Posts by PedRaM

پسورد واندرو خودم 1هفته پیش به حسین گفتم عوض کنه که بعدا حرف و حدیثی پیش نیاد! امروز با مارادونا ای پی خوردم نه قبلش پسر خوب :)

آی پی اکانت های من دیشب ریست خورده و اکانت شانیز هم فقط با وی پی اس لاگین روش انجام میشده . پس ای پی خوردن با مارادونا یک نشونه بیشتر نداره و اونم اینه که این کثیف کاری و کوبیده شدن دف کار تیم کثیف زئوس بوده و چه بسا خوردن همر حسین تی ان تی هم کار خود زئوس بوده باشه برای سیاه نمایی!

طبق قانون وقتی با دلیل و مدرک مجرم مشخصه کل اکانت های MARADONAباید بن بشه!

اولا که این اتفاق هیچ ربطی به پلیرهای شمال غرب نداره. همون شبی که توی تیم اسپیک شمال شرق داشتی برنامه دف فرستادن به واندر NE رو میچیدی خبرش به ما رسیده بود میتونستیم همون شب ترتیب اکانتت رو بدیم پسوردت رو هم داشتیم

دوما اکانت mr nova با اکانت حسین تی ان تی ip داشت و همون اکانت با ان ای ip داشت. تا جایی که اطلاع دارم قوانین هم عوض نشده پس الکی جو نده

سوما: همین الان ۴ ۵ تا از اکانت های ما با واندر NE ایپی دارن میخوای همه اونا رو هم بگو بن شن نظرت چیه؟

متوجه نشدی فک کنم

به غیر از این که حسین روی هر دو اکانت لاگین داشته شما زحمت کشیدی پسورد واندر رو تقدیم کردی به ان ای از همونجا ایپی خورده

خیلی از اکانتای این سرور با هم ایپی دارن تو حرص نخور

خب من خیلی عادت ندارم فروم پست بذارم

دیدم این دوستمون توی فروم و پروفایلش اسم منو آورده لازم دونستم یه سری نکات رو بگم

1-میل واندر ان دبل دست من باشه 2- فحش ناموسی و بددهنی مخصوصا به سانازخانوم دیگه انجام نشه 3- به جز 3تا همربرای زدن انبارای ان ای دیگه همری تا راند اخر واندرا روی ان ای لانچ نشه

کلا علاقه زیادی به این مدلی صد کردن داری نه؟ هیچ کدوم از بچه های شمال غرب راضی به چنین توافقی نبودن. اصلا شمال شرق توی وضعیتی نبوده و نیست که بخواد شرط بزاره اگر قرار باشه شرطی گذاشته بشه ما شرط میذاریم

دلایل شخصی هم 2 3 مورد هست که فقط پدرام عزیز و حسین میدونن

دلایل شخصیت رو اصلا نخوندم میدونی چرا؟ چون تو هم مثل رفیقات فروشنده و دلالی . فقط اونا میفروشن یه چیزی گیرشون میاد. تو چی گیرت اومد؟ البته یه شباهت دیگه هم داری بهشون درست مثل اونا فقط لب و دهنی. یادته قرار بود تا آخر سرور ۲۰ میل دف بدی؟ اینو هم بگم که اگه حسین نمیومد روی اکانتات الان ۱ دونه پیاده هم نداشتی؟

حداقل یه کم فیلم بازی میکردی میگفتی از اول با شمال شرق بودی که شرفت به باد نره. اونطوری میشدی جاسوس و نفوذی الان شدی کاسه لیس شمال شرق. راستی دستکش یادت نره گل پسر (برای کرونا)

وقتی رمز واندر سایدت رو میری میذاری کف دست لیدرهای شمال شرق‌ و میان پسورد واندر رو عوض میکنن وقتی ادمینی تیم اسپیک اون ساید رو میگیری نباید هم انتظار داشته باشی کسی بهت اعتماد کنه

تو بگو دلایلش اینا بوده ولی ما میدونیم اصل قضیه چیز دیگه ای هستش

راستش من خوشحالش شدم از این کاری که کردی شمال غرب جایی برای امثال تو نداره :*

ایشالا با این حرکتت شمال شرق صد کنه بتونی سرورای بعدی اونجا رجیستر کنی سایدای دیگه که هیچ کدومشون رات نمیدن

پ.ن ۱: همین پست رو صبح گذاشتم بعد پشیمون شدم پاک کردم. الان دیدم تروپت اومده خورده در و دیوار و پاپ اکانتت هم ریخته. گویا رفقای شمال شرقیمون به این اکانت هم رحم نکردن از ترسشون.

پ.ن ۲: پستای قبلی رفیقاتو یه دور دیگه بخون هم نظر واقعیشون نسبت به خودت رو بفهمی هم بفهمی کی این کارو با اکانتت کرده

پ.ن ۳: یکم زود نبود برای این کار؟

پ.ن ۴: میدونی چرا با واندر آیپی خوردی دیگه نه؟

اون زمانی که لیدر‌های Sw معماری و زدن ، امثال تو و سپهر لیدر NW بودن و احسان ساکت بود ، به خاطر بی عرضگی و زدبند شما با پارسا معاری از Nw بلند شد !
    من خودم به شخصه میخواستم Sw رو بزنم که حسام و سپهر گقتن نزن Ne‌ رو بزن و ماهم بیخیال شدیم و بازی کردیم که یکهو معلوم نشد چطور شدن زیر بلیط پارسا ؟ چون دلیلی نداشت با پارسا اوکی‌بشن برای زدن NE و کل‌همر هارو کوبیدن به Ne در‌صورتی که قبلش هدف SW بود !

اینقد قُمپز در نکن که خریدیم میتونیم بخریم و‌خواهیم خرید !
    اگه خریدی داشتی منتظر فیش های خرید خودت و عمو رضات هستیم اگه هم نه گلدتونو صد در صد از احسان شانیز گرفتین/که گرفتین :))
    همه با حرف پولدارن مهم اینه جیرشونو کی میداده‌ که شما هم جیرتونو احسان داده حالا با ماشین میلیاردی و ۴۰ سال سن زشته واقعا :D
    رفیقای احسان همونایین که بهش پشت کردن انتظار داری‌ازش خوب بگن جلو تو؟

ثانیا اگه احسان گفته مارو نزن به این دلیل بوده که شما نمک خوردین لاقل‌نمکدونو نشکنین که رو هم سایدی همر بلند کنید که بازم شکستین ! یه چیز عادیه این موضوع و هرکس‌ دیگم بود انجام میداد.
    خداروشکر ما بااحسان مثل رفیق بودیم و نه گلدی رد و بدل کردیم!
    ولی منت رفاقتش سر امثال‌تو‌باید باشه !
    که با این همه ادعا گلدشونو میداده !

فکر نکنم احسان بازنده یا همون LoSer این مسئله باشه ، خواننده بیشتر میفمه کی LoSerهستش !

پ.ن۱: Ne باید خیلی دل رئوفی داشته باشه که شماهارو با گند سرور پیش و... راه بدن!
    پ.ن۲:باور کن ما اسمتو نمیاریم که تو اسم مارو میاری حقیقت بد تلخه که بالاخواه کشونده اینجا:))
    پ.ن۳: عمورضاتون اگه میتونست خرج خانواده بده ۱۰ تا کپو ۷۰۰ تومن قیمت نمیداد :))))))

به امید از بین رفتن ادعاهای توخالی :))
    حرفتو تو بازی خواهیم شنید :love:

فکر کنم دوستی ای که ازش حرف میزنی بخاطر‌گلدی بوده که از‌احسان بهت رسیده حالا از طریق سپهر #خود احسان میتونه توضیح‌ کامل تری بده !
    ماهم اگه تو سرور نبودیم و از سرور میرفتیم ، دنبال تضعیف کردن بچه های باقی مونده بودیم که برد سایدو تو خالی نشون بدیم تا ابرویه رفته شده ی خودمونو برگردونیم ...

ثانیا SW بهترین کار و کرد چون پای حرفش موند و متای غرب و نگه داشت تا اخرش متای غرب برنده ی بازی شد.
    ما از این فرصت استفاده کردیم سر اختلاف Ne و Se با Sw و Sw با Ne و با نگهداشتن ۳ تا از سوپر همر های سرور اجازه بدیم که کی برنده ی بازی بشه و کی بازنده ی بازی بشه در هرصورت هر سایدی مارو‌میزد قطعا بازنده ی بازی بود چون از سمت ساید ما همر ها بهشون میخورد !

