Posts by Cherchil

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پلیرهای اسپیدترا.

طی اتفاقاتی که دیشب در تیم پلنری شمال (NE , NW) در هنگام لانچ اتکا افتاد و طی صحبت هایی که با رسول ادمین کل سرور انجام شد متوجه شدیم که ادمین کل بازی داره دستکاری میکنه توی بازی و یه سری گرا داره به ساید های دیگه میده 30 نفر باهم به این نتیجه رسیدن و حدود 12 ساعت بحث که آیا این صحت داره یا خیر.

ببینین دوستان همرهایی که از SE هک شدن و دیوار شدن این مشکل خود پلیر هستش که نتونسته امنیت اکانت ایجاد کنه ولی ادمین سرور از روی پنل بخواد بگه یا لاپورت بده این داستانش خیلی فرق میکنه .

چطور میشه که ما هنوز اتک نزدیم و 1 دونه فیک هم نزدیم امید زنگ میزنه حسین TNT میگه جون مادرت داداش نزن اگه هم میزنی بزار NE خودش بزنه بابا جم کن سرورتو.

ادمین محترم آدم برای 2تومن بیشتر شرف خودشو نمیفروشه تو باید یه کاری میکردی که حداقل سرور دیگه ای هم وجود داشت الان دقیقا با این کارت کل شمال میره رو حذف تا بفهمی مسجد جای ........ (با جمله ی مناسب پر کنین)..

دوستان عزیزان فارق از دوستی و دشمنی که وجود داره من یه سوال از تک تک پلیرهای بازی دارم شما انویل میفرستی یه دهکده دفاع کنه جون مادرتون آیتم تن قهرمان نمیکنین من واقعا نمیدونم چی بگم.

حرف آخر هیچ وقت یادم نمیره سرور پیش نشسته بودیم تو دیسکورد آرش گفت این سرور هرچی مشکل داشته باشه درست میشه و خوبیش اینه که ادمینش انگولک نمیکنه .

ولی متاسفانه میبینیم داره بد انگشت میکنه تو ساید های دیگه اینم عکس یه سری از اکانتا که رو حذفه .

پ ن : تو سرور چاه فاضلابی بازی نمیکنیم .

به عنوان جوونی که روزی قراره پدر فرزندی باشه این دیدگاهتون باعث نگرانی در مورد تربیت فرزندان این مرزو بوم داره

کاری که در مورد اکانت های جنوب شرق صورت گرفته دقیقا ناشی از رفتار هایی نظیر رفتار شماست بزرگوار

ببین دوست عزیز من به شما توسیه میکنم که ن بچه دار بشی ن بخوای پدر بودن به کسی یاد بدی چون بچه دار شدن یه نوعخیانت خیلی بزرگه اول به اون بچه که وارد این دنیا گل بلبل کردیش اونم به خاطر اینکه تو تصمیم گرفتی که بچه دار بشی دوم به خودت خیانت کردی شما فکر میکنی سنت زیاده ولی فقط کنتور انداختی و افکارت پوسیده تو خالیه تو قرن 21

ببین دوست عزیز من این پست شمارو میزارم پایه احساسی شدنت و اگه جای تو بودم شاید بیشتر از احساسی میشدم و شاید میومدم وسط فروم فوشم میدادم

ببین دوست عزیز شماها هیج فرقی با ماها نمیکنین از نظر ادب احترام تنها فرقش اینه که ما اگه بخوایم حرفی بزنیم صاف پوست کنده میزنیم ولی شما خیلی محترمانه به بقیه و خانواده هاشون توهین میکنین

پ ن : شما رو تا برنامه بعدی به خدای بزرگ میسپارم باشد که رستگار شوید.

اما نکته اخر

از همین جا از طرف تیم لیدری جنوب شرق و با اجازره امید جان اعلام می کنم که چنان با قدرت به بازی ادامه می دهیم که دوستان اخر پاییز بینایی درستی برای شمارش جوجه هاشون نداشته باشند و تو جنوب شرق نه کسی حذف می کنه نه بهانه ای میاره می دونیم که شرایط برالمون بسیار سخت از قبل شده و برد صد درصدی مون شاید کمرنگ تر شده باشه اما ما جنوب شرقیم کارهایی که در گذشته انجام دادیم گواه این مدعاست که هیچ چیزی برای رقبا اسان نشده حتی با وجود ناقص کردن 15 تا همر

فعلا از موقعیت خودتون راضی باشید و ار داشته هاتون لذت ببرید

داداش گلم میشه بگی شبا کدوم پارک میری ادرسشم به منم بده بیام مثل اینکه جنسش نابیه دمه ساقیت گرم خوب جنسی میده دستت

چجوری فکر کردی شما برنده 100 درصد این بازی بودید قبل از این ماجرا اصلا کاری با این ماجرا ندارم.

شما تا قبل از این اتفاقی که براتون افتاد قدرت خوبی داشتید ولی شانس برد 100درصد نداشتید برادر من اینو یادت باشه حتما

اونایی که واقعا فکر میکنن ساید NW این کارو کرده دقیقا همونایی هستن که میخواستن بین 2 ساید شمالی خراب کنن حالا هم اومدن دیدن چه چیزی بهتر از این اتفاق بریزیم روشون بازم دارم اعلام میکنم از NW این کار انجام نشده من واقعا متاسفم بابت تمامی زحماتی که کشیدین بابت اکانتاتون ولی اکانت SHANIZ حقش بود بیشتر از سرش بیاد هرکی این بلارو سر اکانت شانیز اورده دمش گرم خدایی

پ ن : ساید NW الان تشکیل شده از چند تیم و نمیخوام از حرفم سوءبرداشت بشه ولی اگه بقیه تیم هارو تو NW فاکتور بگیریم تیم زئوس و بچه های تیم ما هیچ وقت این کارو نمیکنن ما همیشه دنبال تیم قوی میگشتیم که خودمون بیشتر محک بزنیم حتی همیشه ادعای 3v1 داشتیم و داریم حالا بیام همرهای شمارو بزینیم ن داداش گلم سر این قبر که نشستی فاتحه میخونی مرده توش نیست برو خدا روزیت جای دیگه بده

الان داری فرار رو به جلو میکنی ؟ هنوز کسی ماجرای گلد دزدیدن زئوس از سایت سرگرمی و اتفاقایی که افتاد رو فراموش نکرده .

مدرک خواستی ؟ مدرک نشون همه دادم تو فروم که از اول سرور دنبال اسم اکانت من و پسورد اکانتم بودی(اسکرین شات چتم با حسین توی صفحه ی قبلی همین فروم)

مطمئن باش اونقدری توی ساید اس ای از اولین اسپید تا الان زحمت کشیدم و حرفم اعتبار داره که با این تراوشات ذهنیت که بعد از مصرف گل توی فروم ول میدی خراب نشه

همرای اس ای رو زدین به در و دیوار مثل مرد بیا بگو کار من بوده و از زیر کاری که کردین در نرو . من سرور پیش ان دبلو به فنا دادم به همه هم گفتم دلیلش چی بوده حالا کسی که میخواد دلیل کاری که کردم سرور پیشو قبول میکنه کسی هم نخواد قبول نمیکنه . شاید خیلیا جای من بودن سرور پیش کاری که من کردمو میکردن

شروع کننده ی این حرکت کثیف توی این سرور با تو و تیمت بوده ولی من تمومش میکنم

با عرض سلام خدمت تمامی بازیکنان عزیز

متاسفانه دیروز صبح نشسته بودیم تو دیسکورد که متوجه شدیم این عمل صورت گرفته و تعدادی همر به جزیره معروف رفتن که شما خودتون اسم جزیره میدونین 8)

