پین شده نظرسنجی سرعت سرور مقدماتی اسپیدترا

کاربران عزیز لطفا جهت استفاده بهتر و امکان ارسال پست و سایر کاربری ها ایمیل خود را تایید کنید.

• A-k گفته:

سلام 3ایکس ران کن
    3 نژاد هم بیشتر نذار . بیایم بزنیم پاره کنیم اس ای رو این سرور
    سلام دوست عزیز همه با هم رفیق هستیم اومدیم کنار هم بازی کنیم خوش بگذرونیم و اینکه رفیقهای بیشتری پیدا کنیم این طرز صحبت درست نیست ایشالله درطول بازی بیشترآشنا میشیم
  • Saoshyant گفته:

A-k گفته:

سلام 3ایکس ران کن
    سلام دوست عزیز همه با هم رفیق هستیم اومدیم کنار هم بازی کنیم خوش بگذرونیم و اینکه رفیقهای بیشتری پیدا کنیم این طرز صحبت درست نیست ایشالله درطول
    تعطیلات تابستونی تموم شده برو به درس مشقت برس نمیخواد بیایی اس ای پاره کنی
  • Felama گفته:

Saoshyant گفته:

A-k گفته:

سلام 3ایکس ران کن
    سلام دوست عزیز همه با هم رفیق هستیم اومدیم کنار هم بازی کنیم خوش بگذرونیم و اینکه رفیقهای بیشتری پیدا کنیم این طرز صحبت درست نیست ایشالله درطول
    والا تو اس ای جواب رفاقت هارو با داغون بازی دادن سرور پیش
    انشاالله این مشکل برای شما پیش نیاد
    سعی کنید تو اس ای به هرکی اندازه طویلش کاه و یونجه بدید
    بیشتر بدید هار میشن
  • Felama گفته:

Saoshyant گفته:

A-k گفته:

سلام 3ایکس ران کن

تعطیلات تابستونی تموم شده برو به درس مشقت برس نمیخواد بیایی اس ای پاره کنی
    تعطیلات ما تازه شروع شده خوشگلم
  • A-k گفته:

سلام 3ایکس ران کن
    3 نژاد هم بیشتر نذار . بیایم بزنیم پاره کنیم اس ای رو
    کل کل نکن باهاشون تو بازی حرف واسه گفتن زیاد داریم باهاشون
    به بچه ها هم بگو کسی کلا تو فروم نیاد
    کسی ام اینجا وجود نداره چرت و پرت بگه
  • A-k گفته:

33yed گفته:

A-k گفته:

سلام 3ایکس ران کن
    سلام داداش از کدوم ساید میخواید پاره کنید :)
    اگه خدا قسمت کنه یا ان دبلیو یا ان ای
    توکل بخدا :)
    بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد
  • یکی بود آخر سرور پیش تو اس ای میگفت :
    من مرد نیستم اگه یبار دیگه بیام تو اس ای بازی کنم .
    شنیدم باز داره تیم جمع میکنه واسه بازی تو ساید اس ای <X <X <X
    مرد حرف میزنه پاش وایمیسته مشتی X( X(
    اس ای چی میده بهت که هنوز داری واسش جون میکنی :thumbdown: :thumbdown:

نظرت رو عوض کردی میدونی کجا پیدام کنی
    بلاخره ما میتونیم با هم کنار بیایم :thumbup:
    ولی نه با بازی تو ساید جنوب شرق

یاحق
  • 33yed گفته:

A-k گفته:

33yed گفته:

A-k گفته:

سلام 3ایکس ران کن
    سلام داداش از کدوم ساید میخواید پاره کنید :)
    اگه خدا قسمت کنه یا ان دبلیو یا ان ای
    توکل بخدا :)
    :thumbup:
  • norollah گفته:

چه رویی داری تو وقتی که توی هجوم ما 600کا بودیم تو 70تا کا بودی کل همری که داشتی زدی به ناتارها که رنک بگیری اونرتبه دومی شرافت داره توی سرور های شلوغ که اصلا پلیر نوبم حسابت نمیکنن به خاطر همون زدنها بود که بردیم البته مدونم که نمیفهمی ادمی که بگه معماری بدرد واندر نمخوره انتظار بیشتر از این هم نمیره خلاصه انشالله سرور های بعدم ببازید چون عادت کردین میگم ها خخخخخخخخخخخخ

ولی شاد باش که دیگه همچین سروری گیرت نمیاد بری ناتار بزنی رتبه بگیری و گرنه توی جمعیت دف جایی نداشتی فقط حرف بزن تیم بودی تو دشمنیت باناتار هستش که اونم هر سرور هستش پس برو بازیت بکن :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

پسرخوب ببین کسی تورو میشناسه میای پست میزاری ؟؟؟؟؟
    بنده خدا خسته شدیم از بس 100کردیم برو بزار بزگترهای سایدت بیان صحبت کنن

و اینکه اگر من سعید مصطفی بام که باز باید ببازی باخت دیگه سرطان نیستش که بعد یه مدت از یادت میره مثل قبلی ها
    پند (انکه خورد مرد میدان شد انکه زد خار میدان شد ) عجب

کی اعلام میشه سرعت سروو زمانش تا اسپم ه زیاد نشده
    بحث ناتار زنی راه ننداز خودت هم مثل تراکتور مش رجب داشتی ناتار درو میکردی فقط مونده بود کپ ناتار که نمیتونستی بزنی وگرنه همونم میزدی =))
    منتها کیفیت همر داریم تا کیفیت همر ؛ زورتو زدی نتونستی بگیری درکت میکنم تا آخر عمر رو دمت میمونه بزار یادگاری بمونه مهر ما باشه روت :thumbup:

اصلا بحث واندر نیست گل پسر همین که پوز امثال تو رو به خاک و خون بکشیم خودش یه دنیا عشق و حاله :thumbsup:

من بازی میکنم امثال تو رو بزنم تو هم واسه یه نفر دیگه بازی کن که ته سرور یه پولی بزاره تو جیبت =)) شب و روزت رو هم توی بازی سپری کن عمو جون چون توی دنیای واقعی کسی تو رو به چرتکه نمیاره

توی متای سه به تک بردی گل پسر تازه ادعات هم میشه ؟؟؟ خوبه نصف کتیبه های سرور دست ما بود ، کل مرتاض بزرگا و منحصرش دست ما بود =)) رو اکانت مولتیمون هم کتیبه بود عرضه نداشتین یه فیک بزنید رو اکانت من یه بار هم پلن اومدین دیوار مالی نصفه نیمه برگشتین تو همون سوراخ موشتون =))

ولی من لینک زدن همتون رو دارم :thumbsup:

توی سرور شلوغ هم میزنمت بچه خوشگل، هرچند اسپید 5 ایکس فارم بودی غارتت میکردن لینکاش موجوده ها =)) فقط اینبار نپیچون و نرو ؛ بمون تا تهش حتی اگر اسپیدش 3 بود، تا یه بار جلوی بچه های اسپید هم فارم بودنت رو اثبات کنم :thumbsup:

خلاصه من همون اول گفتم بازم میگم نه هدف واندره نه چیزی سه نفر هستن وجودشو دارن بیان ، وجودشو ندارن هم نیان ، من به عشق همین سه نفر میام خلاصه :D <3

پ.ن؛ رو مال بقیه اسکی نرو گلم، نه تو اسپید قبل نه اسپید قبل ترش تو نبودی که صد کنی، پس از رو مال بقیه بالا نرو تو فارم اون تیمی که از روش داری اسکی میری هم نیستی، تو فقط حکم دقلک رو داری که بیای جوک بگی برات بخندیم ،

پ.ن؛ از پست بعدی باید کم کم لینک ها رو هم رو کنم :thumbup:
    WolFlanD © 2011
  • با سلام و احترام ؛

سپاس گذاریم از نظرات ارزشمند و‌ سازنده ی شما عزیزان ، قدر دان حمایت های شما هستیم...

طبق نظرات فوق شما عزیزان ، سرور بعدی اسپیدترا باسرعت 3x و 3 نژاده در‌ تاریخ × پنجشنبه 28 شهریور 1398 ساعت 18:30 × شروع خواهد شد ...

این سرور مقدماتی خواهد بود با جایزه ی 5 میلیون تومانی !
    سرور بعدی قطعا 2 ایکس میباشد و فینال رسمی اسپیدترا خواهد بود .

میتوانید در تاپیک اعلام آمادگی به بحث های مربوطه راجب سرور بپردازید .

با آرزوی موفقیت برای بازیکنان
    ارادتمند
    مدیریت اسپیدترا