نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• سلام

من تازه اومدم تو سرور و فروم رو از ابتدا که خوندم شما با همه بحث میکردین که زئوس نیست فقط دوتا لیدر زئوس اومدن

تکلیف خودتونو اول با خودتون روشن کنید یا حداقل پست میزارید به پست های گذشته خودتون رجوعی دوباره بکنید

بیشتر از زئوس یاد این عکس افتادم

شاد باشید

• دوستانی که دنبال بازی پاک هستند پاشن برن سرور یک ایکس اونجا رو واسه امثال شما ها ساختن ....

ساید شمال غرب از نظر پتانسیل جزو ساید های ضعیف این سرور هست و نبرد با هر کدوم از ساید های جنوب غرب و جنوب شرق و یا شمال شرق هیچ شانسی نداره. امیدوارم با هماهنگی بتونیم تلاشی برای بازگرداندن توازن بازی در بین 4 ساید انجام بدیم.

سوال بزرگ اینجاست . ایا بعد از اتفاقات مشکوکی که برای ساید جنوب غرب برای اکانت های مولتی بازیکناشون پیش اومد تیم لیدری اون ساید هیچ تلاشی برای حمایت و هتک حرمت از اکانت های ساید به عمل نمیاوره ؟ یعنی بقیه ساید ها میتونن حرکتی که اون ساید شمالی انجام داد رو تکرار کنن ؟؟

زنده باد شورا ! زنده باد معاون رایزن سیاسی شورا در امور شرق

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• سوال بزرگ اینجاست . ایا بعد از اتفاقات مشکوکی که برای ساید جنوب غرب برای اکانت های مولتی بازیکناشون پیش اومد تیم لیدری اون ساید هیچ تلاشی برای حمایت و هتک حرمت از اکانت های ساید به عمل نمیاوره ؟ یعنی بقیه ساید ها میتونن حرکتی که اون ساید شمالی انجام داد رو تکرار کنن ؟؟

دوست عزیز

موردی تا الان گزارش نشده اگه هتک حرمت کردین ما نمیدونیم بگین شاید عکسالعمل نشون دادیم

• دوستان یکی بیاد سرور رو تحلیل کنه ببینیم ایا واقعا شمال غرب همونقدر که مدعی هستن ضعیفن یا اینکه سیاست فرومیشون هست این تاکید بر ضعیف بودن؟

به ظاهر که یکی از بیشترین تعداد مولتی های سرور رو دارن.

قبلا ندیده بودم تا روز ۱۰ بازی بالای ۱۰ تا پست پلیر ها و لیدر های یک ساید بزارن بگن ما ضعیفیم ، معمولا تو تراوین از قدرت حرف میزنن.

پ.ن: پست های من مستقل هست ، کارو جان ناراحت نشی باز عزیزم :)

ساید شمال غرب از نظر پتانسیل جزو ساید های ضعیف این سرور هست و نبرد با هر کدوم از ساید های جنوب غرب و جنوب شرق و یا شمال شرق هیچ شانسی نداره. امیدوارم با هماهنگی بتونیم تلاشی برای بازگرداندن توازن بازی در بین 4 ساید انجام بدیم.

در رابطه با قوی بودن یا ضعیف بودن ش غ هم باید تایم بگذره تا مشخص بشه. شاید اصلا تیم هایی که تو ش غ هستن مچ نشن، شاید جنگ بشه اصلا، شایدم ما تک دهکده ای شیم و 15 کراپ استراتژیک (حساس) رو لاک کردیم.

این سرور هم چون شمال غرب خیلی ضعیف بود امد کمک کنه به هم بازی های قدیمش.

چیمون شبیه شمال شرق سرور قبل ؟؟؟

4 از 20 اتحاد اول واسه ساید ان دبل هستش ... نقشه کوچیکم که واضحه ... #نه_به_دروغ

یک بار گفتم الانم میگم چون شما (شمال شرق) بعد ما ضعیف ترین ساید سرور هستید

والا ما دونفرم حال بازی نداریم:/

دوست من چون خلوت ترین ساید بعد از ما هستید دلیل نمیشه با ماله کشی غیر مستقیم برای جنوب وااادار کنی همه رو که حتما باید 3 به 1 بشه : ))) .

