نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• خداروشکر میبینم پلیرها و تیم های خوبی شمال غرب تشریف دارن

ما با هیچ کس مشکلی نداریم و همه برامون قابل احترام هستن ، تیم ما هم تمام تلاشش رو برای موفقیت ساید انجام میده .

تلاش میکنیم طی روزهای آتی با لیدرهای محترم اتحادهای شمال غرب به تعامل برسیم تا انشاالله سرور پر هیجانی رو شاهد باشیم.

پی نوشت: من به شخصه بهترین دوستانم رو مدیون همین بازی هستم ، سالهاست داریم بازی میکنیم و تنها چیزی که برام مونده خاطرات خوب و دوستان عزیزه نه فلان لینک یا صد کردن یا ... .توی بازی همه برای ما عزیز و رفیق هستن ، بزنید ، صفر کنید ، کری بخونید ، دیوار کنید اما خواهشا به همدیگه بی احترامی نکنید.

پی نوشت2:شاید ترکیب شمال غرب تا الان خیلی عجیب شده باشه ، البته ممکنه عجیب تر هم بشه:دی

• مدیر فرومی که امدی دم از عدالت میزنی همه میدونن که نهایتش اون شخص که همیشه از ک.... استفاده میکنه پستش یه ویرایشی میشه و آخرش 1روز یا 2روز بن چون شما هم در اصل کاره ای نیستی

دوست عزیز من یه چیزیو خدمت شما و بقیه دوستانی که توی سرور بازی میکنن عرض کنم.

بنده به درخواست مدیر سرور این سرور در فروم کنار شما هستم و هیچ رفاقتی با کسی ندارم توی سرور و همه از نظر من یکسان هستند شما خودتون اینو در ادامه خواهید دید لازم به توضیح بیشتر نیست.

هر پست توسط شخص بنده خوانده میشه و اگر کوچکترین تخلفی در نحوه نوشتاری عزیزان در فروم باشه بنا به سطح تخلف با شخص مربوطه برخورد لازم می شود.

پ ن : تیم پشتیبانی اسپید ترا بسیار انتقاد پذیر هست و به شما اجازه داده در مورد تیم ادمینی نظر بدین بر خلاف فروم IR که اینجوری نبود و هر پستی درباره تیم ادمینی میزاشتین برخورد میشد ، ولی اگه نحوه انتقاد صحیح و درست نباشه و بخواد تاپیک به حاشیه ببره بازم برخورد میشه و پست مربوطه حذف یا اکانت مسدود خواهد شد.

• عزیزم فکر کنم این مقابله با حقیقت فرا گیر شده میخوای واست قران بخورم

کارو از لیدرهای شمال غرب هست و سیاست خارجی تمام کمال در اختیار کارو و من و ارش نمیتوایم هیچ دخالتی کنیم در این مورد خواستی تو محضر واست کتبی بنویسم

به نظر من این فقط به نفع شمال شرق موندم چرا استقبال نمیکنید

• کارو جان دیروز بهت گفتم جایی که آرش و هادی باشن تو کاره ای نیستی حالا هی بگو توتالی همه چی دستته :d

الان مثلا که چی ؟؟؟ دنبال چی هستی دقیقا ؟؟

این چیزایی که واسه شما دغدغست واسه کارو و آرش و هادی اصلا مهم نیست ... شما نگران این که توتالی دسته کیه تو ان دبل نباش ... چه خبر از ساید خودتون ؟؟ تا اینجا کارو از ان دبل ، پارسا از اس دبل و آقا رضا از اس ای به طور رسمی از ساید خودشون حرف زدن ... الان نماینده ان ای شمایی ؟ یا مسئول نگرانی برای اعضای ان دبل ( به جز هادی و آرش) ؟

در آخر بسیار خوشحال شدم که سارنگ و تیم عزیزش به ان دبل اومدن ، ایشالا که سرور خوبی در کنار هم داشته باشیم .

قدرت فقط به اونهایی می‌رسه که خودشون رو کوچک کنند تا بهش برسند!
    قدرت همیشه خطرناک است، قدرت بدترین ها را جذب می کند و بهترین ها را تباه.

