نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• یه تحلیل از اکانت های ثبت نام شده

تعداد ۲۰۳۲ تا اکانت ثبت نام شده ، که ۶۲ درصد این اکانت ها مصریان هستن، با یه حساب سر انگشتی اگر در نظر بگیریم فقط مصری ها مولتی هستن میشه ۱۲۴۰ اکانت مولتی و قطعا از این تعداد هم بیشتره ، ظاهرا قرار بود مولتی ای پی خودکار بن بشه پس در نظر میگیریم دوستان برای هر سه اکانت یه وی پی اس گرفته باشن که میشه تعداد ۴۱۳ وی پی اس !

بابا کل تیم زعوس مگه چن نفرن که میگین فقط ۲ نفریم:)

همین الانم نصف تیمتون اومده

چیزایی که شنیدم بازی ۳-۱ هست ، ان دبل ترسیده و تو فروم دست به عصا حرف میزنن

پ.ن: هادی یه خبرایی ازت اومده بود تازه خوشحال شده بودیم ظاهرا شایعه بوده متاسفانه

پ.ن۲: اسم اکانتتو یه چیز بزارین بتونین تو خونتون بگینش.

• ایا این سطح از مولتی بازی به صورت واضح خجالت اور نیست ؟

حداقل یه اسم درست بزار. z چیه تنبل ؟ . خوبه یه بات هست همه ی کارارو میکنه . فقط باید یه اسم انتخاب میکردی ... !

B3yjKP0

https://tx3.speedtra.com/allia…s=1&action=members&aid=72

یک دست بودن پاپ اتحاد رو عشقه :دی

اگه یه وقتی اتحاد مال یکی از دوستان بود به دل نگیره :)) .

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• درود .

یک سوال از شما دارم دوست عزیز الان یعنی شما میگی جنوب شرقم به متای شمال شرق ، جنوب غرب ملحق شده ؟ یعنی لیدرشون که اومد تو فروم اعلام کرد ما با هیچ سایدی مشکل نداریم و یک سری پیر مردیم دور هم بازی کنیم دروغ گفته ؟ شما شمال شرقی الان ؟ بعد شما از طرف چه کسی اومدی بجای جنوب شرق حرف میزنی که میگی سرور 3 به 1 ؟یعنی جنوب شرق لیدراش حرفشون درست نیست و شما طبق چیزی ک شنیدی حرفت درسته ؟

یک بار گفتم الانم میگم چون شما (شمال شرق) بعد ما ضعیف ترین ساید سرور هستید دلیل نمیشه با هر پست شما . همه بگن خوب فروم نویسای شمال شرق حرف از 3 به 1 میزنن پس بریم ک 3 به 1 کنیم .

دوستان خوبم من فکر میکنم آخرین باری باشه که خیلی شفاف و واضح حرفمو میزنم ساید شمال غرب با توجه به اضافه شدن تیم سارنگ و دوستان و تیم پلنری کاملا تو فاز هجومی (همر جنگی) بوده و درگیری با ما روی این سیاست پیش میره که یک ساید رو که اصلا ارزشی از نظر ما برای جنگیدن نداره رو بیخیال میشیم و تمام تمرکزمون رو فقط و فقط رو یک ساید میذاریم .

پس دوست خوبی که دم از 3 به 1 میزنی و داری شمال غرب رو به حاشیه میبری ، میخوای بزنی ؟ بسم الله ...

#ما_با_هیچکس_هیچ_مشکلی_نداریم شما چطور ؟

ارادت /.
    کارو /.

• گفتیم یکم از حال و هوای جنگ بین سایدی بیرون بیایم و یکم بخندیم .

فک کنم اولین چیف سرور توسط تیم ما زده شد 😃

باشد که چیف های اینده به به کسی ضرر نرسونه 😃

شیر شیر است گرچه پاستوریزه یا بدون لاکتوز باشد .

#نه.به.هادی

#نه.به.چادر

پ.ن : فرزین دوست داریم بازم جای معذرت خواهی هست :*:*

• سلام البرز جان

آقا مپو نگاه کنی میبینی که کدوم ساید مولتی بازیو به اوج رسونده :دی

• درود به همگی

به به میبینم که ......................... بله

حواست باشه اتک از طرف تیم ما میاد ممکنه چیف باشه و فیک نباشه

به قول یه بنده خدایی فیک فیک است اگر چه چیفر باشد خخخخخخخخخخخخ

• سلام

کارو شما تاج سری

من کوچکترین ناراحتی ازت ندارم داداش هر چی بود همون شب اول من فراموش کردم داداش.

