Posts by SaHanD PRESIDENT

سلام حالتون خوبه فک نکنم کسی منو بشناسه تو این سرور ولی خواستم ی چیزی بگم درمورد رفتن وگنس

حاجی من بهت حق میدم بری والا منم اس دبل رو میدیم اینجوریه مانی هم ان دبل رو گرفته ممد نوب امیر کیلر مجید اس ای منم درمیرفتم:D

چندسال پیش بود یادم نیست کدوم سرور اس ای بودم با علی کینگ اس ای شمال متا کرده بودن غول غول حاجی ما نه رفتیم نه حذف کردیم نه ترسیدیم

این سرور بری دیگه ابروت هم میره نرو داداش پیشمون بمون:rolleyes:

پ ن: خدا لعنتت نکنه مجید پرشیا

سلام مشکل منم حل کنید بدون فیلتر شکن نمیتونم وارد سایت تراوین شم;(

سلام دوستان بنده کوچک همتونم میخوام ی چیزی بگم و تموم

ببین سهیل سرور قبل من و تو ان ای بودیم من با مرتضی و مجید بودم ک داستان شد میدونی خودت ببین سهیل جان من نکته ای میگم رفیق

ببین ساید اس دبل اقا مازیارم میتونه تایید کنه ما همیشه مشکلی ب اسم جنگ درون سایدی ناهماهنگی بی نظمی داشتیم اس دبل ب اینا معروفه تا حدی

من قبل هرچی بگم این سرور اس دبل بد نبود فقط شما ببین اومدین اس دبل باید میدونستی ان ای قویه الانم بحثی دیگه ای نکنید با حضور امیرحسینم دیگه قویتر شدن

دوستان بازیه خواهش میکنم من نووب من شاگرد همتون بخاطر ی سرور بازی کردن اینجوری نکنید اتفاقات هر سرور تموم میشه میمونه رفاقتا من شخص از تک تکتون

یاد میگیرم من شخص خودم معذرت میخوام از سایدم

قدیمیای تراوین میدونن تیم من همیشه اس دبل بوده روش تعصب داریم ولی ب هیچ شخصی توهین و ناسزا ندیم

نوکر همگی دوستان عزیزم تنتون سلامت<3

سلام مجید چطوری خوبی دلم تنگ شده بود برات خواستم ببینم لعنتی اینهمه تایم چیه جنگ یونیک دستته زشته بده ب داشت:P

با عرض سلام ب همگی

دوستان من کوچیک همتونم من شخصا تو اسپیدترا تو اس ای اس دبل و ان ای چندسروری بازی کردم دوستای زیادی پیدا کردیم من ب عنوان

کوچیک همگی ازتون میخوام این بحثو تموم کنید خیلی زشته برای همه دوستان خارج از بازی همه رفیقییم

مام ب رسم قدیم اخرین سرورمونه برگشتیم ب اس دبل خدارو شکر ساید خوبی داریم

رضا کارخوبی کردی نیستی ستون

ارگین و مجید یونیکو بدید من ;(

امیدوارم سرور ب خوبی و بدور از بی احترامی تموم شه

کوچک همگی<3

به نام خداوند اهل قلم سهندم فرزند ننم

با سلام خدمت همگی دوستای عزیزمون چ در ان ای مجید و ارگین و بقیه دوستان

چ بچه های اس ای همه سلاطین ممد هومن رضا مرتضی و بقیه

این سرور بعد دوری طولانی که داشتم ب ساید اس دبل برگشتم ک امیدوارم سرور خوبی باشه تشکر ویژه ای دارم

از یوسف عزیزم

این سرور با اکانت قدیمی و اخرین گلادیاتور تیم MR_PRESIDENTحضور خواهم داش

امیدوارم سرور خوبی باشه<3<3

سلام به همه دوستان بنده تایم زیادی ندارم ولی این سرور بنا ی دلایل که دوستان بهش اشاره کردن بنده این سرور اخرین سرورم خواهد بود . بازی خواهم کرد

و درساید همیشه محبوبم ک هزاران خاطره دارم از دنیا تراوین خداحافظی میخوام کنم

ب احترام اس دبل برپا

خادم همیشه نوکر سهند:love:

سلام رضا امیدوارم که حالت هرچی زودتر خوب بشه و از این حالت ناجوانمردانه پیش اومده بیرون بیایی

بنده در این سرور حضور ندارم و بازی نمیکنم دلیلش هم وجود خاله زنک بازی ی سری بچس

کلا ترا ایران تموم شده دیگه ولی این سرور حقتو از سایدیکه توش موهام سفید شده روش تعصب دارم میگیرم

ایا بعد 10سال رو اس دبل اتکی لانچ میکنم؟؟

coming soon

ای جونم ممد واقعا موافقم باهات گویا این سرور رو بدون مولتی اعلام کردن ولی اینجوری بوش میاد مولتی زیاده تو بازی و بدرد نمیخوره ی ساید بکشه ی ساید نه

درحال حاظر تو سرور نیستم ولی احتمال فراوان اضافه خواهم شد میبینم ک ان ای دستته ارمین خان :*