• عزیزم فکر کنم این مقابله با حقیقت فرا گیر شده میخوای واست قران بخورم

کارو از لیدرهای شمال غرب هست و سیاست خارجی تمام کمال در اختیار کارو و من و ارش نمیتوایم هیچ دخالتی کنیم در این مورد خواستی تو محضر واست کتبی بنویسم

به نظر من این فقط به نفع شمال شرق موندم چرا استقبال نمیکنید

خب حالا که اینجوریه هادی جون اسم اکانت بده منم اسم اکانت بدم به سیاست های سایدها هم کاری نداریم

چون تنها دلیل حضور ما در این سرور کری خونی شما بوده و متظر روز 21 بازی هستیم وگرنه داشتیم تورنمنت بازیمونو میکردیم

پ ن: جوجه نوب ها ریپلای نمیشن

• میبینم که هادی رو از تو گور بلند کردید که این سرور کنارتون باشه :d

اگه از ارمین خبری نداری بیا من بهت بدم خبرا رو... ( اخرین بار تو پارک ساسان ولنجک ساعت 10:33 دقیقه ی شب روئيت شده، عکساش هم موجوده :دی)

ارشم که الان دیگه همه میدونن علنی داره بازی می کنه....

سیاستی که سایدتون پیش گرفت تهش میشه Ne سرور پیش یه 3 به 1 تمیز که جلو چشمات 6 تا واندر میره بالا و پر هاتون میریزه...

این چرچیل بازیا قدیمی شده...

در مورد انگیزه هم گفتی، ما فقط رفیقامون رو جمع کردیم که کنار هم باشیم، که طبق همیشه بچه ها لطف داشتن به ما و هر کسی تایم و شرایطش رو داشت اومد...

پ. ن: واقعا دارید اشتباه میزنید، ما هدفمون زدن شما نیست شما رو خدا زده...

پ. ن: این عکسی که پایین اپلود میشه با رضایت دوست عزیزم حاج محمد سارون هست...

هدف اینه!!

باز بشین توهم بزن که ما رفتیم به همه گفتیم که بیایین می خواییم زئوس رو بزنیم :‌d

هر چی هم هست تسویه حساب شخصیه بین ماست که به شما و امثال شما ربطی نداره...

پ. ن : پشت تلفن لاتی ، میگن اومدی تهران سرت تو.... بوده :دی

جای خالی رو با کلمات مناسب پر کنید 👹😌

• سلام

کسیرو تگ نمیکنم ولی اونایی که باید بفهمن میفهمن.

nw خودشو ثابت کرده قبلا خواهشا هی نیاید پست بزارید ال شد بل شد

تو بازی خودتونو نشون بدین که به حول قوه الهی قضایای سرورهای قبل خدایی نکرده تکرار نشه .

با توام اره خود تو.

ممرض عکس واندرتو پیدا کردم 20روز نمیتونستن بگیرن اخرشم خودت خالیش کردی.

میگم ممرض به نظرت اونایی که باید یادشون میومد با عکس یادشون اومد.

من کهفکر نمیکنم چون اونی که خوابه نمیشه بیدارش کرد.

به جای فروم نویسی بازی کن این جوری نشی.

• سیاستی که سایدتون پیش گرفت تهش میشه Ne سرور پیش یه 3 به 1 تمیز که جلو چشمات 6 تا واندر میره بالا و پر هاتون میریزه...

این چرچیل بازیا قدیمی شده...

درود /.

دوست من چون خلوت ترین ساید بعد از ما هستید دلیل نمیشه با ماله کشی غیر مستقیم برای جنوب وااادار کنی همه رو که حتما باید 3 به 1 بشه : ))) .

ما اصلا هیچ کاری به شمال شرق نداریم دوست من نمیدونم چه اصراری دارید به حاشیه بکشونید شمال غرب رو . اما قطعا ما شمارو کلا تو آمار حساب نکردیم برای همینم هیچ مشکلی با بودن یا نبودن شما نداریم دوست خوبِ من . چه سودی برای ما داره که بخوایم اصلا با شما در گیر بشم ؟ با سایدی که تکلیفش مشخصه ؟؟؟

قطعا خودت میبنی شمال غرب در آینده اصلا کاری به واندر ها داره یا نداره بذار زمان بهت ثابت میکنه که آیا شمال غرب اصلا میخواد واندر آپ کنه یا نه به پینشهاد های ساید های دیگه در مورد واندر فکر میکنه تا اون روز فال بگیر شاید پیشگوییت درست در اومد .

6 تا واندر آپ کنید پر های ما بریزه ؟؟ مبارکتون باشه ما که گفتیم اصلا فکر به این قضیه نمیکنیم حتی چون اصلا واندر زنی نداریم بجز 1 2 تا از اکانتا که بهش فک کنیم اونایی که قرار بود بیان و 70% درصدشونم زئوسی بودن که بیان واندر زن بکشن وقت نداشتن و نیومدن خیلیا سربازین اما در مورد سرور بعدش ؟؟ چرا اون موقه شرایط خیلی فرق میکنه !!!