توجه به اینکه ساید ما در کمترین پتانسیل خودش از لحاظ پلیری و مولتی قرار داره .

یک بار گفتم بازم میگم بدلیل کمبود پلیر و نداشتن مولتی درست حسابی

• دوستان یکی بیاد سرور رو تحلیل کنه ببینیم ایا واقعا شمال غرب همونقدر که مدعی هستن ضعیفن یا اینکه سیاست فرومیشون هست این تاکید بر ضعیف بودن؟

قبلا ندیده بودم تا روز ۱۰ بازی بالای ۱۰ تا پست پلیر ها و لیدر های یک ساید بزارن بگن ما ضعیفیم ، معمولا تو تراوین از قدرت حرف میزنن.

پ.ن: پست های من مستقل هست ، کارو جان ناراحت نشی باز عزیزم :)

چون یک حقیقت هست .

به چهار تا امار و اعداد مولتی توجه نکن . ببین چند تا اکانت واقعی هست تو ساید. حالا چون شمال غرب تعداد مولتی هاش نسبت به یک اکانت واقعی بیشتر هست هست این باعث نمیشه که این کمبود و ضعف رفع بشه.

کسانی که امار تعداد اکانت در هر ساید رو هفته به هفته دنبال میکردند میدونند که شمال غرب تا هفته ی پیش رتبه ی اخر رو بدوش میکشید (نشون دهنده ی امار پلیر واقعی+ مولتی اصلی). این امار این هفته تصحیح شد و وضعیتش رو به رتبه ۲ و یا ۳ رسوند ولی این ضعیف بودن ساید رو حل نمیکنه . کمی بهبود میخشه.

یک سری حقایق رو ساده بهتون عرض میکنم:

ساید های شمال از نظر تعداد اکانت مولتی از نسبت به ساید های جنوبی بشدت فعال تر هستند .

ساید شمال شرق از ساید شمال غرب از نظر تعداد پلیر واقعی بشدت جلو تر هست.

ساید های جنوب از نظر تعداد اکانت های واقعی و خوبشون از شمال بهتر هست ولی مولتی هاشون کمتره.

ساید های دیگه از استحکام بهتری در زمینه هماهنگی بین تیم ها هستند . ساید شمال غرب از درون تیم هایی با تاکنیک های کاملا متفاوت هست .

حالا باز بگید ضعیف تر نیست !

تکلیف ۴ اتحاد اول هم که واضح هست.

من خودم توی ۲۰ تا اتحاد اول نیستم :)) به حرف من پیرمرد گوش بده :) حقیقت هست

تصاویر

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A L B 0 R Z ().

• به چهار تا امار و اعداد مولتی توجه نکن . ببین چند تا اکانت واقعی هست تو ساید. حالا چون شمال غرب تعداد مولتی هاش نسبت به یک اکانت واقعی بیشتر هست هست این باعث نمیشه که این کمبود و ضعف رفع بشه.

این امار این هفته تصحیح شد و وضعیتش رو به رتبه ۲ و یا ۳ رسوند ولی این ضعیف بودن ساید رو حل نمیکنه . کمی بهبود میخشه.

سلام.

اگر 100نفر اول سرور ملاک قرار بدیم ؛
    شمال غرب با 36 نماینده

جنوب غرب با 25 نماینده

جنوب شرق با 24 نماینده

شمال شرق با 15 نماینده حضور دارن

البرز جان فکر میکنم داری یک سرور دیگه کلاً بازی میکنی وگرنه این داده هایی که تو این پستت دادی تا حالا تو این سرور کسی ندیده

نقل قول

ساید شمال شرق از ساید شمال غرب از نظر تعداد پلیر واقعی بشدت جلو تر هست.

