس و تردات سرور یک راند 1 بگیری تا آخرین سرور آی آر که بچه ها جمع شدن نسخه زعوس رو قبل از کتیبه ها جمع کردن

بزرگایی زیاد اومدن رفتن از آییدن .پیمان و و ......

اما پیر جون الان با قدیم فرق کرده الان سبک خودشو می پسنده اون مال دیروز و گذشته بود و الان حال رو می پسنده

زیاد به خودمان فشار نیاریم چرچیل بازی مال قدیم بود

سناریو بعدی چی خواهد بود ؟

• رفیق ما انقدر پیر هستیم که میدونیم شما دستمال دست پلیر اسوه ی تراوین با ۱۲ تا دهکده و ۱۲ تا نان کپ یعنی فرزان پانیشر بودی :دی برو دنباله بازیت لیدراتون بزن بودن ۱۵ صفحه اسپم نمیکردن اون همراشونو تکون میدادن ..

درود به همگی

اسم منو تو جملات خودت آوردی بزار خاطر نشان کنم بهت که تو عمرم نه دستمال کش کسی بودم نه این شخصی که اسمشو میاری به خاطر دارم

اینقدر هم نگو من پیر هستم

فردا روز میگن فلانی روبرتو کارلوس رو ریپلای کرده خخخخخخخخخخخخخ

بزرگوار اگه تو ادبیات حرف زدن نداری مشکل خودته

ادعای قدیمی بودن داری ولی به سیاست های سایدی که مدعی هستی توش داری پلی میدی آشنا نیستی

حالا غول مرحله چندوم بودی که یادمون نمیاد قدیمی

بیشتر واست تایپ کنم دوستان هنگ میکنن میترسن معروف بشی

ادعای هرچیزی که داری بسم اله این گوی این میدان

• سلام حمید جان

امیدوارم حالت خوب باشه

من تصمیم گرفته بودم دیگه در مورد این قضیه همکاری با زِیوس دیگه جواب کسی رو ندم چون حس میکنم بیشتر از تعجب اهرم فشار روانی شده بر علیه ما ولی شما حسابت جداست پس نکاتی که فرمودی رو جواب میدم

اولا نحوه اومدنمون به شمال غرب هر طوری بوده یه چیزیه بین خودمون و بقیه تیم های حاضر در ساید که کاملا حل شده.بعضی دوستان برای فشار روانی یا تو بحث از اینور بوم میوفتن که ما زیر سایه زیوس رفتیم و تحت امر زیوسیم یا اونور بوم میوفتن که زیوس رو ما آوردیم و به خاطر ما اومده در حالی که هیچ کدوم صحت نداره.

این یه همکاری کاملا دوستانه بین چند تیم حاضر در ساید شمال غرب در قابل نام ViVa Nw هست.ما همیشه از تجربه های جدید و پیدا کردن دوستان جدید استقبال میکنیم.

در مورد بحثی که باز خیلی مطرح میشه ، من به شخصه در موقعیتی نیستم که بتونم شخصیت کسی رو قضاوت کنم و بگم فلانی خوبه یا فلانی بده ، مودبه یا بی ادبه و...

قبلا هم گفتم اصلا بی ادبی رو نمیتونم قبول کنم اما صرف یه پیام یا اسکرین هیچ کس رو قضاوت نمیکنم.خیلی از ماها مثل خود من پشت نقابهای باکلاسی که از خودمون ساختیم یه هیولا قایم کردیم ، شاید یکی بلد نیست نقاب درست کنه . به شخصه افرادی رو تو همین سرور میشناسم که که در ظاهر معصوم به نظر میرسن اما پاش بیوفته حاضرن هر چیزی رو بفروشن.

در مورد چیزی هم که از ایمان نقل کردی ، با ایمان حرف زدم قطعا همچین چیزی نیست و سو برداشت شماست.مگه ما وکیل وصی و متر و معیار ادب بقیه هستیم که بخوایم به کسی ادب اضافه کنیم یا ازش کم کنیم؟ اصلا کی گفته کسی میتونه همچین جایگاهی داره؟

علیرغم دوستی خیلی قدیمیمون حس میکنم این پست خیلی دوستانه نبود:دی

یه جمع بندی کوتاه هم برای بقیه دوستانی که پست هایی در این مورد گذاشتن:

شمال غرب ضعیف نیست ، در حد وسع خودش پتانسیل داره

شمال غرب یکپارچست ، حتی اگه اختلافی باشه اینقدر شعور داریم که بین خودمون حل کنیم .

