نظر سنجی سرور بعدی اسپیدترا 3یا5 ایکس؟

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

کاربران عزیز لطفا جهت استفاده بهتر و امکان ارسال پست و سایر کاربری ها ایمیل خود را تایید کنید.

• با سلام خدمت بازیکنان عزیز :

عزیزان این تاپیک جهت نظرسنجی شما بوده تا ببینیم چه سرعتی برای سرور بعدی قرار بدیم !
    کسانی که با سرعت 3 ایکس موافق هستند اعلام کنند.

کسانی که با سرعت 5 ایکس موافق هستند اعلام کنند.

سرور در هفته ی اول بهمن ماه شروع خواهد شد و جایزه ی 5 میلیون تومانی رو با خود به همراه داره .

مشکلات گذشته و ایرادات نیز رفع و در حال رفع شدن میباشند.

#منتظر نظر های شما هستیم !
    پس از دریافت نظر های شما تاپیک اعلام آمادگی باز خواهد شد !

باتشکر
    مدیریت
    اسپیدترا
  • قطعا دلمون برای پنج ایکس بیشتر تنگ شده

مخصوصا وقتی فهمیدیم که ایران قرار نیست اون سرورو برگذار کنه !

شخصا حاضر نیستم اونقدر سنگین خرج کنم تهشم به نصف خرج رقبامون نرسه همه چی وطنیش خوبه بخصوص اینجا که دیگه همه میشناسنش :D

توصیه میکنم تغییرات جالب پنج ایکس رو هم دنبال کنی و در صورت امکان اضافه

بنظرم سرور جذاب و احتمالا شلوغی میشه یه چیزایی‌هم شنیدیم درباره پلیر ها

ما که هستیم با تیم انشالله

WiNNeR
    Fear Ts20
  • farzad punisher گفته:

اقا جان زن بچه اولاد سه ایکس بزارید ما ی باباییو بزنیم همچین بترکونیم از سه ایکس بره از 5 ایکس دربیاد :P 8o :thumbsup:
    سلام
    به به چه خوشحالم که اینجا هستی
    5ایکس یا 3ایکس گذاشت بیا عزیزم ، ما اینجا قراره بیایم لذت ببریم.
    توهم باش فرزاد جون.
    حتما باشیا فرزاد جون ، من این سرور فقط به خاطر گل روی تو دارم میام !!!
    کاره من به کجا رسیده که تو میخوای منو بزنی :D
    کلا کل کل با تورو دوس دارم :D
    عجب !!!

پ ن : من کی جون زنم رو خوردم عزیزم ؟
    پ ن : اسکرین و ویس خواهش هات رو دارم که نزن نزن !!!

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط best player ().

• best player گفته:

farzad punisher گفته:

اقا جان زن بچه اولاد سه ایکس بزارید ما ی باباییو بزنیم همچین بترکونیم از سه ایکس بره از 5 ایکس دربیاد :P 8o :thumbsup:
    سلامبه به چه خوشحالم که اینجا هستی
    توهم باش فرزاد جون.
    عجب !!!

