پین شده نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• Haj.hosein گفته:

فقط امیدوارم خارج شدن سید از مجموعه ی کلاهبرداران و پیوستن ناگهانیش به جنوب شرق ربطی به تحت حمله قرار گرفتن کلاهبرادارن نداشته باشه، چون جلوه قشنگی نداره.
      اتک se به کلاهبرداران فقط بخاطر این بود که کلاهبرداران داشتن Se رو رید میدادن . شخص خود من امروز ساعت 2 فهمیدم تقریبا جزو آخرین نفرات بودم

پ.ن : داداش ناگهانی نبود رفتنم به se . آرمین و امین اس و پارسا و امید در جریان دوملیتی بودن من بودن و تصمیم گرفتم تو کلاهبرداران نباشم که فردا براشون حرف و حدیث درست نشه وگرنه آرزوی موفقیت دارم برای تک تکشون و ایشالله که تکلیف ادمین فروم مشخص شه حذف نکنن چون کلاهبردارها میتونن جذابیت بازی رو دو چندان کنند
      بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد
    • Haj.hosein گفته:

با تمام ایراداتی که به تیم کلاهبرداران و اهداف مجهولشون داشتم اما ثابت کردن که بازیچه نبودن و دف از ساید آقا پارسا براشون سر ریز نشد...

فقط امیدوارم خارج شدن سید از مجموعه ی کلاهبرداران و پیوستن ناگهانیش به جنوب شرق ربطی به تحت حمله قرار گرفتن کلاهبرادارن نداشته باشه، چون جلوه قشنگی نداره.

چقدر لذت بخشه وقتی فروم رو میخونی و بدون توهین و با قربون صدقه رفتن کل کل میبینی و لینک زد و خوردشو، دست مریزاد، رقبای امروز میتونن رفقای فردا باشن، دمتون گرم خیلی مردین
      درود بر تو حسین جان
      دقیقا کاش این جریان باب این موضوع بشه که همه کل کل کنن اما بدون توهین چون این باعث میشه فروم برای همه جذاب بشه
      کل کل باید باشه وگرنه همه براشون یک نواخت و بی همیت و بی حال و روح میشه بازی
      باشد که همه باهم خوب و دوستانه بر خورد کنن و فروم پور شه از این موضوع ها پر از تحلیل پر از لینک زد و خورد که بازی جذاب بمونه برای همه

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ashkan sarlashkar ().

• x3x گفته:

• سلام رفقا
      بعد مدتها اومدیم فروم پست بزاریم یکمی پستها رو دیدم پشیمون شدم از اومدنم
      پست آخر ناصر رو دیدم ناراحت شدم چون با شخصیتی که از ناصر سراغ دارم اهل توهین نیست و نمیدونم آدمین دلیل حدف پستشو چرا این طوری نوشته اگه فوش خ....م....داده بگین ما دیگه باهاش رفقات نکنیم
      دیشب یکی از دوستان تو کلاهبرداران رو زدیم که متاسفانه چند تا از اتکها دیوار شد و صفر نشد
      ناصر جان تشکر واسه دف قشنگت حال کردم (اشکان نداشتیم )
      درسته باهم رفیقیم ولی زد خورد خودمون داریم امیدوارم بازی قشنگ تر از گذاشته بشه
      درود دوستان،
      بچه هاى تيم خوب كلاهبردار
      دمتون گرم، بالاخره دوتا لينك عالى ديديم از دو طرف و لذت برديم ..
      بچه ها همرهاى سنگي تر هم زده شده تا الان؟
      يا اينا سنگين ترين بودن؟

راستى دوستان كنار اين سرور دوس داشتين ویرایش شد يه استارت قوى هم بزنيم ..

سرور بعدى ما هم اضافه ميشيم به جمع اس دبل هاى ویرایش شد

pishva گفته:

Kolahbardar گفته:

سلام مجدد خدمت تمام بزرگواران
      به خاطر کرونا و بیکاری و پر کردن اوقات و برای اینکه مسئله ناتارها برای خودم هم روشن بشه کل ناتارهای سرور رو آنالیز کردم که به شرح زیر می باشد :
      جمع کل دهکده های ناتار 1586
      1 - ساید شمال شرق :
      تعداد کل دهکده های ناتار 442 عدد
      جمعیت کل ناتارها در ساید 64828
      دورترین مختصات ناتار در ساید x:210 , y:115
      2- ساید جنوب شرق
      تعداد کل دهکده های ناتار 400 عدد
      جمعیت کل ناتارها در ساید 43242
      دورترین مختصات ناتار در ساید x:217 , y:-95 و x:189,y:-134
      3- ساید جنوب غرب
      تعداد کل دهکده های ناتار 361 عدد
      جمعیت کل ناتارها در ساید 27412
      دورترین مختصات ناتار در ساید x:-202 , y:-107
      4- ساید شمال غرب
      تعداد کل دهکده های ناتار 370 عدد
      جمعیت کل ناتارها در ساید 41164
      دورترین مختصات ناتار در ساید x:-210 , y:106

پ . ن . از جمعیت کل ناتارها مشخص هست که ساید شمال شرق در کاتاها کردن ناتارها از همه موفق تر عمل کرده و ساید جنوب غرب از همه ضعیف تر بوده

Kolahbardar گفته:

Masoud گفته:

Kolahbardar گفته:

ا توجه به توهینی که ادمین تاپیک به شخصیت من کرده تیم کلاهبرداران روی حذف هست
      سلامداداش چی گفته مگه؟

پ.ن:تاپ تن تکون خورده.کی کیو زده ؟چرا زده؟لینک اتکتونو لطفا بزارید .ممنون
      سلام داداشدر مورد توهین نمیخوام تو فروم بحث کش دارش کنم خودش اطلاع داره
      در مورد تاپ 10 هم چون تیم کتک خورها که ما باشیم شیرازی هستیم و حس و حالش رو نداریم قراره تیم مهاجم عکس ها رو بذاره . به زودی عکس اتک ها گذاشته میشه

در مورد اتک های بچه های جنوب شرق من فقط این عکس رو میذارم که نشون میده لانچرشون خیلی خوب و قشنگ کار کرده و واقعا دمش گرم

واقعا یه خسته نباشید میگم بهش دمش گرم خیلی حال کردم باهاش
      چه جالبرو تك دهكده منم همچين اتكى هست
      دهكدم تخريب شد اسكرينميدارم ببينين

البته براى من يكم تفاوتش بيشتره

و اون اينه كه من يدونه ده دارم و نيروى هجوميم نسبت به اعضاى اتحاد فرد حمله كننده بيشتره:))
      ( با اينكه تك دهكده هستم و جمعيتم ٥٠٠ هست بازم تعداد تروپم از بيشتر اعضاى اتحاد فرد حمله كننده بيشتره ) كه اين نشون ميده بقدرى طرف از اكانتم ( با اينكه روز درم بازيرو ول كرديم و روزى دو بار فقط سر ميزنم ) وحشت داره

نكته جالب تر اينه كه اتك از سايد ( خودى )جنوب غرب هستش ..

اونم براى حمايت از فارم هاى جنوب غرب زده شده ..

pishva گفته:

چه جالب
      رو تك دهكده منم همچين اتكى هست
      دهكدم تخريب شد اسكرينميدارم ببينين

البته براى من يكم تفاوتش بيشتره

و اون اينه كه من يدونه ده دارم و نيروى هجوميم نسبت به اعضاى اتحاد فرد حمله كننده بيشتره:))
      ( با اينكه تك دهكده هستم و جمعيتم ٥٠٠ هست بازم تعداد تروپم از بيشتر اعضاى اتحاد فرد حمله كننده بيشتره ) كه اين نشون ميده بقدرى طرف از اكانتم ( با اينكه روز درم بازيرو ول كرديم و روزى دو بار فقط سر ميزنم ) وحشت داره

نكته جالب تر اينه كه اتك از سايد ( خودى )جنوب غرب هستش ..

اونم براى حمايت از فارم هاى جنوب غرب زده شده ..

با سپاس
      دانيال پيشوا تيم
      WE ARE_X_TEAM SOLDIERS࿐

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: دلیل: تبلیغ سایت یا سرور های دیگر ().

پست توسط pishva ().

پست حذف شده توسط T.N.T: اسپم = ادغام با پست قبلی ().

پست توسط pishva ().

پست حذف شده توسط T.N.T: اسپم = ادغام با پست قبلی ().
    • 2pac گفته:

درود و خسته نباشید خدمت بزرگان وورلد کلاس دنیای تراوین که تو این ۳۴ صفحه ۳۴۰۰تا غلط املایی هم داشتن :دی
      خواستم تصدیق کنم صحبت دوست عزیز 200t که فکر کنم اسم کوچیکشون هم نوید باشه و ازدوستان افشین باید باشن و البته چندخطی هم صحبت کنم

این اولین سرور (و اخرین) بود که من به این سایت اومدم ، همینجوری تفننی هم اومدم سر و گوشی اب بدم اگر خوبه دوستان هم بگم بیان از سروربعد تیم باشیم (در این حد تفننی که جنوب شرق ریجستر کردم الانم رو حذفه اکانت یا شایدم حذف شده با نیک نیم momo)

در موردفروم که واقعا سطح فروم این سایت فاجعه هست و بنظرم اون بالا بنویسن مهد کودک گلها خیلی بیشتر به این پستها میاد تا نقد و بررسی :دی

بجز ابتذالی که توی فروم دیدیم نکته جالبش این بود که پستهای اموزشی هم برای استفاده بهینه از اسکریپت، بات و vps هم دیدیم که چطور تا بیست یا نمیدونم چهل اکانت رو با خیال اسوده تنظیم کنید

قطعا با این وضعیت هر پلیری که استفاده کنه حداقل پنج اکانت برای رید داره و‌پنج اکانت هم میتونه واسه دفسازی بزنه و بطور قطع نتیجه همچین سروری هم در پایان مشخصه، پلنها زوری میشه احتیاج به فکر نداره نبوغ هم نمیخواد چون هر اکانت هجومی حداقل پنج تا کپ مولتی واسه رید داره و تولید هم دو برابره پس خیلی راحت سه الی چهار همر داره که سه تا جنگی باید باشه یحتمل ، پس پلن میشه ۸ تا همر میزنیم به طرف تا چاه نفت در بیاد با اسکریپت هم لانچ میکنیم بره :دی

معمولا هم توی همچین سرورایی تا یکیو بزنن هم اون که همرش دیوار شده هم اون که دستروی شده میذاره میره و اند گیم کلا ده نفر میمونن که دویست تا اکانتشون رو وی پی اسه دور هم ۱۰۰ میکنن

سخن اخر : سعی کنیم به دوستان زیادی که اینجا هستن و قطعا خیلیاشون تو این سه چهار سال با این بازی اشنا شدن روش درست بازی رو یاد بدیم
      توی فروم هم احترام به بزرگتر، نوع نگارش، استفاده از کلمات مناسب, بدون غلط های متعدد املایی ، بدون صحبتهای بیهوده، بدون کوبیدن دیگران رو یادشون بدیم

پ ن: رجوع شود به امضا

درود بر سلطان پفک بزرگ، شاخ سایت های فیک و لات سرور های زیر 50 تا پلیر :thumbsup:

آره داداشی تو بزن حذف برو همون سایت دژکول مژکولت رو بازی کن بین 50 تا پلیر و 4000 تا ناتار بیگ همر بساز و جلوی ناتار ها برنده بازی شو و هزار و یک مدل رکورد پشمکی ثبت کن، اینجا واسه بچه هایی مثل تو که ... عمل میکنید و چال لپ میندازین و پروتز میکنید و کیک عروسی برش میزنید نیست عمو جون <3 <3 <3 اذیتتون میکنن <3 <3 <3

راستی خانوم معلم ببخش اگر غلط املایی داشتم

آنتی اسپم ؛

بنده شخصا با دفاع Hustlerz حال کردم ، دس خوش

پ.ن؛ یک سری افراد هم اول سرور بودن هنوز کتیبه ها نیومده غیب شدن، همون بهانه همیشگی که مشغله کاری و اینا داشتن دیگه ... مدیونید فکر کنید از ترس ول کردن !!! یکی به این دوستان بگه شما از اولش هم گروه خونیت به اینجور سرور ها نمیخورد :thumbsup:
      WolFlanD © 2011
    • سلام شاید یه مقدار زیاد خنده دار باوشه اخر جملم طبق سالی که گذشت
      اما پیشاپیش عیدتون مبارک سالی پر از خنده و سلامتی داشته باشین.
      واندر زندگیتون ۱۰۰شه...
    • Mr.No0oB گفته:

سلام شاید یه مقدار زیاد خنده دار باوشه اخر جملم طبق سالی که گذشت
      اما پیشاپیش عیدتون مبارک سالی پر از خنده و سلامتی داشته باشین.
      واندر زندگیتون ۱۰۰شه...

می‌میریم دیگه تموم میشه ;(
      :)

پیشاپیش نوروز باستانی و فرارسیدن سال 1399خورشیدی رو به همه تراوین بازای عزیز تبریک میگم و امیدوارم سال خوب و خوشی رو داشته باشید و به موفقیت های روز افزون برسید

پی نوشت : درسال جدید سعی کنیم حرف فقط از دهنمون در بیاد و یه چیزی نگیم که بعدا توش بمونیم

پی نوشت2: درسال جدید سعی کنیم کدورتامون تبدیل به کینه نشه

پی نوشت 3 : شادزی مهرافرزون

• با سلام خدمت بازیکنان عزیز ؛

اسپیدترا سالی‌پر‌از رونق و موفقیت را برای خود و خانواده گرامیتان آرزومند است.
      اسپیدترا دومین عید خود را با شما عزیزان جشن میگیرد و هم‌اکنون میتوانید با ۲۰٪ طلای اضافه سکه خریداری کنید !

و در روز عید و تعطیلات عید 'صلحی وجود نخواهد داشت .

عید نوروز رو به شما عزیزان تبریک عرض میکنیم۸
    • سلام و عرض ادب

از طرف تیم کلاهبرداران فرارسیدن سال جدید رو تبریک میگم به همه دوستان و دشمنان عزیز

انشالله سال جدید متفاوت از چیزایی باشه که تو ذهن هامون حک شده از سال گذشته(سال نوی امسال بوی عید نمیداد)

همچنين پیشاپیش بخاطر تمام دهکده هایی که تو سال جدید قراره ازتون چیف بکنیم،اهالی دهکده هاتون که قراره آواره بکنیم، کتیبه هایی که ازتون بلند بکنیم و همرایی که ازتون دیوار بکنیم حلالیت میطلبیم.

به امید بهترینها برای همتون♥️

((تیم کلاهبرداران))
    • با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان
      امیدوارم سال خوبی در پیش رو داشته باشیم و این عید فرخنده را به همه دوستان عزیزم تبریک عرض میکنم
      شاید امسال نوروز حال و هوای همیشگی رو نداشته باشه ولی این ماییم که با شادی و خنده این غم و مشکلات ناشی از کرونا رو از یاد میبریم. امیدوارم

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Amir Naji: فقط سال نو مبارک :)) ().

پست توسط UnKnOwN ().

پست حذف شده توسط خود نویسنده ().
    • با سلام به همگی دوستان
      سال نو مبارک
      امیدوارم سال جدید براتون پر از خیر و برکت و رحمت خدا باشد.
      ایشالله بتونیم در کنار هم یک سرور پر هیجان در کنار دوستی داشته باشیم و بدون. هیچ توهینی این سرورو به پایان برسونیم . چون در آخر دوستی پابرجاست
      ارادتمندتان
      حامد باغنده
    • سلام

تجربه های دلهره آور این اواخر ، سَنَدی بود بر این مهم که نعمت سلامتی با اختلاف بزرگترین نعمت خالق مهربان است
      این نعمت بی رغیب را برای شما و عزیزانتان آرزومندم
      نوروزتان مبارک
      ارادتمند شما ؛ آرش قربانی
      Capitan SE
    • نوروز باستانی نوید دهنده بهار زندگانی یادآور شکوه ایران
      و یگانه یادگار جمشید را به شما عزیزان و همراهان این سرور تبریک میگویم

امید که سال جدید برایمان کرداری نیک گفتاری نیک و پنداری نیک به ارمغان آورد.
      <3 <3 <3 نوروز 1399 مبارک <3 <3 <3

پینوشت:امیدوارم اولین آرزوی همگیمون که سلامتی هست واسه کل دنیا و مردم عزیزمون رقم بخوره هرچه زودتر

پویا

پست توسط bi nam ().

پست حذف شده توسط T.N.T: به کاربردن کلمات حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی ().
    • New

حذف شد.

اینم میزاریم آنتی اسپم تاپ 10 زد و خورد اتحاد های سرور فینال 2 ایکس ؛

پ.ن ؛ حذف شد.
      WolFlanD © 2011

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Administrator: بحث نامربوط به سرور و ایجاد مشاجره ().