نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• حرف آخر

از تمامی دوستانی که تو این 45 روز بنده را تحمل کردن تشکر میکنم و از تمامی دوستان که از قضاوت بنده ناراحت شدن عذرخواهی میکنم سعی کردم جوری قضاوت کنم که همه باهم برابر باشند اگر جایی کمی و کاستی شد بنده حقیر با بزرگواری خودت ببخشین.

ولی یه نکته لازم دونستم بگم به دوستانی که میگن ادمین سرور هیچ نقشی در روند بازی نداره، دوست عزیز بیدار شو الان وقتشه که بفهمی و امیدوارم که مدیر سرور این قد مرد باشه که پست من پاک نکنه

دوستان ادمین سرور هم تو سیاست های بازی بسیار دخالت میکرد هم توی فروم اینو خود شخص بنده شاهدش بودم که تعیین میکرد با کی و چجوری مثلا برخورد بشه والله من توی IR هم ادمین بودم ولی اینجوری نبود به خدا.

ادمین انجمن تصمیم میگرفت که چه کسی و چه جوری مورد مجازات قرار بگیره ولی اینجا اینجوری نبود.

به عنوان مثال عرض کنم

چجوری میشه من یه اکانت توقیف میکنم بعد میبینم اون اکانت باز داره پست میزاره پس جناب رسول شما مدیر انجمن واسه چی گذاشتی خودت بشین با دشمن فرضی بازی کن اونجوریم که خودت دوست داری.

دیگه حرفی ندارم این پست صرفا بابت این گذاشتم که دوستان به واقعی بودن ماجرا پی ببرند

یا حق

• درود

خداوکیلی اینارو جدی میگی ؟

سیستم دهکده‌ها سه آبادی برای پایتخت و تمام دهکده‌ها بی آبادی؟

این دلیلته داری حذف میکنی؟

بزرگترین اکانت سرور که کپش سه آبادی داره و فیدرهاش حتی یه آبادی ندارند رو عکسشو گذاشتم :دی

نگاش کن قشنگ و حرفای خودتو مرور کن در موردش

این صحبتا در مورد ایشون هم لابد درسته دیگه؟

سطح قهرمانش هم ۱۵ که با صفر فرقی نداره :دی

خداوکیلی شما هم تراوین بازی میکنی؟

من احساس میکنم دست انداختید این بنده خداها رو .

قشنگ عکس رو نگاه کن

حالا هرچی گفتی در مورد جنوب گفتی در مورد اکانت رنک یک خودتون مرور کن

شادزی مهرافزون

• این سرور هم برای ما و رفقای عزیزی که با هم اومدیم تموم شد

حرف ها زده شده و اصلا دوست ندارم تکرار مکررات کنم ، بازی برای ما و دوستان عزیزی که کنارمون بودن تموم شد.امیدوارم در ادامه سرور به جنوب خوش بگذره

در مورد حجم همرها و رنک همرها یه کل کل بی مورد راه افتاده ، مگه اختلاف همر اول و مثلا بیستم بیش از سی کی گرزی و هفت هشت کی تی کی هست؟ بعد کتیبه ها که همه واندرزن ها تو همه سایدها با جی بی جی اس و کتیبه و کلاه و... داشتن شارژ میکردن پس فرق خاصی بینشون نیست ، نهایت تفاوت سایز بین همری که روز سه بازی با جی بی جی اس و تمام مختلفات استارت زده شده و همری که روز هفتم استارت زده تو چهار روز میشه 24 کی گرزی ،شش کی تیکی و هشتصد نهصد تا کاتا ، خوب این رقم تو همر نهایی چقدر تاثیر گذاره؟ با اون حجم دف تقریبا صفر ، مگر اینکه کسی از روز منفی بیست با کتیبه شارژ رو شروع کرده باشه که اختلاف چشم گیری داشته باشه همرش با بقیه

این هم امار اکانت بنده

همه دف بچه ها رو جمع کردیم یه جا و همرهامون رو کوبیدیم بهش:دی همر کپ قبل این اسکرین مصرف شد و فقط یه کی کاتاش باقی موند:دی

01 03 سر کتیبه ها ( کلین یونیک و بزرگ و جلوزنی دو تا کتیبه بزرگ ) مصرف شدن

دف رو هم در حد توان سعی کردیم به کمک کنیم.

آرزوی موفقیت برای همه عزیزان

• عزیزم بهت تبریک میگم بابت این شجاعتی که داشتی و اعلام کردی ، این متن باید دوستانی بخونن که میگن بدون هیچ سندی شمال داره حذف میکنه

من واقعا واسه تیم مدیریت سایت و مولتی هانتری پولکی متاسفمکه با هر 1هزار تومانی انسانیت خودشو میفروشه

من در اخر به تمامی بازیکن های شمال تبریک میگم بابت متایی که بسته شد و با توجه به مشکلاتی که بود همه چی فراموش کردن و کنار هم بودیم و واسه یک هدف جنگیدیم

امیدوارم که در تمامی مراحل زندگیتون موفق باشید

تیم سایکو .

• حیف وقتی که واسه سرور گذاشتیم. صدبرابر حیفه وقتی که برای فروم گذاشتیم. بدیهیات هم باید توضیح بدیم واقعا عجب.

و اما سرور.

یا حق !

• شما بشین اینسرتاتو بزن پارسا جان :)))

واقعا فکر کردی میام دوباره پلی میدم ؟؟ سال ها بشین بازی کن سال ها اکانت های 14 15 دهی با قهرمان های لخت با اسم ده های مشابه برات ادد بزنن بازم درک درستی از این بازی نمیتونی داشته باشی چون حذف مارو گذاشتی پایه قدرت خودت :)))) موندم بعد ما قدرتت رو به رخ کی میکشی ما که چیزی ندیدیم البته چرا یک اسکات از دهکده ی آمستردام من کشیدید 10 سال دیگه اینجا بازی گنی و گلدتم مدیریت بده پارسا جان 4 نفر پلیر نمیتونی دورت جمع کنی چون گفتم درک درستی از این بازی نداری از دوال به توتال تبدیل شدن عواقب داره که این سرور همه شاهدش بودن حتی مدیریت شاید تجدید نظر کردن و زنگ زدن بهت که دیگه شما بازی نکن چون داری پلیر میپرونی :))))

تو همون بیچاره نیستی توی ir اومدی کف چنل تیم اسپیک گفتی کتیبه میخوام nw ضیعف فلانه هنوز التماسات یادمه

• سلام خدمت همه ی عزیزان خوب اکانت ما تا دو ساعت دیگه حذف میشه لازم دونستم یه تشکر از همه ی عزیزان بکنم

تیم خودمون:امین(تازه داشت گرم میشد) بردیا (تو 10 روز اندازه 30 روز ما رو اکانت کار کرد ) مجید (یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین و کاربلد ترین پلیر هایی که باهاش برخورد کردم) پژمان( خیلی با مرام )

بچه های شمال شرق:امیرحسین تریدر(رفیق خیلی خوبم),امیرkavir (رو مخ),سامان(عتیقه ),آرین و آرگین (هنوز نمیدونم کدوم به کدومه ) ,کارو احمد (رفقای با مرام),رضا (...ان ای دوست خوبم) کیارش(سلطان),رضا (مارو دور ننداز),امیر رپتور (کم بودی ولی همونم مرسی که بودی),پیام(عزیز و دوست داشتنی) بهنام وسپهر(بخاطر من اومدین و من شاید اونطور که باید نبودم شرمنده داداشم ایشالا جبران کنم برات) امیرعلی (این خیلی بی مرامه ) و..... از همه تشکر میکنم مرسی که بودین ان ای تیمی بود که تو 3 روز جمع شد

و دوستای خوبم تو شمال غرب

حاج آقا آرش10(همیشه یه چیزی داره) ,کارو (دوست خوب و عزیزم),سارنگ(داشم),دکتر ممرض (سلطان دوتا:D),حسین فشفشه (رفیق قدیمی),هادی لئو (دوست داشتنی), تعدادی از بچه های Brave(دوستای خوب و دوست داشتنی)علی زنو(رفیق قدیمی),میثم گل ,غزل, هادی ترکه:D و بقیه بچه های دوست داشتنی شمال غرب فرزین فراموش نشه:D

تو اس دبل و اس ای

پویا و بقیه بچه های lord of teotons کمیل عزیزم,فرهادو ممد نوب ,ممد کوماتسو و عادل عزیز (دوستای عزیزم ),امید عزیز یویو

در انتها از تمام 4 ساید برای جذاب کردن بازی تشکر میکنم امیدوارم در تمام مقاطع زندگی پیروز و موفق باشین و اونی که لایقه پیروز بازی بشه

پ.ن:بردیا باز وسط سرور رفتی که :D

پ.ن:با آرمین میتوانید دیوار را تجربه کنید :D

• سلام بر شما دوست عزیز

حقیقت یک مطلبی که وجود داره اینه که ما گروهی تلفن به دست داخل بازی داریم که همه شماره ادمین رو دارند و وجود این تلفن به دست ها شاید باعث میشه ادمین تو سیاست ها خواسته یا نا خواسته دخالت داشته باشه که این موضوع مطلبی است که خودشون باید در موردش صحبت کنند

این که یه سری مکالمات بین ادمین و بازیکنان ساید های مختلف صورت بگیره یک مطلبه

این که دوستان می فرمایند در خصوص اد کردن همر و اد کردن نیروی دفاعی و . . . . یک مطلب دیگر !

به شخصه فکر می کنم دخالت در خصوص سیاست های سرور ها ناشی از همین دوستان تلفن به دست باشه

ولی من هم اگر مدرک موصقی از سوی دوستان ارائه می شد در خصوص تخلقاتی که فریادش را می زدند یقینا دیگر در سرور های ترا اسپید بازی نمی کردم

اما واقعیت ماجرا اینه که می دونم جریان از کجا اب می خوره و چرا چینین حرف هایی زده میشه !!!

و سوال بزرگ و اساسی از دوستان اینه که شمایی که دارید حذف می کنید انواع تهمت ها رو به ادمین بازی می زنید چرا الان در سرور یک نرمال اعلام حضور کردید و دوباره مثل گذشته خط و نشون می کشید ؟!!؟!

ادمین سرور اسپید با نرمال فرق داره ؟!؟!

در خصوص مطلبی که در مورد فروم می فرمایید یقینا نظر شما که مدیریت انجمن هستید مس تونه دقیق و ناشی از مشاهداتتون باشه

• به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست -البته در سرور های رسمی-

در مورد حضورمون توی این سرور و هدف اولیه و اینکه چطور شد که ترکیب سم شد (داداشم فرید:دی) قبلاً توضیح دادم پس نیازی نیست دوباره بگم ...

چند روز پیش با دوستی حرف میزدیم و نتیجه گیری خودمو در مورد سایت بهش گفتم (هیچ سروری ارزش بازی نداره) ... بهم گفت این جمله خیلی آشناست ! ما که بهت گفته بودیم ؟! الان حرفمون رو به خودمون میگی ؟ بهش گفتم درست میگی ولی تا خودم تجربه نمیکردم ، حرف هارو نمی تونستم قبول کنم ! با توجه به شرایطی که دیدم و اتفاقاتی که افتاده همه ی ما هم نظر بودیم برای حذف اکانت ها و کسی نظری غیر از این نداشت.

دخالت در بازی توسط ادمین تو هر سطحی لذت بازی رو از بین میبره ... چه حذف کردن آیپی ، چه ادد کردن تروپ ، چه آمار دادن ، چه جهت دادن به سیاست ها ، چه کنترل فروم ، چه پیگیر پلیر بودن ... مشخصاً این ها در تعاریف وظایف ادمین نیست !

بیشتر از این هم به من ربطی نداره ... من و دوستام کاری که در توانمون بود (حذف اکانت) رو انجام دادیم ... صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

اما در مورد عزیز هامون توی این بازی :

تیم خودمون :

والله تیم که نمیشه بهش گفت ... مینی تیم در واقع (:دی) ... به جرات می تونم بگم اگر بخواید نسبت بگیرید نمی تونید هیچ تیمی با این هماهنگی پیدا کنین ! چه توی دفاع ، چه توی حمله ، چه توی ساپورت همدیگه.

ما هنوز تراوین رو به سبک قدیم بازی می کنیم و موقع فعال شدن جنگ آموز فردی توی تیم کمک از همه ی بچه ها بهش میرسه ....

پلن رو به روش سنتی اجرا می کنیم ...

بازرسی های داخلی خودمون رو همیشه داریم ...

مستندات و آمار تیمی از ما کامل تر نیست و نخواهد بود ;) شرط هم می بندم روی این ادعا.

اعضای گروهک (:دی) ما :

محمد کوشایان - حسین - پوریا - ایمان - محمد یزدانی - سبحان - حامد دارکوب - علی راستگو - مهسا - محسن- حسین دامنیک -علی آنتیک - محسن کلنل (این سرور افتخار داشتم بعد سال ها در خدمتش باشم ... هرچند که کم پیدا بود) - خودم

جای بچه هایی که باید پیشمون می بودن و به دلیل اتفاقات نشد که پیش هم باشیم هم خالی :

کمیل - رضا مجنون - حمید سرمیلو - کاوه - پویا - علی - پژمان و بچه های گُل Brave

به صورت کلی 9 اکانت اصلی داشتیم ( 3 هجومی و 6 دفساز) - 17 اکانت برای تغذیه اکانت های هجومی ساخته شد

خروجی دف ما چیزی بالغ بر 2.5 میلیون (گندم خور) دف شناور تو کلونی خودمون بود که برای تیمی به سایز ما با تارگت های کم عملکرد بسیار خوبی بوده ....

خروجی هجومی ما هم مجموعاً 10 هم بوده (2 واندر زن و 8 همر جنگی و کلینر کتیبه)

همر های واندرزن ما :

محمد - مهسا - پوریا - البرز(خدابیامرز) از اکانت Schenectady

سبحان - پوریا از اکانت CeOmra

ایمان - پوریا از اکانت Quisphaltision

بریم سراغ ساید خودمون :

الویت - فروهر :

داداشم کارو و داداشم فرزین عزیزم واقعاً بازی کنارتون خوش گذشت ... خوشحالم که اون روز بهت پیام دادم کارو و اون تصمیم رو جمعاً گرفتیم.

خسته نباشید میگم به خودت و تیم بی نظیرتون ... تا جایی که حافظم یاری میکنه سینا سرالکس و باقی دوستان ...

زئوس :

یکی از سوپرایز های این بازی بعد فیلتر قطعاً بازی ما کنار همدیگه بدون هیچ مشکلی بوده :))

تیمی یکدست که رفاقتشون به همه چیز اولویت داره ... خوشحالم که کنار هم بازی کردیم و توی این 45 روز اینقدر بهمون خوش گذشت ... ممنون که بخاطر دورهم بودن روز 7-8 بازی اومدین و تنور این بازی رو داغ کردید.

داداشم فرید - حاج آرش 10 - هادی لئوی دوست داشتنی - داداشم میثم اصفهانی - ممرض برار - محمدرضا سایکو عزیز - حسین تی ان تی بدون مزدور :)) - غزل خانم - شهاب و یاشار جاست فرند - هومن گل - میلاد بامرام - علی تئودور گارد و حسین نکست عزیز - علی جاس - علی زنو - حامد آراد - خشایار (علیرضا - آچار فرانسه) - مسعود - پدرام - رضا لاتی - و بقیه دوستان ....

طرف شرقی متای شمال :

داداشم دانیال - امیر علی عزیز - امین بی نظیر - مجید عزیز - کارو گرامی - عزیز دلم پژمان و بقیه دوستانی که فرصت آشنایی باهاشون رو نداشتم ...

دوستان جنوبی ! تیم شمال به نتیجه ای رسید که شما یا نمیخواین برسین یا هنوز مونده تا برسین ...

ما تصمیم گرفتیم که حذف کنیم و دیگه پامون رو اینجا نزاریم ! از دهن هم حرف زدیم و همه ی اکانت ها در حال حذف هستش.

در مورد رنک همر ها و پوینت همر های شما لازمه که چند نکته رو عرض کنم :

• استارت جدی بازی توسط شمال غرب از روز 5-6 بازی زده شده
    • شمال شرق در ابتدا پلنی برای اندگیم نداشته
    • بعضی از همر های جنوب طبق گفته ی لیدر های مربوطه توی اسپان شارژ میشه
    • اکثریت همر ها پوینت بالای شما رمر هستش و توی کاتا ما دست پیش رو داشتیم

با توجه به نکات بالا میشه نتیجه گرفت که اختلاف همر های رنک 1 تا 20 خیلی هم نیست و عملاً این اختلاف در اواخر سرور کمتر میشد و شاید هم از بین میرفت ! بیاین با هم صادق باشیم ... شما توی چرخش احمق و جنگ آموزتون گند زدید.

چند روز قبل از تصمیم دسته جمعی در حال آنالیز جنگ آموز و احمق و انبار های جنوب بودیم :

• یه جنگ کوچیک که کلاً بلوکه بوده
    • چرخش بقیه هم تعریف خاصی نداشت
    • 2 احمق روی 2 اکانت بودن که چند ساعت بود اثر معماری بزرگ داشتن و فعال بودن :)))
    • یکی تو کل فیدراش انبار کوچیک چرخونده بود
    • نوبت ها اول انبار بوده و بعد جنگ آموز

حقیقتاً شما لول بازیتون زمان جمع کردن کتیبه و چرخش بعد کتیبه مشخص شد. اگر تصمیم به ادامه ی بازی داشتیم همر هامون ، واندر هامون ، دف هامون کابوستون میشد ;) پس الان خوشحال باشید ! واندر های شمال نفسگیر میشد ;)

و سوال بزرگ و اساسی از دوستان اینه که شمایی که دارید حذف می کنید انواع تهمت ها رو به ادمین بازی می زنید چرا الان در سرور یک نرمال اعلام حضور کردید و دوباره مثل گذشته خط و نشون می کشید ؟!!؟!

حسین جان اجازه بده این قسمت رو من بهتون جواب بدم شاید جواب هایی که به این سوال دادن رو ندیدی ...

تیم متای شمال اکانت های خودش رو حذف کرد و به هیچ عنوان قصد بازی در هیچ سروری از این سایت رو نداره . پست سرور نرمال هم شوخی بوده از سمت کارو ...

تو تاپیک سرور نرمال هم نوشته شده که هیچ هماهنگی نشده و داستانی از بیخ و بن وجود نداشته بزرگوار.

مهمترین نکته ای که بهش اشاره شد هم حرف کارو بوده :

تمامی این اسم ها برای 2 هدف آورده شد :

1: قدر دانی از زحمات روز و شب این دوستان
    2: مدیریت بدونه چند پلیر به صورت کلی برای همیشه از دست داده . !!

فردا روزیست که در تاریخ این سایت ثبت خواهد شد /.

پ.ن : ایمان همر هاش جنگی بود و اسپانش حتی کتیبه هم کلین کرد :))) نصف این همر هایی که دارین با پوینتش پُز میدین و دور پلیسی میزنین در واقع اسپان هاتون هستش که اومده بالا :)) البته این مسئله رو جای دیگه ای نمی بینین جز اسپید ترا ! چرا ؟ جوابش با شما =))

خسته نباشید و خداحافظ.

• من همونم که کتیبه شمال غرب رو زدید بعد اومدم درتون گذاشتم بعد با گریه التماس زنگ زدید که با زئوس نبند ولی بستم و ۲ بار درتون گذاشتم

سلطان ادب و تربیت که کلا همه رو اینجا مواخزه میکنه اما ما شاالله از خودشو به نمایش میذاره

• شما عکس واندر زناتو بزار ببینیم چی داری البته اونایی که خودتون کشیدین، نه اونایی که ادد شدن تا بحث کنیم

چلنج اکسپتد :)

توی اس ای چیزی اد نشده اگر اکانتی میشناسی چیزی ادد شده باشه که بگو واست عکس بذارم فرزین جان

ولی چیزایی که خودمون کشیدیم تو این مایه هاس.

اولش نمیخواستیم همرا رو بذاریم که تو خماری بمونید ولی بعدش فکر کردیم که شاید توهم برتون داره خبری بوده که خواستیم بگم خبری نیست.

این یکی از اکانتای چند همره ی اس ایه حالا شما خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.

سوالی چیزی بود در خدمتیم خلاصه.(دیر زود داره ولی سوخت و سوز نداره جواب دادنش)

"قال امام هومن : کلاسم میذاریم"

"قال الممدنوب من قول الامیر : هماهنگه" مثل اینکه.

علاوه شما همرهاتون و پوینتاش بیشتر روی رم میچرخه! صرف اینکه رکورد بزنید

ارمین جان این جملت نمیدونم رو چه حسابی بود ولی محض اطلاعت ساید ما هنوز به اندازه کافی کاتا داره و با برنامه قبلی همراش کشیده شده بودن و متناسب

نمیدونم تو سروری که دیوار مصره چه استدلالیه که رم باید کمتر از حد قبلی که قبلا کشیده میشده باشه :-)

واما

شخصا از حذف دوستان شمالی(چه دوستان عزیزی که به ما لطف داشتند :X و چه اونایی که امسال و پارسالِ امثال مارو نوب دونستن سر اتفاقاتی که مقصرش نبودیم) خوشحال نیستم و شاید تو روند بازیمون هم تاثیر بذاره اما امیدوارم ادامه سرور برای کسایی که تو سرور موندن لذت بخش و بدور از حواشیِ خارج از چارچوب بازی باشه.

