نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• ایمان جان اون سرور من با اردشیر آشنا شدم و اینقدر برام حرفش ارزش داشت که گفت محید حذف کنیم اصلا نپرسیدم چرا همون لحظه حذف و زدم هادی چیکاره بود که فتوا بده حذف کن یا نکن همون سرور امین لیو و هادی اینا کشیدن زیر سارنگ آخرشم که حذف کردم سارنگ گفت مولتی هاتو بده ما کل مولتی هامو با گلداش دادم به سارنگ

در مورد سرور قبل منظور منو درست نگرفتی گفتم اگه دنبال بازی حذاب و بزن بزنی همون سرور قبل تا اخرش میموندی من بر عکس شما بدون اعلان قبلی سایدی نمیرم که بعد بخوام درگیری داخلی درست کنم رک و رو راست اولش میگم دارم میام وسط سایت واسه فلانی ولی شما دو سرور ثابت کردید با رفتنتون به اس دبل جنگ داخلی درست کردید دو ایکس آی آر و سرور قبل نمونه های بارز

درسته من با پارسا مشکل داشتم ولی اون سرور هدف من هادی بود که توو ان دبل اکانت ساختم نه اس دبل

هر اتفاقی داخل اس دبل میوفتاد پارسا از چشم من میدید منم چندین بار به ارمین گفتم به پارسا بگو با کسی مشکل داشته باشم زیز زیرکی کاری نمیکنم کسیو نمیفرستم داخل سایدش مردونه بازی میکنم من نمیخواستم چیزی بگم حالا که بحث و باز کردی همون سرور اول بازی کم دف نریختید توو مولتی های پارسا؟

از اکانت من و مولتی های من توو ان دبل پوش نشدید؟

من رو حساب رفاقتم با سارنگ بود که از سرور8 هر سروری بازی کردیم باهم بودیم تا دو ایکس آی آر که با شماها قاطی شد سرور قبل هم تمام پسوردهارو دادم بهش گفتم دف میخوای منابع میخوای این یوزر پسورد گفتم یکی تو پسورد داری یکی امیرعلی هماهنگ شید باهم حالا که هادی اعلام حضور نمیکنه من رفتم

من اونقدر وجودشو داشتم که رفتم جلوی بزرگترین تیم آی آر elders وسطشون بازی کردم همین البرز که الان توو یه تیمید اون سرور اکانتش نوبادی بود دیفالتمون جفت همدیگه بود کم توو سر و کله هم نزدیم آخرش هم رفیق شدیم

منم اون سرور نمیتونستم تک ده بازی کنم؟ بعد اکانتمو ببرم توو تعطیلات؟ یا خودمو بچسبونم به ممد موکسی و پیمان ماله کشی کنم؟

من وایسادم تا کتیبه بازی کردم در نهایت هم دم کتیبه کپی که توو ان ای داشتم پرید 150 که از قبل توو ان دبل گرفته بودم جی بی اس شارژ شده بود شد کپ جدید

ولی اون سرور لذت بردم من و مهرداد تنهایی شبی 6 ساعت فقط میشستیم کپ مولتی هامون که توو ان ای بود اینسرت میزدیم که کپ مولتی ها نپرن وگرنه گرفتن 15کراپ و تک ده کردن اکانت بعد بردن توو تعطیلات که کاری نداره

• کارو جان در مورد تک به تک من و هادی پیشنهاد کام دادم که وچودشو نداشت بیاد کام تک به تک بزنیم

در مورد ماله کشیدن سایدهای دیگه هم از اس ای من با رضا انزلی آشنایی دارم فقط ازش بپرس مجید بعد از سرور قبلی تا الان یه بار هم بهت زنگ زده که ماله کشی کنه

نه عزیزم ماله کشی توو خون شماست که دارید به همه حا چنگ میزنید ما ضعیفسم الیم بلیم این وصله ها به ما نمیچسبه

در مورد اس دبل هم که هدفمون مشترکه وقتی هدف مشترکه ماله کشی نیست دو طرف از اول یه هدف داریم