صحیح:))

• میگم الان شمال غرب چ گیری داده ک بگه آقا ما ضعیف هستیم

شما ک اول سرور میخواستین6 ب 1 بزنین

بنده خدا هادی ک قبل فوتش میخواست پلیر های سرور های دیگه هم با اکانت های این سرور بزنه

الان چی شده دوره افتادین گدایی ترحم میکنید

اصلا شما ضعیف شما له شما داغون هیچ سایدی کاری ب شما نداره خوبه؟؟

استاد کمتر چرچیل بازی در بیارین این سیاست ها دیگه قدیمی شده

• البرز چه کردن با تو؟ چه میکنی با خودت؟ واقعا انتظار نداشتم با یه لحنی ملتو بفرستی به یه سرور که بات توش نیست که انگار خودت هر سرور 100 تا مولتی داری و طرفدار پرو پا قرص مولتی بازی هستی. یا شاید هم بودی و فیلم کرده بودی ما رو؟

در مورد قدرت و ضعف سایدها هنوز صحبت کردن زوده.از نظر پلیرها یک بحثیه. از نظر تعداد اکانت یه بحث دیگه. از نظر پلیرها که شمال غرب بازیکناهای با کیفیت خوبی جذب کرده که در کنار هم هستن و اگه این وحدتی که الان دارید حفظ بشه قطعا یکی از قوی ترین سایدهای بازی میشه نه ضعیفترین

از نظر بحث اکانت ها به نظر من هم هنوز زوده صحبت کنیم. فکر میکنم حدود روز 20 تا 25 بازی بشه بهتر تحلیل کرد. ولی همین الان هم شمال غرب کم نداره از بقیه. فعلا هم که رشد شما نماییه.

در مورد سوال بزرگت حالا فعلا بماند. فقط یه جمله ای که نوشتی رو من نفهمیدم. تیم لیدری باید برای حمایت و هتک حرمت اکانت های ساید تلاش کنه؟ هتک حرمت اینجا منظور چیه؟

سلام دوست من ، خسته نباشی

ابتدا لازمه توضیحی بدم راجع به صحبتتون :

ساید ما همونطور که قبلاً هم بچه ها گفتن متشکل از تیم های مختلف هستش که کمترین سطح هماهنگی رو با هم دارن ! دیرتر از 3 ساید دیگه بسته شده ! تعداد پلیر حقیقی کمتری هم نسبت به ساید های دیگه داره.

ما با این مسئله مشکلی نداریم ! قبلاً هم اعلام کردیم از هر نوع درگیری استقبال میکنیم اما با توجه به اینکه در شرایط آرمانی نیستیم (عقل حکم می کنه) ، شروع کننده ی جنگی نخواهیم بود اما نیازی به تکرار این مسائل نمیبینیم تا زمانی که شما (و دوستانتون) سعی در وارونه جلوه دادن حقیقت داشته باشین و سعی کنین شمال غرب رو بیشتر از چیزی که هست نشون بدین ... اگر شما اینکارو انجام بدین مشخصه که ما هم ضعف فعلی شمال غرب رو یادآوری می کنیم. (انتظار نداشته باشید چون تعداد افراد زیادی یه دروغ رو میگن ما ساکت بمونیم)

اگر زحمت بکشی پست هایی که قسمت دلخواهش رو کات کردی بررسی کنی ، به دو نکته میرسی :

1-حرف هایی که من بالا گفتم اونجا هم گفته شده (یه حرفو باید چند بار زد ؟)

2-قبل از پست بچه های ما بزرگنمایی از جانب شما صورت گرفته (اینم یه تاکتیک هستش که یه دروغ رو اینقدر تکرار کنی که بقیه به عنوان حقیقت ازش یاد کنن)

پس من باز هم حرف قبلی خودمون رو تکرار میکنم و امیدوارم این رو به عنوان سیاست در نظر نگیری ، صرف گفتن حقیقت بدون ... (اگر باز هم حرفی که توی پستت زدی رو تکرار کنی نشون میدی که هدف دیگه ای از این کار داری)

نکته ی بعدی :