حالا ببینین دوستان کلیت این کار خیلی کثیفه و تمامی پلیرهایی که دارن بازی میکنن اینو قبول دارن چون زحمات این دوستان تو سطل زباله ریخته میشه

حالا از اینم بگذریم من میخوام اینو بگم دنیا دار مکافات این به خودم تو زندگی شخصیم ثابت شده بود تو بازیم که بهم ثابت شد سرور پیش همین Shaniz وقتی اون کار کثیف انجام داد خیلی فشار رو ساید و بچه ها اومد من به شخصه خودم شاهد حال احوال بچه ها بودم و خیلی خوشحالم که الان این اتفاق برای تو افتاده و دارم لذت میبرم از اینکه میفهمی سرور پیش چه حالی داشتیم.

احسان شانیز کاملا حقشه

پ ن : این اتفاق از ساید NW نیوفتاده چون نزدیکترین شخص به لیدرای NW بنده هستم ، وقتی تاپ10 دیدن همه شوکه شدیم و البته به شخصه بابت اکانت شانیز خوشحال شدم

پ ن : ببوسم اون دست هایی که همر احسان شانیز کثیف به دیوار کوبید دمش گرم هرکی بوده از همین تیریبون ازش تشکر میکنم.

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی فرم نشینان عزیز.

خوب ما هم پست اولمون تو این سرور بزاریم ببینیم چنده چنده داستان چیزی که توجه ام جلب کرد این پست دوست عزیزمون سیاوش بود وقتی خودم به شخصه رفتم بررسی کردم واندر هر 4تا ساید تو ساید SE یه نکته خیلی جالب بود و همین نکته های ریز که تیم شمال غرب از بقیه تیم ها از نظر تکنیکی و تاکتیکی بالاتر میبره.

سیاوش پستش گذاشت ولی به نکته اشاره نکرد که اون اکانت هایی که دور واندر SE زده شده در اصل داستان واسه ساید NW هست ن ساپورت واندر SE

اره داداش خیلی حالا باید راه بیای تا بازی یاد بگیری داش امید.

شماها از تراوین فقط 4 تا کلیک یاد گرفتین و یه لانچ که اونم سرور قبل خودمون یادت دادیم.

هیچ وقت یادم نمیره تو دیسکورد میگفتی این سرور بزار ما 100 کنیم سرور بعد ما با شما اوکی میشیم شما 100 کنین ولی دیگه ن این سرور 100 میکنی ن سرورای دیگه تا وقتی که ما هستیم SE خواب 100 کردن میبینه

پ ن : 10000 بار گفتم بیاین تو کلاس های استاد ثبت نام کنین

f5387836.png

f59244937.png

داداش تو پست نزار اصلا وقتی پست میزاری حال یه جماعت خراب میشه کاراکتر رو ای دی فرومت میبینیم چیزی جز یه ادم خیانت کار دیده نمیشه من نمیدونم با چه رویی میای پست میزاری باید دمت بزاری رو کولت بری

پ ن : سرور بعدی تیم زئوس اعلام آمادگی میکنه خوشحال میشیم دوباره بیان و بازی لذت بخش کنین

یا حق

پسورد واندرو خودم 1هفته پیش به حسین گفتم عوض کنه که بعدا حرف و حدیثی پیش نیاد! امروز با مارادونا ای پی خوردم نه قبلش پسر خوب :)

آی پی اکانت های من دیشب ریست خورده و اکانت شانیز هم فقط با وی پی اس لاگین روش انجام میشده . پس ای پی خوردن با مارادونا یک نشونه بیشتر نداره و اونم اینه که این کثیف کاری و کوبیده شدن دف کار تیم کثیف زئوس بوده و چه بسا خوردن همر حسین تی ان تی هم کار خود زئوس بوده باشه برای سیاه نمایی!

طبق قانون وقتی با دلیل و مدرک مجرم مشخصه کل اکانت های MARADONAباید بن بشه!

