Posts by Sadegh_PARTIZAN

سلام

برد سرور رو به متای شمال شرق - جنوب غرب تبریک میگم.

داستان بنده هم تو سایت اسپیدترا به پایان رسید (از بهار ۱۳۹۷ تا بهار ۱۴۰۲)

ممنون از همه کسانی اینجا که اوقات خوبی رو برامون ساختن.

ایام خوش آن بود که با دوست به سر شد

باقی همه بی حاصلی و بی خبری بود

ارادتمند🌹

صادق

سلام خدمت همه عزیزان

تبریک به ساید شمال شرق بابت دیوار کردن همر های ما کار دفکورد هاشون خصوصاً درجه یکه

جا داره تشکر کنم از همه دوستانی که همر گذاشتن وسط و عرفان جان بابت زحمتی که برای لانچ و گندم دادن همرا کشید.

همر رنک ۱ سرور (اکانت classic stars) هم طی این پلن رونمایی شد.

یک لینکی هم در مورد دیستروی شدن همر xxxx توی فروم گذاشته شد که کار قشنگی بود اما حتی اکه اون همرم دیستروی نمیشد تارگت ما نمیپرید و در واقع یه همر رنک بالاتری مصرف شد که یه همر رنک پایین تر گرفته بشه.

در کل امیدوارم سرور به همین فرمون جلو بره.

با احترام

صادق داداش دنیای امروز عصر دیپلماسی و گفتگوی تمدن هست

اسم پارتیزان خیلی اسم خز و بی کلاسی هست بیا اسمت رو عوض کن بزار مثلا دیابلو

هر روز ما از خواب بیدار میشیم میریم تو تلگرام میگن پارتیزان دیوار شد پارتیزان چیف شد !

پ.ن. ترور هم تو بازی باشه ساقی بهش بزنه ترور تنهایی میره بیرون تراوین که بلد نیستی مافیا هم نتونستیم یادت بدیم !!

مانی جان این القاب برا شما خیلی مهمه واسه من اهمیتی نداره . شما ازین به بعد منو صادق تریاکی صدا کن اصلا شاید دلت آروم گرفت

اما قطعا کسی که بعد از 20 روز از گذشت سرور یه لینک واحه هم ازش رویت نشده لایق لقب پارتیزان نیست.

در ضمن گلم این دهکده هایی که چیف شد یکیش دهکده سهیل نپی بود که خودم ازش چیف کردم و دوستان زحمت کشیدن اسلاتمو آزاد کردند اون یکی هم کلا 2کی استپ روش بود.

بلاخره یه تایمی از عید ما سرمون خلوت بود و زدیم حالا دوستان سرشون خلوته و ما سرمون شلوغ

برگردیم به روال عادی تازه بازی واسه ما شروع میشه.

پ.ن: مانی جان ۱۵ سال عمرتو واسه تراوین گذاشتی حتی نمیدونستی مختصات نقشه چیه و کجاست

به نظرم اول خودت یاد بگیر بعد راه بیوفت به بقیه یاد بده

سجاد جان سلام

تبریک بابت دفاع زیبا

بنده شخصا طرح ریزی و اجرا کردم و مسیولیت اش با بنده اس و شرمنده پلیر اکانت امپایر هستم بخاطر دیوار شدن همرش

اما مواردی که برات سوال پیش اومده بود:

من با همین روش ۴ تا دیفالت نسبتا مهم رو چیف کردم و حداقل من حیث تجربه جواب داد.

اما اینکه چرا اسکات نکشیدم نقطه قوت این پلن اصل غافلگیری اش هست.

حالا اگه ریپورت اسکات رو شما داخل حملات اتحاد دیده بشه، پلیر شب اتحاد رو اکانت لاگین میکنه و اتک رو میبینه و کافیه چنج کپ کنه تا پلن fail بشه.

از طرفی همر شما قبلا رصد شده بود و میدونستم رنک خوبی داره و از طرفی جلوزنی انتخاب شده بود برا این پلن که تا ۴۰کی دف ثابت رو حتی با دیوار سطح ۲۰ بپرونه.

ولی از شانس بد، شما همزمان در حال اجرای پلن خودتون بودی مگرنه فکر کنم خود شما هم میدونی اگر اکانت آف بود صد در صد همرت چیف شده بود.

در هر صورت تبریک مجدد

با احترام

دوره ی آموزشی ترید همر جنگی با دارالفنون و اصطبل لول ۱۵

مدرس: دکتر نعمت یاغی

بزودی در سراسر کشور

لینکو میذاری یا خودمون بذاریم؟:D

پ.ن: ۲۰۰/۲۰۰ هاوا چطوره؟

سلام و روز بخیر

1️⃣ چیف دیفالت اکانت Parham_P.H

تلفات تقریبی ما: ۸کی استپ از دو دهکده

همر رنک ۲۲ سرور پس از چیف این دهکده یک رتبه صعود کرد.

2️⃣ چیف دیفالت اکانت Tommy

تلفات تقریبی ما: ۱کی استپ و ۱کی مزدور

پ.ن: وقتی پلنر سایدمون داره تو سواحل نیلگون کاسپین آفتاب میگیره وضعیت از این بهتر نمیشه ;(

سلام

عیدتون مبارک 🌹

دیشب ظاهرا شب شانس ریونجر ها نبوده

داداش ما خراجت رو همونجور که معین کردی آماده کردیم کی میای ببری امان نامه مون رو بدی؟ :/

پیش بینی اقتصادی: شمال شرقیای عزیز بزودی لوح قانون قراره گرون بشه ، تا میتونید بخرید انبار کنید.

پ ن:تو تا دَه صال دیگِع هَم پارصالِ مَا نمیشی…!❤

دوستان اگر میخواید 10 سال دیگه پارسال ایشون بشید نکات رو یادداشت کنید.

من خودم این سرور تصمیم گرفتم تمام وقتمو بذارم روی سبک بازی این استاد بزرگ تراوین مطالعه کنم.

درس شماره ۱: وقتی میخوایم با هیرو حریف رو خفت کنیم ، هیرو رو فول روی تولید منبع میذاریم.

تا دروس بعدی خدا یار و نگهدار

سلام و درود یک معنی رو نمیده صادق جان؟ در هر صورت سلام سلام و یا درود درود. صادق جان اشتباه متوجه شدید. ما چند روز پیش دیسکورد چوکور بودیم که با پرهام متا رو بستیم چرا که با مولتی بازهای شرقی حال نکردیم. خبر نداری ازش بپرس. همینجا هم رسما اعلام میکنم غرب سرور متا شد.

شادزی <3

سلام محمدعلی جان

نه عزیزم درود در فارسی معادل صلوات در عربی هست نه معادل سلام اونجور که من در لغت نامه چک کردم و معمولاً هم در کنار هم زیاد به کار میرن.

خب مثل اینکه روز معارفه به یارم تارگت زدم=O

اشکال نداره دنده عقب رو گذاشتن واسه همین روزا:rolleyes:

سلام و درود

مانی جان اگر سیاست های نیمه غربی این سرور امروز برای شما مشخص شده برای من از همون لحظه ای که محمدعلی وگنس اعلام کرد میخواد بره جنوب غرب مشخص بود. اگر اونجا هم برات مشخص نمی‌شد باید وقتی که پلیرای جنوب شرق زیر پست نعمت یاغی رو لایک کردند اما قبضش اومد در خونه محمدعلی دیگه کاملاً متوجه قضیه میشدی.

شخصاً هیچ مشکلی هم با این قضیه ندارم و از هر حرکتی که در جهت بالانس سرور باشه استقبال و تقدیر میکنم چون سروری که بالانس نباشه حتی بردنش هم لذتی نداره.

پ.ن: به دوستان هم بگم به ازای هر ۱ اکانتی که تو ساید ما بزنند جهت تشکر از لطفشون ما ۲ اکانت داخل سایدشون خواهیم زد.

با احترام

رضا جان به نظرم این سرور جای فروم بیشتر روی اکانت تمرکزتو بذار خدایی نکرده مثل ۲ ایکس به آبروریزی نیوفتی قطاری دهکده هات چیف بشه فرار کنی بیابون

با احترام

ادریس عزیز سبز شدن ناتار به نمودار رشد جمعیت ساید مربوطه و با توجه به اکانت بیشتر در ساید شمال شرق ناتار با جمعیت بیشتری در این ساید وجود داره. احتمالا همین قضیه در مورد جنوب شرق هم هست که میتوانید بررسی کنید. تبانی با ادمین!!!!

سلام و عرض ادب

جاوید جان اینجا هرکس سنگ ساید خودشو به سینه میزنه و حرف ها منطقی و منصفانه متاسفانه کمیابه...

اما اگر جناب لقمان رو به عنوان یک شخص بی طرف توی فروم قبول داری رجوع کن به پست ایشون توی سرور نرمال که به این باگ با استفاده از تحلیل اصولی و آمار اشاره کرده و اینکه ساید شمال شرق هر سرور داره از این باگ نفع می‌بره.

شما خودتم یه نگاهی به مپ کنی متوجه میشی اگر ملاک تعداد اکانت باشه جنوب شرق و شمال شرق تقریبا برابرن و اگر ملاک میانگین پاپ اکانت ها باشه جنوب غرب توی این زمینه اگر از شمال شرق بالاتر نباشه پایین تر نیست ، اونوقت سهم ساید شمال شرق از ۵۰ ناتار پرجمعیت ۴۷ دهکده اس و سهم سه ساید ۳ دهکده...

شما هم اگر اونجور که توی پستت اشاره کردی طرفدار بازی پاک هستید باید از مدیریت بخواید که این مشکل رو رفع کنه نه اینکه توجیه اش کنید و روش سرپوش بذارید.

با احترام

سلام و درود

دوستان ما متاسفانه بین ساید جنوبی پخش شدن و من برا اینکه دلشون اوخ نشه جنوب بازی نمیکنم این سرور ;(

از تیم های دو ساید شمالی اگر تمایل به همکاری با یک نوب رو داشتن داخل تلگرام پیام بدن

۰۹۱۳۲۶۶۵۳۲۳

قول میدم زیاد خرابکاری نکنم

با تشکر

شاید مولتی بازی کم نشه و منجر به افزایش صله رحم میشه

الان که فک میکنم چقدر دلم واسه شوهر عمه ام تنگ شده;(

ببین بزار خیالتو راحت کنم :دی ۳۰-۴۰ ک هم ازش بزنی باز رکورده زور الکی نزن:دی

آره آلزایمرو هستم ... دیگه دور دور نسل ۴ تراوینه :دی ماها دیگه دورمون تموم شده خیلی تایم حساب کتاب و کل کل نداریم :دی

والا شرایط اینجور به نظر میرسه که تو داری زور میزنی که بگی رکورده :(

پی‌نوشت ۱ : وقتی برای جوانان تفریحات سالم در نظر نمیگیرن مجبور میشیم بیایم آرمین رو تو فروم ایستگاه کنیم. :( بخدا که خودمم راضی نیستم :(

پینوشت ۲ : شما دورانت کی شروع شد که بخواد تموم بشه؟ :D

این عکس برای روز بعد کتیبست اشتباها بارگزاری شده ۲۲۱ ک گرز رکورد بود که اصلاح میکنم متاسفانه عکسش پاک شده منم خیلی حضور ذهن نداشتم ولی خوب همین که درگیر محاسبات شدی هم خوبه برات :دی

موفقیت که برا ما نیست اینا صرفا تجدید خاطراته:دی ولی خوب سوزشش رو میتونم به شما و خانواده محترم تسلیت بگم!

به خودت فشار نیار عزیزم

برا روز بعد کتیبه هم نیست

یه نیگا بالا سمت راست تصویر بنداز نوشته ۸ شهریور که با توجه به اینکه سرور روز ۱۶ تیر شروع شده میشه روز ۵۴-۵۵ سرور

حالا آلزایمر بهت حمله کرده چرا سر ما خالی میکنی؟:D

در کل همر های قشنگی عه و احتمالا رکورد قبل کتیبه هم هست.

جدا از کل کل دست خوش داره:thumbup:

اگه از ثانیه اول سرور با کلاهخود ۱۰ درصد و بونوس ۱۰ درصد اتحاد سربازخونه بزرگ و کوچیک ران کنی تا روز ۳۵ و از روز ۳۵ تا روز ۵۰ (آزادسازی کتیبه) با کلاهخود ۱۵ درصد شارژ کنی میشه مجموعا ۲۲۵کی گرزی ولی شما ۲۲۷کی گرزی ساختی. (احتمالا اون ۲کی رو هم تو همون نیم ساعت ساختی)

این موفقیت رو به شما و خانواده محترمتون تبریک میگم.