اگر اشتباه نکنم شما سرور با بچه های فعلی شمال شرق بازی می کردید و ظاهراً مشکلی هم نداشتید ! درسته ؟

حالا که این سرور طبق گفته خودتون قدم روی چشم ما گذاشتین و اومدین شمال غرب چهار حالت به وجود میاد :

1- با بچه های اونور به مشکل خوردین و قصد بازی برای شمال غرب رو دارین

2- با بچه های اونور به مشکل نخوردین و صرف تجربه قصد برای شمال غرب رو دارین

3- برای خرابکاری در شمال غرب تشریف آوردین

4- قصد دور پلیسی زدن و برای خودتون بازی کردن رو دارین

اگر حالت سوم و چهارم هست که نه جای انتقادی برای شما میمونه نه جای حرفی برای من . اگر حالت اول و دوم هست ، خوشحال میشم تو بازی به من نامه بدی تا با هم حرف بزنیم و ببینی مشکل کار کجاست ! اکانت من

سلام.

اگر 100نفر اول سرور ملاک قرار بدیم ؛
    شمال غرب با 36 نماینده

جنوب غرب با 25 نماینده

جنوب شرق با 24 نماینده

شمال شرق با 15 نماینده حضور دارن

نیمای عزیزم ، دوست قدیمی ... بالاخره قسمت شد تو یه سرور بازی کنیم بعد سال ها ^^

این تکنیکی که داری استفاده می کنی و بخشی از آمار رو نمایش میدی تو مدیا زیاد استفاده میشه اما برای وارونه جلوه دادنِ حقیقت ! دستت درد نکنه ولی لطف کن اسکرین اتحاد هارو هم ضمیمه کن که وضعیت فعلی سرور و بالانس توازن مشخص شه.

برای مثال :

غارت جنوب شرق : 285,767,926

غارت جنوب غرب : 168,483,903

غارت شمال شرق : 146,281,564

غارت شمال غرب : 108,706,054

20 اتحاد اول :

جنوب شرق : 6

شمال شرق : 5

شمال غرب : 4

جنوب غرب : 5

نیما اگر ما تو سرور دیگه ای داریم لاگین میکنیم بگو ؟ من لینکو چک کردم سرور 3 ایکس بود ! به نظرم اون سرور رو ول کن بیا پیش ما.

علی ایحال ما اصراری بر گفتن حقیقت و ضعیف بودن نداریم مادامی که شما اصرای بر وارونه جلوه دادن حقیقت و قوی تر نشون دادن ما نداشته باشید.

از هر نوع درگیری و جذابیت بازی هم به صورت گروهی استقبال میکنیم.

ضمناً به نظرم تحلیل سرور تو دوره های مختلف خوبه اما نتیجه گیری از تحلیل ها برای الان زوده.

موفق باشید

نیما ، عکس اون سرور اسپیدی که الان تو تاپیکشیم :D:D

• میدونی اگه تو یک جا شیر و پلنگ و لاشخور با هم بجنگند کی اخر سر برنده میشه؟

اره درست حدس زدی .لاشخور

چون خودشو به ضعیفی میزنه.میزاره شیر و پلنگ به جون هم بیوفتن.بعد که جفتشون ضخمی شدن اونجا رجز خونیاش شروع میشه

پ.ن:شیر و پلنگ حیوونن ولی اگه عقل داشتن اول لاشخورو جر می دادن.بعد با هم می جنگیدن

• سلام و درود

این یک پست تحلیلی و بدون جهت گیری هست...

صرفا برای دوستانی که دنبال امار تعداد اکانت هر ساید هستن و دوستانی که از طریق فروم سرور رو دنبال می کنن....

