Search Results

Search results 1-20 of 76.

کاربران عزیز لطفا جهت استفاده بهتر و امکان ارسال پست و سایر کاربری ها ایمیل خود را تایید کنید.

• سلام رفقا من قصد نداشتم دیگه اسپید ترا بازی کنم بخاطر اینکه سرور قبل خیلی کسل کننده بود این سرور هم بچه های اکانت کاپیتان دوباره دور هم جمع شدیم رای اکثریتمون هم روی se هست . البته تا ببینیم توتال se کی میشه . امید که نور چشم ماست ولی این سرور بخاطر مشغله های کاریش نمیرسه توتال وایسه . ما هم منتظر میشیم ببینیم کی به کیه . Se نریم میریم sw

• نقل قل شده از lucifer: “با سلام این سرور تیم مانبود و بازی نکردیم کلا ولی با یه اک که ساخته بودیم بازیو نگاه کردیم!!! لیدرای se واقعا واقعا لیدر se بودن؟؟؟ اصلا تلاشی کردن برای se ؟؟؟؟ یه پلن رفتن؟ همه دوستاشون بودن و نمیزدن!!!! مگه داریم اخه!!!! برین سیمس بازی کنین!!!اخر بازیم که شل کردن بقیه ببرن!!! متاسفم واسه پلیرای se !!! لیدراشون به فکر سایدای دیگه بودن!!! یکی که کلا اهل عشق بازی با sw بود!!!! ” شما که تو بازی نبودی حق اعتراض کردن نداری عزیزم ما بودیم تصمیم گرفتیم به لیدرمون اعتماد کنیم و …

• نقل قل شده از EDRiSS NaTaR: “نقل قل شده از 33yed: “ ” این که تعداد پست هات بیشتره نشان از بی کاریته عزیزم و چیز دیگه ثابت نمیکنه حرفی یا ادعایی داری ، تو بازی بزن قول میدم جوری بزنمت که زیاد دردت نیاد وقت من با ارزش تر از این حرفاست که بیشتر از این جواب تو بدم باشد که رستگار شوید EDRiSS NaTaR ” شتر در خواب بیند پنبه دانه . آروزته یه روز جای ما باشی . ارزو بر جوانان عیب نیست

• نقل قل شده از Reza Guard: “سید جون این که میخواستی بزنی و نزدی از بزرگواریته ولی خب میزدی هم هیچ اتفاقی واسمون نمیوفتاد جز این که نهایتا ۵۰۰ک دف میپرید ک اونم توی ۴ روز قابل بازگشت بود این که شما فکر میکنی پلن نیومدن رو اکانت ما چون حضور نداشتی بچه هایی که بودن به چشم دیدن که عجب پلن هایی میومدن رومون ” نه داداش من نبودم رو اکاننتون درست میگی منظور من فقط به این بود که اگر یکم مهربون تر باشید با بقیه بیشتر اتک ها نیست میشه. من اصلا شما رو نمیشناسم و در خدممتتون نبودم اما یه بار تو فروم و یه بارت…

• نقل قل شده از EDRiSS NaTaR: “این سرور خدارو شکر ما کیسه بوکس 4 تا ساید هم بودیم و هر کی خواست حذف کنه همر شو رو ما دیوار کرد ” وقتی این حالت پیش میاد که یا خیلی شاخی همه میخوان بزننت یا باهات حال نمیکنن . طبق تجربیات بنده اگر خیلی شاخ باشی با یه پلن نسختو میپیچن پس وقتی همرت ترشی شد یعنی با پلن نیومدن واست و همینطوری عشقی زدنت این یعنی باهات حال نمیکنن . منم میخواستم بزنمت بعد گفتم خاطره میشه واست برای سرور بعد ترجیح دادم بزنم به ساید خودم . به نظرم یکم تو نامه نگاریهات و پروفایلت و فروم و... با…

• با سلام و خسته نباشید به هر 4 ساید این حکایت هم به پایان رسید اول تبریک به متای غرب مخصوصا احسان و پارسای عزیز برای 100 کردن واندر تبریک دوم بازهم به sw بابت دف خوبتون تبریک سوم به nw بابت ایستادگیتون و کم نیاوردنتون تبریک 4 به se که عملکرد خوبی داشتن و باعث شدن sw به تنهایی قادر به 100 کردن نباشه تیم مدیریتی بی اشکال نبود اما خسته نباشید به سبک مسئولین ایرانی سرور رو مدیریت کردید اما حرف اصلی : خیلی وقته دارم بازی میکنم از اولین سرورم که دو تا ده بیشتر نداشتم و فارم شدم تا سروری که اومدم توتال …