بچه ها من با اجازتون ی چند موردو توضیح بدمو بریم دیگه مابقی حرفامون بمونه تو روند سرورهایی که از این به بعد ران خواهد شدو این لیدر جدید اس ای که میخواد با جون همسر محترمش سیاست بزنه ....
    یادمه راند سه وقتی زئوس کلا اس ای از کار انداخت دکتر هانی و حاج احمد امدن با منو تورج نزدیک سه ساعت جلسه گزاشتن خب من از راند یک اسپید ایران 3.6 دف کر ان ای بودمو تا به امروز تو تمام سرورها ایران لیدری کردم اون شب اس ای نیازمند بودو باید بهش کمک میشد از ما چی میخواستن چشمانن عقاب تورج هم گفته من جنازمو رو دوش اس ای نمیزارم نمیدم که نمیدم دیونه نیستم بازی که بردمو سر کتیبه دادن به اس ای خراب کنم زئوس منو بزنه...
    وقتی دیدم نه واقعا موضوع جدی هستو قرار نیست چشمان به اس ای داده بشه تا صبح مخ خوردم که بدیم اس ای رفیق های ما هستن درسته ارش توتال زئوس رفیق بسیار عزیز منه ولی همون قدرم از این ور رسول رفیقمه و من به خاطر رسول حاضر شدم کتیبه بیاد رو اکانت من از رو اکانت من بره که عواقبش به پای من نوشته بشه که بعد دو ساعت از رفتن چشمان عقاب شروع شده ی 7 الی 8 تا همر توپول مهدی اواتارو هادی لئو انداختن وسظ که جوری منو بزنند برای همه درس بشه هر کی رو حرف زئوس حرف بزنه اخر عاقبتش میشه فرزاد..
    اما زئوس ی جارو اشتباه حساب کرده بود این کسی که که قرار بود درس عبرتش کنند سر اس ای فرزاد پانیشر بود نه زدنم ممکن بود اون راند نه اگرم میزدن دیگه باید هر راند با کینه من کنار میامدن واسه همین ارش قبول نکرد به من اتک داده بشه چون من اون راند نزدیک 4 میل دف تو نهایت یک ساعتیم داشتمو زدن من باعث نابودی کل همرهای زئوس و دشمن تراشی میشد چون ارش کلی سیاست زده بود من جذب زئوس کنه چون میگفت تو وقتی ان ای هستی پلن های من خراب میشه به خاطر تو مجبورم خیلی چیزهارو انجام ندم به هر حالش من با ارشی که اینقدر رفیق بودمو بچه محلم بودو تو ی مدرسه درس خونده بودیمو به خاطر گل روی لیدر بزرگ اس ای (رسول) که تا اون لحضه 10 سرور کنار هم بازی کرده بودیمو کل خاطره داشتیم چشمانودادم که اس ای هم تونست ریل زئوسو بخونه همر جناب دکتر هانی هم سیو موند بیچاره دکتر اخر بازی چقدر ازم تشکر کرد چقدر از خجالت کار بزرگی که براش کردم در اومد حساب کن سینتو سپر کنی واسه رفیقات بعد خودشون چاقورو بکوبن وسظش بیخیال مهم رسوله که برام همیشه ارزش داشته و مهدی بلور لرد هادیم که گل سر سبد فهمو شعور وشخصیت هست ..
    اینو گفتم مروری باشه بر این که من با رفیقام رو بازی میکنم اهل سیاست زدنم نیستم من تو تراوین رو بازی میکنم کلا نه سیاست میزنم نه هیچ چیه دیگه چون 12 ساله مربی بدنسازی هستمو همیشه گفتم از رو شمشیر بکشید از پشت بزنید برید طبیعت بدجور ازتون خون بها میگیره برای همین تو تراوینم همیشه رو بازی کردم....
    اقا مسعود گل شما وقتی به من زنگ زدیو گفتی جون ...... تا لول 80 منو نزن من پلن اس ایو چیده بودم ته دیگشم خورده بودیم لیدر من امیر حسین به من گفت فرزاد نکننننننننننننننننن زحمت هممونو به باد هوا نده این با جنوب غرب حرفاشو زده میخوان مارو بزنند داره خرت میکنه زدم تو دهن این بچه گفتم نههههههههههه مسعود لیدر اس ای هست و محاله کسی که تو مجموعه رسول بازی کرده باشه از پشت بزنه منو حتی پیام تبریکت هم براش فوروارد کردمو گفتم نیگاه امیر بهمون تبریک هم گفته اینا بازی ندیده نیستن اینقدر هم دیوانه نیستن بخوان همچین ناروی بزرگی بهمون بزنند چون واندرو 100 میکنی تموم میشه اگر نارو بزنه میدونی چه عواقب سنگینی براش داره محاله مسعود نارو نمیزنه اتک هایی هم که میده هیچ کدومو ولش نه اینزرت کنید نه چیزی فیکه..
    با رسول وقتی قرار میزاشتیم دقیقا همین بود دیگه من حتی اردوگاهم باز نمیکردم چون میدونستم رسول حرف زده تمامه دقیقا اقا مسعود همین رفتارم با تو کردم من حتی اردوگاهم باز نکردم ببینم داری چیکار میکنی هولدرها وامیر حسین تو سرشون میزدن فرزاد تو دیونه شدی بابا پلنش لو رفته این میخواد مارو بزنه بهت دروغ گفته گفتم نه اقا تو چی میگی واسه من فتوا ندین من با اس ای کلی ساله دادمو گرفتم اینا حرفشون واسه من سند ول کنید اقا برید صدش کنید بیخودیم شر درست نکنید اینجوری بهتره اس ای هم نمیزنیم راحت تموم میشه یعنی رسول لیدر بزرگ اس ایو با تویی که بعد رفتن بچه های اس ای تو راند 4 یکی کردم ببین چقدر پیش من مقامت بالا بود چرا ؟
    چون اجدادت مرد بودن رسول حرف که میزد همون بود برای همین تو درگیری سنگین میامد میگفت فرزاد همرتو بده میگفتم بفرما همون جوری که راند سه اینو ثابت همه کردم من بالای رفیق از همه چیم میگذرم چقدرم دکتر هانی بنده خدا تلافی کرد کار بزرگ منو من اخرین همرهامو راند سه کشیدم چون وقتی دیدم دکتر هانی کسی که من شرفشو خریدم ته بازی سر واندر دو تا کلفتم بارمون کرد کلا از راند بعدش تصمیم گرفتم فقط برای بچه ها کمکی باشم دلو دماغم نمیرفت بازم خودم همر بکشم مهدی بلور راند 4 با رسول و بقیه اومدن با اقتدار واندرو 100 کردن کل سرور هم با هم گفتیمو خندیدیم شوخی هامون ی بابایی برداشته بود زده تو فروم اره فرزاد التماس میکرد اره اقا فرزاد پانیشر همیشه التماس میکنه نزنند منو مهم پلیرهام هستن که به چشم میبینند که شاه بازیه سه ماه حالا دیگران بگن فرزاد التماس میکنه من فقط واسم مهمه پلیرهام بهم اعتقاد دارن و اینی که همشون ی چیو خوب میدونند پنلر فقط فرزاد لانچر فقط فرزاد ...