عزیزم تو گفتی هادی تنها اومده من گفتم میدونم تنها نیومده این فیلم هارو بازی نکن جایی که آرش و هادی باشن تو کاره ای نیستی

که دیگه هادی دیشب خودش پست گذاشت ورود زیوس و اعلام کرد

اره گفتم نترس سرور 3به1 نمیشه الان 3به1 عه به نظرت؟ شما گفتین میاین 1به3 همه رو بزنید سابقه متاتونم با بقیه سایدها مشخصه که در آخر همه چیو به اسم خودتون تموم میکنید

• این اخرین باری که تو رو ریپلای میکنم به قول بچه ها از بس ریپلایت کردم شدی مجید اخی

1 مشکل منو تو شخصی به ساید ربطی نداره من امدم 130 130 کپ گرفتم که ببینم جرات داری بزنی تو رفتی 250 250

2 این قد 3به1 3به 1 میکنی لطفا هر سه ساید بیان فروم سیاستش مشخص کن این مجید از توهم بیاد بیرون

3 ما از نه از کسی ترس داریم نه چیزی سیاست ما هم مشخص الان در این سرور تارگت ما جنوب غرب

4 از نظر استراژیک بازی زد خورد با ساید شمال شرق برای ما ارزش نداره هزار بارم گفتیم

شیر عزیز از توو غار اومدی بیرون؟

تو بارها گفتی منو دیگه ریپلای نمیکنی ولی هر سروری تموم میشه میگی جرات داری سرور بعد بیا حالا از پیغام پسغام هایی هم که میدی بگذریم

تو گفتی جرات داری بیا بزنمت یا من گفتم تو بیایی بزنمت؟ چرا داری میپیچونی داستان و گفتی بیا بزنمت گفتم تکی بیام یا با تیم بیام گفتی کماندو مگه تو تیم داری خندیدی؟

گفتم بیام وسط سایدتون بازی بقیه خراب میشه گفتی مهم نیست

ما که هنوز کپ نگرفتیم کپمون داره میچرخه حالا آخرش دیدی کپمون اومد ان دبل :dاگه چندتا ده بردیم 250 دلیل خودشو داره که بعدا میفهی فکر کردی از ترس تو رفتیم 250 لوووووول

سرور دو ایکس هم تارگت شما جنوب غرب بود کلا 1پلن رفتی رو سارنگ که آیتم هیرو بلد نبودی چی بذاری دف و کلین کردی کتیبه رو جاگذاشتی :d

هادی حون تو فقط لب و دهنی چی شد اون گنده گویی های سرور قبلت؟ حالا چی شده موش شدی مثلا شیر هستی نکنه روباه دارید توو سایدتون :d
    از نظر شما زد و خورد با شمال شرق ارزش نداره که 100تا مولتی زدید توو شمال شرق :d

حالا داری تارگت مشخص میکنی؟ چی شد تارگتت تغییر کرد؟ از شرط و شروط سارنگ بود که بیاد باهاتون تارگت بشه جنوب غرب؟ حالا ماله کشی کی میکنه ما یا شما؟

سرور قبل گفتی ان ای با اون همه امکانات و پلیر نتونست 100 کنه حالا ببینیم این سرور که از سرور قبل ان ای اکانت ها و امکاناتتون بیشتره چیکار میکنی

سیاست های سایدها هم که مشخص شده همه اعلام کردن دنبال چی میگردی زیر بغل مار؟ نگرد نیست :d

• بعضیا ما جوجه نوبا رو قابل نمیدونن فک میکنن جواب بدن از بزرگیشون کم میشه ... من نوب هم ریپلای نمیکنم که از بزرگیت کم نشه بزرگ تراوین

قبل از این ک ما اصن با سارنگ حرف بزنیم فکر کنم چند بار کارو گفتش که شمال غرب به هیج وجه شمال شرق رو نمیزنه ... بعد از آب پرتغال هم پست نزاریم فک کنم خوب باشه

حالا شما میخوای مشکل داشته باشی ما مشکلی نداریم شما بزن ما دفاع میکنیم اما قطعا ما همری لانچ نمیکنیم خیالت راحت .

