Posts by Sami

67 تا کاتا برای ما حکم فیدر رو داره :) ده دیفالت تو اون شلوغی که قیدشو زدیم نتونست خرج خودشو در بیاره
    موفق بودن من رو هم زمان نشون میده شاید برای اولین بار شدیم شما هم دعا کن میگن دل بچه پاک میشه

پ.ن : باز خوبه اسکات میکشن 3 ک گرزی بیکار هست توش :)
    مخفیگاهم دارم تو دهه همرم :) (قشنگ معلومه نوبم )

یجوری تکذیب میکنی انگار چیف کردیم ده رو میخوای بگی همر نداشته
    بالاخره که اون دمپایی بلند میشه
    کاتا هم یدونش هم تو اون نقطه مرزی خطر همین که با یه دیفالت بلااستفاده اون ها رو مشغول کنه و کاتاهاش بپرونه خوب
    پ ن :این بار لایک کردم دلگیر نشی

• سپهر جان منم حوصله بحث رو ندارم اگر یک زمانی داشتم باهات بحث میکنم که چرا بدون مولتی بازی تراوین بهتره
    • ولی شما اگه یک سرور بدون مولتی یا مولتی خیلی کم بازی کرده باشی خودت بهتر درکمیکنی [/b]
    • البته یه داستانی هم هست که که شما گفتی لذت مهم نیست بردن مهم که اگه راست واقعا جای بحث کردن نمیمونه :S

سید میگن فارم شدی راسته؟ 8o

میخوام بگم اگه خودتون بلد بودین مولتی بسازین که از اکانت اصلی بهتر باشه جرئتشو داشتین صاف تو چشای مولتی هانتر نگاه کنین بگین مولتی ساختن بده ؟ تو نه همتووون وجودشو داشتین از 500متری مولتی هانتر رد بشین؟

پ.ن : مخاطب عام

?( ?( ?(
    فکر کنم مولتی هات بن شده چندتاشون زدی سیم آخر داداش
    روش مولتی زدن شما خیلی خاص انگار بنظرت یه مولتی میزنی میری ده 15کراپ میگیری اپ میکنی مثل یه اکانت عادی میدیش بالا وقتی هم کراپ ها 15_16شد فکر کنم شروع میکنی رید دادنشون و قبلش هم که ده دیفالت و ده های دیگه رو رید میدی الان میخوام بدونم کدوم نکته این قسمت منحصر به فرد و حرفه ای بنظرت که بقیه نتونن؟؟؟
    فقط اونا به پلیر های دیگه شاید بیشتر از شما اهمیت میدن 15کراپ های ساید رو برای مولتی هاشون نمیگیرن
    پ ن:
    راستی یادم گفتی میخوای پلیر بخری واس مولتی آپ کردن پس خودت هم حتی قبول داری کار سختی نیست و پلیر عادی هم میتونه بکنه
    بنظرت یکم حرفات با هم متفاوت نیست؟؟ :thumbdown:

دوستان عزیز من اگر پست میزارم میخوام فروم یکم شلوغ باشه و با هم بیشتر آشنا بشیم الان من مطلب گذاشتم اصلا لایک یا دیسلایک نداره . حالا بعضی از دوستان لطف دارن لایک میکنن . اما این رفیقمون اقا سامی ما هر چی پست میزاریم دیس لایک میکنن .
    داداش با دیسلایک کردن من اینجا اتفاقی نمی افته خدا شاهده. اگر ناراحت میشید که کلا پست هم نذاریم حالا ما کل کل رو شروع نکردیم . حتما اونموقع میخواید فحش ریپلای کنید
    در پناه ایزد منان باشی برادر

پ.ن: شاید هم با شما متا کردیم شروع نکن به دشمنی با کسی که نمیشناسیش و آزاری هم بهت نرسونده

به دل نگیر داداش بازی و فروم دیگه

فعلا که خبری از بن شدن مولتی ها نیست ببینیم واقعا تیم مدیریت رسیدگی میکنه یا وعده الکی بوده

میخواستم یه پست بزارم که چجوری مولتی بازی تراوین خراب کرده و زد و لذتش کم کرده ولی فعلا حسش نبود و یاد این جمله دوستمون هم افتادم که آن چیز که عیان است چه حاجت به بیام است

خیلی قدیم که میگی میشه سرورهای کلاسیک اما من تو قبل فیلتر این کارو میکردم فک کنم الانم دات کام بشه . قانون اسپید تراست فک کنم. تحلیل بازی هم که مشخصه se برندس :)

اس ای؟؟ بنظر من که ان دبل و اس دبل هم قوین ولی برد دیگه بستگی به سیاست هم داره ببینیم اونجا کدوم ساید قوی تر و ان ای هم ضعیفترین ساید البته نظر من :thumbdown:

سلام
    دوستان عزیز این سرور هم تیم ربلز در جنوب غرب خواهد بود.

پ ن: و ناگهان کوماتسو ...

واقعا این خبر باعث خوشحالی هر 3ساید دیگه شد
    اگه شما توتال اس دبل نبودی احتمال پیروزیش خیلی بالاتر میرفت
    توتالی که باعث حذف 3 اکانت نسبتا قوی و واگذار شدن یه اکانت دیگه شد تازه اینا رو ما خبر داریم از درون ساید و تیم لیدری بهتر خبر دارن حتما
    امیدوارم هیچکس اشتباه اون پلیر ها رو نکنه و باز نیاد زیر مجموع تیمی با رهبری شما بازی کنه

مولتی کشیدن علاوه بر هزینه تایم بالایی میگییره .جای مولتی ناتار بیاد بالا یعنی پلیر دیگه به خودش زحمت نمیده مولتی بکشه!کسی که وقت بیشتری میزاره باید برنده باشه نه کسی که 2روزه بازی رو شروع کرده و ناتار هارو مییندازه زیر رید و بعد 1ماه میاد میبینه به به همرام بالا اومده و اماده شده!
    سخت تر شدن قوانین مولتی کشی فقط برابر با یه چیزه : خرج بیشتر برای خرید وی پی اس

حالا قوانین سخت تر از اینور هم پای منابع فروشا و سیلور فروشا و ... باز میکنه توی سرور! اینطوری گندی که توی ای ار زده شده اینجا هم زده میشه و دوباره جذابیت بازی کمتر میشه
    50 60درصد جذاب بودن و خوب بودن اسپیدترا نبودن سیلورفروشا و منابع فروشاشه

یا واقعا متوجه. نمیشی چی میگم یا نمیخوای متوجه شی درسته مولتی کشی وقت میبره ولی رید درست ناتار هم و کاتا و رم زدنش وقت میبره و اگه ناتار ها چند برآبر شه
    تنها فرقش با مولتی بازی اینکه اونجا هرکی مولتی بیشتر داشت و پول بیشتری خرج می‌کرد برنده میشد اینجا اگه وقت زیاد بزار اما پول سنگینی واس وی پی اس نده هم شانس برد و کشیدن همر خوب داره
    دیگه چیز های عجیب غریب نگو میخوای بهونه کنی به قوانین جدید گیر بدی و راحت مولتیت بکشی همین بگو
    وگرنه با ناتار چند برابر هم مشکل منابع حل میشه هم پای بازی بلد بودن جای پول خرج بیشتر میاد وسط
    پ ن ‌‌:حالا که هنوز سرور شروع نشده و معلوم نیست اینا چقدر بن کنن انقدر حرص نخور واس مولتی هات عزیزم :love:

خب چه کاری آخه ای ار نیست که دست بسته باش
    کامل مولتی و اینکارا رو ببنده و هیچ راهی براش نزاره و تا دید بن کنه مولتی هانتر
    در عوض واس همر و این کارا هم ناتار ها بیشتر کنه و چند برابر اینجوری شرایط واس همه یکسان میشه بعد معلوم میشه کی پلیر کی فقط مولتی باز و ادعا
    همر هم با تعداد بالا ناتار بالا میاد وقت هم کمتر میره و فقط باید بیشتر حواست به ناتار ها باش و کاتا و رم بزنی
    کاملا شرایط برای همه یکسان میشه