این امار اکانت های داخل اتحاد 4 ساید هست :

Nw:391

Se:374

Ne:365

Sw:287

توضیحات تکمیلی :

NW : هم از لحاظ اکانت های داخل اتحاد بیشترین تعداد رو داره و هم خیلی اکانت داره که هنوز داخل اتحاد ها نیست(امار اکانت های بیرون اتحاد هم تا شب در فروم قرار خواهم داد)

SE : اس ای تقریبا میشه گفت اکثر اکانت هاشون داخل اتحاد هستن و شاید فقط تعداد کمی از اکانت هاشون هنوز داخل اتحاد نیستن (تقریبا اس ای همین اماری بود که بالا میبینید حتی اگه کل اکانت های بیرون اتحادشون هم بیارن تو اتحادا شاید نزدیک 30 تا 45 تا اکانت دیگه بهشون اضافی بشه)

NE :خب ساید ان ای هم تعداد اکانت در بالا مشخص شده و تراکم اکانت هاش مشخصه ولی نکته جالی که دیدم این بود که داخل ان ای هم اکانت هایی هستن که داخل اتحاد نیستن ( خیلی از اکانت ها با پاپ 20 و 30 رها شدن و فارم شدن، یک سری اکانت توتن هم هست که نامه میدیم می خونن و جواب نمیدن که کی هستن)

SW : خب از لحاظ تعداد چه اکانت های داخل اتحاد و چه بیرون اتحاد اس دبل کمترین تعداد اکانت رو داره (نحوه ی چیدمان اکانت های مشخصه که اس دبل مثل همیشه با برنامه جلو اومده و به مرور زمان میتونه کمیت رو با کیفیت جبران کنه...)

این تحلیل از 4 ساید بود

تا شب سعی می کنم تعداد اکانت ها بیرون اتحاد هر 4 ساید رو هم بزار + یه تحلیل از چیدمان اکانت های هر 4 ساید...

موفق باشید

• میدونی اگه تو یک جا شیر و پلنگ و لاشخور با هم بجنگند کی اخر سر برنده میشه؟

اره درست حدس زدی .لاشخور

چون خودشو به ضعیفی میزنه.میزاره شیر و پلنگ به جون هم بیوفتن.بعد که جفتشون ضخمی شدن اونجا رجز خونیاش شروع میشه

پ.ن:شیر و پلنگ حیوونن ولی اگه عقل داشتن اول لاشخورو جر می دادن.بعد با هم می جنگیدن

مثال جالبیه اما یه اشتباه ریز کردی

لاشخور خودش رو به ضعف نمیزنه بلکه خیلی آروم میره رو یه درختی ، سنگی ، سخره ای میشینه و بی سر و صدا تماشاگر جدال شیر و پلنگ میشه

بعد میره سراغ لاشه اونی که کشته شده و تو دلش هم منتظره اون یکی دیگه از ضعف ناشی از جراحات نبرد بمیره ، حالا پیدا کنید کی داره میجنگه کی بی سر و صدا رو یه درختی همین حوالی کمین کرده:دی

پی نوشت1:جدی نگیرید بابا ، چهارتا اکانت میسازیم شما میزنید ، ما میزنیم ، تهش یکی صد میکنه و خداحافظ

ما نه ادعا میکنیم ببر و پلنگیم نه برای برد موش میشیم ،ما ترجیح میدیم این چهارماه بهمون خوش بگذره حتی اگه برنده هم نشیم تا اینکه چهارماه خودمون رو اذیت کنیم تا اخرش بگن فلانی صد کرد یا همرش فلان قدر بود.بزار کاپ قهرمانی های دوره های قبل رو جا به جا کنیم بعد کاپ جدید بیاریم تو ویترین:دی

پی نوشت2:بازی هر چی میخواد بشه ، حواستون باشه رفاقتاتون دچار خدشه نشه ، هیچ چیز تو دنیا ارزش ناراحت کردن همدیگه رو نداره.

• سلام علیکم جمیعاً

خب حقیر اولین پست فرومی خودم رو افتتاح می نمایم. بنده خیلی اهل فروم نیستم. البته همون قدیم ها هم نبودم.

کسانی که من رو ممکن هست به خاطر داشته باشند با اکانت king-of-persia میشناسن.