بقیه سایدها هر استراتژی دوست دارن اتخاذ کنن.ما به تصمیماتشون احترام میزاریم . قطعا لیدرهای عزیز بقیه سایدها بچه نیستن که با دو تا پست فروم بگن اینو بزنیم با اون متحد بشیم ، پست های فروم اکثرا برای ایجاد فشار روانیه و ما سعی میکنیم در حد توان ندید بگیریم.

• حالا یکم دیر شد ولی باید گذاشته میشد.

تو دنیا هیچی بدتر از خفت های نا به هنگام نیست مثلا این

حالا اگه بخوایم بدتر از خفت نا به هنگام صحبت کنیم خفت خفترای عزیز هست.

رعد کاراییش توی ساید ان دبل معلوم شد وال کردن رعدای ما بوده تا الان خبر نداشتیم .

تشکر ویژه از ارین عزیز بابت زحمتاش :love::love:

باشد که ما همیشه وال بشویم

حساب کردم خیلی ضرر کردیم خیلیییی چون رعدامون نصفشون به باد فنا رفته :D

پ.ن. بایرنم که قهرمان شد

پ.ن احمد مبارکته :D

کارو بابا8)

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Milad.ZeuS: استفاده از کنایه در صورت تکرار دوباره اکانت توقیف میشود تذکر چندمین بار ().

• حالا یکم دیر شد ولی باید گذاشته میشد.

حالا اگه بخوایم بدتر از خفت نا به هنگام صحبت کنیم خفت خفترای عزیز هست.

اول از همه سلام خدمت دوستان

دوما تبریک میگم به دوستان شمال شرقی بابت لینکای قشنگشون

سوما کاش به جای این همه کل کل سرور برررسی میشد و لینک ها گذاشته میشد

سرور قبل فلان بودم و فلان کردم که نشد حرف این سرور لینک بزارین از چیزی که هستین یا فوقش بررسی کنین سرور رو خداییش من یکی خسته شدم از بس اومدم فروم و هی خوندم فلان بودم و فلان کردم و فلان چیزو گفتی من به نوبه ی خودم سرور اولی کلا اینایی که میگین رو ندیدم چی کار کنم؟؟؟

در پایان من یک سرور در کنار تیم زیوس بازی کردم و از برخوردشون با پلیری که به صورت رندوم توی سایدشون ثبت نام کرده بود راضی بودم و از بازی در کنارشون لذت بردم

در پایان من لینکای خفت شمال غربم دیدم چرا نمیزاره؟

پ.ن: مسعود هستم یک پلیر ساده از شمال غرب و کلا نظرات خودم هست حرفام(چون دیدم گفتین پایان حرفاتون بنویسین حرف خودتون هست نه سایدتون،خب حرف ساید رو دیگه کسی که از طرف ساید معرفی شده میزنه بقیه نظر شخصی شون رو میگن)

• این لینکا که میزارید فایده نداره ماله نوباست کاتاهارو تکون بدین بزنین بترکونین همو من میگم جنوب شرق بیاد شمال شرقو بزنه جنوب غرب بیاد شمال غربو این جوری بازی نابی میشه تهش دیدیم یه ساید قوی تر شد ۳ تایی میریزیم روش :دی بشنید بازی کنید دارید خاله بازی میکنید طرف با ۹ک گرزی زده لینک میزاره اینا حکم مسخره بازی داره هر وقت لینک این دهکده وجود نداشت گذاشتید خوبه نه ۴ تا لینک خفت مفت پاشین ناموسا ۴ تا پلن برید خستمون کردین

• داداچ بیا بهت یه قلیون نابی بدم بکش انقدر دیس لایک نکن من دلم میشکنه دیس میبینم