    حالا حی بگین من التماس میکنم والا ما تو سه ماه بازیو کسیو نمبینیم که بخوایم بهش التماس کنیم ..
    بله اقا مسعود اگر ما رو حرف شما حتی در اردوگاهمون باز نکردیم چون ی عقبه 12 ساله پشتت بود برادر چون جد تو رسول این شرفو برای اس ای به یادگار گزاشته بود وگرنه خودت خوب میدونی کسی تو ایران نمیتونه نه لانچری منو کنه نه پنلری منو بره کل دمو دستگات کار یک شبم بود مطمئن باش اگر خطر بودی مثل ان ای هفته دوم کتیبه 4تا هم از تو نان کپ میپروندم اینقدر کبریت بی خطر بودی ما هر پلنی میرفتیم اس ایو حساب نمیکردیم چون اس ای نه رسول داشت ن بازیکن های بزرگی مثل مهدی بلور حالا تو این نامردیو به من کردیو اسمشو گزاشتی سیاست...
    اصلا اینارو هم که حساب نکنیم تو بهترین بازیکن دنیای تراوینم باشی منم ی بنده حقیر نووووووووووووووب دوزاری بازم تو دیگه نمیتونی ارامش داشته باشی فقط خدا باید به دادت برسه من بمیرم چون اگر عمر باهام باشه روزهای ترسناکیو تجربه میکنی کلا من نزنمت هم تهدیدت بکنم دیگه پلی بدی خواب راحتم نداری شبو روزت میشه کابوس هر کسیم تورو به لیدری قبول کنه همرش تارگته منه لیدری که سر ی بازی بردن میاد به بزرگ ترهاش دروغ میگه از تو ساید من 200 ک گرزی که علی مهری بدبخت درست کرده بودو بلند میکنه کلا هیچ خط قرمزیو رعایت نمیکنه خیالت راحت نابود میشه اون یارو پادریه مارو که بردی اسمشو گزاشتی خان نشون میده چقدر نوبی این بابا دو تا اتکو با هم نمیتونست بزنه اینقدر بی خاصیت بود بهش گفتم دیگه به من پیام نده اومد خودشو فروخت اس ای پسر جان سعی کن مرد جمع کنی دور خودت وگرنه ی مشت خود فروخته که نشد تیم ....
    من برای زدن تو هیچ خط قرمزی ندارم تو اس ای اکانت میزنم هر کاری که فکرشو کنی میکنم من با رفیقام رو بازی میکنم اما از پشت بخورم خونو با خون میشورم داداش تو خدا تیمت هم خدایان من ی ادم تکو تنها این ------------- اینم + پلیر یا لیدری به اسم مسعود و اکانتی به اسم بست پلیر اگر تونست دیگه بازی کنه کل بچه های تراوین از قدیم تا جدید بیان ی توف بندازن به من برن کلا نمیزارم داداش بازی کنی تو صدتا سوراخم قایمت کنند باز من اینقدر به خودم مطمئن هستم که میگم تو میخوری تو اگر پلنر یا پلیر حرفه ای بودی تو سه ماه بازی بلعخره ی حرکتی ازت میدیدم هیچی بلد نیستی نه تجربه پلنری داری نه لانچر درست حسابی هستی که بخوای همینارو اوستای کار بشی باید حداقل 20 سرور لیدری کنی کتک بخوری تا اوستای کار بشی بیخودم نیا الان باز ادعا کن فضای مجازی نمیشه حسابتو گزاشت کف دستت خود خوریه واسا سرورها شروع بشه بیابشین بازی کن
    بیا مثل راند 5 تو ارمش واسه خودت سوپر همر بکش پروندت خراب شد اقا مسعود...
    من به علی مهری فحش میدم چون پسورد واندرو بدون اجازه من گرفته بود خودشم میدونه این کارش ته ته اشتباه بوده و حقش هم همون فحش ها بود من زحمت 50 تا بازیکنو به رفیقم نمیفروشم ماست مالیش هم نمیکنم میان وسط تیمم میگم اقا اینجوری بود اینجور شده من سر اینی که رو حرف تو قسم خوردمو گفتم مسعود بچه اس ای هست حرفش دو تا نمیشه از 50 تا بازیکن رسما عذر خواهی کردم تعهد دادم خودم ی تنه کاری کنم بچه ها بین خودشون از عملکرد من راضی بشن چون پلیرهای من میدونند من یکیو تارگت کنم بلعخره میزنمش خدایان هم باشه ی سوراخی وا میکنم میرم سراغش پس تیمم بهم فرصت داده جبران کنم شوخی که نبود سه ماه بهترین ساید بودن اینقدر همر داشتن دو تا سرور بقلیم هم میزدیم اما وقتی امیر حسین اومد بهم گفت بفرما اقا فرزاد خوردی خوردی دیگه صفحه تراوینو باز نکردم این درد داره داداش ی لیدری با تجربه و سابقه من جلوی پلیرش کوچیک بشه اگر مردونه زده بودی میگفتیم عجب پلیری دمش گرم ولی این که تو دروغ بگیو من جلو لیدرم سکه ی پول بشم گفتم فقط خدا باید باهات یار باشه من بمیریم وگرنه نفس داشته باشم با تراوین باید خداحافظی کنی اقا مسعود گل بیخودیم خودتو به ما نچسبون اس ای ساید بزرگیه بچه هاش تورو لیدر کردن تو هم به عنوان نماینده اس ای اومدیو کاری کردی که هم ابروی خودتو بردی هم به پلیرهای اس ای ضربه زدی هم مایه ننگ کارنامه پر افتخار لیدریه اس ای شدی جالبش اینه خط قرمز هم نداری دروغ میگی کلاه برمیداری جون عزیزاتو قسم میخوری پادریه مارو میکنی خان هوووووووو این همه سال لیدرهای اس ای ابرو خریدن ببین اخرش چی شد یکی اومد توف کرد تو هرچی شرفو حیثت که اس ای واسه خودش جمع کرده بود