البته جناب هادی لئو بنده رو با اکانت PirPatalHa سرور 14 به خاطر داره احتمالاً. آخر سرور هم مرام گذاشت دهکده هاش رو داد چیف کنیم که اکانتمون بتونه رنک 1 پاپ بشه که نشد البته. آیدین و اکانت Coffee Please رنک یک شد.

الان توی شمال شرق بازی میکنم. یک دونه اکانت هم بیشتر ندارم. مجید آخیلیوس برداشت ما رو اضافه کرد به یک گروه واتس آپی. و جز خود مجید و چندتا انگشت شمار برای من همه جدید هستن. بنده که برای فان اومدم بازی کنم. حالا اگر برنده شدیم که چه بهتر! اگر هم نشدیم سعی میکنیم خوش بگذره. گرچه من در حد دوران گذشته حضور نخواهم نداشت و وقتی بدون تیم میای خیلی چیز زیادی برای عرضه نیست. البته از قدیم گفتن چه یک مرد جنگی چه یک دشت مرد. جناب البرز عزیز از دوستان بنده هستند. حتی با هم روی یک اکانت هم بازی کردیم و ایشون یک سری اطلاعاتی داده. یک مقداریش رو از خود بنده گرفته. یک مقداریش هم نمیدونم بر چه اساسی هست. تعداد پلیر واقعی رو من نمیدونم حقیقتاً. به نظر هم به این آسونی نشه درآورد که چه تعداد پلیر واقعی توی هر ساید داره بازی میکنه. میزان تجربه پلیرها مشخص نیست. زمانی که صرف بازی میکنن مشخص نیست. چه مقدار بات کمکشون میکنه باز مشخص نیست. اما یک چیزایی هم هست که مشخصه. البته شاید برای همه مشخص نباشه. ولی از جهت اینکه اینجا برای نقد و بررسی هست یک آماری بدم خدمتتون که بر اساس اطلاعات جمع آوری شده امروز صبح هست. از اکانت های با جمعیت زیر 100 صرف نظر کردم.

ne :

تعداد اکانت با جمعیت بالای 100 : 587

تعداد دهکده ها : 1130

جمعیت : 337827

-------------------------

se :

تعداد اکانت با جمعیت بالای 100 : 273

تعداد دهکده ها : 600

جمعیت : 219790

nw :

تعداد اکانت با جمعیت بالای 100 : 470

تعداد دهکده ها : 951

جمعیت : 300528

sw :

تعداد اکانت با جمعیت بالای 100 : 252

تعداد دهکده ها : 574

جمعیت : 192992

این اطلاعات نمیتونه توان واقعی سایدها رو نشون بده. از نظر بنده نیروی انسانی زبده و همدل در پیروزی یک ساید مؤثر هست. امکانات در درجه بعد قرار میگیره. خلاصه امر اینکه اگر طالب هستید قدرت ها رو مقایسه کنید، باید برید ببینید چه افرادی با چه تجاربی دارن توی سایدتون یا ساید رقیب تون بازی میکنن.

خدا رو شکر شمال شرق و شمال غرب قبل از شروع سرور برای هم کری خوندن و دیگه با هم متا نمیشن؛ که اگر یک وقت متا بشن، سرور بی مزه خواهد شد. درسته امکانات در درجه دوم هست. ولی اگر از یک حدی هم امکانات بیشتر بشه دیگه نیروی انسانی هم جوابگو نخواهد بود. به نظر میاد متای ضربدری میتونه سرور رو از جهت امکانات بالانس کنه. البته بنده در اکانت های دوستان جنوب غربی و حتی جنوب شرقی شخص آشنایی ندیدم. شمال غرب تعداد کسانی که میشناسم بیشتر هست.