یک بار گفتم بازم میگم بدلیل کمبود پلیر و نداشتن مولتی درست حسابی نسبت به ۳ ساید یگر کل برنامه ی شمال غرب رو جنگی بازی کردن است . فقطم با یک ساید درگیر میشیم وقتشم دارم .

شما مطمن باش هیچ اتکی از شمال غرب نمیاد رو شمال شرق اگر اومد بنده پلی نمیدم

این ها یه سری نمونه از زمانی بود که هنوز حتی نمیدونستیم سارنگ و تیمش تو ان دبل هستش ... رفتار یه نفر باعث شد که این تصمیم گرفته بشه ... تارگت از ابتدا همین بود و همین خواهد بود

قدرت فقط به اونهایی می‌رسه که خودشون رو کوچک کنند تا بهش برسند!
    قدرت همیشه خطرناک است، قدرت بدترین ها را جذب می کند و بهترین ها را تباه.

• بعضیا ما جوجه نوبا رو قابل نمیدونن فک میکنن جواب بدن از بزرگیشون کم میشه ... من نوب هم ریپلای نمیکنم که از بزرگیت کم نشه بزرگ تراوین

قبل از این ک ما اصن با سارنگ حرف بزنیم فکر کنم چند بار کارو گفتش که شمال غرب به هیج وجه شمال شرق رو نمیزنه ... بعد از آب پرتغال هم پست نزاریم فک کنم خوب باشه

این ها یه سری نمونه از زمانی بود که هنوز حتی نمیدونستیم سارنگ و تیمش تو ان دبل هستش ... رفتار یه نفر باعث شد که این تصمیم گرفته بشه ... تارگت از ابتدا همین بود و همین خواهد بود

میدونی چرا نادرشاه افشار توی بیشتر جنگهایی که میکرد موفق بود و پیروز میشد؟

نادرشاه که نمیتونست در یک زمان ۲جا بجنگه

میتونست؟

پس بدل داشت و وقتی خودش توی شرق میجنگید،بدلش غرب میجنگید

اینطوری بود که سپاه دشمن میترسید و میگفتن نادر عجیب غریبه (منبع:کتاب نادرشاه)

حالا میدونی چرا شما نمیخوای با ش ش وارد درگیری بشی و هرچی که بشه فقط میگی ما نمیزنیم ما نمیزنیم

چون شما نمیتونی مثل نادر باشی.

نمیتونی هم جنوب بجنگی هم شرق

پس داری یکاری میکنی که ش ش خودشو بکشه کنار تا جنوب غرب تنها بمونه و زمانی که یک ساید (جنوب غرب) رو با قدرتت تونستی حذف کنی اونوقته که میای سراغ شمال شرق و تازه داستان شروع میشه

همون داستان همیشگی لئو که میگه من الان هستم جرأت دارین بزنین و ال کنین و بل کنین

تا بوده همین بوده رفقا

شرح ماوقع داده شد

دیگه خود دانید

پایدار باشید

• سلام مجید جان

ادامه نمیدم این بحثو ، هر کی باید بدونه چی شده میدونه ، هر کی هم که بخواد بدونه میتونه فروم سرورهای مورد بحث رو بخونه ، هر کی هم نمیخواد بدونه هیچ مشکلی نیست.

ولی سارنگ از شما و مرامت جور دیگه حرف زده بود همیشه ، هیچ وقت فکر نمیکردم کسی که سرور قبل به دلیل رفاقتمون باهاش کلی حرف شنیدیم ، بهمون هزارتا تهمت زده شد و حتی بازیمون خراب شد بیاد وقایع همون سرور رو اینقدر وارونه جلوه بده.