ادامه در پست بعدی ..

یاد تو پرچم صلحیست میان شورش این همه افکار !
  • best player گفته:

farzad punisher گفته:

سلامبه به چه خوشحالم که اینجا هستی
    توهم باش فرزاد جون.
    عجب !!!

خدایی سرورهای دیگه هیچ توتالی حرفتو قبول نمیکنه باهات متا هم کنه 6گوش حواسشو جمع میکنی ی جوری دورت بزنه چون دیگه ابرو نداری پسر جان لیدری یعنی اعتبار یعنی حجت حرفت یعنی نفوذ پیش سایدهای دیگه اومدی واسه ی لیدریم زیر رو کشیدی که کل تراوین و لیدرهاش حداقل هر سه روز ی بار باهام تماس دارنو جویا میشن مسائل تراوینو ایرانو ازم خلاصه اقا مسعود حی نیا این جا از بزرگی هات بگو بزرگی که رو دروغ قسم ناموس و همه خالی بندی هات استوار شده باشه بزرگم بمونی کسی که تو بازی دست راست خودت حسابش میکنی بهت میزنه و میره دو سروره لیدر شدی هنوز خیلی مونده تا بفهمی چه ضربه بزرگی به خودت زدی ایندت این میشه نهایت ی راند دیگه لیدری بعدشم جنگ قدرتو لیدرهای جدید میانو ساید هم بدش نمیاد لاعقل لیدری سر کار باشه که حرفش برو داشته باشه دشمن قسم خورده هم نداشته باشه اسمش بازیه باا ا ا ا ا ازی یعنی بیایی دور دوستات جمع بشی دوئل کنی تهش رفیق 6 دونگ و رقیبت باشی منو تورج شدید ترین دشمنیو کردیم اما تورج مرد بود شمشیر از رو میبست میامد تو صورتت زل میزد میگفت ازت خوشم نمیاد میخوام باهات درگیر بشم اینو میگن لیدر هم با هم برادری کردیم هم رقابت کردیم هم به موقعش کنار هم وامیسیم پلی میدیم اما تو چی جون عزیزاتو قسم میخوری و همه اون صحبت ها که پاکشون کردی ولی شاتشو گرفتم بچه ها میتونند پی وی ازم بگیرن کردیو ما هم ی حسابی به اندازه بزرگیه رسول روت باز کردیم اما چه افتضاحی سر ی واندر بردن به بار اوردی چنان دشمن هایی واسه خودت تراشیدی که هر سرور سه ایکس ران بشه بخوای بازی کنی هر ساعت برات یک عمر میگذره خلاصه اقا مسعود خودتم بکشی دیگه همه میدونند تو واسه واندر 100 کردن جون عزیزهات هم قسم میخوری و اصلا انسانیت برات مهم نیست امیر حسین بهم میگفت فرزاد این نارو میزنه حالا ببین من پیش خودم میگفتم یعنی این مسعود اینقدر دیوانه شده یا این راند راند اخرشه میخواد رکب بزنه به ما کلا تا وقتی امیر بهم گفت خوردی خوردی باورم نمیشد ی لیدر سر ی راند هستو نیست خودشو بریزه تو اتیش من از اون لحضه دیگه صفحه تراوینو باز نکردم اما وقتی بازم کنم مستقیم میام سراغت از روز اول بازی به پروپات میپیچم تا ته بازی هیچ خط قرمزی هم ندارم هر کثیفی هم تو تراوین به فکرت نرسه انجام میدم از هیچی دریغ نمیکنم همین که ارمشو ازت بگیرم بسه هر کی میخواد 100 کنه هر کی میخواد سوپر همر بکش هر کی میخواد منو بزنه صفر کنه من فقط میام تورو بزنم اس ای یا باید از واندرش نگهداری کنه یا دف بده به تو سوپر همر دیوار کنه چون میام که همر بکشم اخرین همری هم که کشیدم یادمه زئوس همر منو معامله کرد که من نزنم عوض اونم ان ایو نزنه اون موقعه ها یادت نمیاد بابا جون پلیر ساده بودی الانم همونی بچه های اس ای گندت کردن من کوچیکت میکنم شک نکن میخوام بیام اس ای باقالی بفروشم شرف داره به اینی که جون ناموسمو سر ی بازی قسم بخورم پشت تلفن بوغر کنم اشک تمساع بریزم .....
    اون اسکرین که تو میگی این بود که گفتم بیخیال تو که حریف نمیشی پس بزار بازی تموم بشه ما هم دیگه پلن نیاییم رو اس ای که بوغر کردی گفتی دو هفته هست با همسرم بیرون نرفتم فرزاد نمیدونی چه زجری دارم میکشم تورو خدا بازیو زود تموم کن من برم به خانوادم برسم بوغزم کردی همچین دروغو ریاحو خوب بازی کردی من با 37 سال سن دلم واست سوخت همه دق دقم این شده بود حی بچه هارو کنترل کنم گیر ندن اس ایو بزن بازی تموم بشه اخه بچه جان ی چی بگی که فردا قادر به عمل کردنش باشی همین الان بازی شروع بشه میری تو سوراخ ته بازی در میایی کاری که این راند کردی من فقططططططططططططططط اون جونی که قسم خوردی نگهم داشت گفتم محاله کسی سر ی بازی اونم بچه اس ای باشه بخواد رکب بزنه همه شاهدن به اون خدایی که اون بالا سرمون هست همین الان بازیو استارت کنند تو صد تا سوراخ پیچ در پیچ قایم میشی اخه پسر جان تو لیدر باسابقه پلنر لانچر انالیزور چیزی نیستی که ما حساب کنیم بگیم فلانی بازی بلده ی تارگتی از راحت الحلقوم راحت تر میخوری منم اینجا اگر توضیحات دقیق دادم برای اینه هم تیم خودم کامل داستان از زبانم بشنوه هم قولی که تو شورای تیمم دادم که شخص تو به خاطرها میپیوندی خدایی زدن تو کلا پلنم هم نمیخواد ولی من چون به حرف تیمم گوش نکردمو بوغزت گوشمو کر کرد مجبورم کل داستانو تو فروم بنویسم تو این وقت که همگان بدونند چی شد شمال غربی که اونقدر قوی بود یک شبه بچه ها همه ول کردن بازیو بله به خاطر اینی که همه گفتن بزنشون من گفتم نه جان خانوادشو قسم خورد بیخیال تجربه تازه لیدریشه نمیخوام فردا بگه رو حرفت وانسادی من هنوزم باور نمیکنم یکی واسه ی راند بردن بازی اینجوری انسانیت و اعتبارشو داغون کنه ..

