نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• بار اول: سه روز

سلام من خودم به شخصه کم پست میزارم و بیشتر حرف مدیریت بازی یا فرومو قبول میکنم ولی اینبار بسی خندیدیم

اون شخص که میاد فحش میده به یه ساید معلوم الحاله ولی به نظرم شما حتی 3 روزم بنش نکردید :)) به ویرایش بسنده کردید این موضوع ربطی به ادمینای اسپید ترا نداره من طرف صحبتم با ادمینای فرومه که شاید اگر نمیتونید این قوانین رو به صورت یکسان برای همه اجرا کنید نیاید دم از قانون بزنید

صحبت راجب مدیریت سایت یکی از نقاط قوت اسپید ترا نسبت به ای ار که هرکس حرفشو آزادانه اینجا میگه به نظر من این قانونم میتونه فضا رو محدود کنه بهتره توش تجدید نظر بشه

پ.ن:کارو جان سیاست جالبی بود

• سلام

اون دوست دیگه که به عنوان نماینده ش.غ اومد تو فروم، 2صفحه پست نوشت و تلاش کرد که شمال غرب موجه نشون بده.حداقل از دید همسایه شمالی خودش

ولی خوب تلاش شما هم قابل توجه هست:)))
    ولی جداً سیاست باحالیه! 10بار تهدید که اگه مارو اذیت کنین جیزتون میکنیم و یکبارم اون وسط مسطا یک بوس و قلب میفرستین

در مورد سعید ملا هم شناختی ازش ندارم ولی اگه به خاطر اینکه نظر شخصیش با صدای بلند گفته به صورت مصلحتی از اکانت اومده بیرون، واقعا دیکتاتورگونه اس!

سعید جان اگه دوست داشتی، میتونی منت بزاری بیای اینور

درود

اول از همه بنده لیدر یا مشاور یا هیچ پستی ندارم توی تیم مدیریت شمال غرب ندارم و سرم زیادی شلوغه

پس اگر نظری میدم نظر شخصی خودمه و طبق تجربه و آشنایی که با تیم های مقابلم دارم صحبت میکنم.

دیشب کارو چپ دست پیامش دادم برای موضوع سعید که جریان چیه فهمیدیم 2017 داشتیم با هم واندر آپ میکردیم و بت میزدیم:)

سعید هم خودش اینقدر عاقل و با تجربه هست که بازیچه این بازی های مبتدی نشه. از قدیمم گفتم ساید باید دموکتاتوری (دموکراسی + دیکتاتوری) باشه

چون اگر دیکتاتوری مطلق باشه نارضایتی به وجود میاره اما هیجان بیشتر.. اگر دموکراسی باشه بازیکن به لیدرش فحشم میده و هرج و مرج رخ میده

اما دموکتاتوری هم لیدر کارشو انجام میده هم بازیکن تا جایی که برای اهداف بلند مدت ساید مشکل پیش نیاد آزادی داره

من دقیق پیام های فروم کارو چپ دست رو نخوندم اما خلاصه مطلبش این بود از نظر بنده.

با کسی کاری نداریم اگر بزنید خراب میشیم روتون و چون هیچی برای از دست دادن نداریم خودتونو داغون کردید و یه پله خودتون رو از 100 کردن عقب انداختین نسبت به دو ساید دیگه

احساس میکنم تازه وارد هستید یا قبلا لیدری نکردید(احساسم اینو میگه قصد توهین ندارم) برای همین یکم ساده تر میکنم داستان رو چون فکر میکنم بعضی ها خیلی قضایارو پیچیده میبینن: حالا اون دوستانی که تجربه و سطح سیاستشون درحد متوسطم باشه میدونن که این روش سیاست که قبلا هم بارها اجرا شده فقط میخواد بگه به ساید های دیگه که به فکر زدن ما نباشید و دوری کنین از جنگ با ما و ما با هیچکس دشمنی نداریم

همین سیاست رو رضا انزلی عزیز با گفتن جمله هرکی پاپیچ ما شد ما پیرمردها هم پاپیچش میشیم و اینکه با هیچ سایدی فعلا دشمن نیستیم ( دقیق یادم نیست چون پستش رو پیدا نکردم) پیاده کردن.

