نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• بسیار عالی . پس نامه نگاری میکنیم همون جا .

در خدمتم

فقط يادت باشه كسي بهت انتقاد ميكنه نفوذي ان اي نيست;)

يكم سعي كن انتقاد پذير باشي كارو

اين نصيحت از من پيرمرد بشنو

• در خدمتم

فقط يادت باشه كسي بهت انتقاد ميكنه نفوذي ان اي نيست;)

يكم سعي كن انتقاد پذير باشي كارو

اين نصيحت از من پيرمرد بشنو

پیر مرد قوانین بازی رو نمیدونی مثل اینکه کسی که این همه تایم میذاره ، به خودش فشار میاره واسه تخریب شمال غرب بهش نمیگن چگوارا یا گاندی بهش میگن خود فروش . حالا از لایکا مشخصه از چه سمتی اومدی رفیق .

• سلام عزیزم خوبی ؟ خوشی ؟ خرمی؟

کارو جان یک چند روز پیش با یکی از دوستان خیلی عزیز حرف زدم و حرف شما رو کاملا نقض میکنه که میگین چند نفر اومدیم چون این دوست عزیزمون که نمیخوام هیچ اسمی ببرم در جریان هست . ورود ارش و هادی و تیم زئوس رو تایید کرد و گفت تو یک روز اینده اعلام حضور میکنن.

حالا ما کاری به اینا نداریم کی هست کی نیست ولی قضیه اینه با تمام دغدغه ها اومدیم که یه حالی بکنیم .

قضیه اینکه شما با زئوس رابطه مستقیم دارین رو کسی‌انکار نمیتونه بکنه .

ولی به شعور مخاطب ها نباید بی احترامی بشه.

forum.speedtra.com/index.php?attachment/2131/

• سلام کارن جان خوبی .

منم عرض کردم چند روز پیش قرار بوده بیان و حتی تیم منم کامل بیاد !!!!!! .

• پیر مرد قوانین بازی رو نمیدونی مثل اینکه کسی که این همه تایم میذاره ، به خودش فشار میاره واسه تخریب شمال غرب بهش نمیگن چگوارا یا گاندی بهش میگن خود فروش . حالا از لایکا مشخصه از چه سمتی اومدی رفیق .

والا همه منو ميشناسن

از سرور تست ايران يه نفر پيدا نميكني بگه سعيد ملا اكانت فروخت سايد خراب كرد يا چيزي

به مظرت بخام خراب كاري كنم دست رو نصف اكانتاي شمال غرب بزارم بهم پسورد نميدن؟

يا هر سايد ديگه اي كه بگم به نظرت نميتونم برم؟

چند وقته ليدر شدي كارو جان

آساتو رو كردي

ان اي و اس دبليو رو با يه پست ميخره از دست دادي

خودتو توي ضعيف ترين موضع ممكن قرار دادي كه چي گيرت بياد؟كه بگي ما ضعيفيم؟

از طرفي به يكي از با پتانسيل ترين اكانتاي سايدت بگي جاسوس و....

قديم ليدرا بر قلب پليرا حكومت ميكردن

اخرين سرور يك اي ار با ايدين همين مشكل رو داشتم

گفتم نظر شخصي ما توي سرور تو فروم از طرف خودمون ميگيم اينكه چه اكانتي هستيم و كدوم سايديم و ليدرمون چي ميگه سياست سايده

بده شجاعانه اومدم اسم اكانتمو دادمت و گفتم كجا هستم؟

فروم ارث پدري هيچ كس نيست

هر پليري ازاده بياد نظرشو بگه

همين آزادي بيانه كه الان ٢٦ نفر انلاين ثبت شده داره فروم

٧ تا مخفي

٤ تا مهمان

اونم ساعت يكو نيم شب

2132-25403736-1c4d-4caa-a8c8-1aa83564a8c6-png

پسر جون ليدري به تهديد و تهمت و ... نيست

سعي كن بر قلب پليرات حكومت كني

پي نوشت: جناب ليدر با ابهت و ترسناك يبار برا هميشه تكليف مارو مشخص كن زئوس اومده يا نيومده؟اگر هستن يه بله بگو اگر نيستن يه نه بگو. همين

ارادت مند

سعيد

• شما دو حالت بیشتر نداری

یا جاسوسی یا گل به خودی

در هر صورت ضررت بیشتره واسه ساید

والسلام

قدرت فقط به اونهایی می‌رسه که خودشون رو کوچک کنند تا بهش برسند!
    قدرت همیشه خطرناک است، قدرت بدترین ها را جذب می کند و بهترین ها را تباه.

• شما دو حالت بیشتر نداری

یا جاسوسی یا گل به خودی

در هر صورت ضررت بیشتره واسه ساید

والسلام

هومن جان سلام

من در خدمتم

توي اين ده دقيقه تهمت تن فروشي هم بهم زدن:P

جاسوس و گل به خودي عاديه

من يه سوال پرسيدم از كارو و منتظر جوابشم

بعدش ديگه روي اون اكانت لاگين نميكنم و ميرم از سايد شما كه ضرر نداشته باشم براتون :) :)

• سلام کارو جان

عذر میخوام اگه دارم چیزی میگم ، من کاری به اینکه زئوس اومده نیومده چه خبره ندارم ولی فکر نمیکنم منتشر کردن چت شخصی با کسی بدون رضایت طرف مقابل در یک مکان عمومی کار درستی باشه

اگر میخوایم همه به اخلاق پایبند باشن از خودمون شروع کنیم .

#فرهنگ_سازی

• سلام خدمت تمام دوستان

ساید جنوب شرق این سرور با هیچ سایدی تا حالا نه متاع بسته و نه میبنده اگه قرار باشه با جایی ببندیم هم به کسی ربطی نداره

میایم همینجا تو فروم اعلام میکنیم

بستیم با جایی خیالتون راحت

ما یه مشت پیرمرد جمع شدیم تو اس ای داریم دورهمی حال میکنیم و بازی ، با کسی هم کاری نداریم مگه باهمون کار داشته باشه که اون موقعه در خدمتیم

سیاستهای ساید اس ای هم از اکانت بنده تو فروم اعلام میشه

امیدوارم از بازی لذت ببرید

• درود به دوستان عزیز و سعید عزیزتر

سعید عزیز.. به نظرم درست نباشه اگر اختلافی با کسی توی ساید خودی داشته باشیم بیایم تو فروم بگیم.

تمامیه ساید ها از نظره بنده کمبودهایی دارن. هر سایدی الان بیاد بگه ما مولتی نداریم باید بهش خندید و هر سایدی بیاد بگه ما بهترین لیدریم و به تمام وعده هامون عمل میکنیم اونم باید بهش شک داشت.. پلیر ها در تشکیل جو صمیمانه تاثیر خیلی زیادی دارن. اگر اون جو صمیمانه و یکدست درون ساید ایجاد بشه توان ساید رو 10 برابر میکنه.

خیلی برام ناراحت کننده بود رفتنت از اکانت ولی بهترین تصمیم رو گرفتی...

پ ن:دقیق نمیدونم مشکل چی بود اما انشالله مشکلتون حل بشه و یه سرور با هم بازی کنین;)

پ ن: جنوب شرق که همه رفیقن..جنوب غربم که پارساس ..شمال شرقم که پره مولتی..حواستون باشه مولتیاتون کار دستتون نده!! بازی عادلانه پیش ببرین که چه بازنده چه برنده خاطره خوشی داشته باشن.

Shield wall Team

➵™ℛ✩𝔟𝔦𝔫𝓗𝓸𝓸𝕯

• سلام خدمت دوستان عزیز

طبق قراری که با بچه های ساید و تیم لیدری گذاشتیم به هیچ وجه قرار نبود جز چند نفر کس دیگه ای پست بزاره ولی خب این چتی که اون بالا هست دوست چند ساله من گذاشته و مربوط به صحبت من با کاروی عزیز هستش.

چند مورد عرض میکنم خدمت دوستان .

1-کل بچه های ان دبل منو میشناسن تو اون چت من خودم احساس کردم نفوذیم.

2-من فقط به عنوان یک دوست یه رفیق با کارو صحبت کردم .

کاش به من میگفتی و بعد پست میزاشتی

و اما بازی و شفاف سازی در مورد متن چت

دوستان نمیدونم چرا اینقدر با زئوس مشکل دارین.

تیم هایی که هستن تو ان دبل

فروهر

کاروی عزیز

بریو (قدیم) الان اسمشون روسیه نمیتونم بخونم

سارنگ‌ دوست دارم.

و پرشین

امیر سلطان

زئوس

ارش و هادی با معرفت

nw با کسی مشکل نداره ولی اگر کسی مساله داره این گوی و این میدان.

زمین گرد مپ تراویینم گرده از هر طرف بچرخی به مامیخوری مواظب باش بد نخوری ما چندین ساله خونمون اینجاس.

• فرزین جان سلام.

اول معذرت بابت اون عکس ولی کاملا همه چی مخفی شده بود و اینکه گذاشتم صرفا جهت این بود که هادی و ارش گفته بودن ما نمیایم اله و بله.

قضیه در مورد فروش و رفاقت و خیانت و اینجور چیزا من خاک پاتم هستم و هیچ وقت کوچیکترین اماری از سرور قبل که من اکانتم حذف شد به یک نفر هم ندادم .

کسایی هستن اینجا که چندین ساله من رو میشناسن و هر سایدی هم رفتم صرفا جهت این بوده که رفیقام و دوستام بودن و تنها چیزی که شکر میکنم اینه نه ننگ خیانت نه ننگ فروش بهم خورده شده تا الان.

اگه کسی هم در این مورد یعنی خیانت یا فروش و خراب کردن رفاقت چیزی داره رو کنه.

من هیچ وقت اسمی از شما نبردم و نخواهم برد . چون رفیقم هستین و همیشه هم به این مورد افتخار میکنم.

در مورد هر چیزی بگی با اینکه سرور قبل زیر و بم اکانتتون رو در اختیارم گذاشتی با اینکه توی ساید رقیب بودم و حتی یک سری چیزا یودن که واقعا برگ برندع برای اس ای بود هیچ وقت کوچیکترین چیزی از من درز پیدا نکرد و هیچ وقت هم نخواهد کرد .

اگه ناراحت شدی یا از دستم دلخوری از همینجا و بین تمامی حضار ازت معذرت میخوام و امیدوارم که بتونم از دلت در بیارم.

کوچیکت کارو

• ای خدا. نکنید از این کارا . ادم وسوسه میشه :)) . مسعود چرا لینک فروم میدی :)) .

تعداد نفرات انلاین فروم وسوسه برانگیز هست :دی

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• پ ن: جنوب شرق که همه رفیقن..جنوب غربم که پارساس ..شمال شرقم که پره مولتی..حواستون باشه مولتیاتون کار دستتون نده!!

سلام

اون دوست دیگه که به عنوان نماینده ش.غ اومد تو فروم، 2صفحه پست نوشت و تلاش کرد که شمال غرب موجه نشون بده.حداقل از دید همسایه شمالی خودش

ولی خوب تلاش شما هم قابل توجه هست:)))
    ولی جداً سیاست باحالیه! 10بار تهدید که اگه مارو اذیت کنین جیزتون میکنیم و یکبارم اون وسط مسطا یک بوس و قلب میفرستین

در مورد سعید ملا هم شناختی ازش ندارم ولی اگه به خاطر اینکه نظر شخصیش با صدای بلند گفته به صورت مصلحتی از اکانت اومده بیرون، واقعا دیکتاتورگونه اس!

سعید جان اگه دوست داشتی، میتونی منت بزاری بیای اینور

• درود بر تمامی بازیکنان عزیز

استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن

لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی

به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی

استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت

بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا ~» نقد و بررسی سرور فینال)، کل کل بی مورد، گفت و گوی شخصی

استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس

استفاده از فونت درشت و چشم آزار

نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن

هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی اسپیدترا

هرگونه توهین نژاد پرستانه و قومیتی و ادیانی

چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید.

با آرزوی موفقیت برای تمامی بازیکنان

سرور خوشی را برای شما آرزومندی.

• سلامی به گرمیِ این روز ها

همونطور که محمد گفت بعد چند ماه قصد کردیم که دوباره برگردیم به اعتیادمون.

به شخصه دیرتر از بچه ها ثبت نام کردم و قصدی برای بازی هم نداشتم ولی زنجیره ی اتفاقات مارو به این سمت و سو کشوند که اینجا در خدمتتون باشیم و بعد سال ها به شمال غرب (خونه ی خودم :D) برگردیم.

امیدوارم سرور خوبی رو تجربه کنیم در کنار همدیگه.

پ.ن 1 : ترکیبِ سَمی شده ، میدونم ... دور از انتظار خودمون هم بوده :)))

پ.ن 2 : نیما داداش ! هر ساید توش نظر مخالف و موافق وجود داره ... نمیشه گفت که نیست ولی هنر توی اینه که مشکلات و اختلاف نظر هارو با گفتگو حل کنیم. ما توی شمال غرب از هر ایده و تفکری استقبال میکنیم چون هدف دور هم بودن هستش.

پ.ن 3 : در مورد سعید جان هم مستقیم باهاش ارتباطی نداشتم ولی با شخصیتی که توی فروم ازش دیدم آدم نیست که کار مصلحتی انجام بده ، در هر صورت ما به تصمیم همه افراد احترام میزاریم.

روزتون بخیر.

سارنگ

• دوستان و پلیرهای محترم توجه داشته باشید

بنده به دلیل مشغله زیاد چند روز اول سرور نبودم و تاپیک استارت خورد ، از این به بعد در خدمت دوستان هستم و روادید فروم را از نزدیک دنبال میکنم.

پ ن : بنده در سرور حضور ندارم (بازی نمیکنم) و طرفدارانه هم قضاوت نمیکنم کوچکترین مطلبی که احساس کنم توهین کنایه یا باعث تمسخر پلیرهای دیگر میشه برخورد شدید می شود.

سرور جذاب با لحضات خوبی برای شما آرزو دارم.

• طرف تو فروم فحش خواهر و مادر کشیده به ما الان بازه داره صاف صاف پست میزاره...

بعد میای میگی توهین نژاد پرستانه و قومیتی؟

فحش تو فروم هر سروی چه ir و com بن کامل و همیشگی داره...

با سلام

کاربر عزیز نحوه مسدود شدن حساب کاربران طبق سرور قبل پیش خواهد رفت.

اسپم:

بار اول: یک روز

بار دوم: سه روز

بار سوم: یک هفته

بار چهارم: مسدودی دائم

فحاشی:

بار اول: سه روز

بار دوم: یک هفته

بار سوم: بن دائم

مسدودی دائم: در طول سرور بازیکن اکانت مذکور مسدود خواهد بود.