اامیدوارم سرور خوبی باشه برای همگی موفق باشید

نیما هنوز منتظرم سلطان بزنم یا نزنم8o:love:

با سلام خدمت همگی این اخرین پست من در فروم این سرور خواهد بود

بنده در هیچ اکانت و سایدی در این سرور بازی نمیکنم و امیدوارم سرور خوبی بشه در ادامه

از همه دوستان میخوام بیخیال بشید خیلی دارین کش میدین اون دسته ای ک مشکل داره

با ان ای چرا حذف نمیکنید؟؟ واقعا دلیلتون چیه دارین همع چیو خراب میکنید ک در اینده

روتون نشه تراوین بازی کنید من یکی از افرادی بودم ک مخالف بودم دیدم درست نمیشه

کشیدم بیرون از سرور ولی شما واقعا دارین ابروریزی میکنید اگه 1% ساید ان ای براتون

ارزش داره حذف کنید

نوری احساس میکنم از ی جا بهت خط میدن اونیکه میشناختمش نیستی رفیق ب خودت بیا

ب امید موفقیت ساید ان ای تو همه سرورا چ ما باشیم چ نباشیم

موفق باشید

خادم ان ای

همونطور ک گفتی امیر این سرور بازی نمیکنی پس بیخیال رفیق بین خونواده و ساید این سرور کدومو انتخاب میکنی؟؟ ساید؟؟

خانوادییکه چندساله باهاشون بازی کردی یا ی تیمی که 2ماه؟؟

نکن برادر من نکن بکش بیرون از این سرور مثل خونوادت

دوست داریم سلطان

بچه ها سلام میرسونن میگن سلطان نکن ازاینکارا

نیسان ابی کی بودی<3<3

سلام خدمت همه دوستای سرور همینطور واضح میبینین بعضی ها برای عقده گشاییشون

متا رو با اس ای انجام دادن درصورتیکه اس ای میتونس خودش 3ب1 بازیو ببره شخصا

ب عنوان تیم قابل احترام و قوی میشناسمشون ولی دستمال ب دست

داستان دستمال ب دست فرق میکنه توتال ساید وقتیکه بیاد همه کارهارو تصمیمارو زیرچراغ

انجام میده بعد نظرسنجی میزاره ک هیچ تاثیری نداره رو ساید رو نمیشه کاریش کرد

شما میگین میخواستم ان دبل بمونه معنی نداره منیکه اینهمه اس دبل بودم الان باید بگم با اس دبل متا کنم؟؟

امیدوازم سرور بعدی بیایید بچه های میلیتاری و کلاسیک:D

از دوستای کلاسیک میخوام سرور بعدی ریجستر کنن با تیمشون

ماهم با تیممون خواهیم اومد

چندفروختی سایدو؟؟

تووازن سرور 2ب1؟؟

قیمت دستمال شده 10دلار

بازی ب سن و حرف نیست ک ب عمل کردنه

عموتورج ثابت شده ای<3

سلام خدمت همه دوستان متاسفانه این سرور یکی از بیخودترین سرورهای تراوین بوده

سایدی که پتانسیل بالایی داره و خودشو زیر مستعمره ی ساید و گروه دیگه ای میکنه برای

برد دست ب هرکاری میزنن حتی ب قیمت فروش سایدش ک امیدوارم دوستای کلاسیک

تجدید نظر کنن ک برد ب هرقیمتی جذاب نیست اینکارا عاقبت نداره ها8o

خوشحال شدیم ک مارو ب دوران مدرسه رسوندید اغا مدیر^^

بیایید دستمال ب دست نباشیم^^^^

بیایید مردونه بازی کنیم دف ندیم ب سایدی دیگه:D

بیاید متا از قبل تعیین شده نذاریم^^

بیایید اس دبل رو دوب یک نزنیم:P

بیایید برای بازی تهمت نزنیم^^

بیایید بزرگ بشیم خاکو نفروشیم^^

امیر توام کار خوبی کردی موفق باشی رفیق امیدوارم دوباره ببینمت :*

سلام دوست عزیز خوبی خوشی شما خودت درست حرف بزن نمیخواد ایراد بگیری حلع این از شما

دوستای عزیز بحث ان دبل رو تموم کنید بازی کنن یا نکنن به کسی مربوط نیست

به اکانتای خودتون برسید

موفق باشید

باعرض سلام خدمت همگی امیدوارم همه حالشون خوب باشه و ب امید نابود شدن این ویروس منحوس خیلی از دوستا وخانواده های گرامیشونو درگیر کرده همینطور ک دیدین پلن و لانچ ان دبل خوب بود و جواب داد ولی اس ای هم تیم خوبیو داره ب نظرمن میتونه بازیو جذاب کنه هیچی از ارزش های اس ای و اشکان عزیزم کاسته نشده

اشکان ثابت شده ای سلطان :love::love:

ب امید سروری جذاب و پربرخورد

ارمین نو مرسی بیا اعلام کن مردیم از کنجکاوی:love:

سلام دوست عزیز کوتاه و مختصر عرض کنم تعداد درخواستیا زیاد باشه برای اموزش رید سالم ایپی تیم اسپیک رو براتون میزارم مانا باشید<3<3