قطعا اگه میخواستین هم نمیتونستین کاری کنین دفساز هایه ما آماده بودن و دف ثابت به اندازه کافی داشتیم که نیمچه همر های تو رو حداقل دفاع کنیم !
    اخر سر هم همرهاتون که به Natar Team خورد رو‌ دیدیم که حتی نتونستین دهکده رو بپرونین‌:))
    پ.ن ۱ : کتیبه ایی شما ندادی خودمون زدیم که بعدش تهدید ها شروع شد .
    کتیبه ایی هم لانچ‌شده بود از سمت ما که جابجا کردین چون قولش به ساید دیگه داده شده بود ! قطعا نمیای بگی‌که حرف‌از‌فروش زدی و‌دیوار هاشا بلنده اوکی ماهم میگیم‌باشه :))
    حتی احسان و خام کرده بودین که کتیبه ی جنگ آموزی که ازتون زده بودیم و بهتون بدیم ! تا مولتی بهمون بدید ، که من ندادم و مانع شدم :))

پ.ن : احسان هر سرور ۷-۸ میلیون گلدخریده و به سپهر اینا داده ( تا اونجایی که من میدونم )
    پس دو میلیون قیمت بالایی براش نیست که بخاطر دو میلون رایزنی کنه یا پشت پرده کاری کنه ...
    تو که میگی گلد خریدی میشه بیای دقیق تر‌توضیح بدی به جا‌اینکه پستتو ویرایش کنی ؟:))
    پس گلد هایی که از احسان برای تو گرفته شده به دستت نرسیده؟ :thumbsup:

قطعا شما از سرور‌قبل به بعد شناخته شده شدید :))
    ثانیا من ریپلای‌نزدم،حرف و بندازی زمین خودش ورمیداره پست میزاره:))

(ویرایش شد.)

موفق باشی

امین جان فک کنم حافظه ی شما هم یاری‌نمیکنه یا دستکاری شده
    احسان ۲۵۰-۳۰۰ ک گلد به کل‌NW داد کل اسم هایی که بردی !
    فک نکنم شماها هزار تومن هم خرج گلد کرده باشین چون پلیر گلدی بودین ...
    باز با اینکه گلد کل اکانتارو داده بود با وعده ی پول‌ اکانت هارو‌از سپهر GREEN MAN و‌ بچه ها گرفت ، فقط تنها کسی که مرام داشت و مرد بود امید RedCot بود که با پیشنهاد پول هم اکانتاشو به کسی نفروخت و‌ فقط به احسان واگذار کرد ! چون گفت از‌ احسان گلد و وی پی اس گرفتم نامردیه به کسی دیگه بفروشم !

ثانیا گلد کل اکانت هارو‌احسان میداد فک نکنم بچه ها اینقد نمک به حروم میبودن که احسان و میزدن !
    دقت کن وقتی احسان گلد کل NW رو‌داده ، باید دوباره اکانت هارو‌ بخره ؟ این اسمش چیه !؟

اکثر‌همر ها به در و دیوار خورد ! یک سری از همرا هم قرار بود به من بخوره ! چرا؟ چون کتیبه ی جنگ آموزی که حسام قرار بود بفروشه رو ازش زدم !
    درکل‌ آدم وقتی نمک میخوره نمک دون نمیشکنه ، احسان کلی هزینه کرد ولی‌حرمت هزینه هاشم نگه نداشتن و‌بازم کل‌هزینه رو‌دود هوا کردن !

پ.ن ۱ : دوستانی که ادعا میکنن که اکانتاشون واگذار شده و بعد از حذف به ان دبل کمک کردن با این کارشون اطلاع داشته باشید که، اسکرین شات تمام بی احترامی هایی که توی تلگرام به بچه های ساید کردید ، قیمت های نجومی که بابت مولتی هاتون اعلام کردید، ویس های حرف هایی که پشت سر لیدرهای ساید اس دبل زدید ، مدارک فروش کتیبه ها (که چندتاشو زدیم ازتون و باعث سوزش شده مثکه و هر چی داشتید و نداشتید رو روی ما لانچ کردید) موجوده

پ.ن ۲: یه بنده خدایی هم بود سر این که کتیبه هایی که میخواست بفروشه رو ازش زدیم میگفت نمیذارم ادامه بدین روی کل ان دبل فیک رفت که همرای مارو بپرونه. همراش که دیوارو بوسید از ترسش هر چی نوشته بود رو پاک کرد و منو بلاک کرد به اونم خسته نباشید بگید.

پ.ن ۲ : از تلاش های‌ بی دریغ رضا استیل عزیز برای فروش‌ کتیبه ی جنگ آموز به بچه های NE‌ متشکریم :)

پ.ن ۳ : به احتمال زیاد سرور‌بعدی در ساید SW در‌خدمت دوستان باشیم
    قطعا کل‌ کسایی که تاته سرور موندن رو‌ در فینال خواهی دید.

سلام ، پس از پست احسان جان ما هم پستمون رو‌بزاریم‌هرچند دیر...

یه تشکر ویژه میکنم از ° سپهر گرین من ° و بَکس‌ ° رضا استیل ° و ° حسام ° ، که با رفتنشون کمک بزرگی‌به NW کردن !
    اول‌اینکه با سیاست های بچگونه و غلط گند میزدن به ساید NW مانند سرور های پیشین که برنده بودن اما فاتحه ساید رو‌خوندن و زحمت و هزینه ی بقیه رو دود هوا کردن ...
    دوم اینکه با گرفتن پول‌،یا کتیبه میفروختن یا نتیجه ی بازیو :))
    سوم هم اینکه داخل‌همین سرور هم قصد فروش همه چیو داشتن که مانع شدیم یا بهتره بگم با پول‌ مانع شدیم ، کتیبه هارم که زودتر‌تونستیم جمع کنیم، ۲-۳ تا هم دستشون بود که قصد فروش داشتن که زدیم‌نتونستن بفروشن:))
    خوشحالیم که تونستیم بدون این فروشنده ها بازی رو به انتها برسونیم !!!
    قطعا اگه بودن NW برنده ی بازی نبود.
    احسان شانیز ‌عزیز و حامد آراده گل ، داداشم سینا ، ایلیا...
    پدرمون رو اکانتا برای دفسازی ، مسیر و مهم تر از همه واندر دراومد ولی خب خسته نباشید مزد زحمات چه کم چه زیاد و گرفتیم...
    دمت گرم رفیق که تا تهش موندی و ثابت کردی فروشنده نیستی ❤ دیگه به کسایی اعتماد نکن که بهت همیشه ضربه زدن
    دم‌بقیه دوستانی که تو NW‌ تایم گذاشتن گرم
    با‌اینکه ۲ تا دیگه سوپر همر سرور در NW‌ ترشی شد ولی خب مهم اینه که سرور رو با بُرد به انتها رسوندیم !
    فروشنده های عزیز امیدوارم دیگه هیچوقت پاتون به اسپیدترا باز نشه چون به بازی‌بقیه گند میزنین و مثل روال هر سرور دبه میکنین و فرار
    ۵ نفرین ولی اندازه ۵۰۰ نفر مولتی میکشین :))
    گرچه خیلی از مولتی‌هاتون بن شد ولی بازم کم نبود!

با آرزو سربلندی و صد شدن واندر در زندگیه همه دوستان
    انشالله سرور‌بعدی که فیناله حضور‌خواهیم داشت ساید هنوز مشخص نیست

Pedram LongLife ~ Lemon Haze

خب دیشب پلن مشترک متای غرب روی چند تارگت از متای رقیب انجام شد. بنده لینکای شمال غربو میذارم فعلا. با توجه به تعداد تارگت های فیکی که انتخاب کرده بودیم تخمین ما از دف واندر شمال شرق چیزی حدود ۱۸ تا ۲۰ میل بود انتظار داشتیم دو تا اتکی که روی واندر شمال شرق گذاشتیم لول واندرشون رو حدود ۳۰ تا ۴۰ لول پایین بیاره و واندرشون از ۴۵ پایین تر نیاد. برای این که هم تلفات دف روی واندر رو بیشتر کنیم و وهم لول واندر پایین تر بیاد روی معماری شمال شرق هم ریل گذاشتیم تا چند دقیقه قبل از نشستن اتک ها روی واندر، معماری رو برداریم. انتظار داشتیم دف روی واندر سنگین تر بسته بشه و در عوض دف روی معماری کمتر باشه که خب اینطوری نشد. همرهایی که روی معماری لانچ شده بودن دیوار شدن و واندرزن یک ضرب واندرو ۰ کرد خیلی ممنون از پارسا ، عادل ، احسان و دانیال برای کمکی که کردن. مرسی از سینا بابت همر خوبش و مرسی از جهان از اکانت The End :thumbsup: امیدواریم سرور از این هم جذابتر بشه

تقدیم به توله همر ساز اس دبل و اون دوستمون که جنس گرفته شده رو پس نمیداد

پ.ن: ساید شمال غرب جنگ آموز یونیک و انبار بزرگ رو با لینک سبز از ان ای گرفت

نقشه رو از جنوب غرب با لینک سبز گرفت ، اماجنگ کوچیک رو با اندکی تلفات ...

امیدواریم بقیه سایدها هم درگیرانه تر بازی کنن تا سرور از این یکنواختی خارج شه ...