سر قضیه دو ایکس آی ار چند بار شما واسطه شدی برای مذاکره و هر بار به حرمت بزرگتری شما نه تنها مذاکره کردیم بلکه ریش و قیچی رو هم دست شما سپردیم ، خودت تو خیلی از موارد در جریان اتفاقای سرور بودی، خودت موافق رفتارها و سیاست های ما بودی حالا ما شدیم خرابکار و درست کننده جنگ داخلی؟

بچه های تیممون همه میدونن من چقدر شما رو دوست دارم و از همون سرور الدرز که اتفاقا من هم کپم کنار شما بود و کلی درگیری داشتیم تا قبل شروع همین سرور هر وقت هر وقت پیشنهاد همکاری که یکطرفش شما بودی اومده در جا قبول کردم چون به قول سارنگ " مجید اخلاقای عجیب زیاد داره ولی مرده ، زیر و رو نمیکشه"

سعی میکنم فکر کنم تمام حرفایی که زدی درسته تا آخیلیوسی که اینهمه سال مرام و معرفتش برام قابل ستایش بوده با یک پست ذهنیتم عوض نشه.

انشاالله همیشه موفق باشی ، هر اتفاقی بیوفته ، هر حرفی بزنی همچنان عزیزی

ارادت

• من موندم بن شدم؟

الفاظ رکیک در چت خصوصی دیگران؟ من سالی ماهی یک بار دارم به فروم سر میزنم چت خصوصی دقیقا کجا ؟

چت خصوصی رو به من نشون بده ادمین کاملا محترم سرور

من از همینجا اعلام میکنم نه عذر خواهی میکنم نه اینکه زیر بار این میرم که ایشون بیخودی برای اولین بار منو بن کرده باشن. سند و دلیل واقعا قانع کننده نداشته باشن ایشون از سرور خداحافظی میکنم و دیگه وارد اسپیدترا نمیشم .

و معذرت خواهی باید حتما حتما حتما بشه حالا چه من چه ایشون کاری ندارم ادمین هستن .

با شخصیت ادما بازی کردن چیز جالبی نیست. اقای ادمینننننن

• سلام

اینکه سرور قبل بهتون تهمت زده شد و حرف شنیدید مقصرش من بودم؟

من تا هفته دوم اصلا خبر داشتم که شما و سارنگ دارید اون سرور بازی میکنید؟ همون اول سرور که ناصر به من پی ام داد یه کپ کنارمو گرفتن میخوام بزنم صفر کنیم اگه خبر داشتم که هستین بهش میگفتم سارنگ اینا هستن ناصر و سارنگ باهم کنار میومدن اصلا درگیری پیش نمیومد بازی شما هم خراب نمیشد بعدش هم که فهمید سارنگ اونجاس هر چی بهش زنگ زد جوابشو نداد چند باری هم به من گفت به سارنگ بگو به من زنگ بزنه اون سرور هم اگه همون اول سارنگ جواب تلفن های ناصر و میداد مثل الان که با زیوس کنار اومدید با هم کنار میومدید بازیتون هم خراب نمیشد دلیل خراب شدن بازیتون و تهمت ها من نیستم

دو ایکس آی آر تا اونجا که یادمه شما داخل اس دبل با به تیم دیگه به اسم تایگرز از اول سرور درگیری داشبد که فکر کنم واندر هم اول دست اونها بود بعد شما زدید واندرو گرفتید بعد از اینکه من اون سرور ترک کردم یه شخصی از اس ای گفت مجید با بچه های اس دبل اکی هستی متا ببنیدیم واندرها بره زیر معماری یونیک اس دبل که با سارنگ صحبت کردم با اس ای جلسه گذاشتید اونم فقط جلسه اول واسه آشنایی بقیه جلساتتون اصلا من بودم؟ وقتی توو اون جلسه اکی شدید با اس ای مصطفی به من گفت چندتا همر از ان ای میتونی بیاری گفتم غیر از جنگی ها 5.6تا همر واندرزن به من پسورد دادن ولی من بازی رفیق هامو خراب نمیکنم روی همرهای ان ای حساب نکن که در نهایت آخرش با اس ای بعد مدت کوتاهی متارو بهم زدید ریش و قیچیش دست من بود؟