پ ن :فقط کافی همه قبول کنن و به مدیریت بگن حله دیگه لازم نکرده چند برابر هزینه کنی و وی پی اس بگیری

ببین تو هر سرور خیلی خوب باش نهایت 20_30 تا اکانت صنعتی هست اگه همه مثل من بودن و گول نمی‌خورد برن تو سرور میشد سایدی 5تا اکانت کلا بعد آدم میشدن اونا هم نمیکردن ولی همین تک اکانت ها و پلیر های عادی میرن جذاب میشه واسشون بازی واس اون گفتم نابغه جون

فکر نکنم کسی تو رو صدا کرد که خودتو میندازی وسط ما هم منتظریم ببینیم کی
    دیگه خر نیستیم که میدونیم با ای پی مشترک برخورد شه هم راحت با وی پی اس میشه مولتی کشید
    تراوین بازی کردیم اما این کثیف بازی نیست
    این فقط باعث شاخ شدن یه سری مثل تو شده میخوام بدونم مولتی کلا بن شه هم حرفی دارید واس گفتن هیچکدوم؟

با سلام

عزیزان سرور به هفته بعدی موکول شد

تاریخ شروع : پنجشنبه ۴ مهر ساعت 18:30

شما هر چقدر هم بندازی دیرتر مگه چقدر رو تعداد پلیر هات تاثیر داره آخه
    مرد باش قانون ها رو رعایت کن

یکی از اصلی ترین قانون ها اینکه هراکانت باید برای خودش بازی کنه نه کاملا برای یه اکانت دیگه

اگه همین رعایت کنی کل مولتی ها حذف میکنی راحت و کلی هم پلیر اضافه میشه

پ ن:
    الان خیلی ها میبینن باید کلی هزینه کنن واس مولتی و کلی هم وقت بیشتر بزارن خب معلوم میگن نریم چه کاری ‍♂️
    پ ن :یه سرور کامل بدون مولتی کنید میبینی چه حجمی از پلیر میان و تازه معلوم هم میشه کیا اگه مولتی بازی نباش جرعت بازی هم ندارن

امیدوارم واقعا یک بار هم که شده بطور جدی و کامل با مولتی بازی و فارم های اختصاصی برخورد شه که به وضدح معلوما

فعلا چون گلد دات کام رو نمیشه تامین کرد باید همینجا بازی کنیمو منتظر اعلام حضور تیم های خوب هستیم که شرایط مثل سرور قبل که واقعا درگیری کم بود نشه
    آماده یه سرور سنگین و پر هیجانیم

مشکل نه از تیم هاست نه پلیر ها
    مشکل به وضوح از لیدر هاست که به جای بازی فقط تمرکزشون رو بردن <X <X :thumbup:
    وگرنه سرور پیش تعداد همرها کم نبود تیم ها هم بد نبودن خیلی :!: :!: :!:
    و چون هر سرور میگن فلانی قدیمی ساید و فلان و فلان باز میشه همون لیدر و همون وضع همیشگی

تازه وقتی جالب تر میشه که بعد انتخاب تیم لیدری یه سری انگار فقط لنگ همین اسم بودن و غیب میشن میبینی همه کارها میفته گردن دو سه نفر

تهش هم اون یکی که غیب بود میگه شرمنده وقت نداشتم کم گذاشتم باختیم :thumbdown:
    خب تو که وقت نداری مریضی میری تیم لیدری تلاش کلی پلیر و هزینشون حیف میکنی :cursing: :cursing:

حالا باز هی تیم بیارید تا لیدر ها اینجورین وفقط بفکر برد وافتخار وضع همینه :thumbdown: :thumbdown: