Posts by Namira _ Abolfazl

سلام و عرض ادب

کوچیک همه یوسف

Reza Guard

سلام و درود به همگی دوستان

فروم رو دارن میکشونن به سمت توهین و فحاشی!

اون از پست دیروز اینم از ادبیات این آقای ملا!!!

رضا جان سه تا پست بعد از اون رو به خاطر ادبیات ناشایست حذف کردی! ولی شروع کننده اون ادبیات رو نه!

رضا جان میخوای فرومی که تو ادمینش هستی در مسیر درست حرکت کنه بیشتر دقت کن خواهشا

دکتر متا یا نپ نیستی ولی جاسوس چی؟

یادمه سرور 6 دات کام میگفتی به جاسوسی برای یه ساید دیگه به شدت اعتقاد داری! حتی به من گفتی برم جاسوسی کنم توی یه تیم ایرانی که اتفاقا این سرور هم هستن و فعلا بماند ازش حرفی نمی زنم!!! هنوز هم پست هاش هست هم شاهداش! صادق، شهروز و سعید غیر ملا!

یادته این سرور چطوری وارد اتحاد جنوب غرب شدی؟

Kolahbardar

ناصر جان شما یادته؟

من ادش کردم توی گروه جنوب غرب! ولی نکتش اینه که خودش توی فروم اومد به من گفت من رو ببر یه اتحادی میخوام جلوی امرداد بازی کنم!!!

ولی الان اگه از پایین پست هات پاک کنی مال کدوم سایدی و اسمتم حذف کنی هر مخاطبی که پست های تو رو بخونه میگه صددرصد این پست های یه بازیکن از جنوب شرقه!!!!!!!!

ولی هنوز هم قضاوتش باشه برای وقتی که جلوتر رفتیم و بیشتر نشون دادی توی سرور چند چندی!

این تا اینجا برای کسایی که از ادب فقط ادعاش رو داشتن!

و اما موضوع مولتی! یوسف جان و تمام مخاطبان بی طرف فروم

اینکه شمال غرب مولتی داره صد در صد و شکی توش نیست!

ولی اینکه جنوب شرقی ها با بیش از 10 _ 15 تا اکانت بن شده ادعا میکنن مولتی ندارن آدم شاخ در میاره!!!

اینکه هرکسی مولتی رو به دلیلی میزنه توش شکی نیست! شمال غربی ها برای غارت زدن و جنوب شرقی ها برای دف کشیدن!

خودتم میدونی یوسف جان چهار ساید مولتی دارن پس اگه قراره اتهام وارد کنید یا جرم انگاری کنید هر چهار ساید متهم و مجرمند پس خواهشا نیفتید توی تله تبلیغاتی که جنوب شرقی ها گذاشتن برای میدون به در کردن رقیبشون!!!

الان خود تو یوسف جان میتونی ثابت کنی شمال غرب مولتی بیشتر داره؟ ببین تاکید می‌کنم ثابت کنی بیشتر داره!

نه ده تا لینک یا اکانت مصری که جای خاصی اومدن بالا!

اگه واقعا دنبال برطرف کردن مولتی بازی سنتی یا هر اسمی که روش میذارید هستید من پیشنهاد میکنم یه هیئت بی طرف تشکیل بشه و تک تک اکانتای چهار ساید بررسی بشن و هرکدوم براشون پلیر مجزایی نبود برن روی حذف!!!

تاکید می‌کنم تک تک اکانتا نه صرفا اونایی که مصری هستن یا دارن غارت میشن چون توطئه گران جنوب شرقی با برنامه اومدن این سرور رو و قطعا برنامه مولتی هاشون بیشتر روی مساعلیست غیر از رید خوردن!

موفق باشید و سلامت

سلام مجدد

چقدر بی محتوا نویس استخدام کرده جنوب شرق!

پس واجب شد منم طرز نوشتن رو عوض کنم در جهت مقابل با مغلطه گران!!!

شعار زیاد شنیده شده از جایگاه مذکور در پست قبل:

رو به رو آماده باش! روبه رو آماده باش!

ما پاکیم، ما پاکیم، ما پاکیم، ما پاکیم!!!

نه داداش اشتباه میزنی اونی که "پاک" هست! شیره و کره و بستنی!!!

هرموقع کسی باور کرد آقای لئو مؤدب و محترم شده منم باور میکنم امرداد پاک باز شده!!!

دیگه شماهایی که پروندتون برای عالم و آدم رو هست دم از پاک بازی نزنید سیاست ورزان دبستانی!

الان تنها سایدی که بالای 10 تا از مولتی هاش بن شده جنوب شرقی هان بعد میان یقه بقیه رو میگیرن که مولتی نکشید!!!!

پ. ن: داداش امپریال که مشخصه کجا داره بازی میکنه

پلیر شمال غربه و کابوس شب های تار امردادی های بی رقیب!!!

ادعا کمتر، عمل بیشتر!

اسپم کمتر، محتوا بیشتر!

دروغ کمتر، حقیقت بیشتر!

باشد که رستگار شویم!

یا حق

سلام و درود به همگی رفقای گلم

من هستم یک شانتاژ شناس!!!

بازخوانی سناریو:

پرده اول:

بچه ها چقدر اینا مصری زدن! اینا بازی بلد نیستن اصلا یه مشت نوب!

صدای تماشگران جایگاه موافق:

هر هر هر! کر کر کر!

پس تا اینجا نتیجه اول:

اینا نوبن و کلا عددی نیستن که به حسابشون بیاریم!

پرده دوم:

بچه ها اینا اولین دهکده سرور رو با کلی زور و ضرب گرفتن اونم یه 7 کراپی کنار یه 15 کراپی با 150 درصد واحه! پس مشخصه میخوان با یه مصری (مولتی) بیان اونجا برای پوش!!!

مجددا صدا از همان جایگاه قبل:

اووووووووووووه!

پس تا اینجا نتیجه دوم!

هر مصری قطعا مولتیست و هر مولتی قطعا مصری!!!

که این جمله به خاطر اهمیت بالا در نتیجه گیری نهایی به عنوان مشق دو ساید مجاور تعیین می شود که باید 37 صفحه از روی آن بنویسند!

و مدام هر صفحه چندین دفعه مشق های داده شده را بازخواست میکنند که مبادا کسی فراموش کند!!!

پرده سوم:

بچه ها اینا یه دونه دهکده آوردن ساید ما! اینا دیگه خیییییلی نوبن! اصلا تا حالا تراوین ندیدن که 99 درصد پتانسیل سایدشون رو اینطور به هدر دادن!

دیگر صدایی شنیده نمی‌شود!

چون جایگاه مذکور از خنده روده بر شده و همه غش کرده اند!!!

پرده چهارم:

با تمام توان در صدد دفع آن 99 درصد! پتانسیل ساید دشمن به حرکت در آمده و شکست می‌خورند!

پرده پنجم:

اینجا که میبینند رقیب چغر و بد بدنست! با تمام قوا در جهت نتیجه گیری مهم انجام شده برآمده، "هیهات تراوین به فنا رفت" سر داده و به سمت دو ساید دیگر دوان می‌شوند که بشتابید به نجات این بازی اصیل و پاک که ناپاکان به قهقرایش می‌رانند!!!!

و این داستان ادامه دارد ...

ولی

1) چرا اینقدر تاکید روی شمال غرب؟!

2) آیا واقعا این ساید مولتی داره؟!

3) آیا سه ساید دیگر عاری از مولتی هستن؟!!!!

اینا سوالاتیه که ذهن هر مخاطبو درگیر می‌کنه!

جواب سوال اول:

من در نهایت احترام و ارادت به دو ساید دیگه، به خصوص ساید دوستان عزیز خودم جنوب غرب، با جنوب شرقی ها موافقم!

شانس اول برد سرور جنوب شرقه و شانس دوم شمال غرب!!! فعلا خیلی نیاز به توضیح و تحلیل این مورد نمیبینم!

پس دوستان دارن تلاششون رو میکنن که رقیت اصلیشون رو اول فعلا کمی معطل کنن و دوم مانعی ایجاد کنن برای درگیری رودر رو، چون:

1) با توجه به پاپ های اکانت ها و البته غارت ها مشخصه شمال غرب زوم کرده روی تروپ و نیرو سازی به خصوص هجومی

2) اعلان جنگ عملی ولی نانوشته علیه ساید جنوب شرق

3) تمرکز جنوب شرق روی دفسازیه که زمان نیاز داره برای استارت (این رو با توجه به تیم دفکوردی جنوب شرق میگم که همه میشناسیمشون و البته با توجه به توضیع نژادها که بعدا بیشتر در موردش صحبت میکنم!)

4) آخرای پست میگم! 😅

جواب سوال دوم:

خلاصه و مفید، بله!

و اما قسمت اصلی پست!

جواب سوال سوم:

همونطور که سه ساید دیگه مولتی دارن!!!

آمار تمام اکانت های چهار ساید رو در آوردم! و به نتایجی بدیهی و واضح رسیدم!

تا اون لحظه که من آمار گرفتم سرور 937 اکانت رجیستر شده بود! که یکیش مولتی هانتر بود و 936‪عدد اکانت دیگه! ببین تا چه حد دقیق 🙈😉

سهم هر ساید از اکانتای رجیستر شده!

(مبنای ساید اکانت ها اتحادهای بیس ساید هاست! (شمال شرق مجموعه اتحادهای آریان، جنوب شرق مجموعه اتحادهای امرداد، جنوب غرب مجموعه اتحاد های اس دبل، شمال غرب مجموعه اتحادهای اوکس برا) و اکانت های خارج اتحادهای مذکور بر مبنای مختصات دهکده ها تعیین شده که قطعا کسی مولتیش که میخواد استفاده شخصی کنه رو ساید دیگه نمیزنه! به خصوص برای رید!!!)

شمال شرق

جمعیت بالای 50

160‪

جمعیت پایین 50

51

جنوب شرق

جمعیت بالای 50

164‪/5

جمعیت پایین 50

61

جنوب غرب

جمعیت بالای 50

221‪/5

جمعیت پایین 50

56

شمال غرب

جمعیت بالای 50

185‪

جمعیت پایین 50

37

اون دوتا نیم مال اکانت Monster هست که نصفش توی جنوب غربه نصفش جنوب شرق! یه نفر گردنش بگیره ببینم کیه این دوستمون!!!

تمرکزم روی دو ساید جنوب شرق و شمال غربه، تنها دلیلش اینه که دو ساید مورد مناقشه هستن!

1) در مجموع ساید جنوب شرق دوم و ساید شمال غرب سوم هست توی تعداد اکانت!

222‪ _ 225‪/5

2) اکانتای بالای 50 جمعیت، شمال غرب دوم و جنوب شرق سومه

185‪ _ 164‪/5

یعنی تمام این هیهات سر دادن ها و وا مصیبت کشیدنا که تراوین به فنا رفت برای بیست و یکی اکانته؟!!! یعنی شمایی که 164‪ تا پلیر هستید به خاطر بیستا مولتی نمی‌تونید حریف شمال غربی ها بشید!!!

حالا ساید ما

80 تا پلیر فعالیم

اه راستی شما که میگید ما 80 تا پلیریم پس اون 84 تا اکانت دیگه رو همون نیمچه پلیرهایی که سعید گفت دارن میگردونن؟!!! یا منتظرید از بیرون سرور یکی بیاد تحویلشون بگیره؟!!!!!!!!!!!!

الان مطمئنید دو ساید دیگه همه اکانت ها پلیر داره که از اون ها به عنوان سایدای پاک میخواید بیان کمک!

بابا جمع کنید این مظلوم نماییا رو!

یادمه سرور یک راند آخر توی فروم کلی دعوا بود سر مولتی های دو ساید جنوب شرق و شمال شرق!

بعد آیدین اینا میخواستن سرور رو پاک کنن، میونجی شدن مولتی ها دونه دونه بره روی حذف!

بعدشم گفتن برای اینکه از این لحظه دیگه کسی از مولتی هاش استفاده نکنه ریدها متوقف بشه!!!

شماها حنجرتون رو پاره کردید همون سرور که این نمیشه ما مبنای مولتی هامون غارته ولی شمال شرق مولتی زده برای دف کشیدن و نمیدونم دمپایی کشیدن و اینا! اینطوری ما عقب میفتیم و شمالی ها وسط کار میزنن زیر حرفشون و کارشون رو با مولتی هاشون هم انجام دادن!!!

خوب مشخصه هرکسی مولتی را به دلیلی میزنه!

اینکه هر مصری مولتیه و هر مولتی مصری که نشد منطق برادر من!

مشخصه شما مولتی زدید برای دف کشیدن یا دمپایی کشیدن که لزومی نداره مصری باشه به خصوص توتن و رومن خیلی بیشتر به کار میاد توی این زمینه!!!

4) که گفتم بعدا میگم :

میگید مولتی مارو بگیره کسی!

چندتا عکس میذارم قضاوتش با مخاطبای بیرون سرور!

اینا که قسمتی از اکانتای بن شده جنوب شرقن و مشخص میکنه شماها داشتید مولتی میزدید به وفور که به دلایل تخلف از قوانین، مولتی هانتر بنشون کرده! دیگه اینقدر دروغ نگید توروخدا!!!

مثل رفقای اکانت امپریال کردید که اون داستان "ما میدونستیم عمدی زدیم بهتون بخندیم" کردید ها!

آقا اینکه کل تعداد اکانتای چهار ساید، ریئل و مولتی سرجمع از مولتی های فقط یه ساید سرورهای دیگه کمتره یعنی این سایت 10 هیچ نسبت به قبلش جلو هست!

