نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• ن برا من اینجاش سواله ک اینا ک از سرور قبل میگفتن ای نفس کش میخوایم این سرور سه ب یک جر بدن الان دقیقا چی شدن؟؟

تا قبل ریجستر سرور خدا رو بنده نبودن الان دیگه وجود خارجی هم دیگه ندارن

الان واقعا من هنگم یکی برا من اینو توضیح بده خواهشا

• دوستات عدم حضور تیم زعوس به علت از دست دادن یک دوست خوب هست ;(

امیدوارم که همه دوستان زنده و سلامت باشن ، اگه کسی ناراحتی بوده ازش حلال کنه از بس ناراحتم بیشتر نمی تونم چیزی بگم ...

یا علی

خدا رحمتش كنه

يادش بخير

پارسال هم سوريه شهيد شده بود:(

هر سال شهيد ميشه هادي

خدا قسمت كنه

• دوستات عدم حضور تیم زعوس به علت از دست دادن یک دوست خوب هست ;(

امیدوارم که همه دوستان زنده و سلامت باشن ، اگه کسی ناراحتی بوده ازش حلال کنه از بس ناراحتم بیشتر نمی تونم چیزی بگم ...

یا علی

خدا رحمت کنه.
    البته همینکه تو اعلامیه غلط املایی نمیبینیم، خودش یک پیشرفت محسوب میشه

• 2117-0f58108d-daee-49b1-9ab9-e7da49098017-png

خدا رحمت كنه هادي رو

عادت داشت هر سال به رحمت خدا بره

هنوز از سالگرد پارسالش نگذشته بود كه دوباره فوت كرد

خدا همنشين همرزماي شهيدش كنه ;(

پي نوشت ١: مگه كرونا نيست كرمانشاه هم كه قرمزه و مراسم رو چطوري اجازه دادن؟

پي نوشت ٢:حالا چرا آگهي ختم سياه سفيد و كپي هست ؟پول يه وي پي اس رو ميدادن يه آگهي رنگي ميزدن

پي نوشت ٣:حالا چرا مركز كپي كه كپي سياه سفيد كرده كاغذ a5 رو يه كاتر درست درمون نداشته كه با قيچي لبه هاي آگهي رو بچينن؟

پي نوشت ٤: هادي كه ازدواج نكرده چرا نزده جوان ناكام؟خب كام برده حتما چرا مرحوم خالي؟مرحوم مغفور نبوده؟

حالا چرا مرحوم رفته تو وكتور اگهي؟

چرا فاصله هادي دهقانپور تا را به كليه اشنايان ميرساند انقد زياده؟

پي نوشت ٤: سومين روز درگذشت رو به اطلاع اشنايان نميرسونن يه سرچ ساده تو نت به نتايج بهتري ميرسيد عزيزان

پي نوشت ٥: حالا دفعه بعد كه آقا هادي قرار بود فوت كنه بگيد آگهي رو بدن يجا درست و حسابي كه حداقل عكس هادي عزيز دلمون رو بزارن وسط كادر نكه ناشيانه جا بدن

پي نوشت آخر : كمي خجالت بكشيد

همين

• خسته نباشید دوستان

هادی عزیز قبل از فوت تو اداره ثبت احوال اسمشو از هادی به علی تغییر داده حتی تو دیسکوردم شده ALI.A بهش نگید هادی بهش بگید علی

هادی (علی) جان این همه شاخو شونه واسه همه کشیدید همین بود؟

• سرور خوبی به نظر میرسه

تا اینجاش که راضی بودم به شخصه

منم اومدم شمال غرب تا به یاد هادی لئو عزیز شمشیر بزنم.. روحش شاد و یادش گرامی (آرش^^)

عجبی یکی بالاخره پیداش شد

الان دیگه هستید این سرور ب امید خدا؟؟

• مفعول و فاعل این بازی به مرور زمان مشخص میشن . اس دبل . ان ای . اس ای . ان دبل .

اگه یه نگاه ریز بندازیم به تاریخچه تراوین میتونیم ببینیم گروه های زیادی اومدن و رفتن. خیلی از گروه ها ادعای سه به یک داشتن و وارد سرور شدن و سرور رو هم برنده شدن.

بعضی وقتا هم شانس باهاشون یار نبوده و خوردن.

وسط این همه مشغله زندگی از اخرای سرور قبل یه تیمی بود به اسم زئوس که میگفت ما میایم سرور بعدی و حتی هر کسی و هر سایدی از جمله

اس ای . اس دبل . و ان ای رو رنده میکنیم همه این سایدها تحت امر ما بودن همیشه. ساید ها خالی بودن اصولا ان ای خالی از پلیر و اس ای خالی تر و اس دبل هم به همین منوال ولی قبل از شروع حرف های به مشت به دوران رسیده کاری کرد یک سری ها از قبر در بیان و وارد سرور بشن که به ساید مفعول بازی (ان دبل زئوسی) یاد بدن گنده تر از دهنشون حرف نزن.

کسی از این تیم لب و دهن هنوز رجستر نکرده یا وایمیستن تا روز شصت بازی و چادر از سر میکشن پایین و ادعای گندگی میکنن دوباره.

گفتن هادی فوت کرده ایشالله خوب بخوابی عزیزم برات بهترین و طولانی ترین خواب ها رو ارزو دارم .

به شخصه نه وقت بازی دارم نه هیچی صرفا گفتن زئوس اومدنش قطعی شده اومدم اگه خبری نباشه تو این یکی دو روزه تیم رو جمع میکنیم ما هم میریم که بیخودی خودمون رو مسخره نکنیم.

باشد که دهانمان همیشه ما رو در امان نگه داره

کارو

• به شخصه نه وقت بازی دارم نه هیچی صرفا گفتن زئوس اومدنش قطعی شده اومدم اگه خبری نباشه تو این یکی دو روزه تیم رو جمع میکنیم ما هم میریم که بیخودی خودمون رو مسخره نکنیم.

اومدن

اکانتای اصلیشونم رجیستر شده

بنظرم بهترین کار رو کردن چون حتی اگر بخورن هم باز میشه یه کاریش کرد اما نمیومدن آبروشون میرفت

• سلام دوستان

بنده هم برای اول بار در این سرور مشغول بازی شدم. امیدوارم سرور خوبی رو در کنار هم سپری کنیم

بنده نوید از اکانت navid-dr هستم و در ساید همیشگی شمال شرق هستم..

پ ن : 9999 سیلور روی 5 تا قفس! خدای من..

دوستان یه تحیلل پیش درامد از اول سرور نمیگذارید که لذت ببریم!؟

عزیزانی که بنده سعادت اشنایی از قدیم رو باهاشون دارم یک پیام به تلفن یا خصوصی در خدمتم

خوشحال میشم

Dr.nvidia

• سلام رفقا

با لطف بیش از حدی که دوستان به بنده داشتن تو این مدت .با اینکه از لحاظ کاری واقعا گرفتارم و وقتی برای بازی ندارم . ولی چکار کنیم دوستان زورشون بیشتره

منم به عنوان یه دفساز و تک اکانت بدون بچه‌های تیم خودمون در خدمت ساید جنوب شرق هستم