من نمیخواستم اصلا در مورد سرور قبل صحبتی کنم تا اینکه ایمان شروع کرد تا دیشب هم هیج کجا و هیچ کسی اتفاقات سرور قبل بین من و سارنگ و خبر نداشت تا اینکه دوستتون ایمان اومد باز کرد مسیله رو سارنگ هم لایکش کرد

لایک فروم هم یعنی تایید حرف های طرفی که میزنه

اون سرور الدرز هم بله شما درست میگی کپتون با وحید اف بی او واحه مشترک داشت فکر کنم حامد هم با شما بود رو اکانت لرد ویکی اگه اشتباه نکنم

منم با ادامه ندادن بحث موافقم چون اصلا ربطی به این سرور نداره

از لطف نظری هم که نسبت به بنده دارید سپاسگزارم

• سلام و درود مجدد

همین طور که از قبل سرور گفتیم هدف ساید ان ای بازی جذاب و جنگی بوده و به وعده خودمون هم عمل کردیم و خواهیم کرد...

اولین خفت سرور :

پ. ن : اقای کارو چپ دست عزیز به ما گفتید ما اگه بیاییم اونوری دف میشیم ما هم اومدیم ولی دفی نبود :(

پ. ن : ما اومدیم مهمونی پیشتون، شما هم اگه دوست داشتید یه سر به ما بزنید، بچه های ان ای مهمون نوازن :)

پ. ن : دوستمون منابع و خرج کرد ولی گرزی و کاتا ها رو جا خالی نداد :| (خدایی یه کلاس اموزش ایلاند براش بزارید که دیفالت گریز نداره :d)

در نهایت تشکر از اکانت Loader 🙏

• in side nw baiad az ro zamin mahv she

az har 3 side bezanideshon dg ghable server kori nakhonan

• در ادامه ی پست قبلم خواستم این عکس رو هم بهش اضافی کنم.

اینم از دومین خفت سرور :دی

پ. ن : هادی اینا همش برای اینکه نمیدونستی کی و کجا باید دهنتو باز کنی وگرنه اینجوری نمیشد...

پ. ن : باشد که در امان بمانید

• امین بهشون بگو loader چیزی برا از دست دادن نداره هیرو رو با قفس میفرستم سراغشون:D

• سلام

خسته نباشید به تیم. شمال شرق

دوستان یکم آرومتر هنوز اول سروره...

یه موقع می‌بینید گزینه آخریه قبلا گزاشته بودن روی میز رو اجرایی می‌کنند... (شما خیلی قوی هستید ما میریم اًه اه اه...)

پیشنهادم اینه یه مقدار بریم روی ایزی مود...

پ ن : یادتون باشه دوستان شمالغرب خواب شبانه بر شما حرام است..

😌

پ ن :کارو فیک تو همیشه در قلب ما جا داری...

2 نفر (خنده حضار) که اسمشون رو گزاشتن به تیم (غش کردن چند حضار دیگر) دیده شده، اثبات شده، در بازار بزرگ تهران به دنبال خرید چادر گل گلی هستند...

شاد باشید..

راستی البرز جان خوش امدی..

هر جا باشی تو هر سایدی دوست داشتنی هستی و حضورت نوستالژی زمانِ...

• تقدیم با عشق از طرف کارو فیکه به کارو اصلیه 😍😍

سلام کارن جان

والا ما که همون 2 ایکس 3 ایکس آی آر که نسختو پیچیدم همون موقع که رومن بودی اومده بودی خاکستری که اره مثلا جنگی بازی کنی بعد یهو صفرت کردیم و نموندی بعدشم که طرح رفاقت با رفیق ما فرزین ریختی و مولتی میدادی بهمون رید بریم مثلا معرفتی مام میگیم باشه معرفتی
    : ))))

بسیار خوشحالم که هم سطح خودتو ( داداش 13 سالم) رو خفت کردی این برگ برنده ی توِ که در این رقابت با اون فعلا پیروز شدی : ))))) متاسفانه ای دی فروم بلد نیست بسازه وگرنه خودش جوابتو میداد ولی الانم با خنده داره میخونه پستتو : )))) خلاصه که من رو حرفم هستم شمال شرق ارزش نداره بخوام درگیر شم ولی اگه خواستی دوست بشی با شمال غرب میتونی بهم پی ام بدی مشکلی نداره .