حالا میخواید بچه مدرسه بازی در بیارید و مولتی سنتی هم نباشه تنها یه راه داره!

جلسه دیسکورد بذارید با حضور نماینده هایی از چهار ساید تمام پلیرهای اکانتای چهار ساید جدا جدا بیان حاضری بزنن!!!

وگرنه از کجا معلوم چندتا اکانتای چهار ساید مولتیه؟!!!

بسه دیگه چقدر وقت خودتون و مخاطبای فروم رو میذارید برای شانتاژ های مختلف؟! برید به بازیتون برسید حوصله همه رو سر بردید!!!

ادمین جان چرا آمار اکانت ها با آمار عمومی باهم نمیخونه؟! 🤔

توی عمومی بالاتر میگید که بقیه فکر کنن سرور شلوغ تره! 😂😂😂

در پناه حق

آیدین جان وقتی وسط پلن دیده شد اینسرت اینطوری میشه زد ، همون نصفه شب ، سبک شد و 2 تا اکانت که قرار بود کاتا بزنن نزدن!

خوب میبینیم که بهترین وزیر امور خارجه جهان هم بالاخره اعتراف کردن که این قضیه رو فقط رقیب نمیدونسته و دست از یقه گیری بی‌جای ادمین برداشتن!!! 😅

میگن وسط پلن دیده شد اینسرت توی سیم سکند هم ممکنه دیگه بقیه لانچ نکردن!

من نفهمیدم یعنی میخواستن چند موج اولشون بشینه بعد ببینن نتیجه چی میشه اون موقع بقیه لانچ ها رو انجام بدن! و اسم این رو بذارن پلن بی عیب و نقص!!!!

یا وسط لانچ ها متوجه شدن قانون اینسرت بین سیم سکند هم هست و از لانچ الباقی کاتاها منصرف شدن!

اگه کسی فهمید به منم بگه! 🙈😂

و یه چیز جالب تر!

من و آیدین جان توی یه موضوع اتفاق نظر داریم!!! عجیب نیست! 😂😂😂

اینم از هنرهای بهترین وزیر امور خارجه جهانه که مخالفان رو به هم نزدیک میکنه!!!

اگه هدف از انتخاب این وزیر شایسته افزایش دشمن برای امرداد بوده! که بهترین انتخاب انجام شده ولی اگه هدف دیپلماسی یا چیزی شبیه به این بوده دیگه من نظری ندارم! 😉

سلامت باشید و دلخوش 🌹😘

شماها 50 دفعه بگید باگ برای اینکه ضعف پلنیتون رو بپوشونید منم 51 بار میام میگم اشکان سرلشکر بلده و حتی توی دات کام هم انجام داده

کلا مثل اینکه چشماتون پست هایی که به ضررتون هست رو نمیبینه 😂

اون از قضیه حیوون های واحه!

اینم از این که اشکان دفکورد تون بلده بازم میاید داد و هوار که باگه با هزاران مثال من درآوردی دیگه!!! 🤣🤣🤣

سلام آقا اشکان گل

رفتید توی دیوار کوری می‌خونیم میشیم بی فکر و بی عقل؟!!!

بعد بهنام که تحقیر و تمسخر میکنه میشه وزیر کارکشته امور خارجه؟!!! 🙈😂

خیلی تبعیض قائل میشی ها!!!

در ضمن اینقدر باگ باگ نکنید! پست ها و صوت های اشکان جان (دفکورد اتحاد بزرگ امرداد) هست در مورد اینکه چطوری میشه وسط چند موج سیم سکند، اینسرت کرد!

اگه حاضر نیست به شماها که لیدرهاشید یاد بده به این شماره من توی واتس آپ پیام بده خودم بهت یاد میدم عزیزکم 😘

09137756472

سلام رفقای گل

آقا دوباره شانتاژ؟! دوباره سر و صدا؟!!!!

رفتید تو دیوار که اینقدر سر و صدا و مظلوم نمایی نداره!

شماهایی که توی تاپیک اعلام آمادگی 25 دفعه اعلام کردید اومدید رکورد شکست ناپذیری بزنید! و برای عالم و آدم رجز میخوندید! یه دفعه هم به خودتون زحمت می‌دادید پست های بقیه رو می خوندید، میدیدین که ادمین در جواب یوسف ریتالین اون باگ عظیم سرور رو!!!! (نحوه پر شدن واحه ها از حیوون) جواب داده بود و هرکسی که دوتا چشم سالم داشت ازش خبر داشت! حالا چشم شماها رو ادعاهای کذایی و غرور بی جا و اولدورم بولدورمتون پر کرده بوده دیگه مشکل از کسی دیگه نیست که!!!

و اما در مورد سیم سکند!

اشکان سرلشکر قبلا به خود شخص من گفته سیم سکند اینسرت کردن قلق داره و هم خودش بلده انجامش بده هم محمد تارانتولا! و حتی توی دات کام هم انجام دادن!!!

به جای این همه سر و صدا و حرف های بی سرو ته برید از تیم دفکوردی خودتون بپرسید بهتون یاد بدن چطوری از این به قول شما باگ میشه استفاده کرد!!!! 🤦‍♂️

مسوول محتوای آموزشی سرورهای آی آر!

چشمت باز مونده از حرکتی که دژکوبی ها بلدن انجامش بدن و تو بلد نیستی؟!!! 😂😂😂

ادعا کمتر عمل بیشتر 😉😅

موفق باشید و مؤید آی آر بازهای کهنه سوار! 😘

دیوارتان در مقابل دشمنان بلند دژکوبی های شگفت انگیز 😉

والا چند تا از بچه ها که جنوب شرقن مرتب از من درباره غارتای شمال غرب میپرسن. من چند بار از صفحه حملات اتحاد عکس دادم که واحه ناتار بود. ولی بازم قبول نکردن

حالا تو هم میخوای باور نکن. ولی واقعا این غارت داره از واحه و ناتار میاد.

بچه های شمال غربی چقدر یه قضیه تکراری رو! توضیح میدید؟!!!

اعتقادی به ضرب المثل نرود میخ آهنی در سنگ ندارین؟!

بابا سرکاریه! 😅

خود دوستانم میدونن اوضاع اکانتای سرور چند چنده فقط میخوان فروم نخوابه و بحثی در جریان باشه هرازچندگاهی یکی میاد میگه

"اه یادمون رفته چندوقته، مولتی های شمال غرب در چه وضعن؟!"

فروم 22 صفحه میره جلو!!! 😂😂😂

اگه شماهم حرفتون نمیاد راحت میتونید این قضیه رو دایورت کنید از همین لحظه و خلاص! البته خود شماها هم شاید توی سرور بدون زد و خورد و صرفا کشاورزی (سیستم تراوین حرفه ای ها!) حوصلتون سر میره دنبال یه کسی میگردید باهاش کل کل کنید و همدیگه را بذارید سر کار! 🤦‍♂️🤣

اگه گزینه دوم درسته که هیچ باهم مشغول باشید و سرگرم، من مزاحمتون نمیشم 😉

همگی سلامت باشید و دلخوش 😘

پ.ن :

این بازی برای من اونقد ارزش نداره که شرف و انصاف و درک من زیر سوال بره ...

