Search Results

Search results 1-11 of 11.

کاربران عزیز لطفا جهت استفاده بهتر و امکان ارسال پست و سایر کاربری ها ایمیل خود را تایید کنید.

• منم تبریک میگم به بچه های غرب به خاطر 100 کردن هر چند از بعد کتیبه ها دیگه در جریان سرور نبودم انشالله فینال با اکانت xXx در خدمتتون هستیم

• نقل قل شده از PouYaRF: “ اکانتxXx که مدت زیادی کتیبه احمق روش بود حذف شد اکانت Alex هم که مدت زیادی کتیبه احمق روش بلا استفاده بود و در منطقه خاکستری بود که شمال غرب این کتیبه رو زد ” این دو مورد رو یه توضیح بدیم بد نیست اکانت xXx مدت زیادی احمق روش بود؟؟؟ والا ما هر چی چیف کردیم جنگ نشد که اومدن گفتن کارتون تموم شده ما ببریم! و اکانت الکس که مال خود ان دبلیو بود رفیق سه تا همر و یه دمپایی زدم براش که بگیریم اما به هر دلیل لو رفت و کتیبه رو جابجا کردن و جلومون دف ریختن

• نقل قل شده از PouYaRF: “نقل قل شده از UnKnOwN: “دوستان تاپ 10 میشه لطف کنین بگین همراتون کجا داره میخوره؟ پوینت دف اضافه نشده ظاهرا ” سلامواندرها کلین شده ” با همرای کچ می تیم نمیزدین رفیق! یکیش که قبلا زد به ان ای یکی هم الان تو همه دها نیرو ساخته باشه سه تا دیگه میمونه با این همه غارت سه تا همر کم نیس؟

• تا حالا سابقه نداشته من وسط سرور بیخیال بازی بشم اما خب وقتی یه سری اتفاقا دومینو وار پشت سر هم ردیف میشه که متوجه میشی تو این ساید غریبه یی چاره یی نبود البته حق هم داشتن چون ما همیشه جنوب شرق بودیم این اولین سرور بود که جای دیگه بازی میکردیم و اومده بودیم شمال شرق ولی انتظار داشتیم رک و راست بگن تا اینکه ما رو چیز کنن! چنتا همر خسته داشتیم که ول دادیم این ور اون ورکه تو اوج خدافظی کنیم 9wyc_screenshot_20191107-085131.jpg jeox_screenshot_20191107-085153.jpg 0xh7_screenshot_20191107-085119.jpg د…

• نقل قل شده از Mr.No0oB: “باریکلاااااااااااا62s4_۲۰۱۹۱۱۰۵_۰۴۴۱۵۸.jpg ” خراب کردن بازی چیزیه که همه میتونن درست بازی کردن سخته

• نقل قل شده از 33yed: “نقل قل شده از Hesam: “ساید Se که انگار اصلا وجود نداره و هیچ دخالتی نمی کنه آیا اعتراضی به وضعیت چینش کتیبه ها نداره ؟؟؟ ” داداش من و تیمم تو پست های بالاتر اعلام کردیم بخاطر این مدل توزیع کتیبه این آخرین سرور اسپید ترا ماست . وقتی هم حرف میزنیم عمل میکنیم و مثه بعضی از دوستانی که خودتم داری پستاشونو میبینی های و هوی نمیکنیم و توقع ناز کشیدن نداریم . این سرور رو ادامه میدیم بخاطر جمعی که از ای ار و دات کام آوردم ولی دیگه اسپید ترا نمیزنیم انشالله همون میریم تو دات کام در خد…

• نقل قل شده از PouYaRF: “امیدوارم راه حلی پیدا بشه و ساید شمال غرب به بازی برگرده ولی قبل از پستی که سپهر گذاشت نمیدونستم واقعا روی حذف هستید... اصولا هم نباید اکانتی که کتیبه داره طبق قوانین تراوین روی حذف بتونه بره که این هم یکی دیگه از مشکلات سرور هست که باید رفع بشه در مورد چینش کتیبه ها هم حتی جنوب غرب هم راضی نیست و فقط شمال شرق بهره لازم رو برده متاسفانه جوری که میتونه به هر واندرزنش یه کتیبه بده و حتی چرخش هم نیاز نیست ” احتمالا گذاشتن رو حذف چون چنتا همر خوبشون که احتمالا دو تاش همر تک ر…

• سرور خوبی بوده تا حالا کاش انقد که بچه های اس ای تو اعلام آمادگی فعال بودن الانم میومدن دور هم بودیم جهت تلطیف جو دیروز یکی اتک داد به ما aq73_g2.png بهش میگم چرا میزنی میگه میخوام گندمخور ازاد کنم :)) دیدم وضعش خوب نیس منم بقیه گندمخوراش رو براش ازاد کردم! خواستین گندمخور ازاد کنین بزنین به واندر

• نقل قل شده از norollah: “نقل قل شده از SaHanD PRESIDENT: “دوست عزیزمون که رو اکانت موناکوس این همه اینجا بحث مولتی مولتی میکنی دادا خودت که دست به مولتیت خوبه یکی باس دم از مولتی بزنه که خودش مولتی نکشه بعدشم مولتی کشیدن هنر میخواد که فک نکنم داشته باشی از طریق فروم نویسیت معلومه دلت خونه موفق باشی ریفیق ” عجب پس ما هم مولتی میزنیم درست گفتیولی نه مولتی های خودم رو یا خودم بسازم مولتی های کسای دیگه رو میزنم گلم شما نگران هنر ما نباش راستی اثر روز 14بازی میاد ” ما به این کار میگیم مفت بری که شدید…

• داره میره تو کل‌کل کم کم ادمین جان بزن تاپیک آمادگی برا مقدماتی تورنمنت ره

• دو ایکس و 5 نژاد رو ترجیح میدم