Posts by Emptiness

سلام ناجی

شمال شرق بازی می‌کنی؟

والا من و یوسف جان فقط فراخوند که یه سرور کمکتو میخوام ما هم گفتیم به روی چشم

دیگه ساید و مدل بازی مشخص نیست داریم میایم فقط خیلی سال هم میشه که بازی نکردم امیدوارم خرابکاری نکنیم

اما شما یک جبهه رو با 80 پلیر در نظر بگیرید و در جبهه مخالف 20 پلیر و با تعداد اکانت بیشتر ، واقعا فکر میکنید اون 20 نفر میتونن به اون حجم اکانت برسن . تجربه به هممون ثابت کرده یک اکانت مولتی هیچ وقت به پای یک اکانتی که روش پلیر داره نمیرسه .

باز هم میگم ته این راه شاید شکست باشه اما با امتحان کردن این راه چیزیو از دست نمیدیم ، تهش اینه این سرور واندرو دوستان مولتی باز ما صد میکنن و نشون میدن که مولتی بازی راه درست تری برای بازیه ...

کوچیک همه یوسف

عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز
    خدمتتون عارضم که بعد سال ها آرامش و دوری از تراوین مولتی خبر های خیلی قشنگی به گوشم رسید .
    یعنی سوانز جدید در راهه؟ قبلی که همچین دل نبود . این ایده یوسف عزیز شدید به دل من نشست . کاری به کل کل هایی که طی این سال ها بین اتحاد های جدید و یوزر های جدید (بلکه قدیمی) اتفاق افتاده ندارم . اگر این چیزی که یوسف جان فرمودند و بقیه اساتید قبولش کنن ما و چند تا از دوستان به یاد گذشته دوباره زندگیمون رو مختل میکنیم و یه سری به این بازی میزنیم
    امیر ناجی

ارزوی موفقیت و سرزندگی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز

این غم بزرگ و به سعید مولا و حسین احمدی عزیز تسلیت عرض میکنم

ما رو تو این غم بزرگ شریک بدونین ، ج.ش این سرور سیاه پوش این غم بزرگ هستن

انشالله بقیه زندگیتون همراه با شادی و خنده باشه

آرزوی موفقیت و سلامتی

عرض سلام و خسته نباشید مجدد

طوری بعضی دلواپسان میگن چی شد چی شد، انگار جنوب غرب رو به مزایده گذاشتیم و هرکی رد میشه یه لگدی حواله ما میکنه :D تا بزنه توی سر مال، اگر بحث متا هست که ایمیل بدین تا رزومه کاری و میزان فعالیت ها رو براتون ارسال کنیم تا اگر مقبول بود با ما تماس بگیرید، البته تعدادی لینک قرار گرفته توسط مش حسن که گاوش مرده بود و عصبی بود (توهین نیست اشاره به داستان گاو مش حسن :دی ) و البته ترقه ها مهم نیست، بمب اتم رو بشه چه شود!

مواردی که درباره جنوب غرب فرمودین تماما مربوط به پلیر های جنوب غربی هست و دلیلی نمیبینم که از سایر ساید ها توی این مورد دخالتی انجام بشه

لذا برای ارضای کنجکاوی شما دوست عزیز و سایر دوستان میتونم شمارو ارجاع بدم به پست اقا یوسف در بالا که در جواب اقا محمد بایگوش در این باره مطلبی فرمودن

پلیر هایی(2 اکانت خرابکار) که در جنوب غرب کاتا و اخراج شدن بنا به صلاح دیده شورای لیدری جنوب غرب بوده و دلایلش کاملا درون سایدی

لذا از هرگونه به حاشیه کشیدن مباحث در این باره اکیدا خودداری کنید

اقا من عذرخواهی میکنم اگر حرفی زدم که انقدر فشار وارد شد والا به خدا منم گفتم به کسی ربطی نداره . صرفا سواله که پیش میاد که بنده از لیدر های ج.غ سوال پرسیدم . بازم معذرت میخوام اگه انقدر حرف نامربوطی بود