از یه سری دوستان که تو سرور نیستن خواهش میکنم در مورد مسایلی که بهشون مربوط نمیشه پست نزارن شما اگر خیلی ادعا داری پلیری بسم الله ما هستیم ولی اگر بازی نمیکنی تو کار بزرگترا دخالت نکن .

من تو سرور نیستم بازی رو جذاب کنید برای خودتون ، شمال غرب رو بزنید اونا به بازی جنگی عادت ندارن اونا همیشه تو سایه متا همر ساختن

راستی الان میگن دو نفری اومدیم زئوس نیست این پست رو یادگاری میزارم اتفاقات سرور جوری رفت که شمال غرب دست برتر میدان بود زئوس یهو چادر برمیداره برگای همتون میریزه که اینا که دوتا بودن

هادی با اینا چه کردی اینقدر سوزش دارن .

ارش 10 مستر چانگ کینگ کانتونا رو کی استارت میکنی

سارنگ اخرم من نتونستم اسم اکانتتو بخونم

کارو روز چپ دستا رد شد مبارک باشه داداش

کارو 2 سلطان کل دف کشای این سرور و حومه چین ترکیه .com

• سلام و درود کارو جان

چند نکته :

اول اینکه چرا فکر می کنید هر اکانتی که پست فروم علیه زئوس میزاره داخل شمال شرق داره بازی می کنه؟

ما صاحب اکانتی که این پست رو گذاشته رو نمیشناسیم و حتی نمیدونیم داره بازی می کنه یا نه و حتی اگه بازی کنه داخل کدوم ساید داره بازی میکنه...

نکته دوم : در مورد مولتی بازی فکر کنم مپ کوچیک کاملا گویای تعداد اکانت های زیاد ان دبل هست (چه مولتی و چه پلیر اصلی)

نکته سوم و مهم ترین نکته : به زودی اکانت فرومی از شمال شرق معرفی خواهد شد که سخنگوی تیم لیدری خواهد بود و تمام نپ و متا و... رو به صورت رسمی در فروم اعلام خواهد کرد...

پ. ن: لطفا با توجه به نکته ی سوم به شایعات دامن نزنید و نظر های شخصی اشخاص رو به ساید خاصی نسبت ندید...

موفق باشید

KroNoS TeaM

• درود امین عزیز /.

کاملا موافقم و کار درستیه .

پس دوستانی که تو جریان سرور نیستن اصن دخالت نکنن و چرچیل بازی در نیارن .

امین جان خوشحال شدم که شمام اکانت فرومی رو به سیاست های شمال شرق اختصاص میدید این یعنی سرور جالبی رو پیش رو داریم و دل گرم کننده بود پستت .

لطفا هر کی تحلیل سیاسی میکنه بگه از کدوم سایده ما بدونیم چند چندیم !!!

ارادت /.
    کارو /.

• لطفا هر کی تحلیل سیاسی میکنه بگه از کدوم سایده ما بدونیم چند چندیم !!!

بنده که نگفتم کدوم ساید هستم شما فکر کردی من ان ای بازی میکنم .

ساید بنده شمال غرب هست ، منتهی برای خودم بازی میکنم.

راجع به ۳-۱ هم طبق شنیده هام از رفقا گفتم و اطلاع بیشتری ندارم .

ولی تبریک میگم ، همین که هادی نمیتونه هر پستی خواست قرار بده فروم یعنی زعوس پیشرفت کرده .

• رفیق بیشتر از این خودتو قهوه ای نکن هیچ سایدی بلندت نمیکنه من بودم کلا دیگه پست نمیذاشتم . چرا (بعضی از) امردادیا فشار اومده بهشون ؟؟؟؟؟؟؟ من که اصلا مشکلی باهاشون نداشتم ؟؟ این همه فشااااااار واسه چی سلطان ؟؟

• سلام و درود بر همگی رفقای گل

خوب میبینم که شمال غرب داره سیاست سرور قبل شمال شرق رو تکرار میکنه! (زمان خریدن برای جا افتادن!!!)

من کلا یه سرور اسپیدترا بازی کردم ولی سیستم بازیش دیگه اومد دستم شماها هم حتما با این سابقه بازی متوجه شدید اسپیدترا، تراوین نیست!!!

نگران نباشید دوستان شمال غربی! کلا اسپیدترا اینطوریه که کسی با کسی کاری نداره و تا میدگیم هرکسی سرش به مولتی های خودشه!!!