• نقل قل شده از shaniz: “نقل قل شده از 33yed: “اما دلیل اینکه جنوب شرق نمیزنه مجید واحسان هستن که ۱۰۰ کردن شمال غرب برای ما کم از صد کردن جنوب شرق نیست . ” سجاد جان خاطرت برام عزیزه و این جمله هم از لطف شماها به ماست ولی ممکن بود از این جمله سو برداشتی بشه و بقیه دوستان فکر کنن پشت پرده خبرایی هست(چون من یه عمر اس ای بازی کردم و هرکی اسپید تراوین ایران حتی یه سرور هم بازی کرده باشه اینو میدونه) خواستم شفاف سازی بشه که هر دو طرف متا تا لحظه ی صد شدن واندر به متاشون پایبند هستن . پینوشت : پست اصلی و…

• نقل قل شده از MaMaDOoo: “نقل قل شده از 33yed: “نقل قل شده از urgot: “ ” ” حاجا قا به خدا اگه 1 درصد احتمال برد میدادین میزدین خودتونم نمیزدین میگفتین شمال شرق بزنه . اون همراییم که دارید همش بی کیفیته همینه که باید 11 تا همر بلند کنید واسه 30 لول واندر(البته دف عالیه ما هم بی تاثیر نیست) من اهل کل کل و پست گذاشتن و اینا نیستم ولی دیگه دوستان یه چیزایی میگن که به شعور آدم بر میخوره واقعا . دوست داشتم مردونه تا تهش میرفتید که متاسفانه وقتی فهمیدید شانسی ندارید کنار کشیدید در کل هم غرب برنده شد و …

• نقل قل شده از urgot: “به نام خدا سلام خدمت همه ی عزیزان منم به نوبه ی خودم به غرب تبریک میگم امیدوارم واندر زندگیشونم همیشه 100 بشه خوب به نظر میاد شرق پر ادعا جلوی غرب بی ادعا شکست را پذیرفت ما هم عضو کوچکی از جنوب غرب برای سایدمون تمام تلاشمونو کردیم و خوشحالم که به ثمر نشست و واندر غرب 100 میشه از علیرضا یو یو پارسا عادل عزیزمحمد بزرگوار محمد کوماتسو که به عشقش این سرورو بازی کردیم و همه ی بچه های گل اس دبل تشکر میکنم که باهم خیلی خوب بودن امیدوارم اگر روزی باز هم کنار هم بازی کردیم از بعد از…

• جا داره منم خدمت احسان شانیز و مجید والکر عزیر و همه بچه های شمال غرب تبریک بگم . سایدی که تو چند سرور گذشته خالی بوده و به عنوان پارکینگ و مولتی استفاده میشد رو ساید برنده بازی کردید البته برای خیلی ها هم روشنه که ساید شما خیلی هاشون حذف کردن. یه روز بهم گفتی یه نفره باید جای ۵۰ نفر پلی بدم خوش حلالت باشه داش احسان .

• نقل قل شده از Reza Guard: “نقل قل شده از 33yed: “نقل قل شده از Amir Raptor: “ ” ” ما میخواستیم بزنیمتگفتن نزن این افتخار نصیب بچه های ساید خودت شد البته اکانت ما اول سرور کم ضربه نخورد از هر ۳ ساید ماشالله شدیم سپر بلای بچه های ان ای و هرکی از هرجا میخواست حذف کنه یا گندمخور ازاد کنه اکانت مارو میدید واسه ما که سرور اخره اما امیدواریم سرورهای بعدی که میاین بازی کنین یکم جرات داشته باشین و به سرور هیجان بدین ارادت رضا گارد ” داداش ساید خودم فیک گذاشت نزد .اگر کاری کردیم که باعث ناراحتیت شده ازت م…

• نقل قل شده از Amir Raptor: “با سلام خدمت تمام عزیزان پس از یه مدت طولانی اومدم گفتم یه پست بزارم این سرور همونطور که از اول بازی گفتم فان و تنها اومدم و چون اوایل سرور تایمم ازاد بود و هنوز مولتی ها درست نیومده بودن بالا تروپ اکانت بین 20 تا تروپ اول سرور بود اما خب چون قرار نبود تایم بزارم رفته رفته اکانت افت کرد که سهند جان لطف کرد و اومد کمک معمولا سرورهایی که میخواستم تایم بزارم توی تیم لیدری ساید شرکت میکردم که کمک بیشتری به ساید کرده باشم یه سری انتقاد به لیدرهای ساید ها دارم که خیلی محتاط…