پ.ن : یه سری بندگان خدا از اول سرور دارن نان استاپ تلاش میکنن برای کوبیدن امرداد. خسته نشدید؟ یکی میگه اینارو اگه ول کنین 1به3 میزنن یکی از اون ور میگه اینا رو ول کنین خودشون یهویی صفر میشن انقدر ضعیفن . بلاخره وضعیت ما چیه :دی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گرامی

اول از همه تبریک به دو ساید ج.ش و ش.غ برای درست کردن یک سرور پر از زد و خورد و هیجانی

یک مسئله ای رخ داده تو فروم که سکوت 1 ماهه من رو شکست . به شخصه از فروم این سرور قطع امید کردم به دلیل کل کل ها و بچه بازی هایی که حس میکردم دارم با پلیر های سرور اولی بازی میکنیم (هر ساید هم یک بهونه کاملا مسخره داشت برای این حجم از توهین و تحقیر)

-------------------------------------------------------------------------------

یه بنده خدایی یه اسکرین از پست من شیر کرد که گفت این ها باعث به وجود اومدن این فروم هست

بنده گفته بودم کسی که وقت برای تراوین بازی کردن نداره بیجا میکنه تراوین بازی کنه . که در جواب یه دوستی بود که درخواست داده بود بات به سرور اضافه بشه برای اینکه خیلی ها سنشون بالاس و وقت زیاد ندارن

لطفا اگر پستی انتشار میدید زوایای کامل رو هم کنارش بزارید که سوتفاهم نشه

------------------------------------------------------------------------------

اخیرا توی ساید ج.غ درگیری های درون سایدی به وجود اومده که برای شخص بنده سوال بود چون یوسف ریتالین گفته بودن ساید کاملا یکپارچه هست اما بدون وقته داره اسکرین های مختلف از کاتا شدن پلیر های ج.غ توی فروم گذاشته میشه. قصد دخالت ندارم اما ای کاش دلیل جنگ داخلی که تا این زمان سرور تموم نشده رو یک نفر بگه. هر چند که به کسی مربوط نیست.

------------------------------------------------------------------------------

چیزی که از اول سرور بنده و دوستانمون گفتیم این بود که ایمپریال و دوستانش با قدرت هرچه تمام تر فقط دارند تلاش میکنند برنده این سرور امرداد نباشه و این حجم از درگیری های غیر منطقی (زمانی که هنوز زیر ساخت های اصلی برای دفسازی ها اماده نشده) تنها دلیلش میتونه همین باشه . که کاملا بهشون حق میدم منم اگه از اول سرور تو سرم بزنن و سعی در تحقیرم داشته باشن تا ابد دشمن اون فرد یا ساید میشم . حالا باید ببینیم در انجام این عمل موفق خواهند شد یا خیر که به شخصه بعید میدونم

-----------------------------------------------------------------------------

دوستانی که در سرور حضور ندارند و سابقا در مقابل تیم امرداد پلی دادند و کتیبه ها رو هم ندیدن به شدت باعث خوشحالی ما میشن تشریف بیارن تو سرور . خیلی زشته که کتک بخوری بعد بری از ته خیابون شکلک در بیاری و مسخره کنی :دی بازم هر طور خودشون صلاح میدونن

پ.ن 1: به نظر میرسه فروم داره میره به سمت حرفه ای شدن و به دور از توهین و تحقیر . به شدت باعث خوشحالی بنده هست تو این فروم شرکت داشته باشم . اگر دوباره یک سری افراد شروع به سم پاشی نکنن

پ.ن 2 : پلن های بعدی قطعا هر دو طرف با دف های بیشتری مواجه خواهند شد . چقدر من این سرور های جنگی رو دوست دارم :دی

ارزوی سروری خوب و تمیز برای هر 4 ساید

عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه خوانندگان فروم

به قدری فروم تو دیواره که ادم حتی دلش نمیاد اسپم کنه ، یکی میگه مولتی دارید اون یکی میگه قهوه و دوغ بخور

ادم خودش میریزه پشماش میمونه از این سطح فروم نویسی

دلم برا شوالیه سفید تنگ شد اصن

ای کاش اون قدری که ادعا دارید بازیتون شاخه اندازه سر سوزن وقت میزاشتید فروم نویسی یاد بگیرید ، پیشنهاد میکنم برید تو بخش آموزش انجمن بخش فروم نویسیش رو بخونین با فونت زرد بک گراند کرمی تایپ نکنید چشامون درد گرفت