خوشم میاد ماه پشت ابر نمیمونه .... دنیا دار مکافانه این بیرون بازی به من ثابت شده بود داخل بازیم این امر رغم خورد...

احسان شانیز من اصلا نمیشناسمت دوستم ندارم اصلا باهات آشنا بشم ولی خیلی خوشحال شدم که این بلا شمال شرق سرت اورد میدونی چرا چون اه بچه ها گرفتت خدا میدونه چه قد این حرکت تو باعث تعجب و ناراحتی بچه ها شد میدونی چرا چون تک تک کسایی که دارن تو NW بازی میکنن زحمت میکشن مثل تو نیستن که دفاع اکانتتم حسین کشیده اگه از خودت بود همون تله سازا بودن که داشتی الانم که این قد اتیش گرفتی بالا پایین میپری باید بری تو همون تیم اسپیک که ادمینشی بالا پایین بپری از سامان بپرسی چرا این کارو باهات کرده

الان با این حرکت به خودتم ثابت شد که شمال شرق تا چه حد میتونه کثیف بازی کنه.

پ ن : شمال شرق به خودشم رحم نمیکنه چه برسه به بقیه شانیز حداقل 4 میل بهتون دف داد چرا این کار باهاش کردین کثیف بازی از حد گذشته

پ ن : بلایی که شمال شرق سر احسان شانیز آورد خدا سره گرگ بیابان نیاورد.... یا حق

داداش خیلی داری تند میری گلد 90 درصد اکانت های NW هادی داره میده اشتباه به عرضت رسوندن داداش گلم تا اونجایی که ما میدونیم و 24 ساعته تو دیسکورد نشستیم احسان شانیزی وجود نداشت تا نصف سرور که بخواد لیدر وایسه اگه فقط به اسم منم لیدره آن دبلیو هستم از الان شلوغ نکن بشین سره جات آروم بازی کن هرچی بیشتر همش بزنی بیشتر بوش در میاد داداش

پ ن : احسان شانیز سنش به لیدری نمیخوره باید رضایت نامه از ولی بیاره تا راش بدیم تو سایت

پ ن : داداش ترخدا میزاری سرور بعدی بازی کنیم قول میدم برات دف بکشم:*

ن داداش تو خودت ناراحت نکن بفرما یه لیوان آب خنک

خوبه ما باز همر داریم که بزنیم بیایم فروم لینکش بزاریم خوشحال شیم ، لینک همرهای شماهارو فقط وقتی خفت میشه ، میشه دید لول:D:D:D

پ ن : فاز ما خارجیه.

پ ن : بحث گندم منفی واندرم خدمتت عرض کنم که ما یه لیدر داریم 3 سوت همه چی حله عاقلان دانند.

از اتاق فرمان خبر رسید که مجدد واندر NE آب کش شد

چی می کنه این متا بچه های 3 تا ساید واقعا یه خسته نباشید میگم بهتون که این زحمت کشیدین برای ساختن این همر های خوشکل

پ ن : هر آدمی یه قیمتی داره احسان شانیز قیمتت خیلی پایین بود....

تصاویر

• download.jpg

شیر، شیر است گرچه پیر باشد

بازم برگشتیم با لینک های دیدنی ، خدایی حال میکنین هر وقت پست میزارم هیجان میاد به سرور بگذریم ....

این بار قدرت بیش از حد زیاد بود صلاح ندونستیم هیرو بزاریم اصلا نیاز نبود;)

این لیدر بین المللی شما هر سرور باید 0 کنیم ولی باز اسم خودش میزاره لیدر ، یه تجدید نظری بکن دوست عزیز، لیدری که هر سرور 0 بشه لیدر نیست حالا باز خودتون میدونید به ما مربوط نمیشه

خیلی تشکر ویژه میکنم از 3 تا ساید متا NW SE SW که زحمت کشیدن و این لینک های زیبارو درست کردن و بعد از نابودی دهکده برای لیدر بین المللی اینو گذاشتن که هم برای سلامتی خوبه هم ضد کرونا هست:love:

پ ن : لیدرهای بین المللی کرونا نمیگیرن8):D:D:D

پ ن : کلاس های آموزشی استاد داره شروع میشه کسی خواست ثبت نام کنه به اکانت MARADONA نامه بزنه.