حالا بیا اینجا بنویس ای میزنم ای میکشم ای فرزاد پانیشر هیچی نیستی همرو هم بگی مردمو گول بزنی خودتم میتونی گول بزنی ؟
    قدرت بازی منو همه میدونند غیر این بود تو سه ما تو خفا زندگی نمیکردی که نکنه من یهو یادم بیفته اس ای هم داره بازی میکنه کلشو هم نوشتم همگان بدونند
    ما با همه از رو شمشیر میزنیم بچه ها هیچیم نیستیم ی باقالی فروش ساده هستیم ولی جایی که اکانت بست پلیر و لیدریه این اقا باشه بچه های اون ساید باید هر جور بازیه کثیفو به جون بخرن منم دیگه تا اطلاع ثانوی کلا معلوم نیست کجام ایشون میگه من گندم با اسم اکانت خودش میاد ثبت نام میکنه بازیم میکنه واندرم 100 میکنه ما هم بلعخره از ی جایی در میاییم بیس بازیه ما رو همون سه ایکسه و چون باید سه ایکس واسیم که تاریخ لیدرمون عقبو جلو نشه سه ایکس بازی میکنیم ایشونم تو هر سه ایکسی مشاهده کردیم درجا خدمتشون میرسیم ی دست باقالی تازه بدیم نوش جان کنه ..
    ما سه ایکس بازیم تو همون سه ایکس هم که سیاست زدی همون جا به صلیب خواهیم کشیدت خدایی اینقدر نوبی همه میگن فرزاد خودت برو سریع جمعش کن بیا خخخخخخخخخخخخ اتحادی که پا دریمون خانش باشه خب دو شبم کار نداره ..
    حالا به هر حال این جا فضای مجازیه کل کل هم خودخوریه ایشاالا سه ایکس ران شد همگان خواهند دید این بچه لیدر چقدر میتونه دووام بیاره ..

پ ن :سه ایکس یا پنج ایکس اسپید ترا که شروع شه ، پلی میدیم کلا میخوایم تو دامین رسول بازی کنیم :saint: <3

با احترام - فرزاد پانیشر

• farzad punisher گفته:

best player گفته:

farzad punisher گفته:

سلامبه به چه خوشحالم که اینجا هستی5ایکس یا 3ایکس گذاشت بیا عزیزم ، ما اینجا قراره بیایم لذت ببریم.
    توهم باش فرزاد جون.
    عجب !!!

خدایی سرورهای دیگه هیچ توتالی حرفتو قبول نمیکنه باهات متا هم کنه 6گوش حواسشو جمع میکنی ی جوری دورت بزنه چون دیگه ابرو نداری پسر جان لیدری یعنی اعتبار یعنی حجت حرفت یعنی نفوذ پیش سایدهای دیگه اومدی واسه ی لیدریم زیر رو کشیدی که کل تراوین و لیدرهاش حداقل هر سه روز ی بار باهام تماس دارنو جویا میشن مسائل تراوینو ایرانو ازم خلاصه اقا مسعود حی نیا این جا از بزرگی هات بگو بزرگی که رو دروغ قسم ناموس و همه خالی بندی هات استوار شده باشه بزرگم بمونی کسی که تو بازی دست راست خودت حسابش میکنی بهت میزنه و میره دو سروره لیدر شدی هنوز خیلی مونده تا بفهمی چه ضربه بزرگی به خودت زدی ایندت این میشه نهایت ی راند دیگه لیدری بعدشم جنگ قدرتو لیدرهای جدید میانو ساید هم بدش نمیاد لاعقل لیدری سر کار باشه که حرفش برو داشته باشه دشمن قسم خورده هم نداشته باشه اسمش بازیه باا ا ا ا ا ازی یعنی بیایی دور دوستات جمع بشی دوئل کنی تهش رفیق 6 دونگ و رقیبت باشی منو تورج شدید ترین دشمنیو کردیم اما تورج مرد بود شمشیر از رو میبست میامد تو صورتت زل میزد میگفت ازت خوشم نمیاد میخوام باهات درگیر بشم اینو میگن لیدر هم با هم برادری کردیم هم رقابت کردیم هم به موقعش کنار هم وامیسیم پلی میدیم اما تو چی جون عزیزاتو قسم میخوری و همه اون صحبت ها که پاکشون کردی ولی شاتشو گرفتم بچه ها میتونند پی وی ازم بگیرن کردیو ما هم ی حسابی به اندازه بزرگیه رسول روت باز کردیم اما چه افتضاحی سر ی واندر بردن به بار اوردی چنان دشمن هایی واسه خودت تراشیدی که هر سرور سه ایکس ران بشه بخوای بازی کنی هر ساعت برات یک عمر میگذره خلاصه اقا مسعود خودتم بکشی دیگه همه میدونند تو واسه واندر 100 کردن جون عزیزهات هم قسم میخوری و اصلا انسانیت برات مهم نیست امیر حسین بهم میگفت فرزاد این نارو میزنه حالا ببین من پیش خودم میگفتم یعنی این مسعود اینقدر دیوانه شده یا این راند راند اخرشه میخواد رکب بزنه به ما کلا تا وقتی امیر بهم گفت خوردی خوردی باورم نمیشد ی لیدر سر ی راند هستو نیست خودشو بریزه تو اتیش من از اون لحضه دیگه صفحه تراوینو باز نکردم اما وقتی بازم کنم مستقیم میام سراغت از روز اول بازی به پروپات میپیچم تا ته بازی هیچ خط قرمزی هم ندارم هر کثیفی هم تو تراوین به فکرت نرسه انجام میدم از هیچی دریغ نمیکنم همین که ارمشو ازت بگیرم بسه هر کی میخواد 100 کنه هر کی میخواد سوپر همر بکش هر کی میخواد منو بزنه صفر کنه من فقط میام تورو بزنم اس ای یا باید از واندرش نگهداری کنه یا دف بده به تو سوپر همر دیوار کنه چون میام که همر بکشم اخرین همری هم که کشیدم یادمه زئوس همر منو معامله کرد که من نزنم عوض اونم ان ایو نزنه اون موقعه ها یادت نمیاد بابا جون پلیر ساده بودی الانم همونی بچه های اس ای گندت کردن من کوچیکت میکنم شک نکن میخوام بیام اس ای باقالی بفروشم شرف داره به اینی که جون ناموسمو سر ی بازی قسم بخورم پشت تلفن بوغر کنم اشک تمساع بریزم .....اون اسکرین که تو میگی این بود که گفتم بیخیال تو که حریف نمیشی پس بزار بازی تموم بشه ما هم دیگه پلن نیاییم رو اس ای که بوغر کردی گفتی دو هفته هست با همسرم بیرون نرفتم فرزاد نمیدونی چه زجری دارم میکشم تورو خدا بازیو زود تموم کن من برم به خانوادم برسم بوغزم کردی همچین دروغو ریاحو خوب بازی کردی من با 37 سال سن دلم واست سوخت همه دق دقم این شده بود حی بچه هارو کنترل کنم گیر ندن اس ایو بزن بازی تموم بشه اخه بچه جان ی چی بگی که فردا قادر به عمل کردنش باشی همین الان بازی شروع بشه میری تو سوراخ ته بازی در میایی کاری که این راند کردی من فقططططططططططططططط اون جونی که قسم خوردی نگهم داشت گفتم محاله کسی سر ی بازی اونم بچه اس ای باشه بخواد رکب بزنه همه شاهدن به اون خدایی که اون بالا سرمون هست همین الان بازیو استارت کنند تو صد تا سوراخ پیچ در پیچ قایم میشی اخه پسر جان تو لیدر باسابقه پلنر لانچر انالیزور چیزی نیستی که ما حساب کنیم بگیم فلانی بازی بلده ی تارگتی از راحت الحلقوم راحت تر میخوری منم اینجا اگر توضیحات دقیق دادم برای اینه هم تیم خودم کامل داستان از زبانم بشنوه هم قولی که تو شورای تیمم دادم که شخص تو به خاطرها میپیوندی خدایی زدن تو کلا پلنم هم نمیخواد ولی من چون به حرف تیمم گوش نکردمو بوغزت گوشمو کر کرد مجبورم کل داستانو تو فروم بنویسم تو این وقت که همگان بدونند چی شد شمال غربی که اونقدر قوی بود یک شبه بچه ها همه ول کردن بازیو بله به خاطر اینی که همه گفتن بزنشون من گفتم نه جان خانوادشو قسم خورد بیخیال تجربه تازه لیدریشه نمیخوام فردا بگه رو حرفت وانسادی من هنوزم باور نمیکنم یکی واسه ی راند بردن بازی اینجوری انسانیت و اعتبارشو داغون کنه ..

حالا بیا اینجا بنویس ای میزنم ای میکشم ای فرزاد پانیشر هیچی نیستی همرو هم بگی مردمو گول بزنی خودتم میتونی گول بزنی ؟
    قدرت بازی منو همه میدونند غیر این بود تو سه ما تو خفا زندگی نمیکردی که نکنه من یهو یادم بیفته اس ای هم داره بازی میکنه کلشو هم نوشتم همگان بدونند
    ما با همه از رو شمشیر میزنیم بچه ها هیچیم نیستیم ی باقالی فروش ساده هستیم ولی جایی که اکانت بست پلیر و لیدریه این اقا باشه بچه های اون ساید باید هر جور بازیه کثیفو به جون بخرن منم دیگه تا اطلاع ثانوی کلا معلوم نیست کجام ایشون میگه من گندم با اسم اکانت خودش میاد ثبت نام میکنه بازیم میکنه واندرم 100 میکنه ما هم بلعخره از ی جایی در میاییم بیس بازیه ما رو همون سه ایکسه و چون باید سه ایکس واسیم که تاریخ لیدرمون عقبو جلو نشه سه ایکس بازی میکنیم ایشونم تو هر سه ایکسی مشاهده کردیم درجا خدمتشون میرسیم ی دست باقالی تازه بدیم نوش جان کنه ..
    ما سه ایکس بازیم تو همون سه ایکس هم که سیاست زدی همون جا به صلیب خواهیم کشیدت خدایی اینقدر نوبی همه میگن فرزاد خودت برو سریع جمعش کن بیا خخخخخخخخخخخخ اتحادی که پا دریمون خانش باشه خب دو شبم کار نداره ..
    حالا به هر حال این جا فضای مجازیه کل کل هم خودخوریه ایشاالا سه ایکس ران شد همگان خواهند دید این بچه لیدر چقدر میتونه دووام بیاره ..

پ ن :سه ایکس یا پنج ایکس اسپید ترا که شروع شه ، پلی میدیم کلا میخوایم تو دامین رسول بازی کنیم :saint: <3

با احترام - فرزاد پانیشر
    سلام عزیز دلم
    من اصلا اهل بی احترامی به کسی نیستم فرزاد جون.
    تا بی احترامی نبینم اصلا بی احترامی نمیکنم گلم.
    واقعیتش حوصله نداشتم کل متن هات رو بخونم چون وقتی مینویسی بحث داستان وار میشه :D
    همین طوری سر سری یه چیزاییش رو خوندم عزیزم.
    فرزاد جون من اصلا دوست ندارم کسی رو تحقیر کنم و یا کسی رو ناراحت کنم ، حتی گاهی اوقات کسی مسخرت میکنه من توی پی وی بهش میگم نکن.
    من اگر حرفی زدم بیار اینجا اسکرین بده بچه ها ببینند عزیزم ، من هر حرفی زدم روش موندم فرزاد جان.
    این ثابت شدست توی راند 5 ، ولی تا حالا حرفای تو برای کسی ثابت نشده فرزاد جون.
    خوشحال میشم و اسکرین بذاری اینجا و بتونیم باهم بررسیش کنیم ، تو فرزاد جان اینقدر بی ظرفیت هستی که وقتی کم میاری به همه بد و بیراه میگی، تو باید اول این مشکلت رو حل کنی و ظرفیت خودت رو ببری بالا ، باید بفهمی این یه بازیه و به خاطر برد و باخت فحش ندی.
    در مورد 100 شدن جنوب شرق ، حق 100% جنوب شرق بود که واندر 100 کنه فرزاد جان ، توی راندی که متای 3 به 1 بود ما 100 کردیم.
    این همه همر کوبیدید به جنوب شرق ولی باز 100 شد ، این همه همر زدید و کیل گرفتید بازم بازی تمام شد دف ما روی 14 میلیون بود .
    ولی شما چی فرزاد ؟ دفتون کلا چقدر بود ؟ اسکرین میزاری اینجا ؟ البته اگر مثل قضیه همره دست کاریش نکنی ، کلا شما 3 میل هم دف نداشتی با کاتا 10k واندرتون صفر شد.
    فقط دلتون به این خوش بود که همر دارید ، اینطوری نیست که شما همر دارید دیگه بازی رو بردید .
    نامردیهایی که شمال شرق با ما توی این سرور کرد هیچ راندی نکرد.
    من بهت زنگ زدم و گفتم تا لول 80 همدیگه رو نزنیم بعدش بزنیم ، گفتم ؟ یا نگفتم ؟
    شما چی گفتی ؟ که اصلا با شمال شرق متا نمیکنی هیچی ندارند ، هیچی نیستند و .. ، اما چی شد ؟ رفتی متا کردی ؟ به نظرت من نمیتونستم متا کنم ؟ چون میدونستید دوتاتون حریف جنوب شرق نمیشید.
    بهت پیام دادم که فرزاد اگر زدند بهم اطلاع بده ؟ گفتم یا نگفتم ؟
    فرزاد یادت باشه این یه بازیه ، آدم باید نقاط ضعف و قوت خودش رو شناسایی کنه و سرور بعد برطرفش کنه.
    تو به خاطر یه باخت به کل بچه های شمال غرب بد و بیراه گفتی و ... .
    نه اینکه بیاد اینجا بگه یارو جون زنش رو خورد گفت نمیزنم بعد زد ، منم باختم و .... .
    این داستان هارو بذار کنار فرزاد جان.
    شما به قول خودت دف واندرتون خالی شد.
    دف معماری خالی شد.
    اینم کار ما بوده ؟
    اینکه ناتار واندرتون رو کلین کرده کار ما بوده ؟
    و .....
    نمیخوام خیلی این بحث ادامه پیدا کنه ولی واقعا اگر مرد بودی و ادعای مردانگیت میشد ، به جای فحش ناموس دادن مثل آدم زنگ میزدی وحرف میزدی نه اینکه پیام بدی و فحش بدی.
    در هر صورت خوشحال میشم جایی ببینمت و دوباره مقابلت بازی کنم.
    اگر سرور 5ایکس اسپیدترا اوکی بشه ما توی جنوب شرق هستیم و در خدمتتیم فرزاد جان.
    توهم تیمت رو بیار شمال شرق سرزمین خودت و روبروی هم بازی کنیم.
    موفق و پایدار باشی - مسعود
    پ ن . من هر سرور با همین اسم هستم بیا عزیزم با کمال میل در خدمتت هستم گل پسر.
    پ.ن. فقط مواظب خودش باش عزیزم یهو دیدی کنارتم :D
  • best player گفته:

سلام عزیز دلم
    واقعیتش حوصله نداشتم کل متن هات رو بخونم چون وقتی مینویسی بحث داستان وار میشه
    فرزاد جون من اصلا دوست ندارم کسی رو تحقیر کنم و یا کسی رو ناراحت کنم ، حتی گاهی اوقات کسی مسخرت میکنه من توی پی وی بهش میگم نکن.
    من اگر حرفی زدم بیار اینجا اسکرین بده بچه ها ببینند عزیزم ، من هر حرفی زدم روش موندم فرزاد جان.
    خوشحال میشم و اسکرین بذاری اینجا و بتونیم باهم بررسیش کنیم ، تو فرزاد جان اینقدر بی ظرفیت هستی که وقتی کم میاری به همه بد و بیراه میگی، تو باید اول این مشکلت رو حل کنی و ظرفیت خودت رو ببری بالا ، باید بفهمی این یه بازیه و به خاطر برد و باخت فحش ندی.
    در مورد 100 شدن جنوب شرق ، حق 100% جنوب شرق بود که واندر 100 کنه فرزاد جان ، توی راندی که متای 3 به 1 بود ما 100 کردیم.
    این همه همر کوبیدید به جنوب شرق ولی باز 100 شد ، این همه همر زدید و کیل گرفتید بازم بازی تمام شد دف ما روی 14 میلیون بود .
    ولی شما چی فرزاد ؟ دفتون کلا چقدر بود ؟ اسکرین میزاری اینجا ؟ البته اگر مثل قضیه همره دست کاریش نکنی ، کلا شما 3 میل هم دف نداشتی با کاتا 10k واندرتون صفر شد.
    فقط دلتون به این خوش بود که همر دارید ، اینطوری نیست که شما همر دارید دیگه بازی رو بردید .
    شما چی گفتی ؟ که اصلا با شمال شرق متا نمیکنی هیچی ندارند ، هیچی نیستند و .. ، اما چی شد ؟ رفتی متا کردی ؟ به نظرت من نمیتونستم متا کنم ؟ چون میدونستید دوتاتون حریف جنوب شرق نمیشید.
    فرزاد یادت باشه این یه بازیه ، آدم باید نقاط ضعف و قوت خودش رو شناسایی کنه و سرور بعد برطرفش کنه.
    نه اینکه بیاد اینجا بگه یارو جون زنش رو خورد گفت نمیزنم بعد زد ، منم باختم و .... .
    دف معماری خالی شد.
    اینم کار ما بوده ؟
    و .....
    نمیخوام خیلی این بحث ادامه پیدا کنه ولی واقعا اگر مرد بودی و ادعای مردانگیت میشد ، به جای فحش ناموس دادن مثل آدم زنگ میزدی وحرف میزدی نه اینکه پیام بدی و فحش بدی.
    پ.ن. فقط مواظب خودش باش عزیزم یهو دیدی کنارتم
    مسعود من دیگه نمیزارم تو تراوین بازی کنی الکی خودتو به در دیوارم نزن جایی که پادریه ما خانشون میشه خدایی زدنت برای ما مثل فیلم کمدی میمونه در کل بازی بلدم بودی من نمیزاشتم دیگه بازی کنی با اسم خودتم نیایی باز من پیدات میکنم رو کدوم اکانتی ما دیگه پیر این بازی شدیم کلا توش تارگت داشته باشیم قبل بازی برامون بازی جالبه میشه اما شانس بدمون تارگت این دفعمون خیلی نوبه دو سوت صفری ولی بازم مهم نیست از هیچی بهتره دیگه نمیتونی تراوین بازی کنی بیا و ثابت کنم میتونی بازی کنی

تا دیروز زئوس بی ادب بود حالا ما این چه ربطی به بازی داره خوش به حالت با ادبی برو باهاش از نانوایی نون بخر !!
    کلا من بی ادب ترین بازیکن روی زمین خرجمو مگه کسی میده !!
    من بی ادب من هر چی تو میگی ولی مردم سر بازی قسم عزیزامو نمیخورم ی بار دیگم بهت گفتم رفیقاتو گول بزنی خودتو که نمیتونی گول بزنی چجوری اشک تمساع ریختی !!

از هیچی بهتری همین که نزاریم بازی کنی سرمون گرم میشه بهمون بازی مزه میده مرسی که هستی میخوای موجبات سرگرمیه ما بشی بیا عزیزم بازی کن ببینم میتونی رو نقشه بمونی یا نه .. :saint: <3

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط farzad punisher ().

• farzad punisher گفته:

best player گفته:

سلام عزیز دلم
    واقعیتش حوصله نداشتم کل متن هات رو بخونم چون وقتی مینویسی بحث داستان وار میشه
    دف معماری خالی شد.
    اینم کار ما بوده ؟
    و .....
    پ.ن. فقط مواظب خودش باش عزیزم یهو دیدی کنارتم
    مسعود من دیگه نمیزارم تو تراوین بازی کنی الکی خودتو به در دیوارم نزن جایی که پادریه ما خانشون میشه خدایی زدنت برای ما مثل فیلم کمدی میمونه در کل بازی بلدم بودی من نمیزاشتم دیگه بازی کنی با اسم خودتم نیایی باز من پیدات میکنم رو کدوم اکانتی ما دیگه پیر این بازی شدیم کلا توش تارگت داشته باشیم قبل بازی برامون بازی جالبه میشه اما شانس بدمون تارگت این دفعمون خیلی نوبه دو سوت صفری ولی بازم مهم نیست از هیچی بهتره دیگه نمیتونی تراوین بازی کنی بیا و ثابت کنم میتونی بازی کنی
    تا دیروز زئوس بی ادب بود حالا ما این چه ربطی به بازی داره خوش به حالت با ادبی برو باهاش از نانوایی نون بخر !!
    کلا من بی ادب ترین بازیکن روی زمین خرجمو مگه کسی میده !!
    من بی ادب من هر چی تو میگی ولی مردم سر بازی قسم عزیزامو نمیخورم ی بار دیگم بهت گفتم رفیقاتو گول بزنی خودتو که نمیتونی گول بزنی چجوری اشک تمساع ریختی !!

از هیچی بهتری همین که نزاریم بازی کنی سرمون گرم میشه بهمون بازی مزه میده مرسی که هستی میخوای موجبات سرگرمیه ما بشی بیا عزیزم بازی کن ببینم میتونی رو نقشه بمونی یا نه .. :saint: <3
    باشه افسانه جون
    تو بیا مارو بزن ، ما خورده خدایی هستیم :D
    به نظرم به جای هارت و پورت که هر سرور برای همه میکنی یکم خودی نشون بده افسانه جون
    من هستم با نام best player میدونم شدم کابوس هر شبت :D
    بیا عزیزم من هستم این سرور یه طوری باهات رفتار میکنم که آروم آروم ..... :D
    یهو .......... چیز نمیکنم.
    سرور خوب و جذابی میشه عزیزم ، قراره فرزاد توی اکانتش 18تا همر بکشه :D
    سرور فوق العاده خوبی میشه :D
    تو فکر کن مثلا من اشک تمساح بریزم :D
    این از راند5 :

اینم از راند 6 :

و ......
    از این صحبت های زیاده استاد افسانه.
    این راند منتظرت هستم که بیای فرزاد جون ......
    ارادتمند همگی - مسعود