ارادت در جریان است

• غارت جنوب شرق : 285,767,926

غارت جنوب غرب : 168,483,903

غارت شمال شرق : 146,281,564

غارت شمال غرب : 108,706,054

غارت اصلاً هیچ چیزی رو تعیین نمیکنه در حال حاضر. غارت برای زمانی بود که سیستم مولتی (به قول دوستان صنعتی) نبود. کلی پلیر واقعی میومدن بازی میکردن و بعدش ول میکردن می رفتن! برای زمان ورژن 3.6 معنی میداد. بر اساس تحلیلی که بنده کردم دو ساید شمالی عاقلانه تر دارن عمل میکنن. هر چی بیشتر غارت کنی یعنی ثروت (شما بخونید منابع) بیشتر از سطح ساید جمع میشه و اکانت ها رشدشون کمتر میشه. چاق شدن 4تا اکانت و لاغر موندن 100 تا اکانت چیز خوبی نیست اصلاً.

توصیه بنده به دوستان جنوبی اینه که شیره اکانت های دیگه تون رو نکشید! اول چاقشون کنید. بعد خواستید استفاده کنید.

• سلام خسته نباشید به تموم بازیکن های سرور اسپید

چه قدر تغییر :D

امان از رفیق بد و ذغال خوب ...

خیلی عوض شده ...

پیرشدیم رفته....

امید به خدا هستیم در خدمت دوستان

پ.ن: این نژاد های جدید چیس:-|

یاحق

Ali Chiefer

• من که اکانتمو دادم به سایدو رفتم سرور ۱

ولی الان میگم این ساید nw که خودشو به ضعیفی زده .۳ماه دیگه برا هر ۳ ساید کوری می خونه

اسکرین این جارم می گیرم ۳ ماه دیگه میزارم

بدرور

• سلام علي اقا مشتاق ديدار

خوبي كاكو؟

تلگرام يه پي ام بده

@saeedvip

پي نوشت:آقا لقمان عزيز خوش اومدي همشهري عزيز

پي نوشت ٢: از زير خاك چه گلايي داره سبز ميشه :love:

• با عرض سلام و خسته نباشید به همگی

قصد نداشتم تو فروم چیزی بنویسم اما واقعا یک سری مسائل را میبینه آدم شاخ در میاره که باعث شد چند نکته را یادآوری کنم

اول اینکه دوستای گرامی در شمال غرب این رویه که میرید تهش به خوشبختی و برد ختم نمی‌شود ،سیاست چراغ خاموش و مادر من بدجور غریبم فکر میکنم دوره اش گذشته و در عجب هستم دوستانی که در مکتب الموت بودن چرا همراه چنین حرکت ضایع شدن ،اخه کارو چپ دست تو دیگه چرا؟یک زمان ما پارشان بودیم تو فروهر ته قدرت ما یک اتحاد بود اینقدر عجز و ناله نمیکردیم .

دوم اینکه قبل شروع سرور زئوس جوری کری میخوند که من فکر کردم از روز دوم واندر را کلین کرده ۶۰ میلیون دف توش ریختن و منتظر بقیه نشستن(به حق چیز های ندیده) حداقل با هاشم صحبت کنید بیاد تو فروم ۴ تا پست بزاره لذت ببریم

مهم:بنده این سرور در شمال شرق نیستم و هیچ اطلاعی از وضعیت شمال شرق ندارم اما اینو میدونم که اصلا احساس ترس و ضعف و غش ندارند ،به امید سرور خوب برای کسایی که بازی میکنند

پ.ن جای عقاب های فروم نویس خالی

پ.ن سرور ...ناله

پ.ن شمال غرب خیلی ضعیف (خنده بقیه عزیزان)

پ.ن تراوین جایی برای پیرمردها نیست (گریه بقیه عزیزان)

پ.ن از گور برخواسته قسمت دوم با بازی شیر ....