شاد باشی عزیزم و همیشه بخندی /.

کارو /.

• سلام

تبريك ميگم به سايد ان اي بابت اين خفت هاي زيبا

اين لينكا نشون ميده قدرت اصلي در دستان بازيكنه نه بات و مولتي

درسته با مجيد هميشه رقيب بودم ولي بودنش بازي رو جذاب و جنگي ميكنه و ايده هاش رو واقعا دوست دارم و احترام ميزارم

خلاصه از رگ گردن بهتون نزديك ترن8o

783815_605.jpg

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Milad.ZeuS: استفاده از ضرب المثل و کنایه ().

• ببخشید ما قبل اتک شناسنامه هاتونو نگاه نمیکنیم خودتون سن و سالتونو تو پروفایل بزنید شاید نظرمون عوض شد

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Milad.ZeuS: توهین غیر مستقیم و استفاده از کنایه ().

• شما کدوم اکانت بودین تو NE ؟ یادم نمیاد اسم شمارو تو ساید NE

کارو رو NE زد ، شما یه عکس از همرت بده که کارو رو زدی ،

لابد Avatar هم داداش ۱۰ سالته ،just friend هم مال برادر زادته

: ))))

• مطمئنی 27 ی ؟؟؟ شک دارما :)))))

حقیقتا پلن صفر شدنت با خودم بود من یه عادتی دارم کسایی که یکم بازی بلد باشن رو میگم وقتی صفر شد عکسش رو نگه دارید اینجور مواقع بدرد میخوره اما تو چون کلا پلیر حسابت نمیکنم چیزی ازت نگه نداشتم

باز حالا امین رو بگی یچیزی حداقل امین رو میشه بیدار کرد اما تورو که با اسم لقب دیگران حال میکنی اصلا و ابدا نمیشه بیدار کرد .

http://www.upsara.com/images/v850283_.jpg

خدارو شکر که از کردی به ترکی پریدی نشون از پیشرفتته

مدیر فروم آیا صحبت به زبان دیگه توی فروم آزاده ؟؟ تا مام اینجارو با کردی به گل و بلبل تبدیل کنیم ؟؟؟

چندین بار این لینک رو باید گذاشت که کم دنبال لینک بگردین حالا باز خوبه سایت اصلی بوده اینجا بود میگفتین اینجا فیکه حساب نیست مارو زدید /.

photo-2020-08-20-21-45-32.jpg

• یکی به ما گفت زدیمت صفرت کردیم .

کل حضار اینجا شاهد هستن گفتیم یک لینک کوچکترین لینکی بزار که شما مارو صفر کرده باشی که من دیگه تراوین بازی نکنم تمام حضار شاهد بودن .

حالا خنده دارترین اصل قضیه اینجاست ۱۳ سال پیش از من رو یادشونه این اقا ولی لینک صفر کردن من رو سیو نکرده .

صفر کردن مارو سیو نکرده مولتی دادن مارو سیو کرده 🤣🤣

نکشیمون پرخاشگرررررر 🥺🥺

حافظه ها یاری کنن سیزده سال گذشته رو یادمون بره خیلی خوب میشه .

نکن عمو جان نکن با خودت زئوس کاری کرده که خودتو چنان حقیر کنی که با کلک و دروغ بگی من رو صفر کردی و هیچ سندی نداری :D:D

بشین دژکوبتو بازی کن . از بازی پاک با شیر پاک لذت ببر :P

ولی من بهت قول میدم چیفت میکنم نه یک فیدر نرمال یک عدد خوشکل ازت رو چیف میکنم که هیچ وقت یادت نره.

پ.ن . سیزده سال رو یادت نره صلواتتتت

کارو بابا