ارادت /.
    یاد بعضی سرور های بعد فیلتر بخیر .

پ.ن:سارنگ : هویج هارو چرا میکنی تو بستنی ها ؟

• سرور رو جذاب کنید که منم با یه هفته تاخیر اومدم و انگار غرب زده شدم 8o باید یه ساید جدید واسه کل کل پیدا کنم کسی نبود واسه کل کل ؟

موضوعات پیشنهادی واسه مورد هدف قرار داده شدن توسط من : بیای پز مولتی بدی . پز همرت رو که با مولتی ساختی بدی . احساس شاخ بودن بکنی و فقط ورژن4 بازی کرده باشی و ....

من در حد نخودی و یک اکانت بی مولتی هستم خدممتون که سرور پلیر داشته باشه واسه کل کل . احساس خطر نکنید::rolleyes:

بیشتر بحث سرگرمی هست وگرنه من تمام دوستان و گنده های جدید رو دوست دارم :دی. ای لاو یو به همه ی شاخای مولتی باز

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A L B 0 R Z ().

• به به سطلان خوبی داداش یاد سیم سکندت بخیر برگ ریزونی بود البرز جان

• با سلام

به نظر بنده بحثهای فروم خیلی جلوتر از اتفاقات و روند سرور هستش.

از همه طرفین درخواست دارم آرامش خودشونو حفظ کنن و بسته به شرایط و ضوابط سرور بحث ها و کل کل های فروم رو جلو ببرن.

در باب شمال غرب ما خوشحال هستیم که جمع شده و ساید خوبی خواهد شد البته امیدوارم ولی ساختار تصمیم گیری های ساید رو صبر میکنیم ببینیم حرف های دوستان تا چه حد درست و واقعی هست.

در باب جنوب غرب ما روند سابق رو ادامه خواهیم داد.

خوشحالم سیاست جنوب شرق مشخص شد.

در باب شمال شرق هم که هدفی مشترک داریم.

در کل لطف کنید حرفی نزنید که نتونید انجامش بدید که بعدا خدایی ناکرده باعث سرشکستگی خودتون بشه

Muhamad.Komatsu

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

• بحث‌های فروم رو که میخوندم تازه فهمیدم چرا از نظر اوضاع سیاسی کشورمون تو این موقعیت قرار داره^^

بعد از سروری که متای ۳به۱ ۱۰۰کرد:

سرور بعد میایم که ۱۰۰کنیم ، هرکی هم جلومون باشه له میکنیم

تاپیک امادگی این سرور: میایم، نمیایم، میایم، نمیایم، اگه فردا خورشید طلوع نکنه میایم

اگه بوفون نیاد ملوان نمیایم

تاپیک این سرور: هیچ اعلامی نمیکنن که هستیم

یه کشته و ۴زخمی هم میدن توی ۲روز

کارو جان هم اولش تایید نمیکنه که اینا اومدن

بعد که یه چت لو میره میبینن خب سارنگ اینا هم اومدن NW چندتا تیم دیگه هم هستن ساید پتانسیل داره خب پس میتونیم عرض‌اندام کنیم میگن ما هستیم

ما که از اول‌گفتیم میایم ،تیم نیاوردیم ولی ما دوتا هستیم و چون هم اینجا و هم فروم IR هادی خان

گنده گویی کرده به مجید و کری خونده مسؤل سیاست های خارجی میشه کارو که زد و خورد با NE نداشته باشن

کارو جان هم که تا دیروز توتال و تصمیم گیرنده سایدشون بود و باج به شیر نمیداد

امروز هادی به دستور ارش ۲تا از ستاره‌هاشو از شونه اش برداشت و از توتالی به مسؤل سیاست خارجی ساید منصوب شد

خلاصه که همین که پیشرفت کردن و به جای روز ۶۰ ،هفته اول اعلام وجود کردن واقعا تحسین برانگیزه

جدا از شوخی سرور ، سرور جذابی به نظر میاد با این بازیکن هایی که من میبینم

این تیم شمال شرق ثابت کرده که اگه بخواد جنگی بازی کنه بازی رو جذاب میکنه

همینطور فکر میکنم NW هم اگر یه کم سیاست رو کنار بزاره با وجود تیم های مختلف و حضور حسین TNT و سارنگ‌اینا ابزار پلن رفتن رو دارن

جنوب شرق به نظر هم ابزارش رو داره هم امکانات

اگر باز محتاط عمل نکنن میتونن یکی از عوامل اصلی جذابیت سرور باشن

پ.ن:یه پیشنهاد به سایدی که البرز میره اونجا، حتما از پتانسیل لانچ‌های البرز استفاده کنید ;)

• درود بر شما /.