• گفتنی ها گفته شد،

پلیرهای جنوب سه دسته میشن

یکسری کینه از شمال دارن و با زور رانت هم شده میخوان عقده گشائی کنن

عده ای مثل پارسا و یویو سر سفره نشستند، برای حفظ نون و آب شون میان وسط

آبرودارهایی هم هستند که سالم بازی میکنند و دوس دارن رقابت سالمی داشته باشن، اما تو رودربایستی هم بازی هاشون گیر کردند و نمیتونن سخنی بگن (درک میکنم)

سخنی با ادمین دارم

نباید لذت بازی رو از ما میگرفتید ... بوی تعفن رانت هایی که پخش کردید، حالمون رو بد کرد

برای چی؟

ما به درک ... خودتون چه سودی از این بذل و بخشش ها میردید؟

پلیر بیشتری جذب میکردید یا سود مالی بیشتر؟

با هیچ متر و معیاری (حتی سودجویی شخصی تون) نمیشه این اعمال احمقانه تون رو توجیه کرد

به قول معروف خسران دنیا و آخرت شدید

والسلام

• و اما آخرین تلاش های تیم مخوف زئوس برای حفظ آبرو و گرفتن انتقام از اکانت god با پلیری رسول گاد :D:D

ناموسن فازتون چی بوده گفتید god واسه خود رسوله و ... ؟ ^^^^

اینقدر ضعیفید که آدم میترسه جلوتون جدی بازی کنه نا امید بشید :D:D

من فکر میکردم دیگه نسل جر زنی کردن منقرض شده ولی انگار هستند هنوز قومی از دیار جرآباد شمال غرب. البته حق داشتید وقتی آدم باختش مسجله دیگه واسه چی وقت و هزینه کنه! فقط این وسط ادمین بیچاره طعمه شد. ما رو میخواید گول بزنید اوکی فقط لطفا ضعف لیدری خودتون رو با بهانه های پوشالی نپوشونید. حیف اون همه وقت و هزینه ای که پلیرهاتون کردن و ضعف شما نابودش کرد.

3x ir : Force - LeGenD - Mokafat - KinG OveR - Taboo

3x speedtra rnd1 : TnxOfGod

3x speedtra rnd4 : GoD

;) Shayad Nafare Baadi U Bashi

• خوشم میاد که هنوز داری از بازی لذت میبری

دلت به حال وقتی که هدر دادی به سوزه

نمیخواد به خاطر ما پلیرا دل بسوزنی

• پیشاپیش برد تیم مدیریتو به همه تبریک میگم

هر آغازی یه پایانی داره

ولی با اتفاقاتی که افتاد ترجیح میدادم این سرور شروع نمیشد.

اولین اتفاق متا با nw بود چون تنها هدف و لذت بازی برای من درگیری با زئوس بود و اتفاق بعدی هم که همه در جریان هستین توضیح نمیدن

متا با زئوس قابل هضم بود چون به خاطر منافع ساید انجام شد و به مرور زمان معلوم شد که متای خوبی بوده.

این سرور تنها چیزی که برا من داشت فقط جمع شدن دوستای قدیمی دورهم و پیدا کردن رفقای جدید بود.

از تمام هم سایدی های گلم تو ne : بچه های تیم کرنوس (مجید و امین و بردیا و ممد اسپاگتی به غیر از دانیال) و امیرحسین و امیرعباس و کاروفیک 😂 آرین و آرگین سامان و رضا و.... همچین دوستای گلم تو nw که هنوز قسمت نشده یه سرور باهاشون باشم: سارنگ ، استادم حسین ، ممد یزدانی ، تیم بریو و آرمین تشکر لازم نسیت ( نو مرسی) ، کاروچپ دست اورجینال و تیم زئوس. و sw : ممد کوماتسو و کمیل عزیز که باعث شدن لحظات خوشی هر چند کوتاه داشته باشم تشکر میکنم.

پ.ن: یه تشکر ویژه از دانیال میکنم به خاطر وقت و هزینه ای که به خاطر این سرور .... کرد.

پ.ن: دانیال سرور بعد من تو تیم رسول بازی میکنم امکاناتش بیشتره😂😂

پ.ن: یه خسته نباشید میگم به اون کسایی لیاقت مدیریت سرورو نداشتن و باعث هدر رفتن وقت و هزینه یه سری از پلیرا شدن ولی این ضرر تو بلند مدت گریبان خودشونو میگره.

Pay attention to people as much as they deserve, Otherwise, they are forced to say hello.

