نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• با سلام و احترام ؛

دوست عزیز‌ در ‌قوانین ‌اسپیدترا نوشته شده

میتوانید مطالعه کنید

مطالعه نکردن شما ارتباطی به تیم مولتی هانتری‌ ندارد!

هرگونه پوش پانیش در‌ بر ‌دارد .

همانطور که از‌قبل‌ سرور تا داخل سرور‌ ، بار‌ها گفتیم

این سرور به سخت ترین شکل ‌با متخلفین برخورد خواهیم کرد !

در‌این سرور کلیه قوانین اسپیدترا که قبول‌کرده ایید و پا ‌به سرور گذاشتید اجرا‌ خواهد شد !

امیدواریم‌ با موج بن شدن افراد متخلف در‌ مسیر‌ اجرای قوانین تیم مولتی هانتری رو زیر سوال‌ نبرند !

از ورژن 4.5 تمامی‌چیز هایی که به بازی‌اضافه شده درج‌شده !

لینک قوانین :

لینک قوانین اسپیدترا

با آرزوی موفقیت ‌برای شما

• سرور پیش به ما میگفتن اس ای اگه رید نداره با بازار مولتی هاشون دارن خودشون رو پوش می کنن و همر میکشن و سوال من اینه که ایا واسه ما خار داره؟؟

پ. ن: مهم نیست روز چندم بازی باشه اجرای اشتباه قوانین توسط مولتی هانتر و یا بی عدالتی بین ساید ها اگر یک بار دیگه اتفاق بیوفته ساید ان ای کامل حذف می کنه...

مرسی منطق ! والا من تا حالا پانیش نخوردم که بدونم رو کراپ هست یا نه ولی شنیده ها میگه رو کراپ هم هست.
    اساسا منطق جریمه اینه که شخص کاری رو نکنه نه اینکه طوری باشه که به نفع خلافکار بشه.
    تا جایی که یادمه شما از اواخر سرور قبل هی میخواستی حذف کنی . هی میخواستی دیگه تو اسپید ترا نیای، سمیه نرو ...

پ ن: قبلنا ملت پانیش میخوردن نمیومدن جار بزنن تو فروم. ترس از اینکه اسم متقلب بزنن روشون باعث میشد. ماشالاه به جدیدا!

• در‌این سرور کلیه قوانین اسپیدترا که قبول‌کرده ایید و پا ‌به سرور گذاشتید اجرا‌ خواهد شد !

سلام.

ببین برادر کسی منکر زحمت و تلاش مجموعه اسپیدترا برای تکامل نیست و ولی جواب این سوال که چرا تو سرور های شما اثر هنری لیمیت نداره و به صورت دستی توسط ادمین تو حراجی ریلیز میشه این نیست:))

این کار شما یک سبک احتکار و عمل برای نفع شخصی هست تا نفع جمع. انشالله تو سرورهای آینده بتونی خوب از بد تفکیک کنی و به این شکل دیکتاتورگونه همچین منطقی نیاری!

مرسی منطق ! والا من تا حالا پانیش نخوردم که بدونم رو کراپ هست یا نه ولی شنیده ها میگه رو کراپ هم هست.
    اساسا منطق جریمه اینه که شخص کاری رو نکنه نه اینکه طوری باشه که به نفع خلافکار بشه.
    تا جایی که یادمه شما از اواخر سرور قبل هی میخواستی حذف کنی . هی میخواستی دیگه تو اسپید ترا نیای، سمیه نرو ...

پ ن: قبلنا ملت پانیش میخوردن نمیومدن جار بزنن تو فروم. ترس از اینکه اسم متقلب بزنن روشون باعث میشد. ماشالاه به جدیدا!

خوب من فکر میکردم امین طرز بیانش اشتباه بود.

یک اکانتی تو شمال شرق روز سوم بازی ریجیستر شده و تا 3روز پیش کلا غیر فعال بود و وقتی پلیر اومد روش یک پوش از بعضی اکانت های فعال ساید بهش شد ( هیچ کدوم از طرفین مولتی اکانت نبودن )

و خوب طبیعتاً نباید پانیش میخورد همچین اکانتی با این شرایط . بله اگر یکی از طرفین مولتی اکانت بود، حرف شما درست بود

اینجا همون حرف پست قبل هست که قوانین با نظر شخص تصویب میشه.

• مرسی منطق ! والا من تا حالا پانیش نخوردم که بدونم رو کراپ هست یا نه ولی شنیده ها میگه رو کراپ هم هست.

دوست عزیز پاک و مثبت

برعکس شما من تا دلت بخواد بن شدم و پانیش خوردم حتی 1 سرور ای ار که با سارنگ و ممد کوماتسو ان دبل بودم اکانتم روز13 بازی به دلیل استفاده از بات بن 3 روزه شد که اعتراض کردم شد 7 روز بعد به مولتی هانتر بد و بیراه گفتم شد 14 روز یعنی از روز 13 تا 27 سروز بن بودم حالا بگذریم به ایناش کاری نداریم کلا شما مثبت ما منفی ابایی هم از گفتنش ندارم

کلا چه آی آر چه کام اونموقع که مرتضی تراوین پلاس بود 90% پلیرها زمانی که 15 کراپشونو میگرفتن منابع میخریدن کپو کراپ هاشو میکشیدن بالا و پانیشی که میخوردن پانیش ساختمون بود و منابع

پانیشی به کراپ ها نمیخورد همین تورنمنت هم قوانین به این صورته اکانت امین به دلیل پوش پانیش خورد کراپ ها نخورد

حالا شما خلاف نمیکنی پانیش نخوردی تا حالا میتونی قوانینشو بخونی البته اینجا اسپیدتراس قوانینش فرق داره با بقیه جاها کراپ هم پانیش میخوره

یعنی توو کل سرور فقط این چندتا اکانت از شمال شرق و جنوب غرب پوش کردن پانیش خوردن؟

اکانت داخل شمال غرب هست تحت حمایته 3تا دهکده داره پاپش در حد اکانت ما هست که هفته قبل 25 میل غارت کردیم مگه میشه بدون پوش توو 3روز اونجوری پاپ زد

در نهایت من میگم عدالت اجرا بشه ولی نه به این صورت به شکل سلیقه ای

• مجید جان من از تو خیلی خوشم میاد، روراستی. من خطی بین خودم و بقیه نکشیدم که جبهه بگیری، فقط اظهار بی اطلاعی کردم. فکر کنم سرور دو آی آر منظورته.
    نیما جان پوش ، پوشه فرقی نمیکنه . راند یک اسپید یه بنده خدایی رو ما به همین روش پوش کردیم و پانیش خورد. البته هدف ما از پوش زدن ده دو سریع بود نه کراپ آپ کردن که بعدش ناراحت شیم.
    راجع به لیمیت اثر هنری هم بعد از ان سرور یادتون افتاده ؟! (فرید کمک کردی به حافظشون) ایشالاه که سرور بعدی اینو هم درست کنن. سرور قبلی من خودم راجع به پوش کلی مطلب نوشتم. اگه واقعا داره جلوش گرفته میشه باید گفت دمشون گرم.

در نهایت کسی که خلاف کرده رو طوری باید جریمه کرد که دیگه نره سمت خلاف. مرسی آدمین . به نظرم جریمه هارو سنگین ترم بکن

پ ن : بحث خیلی خنده داره از نظرم. اصلا نباید نظر میدادم. خودتون میدونین و آدمین.

• سلام همگی؛ خوبین ایشالا ؟

آقا امین چنتا چیز در مورد اس ایی گفتی لازم دونستم جواب بدم؛ اول اینکه سرور قبل خود ما پوش از بازار کردیم و همون سرور هم پانیششو خوردیم؛ بعدشم داداش میتونی از نیما سوال کنی راه های خوشگلتریم واسه پوش هست که ما تو کام استفاده کردیم و جواب گرفتیم( اینجا شدنی نیست حتی ! )

ساید ما به شدت موافق هرگونه پانیش و جریمه سنگین پوش کردن ها و آیپی های مشترکه؛ اصلا از شروط من یکی واسه بازی تو این سرور سخت گیری شدید این موارد بوده؛ اتفاقا اگر موردی هست دوست دارم از اکانت خودمون شروع شه؛ دیگه بالاخره باید یه فرقی بین مایی که یک دقیقه اکانتمون خاموش نشده و از روز اول که بات نبود مرتب فارم لیست آبادیا ران شده با بقیه باشه که عزیزم؛ انقدر هم به خودمون مطمئن هستیم که اگر مولتی هانتر ۱ دونه منبع پوش شده روی اکانت ما دید حاضریم پوش ۱۰۰ درصد بزنه؛

خلاصه کلام: اگر کسی قراره بخاطر پوش خوردن دیگه بازی نکنه اتفاقا ماهم بخاطر پوش نخوردنش دیگه بازی نمیکنیم؛ خدا کنه که اشتباه کنم ولی حس میکنم حجم خرید بالای گلدی که زدین باعث شده از ادمین توقعات بیجا داشته باشین؛ ولی من جای تو بودم امین ازین موضوع خوشحال میشدم چرا که وقتی با تو اینجوری برخورد کردن باید خیالت راحت باشه که با بقیه ام همچین رفتاری دارن؛ اگر تو تخلف میکردی و خودت خبر داشتی و باز برخوردی با تو صورت نمیگرفت اون موقع یجای کار میلنگید داداش؛ ناراحت نشو پیش میاد<3

پ.ن: نشود فاشِ کسی، آنچه میانِ من و اوست؛ (البته واسه خودمم هنوز فاش نشده، رخ بنما عزیزم دنبالت میگردم)

پ.ن: سمیه وِر آر یو؟ بیا بازی کن که سایدتون بدون تو اصلا جذابیتی نداره؛ حتی اگه محمد سلطان:love: توش باشه

پ.ن: نیما عشقم امین خودش اومده میگه پوش کردم ولی کراپام نباید پانیش میخوردن بعد تو میگی پلیرو پوش دادیم؟ نداشتیمااا ؛ فک کنم مختصات مثبت مثبت زیاد بهت سازگار نیست:cursing:

پ.ن: تازه اولای سروره هنوز دستم گرم نشده زیاد پینوشتم نمیاد، دیگه به بزرگی خودتون ببخشین:*

با تشکر از دکتر هانی ؛ رضا

• تا بحث نوع پانیش زدن و نحوه ادمینی هست یه یاد و خاطراتی کنیم دوران ادمینی تراویان توسط سورنا. نمی دونم یادتون هست یا نه ولی بعد از اولین بازگشت تراویان به ایران یک تیم جدیدی تراویان رو بدست گرفته بودند که قادر به درک ساده ترین قوانین تراویان نبودند در چند ماه اولشون.

این عکسی هست که ما مجبور شدیم به المان شکایت کنیم که یه تیم بفرسته بهشون توضیح بده که جانشینی مولتی نیست . اصرار فراوانی داشت تیم سورنا که اگر جانشینی باید از یه کامپیوتر دیگه استفاده کنی :))

تلاش به توضیح قوانین به ادمین :

واقعا ضعیف ترین تیم مدریتی تراویان بودند ....

---------------------------

تا اونجا که من هم شنیده بودم به این سادگی پانیش کراپ زده نمیشه... شاید تیم اسپید ترا این روش رو برای تاثییر گذاری پانیش انتخاب کرده باشند که هم جای تعجب و هم تحسین داره.

من خودم بشدت موافق پانیش هستم ولی وقتی سرور همه جاش با پوش و مولتی هست و یکی سوتی میده از نظر من اول باید اخطار بگیره که داداش داری اشتباه میزنی نه اینکه پانیش سنگینی بخوره. چون باز عادلانه بودن بازی از بین میره.

اگر بقیه پوش نداشتند این گونه پانیش ها منطقی بود. ولی اگر در ادامه مالتی هانتر همه رو همینجوری پانیش بزنه که باز عادلانه میشه ....

ببینیم چی میشه :دی

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A L B 0 R Z ().

• سلام رضا جان

ارادت

من بابت برخورد کردن مشکلی ندارم و نداشتم...

و حتی گفتم کسی که پوش می کنه فکر پانیش خوردنش هم باید بکنه...

ولی چندتا مورد واقعا ازار دهنده شده :

ارسال منابع برای بازیکنی بوده که 8 روز سرور رو دیر شروع کرده و صرفا جهت اینکه عقب بودنش از بازی جبران بشه...

و پوش تو همه ی سرور ها هست و معمولا این پوش ها رو باهاش برخورد نمیکنن...

تو تورنمت که با هم بودیم و خودت دیدی چندتا MM زدن تو اتحادی اندونزی برای پوش اکانت ما...

و جالب تر اکانتی هست در ان دبل که قبل از حمایت ده 3 زده و پاپ کپش 400 تا هست و واحه گرفته 😂

در ضمن اکانت اصلی ما نه پوش کرده نه پانیش خورده...

پ. ن : به فرهاد بگید بیاد دیسکورد ما دلمون تنگ شده، گروگان نمیگیریمش قول میدیم :d

• درود بر همه .

سیاست عرضه و تقاضای اثر هنری با قیمت دلار و یورو و پوند تنظیم میشه؟^^;) چکش های نجومی میخوره رو این اثر ، رحم کنید .(آثار پابلو پیکاسو ه ! )

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• درود بر همه .

سیاست عرضه و تقاضای اثر هنری با قیمت دلار و یورو و پوند تنظیم میشه؟^^;) چکش های نجومی میخوره رو این اثر ، رحم کنید .(آثار پابلو پیکاسو ه ! )

سلام دوست من..

شما رو با قیمت های جدید اشنا میکنم.. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

پ ن : سکوت..

• با سلام و احترام متقابل

من هم به نوبه خود امیدوارم این قوانین برای همه و به طور یکسان اجرا بشه چون در صورت عدم عدالت در اجرای قوانین از لذت بازی کاسته و باعث افزایش حس بی اعتمادی بین پلیرها میشه که مهم ترین تاثیرش میتونه در کاهش تعداد پلیرها در سرورهای آینده باشه

و من الله توفیق و اجرکم عندالله

• سلام دوست من..

شما رو با قیمت های جدید اشنا میکنم.. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

پ ن : سکوت..

درود بر شما .

اتفاقا الان دوباره چک کردم و بشدت ملتهبه بازار ;)^^ که البته لزوما برای بنده بد نیست چونکه با جشن کارمو راه میندازم ، بدون این مدل چکش زدن توی آی آر با دوستان همبازی و اکانت تنبل ، رتبه 1 رو گرفتیم و در کنارش دف رومن هم کشیدیم ( گذشته ها که کلا درگذشت و الان مهمه ) . مقصود و منظور اینکه با جشن هم کارمون راه می افته ، نه سریع السیر اما جوابگو هست برای هدف . البته ابتدای راه هست و در این تایم هم این مقدارهایی که چکش میخوره طبیعیه .

پاورقی : سورنا با استفاده از تیرداد و دوستان ، سعی بر جذب دوباره پلیرهای قدیمی رو داشت که به نظرم زیاد موفقیت چشمگیری کسب نکرد ، شخصا دوره قبل رو بهتر دیدم در قیاس با دوره مدیریت ایشون / اشتباه نکنم ، دوره : افشین و اشکان یا رامین . اون دوره ها خیلی بهتر و جذاب تر بود .

اسپیدترا هم در گذشته گفته م : خوب شروع شد و بهتر و بهتر شده و میشه ، کم کم هم قطارهای قدیمی تر هم حضور پیدا میکنن .

برقرار و پایدار باشید .

سیروان .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• درود بر همه .

من اوایل سرور 50 تا قفس فروختم 200 هزار نقره ^^^^ اینا که چیزی نیست

• من کاملا از این نوع پانیش استقبال میکنم..

فکر کردین خیلی زرنگین؟ کراپ با مولتی ببرین بالا تهش مولتیهانتر بیاد ساختموناتونو بترکونه بعدم شما با 300 400 تا گلد سریع آپگرید کنید و تمام؟

یکی از ناراحتی های من توی سرورهای آی آر همین بود که مولتیهانتر دست به کراپ نمیزد با اینکه میدونست طرف اومده با منابعی که پوش کرده کراپ برده بالا

واقعا خسته نباشید میگم به مولتی هانتر هرکی بوده دمش گرم و میگم بهش که به هیچ وجه کوتا نیاد

پ ن: اصلا اطلاع ندارم کی پانیش خورده و کی نخورده. اما حمایت میکنم. آفرین

قربان همه

• با سلام

دوستان گرامی فرومی و داخل بازی باید به اطلاعتون برسونم زین پس شرایط ساید جنوب غرب به شکل زیر خواهد بود.

سیاست خارجی:

هرگونه سیاست های بین سایدی اععم از متا، نپ، جنگ و مذاکراتی از این قبیل توسط دوست عزیزم محمد کوماتسو مدیریت می شود، لطفا برای مذاکراتی از این قبیل با ایشون هماهنگ باشید.

سخنگوی ساید:

هرگونه اطلاعیه، اظهار نظر و اعلام موضع سایدی درون فروم از طریق بزرگ بزرگزاده کمیل عزیز با اکانت malfurin انجام می شود.

به امید بازی جذاب

با احترام

• سلام.

با سپاس از دوستان جنوب غرب مخصوصا محمد و پارسا که به بنده اعتماد کردن و این مسئولیتو به من سپردن

در هر 4 ساید دوستانی هستن که حداقل یک سرور با هم بودیم و مورد احترام هستن. اما هدف نهایی موفقیت جنوب غرب و به ثمر نشستن زحمات بچه هاست.

ان شاالله که سرور جذابی برای همه باشه