• سلام به همگی دوستان

اول از لقمان عزیز تشکر میکنم که از اول سرور داره زحمت میکشه وقت میذاره و سایدهارو آنالیز میکنه

به نظر من توو این تایم سرور ملاک قوی بودن سایدی نمیتونیم بذاریم رو تعداد اکانت های ریجستر شده داخل اون ساید چون تا اونجایی که من در جریانم دو ساید شمالی اکانت های مولتی زیادی در ساید مقابل ریجستر شدن تعداد دقیقشو نمیدونم ولی به زودی طی این یکی دو روز مشخص میشه داخل شمال شرق کدوم انحادها مولتی هستن کدوم پلیرها با تیم هستن و کذوم پلیرها تکی بدون تیم هستن فعلا در حال حاضر از لحاظ منطقی ملاک و میتونیم بذاریم رو آنالیز نیما که 100تا اکانت اول از نظر پاپ و در نظر گرفت
    باتش اونقدری هم پیشرفته نیست مثل بیلدرز که بازار داشته باشه برنامه بدی مهاجر بسازه و مختصات بدی خودش یره ده بعدی و بزنه باتش اوایل سرور مارو خیلی اذیت کرد و فکر کنم بیشتریم آسیب و اکانت ما خورد از بات :d ولی به مرور آپدیت داد و درست شد و الان از استراتژی خیلی بهتر عمل میکنه

در نهایت این سرور فکر نمیکنم کسی دنبال بالانس سرور باشه دلیلش هم مشخصه فحش ها و ناسزهایی بود که هادی به به بچه های شمال شرق داده و کری های سرور قبل که کل سرور و به چلنج دعوت کرده که بیاید آموزش تراوین بهتون بدم 1به3 بزنمتون رو این حساب هدف بسیاری از دوستان داخل هر 4ساید مشترک شد( ایستادن جلوی زیوس )

دیگه همه با شناختی که به زیوس دارن میدونن اگه این سرور 10تا تیم دیگه هم کنار زیوس بهتر و قویتر از زیوس باشن ان دبل بازیو ببره در نهایت همه چی به اسم زیوس تموم میشه

پ ن: هادی تو فارسیشو درست تایپ نمیکنی حالا اومدی انگلیسی ورود و زیوس و اعلام میکنی :))))

• با عرض سلام و خسته نباشید به همگی

جزو نظرات خودم بود که دیس لایک کردن در فروم معنایی نداره

اما دلم نیومد پست میثم عزیز رو دیس لایک نکنم.

قصد نداشتم تو فروم چیزی بنویسم اما واقعا یک سری مسائل را میبینه آدم شاخ در میاره که باعث شد چند نکته را یادآوری کنم

اول اینکه دوستای گرامی در شمال غرب این رویه که میرید تهش به خوشبختی و برد ختم نمی‌شود ،سیاست چراغ خاموش و مادر من بدجور غریبم فکر میکنم دوره اش گذشته و در عجب هستم دوستانی که در مکتب الموت بودن چرا همراه چنین حرکت ضایع شدن ،اخه کارو چپ دست تو دیگه چرا؟یک زمان ما پارشان بودیم تو فروهر ته قدرت ما یک اتحاد بود اینقدر عجز و ناله نمیکردیم .

از وقتی سرور استارت خورده، چپ و راست رفقای شما علیه NW مطلب مینویسند

صرفا بچه های ش.غ هم برای شفاف سازی بیشتر زحمت کشیدند و پست هایی دادند

شاخ درآوردی ؟ بیخیال!

واضح و مبرهن هست، شما کینه شخصی از یکسری بازیکنان شمال غرب دارید

که خب ... ما اینطوری نیستیم

ما بازی میکنیم در حالی که نمیدونیم آخرش چی میشه

دوس داریم تجربه جدید کسب کنیم

اتفاقات سرورهای گذشته هم راحت خاک میکنیم

این فرق ما با شما هست

در باب الموت، بعید میدونم در جایگاهی باشی که بخوای حرفی بزنی

مهم:بنده این سرور در شمال شرق نیستم و هیچ اطلاعی از وضعیت شمال شرق ندارم اما اینو میدونم که اصلا احساس ترس و ضعف و غش ندارند ،به امید سرور خوب برای کسایی که بازی میکنند

حسن ختام پست میثم جان

از هیچی اطلاع نداره، ولی یه چیزایی میدونه :)

میثم جان، بی رودربایستی بهت بگم، این مدل پست گذاشتن، تف سربالا هست

در هر صورت، هر طور که مایل باشی

یاحق

حسین، پلیری از شمال غرب