پرتاب 3 امتیازی از شیر پیر

peter-and-kasper.png?width=360&height=217

1808-3-png

1812-hhh-png

بعد از یه پرتاب سه امتیازی با یه زده حمله خیلی عالی و یه شوت ببرآسا تور واندر NE پاره میشه و به گل میشینه همر دوستان یه خسته نباشید ویژه خدمت دوستان خوبم توی SE , SW

به شخصه از طرف بچه های NW یه تشکر ویژه و شیک مجلسی میکنم از 3 تا ساید متا

پایدار باشید با شما خداحافظی میکنم تا قسمت بدی

...To Be Continued

جگرها خون شود تا یک پسر مثل پدر گردد!!!

Eric Cantona

مخاطب خاص

0_cantona2.png?width=360&height=240

اقای حسام دیدی چه چیز خاصی روی اکانت هست تازه این کوچیک ترینش بود شب دراز است و قلندر بیدار !!!

اقا دنبال چی می گردین ، دنبال این هستین که چرا تا روز 90 بازی ما نیومدیم ابراز وجود کنیم اره شما و کل ساید NE درست میگه حق با شماس ولی شمایی که از روز اول بازی اومدین ابراز وجود کردین همه رو تحدید کردین چی ازتون در اومده.

تنها چیزی که 3 ساید دیگه از شما ها تا این جای بازی دیدن یه واندر آبکش شده و یه خلوار ادعا که کامیون 18 چرخ هم نمیتونه این همه ادعا بکشه

پ ن : اره داداش ما احمدی نژادیم شما آبراهام لینکلن

پ ن : تا حالا تو عمرت 500k گرزی یه جا رو اکانتت دیده بودی حالا این چیزی نیست سورپرایز داریم

پ ن : دوستان NE با این همه پتانسیل فقط نشستین دف ساختین رو کنین اگه چیزی دارین در غیر این صورت تبل تو خالی میشین

1808-3-png

وقتی خیلی آرزوی زدن کتیبه داری ولی به قول خودتون علمش نداری

چی پیش خودت فکر کردی که با دمپایی بیای از ما کتیبه بزنی !!!

کل ساید NE یک طرف ما یه دونه اکانتیم MARADONA جرات زدنم ندارید اخه چی بگم دیگه مگه دمپایی ول بدی<X<X

تعمیرات، زیرسازی، روسازی، لوله کشی، کابل کشی و ... واندر پذیرفته میشود.

1802-dfd-png

یه خسته نباشید میگم به بچه های 4 ساید فارق از کل کل و توهین ایشالله از این به بعد شاهد لینک های خوشگلی از هر 4 ساید باشیم.

با این وضعی که واندر NE به خودش گرفته کار سختی در پیش داره و یه راند کامل باید خرج کنه که واندرش بیوفته جلو حالا اینجا یه مشکلی هست که برای زدن واندر NW که 100درصد هم اون میزنه باید یه زره بیشتر مایه بزاره با احتساب 5x که اینجا کارش خیلی خیلی سخت میشه با توجه به حجم دفاع بالا در سرور

پ ن : به حال ما فرقی نمی کنه که واندر توی SE یا SW یا NW صد بشه مهم اینه که واندر نمیتونه توی NE صد بشه با اوضاعی که داره واندرش.

پ ن : NE با این همه حجم همر و پلیر واقعا تا اینجای بازی گوشه رینگ چسبیده هوک چپ راست خورده امیدوارم از لاک دفاعی بیاد بیرون و خودی نشون بده ، بازی جذاب تر بشه هم برای خودشون هم برای بقیه