صرفا نظر شخصی بنده بود

امیدوارم مفید باشه براتون این توضیحات

موفق باشید

• سلام من خودم به شخصه کم پست میزارم و بیشتر حرف مدیریت بازی یا فرومو قبول میکنم ولی اینبار بسی خندیدیم

اون شخص که میاد فحش میده به یه ساید معلوم الحاله ولی به نظرم شما حتی 3 روزم بنش نکردید :)) به ویرایش بسنده کردید این موضوع ربطی به ادمینای اسپید ترا نداره من طرف صحبتم با ادمینای فرومه که شاید اگر نمیتونید این قوانین رو به صورت یکسان برای همه اجرا کنید نیاید دم از قانون بزنید

صحبت راجب مدیریت سایت یکی از نقاط قوت اسپید ترا نسبت به ای ار که هرکس حرفشو آزادانه اینجا میگه به نظر من این قانونم میتونه فضا رو محدود کنه بهتره توش تجدید نظر بشه

پ.ن:کارو جان سیاست جالبی بود

این فروم به مدت چهار روز هست که فعال شده و همچین موردی دیده نشده اگر موردی هست لطفا گزارش دهید.

بنده صرفا در مورد مدیریت این تاپیک صحبت میکنم.

اوکیه

پس تا 2 بار فحش خواهر و مادر کشیدن به بقیه مشکلی نداره

2 تا بلیط داریم تو سرور به بهترین شکل ازش استفاده خواهم کرد :)

با تشکر از قانون هایی که گذاشتید بالاخره اینجا اسپیدتراس همه چیش با تراوین فرق می کنه...

هرگونه توهین و لحن نامناسب و استفاده از کلمات رکیک فحاشی محسوب میشه اما نوع استفاده کلمات به ادب و شخصیت کاربر بستگی داره.

در مورد فحاشی های خاص که مثال زدید.

اگر مورد فحاشی مربوط به قومیت و مسائل خانوادگی باشه پس از گزارش اکانت مذکور به صورت دائم مسدود خواهد شد.

این مورد برای تمامی کاربران یکسان خواهد بود از جمله لیدر یا یا هرگونه شخصیت سیاسی در بازی.

• شمال غرب زین پس هیچ مشکلی با شمال شرق نداره نه فقط شما با سایدای دیگم همینطور حالا شما میخوای مشکل داشته باشی ما مشکلی نداریم شما بزن ما دفاع میکنیم اما قطعا ما همری لانچ نمیکنیم خیالت راحت .

با کسی کاری نداریم اگر بزنید خراب میشیم روتون و چون هیچی برای از دست دادن نداریم خودتونو داغون کردید و یه پله خودتون رو از 100 کردن عقب انداختین نسبت به دو ساید دیگه

سلام

خوب گویا بین علما اختلاف افتاده.
    مثلاً الان من بیام سارنگ بزنم، کل شمال غرب میشینه کنار و این دوستِ رابین هود که بنده معرف حضورشون نیستم، میان میزنن منو؟ بیخیال!

توصیه میکنم تا مقام و منصبی تو سایدت نگرفتی از منبر سایدت تو فروم بالا نری
    در مورد تزی که در مورد اداره دیکتاتوری ساید هم دادی، فک کنم بازی گروهی شما با "حمالی و تو سری خوری " احتمالاً اشتباه گرفتی.
    در هر صورت ارزوی موفقیت:))

• سلام دوستان

استاد بزرگوار شما که پستا رو نمیخونی و نظر شخصی دادی

خواستم یکم با اون کلمه من درآوردیت یکم بحث کنم

زمانی که شما میگی لیدر باید نصف دیکتاتور و نصف دموکرات باشه

پس طبق حرف خود جنابعالی باید حداقل به صحبت های هم تیمیاش بدون زدن برچسب غیر خودی بودن و این حرفا گوش بده.

و این مورد در مورد حرف همه هست

یعنی تک تک افراد اون ساید که شمو میفرماید اینه مدله اداره اش،میتونن نظراتشون رو بگن

حالا لیدر و تیم لیدری میشنون

بدون جبهه گرفتن برای اون فرد یا تیمش و اکانتش.