• دلم مختصات منفی منفی میخواد . دلم تنگه دیاره:)

• نقشه ها هم که اومدن تو بازی ساید se اولین سایدی بود که نقشه ها رو جمع کرد ساید ne اولین استارت واندر رو زد . البته الان ساید se سطح ۲۵ ساید sw ۱۳ و ساید ne و nw هنوز استارت جدی نزدن .از زمان کتیبه ها تا نقشه که خبر خاصی تو سرور نبود انشالله به زودی همه این سکوت مرگبار رو بشکنن ببینیم تو این خاله خاله بازی کی چکاره بوده:)

• نقل قل شده از WolFlanD: “بدون شرح ؛ forum.speedtra.com/index.php/A…7d8dc8061ed170f94a8ea2a72 forum.speedtra.com/index.php/A…7d8dc8061ed170f94a8ea2a72 پ.ن؛ این توله همر رو با رید ناتار تو همون روزایی که سرور قرار بود بکاپ بشه ساختم، قابل توجه نوب خان اعظم که تشریف فرما شدن و گفتن فازتون چیه که رید میکنید و نیرو میسازید پ.ن؛ شنیدم یه بنده خدایی با ما داشت فاز کل کل اکشو فروخت و فرار کرد =)) باشد که به رستگاری برسد ... پ.ن؛ خفت با رعد رو همه بلدن، مرد اونیه با گرزی و رم بره خف ” میلاد خیلی بی سلیقه…

• نقل قل شده از Tata.se7en: “شمام بزار رو بات دیگه ” چراغ اک فقط باید آبی باشه وگرنه خفت میشی (البته این که بات برای ما تو این سرور کار نکرد هم بی تاثیر نبود ) :))

• نقل قل شده از Tata.se7en: “نقل قل شده از MenTaL: “با سلام و عرض ادب به همه دوستان و دشمنان یه خفت دیگه از جناب مجید WALKERS forum.speedtra.com/index.php/A…7d8dc8061ed170f94a8ea2a72 ” سلام عزیز دلممدتی هست امیر حسین تریدر تقریبا از بعد کتیبه ها مشکلی براشون پیش اومده و نیستن رو اکانت.بهتر بگم اصلا بازی نمیکنن همر خفت شده هم گذاشته بودم برای نقشه که حتی بعد دیدن اتکای شب حوصله جابه جا کردنشون هم نبود و فقط همرا که مهم تر بودن و روشون فیک اومده بود هرچند با توجه به تایم بدون هیرو جابه جا شدن چیزی ک…

• نقل قل شده از MenTaL: “میشه لطف کنی و دلیل و سند بیاری برای این صحبتتون ؟ ” آی پی یاب 2020 نصب کردن ایشون. گویا همکاری هم با پلیس فتا دارن

• نقل قل شده از Tina: “خوشحالم که خیلی فهمت بالاست خداراشکر که هستند که دلغک بازی شمارو ببینند اینکه با مولتی هات آی پی مشترک داری میخوری و همچنان غارت میکنی مسخره بازیه اسپید ترا هست که برای جذب پلیرها این ایتم هارو غیرفعال کرده تا ادمای نوبی مثل شما بخوان مولتی بازی کنند و زبون درازی ” یه بار گفتم حرف نزنی نمیگن ........... همه اونایی که بازی میکنن میدونن آی پی مشترک هست وگرنه وی پی اس نمیخریدن گرچه بعید میدونم بدونی چی میگم . من به عنوان لیدر se با خیلی از بازیکن های se آی پی خوردم چون یک سری و…

• نقل قل شده از Tina: “سعی کن توی زندگیت جواب درست بدی ، همه پست هات رو که بررسی کردم یه نکته مفید توشون ندیدم ! ” جواب هر کسی رو اندازه فهمش میدن که سرگیجه نگیره . خدا رو شکر هستن هنوز کسایی که پست های ما رو بررسی میکنن . شما هم از این به بعد از پستی خوشت نیومد دیسلایک کنی کافیه تا وقت خودتو مردم رو بگیری پ.ن : طرف برسی کرده من با مولتی هام ای پی خوردم بعد دارم غارتشون میکنم دوتا سرور بازی کن بفهمی ای پی مشترک نمیشه غارت کرد