کوچیک همه یوسف

سلام یوسف جان مجدد

داداش شما بزرگواری 🌹😘

ولی انصاف داشته باشیم، شرف داشته باشیم بدون سند قضاوت نکنیم و حکم صادر کنیم!

یکم درک داشته باشیم توی بازی یه عده، مجددا تکرار میکنم معلوم الحال نفتیم!

در پناه حق

من غلط بکنم به افرادی مثل تو و صادق پارتیزان، دوتا از عزیزترین رفیقای تراوینیم بگم بی انصاف و بی شرف که این قسمتش رو بلد کردی!!! 🤦‍♂️

نمیخواستم بازش کنم چون اونطوری گیراییش بالاتر بود ولی چون سوتفاهم شد میگم!

اون پست مخاطب خاص نداشت! و یه توصیه برادرانه عمومی بود!

اگه به صَرف افعال آخرین بند پستم هم دقت کنی از افعال اول شخص جمع استفاده کردم! که خودم و جمعی رو شامل بشه!!!

شما دو بزرگوار رو مخاطب گرفتم که اگرم بهتون برخورد بدونم اینقدر باهم صمیمی هستیم که میتونم دلخوری رو برطرف کنم وگرنه روی صحبتم اول از همه با خودم بود که قضاوت نکنم کسی رو بر اساس یه تعداد ظن بی سرو ته! و بعدش هم توصیه به دوستانم که اونام نیفتن توی این بازی و شانتاژی که راه افتاده!!!

وگرنه بازم تکرار مجدد

من غلط بکنم همچین جسارتی به شما بکنم سردار 🙈😊

اشکان جان ارادتمندم داداش

آقا همونطور که بچه های دیگه هم گفتن تو عزیزی و قابل احترام ولی اگه دقت کنی به پست های اول سرور تا امروز متاسفانه چندتا از دوستانتون مثل بهنام و تک شاخ و ... کل کل و شوخی رو با تیکه و تمسخر و تحقیر اشتباه گرفتن!

این قضیه چکش زدن هم متاسفانه اول بهنام شروعش کرد! مثل خیلی چیزهای دیگه!!!

و من از تو و سعید و سید که میشناسمتون عاجزانه خواهش میکنم جلوی رفقاتون رو بگیرید و بهشون بگید این نوع صحبت کردن ها نتیجه ای جز عاقبت اتحاد زئوس نداره!!! و جو فروم رو میکشونه به سمت و سویی که همه توی چهار ساید بدشون میاد و دلخور میشن و ...

اون ها هم اول از متلک ها و تیکه های همین شکلی شروع کردن (دژکوب یا دژکول!) و خیلی دیگه که میتونی برگردی از اول فروم رو بخونی متوجهشون میشی! و تهش رسیدن به نثار کردن فحش خواهر و مادر به همدیگه وگرنه هیچ آدم عاقلی شب نمیخوابه صبح پاشه به یکی دیگه فحش ناموس بده! دلخوری ها از یه جا شروع میشه و کم کم اوج میگیره!!!

ارادتمند همگی رفقای گلم در چهار ساید 🌹

این پست من در تاپیک آمادگی این سرور :

و این پست آقای حسین TNT در سرور اسپید 3X :

کوچیک همه یوسف

سلام و درود به همگی رفقای عزیز

من واقعا برام عجیبه!!!

صادق و یوسف عزیز

بیشتر روی صحبتم با شما دو بزرگواره که من رو می‌شناسید و میدونید که نه رسول رو میشناسم و نه مهدی رو! و حتی اولین دفعه خود صادق من رو آورد به این سرور!!!

این رو دوباره یادآوری کردم که حداقل از طرف دوتا دوستم که من رو میشناسن انگ جیره خواری نخورم!

من از مدیریت سایت صددرصد دفاع نمیکنم چون تا چیزی برام مسجل نشه پشتش وای نمیسم! ولی برام عجیبه که شماها افتادید توی موجی که یه تعداد افراد معلوم الحال راه انداختن!

خدایی چندتا سوال رو پیش خودتون جواب بدید بعد قضاوت کنید!

تا به حال به جز چندتا شهادت، سند دیگه ای هم دیدید؟!

تا به حال روند قضایی رو شاهدش بودید؟ میگن شاهد خودش مدرکه ولی توی هشت ماهی که سرباز دادگاه بودم، یک دفعه ندیدم قاضی ای (البته قاضی عادل!) فقط به استناد شهادت، حکم صادر کنه!!! شاهد مکمله اثباته و نه سند اثبات!

میدونی چرا جدیدا شهادت توی احکام دادگاه کمرنگ شده؟! چون توی تمام بندهای قانون تاکید داره "شهادت افراد عادل!"

تو از عدالت چند نفر از این افرادی که شهادت میدن به جانب داری ادمین ها مطمئنی؟! یا بهتر بگم! از بی عدالتی چند تاشون مطمئن نیستی؟!!!

یعنی این موارد تا دیروز نبوده و یهو همش امروز اتفاق افتاده که دوستان در حال جوسازی هستن؟!

همون دوستانی که ادعا میکنن مدیریت سایت سمت و سو داره و توی بازی دخالت میکنه، الان چند ساله دارن این ادعا رو میکنن؟! آیا بعد از هر دفعه این ادعا بازهم نمیرن سرور بعد ثبت نام کنن؟!

و ...

واقعا ازتون سوال دارم! این ها برای شما معنی و مفهوم نداره؟!!!

در مورد سرور بغلم

اتفاقا اگه همرهای به نامردی صفر شده برگرده، داوری، به حق نزدیک تره!

سرور قبل که کتیبه همین آقای لئو دزدیده شد خارج از چهارچوب بازی و ادمین برگردوند بهشون، خوب بود و ادمین شاه بود، حالا اگه با زیرآبی رفتن دوستان برخورد کنه اخه و پیفه!!!

برای امینت یه راه جایگزین رو پیش گرفتن ادمین ها اونم این بوده که هک به هر نحوی اتفاق بیفته و اثبات بشه! علی الراس برخورد میکنن!

امنیت سایت پایینه که دلیلشم اونایی که پیگیرش بودن میدونن! مشکلات مالی هست! اشکالم نداره مردش هست کسی، میتونه آستین بالا بزنه کمک بده مشکلش حل بشه نه اینکه مدام ایرانی بازی در بیاریم و غر بزنیم و مثل گونی گردو کِر کِر کنیم!!!

اه اه اه بده و دوست نداریم که آسونه همه بلدن! چند نفر رفتن به ادمین ها پیام بدن بگن من شاید بتونم کمکی بدم توی ارتقاع سطح سرور ها؟!!!

خلاصه حرفم! من اتفاقا یکی بزرگترین منتقدین به سایتم و حتی یکی از مشکوک های به بی طرفی مدیریت! و هممون میدونیم خیلی راه داره تا تراوین شدن!

ولی انصاف داشته باشیم، شرف داشته باشیم بدون سند قضاوت نکنیم و حکم صادر کنیم!

یکم درک داشته باشیم توی بازی یه عده، مجددا تکرار میکنم معلوم الحال نفتیم!

در پناه حق

خوب به نظر ادعا میکنید از مدیریت سایت ناراضی هستید! پس دیگه این سایت بازی نمی‌کنید دیگه؟!

اگه دوباره اومدید سرور بغلم رجیستر کردید مشخصه خودتون تخلفتون رو گردن گرفتید و به ادمینم حق دادید بابت برخوردش!

قابل توجه دوستان، ادمین های هر دوسرور ثابت و مشترکن 😉

فقط امیدوارم این روش های غیراخلاقی و کثیفی که برای بردن این سرور استفاده کردید اونجا تکرارش نکنید که باز مجبور بشید از دست ادمین دسته جمعی بذارید روی حذف 🙈😂

ادمین جان من و خیلی های دیگه نشستیم اقتدار و صداقتت رو ببینیم!

عقب گردتون بابت تهدید دوستان نشون از اینه که ریگی به کفش دارید و نمیخواید رو بشه!!!

پس تمیزی پروندتون رو با حفظ اقتدار توی تصمیمتون نشون بدید.

موفق باشید و سلامت 🌹

سلام و درود

خوب میبینیم که تیر دوستان به سنگ خورده و ناراحتن که چرا روش ها عجیبشون به ثمر ننشسته و دارن با تهدید میخوان حرکتشون رو به سرانجام برسونن!

کی به کیه اگه به تهدیده که جنوبی هام تهدید کنن اگر همر های به نامردی صفر شدشون برنگشت حذف میکنن!!! 😂😂😂

سرور جذابیه حقیقتا!

براتون آرزوی موفقیت میکنم فقط خواهشا نیاید اون سمتم مثل اینجا خرابش کنید!!! 🌹🙏

سلام مجدد

نه مثل اینکه واقعا خبراییه!

از این به بعد باید این تیپ پست ها رو اینجا هم تحمل کنیم!!!

از همبازی شدن با پلیر خوب همه استقبال میکنن آقا محسن و آقا مصطفی، مشکل نداشتن ادب و احترامه که بعید میدونم پلیر های خودتون هم استقبال کنن ازش!!!

بذارید حالا اعترافی کنم که شاید میخواستم آخر سرور انجامش بدم!

تا امروز میخواستم باخت امردادی ها رو ببینم ولی از این به بعد دیگه نه ...

فقط از ادمین محترم مجدد خواهش میکنم اینجا رو مثل فروم سه ایکس ولش نکنن هر سمتی رفت، رفت!

یا حق

سلام و درود خدمت همگی عزیزان

خدا رو شکر همه نرمال باز نیستن برای همینه تا اینجای کار فروم این سرور تمیز و بدون توهین و تمسخر و تحقیر و البته معذرت خواهی های بعدش مونده!

امیدوارم دیگه هم هوای نرمال بازی کردن به سرشون نزنه تا یه جا باشه اونایی که از فحش ناموس دادن و خوردن لذت نمی برن هم بتونن لذت رو در جریان بازی تجربه کنن!!!

اینقدر بابت "کسل کننده بودن کشاورزی" ناشکری کردم که داره اتفاق بدتری برای سرور میفته!!! 🤦‍♂️

با آرزوی شخصیت و انسانیت برای همه عزیزان از جمله خودم 🌹😘

سلام مجدد به همگی رفقا امیدوارم حالتون خوب باشه 🌹

آیدین جان با اون دو دسته که حدودا موافقم و خیلی باهاش کار نداریم!

در مورد قسمت ادعاهای جدید:

3_ قضیه بردن کتیبه روی اکانت دفاعی زیاد ربطی به همر داشتن یا نداشتن یه ساید نداره! اگه در جریان چند سرور از اسپیدترا و کلا سرورهای ایرانی باشی متوجه میشی جدیدا تمرکز خیلی زیادی جمع شده روی دف در همه سایدها و سرورها! چون زد و خورد ها اومده پایین پس همر کارایی قبلش رو از دست داده و دف برای واندر نقشش پررنگ تر شده!

5 و 6_ مطمئنی این دو بند مربوط به سرور دات کام یا همون قدیما نیست؟! 🤔 آخه تا جایی من در جریانم اینجا اصلا اسکات و مخفیگاه کاربرد نداره! اصلا کسی، کسی رو نمیزنه که مخفیگاه و اسکات نیاز باشه!!! 🤦‍♂️😅

منتهی باید دید که حقیقت به دنیای اون نزدیکتر هست، یا دنیای رایج.

در مورد این قسمت پستت، حقیقت به هر دو نزدیکه همزمان!

حقیقت همیشه بر پیش فرض هایی بنا شده! و اون پیش فرض ها هستن که نتیجه و حقیقت ازش حاصل میشه!!!

شما وقتی میخوای یه موضوع رو به عنوان حقیقت بپذیری یا رد کنی باید از پیش فرض ها شروع کنی!

خوب مشخصه وقتی اینجا کسی با کسی کاری نداره و درگیری نیست و این یه پیش فرضه اینجا! مجبور که نیستی از روز اول شروع کنی دف کشیدن!!!

یا وقتی میدونی کسی با ساید دیگه کار نداره و کل ساید در اختیار شورای لیدریه خوب مشخصه که مجبور نیستی بدو بدو خودت رو برسونی کراپ های مهم ساید رو بگیری! میتونی روی دیفالت هم راحت بازیتا بکنی یا حتی قبل از کپ اول نان کپت رو استارت کنی.

وقتی منابع نامحدود یکی از پیش فرض های سرور باشه خوب مشخصا همر نان کپ زیاد میشه و حتی توی پلن ها یکی از ساده ترین حرکت های تدافعی چنج کپ هست!!! و ...

همه این ها توی یه سرور که بناش بر درگیری هست اشتباهه ولی وقتی وارد یه سرور با این پیش فرض ها شدی همه این موارد میشه عین حقیقت!!!

و اما نظر بقیه رو در مورد این سرور پرسیدی، من به شخصه نظرم رو میگم بهتون!

این سرور بین سرور های ایرانی شاید از هیجان کمی بالاتری برخوردار باشه به دلیل نبود منابع نامحدود!

اما به دلایلی که الان توضیح میدم قطعا نباید ازش انتظار سرور هیجان انگیز رو داشت!!!

1) هدف اکثر بازیکنان به خصوص لیدرها در اصل صد کردن واندر هست و تمام فکر و ذکرشون از روز اول روی واندره و هر موضوعی که حتی یک درصد به اندازه سر سوزنی هدفشون رو به خطر بندازه سمتش نمیرن!!!

حالا شاید کسی بگه مگه داریم اتحادی هرجای دنیا که هدفش صد کردن واندر نباشه! نه نیست ولی تفاوتش اینجاست!

دو گروه میخوان برن اهواز (مبدا رو مشهد در نظر بگیرید که مسیر طولانی تر بشه کمی)

گروه اول برنامشون فقط رسیدن به هدفه و همه همّ و غمّشون روی زودتر رسیدنه! پس پا رو تا ته فشار میدن روی گاز و با سرعت 170 تا 180 تا تخته میرن که زودتر برسن به مقصد! ته تهشم برای (ببخشید گلاب به روی همه دوستان) سرویس یا یه وعده غذا یه رستوران توقف میکنن و الباقی مسیر رو میگازونن!!!

گروه دوم هدفشون تفریحه و اهواز فقط مقصد سفر!!! فرق گروه دوم اینه که ممکنه یه مسافرت یک هفته ای رو چهار روزش رو توی مسیر باشن و سه روز رو صرف خود شهر مقصد کنن! این گروه از طول مسیر لذت میبرن! هر یکی دو ساعتی متوقف میشن یه گوشه دنج چایی و جوجه و بازی ای میزنن! ممکنه توی طول مسیر به یکی دو مکان دیدنی و تفریحی شهرهای دیگه هم سر بزنن و ...

گروه دوم هدفشون از بازی تفریحه و لذت بردن و نه فقط رسیدن به مقصد! و تنها لذشتون رو محدود نمیکنن به یه دونه واندر! که به این گروه میگن گروه علی اصغری! 😉

2) بازیکنا اینجا اکثرا همدیگه رو میشناسن و قطعا باهم خاطرات تلخ و شیرین و در نتیجه عمدتا نسبت به هم گارد دارن! و این یعنی انبار باروتن و با جرقه ای دو ساید گر میگیرن و شعله میکشن!

3) همونطور که گفتم اینجا همدیگه رو میشناسن و باهم از هر چهارساید جاهای مختلف در ارتباطن که حتی ممکنه درگیری دو ساید، دو ساید دیگه رو خوشحال کنه و در نتیجه هیزم بیار معرکه باشن برای از میدون به در کردن دو رقیب!

4) اینجا کلا 4 تیم داریم برعکس سرور های حرفه ای که حتی شاید به ده ها تیم هم برسن! و سرور نوسان داره و ممکنه هر تیم چندین دفعه با گروه های مختلف درگیر بشه و حتی بعد از چند مدت هم با یکی از همون گروه ها ادغام بشه!

پس نتیجش میشه دو جمله مشابه که اتفاقا همین امروز شنیدم از بازیکنان دو ساید مختلف!

می‌خواستیم از یه ساید دیگه غارت کنیم از بالا! جلومون رو گرفتن!!!!!!!

آیدین جان وقتی از همین الان لیدرهای چهار ساید حتی یه غارت ساده رو از پلیرهای سایدشون دریغ میکنن که مبادا ارتباطات سایدمون به هم بخوره! مشخصه ته این سرورم به کجا خواهد کشید!!!

ما میگیم لذت بازی اونا میگن سیستم علی اصغری!!!!! نتیجشم میشه همون پیشبینی اول که خودت گفتی از این سرور!

راه حل فرار از این فضای کسالت وارم اینه:

دل کندن از افتخار صد کردن واندر و البته افتخارات شخصی ای مثل رکورد همر و دف نجومی یا اینجور چیزا و روی آوردن به لذت بردن از طول مسیر

پلیرها اکثرا قدیمی هستن ولی چون قدیم خیلی وقته گذشته یادشون رفته لذت بازی به زدن و خوردنه

برای اینکه مبادا همری رومون بلند بشه یا خدایی نکرده همر بزنیم و دیوار بشه و مسخرمون کنن! از هرگونه درگیری و معرکه ای دوری میکنیم!!! 🤦‍♂️

در پناه حق 😘🌹

سلام و درود به همگی رفقای گلم

بحث های تا به امروز رو ول کنید بحث داغ و روز سرور اینه

اکانت رنک 3 سرور بن شده!!! 😲

فارغ از اینکه توی کدوم ساید و تیم هست، اگه واقعا تخلف کرده دم ادمین گرم البته که به پلیر اکانتش که اتفاقا هم نمیشناسمشون خیلی ارادت دارم اما این سرور می‌خواستیم برخورد جدی و برابر رو ببینیم همگی

و همچنین امیدوارم این مسیر و روند برای الباقی پلیرها هم توی چهار ساید با همین فرمون دنبال بشه ...

ببخشید وسط بحث شیرین و به جای "محدودیت روزانه اثر هنری" مزاحم شدم خبر شگفت انگیز بود سریع اومدم چراغ اول رو روشن کنم!

پ. ن : داداش که اکانتت بن شده (یا شایدم آبجی! 🤔) ببخشی ها نمیشناسم و غرض شخصی پشت پیامم نیست خدا میدونه فقط از اجرای قانون از طرف ادمین خوشحال شدم، اگه اکانت خودمم بود استقبال میکردم 😊

مثل اینکه از اتاق فرمان اطلاع میدن خودت دیگه اکانت نداری توی این سرور!!! 😐

همگی موفق و مؤید باشید 😘🌹

شادمون کردی خلاصه.

ارادت،

سرباز وفادار شمال شرقی،

--آیدین.

سلام آیدین جان

خوشحالم که به اندازه ارزنی تونستم دل بنده خدایی رو شاد کنم. باعث سعادتم میشه این شادی هایی که میبخشم 😊

آیدین جان در مورد شما روایت زیاد شنیدم، اما ترجیح میدم بر اساس دیده ها قضاوت کنم! چون گفته های دوستان میتونه غرض ورزانه باشه! حالا یا از روی علاقه اظهار نظر کنن یا از روی عداوت!!!

و اما در مورد پستتون که مشخصا جواب صحبت های من نبود! که این میتونه دو حالت داشته باشه!

1) یا کلا نظر دادن رو دوست دارید فارغ از اینکه موضوع مورد بحث رو متوجه شده باشید یا نه! که در این صورت پیشنهاد من برادر کوچک ترتون به شما اینه که برای اعتبار و ارزش خودتون و البته احترام به مخاطبانتون یا در مورد موضوعی نظر ندید یا اینکه موضوع مطرحه رو متوجه بشید و متناسب با اون موضوع مطالبی که به ذهنتون میرسه رو بیان کنید!

2) یا موضوع رو متوجه شدید ولی خودتون رو زدید به اون راه! که در این صورت هم پیشنهادی دارم باز!

بهتر بود در این صورت، در آخر متنتون مینوشتید سرباز وفادار جنوب شرق که در ساید شمال شرق رجیستر کرده!!!

و از اونجایی که دوست دارم با حسن نیت برخورد کنم گزینه اول رو، فرض درست میگیریم و بنا را میذاریم که پست من ابهام داشته و برای شما سوء برداشت شده! پس دوباره توضیحاتی درباره پست قبلیم میدم!!!

همونطور که در پست قبلیم گفتم بعضی از دوستان تمایل دارن به جای بازی توی زمین تراوین کف فروم رقابت کنن با جریانات سیاسی و بازی با افکار عمومی! برای همین دست میزنن به تحلیل هایی که حتی خیلی هاش هم درست نیست! (تاکید می‌کنم که ممکنه در مورد شمال غرب و پلن 15 کراپی هاشون این حرکت غلط باشه پس صرفا از این موضوع دفاع نمیکنم و تشخیصش با خودشون!)

ولی چیزی که مشخصه داره فضا و جو فروم سرور 3x اینجا تکرار میشه!

اگر پست های اونجا رو مرور کنید دوستان شمال شرقی تمایل داشتن پلیرهای جنوب شرق رو علیه لیدراشون بشورونن و یه حالت درگیری داخلی راه بندازن توی یه ساید! اینجا هم داره همین تلاش علیه ساید شمال غرب تکرار میشه! و اگه بدون اغماض و غیر جانب دارانه پست ها رو مرور کنید بارها و بارها تاکید شده در پست های مختلف که (آهای پلیر های شمال غربی، داره به شما اجحاف میشه و دارن حقتون رو لیدراتون میخورن پس کی میخواید به احقاق حقتون به پا خیزید؟!!!!! 🤦‍♂️)

اگر پست قبلی من رو بی غرض و منصفانه مجدد مطالعه کنید!

هیچ جا نگفتم سایدای دیگه داره به سبک بربرها اداره میشه!!! که اتفاقا در قسمتی از اون پست تاکید شده در تمام دنیا از جمله 4 ساید تراوین بر اساس تفاسیری یه سری قوانین حاکم هست که بر اون اساس سایدها دارن اداره میشن! و اتفاقا باید به این موضوع هم اشاره کنم یکی از منظم ترین و با برنامه ترین ساید های سرور یا حتی بذار تکمیلش کنم، منظم ترین اتحاد ایرانی که دیدم تا به امروز همین امرداد هست!

هیچ جا نگفتم دموکراسی یعنی جنگل!!!

که گفتم در جوامع دموکرات هم بر اساس ضوابطی قانون حاکمه و در عین حال که نظر همه پرسیده میشه ولی یه قانون وضع میشه و همه باید به همون قانون عمل کنن!!!

و خیلی نگفتم های دیگه که شما همش رو به متن من نسبت دادید!!! 🤔

و کل سوالم توی پست قبلی این بود!

حالا چرا شما و برخی دیگه از دوستان مدام اسرار دارید اکانت خودتون و حتی کل سایدتون رو به خدا سپرده و سر موضوعات مختلف من جمله ناشی بودن لیدراشون، غلط بودن قوانینشون، اشتباه بودن سبک غارتشون و ... پلیرهای شمال غرب رو از این گمراهی رهایی بخشیده و متوجهشون کنید که این ره که می روند به ترکستان است!!!! در صورتی که اگر برای بردن خودتون اومده بودید و اگر واقعا ساید شمال غرب اینقدر که شماها میگید ضعف داره باید از این ضعف حریف استفاده کنید و بیشترین ضربه رو بهشون بزنید!

یا شایدم اینقدر که میگید ضعف نداره و میخواید با فضاسازی ضعف رو در سایدشون تقویت کنید!

توصیه برادرانه آخر به همه عزیزانم :

"تفرقه بنداز و حکومت کن"

یه حرکت غیراخلاقانست برای بردن چون به جای اینکه خودمون رو تقویت کنیم داریم تلاش می‌کنیم حریف رو ضعیف کنیم!

یه چیزیه شبیه به جنگ روانی علیه بازیکن تیم مقابل توی فوتبال برای اخراج کردنش!!!

البته که در کنار نیاز گوینده به اخلاق مداری شنونده هم باید عاقل باشه و به دام حریف نیفته!

در پناه حق

سلام سعید جان

داستانت یه لحظه شاخک سیاسی من رو جنبوند! با اجازت داستانت رو تکمیل کنم 😉

شهر سبز _ شهر سرد!

شهر آزادی و رفاه _ شهر آرمان های منجمد!

شهر گریزگاه مردم ناراضی _ شهر انعطاف ناپذیر!

شهر شایسته سالار _ شهر توتالیتاریسم انسان ستیز!

و ...

این ها کلمات کلیدی یک سخنرانی از رهبر اپوزیسیون یک حکومت است یا یک پلیر تراوین؟!!! 🤔

نه اشتباه نمی‌کنید این ها را هر دو می‌گویند ولی با یک هدف مشترک!

حکومت فعلی (قوانین فعلی) را سرنگون کنید و حکومت ما (قوانین ما) را جایگزین نمایید!!!!!!!

آیا آزادی و ارزش قائل شدن برای تمامی انسان ها بد است؟! آیا تلاش برای اعتلای تمامیت یک سرزمین هدفی غلط است؟! آیا آیا آیا؟!!!

خیر، همگی اهدافی مثبت اند در جهت بالا رفتن جایگاه معنوی و البته مادی یک مجموعه اما چگونه میسر می‌شود؟

اینکه من بیایم قانون را مساوی با دیکتاتوری بنامم و انسان ستیزی، امریست عجیب و شگفت و تنها از یک گروه بر می آید!

انقلابیون پوپولیست!

چرا که در تمام کشورهای دنیا، تمام سازمان های دنیا و خلاصه که در تمام مجموعه های دنیا، از جمله چهار ساید تراوین، قوانینی حاکم است و این موضوعیست انکار ناپذیر!

تا حدی که در تعریفی از "دموکراسی" آمده است

"دموکراسی، دیکتاتوری اکثریت است بر اقلیت"

و این یعنی حتی در دموکرات ترین مجموعه ها با صلاحدیدی خاص، قوانینی بر جامعه حاکم شده و همگان را در وهله اول مجاب و متقاعد و در مرحله دوم مجبور به اجرا می‌کنند!

که این قوانین در تمامی مجموعه هایی که هدفشان پیشرفت است الزامیست چون بدون قانون یک شهر را "سبز" نمیخوانند بلکه "جنگل" خطابش میکنند!!!

پس خوهشا همگی بیایم پایین از پشت تریبون و میکروفن دوستان و برسیم به تراوینمون!

من توی سرور یک کام نیستم ولی یه جورایی در جریانشم دورادور!

اتحادی هست به اسم گانرز که به شدت قدرتمند ظاهر شده در ادوار گذشته که تنها به این طریق به این قدرتمندی رسیده که قوانین محکم و سختی برای تمام دوران سرور داره!

تا این حد که حتی در یکی ساید مجموعه ها رو منطقه بندی میکنن و حتی به یک اکانت اجازه نمیدن مثلا توی 50 در 50 مرکزی ساید کراپ بگیره حتی اگه نفر اول به امتیاز فرهنگی رسیده باشه! چه برسه به قوانین مربوط به درصد و تعداد کراپ ها!

حتی دیدم که بچه ها میگفتن روزانه مقدار مشخصی به هر اکانت بر اساس تولیدی اکانتش اعلام میشه برای پر کردن بونوس اتحاد و طرف موظفه به تکمیل اون مقدار مشخص شده و باید اسکرین شاتش رو برای مسوول مربوطه بفرسته وگرنه برخورد میکنن!

و ...

و مشخصا مجموعه هایی قدرتمند تر هستند که قوانین قدرتمند تری دارن!

همونطور که قبلا هم گفتم توی پیشرفت مجموعه ها این مربی ها هستن که نقش مهم تری دارن تا بازیکنان!

مثال تکراری و ظاهرا اجباری!

شما فرض کنید بهترین فوتبالیست های جهان رو جمع کنن توی یه تیم و بگن خوب برید توی زمین گل بزنید!!!! 🤦‍♂️

نمیگم جلوی مثلا تیم دسته سوم ایران ولی آیا همون بهترین تیم دنیا بدون داشتن استراتژی و نظم و برنامه میتونه مثلا تیمی در حد تیم های درجه دو اروپایی رو شکست بده؟!!! قطعا نشدنیه!

پس خواهشا دوستان دست از سیاسی بازی و تفرقه انداختن بین ساید ها و پلیر ها بردارید و برید وسط زمین خودتون رو نشون بدید!!!

ارادتمند همگی بالاخص دوستان امردادی 😘😍

سلام خدمت دوستان عزیز

البرز جان از روز اول من، حامد طوطی، حسن و شاید یکی دو نفر دیگه (این رو گفتم که بدونی درخواست سایدی نیست و بیشتر شخصیه از طرف چندتا بازیکن توی ساید های مختلف) اصرار داریم بازی رو از حالت ایزی مود و خاله زنک بازی خارج کنیم و بیشترین مخالف رو توی ساید جنوب شرق داشته که "این سیستم علی اصغری!!!!!!!" و دقیقا هم اشکان و هم بهنام اولین نفران که این نوع پست ها رو لایک میکنن!

من به شخصه حتی حاضرم برای خارج شدن سرور از حالت ایزی مود (شلغم کاری) و حرکتش به سمت تراوین شدن انقلاب کنم! 🙈😅 ولی خوب وقتی می‌بینیم اکثر پلیرها و حتی لیدرهای چهارساید برای صرفا بردن اومدن و ترجیح میدن پیر مردی و دست به عصا حرکت کنن کاری جز فعلا تحمل و همین فعالیت مدنی برای تغییر وضع فاجعه بار موجود از دستمون بر نمیاد!!!!! 🤦‍♂️

تا حدی که یه دونه دهکده صفر کردن اینقدر سر و صدا میکنه توی فروم! 🤔

چه از طرف بچه های جنوب شرق (که آااااااااای زدیم! کشتیم! له و لورده کردیم! کو حریف که بقیه هم اینطوری بزنیم) میکنن!!! حقم دارن ها چون قطعا با این شیوه بازی تا آخر سرور نهایت هفت هشتا از همین نوع پلن ها ببینیم و بعدش یه واندر صد میشه و سرور تمام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

و چه از طرف ساید جنوب غرب که انتظار دارن برای زدن یه دونه دهکده از یه اکانت که توی اتحادشون هست و حتی نمی‌شناسنش باهاشون هماهنگ بشه و مثلا سعید بیاد بگه بچه های لیدری جنوب غرب یکی دهکده اتحادتون اومده ساید ما اجازه هست ازش یه اسکات بکشیم!!!!!!!

دوباره میگم و دوباره و دوباره و دوباره و تا آخر سرور هرچی شما بگید "تراوین علی اصغری" من باز میام میگم تا آخر به اندازه سر سوزنی به چهار نفر قدیمی تر بر بخوره و عوض کنن این سیستم کسل کشنده مسخره رو!!!!!

در پناه حق 🌹

بوم بوم

اخرين قاب از سوراخ اين دهكده در مپ

2411-1f4d7861-b9ae-435a-9580-5a7e1f5da979-jpeg

سلام و درود خدمت همگی رفقای گلم در چهار ساید

سعید جان و اشکانِین (دو اشکان! 😅) عزیز چرا اینقدر شلوغ میکنید سر هر مسئله خاله زنکی؟!!! 🤔

بابا از امرداد انتظار خیلی بیش از این حرفا دارم ها!

بوم بوم!!!

یه دونه دهکده تک، بدون حتی یکی دف صفر کردید!!! بوم بوم؟!!! حماسه آزادسازی قدس مطرح میکنید؟!!!!!!! 🤨

این موج اوله که همونطور که می‌بینیم هیچ دفی حتی جلوی جلوزن نبوده!

و اگه به ساعت اتک ها هم نگاه کنید که البته قبل از اون ساعت هم چندین اتک دیگه هم بود که حتی خود سعید هم توی خصوصی واتس آپ برای من فرستادشون که اون دهکده قبل از صفر شدن فارم خود سعید جان بوده!!!

حالا دیگه بوم بوم و تشکر بابت لانچ دقیق و بی نقص رو متوجه نمیشم حقیقت!!! 🙈😂

این اکانت رو که نمیشناسم و یهو توی ساید اس دبل سبز شد حتی پیام های چگونه اضافه شدنش به اتحاد هم هست که نشون میده هیچ کس نمیشناختش از اول ولی کلا درب اتحاد ما به نظر به روی همه بازه و استقبال می‌کنیم از هر نفوذی! 😅 ولی چیزی که هست الان من یکی اکانت برمیدارم میام توی اس ای کراپ میگیرم تا واقعا نیاز باشه به پلن و لانچ دقیق برای صفر کردنش! 😉

اینم برای جذابیت سرور و افزایش رفاقت و رقابت ها 😘

ول کنید این حرفارو که زدیم نمیدونم روابط هم میخوره و ...! به قول خود اشکان فریدوم عزیز که نیومدیم سیمز سیتی بازی کنیم همینه دیگه قطعا همه میرن توی ساید همدیگه ده میگیرن! از همدیگه کتیبه بلند میکنن! همدیگه رو هم صفر میکنن!

و این یعنی تراوین! اگه دوباره دوستان نمیان بگن این تراوین علی اصغریه!!! 😂😂😂

ما علی اصغر رو خیلی دوست داریم حتی بیشتر از ... 😉

پ. ن : چه یهو جو فروم علمی شده بود دو صفحه! 😍

ارادتمند همگی 😘🌹