• امیدوارم دوستانی که حذف میکنن هرجایی میرن موفق و موید باشن .اما بنده طبق سنت همیشگیم هیچوقت حذف نکردم و همیشه ادامه دادم

دستم به نوشتن نمیرفت واقعیتش . همونقدری که از بفنا رفتن همرای خودم و سایدم ناراحت شدم همونقدرم حذف دوستان شمالی ناراحتم کرد

یه معذرت خواهی به هادی بدهکار بودم که دیسکورد باهاش حرف زدم و ماجرارو تعریف کردم براش . کسی که کثافت کاریارو بالا اورده مشخص شده برام ولی اسمش رو هیچوقت نمیارم تو فروم

اما اگه دلیلتون برای حذف فقط 4 5 تا اکانت توی اس دبلن دلیل منطقی نیست!

من با بقیه اکانتا کاری ندارم و اطلاعاتی هم ندارم اما اکانت persian45 رو که دست گذاشتین روش خوب میشناسم . ایمان محمد ایلیا 3نفرن که معمولا باهم بازی میکنن و دف میلیونی هم میکشن . سایدشون هم یا اس دبل یا ان ای . حداقل 3سرور این اشخاص با خود من بازی کردن (ایمان بیشتر)پس نمیتونن مجازی باشن (سپهر و بهنام از ان ای این موردو میتونن شهادت بدن)

اما در مورد رسول : کسی که سایت منبع درامدشه عقلش ناقصه مگه بیاد دخالت کنه توی سرور و پلیر بپرونه ؟ اگه میخواست دخالت کنه که همرای پر پر شده ی مارو بک میداد.

مطمئنا اگه برای سایدای جنوبی مشخص بشه که رسول دخالتی در سرور داشته کسی توی این سایدا نمیمونه و همه حذف میکنن چرا که سرور فقط این سرور نیست و سرورای بعدی هم هست

کارو جان پستی که گذاشتی و دلایلی که اوردی چند تا ایراد داره و من و خیلی از دوستان دیگه رو قانع نمیکنه :
    من خودم به شخصه کل مولتیام 3تا ابادی برای کپ گرفتم و بقیه دها هیچی چون حوصلشو نداشتم

تیک ماجراجویی توی 16تا از اکانتام فعال نبوده و چون یه نفر دیگه برام میکشیده اونارو تا 2هفته پیش لول منابع قهرمانم حتی پر نبوده

سرور پیش من و حسین نکست وقتی باهم بودیم اسم دهایی که رو مولتیا ریدشون میدادیم رو با اسم دهایی که ازشون دف میکشیدیم متفاوت میزاشیم(یه ستاره جلو اسم ده)

همین حمله ها علیه مدیریت سرور پیش هم بود و ساید ان ای اصرار داشت که رسول به ان دبل و زئوس دف اد کرده در حالی که اینطوری نبود و حدود50تا آنویل استفاده نشده سورپرایز آرش بود(کاش این موردو زودتر به من میگفت و اون ماجرا هیچوقت اتفاق نمیافتاد)

پ.ن : قصد فرافنکی ندارم ولی مجید جان به جز همر اصلیت بقیه همرات واندرزن حساب نمیشن.شاید هر 5تا همر من اوضاع رم و کاتاشون بهتر از این همرای تو بود اما به خاطر همرایی که از مال من بهتر بودن ترجیح دادم اخر از همه کتیبه احمق و جنگ بیاد روی اکانت من. 15تا همری هم که ممدز روی مولتیا کشیده بود(تا روز 20سرور منابعشون از دیفالتای من فرستاده بود) اگه روی اس ای لانچ نمیشد خودت میدونی مقصدش کجا بود!

پ.ن2 : دلیل قانع کننده و واقعی بیارین من خودم اولین نفر میزارم روی حذف و ادامه نمیدم

• درود

دوستان گرامی واقعیتش من از حذف دوستان شمالی بسی ناراحت شدم اما خب تصمیم خودشونه و باید بهش احترام گذاشت.

دلایل حذفشون هم هیچ ادله‌ی موجهی نداره و میتونستند هرچی هست رو همینجا اعلام کنند .

دلایلی همچون ده واحه نداره و لول قهرمان کمه هم قابل قبول نیست .

من الان رو یکی از دفسازام تا ۳۰ لول هیرو کتیبه دارم و نزدم !

اکانت رنک یکتون ( با کمال احترام بهشون) به غیر کپشون یک واحه نداره :)

کسی که ادمین بوده می‌دونه که خیلی راحت این ادعاها کذبه و به همین سادگی نمیشه نیرو اد کرد و این ارتباط مستقیم با سواد و دانش شما داره .

انشالله دوستانی که از سر ساید دوستی اسیر اشتباه حذف شدن پشیمون نشند.

دلایل حذف رو هم بهتون میگم .

۱- تا ۱۰ روز پیش کل غارت سرور دست اکانت‌های جنوب بود و کل اتحادهای شمال اندازه دو نفر جنوب رید داشتند که تو پستهای بعدی بهشون اشاره مفصلی خواهم کرد و کاری که شمال از هفته‌ی پیش کرد برای نیرو ساختن ؛ جنوب قبل‌تر انجام داده بود .

۲- تروپ هجومی جنوب چربش خیلی زیادی به شمال داشت که در پستهای بعدی عکس فقط و فقط دو تا همر رو میزارم که بفهمید دلیل حذف چی بوده .

۳- غارتی که شمال به تازگی شروع کرده بود برای ساخت تروپ جنوب برای گندمخورش انجام میداد :دی

۴- پلیرهای عزیز شمالی ؛ اگر لیدرهاتون میگن که بیشتر از این نمیخوان وقت و هزینه ( هزینه خخخخ) بزارن کم کم اون موضوع رو هم براتون شفاف سازی خواهم کرد .

۵- از بیگ هکرهای سرور خود لیدرهاتون میتونند بیان عکس بزارن تا ادعاهای واهی مثل ما قوی بودیم ؛ ما می‌بردیم ؛ ما جارو میکردیم رو براتون روشن بشه که بدونید بازیچه‌ی ۵ نفر بودید که ظرفیت شکست نداشتند .

۶- دف جنوب هم مطمئن باشید بیشتر از شمال بود .

۷- هدف حذف هم ایجاد درگیری بین ساید اس‌ای و اس‌دبلیو می‌تونه باشه که این افتخار رو به حذف خودشون مرتبط کنند .

یک توتال لیدر می‌تونه ساید رو به لذت بازی تشویق کنه و یک فیک‌توتال‌لیدر می‌تونه کاری که با شما کردند رو در راستای منافع شخصیش با شما انجام بده .

ما همه هنوز دنبال یک دلیل محکمه پسند برای حذف شمالی‌ها هستیم که بیان کف فروم بزارن .

شادزی مهرافزون

مهدی قندیل

پ.ن : این هم اکانت رنک یکتون که یک واحه نداره و لول قهرمانش از دفسازای ۵ دهکده‌‌ای ما کمتره

• سلام و خسته نباشید به همگی

اکانت ما هم برای اولین حذف شد

امیدوارم دوستانی که اکانتاشونو حذف کردن تو زندگیشون موفق و سربلند باشن .

این سرور برخلاف سرورهای قبلی ساید شمال غرب منسجم تر بود و پلیرای زیادی داشت به نظر خودم امید اول برد ما بودیم .

تابحال تو اسپیدترا شمال غرب اینقدر بهتر نبود حیف که به دلایلی که دوستان بهش اشاره کردن حذف شد

تشکر میکنم از هم سایدی ها که الان دیگه مثل برادر شدیم .

هادی لئو که اگه یه‌ تو دیسکورد نباشه بازی کردن نمیچسبه و اکانتو مدیونش بودم . آرش(لیدر با علم کامل از بازی) و خانومش . حسین (ترقه ) عزیز. دکتر ممرض که هر وقت احمقش جنگ نمیشد میگفت دعا کن تا جنگ شه بعد جنگ هم هزینه دعارو هم میپرداخت ایشالله مصاحبه دکترا هم قبول شی برادر.

میثم عزیز مخابرات شمالغرب و‌‌ حومه

علی تئودرو و حسین نکست (دف ساز نمونه )

محمد (اشنایزل) که به خاطر من اومد ولی قسمت نشد تا آخر بمونم محمد جان شرمنده بابت همه چی.

و دوستانی. همچون کارو چپ دست . هادی ترکه . فرزین . محمد رضا سایکو . دکتر علی زنو . داداشم فرید . داداشم شهاب . و یاشار جان . سارنگ و دوستانش.مجید تامارا. سینا لوسیفر. که این سرور باهاشون آشنا شدم .

دوستان شمال شرقی . دانیال .کارو فیکه 😅.امیر حسین تریدر رفیق قدیمی.و بقیه دوستان

امیدورام همگی در زندگی واندرتون 100شه

ایشالله عمری باقی موند باز دور هم جم میشیم و یه سرور که شماها بگین میریم .