انجمن اسپیدترا

رویداد های اخیر

• Parsa.Swift

پسند (پست)
    درود فراوان خدمت همه دوستان عزیز خیلی خوشحالم که دوباره این جمع کنار هم دیگه هستیم دلتنگ همتون بودم حتی اونایی که دلتنگم نبودن;)

فارغ از نتیجه امیدورارم هر چهار ساید لذت بازی رو ببرن
    پیروز و دنباله دار باشید:*
  • MiawMiaw

پسند (پست)
    درود

به همراه تعدادی از عزیزان در شمال شرق هستیم و به بازی ادامه میدیم

شاید شاکله ی اصلی تیم ان ای این سرور در کنارمون نباشن (یا پلی نمیدن یا سایدهای دیگه رجیستر کردن) ولی خب میدونم که میدونید شمال شرق در ضعیف ترین حالت خودش هم حرفی برای گفتن داره...
  • Yaghi

پسند (پست)
    درود فراوان خدمت همه دوستان عزیز خیلی خوشحالم که دوباره این جمع کنار هم دیگه هستیم دلتنگ همتون بودم حتی اونایی که دلتنگم نبودن;)

• Yaghi

پسند (پست)
    (نقل قول از VaGNeS)

اگر نخوندی چرا انقدر با جزئیات داری تفسیر و رجز خونی میکنی؟ کم کم دارم با ورژن های جدیدی ازت آشنا میشم!
    شهر عجیبه!!!!

حله آقا میگی این سرور تایم ندارین و از اونجایی که دوست دارم طرفمون تو بهترین حالت ممکن خودش باشه

هر وقت هر
  • nightmare

پسند (پست)
    درود

شاید شاکله ی اصلی تیم ان ای این سرور در کنارمون نباشن (یا پلی نمیدن یا سایدهای دیگه رجیستر کردن) ولی خب میدونم که میدونید شمال شرق در ضعیف ترین حالت خودش هم حرفی برای گفتن داره...
  • درود

• patriot

پسند (پست)

• 33yed

پسند (پست)
    ورودت به خاک اس رو خوش اومد میگم سوتوون😁😁ایشالا گیرا باشه واست🤪
    خیلی حس عجیبیه که باز باید غر غراتو بشنوم🤣🤣

در کل خیلی خوشحال شدم از این تصمیمت و هر کمکی از دسته تیم ما بر میومد رومون حساب کن

پ.ن:سرووش یزیدتو که اون خاطره…
  • 33yed

پسند (پست)
    سلام و عرض ادب خدمت تمامی پلیر ها و بازیکنان
    در ۴ ساید
    منم تو اس ای پلی میدم کنار حسین مون
    خواستم بگم ... در جریان باشید ...
    خیلی جالبه آرمان ک زنگ زد بهم یهو لرزیدم ب خودم هاااا ولی گفتم نه بابا جواب بده عمرا بخواد بگه بیایید تراوین پلی بدیم
  • 33yed

پسند (پست)
    (نقل قول از P.Green)

عشقی پرهام جان بخدا اگر میدونستم انقدر ترسو ان با فشار نمیومدیم :D

(نقل قول از VaGNeS)

تخریب بله ولی توهین خیر! همچین جسارتی نمیکنم اگر منظورت بزدل هست که میتونی به فرهنگ نامه مراجعه کنی
    بزدلی یا ترسویی (به انگلیسی: Cowardly,