فکر کنم اولین پست تاریخ تراوینم هست که با گوشی دارم میزارم ، انقدر دیگه بی اهمیتم نسبت به این فروم

موضوع مولتی بازی( زحمت میکشن نوش جونشون) بنده تازگی با یه بنده خدایی که اسمشو نمیارم شاید حال نکنه بحثم شد سر این موضوع

که دیدگاه خودم رو اتچ کردم زیر همین پست میتونید بخونید ، مولتی بازی سنتی صنعتی نداره ، فرق بین قتل و دزدیه ، حتی شاید پلیس(مولتی هانتر) نتونه اقا دزده یا قاتل سریالی رو بگیره( ای پی) دلیل بر خوب بودنشون نیست عزیزانم ، شاید پلیس نگرفتشون ولی اگه تو شهر پیداشون کنیم گلاویز میشیم

اگر کسی در ساید SE مولتی بازی صنعتی یا سنتی میکنه ( یک پلیر چندین اکانت) ممنون میشم یه مدرکی بدید تا شاهد اتک های بدون وقفه دوستان ما باشید ، فکر کنم گنده ترین مولتی باز های تراوین جلوی تیم امرداد بازی کردن و کتیبه ها رو ندیدن ، شما که در برابر اونا مثل گربه در مقابل پلنگید ، اومدیم یه سرور بدون مولتی بازی کنیم ، اگر انقدر ضعیف و حقیرید که نیاز به مولتی برای ادامه بازی دارید ، بگید که بچه ها اون پشت بدجوری عصبین

پ.ن 1 : اینسرت سیم سکندتون هم مشخص شد باگ بود پرو پلیر های اینترنشنالی

پ.ن 2 : آیدین کارش به جایی رسیده داره ثابت میکنه چت هایی که ساختید ساختگی و بعد از کار اصلی بوده ، تراوین ایران داره به کجا کشیده میشه

پ.ن 3 : من رندوم میزنم تو هیرو اصلی بیار ، 10 تا کلاریتی هم اوانس ببینم چیکار میکنی

آروزی موفقیت و سلامتی

عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی

پ.ن۲:قرار بر این بود که اینارو رید نکنم و فقط دفسازی کنن اما با جوی که دادین مث بنز ریدشون میکنم و ۱۰ تا همر جنگی میکشم تا ببینم خلاف کدوم قوانین و سروریه.

سرور بدون بات و مولتی
    جدی اولین باره میبینم یکی عکس مولتی هاشو میزاره تو فرومی که برای سروری ضد بات و مولتی هست بعد میفرمایند مثل بنز رید میدیم

اقایون ادمین که سکوت کردید مقابل تمام این رفتار ها . 100 ها دلیل مدرک برای مولتی بازی دوستان اوردیم و حتی توانایی نقض همین دلایل رو نداشتن

الانم که خودشون دارن اعلام میکنن

اگر توانایی مدیریت کردن ندارید و صرفا درامد براتون مهمه که بگید ما هم مثل دوستان سرور بغلی بریم رو حذف

مدیریتی که حتی توانایی درست کردن ماجراجویی ها رو نداره و به بهونه پلیر کم اجناس رو ثبت رسمی میکنه

فرومی که حتی یک مدیر مشخص نداره و پست های اسپم وار به صورت فله ای وارد میشه

و هر بار باید یه مشکلی دست و پنجه نرم کنیم و بگیم که سرور ایرانیه

من کاری با تیم یا شخصی ندارم اگر به زودیه زود این مشکلات جواب رسمی نداشته باشن به صورت شخصی و چندتا از دوستان خودم حذف میکنم

پ.ن 1 : به صورت رسمی از یه دوست مولتی باز شنیدم چندین نفر پول میگیرن تا تو هر سایدی مولتی اپ کنن با بات شخصی

پایدار باشید

عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه خوانندگان فروم

پ.ن 3: بیایید یه قراری بذاریم: هر کس یه پست فنی رو دیس لایک کرد، نترسه! مَرد باشه و بیاد جوابش رو بده و توضیح بده که مثلا چرا مخالت داره؟

فرض کنیم آیدین عزیز می گه "آقا یعنی چه که همر کپ منسوخ شده" یا مثلا "این چه وضع سروری میشه اگر این قدری اکانت هجومی نباشه که لنگ کتیبه جنگام باشن که بعد کتیبه رو ببرن روی دف سازها" حالا کسی که مدعی هست مخالف این صحبت هاست، و دیس لایک می کنه، مرد باشه و بیاد همین جا دیالوگ برقرار کنه و نظرش رو بگه.

اقا من این مطلب و خوندم خیلی ها هم تاکید بر این موضوع داشتن که واقعیتش خیلی مطلب ساده ای هست و واقعا نیازی به این همه بحث و جدل نداره

موضوع اول همر کپ : دوستانی که میان میگن همر کپ ارزش نداره . این حرف شما زمانی صدق میکنه که در سرور های صنعتی گرا بازی میکنید تنها چیزی که ارزش نداره منابع هست از بس مولتی به وفور پیدا میشه . نه در این سرور که 5 صفحه فقط بحث شد که ایا ایمپریال مولتی داره یا نه

کسی که توانایی تامین منابع کامل نان کپ و داشته باشه واقعا باید دیوانه باشه که بخواد پتانسیل اکانت رو بزاره رو همر کپ اما در امثال این سروری که در حال بازی هستید همچین کاری تقریبا غیر ممکن هست که یک نفر پتانسیل تامین گندم خور و 4 شارژه کردن اکانت رو داشته باشه (مگر با پارکینگ و غارت توافقی) که امیدوارم کسی انجام نده
    این صحبت های مسخره رو میزاریم رو تجربه پلی ندادن در سرور های قبل ازادی تراوین از فیلتر اما زشته انقدر تکرار کردن یه موضوع ساده و پرداختن بهش

یاد یه دوستی افتادم که میگفت لژیون و سزار قوی ترین واندر زن بین 5 نژاد هست و تحلیلش این بود که پوینت دفاعی قوی داره و خفت نمیشه

موضوع دوم کتیبه : این کار به نظر من خیلی دور از دسترس نیست و بعید نیست انجام دادنش حتی در این سرور . به شخصه اگر ببینم پتانسیل سایدم به قدری پایینه که توانایی اند گیم همر رو ندارم ترجیح میدم دف سایدم رو تپل کنم تا حتی اگر شده واندر متا رو کمک کنم. این کاملا بستگی به شرایط داره اما اگر زمانی سایدم پتانسیل هجومی قوی داره و من کتیبه هام رو تلف کنم رو دفساز اون جاست که باید یه پاتو بزاری سمت راست و یه پاتو بزاری سمت چپ و مستقیم بری به سمت عافیت الهی که این دنیا چیزی جز بازی و سرگرمی نیست

پ.ن 1 : یه تایمی از هر سایدی بگی با هم دعوا میکردن تهش میگفتن امرداد دنبال ماس . داداش به خدا امرداد سخنگو داره ارمین تو یه چیزی بگو

پ.ن 2 : این دیسلایک فروم یکی از مسخره ترین چیزهایی هست که وجود داره . خود خاله زنکیه اگر مشکلی هست داداش پست بزار یکم هیزم بریز تو فروم مام پشت سرت اتیش بزنیم شما که تراوین علی اصغری دوست دارید D:

پ.ن 3 : SF VS SF شرطی (این مخاطب خاص داشت کاری به بقیه نداره) D:

آرزوی موفقیت برای 4 ساید

دوست عزیزی که متاسفانه نمی شناسمت (ببخش که خاطرم نمیاد)

ایرج جان یه زمانی خیلی در مورد سایت گیمتون با هم حرف زدیم

چقدر با هم شوخی داشتیم و تیکه مینداختیم تو فروم

خیلی جالبه که یادت نمیاد . ولی برای من خیلی چیز ها یاد اوری شد . که چقدر ادم رو تو فروم رو اذیت کردم و حتی به چندتا از بچه های امرداد هم پریدم صرفا چون مدافع سوانز بودم .

امیر ناجی رو بعید میدونم کسی یادش بره بعد از سرور یک راند چهار بعد 20 صفحه اسپم فروم D: امیدوارم پشت این فراموشی حکمتی باشه که عقل من نمیرسه بهش

و در مورد لیدر اخراجی که در موردش صحبت کردی (سعید مولا) اگه قابل بدونه یکی از دوستای خوبه منه . حتی تو همون سرور همر نان کپش رو بدون هماهنگی کردم تو یه پلنی که شکست خورد (9 تا پلن شخصی داشتم تو اون سرور که 1 شکست داشت فقط) که باعث شد تمام هزینه ها وقتشون تلف بشه . اما میدونی چه اتفاق جالبی افتاد

نه کسی بهم گفت جاسوس. نه کسی از جایی اخراجم کرد .

این فرق بین یه پلیر اخلاق مدار رو مشخص میکنه صرفا حتی اگه بهترین تاریخ نباشه

به‌نظرم دوستانی که اکانت ساخته‌ان هم می‌تونن بعد از ریست شدن تاپ۱۰ حدود ۱۲ ساعت دیگه یه اکانت جدید تو ش.ش. بسازن و اکانت قبلی رو حذف کنن. خوبیش هم، هم ارزون شدن آیتم‌های قهرمان هست، هم غارت بهتر و موقعیت امن‌تر به‌خاطر فاصله از کپ، هم یه انگیزه برای پیشرفت در تاپ۱۰ و مدال آبی گرفتن! از نظر نژادی هم نژاد هون برای خفت و غارت چیز خوشگلی هست، یا تجربه نژاد مصری اگه اهل منبع هستین، یا گول و رومن اگه تجربه‌ش رو نداشته‌این تا حالا!

ممکنه خیلی ها عاشق امثال سرجیو راموس باشن اما من خوشم نمیاد ازشون . چون اخلاق حرفه ای رو رعایت نمیکنن

چون برای ضربه زدن از هر اهرمی استفاده میکنن

از شمایی که از قدیمی های تراوین ایرانی بعیده ایدین جان که پلیر های ساید های دیگه (نه صرفا SE) رو در هفته دوم ترغیب به نقل مکان میکنی

شاید از دید تراوین ایران فردی به شدت حرفه و محترم باشی ولی هرچی که میگذره نمیدونم چرا برای امثال من به 0 نزدیک تر میشی

این هجوه سنگینی هم که رو سعید گذاشتید. فکر کنم شماها بودید تو اوج سرور و زمان درگیری ها تیم رو ترک کردید نه سعید

ببخش سعید جان خودم گفتم بهت صحبتی نکنی بهتره اما خودم نتونستم دووم بیارم D:

بزارید مسائل سرور های گذشته همونجا دفن بشه و قبر مرده نشکافیم

پ.ن 2 : اقا چیه این تازگیا مد شده هی قدیم قدیم میکنید . به 2020 خوش اومدید . سلام

آرزوی سرور خوب و عالی برای همه دوستان

پ.ن 1 : من میرم تو غارم تا یه هفته دیگه لامصب چیه اینه Dota 2

پ.ن 2 : اقا مصر خوبه تلگرام خر است بریم دیسکورد همه

پ.ن 3 : این پست نه سلام داشت نه ارزو الان توجه کردم . خیلی دلم پر بود ببخشید XD

عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان

واقعیتش داشتم تمام تلاشم رو میکردم که سکوت کنم در مورد این موضوع ولی اون فشاری که نزدیک به 7 سرور دنبالمون بود نزاشت

اون دوست عزیزی که گفت سوانز با 40 نفر اومده یا اون دوست عزیزی که گفت سوانز شانس برنده شدن داره (ببخشید کوت نمیکنم شیرازی بودن اشکان رو ما هم اثر گذاشته)

سوانزی وجود نداره

سوانز در حال حاضر یه اسم هست که زمانی کسی خواست ضد مولتی بازی قیام کنه بگن یه زمانی یه همچین افرادی هم بودن

سوانز روز 100 سرور یک راند چهار نابود شد . و تا همین الان هم چه از قدیم همراه با مسعود فراهانی عزیز و اقا رضا و احسان و علیرضا بولدوزر چه تا همین الان سعی کردم همیشه اسم سوانز و زنده نگه دارم و هرجا نشستم گفتم که من ممبر سوانز هستم(در هیچ تایم و هیچ زمانی جز سوانز خودم رو ممبر گروهی معرفی نکردم)

این سرور یه جورایی برام تیر خلاص بود که این همه مدت تلاش رو ببوسم بزارم کنار مثل لیدر های عزیز سوانز (کاری به بحث و جنجال ها ندارم)

کمیل جان این سرور نیومدی پیش ما امیدوارم پیش رفیقات موفق باشی . ایدین و ایرج عزیز هم همینطور سر بلند باشید تو هر سایدی بازی میکنین

به شدت از دست یه عده دلخورم که این همه تلاش مارو دیدن برای زنده نگه داشتن حداقلی اسم سوانز . کمک که نکردن هیچ پشتمون رو خالی کردن امیدوارم در اینده کسی پشتشون رو خالی نکنه

منم چون مثل سابق اسپمری فروم از دستم بر نمیاد سعی میکنم همه پست هارو نگه دارم یکی کنم بگم

کسایی هم که میگن ایمپریال مولتی زده (از جمله خودم) نوش جونش زحمت میکشه دستی اپ میکنه میزنه . فقط این دلیل به این نمیشه که زوم نکنیم روش و اگر ایرادی دیدیم با چند ریپورت ساده اکانتش دچار پانیش نشه . به هر حال سرور انتی بات باید پاک بازی هم توش در جریان باشه. یکی مثل من میگه نه یکی میگه اره ولی حالا یکی اشکال نداره . بکش داداش اشکال نداره

پ.ن 1 : از دست یه عده خیلی شاکی بودم احسان صوتی گفت اگه حرفی زدی با من حرف نزن . مجبور شدیم حرفی نزنیم ولی خلاصه که ببین کاراتو D:

پ.ن 2 : مثل همیشه ارزو میکنیم سرور خوبی در جریان باشه و با اولین پلن یه عده حذف نکنن برن مثل همیشه D: (این مخاطب داشت الله الله )

پ.ن 3 : اگر دوستان میخوان بگن مظلوم نمایی میخواد کنه SE از سوانز سابق فقط بنده و احسان صوتی بازی میکنیم در ساید SE اون امار های اولیه رو بریزید دور ولی ماشالله امرداد دست پر اومده قشنگ کمبود اینور رو جبران کرده خیلیم دست کم نگیرید (پیشنهاد دوستانه)

عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گل و همه بزن بهادر ها

اقا چه خبرتونه؟ چه خبرتونههههه؟ یه بنده خدایی اومده ثبت نام کرده از شانس بد جغرافیایی افتاده لب مرز دو ساید جنوبی . بعد خیلی اتفاقی حال کرده رفته تو اتحاد شمالی . اقا بسیار هم عالی مگه ما چیزی گفتیم؟

جنوب غرب هم نیازی به زدن کسی نداره .اصلا برای چی این فکرو میکنه ج ش خودشو کشیده کنار اون باید بزنه ؟؟ ج غ تضمین لیدر ش غ رو داره که از 3 پستش 2 تاش از مرامو معرفته پس مطمعنا مشکلی پیش نمیاد !! بهتره دیگه کسی راجبش بحث نکنه

ما فقط کل نگرانیمون این بود که پس فردا حرکتی از سمت این اکانت انجام شد دلخوری پیش نیاد بین دوستان برای همین خواستار توضیح رسمی بودیم که خدا رو شکر سعید انجام داد

کسایی هم که پلن علی اصغری دوست دارن سرور بدون سیاست و کله خری همه رو بزنن و لات لارا قانون یخ همون برن دات کام بازی کنن اینجا خبری از اون صحبت ها نیست . از ده سال پیش تا الان که بنده تراوین بازی کردم همیشه سیاست حرف اول رو میزده نمیدونم اون تراوین قدیمی که در موردش صحبت میکنید کجا بوده.

پ.ن 1 : بزارید از حمایت در بیایم چشب میایم با هم حرف میزنیم

پ.ن 2 : اقا چیه این تازگیا مد شده هی قدیم قدیم میکنید . به 2020 خوش اومدید . سلام

آرزوی سرور خوب و عالی برای همه دوستان

عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان

امیدوارم سرور خوبی رو در پیش رو داشته باشیم خوشبختانه تعداد ثبت نام سرور مناسب بود و واقعا همین موضوع باعث خوشحالیه

ببینیم سرور در اینده چطور پیش میره

!!!! ایمپریال ای دژکوب باززززز چراا نمیرسن بهتت امردادیاااا!!!!!!!!

خوبی داداش سلامتی خوشی؟ چه خبرا

لتس دو ایت طبق گفته دوستان با ما نیست

خسته نباشی

کسی هم که دنبالت میگشت زیر چادر قایم شدی اسم اک ندادی بهش فکر کنم نیومد

سواد فرومت و ببر بالا اقای با سواد هرکی از طرف کسی لایک شد صرفا هم تیمی یا رفیق یارو نی مثل الان که بنده شما رو لایک کردم

فکر کنم با رسم شکل متوجه شدی

ما هم قرار نیست روز دوم بیفتیم دنبال یکی برای اثبات خودمون فدات شم

فکر کنم ایشون هم بدون اینکه جزو 3 نفر هجوم باشه تو تاپ غارت اوله که به نوبه خودش جالبه امیدوارم در ادامه سرور لینک های خوبی ازش ببینیم

پ.ن : رقیب های دیروز دوستای امروز چه سروری بشه این سرور . مگه نه مجید D:

عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

خب ساید ها که خدا رو شکر پر شدن و بریم که فردا یه سرور خوبی رو بعد مدت ها استارت کنیم

اول اینکه من فقط و فقط نظر شخصیمو میدم

امید جان مرسی که نظرت رو بدون ترس و لرز انقدر راحت میگی باشد که تو سرور در خدمتت باشیم فقط یه سوال

ما الان از چند نفر پرس و جو کردیم چون توی هویت شما شک افتاد که ایشون کی هست اصن

به هرکی هم گفتیم گفت ایشون کی هست اصن؟

خلاصه که ممنون میشم اسم اکانتی چیزی بدی حداقل بدونیم کی با شما بر خورد داشتیم

پ.ن 1 : اشکان بلاخره داره غلط املایی هاش کم میشه و این یعنی امید به زندگی

پ.ن 2 : سعید مزدور معروفه فقط اون سرور بنده خدا از سوانز جدا شد و نتونست جاسوسی کنه انشالله این سرور بیاد جاسوسی سوانز

پ.ن 3 : انشالله خداوند همه مارا دوست بدارد ناصر جان با تاخیر<3

من خودم به شخصه بار ها عرض کردم این موضوع و تا ابد هم تاکید میکنم

(مهم نی چند سالته . مهم نی چقدر تجربه داری . مهم نی اسم و رسمت چیه . اگه توانایی و وقت بازی نداری بیجا میکنی تراوین بازی میکنی)

شاید نزدیک به 10 سال شده که دارم تراوین بازی میکنم چه دات کام چه ای ار . هیچوقت برام سن و سال مهم نبوده و نخواهد بود چون هم بنده کار میکنم هم بنده خانواده دارم هم بنده مشغله های مختلف . یا به یک سرور ورود نمیکنم یا اگه اومدم تمام تلاشم رو میکنم بهترین رو ارائه بدم و در اکثر مواقع 2 نفر بازی میکنیم که اکانت 24 ساعت کار کنه

حالا این حرف ها ربطش کجاست؟

دوست عزیز اگر وقت نداری وارد سرور نشو . قرار نیست یکی از اصلی ترین قوانین تراوین زیر پا گذاشته شه چون صرفا یه عده وقت ندارن

پس فرق منی که 16 ساعت انلاینم با اونی که 2 ساعت انلاین میشه کراپ اپ کنه چیه؟ خسته نشید یه وقت

این نظر سنجی برای تایم سرور نیست که علایق پلیر ها مشخص شه . حواستون باشه که دارید دست میزارید رو اصلی ترین قانون تراوین . یعنی دخالت کردن در روند اصلی بازی بدون درگیر شدن پلیر

خسته نباشید.

سلام خفن

من نمیفهمم این چه فازیه یارو تو سایدش آدم حساب نمیکنن هنوز به عنوان پلیر جدید ازش اسم میبرن میاد میپیچه به پر و پای بزرگای تراوین

به قول یه بنده خدایی این راه خوبی برای اوردن اسمت رو سر زبونا نیست

طرف بچش هم سن یارو بعد میاد فاز قدیمی بودن میگیره . شل کن دوست عزیز

زمانی که ما طبل ضد مولتی بازی رو می زدیم بعید میدونم حتی جرئت پلی دادن تو اون سرور ها رو پیدا کنی.

بحث وقت و هزینه هم باشه فکر کنم یه خبری از دات کام پلیر های همون سرور بگیری متوجه میشی که چقدر راحت میتونن پاش هزینه کنن

یه چیزی که از قدیم بوده و هیچوقت هم عوض نمیشه .منم HESOYAM بزنم کل شهر و میخرم دیگه چالشی توش نیست.

کسی پلیر برتریه که بتونه با کمترین منابع بهترین استفاده رو ببره

پ.ن : هر موقع حس کردی شاخی نگاه به بالا سرت بنداز شاید از سایه لذت بردی

پ.ن 2 : سعید چرا تو هر فرومی بودی چار نفر پشت سرت بلند شدن؟ به قول ممد یکم از محبوبیتت کم کن D:

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

بلاخره بعد سال ها به یک سروری داریم می رسیم که ارزوی خیلی ها بوده (بدون مولتی و بات)

در سرور های دات کام ای ار هر کاری بکنید باز بات ها وجود دارن اما الان فقط پلیره که مشخص میکنه قدرت اکانت چقدر باشه

خیلی ها هستن که بهونه های مخلتف (شما بخون ترس) نمیان که امیدواریم موفق باشن و خیلی ها هم میان که نشون میده تراوین واقعی هنوز طرفدار داره که دمشون گرم

حاج یوسف هم که پیوستن به سرور با تیمشون و به به . یاد سرور های گذشته ببینیم چی میشه خوشحال شدم که گفتی تو این

سرور هستی

فقط خیلی خوشحال تر میشم تیم های شمالی هم اعلان حضور کنن که شاهد سرور بهتری باشیم و 2 ساید دست به یقه نشن و 2 ساید دیگه شلغم بکارن

سرور رو لطفا ۲ یا ۳ روز عقب بندازید

عزیز دلم شما رو تو فروم هر روز میبینیم که دقیقا داری همین پست رو اسپم میکنی نمیدونم مدیر این بخش فروم کیه ولی شما بالا سمت راست دکمه کاربران و میزنی و دکمه تیم فنی رو مجددا میزنی و با ادمین در مورد این موضوع صحبت میکنی چون بعید میدونم هیچکس خواهان تعویق افتادن سرور باشه دیگه خواهش التماس ها نمیدونم برای چیه

پ.ن : اشکان توروخدا یه پست بدون غلط املایی بده من قول میدم رژیم رو هر جوری شده میگیرم میزارم رو اکانتت T_T

خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز

بنده شخصا از این سرور استقبال میکنم با توجه به حجم وحشتناک مولتی بازی تو سرور های دیگه این سرور ایرانی رو باید غنیمت شمرد

با اینکه توی دات کام دارم بازی میکنم ولی حتما با تیم این سرور و حضور خواهیم داشت

امیر ناجی

طبق ادعای اسکای المان :

جیدون سانچو با منچستر به توافق شخصی رسید.

فقط مونده قرار داد بین دو باشگاه که دورتموند از 111 میلیون یورو پا پس کشیده و به 66 میلیون یورو هم رضایت داده . فقط مونده منچستر قرار داد رو قطعی کنه . گفتم بچه های فروم در جریان باشید

پ.ن انشالله که خیره