وقتی سرور قبل که از اول سرور تا آخرش هفت هشتا پلن توی کل سرور دیدیم بعد می‌شنویم میگن جزء سرورهای جذاب اسپیدترا بود!!! دیگه نمیخواد زیاد تلاش کنید برای اینکه مولتی هاتون جون بگیرن! کسی حالا حالا سمت خودتون و مولتی هاتون نمیاد! فقط شاید توی واتس آپ و تلگرام و جاهای دیگه صحبت کنن برای نپ و متاهای آخر بازی که اونم خیلی جای نگرانی نداره چون به جز معدود دوستانی الباقی خیلی خوش قول ظاهر نشدن و اینجا افراد به هم اعتماد هم ندارن که بخوان روی قول و قرار هم حساب کنن و حرکتی بزنن!!! 🤦‍♂️

سرور قبلم یادتون باشه روز سوم چهارم بازی بود گفتیم همین امروز با نهایت یکی دو هفته متا علیه ساید سنگین تر سرور به تعادل میرسه و از اون به بعد بازی میتونه به صورت متوازن و چهار سایدی جلو بره!!! (با اینکه کلاهبردارا برای بردن و این داستانا نیومده بودیم ولی پیشنهادمونو برای جذابیت بیشتر بازی دادیم)

بازم ببینیم از ترس عقب افتادن یا دشمن پیدا کردن و ... می‌شینن کنار دوستان تا بعد کتیبه ها چاره ای جز متا نداشته باشن برای مقابله! یا نه این سرور بازی متفاوتی میکنن 🤔

پ ن : راستی سارنگ و دوستاشون همونا نبودن سرور قبل اومدن جنوب غرب کراپای حساس رو با واحه هاش گرفتن بعد اکانت رو تک دهکده ای کردن، قفلش کردن و رفتن؟!!! امیدوارم که این سرور برنامه دیگه ای برای ورود به شمال غرب داشته باشن 😉

به امید اینکه کم کم اسپیدترا بره به سمت تراوین شدن (جنگی بازی کردن به جای کشاورزی و شارژ سربازخونه!!!) ...

ارادتمند همگی 😘

• پ ن : راستی سارنگ و دوستاشون همونا نبودن سرور قبل اومدن جنوب غرب کراپای حساس رو با واحه هاش گرفتن بعد اکانت رو تک دهکده ای کردن، قفلش کردن و رفتن؟!!! امیدوارم که این سرور برنامه دیگه ای برای ورود به شمال غرب داشته باشن 😉

به امید اینکه کم کم اسپیدترا بره به سمت تراوین شدن (جنگی بازی کردن به جای کشاورزی و شارژ سربازخونه!!!) ...

ارادتمند همگی 😘

باز تو این فروم کسی امد درباره سیاست بازی نظر داد که مجهول هویته عزیزم شما داری از طرف کدام سائد نطق میکنی؟

و اما در مورد سارنگ

تیم سارنگ در سرور 1 بعد از فیلتر در کنار ما بود و مشکلی هم باهاش نداشتیم یکی دو سرور هم جلوی ما بود که باز هیچ تنشی باهم نداشتیم این سرور هم چون شمال غرب خیلی ضعیف بود امد کمک کنه به هم بازی های قدیمش. شما نگران برنامشون نباش گلم

شیر شیر است گرچه پیر باشد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _LEO_ ().

• باز تو این فروم کسی امد درباره سیاست بازی نظر داد که مجهول هویته عزیزم شما داری از طرف کدام سائد نطق میکنی؟

و اما در مورد سارنگ

تیم سارنگ در سرور 1 بعد از فیلتر در کنار ما بود و مشکلی هم باهاش نداشتیم یکی دو سرور هم جلوی ما بود که باز هیچ تنشی باهم نداشتیم این سرور هم چون شمال غرب خیلی ضعیف بود امد کمک کنه به هم بازی های قدیمش. شما نگران برنامشون نباش گلم

با سلام

جدا از بازی و کل کل هاش اصولا خوشم نمیاد راجب کسی حرف بزنم یا کسیو ریپلای کنم ولی از وقتی تراوین بازی کردم تا الان اینقدر نخندیده بودم خیلی باحال بود این پست یعنی اینقدر خندیدم اشکم در اومد.

پیر شید کنار هم امیدوارم خوشبخت بشید باهم

کلا انگاری یکی تو ان دبل میگه هرباری هر پستی میذارید حتی راجب اب و هوا از کلید واژه ما خیلی ضعیف هستیم هم استفاده کنید.

شما 3تا اتحاد زدید رید میدید که ما خوف نکنیم؟بابا جان ما خوف میکنیم اسم شمارو میشنویم چه برسه ریدتونو ببینیم

یکاری می تونید بکنید فارم هارو توی 3 تا اتحاد پخش کنید که منفی بخورید مام متوجه نشیم بگیم وای اینا اصلا همر ندران همش قاقه ان دبل

بسیار خنده شد لطفا بازم از این پستا بذارید چراچیل(جمع مزخرف چرچیل)

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

• با سلام

همیشه به هوشت غبطه میخوردم !
    اینکه الان ساید قوی هست یا نیست چه ربطی داره به گفته هادی ؟! فکر میکنم یکم به زمان افعال باید دقت کنی تا نتیجه درست بگیری.

در رابطه با قوی بودن یا ضعیف بودن ش غ هم باید تایم بگذره تا مشخص بشه. شاید اصلا تیم هایی که تو ش غ هستن مچ نشن، شاید جنگ بشه اصلا، شایدم ما تک دهکده ای شیم و 15 کراپ استراتژیک (حساس) رو لاک کردیم. شاید ها زیاده !!

• به به ببین کی منو ریپلای کرده! هادی جان نوب ها رو ریپلای میکنی یهو شاخ نشن و عکس بگیرن پستت رو بذارن توی دفتر خاطراتشون!!! 😅

داداش موضوع اول که نه، من مجهول الهویت نیستم و این طبیعیه که همه بازیکن هارو همه نشناسن! حالا یه تعدادی رو بیشتر میشناسن مثل تو و یه افرادی رو کمتر مثل من!

موضوع دوم حتی یه ذره اگه بگی نگران سیاست های ساید خاصی هستم! حتی اصلا سرور و نتیجش هم برام مهم نیست!!! ولی چیزی که برام مهمه، نوع بازی هست که بچه های توی اسپیدترا میکنن! چون میتونه باعث بشه سرور ها جذاب و جذاب تر بشن و در نتیجه منم مجبور نیستم برم دات کام بازی کنم! قطعا ترجیح میدم بالاخره سرورهای داخلی (با هر آدرس سایتی) برسن به حدی که ارزش وقت گذاشتن و بازی کردن داشته باشه و منم بیام از کنار امثال تو و مجید و امید و پارسا و ... بودن لذت ببرم و بازی یاد بگیرم.

ولی این روندی که الان بر اسپیدترا حاکمه که همه توی صلح و صفا فقط کشاورزی میکنن و همر مثلا رکوردی!!!!! میکشن آره نگرانم میکنه! و الانم دوست دارم بیام فروم و به جای کل کل های بی مورد و بعضا فحش و تهمت و ... 🤦‍♂️ گزارش زد و خورد ببینم! ببینم تو مجید رو زدی! پارسا امید رو! امین و کارو همر پارسا رو دیوار کردن! و ...

و این تفکر که همه بیان فقط با هدف صد کردن واندر به هر قیمتی به مرور کمرنگ و کمرنگ تر بشه و از روند بازی لذت ببرن همه!

خود همینم یه آفته که قبل از ورود به سرور 4 ساید یکپارچه میان!

خود تو آخرین باری که یه دونه مخفیگاه ساختی توی یکی از دهکده هات کی بوده؟! یا بعید میدونم تا چندسال آینده کسی توی سرور های ایرانی اصلا معنی واژه های فارم و کانتر رو یادش بیاد!!!!!

من نگران اینام نه اینکه ساید شما قویتره یا شمال شرق یا جنوب شرق یا غرب!

که اتفاقا بخوایم این سرور رو تحلیل کنیم تا اینجا بر اساس ظواهر سایدهای جنوبی قوی تر از شمالی ها نباشن ضعیف ترم نیستن!

در مورد سارنگ اینام فقط من حرکت بازی قبلشون یادم اوم گفتم! 😄 وگرنه حتما با شما رفیق هستن و حتی شاید سرور قبل هم با شما رفیق بودن و فقط اشتباهی به جای شمال دستشون خورده بوده روی جنوب و اکانتشون رجیستر شده بوده اونجا!!! 🙈😉

باز هم ارادتمندم 😘

• این سرور هم چون شمال غرب خیلی ضعیف بود امد کمک کنه به هم بازی های قدیمش

هیشه به هوشت غبطه میخوردم !
    اینکه الان ساید قوی هست یا نیست چه ربطی داره به گفته هادی ؟! فکر میکنم یکم به زمان افعال باید دقت کنی تا نتیجه درست بگیری.

سلام عزیزم

نمیدونم کی هستی ولی شما بخون درست متوجه میشی منظور من چی بوده

اینبارم ریپلای شدی به این دلیله که هنوز شادم بابت این پست و همچنان میخندم عزیزم

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche