پین شده نقد و بررسی سرور اسپید راند 2 |آغاز 10 خرداد 1398|

کاربران عزیز لطفا جهت استفاده بهتر و امکان ارسال پست و سایر کاربری ها ایمیل خود را تایید کنید.

• درود

بلاخره نوبت ماهم شد که پست اخر بازی رو بزاریم

اول از همه خیلی تشکر میکنم از تیم مولتی هانتری و تیم مدیریت اسپید ترا برای فراهم کردن مکانی برای جمع شدن همه دوستان کنار هم

این سرور تعدادی دوست جدید پیدا کردم که خیلی خوشحالم در کنار اونا بودم سامان . بابک. کاوه. امیرحسین. میثاق و علی مهری گل..
    تورج جان و ساناز خانوم . میثم سینیور .حامد . محمد . ادریس . حمید . امیر ازراعیل و نعمت گل تشکر میکنم از همتون

یه تشکر خشک و خالی هم از دوال اکانتم میکنم که واقعا اگر اون نبود همین 400کا گرز هم نداشتم من دمش گرم با وجود مشغله کاری
    یه تنه اکانت و کشید بالا حداقل همین گرزی رو هم ساخت

از همتون تشکر میکنم که این سرور در کنار ما بودین و برای ساید تون تلاش کردین و باعث این برد شیرین شدین

و تبریک میگم به دوستان se و sw بابت تمام همراهای زیباشون و مخصوصا دف فوق العاده ای sw

رضا انزلی گل که اگر نبود این سرور هم من بازی نمی کردم (یعنی کلا بخاطر اون دارم بازی میکنم)

Omid x3x با وجود این که جنوب شرق بازی میکنه ولی همشیه تو قلب ما جا داره

پ ن تورج جان دوست داریم :thumbsup:

کلا واندر واس ماس کسی سمتش نیاد

سعید کستل

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Castle ().

• با سلام به تمامی بازیکن های سرور 3 ایکس اسپیدترا

ضمن تبرک به ساید برنده برای 100 کردن واندر ، امیدواریم در این سرور لذت کافی رو از بازی برده باشین و تیم اسپیدترا آرزوی بهترین هارو برای شما عزیزان در تمامی مراحل زندگیتون داره ...

(تاپیک بسته شد)

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

به امید دیدار در سرور های بعدی

سپاس

مدیریت اسپیدترا