بسیار خوشحالم که در مقابل فهمیدن مقاومت میکنید دوست عزیز .

این توهم شما که من جایی گفتم توتال رو نشون بنده بده ببینم کجا بنده از توتالی حرف زدم ؟ بنده فقط گفتم کلا چیزی به اسم توتال ندارم شما از طرف کدوم ساید پست میذارید دوست عزیز ؟؟

الانم شمال غرب چون از چند تیم تشکیل شده توتال نداره و توسط چند لیدر تصمیم گیری میشه بعد اعلام خواهیم کرد که چه خواهد شد !!!

• عزیزم گلم شما شاید سرت تو برف باشه ولی ملت هوشیارن عزیزم کجا کارو گفته مارو شمال شرق نزنه؟گفتیم کاری به شما نداریم ولی میخوان بزنید این گوی این میدان اکانت منم که کپسول اعلام کرد

در مورد پلن هم شما نگران ما نباشید به فکر خود باشین

• ما اصلا هیچ کاری به شمال شرق نداریم دوست من نمیدونم چه اصراری دارید به حاشیه بکشونید شمال غرب رو . اما قطعا ما شمارو کلا تو آمار حساب نکردیم برای همینم هیچ مشکلی با بودن یا نبودن شما نداریم دوست خوبِ من . چه سودی برای ما داره که بخوایم اصلا با شما در گیر بشم ؟ با سایدی که تکلیفش مشخصه ؟؟؟

قطعا خودت میبنی شمال غرب در آینده اصلا کاری به واندر ها داره یا نداره بذار زمان بهت ثابت میکنه که آیا شمال غرب اصلا میخواد واندر آپ کنه یا نه به پینشهاد های ساید های دیگه در مورد واندر فکر میکنه تا اون روز فال بگیر شاید پیشگوییت درست در اومد .

کارو عزیز

مورد اول این که حتی اگر بزرگان شمال شرق بازی نکنن و اَلک خودشون رو به دیوار آویز کرده باشن بازم انقدر نیروهای جوان خودشون رو خوب اموزش دادن که بتونن بازی رو از یکنواختی در بیارن(یاد حرف برانکو افتادم که گفت: این تیم(پرسپولیس)رو جوری ساختم که مطمئنم بعد از رفتنم تا سالها میتونه قهرمان بشه)

مورد دوم:سیاستی که شما در پیش گرفتی دقیقا سیاست سرور قبل تیم کلاهبردارانه که گفتن ما اومدیم ساید پنجم باشیم و اصلا به فکر واندر نیستیم اما در اخر داشتن رقابت میکردن برای واندر و واقعا دمشون گرم

تفاوتش اینه که اون تیم انقدر مرد بودن که سیاستشون مشخص بود و حداقل واسه پا گرفتن و کری خوندن بعدش وقت نمیخواستن.اما شما برای این که بعدا کری بخونی این سیاست رو پیش گرفتی تا کامل رشد کنی و بعد بگی هیچکس نمیتونه مارو بزنه و دقیقا میشه لئو سرور قبل که روز ۶۰ بازی اسم اکانت گفت و جرأت اعلام حضور رو پیدا کرد

مورد سوم: شمال غرب این سرور کاملا شبیه به شمال شرق سرور قبله. از نظر تعداد پلیر.ازنظر تعداد مولتی که قراره طی چندروز اینده ریجستر بشه.از نظر تعداد همر واندرزن و جنگی و مهمترین مورد از نظر تعداد فروم نویس(کری خون)

در اخر امیدوارم سرور جذابی براتون باشه و از این موش و گربه بازی دست بردارید و مثل همون پلیرهای حرفه ای که ازتون یاد میشه بازی کنید و حداقل جرأت گفتن اسم اکانت رو داشته باشید

تا دیدار دیگر

بدرود

• عجب گیری کردیم به خدا

آقا چرا مقاومت میکنید ؟؟

مثل همون پلیرهای حرفه ای که ازتون یاد میشه بازی کنید و حداقل جرأت گفتن اسم اکانت رو داشته باشید

عزیز دلم دقیقا اسم اکانت کیو میخواید ؟؟؟؟

هادی و آرش روی اکانت :

S!KT!R PLZ

و کارو روی اکانت :

LION KING

بازی میکنند.

باز اگه هرگونه اکانتی رو سوال داری کی روشه یا هر بازیکنی رو میخوای بدونی رو کدوم اکانته خواهش میکنم نام ببر . چه شما چه تمامی دوستان شما در ان ای. و حتی دوستان در ساید های جنوبی .

حالا میرسیم به قسمت جالب ماجرا ...

مورد سوم: شمال غرب این سرور کاملا شبیه به شمال شرق سرور قبله. از نظر تعداد پلیر.ازنظر تعداد مولتی که قراره طی چندروز اینده ریجستر بشه.از نظر تعداد همر واندرزن و جنگی و مهمترین مورد از نظر تعداد فروم نویس(کری خون)

چیمون شبیه شمال شرق سرور قبل ؟؟؟ داداش سرور قبل مجموع 3 ساید 55 درصد اکانت ها رو داشت الان ما 25 درصدم نیستیم به خدا ... با مدرک صحبت کنیم خواهشا

4 از 20 اتحاد اول واسه ساید ان دبل هستش ... نقشه کوچیکم که واضحه ... #نه_به_دروغ

قدرت فقط به اونهایی می‌رسه که خودشون رو کوچک کنند تا بهش برسند!
    قدرت همیشه خطرناک است، قدرت بدترین ها را جذب می کند و بهترین ها را تباه.

• با توجه به صحبتهای این دوستمون مشخصه که شمال غرب پرقدرت اومده

حالا میرسیم به قسمت جالب ماجرا ...

چیمون شبیه شمال شرق سرور قبل ؟؟؟ داداش سرور قبل مجموع 3 ساید 55 درصد اکانت ها رو داشت الان ما 25 درصدم نیستیم به خدا ... با مدرک صحبت کنیم خواهشا

عزیز دل به حرفی که من زدم دقت کن(گفتم مولتی هایی که طی چندروز اینده ریجستر میشه)

شما شاید الان ۲۵ درصدهم نباشی اما باتوجه به شناختی که من دارم از این تیم ها به زودی با تعداد زیادی مولتی در شمال غرب روبرو میشیم

حالا باز بیا بگو ما کمیم.ما ضعیفیم.به ما کار نداشته باشین

#نه_به_ضعیفکُشی :دی

• عزیزم گلم شما شاید سرت تو برف باشه ولی ملت هوشیارن عزیزم کجا کارو گفته مارو شمال شرق نزنه؟گفتیم کاری به شما نداریم ولی میخوان بزنید این گوی این میدان اکانت منم که کپسول اعلام کرد

در مورد پلن هم شما نگران ما نباشید به فکر خود باشین

خب اکانتت همونی که ممرز گفت اسم اکانت ما هم kronos

هادی جون منتظر روز21 هستیم ببینیم این چنگ پدر پسری به کجا میرسه:d

چشم هاتو وا کن و ببین ببین که بابا اومده

• رشد تاپ غارتگران هفته چشم گیره واقعا X/

رنک یک حجوم رنک هشت غارته اینقدر زود مولتی هاتون هم پیشرفت دادید ؟!

جونم گلد اکانت های فیک

زیادم وضع معیشتی سخت و دشوار نیست پس

:P

تراوین کما فی السابق حال نمیدی ولی زندگی هنوز خوشگلی یاشو داره 8)

• سلام

یه چند تا نکته بگم جهت اطلاع:

شمال غرب این سرور رو الان نزنید اخر سرور هم از روتون رد میشن هم انواع کری هایی که تو چند صفحه اول کردین رو بی جواب نمیزارن پس خیلی عاقلانه اس که کاروی چپ دست سکان هدایت ساید رو در دست بگیره با تفکرات ارش

شمال غرب به ارامش نیاز داره تا مولتی هاشو بکشه بالا و همراشو به تعداد زیاد تو اکانتهای هجومیش بیاره بالا

تو این مرحله زنجیر گردن ه . ل کردن تا فعلا پاچه کسی رو نگیره به وقتش زنجیرش رو باز میکنن تا بگه اگه میتونین بیایین بزنین ( روز ۶۰ )

پتانسیل شمال غرب برابره با شمال شرق ، جنوب شرق و جنوب غرب

من تو سرور نیستم بازی رو جذاب کنید برای خودتون ، شمال غرب رو بزنید اونا به بازی جنگی عادت ندارن اونا همیشه تو سایه متا همر ساختن

راستی الان میگن دو نفری اومدیم زئوس نیست این پست رو یادگاری میزارم اتفاقات سرور جوری رفت که شمال غرب دست برتر میدان بود زئوس یهو چادر برمیداره برگای همتون میریزه که اینا که دوتا بودن