اما در عوض اگه منظور شما از دموکتاتوری که گفتی بقول خودت،گوش دادن به حرف یه سری افراد خاص هست توی ساید

این متفاوته از معنی دموکراسی.عذرخواهی میکنم که روی صحبتم با یه ساید شد عملا

ولی خب شما بزرگواران بحثش رو پیش کشیدین

روی صحبتم فقط با تیم لیدری nw نیست

با همه سایدا هست

حتی ساید نفرین شده ne خودمون.8o8o8o

دوست داشتم به عنوان دوست از سعید جان حمایت کنم

اما خب مسائل داخلی ساید دیگه هست و بمن ربطی نداره.

ولی در کل سعید جان موفق باشی هر جا که هستی

هم تو هم رسول.

• سلام

مثلاً الان من بیام سارنگ بزنم، کل شمال غرب میشینه کنار و این دوستِ رابین هود که بنده معرف حضورشون نیستم، میان میزنن منو؟ بیخیال!

نیما جان فکر نمیکردم اینقد ساده باشی که حرف منو جدی نگیری. عجیبه!! بنده لیدر ساید هستم و بهتره واضح تر بگم ساید شمال غرب با هیچ سایدی مشکلی نداره و شما میتونی بزنی من نگفتم نزن اگه میدونی اینقد پتانسیل داره ساید که هم درگیر شی هم صد کنی هم هوای مولتیاتو داشته باشی بزن من گفتم ترو خدا نزن ؟

برات جالب نیست اکانت فروم ملا سعید تو گروه تلگرام تو ساید دیگه میاد پیپ میخوره که اره عجب سیاستی دارم رفتم شمال غرب و شمال شرق رو بهم میزنم و اینقد ناشی میاد فروم دم از ازادی بیان میزنه درصورتی خودش ازیجا دیگه خط میگیره حالا مهراد خودشم میدونه ما جایی رو نمیزنیم فقط دید زیادی دارن میکبون خواست جواب بده به قول شما ازادی بیان هست .

دیشبم گفتم ملا جان یا تن فروشی یا از یک ساید دیگه نخ میگیری که دیگه دیشب دوستان پیپ خوری هاتو تو ساید دیگه فرستادن برام .

پ.ن : الحق که ملایی : ))))))

پ.ن۲ : ملا سناریو هادی رو زود تر اعلام کن . چرچیل زمانه ات را بشناس .

• سلام

در مورد تزی که در مورد اداره دیکتاتوری ساید هم دادی، فک کنم بازی گروهی شما با "حمالی و تو سری خوری " احتمالاً اشتباه گرفتی.

ببین دوست من بازی چیزی جز زد و خورد نیست. دنبال چی میگردی؟!

خیلی کار غیر حرفه ایه هنوز هفته اول تموم نشده بیایم صحبت از میزنم میزنم بکنیم.

برداشت من از پست کارو این بود:
    روند سرور مشخص میکنه که تارگت ساید ش غ چه سایدی خواهد بود. یه تبصره زد گفت با توجه به اینکه ش ش سرور قبل سه به یک علیهش بود. ش ش تارگت نمیشه .

پ ن : سارنگو میزنی اینزرت شکن بذار حتما ! سنگینم بذار.

• دوستان اینکه پلیر بفرستید ساید دیگه و اون پلیر بیاد فروم و ساید های دیگه رو بکوبه و شما براش به به و چه چه کنید براش خیلی سناریو چیپ و قدیمی شده سبکیش میمونه برای اون ساید که پلیر فرستادن ساید دیگه .

از ما گفتن بود . خود دانید .

پ.ن: سارنگ پلن با خودت من دیگه نمیکشم :دی

• بنده لیدر ساید هستم و بهتره واضح تر بگم ساید شمال غرب با هیچ سایدی مشکلی نداره

کارو جان از اونجایی که این جمله رو چندین بار تکرار کردی باید بگم ساید ما هم هیچ وقت با کسی مشکلی نداشته الانم نداره

اما اینکه اتکی رد و بدل نشه رو نمیدونم این رو توی اتفاقات سرور باید دید.

اما تحلیل بنده از سیاست کلی ساید شمال غرب طبق شناخت کوچکی که از تیم زئوس دارم اینکه تا زمان کتیبه نمیخوان درگیری ایجاد بشه تا زیرساخت آماده بشه که کار بسیار خوبیه!

برخلاف اظهار شما کارو جان طبق آنالیزی که بنده کردم ساید بسیار قدرتمندی رو بستین و این رو بعید نمیدونستم چون طبق گفته خود آرش که گفت ما یا نمیایم یا اگر بیایم جوری میایم که بتونیم ۳ به ۱ بزنیم انتظار همچین تیمی رو داشتم حالا اینکه اعلام حضور رسمی نمیکنند که خب عادتشونه، باز همین که شما هستی اعلام وضعیت میکنی نشانه خوبیه!

اما بنده پیشنهاد میکنم یکم بزاریم از سرور بگذره به نظر من الان برای اینجور حرفای سیاستی خیلی زوده

زمان همه چیز رو مشخص میکنه.

با احترام

• كارو جان يه اسكرين شات از حضور من توي يه گروه تلگرامي به جز آمرداد بده من تو اين فروم از شما عذر خواهي ميكنم و به صورت رسا و جوندار ميگم

ليدر ليدره

كارو ليدره ^^

تا جايي كه عزيزان ميدونن تيم امرداد اين سرور نيومد و اعضاي تيم توي سرور پخش شدن و حتي ما تصميم داشتيم ان دبليو بياييم ولي خب با توجه به شرايط سرور و قولاي ادمين عزيز منتظريم فعلا....

من يه سوال از شما پرسيدم مرد و مردونه جواب بده

تا جايي كه ميدونم هادي عزيز هم با نفس مسيحايي شما باز زنده شده

براي بار دوم

لايك زير ميزي براي هومن و شما ميزنه

كارو جان اينكه مهراد خاست بنده بيام باهاش بازي كنم و بعد ازشون خاستم كه نباشم به خاطر خراب نشدن بازي اون عزيزان به خودمون ربط داره

من ميخاستم بازي كنم مطمئن باش رقيبامونم ميومدن كه شما رو نكنن پرچم قهوه اي

الان هم يه اكانت اس اي زدم در حال تماشاي سرورم ولي در جريان باش از رگ گردن ملا بهت نزديك تره :P

نيماي عزيز ممنون بابت دعوتت بنده نوازي ميكني

محمد حسين سائوران دوست قديمي از تو هم ممنونم رسول هم سلام خدمتت داره

كميل لعنتي اينم بنزين كه ميخاستي:)

• اخرین پست من راجع به شما :

من میدونم کجایی و چی تلاوت میکنی . فقط از امرداد عجیبه همچین پدیده ای (شخص شما) تو تیمش باشه منو بهنام از بهترین دوستای همیم چند سرور باهم بودیم صحبتی داشتی بگو لیدرت بیاد صحبت کنه نمیشه که من از وقتم واسه ی همچین پدیده ی نادری بزنم .

پ.ن: وقتی تیمت سرور رو نیومده الکی نیایم اظهار نظر کنیم و دخالت کنیم تو همه چی

پ.ن: قیمه ها رو چرا میریزی تو ماستا

• بنده قصد بازي نداشتم در سرور

ولي بي احترامي به مادرم رو شديدا پاسخ ميدم

اقاي كارو بگرد تا بگرديم

ديگه هم منو ريپلاي نكن

783815_605.jpg

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Milad.ZeuS: استفاده از لحن تمسخرآمیز ().

• سلام

عجب..

درمورد زدن سارنگ : لیدر بگه بزن با تمام نیروها و طبق پلن میام سمتت. بگه نزن هم شکی توش نیست که نمیزنم.

درمورد منبر هم بنده 2 بار عرض کردم نظر شخصی هست و نظر سایدم نیست.

درمورد دموکتاتوری که فکر کنم معده خیلی از شمال شرقیای توتالیته تعجب کرده و نمیتونه هضمش کنه هرکسی که با من بازی کرده میدونه داستان چی بوده

دموکتاتوری رو میگن دیکتاتوری زبونشون کلا نمیچرخه:)

خب بگذریم ادامه دادن به این بحث یعنی کینه ای شدن شما .. من دوست ندارم کسی از دستم کینه ای بشه!

پ ن: اون شمال شرقی که شما داری توش شمیشیر میزنی خاکش با سربازای من و مجید آخیلیوس و امثال ما که عمرمون رو توی اون ساید گذاشتیم درست شده (سابقتون رو نمیدونم) بزار حرمتش رو حفظ کنیم

• مهراد جان لطفا پستی تو فروم دیگه نذارید نیما هم یجورایی حق داشتن تند برخورد کنن منم جای ایشون بودم حتما پاسخ میدادم .

لطفا تو سیاست و چیز هایی که به ما مربوط نیست دخالت نکنیم خواهشا به بازی بچسبید از اومدن به فروم و پشت گذاشتن خود داری کنید !!!

• چطوری باید اعلام حضور کنیم اقای پارسا ؟که شما راضی بشین

ما هم با هیچ که مشکل ندارم مثل تو

ولی شمال غرب بعضی پست ها رو فراموش نمیکنه

خودت خواستی اینجوری بشه

پ.ن درضمن کارو از لیدر های شمال غرب و مسول سیاست خارجی شمال غرب هست شما خواستین صحبتی در باره سیاست ساید کنید وقت قبلی بگیرید صحبت کنید باهاش

• پارسا جان خیلی سادست تیم زئوس نتونست بیاد اما هادی و آرش چرا مشغول بازی هستن مثل بقیه اسم اکانتشونم که میدونید . فقط خودتونو گول میزنید که اعلام حضور نکردن بارها گفتن . به صورت تکی دارن پلی میدن اما تیمشون تشکیل نشد این سرور !!!

ارادت /.

• پارسا جان خیلی سادست تیم زئوس نتونست بیاد اما هادی و آرش چرا مشغول بازی هستن مثل بقیه اسم اکانتشونم که میدونید . فقط خودتونو گول میزنید که اعلام حضور نکردن بارها گفتن . به صورت تکی دارن پلی میدن اما تیمشون تشکیل نشد این سرور !!!

ارادت /.

خب! اوکی این شد یه چیزی

چون لیدرای یه تیم میان معمولا کل تیم میان اما مثل اینکه اونجا همچین چیزی صدق نمیکنه

اما ساید ساید خوبیه شاید از تیم های مختلف تشکیل شده

ممنون

• چطوری باید اعلام حضور کنیم اقای پارسا ؟که شما راضی بشین

ما هم با هیچ که مشکل ندارم مثل تو

ولی شمال غرب بعضی پست ها رو فراموش نمیکنه

خودت خواستی اینجوری بشه

پ.ن درضمن کارو از لیدر های شمال غرب و مسول سیاست خارجی شمال غرب هست شما خواستین صحبتی در باره سیاست ساید کنید وقت قبلی بگیرید صحبت کنید باهاش

عزیز دل هادی جان

ما که موضع مون مشخصه گزینه دو لطفا

دقیقا خودم خواستم اینجوری باشه همینجوریم میمونه

همون موقع که توی دیسکورد جلوی یه بنده خدایی مارو کشیدین به فحش خواب آور باید به فکر اینجا می بودین

صحبتی نیست در همین پست های فرومی کافیه کارو جان وقت های قبلی که خودشون رو نشون دادن ببینیم این سرور چه میکنن

پ ن: مشکلی با کسی نداریم! شعار امسال

ارادت /.

درضمن کارو از لیدر های شمال غرب و مسول سیاست خارجی شمال غرب هست

کارو جان دیروز بهت گفتم جایی که آرش و هادی باشن تو کاره ای نیستی حالا هی بگو توتالی همه چی دستته :d

حالا هادی یه لطفی بهت کرد گفت مسول سیاست خارجی هستی ولی نه تنها من همه میدونن همه چی دست ارش و. هادیه

الان هم زیوس کامل اومده ظاهرا فرید فقط نیومده

پ ن:سارنگ این سرور اگه زیوس 100 کرد آخر سرور و سرورهای بعدی پست های هادیو میبینیم که بهت پناه داده برده زیر و بال پرش

من کلا کسیو دیسلاک نمیکنم ولی به خاطر رفاقتمون دیسلاکت کردم :d

مدیر فرومی که امدی دم از عدالت میزنی همه میدونن که نهایتش اون شخص که همیشه از ک.... استفاده میکنه پستش یه ویرایشی میشه و آخرش 1روز یا 2روز بن چون شما هم در اصل کاره ای نیستی