Posts by mohammadreza

عزیزم بهت تبریک میگم بابت این شجاعتی که داشتی و اعلام کردی ، این متن باید دوستانی بخونن که میگن بدون هیچ سندی شمال داره حذف میکنه

من واقعا واسه تیم مدیریت سایت و مولتی هانتری پولکی متاسفمکه با هر 1هزار تومانی انسانیت خودشو میفروشه

من در اخر به تمامی بازیکن های شمال تبریک میگم بابت متایی که بسته شد و با توجه به مشکلاتی که بود همه چی فراموش کردن و کنار هم بودیم و واسه یک هدف جنگیدیم

امیدوارم که در تمامی مراحل زندگیتون موفق باشید

تیم سایکو .

به قول هادی : سلام عرض ادب

واقعا از خبری که از SE شنیدم ناراحت شدم و امیدوارم که دوستان واسه جلوگیری ازین داستان راهکاری واسه خودشون ایجاد کنن.

اما شما ( منفورترین پلیر تاریخ تراوین )

اولا اینکه به قول خودت پسوردی لو رفته این از نوب بودن شخص خودته که میدونستی پسورد ها یکی هستش باز عوضش نکردی پس متهم اول خودتی نه ساید دیگه نه پلیر دیگه

ثانیا اینکه هر سرور یه داستانی داری ، سرور قبل یه داستانی داشتی ، این سرور هم رفتی توی ساید که نحس بودن خودت ، کل سایدتو گرفت .

سوم اینکه لقب { معلوم الحال } شخص هادی لئو نیستش بلکه اولین و آخرین پلیر معلوم الحال و منفورترین خودت هستی .

اینکه یک شخصی امده ( این شخص میتونه از داخلی باشه یا خارجی ) مستقیم امدی یکی از بچه های NW متهم کردی بدون هیچ سندی نشون بازم از منفور بودن شخص تو هستش .

از شناختی که پلیر های NW دارم پشت تیمم هستم و مطمئن هستم که هیچ بازی ناجوانمردای از طرف ساید شمال غرب نمیشه و نخواهد شد.

پسر خوب ، فروم پیدات شده !

چه خبر شده ؟

پشتت به کجا گرم شده ؟!

ببین راجب خیلی خوب چیزی حرف زدی

ذات !!!

اگر بخواییم راجب ذات حرف بزنیم فعلا خودت زیر این کلمه داری له میشی !

بیا به عقب برگردیم :

1)

2)

میبینی ؟!

حالا بیا بحث عوض کنیم که بیشتر ازین زیر کلمه ذات غرق نشی8o

اما میرسیم به بخش دوم حرفت :

راجب چیزی که خیلی بیشتر از محدوده خودت ورود میزنی :

لیدری آرش و تیمش

ببین راجب چیزی داری حرف میزنی که تیمش و لیدرش هر سرور که میرن یکی مثل تو و خیلی ها آرزوی بازی کردن دارن جلوی خودش و تیمش پس دیگه راجب این موضوع حتی فکر هم نکن چون از محدودیتت خیلی خارج هستش و میدونی که به راحتی توی نقشه بازی نصف دهکده هاتو میپرونیم اگر لازم باشه

ولی خوب تو بابت خیانتی که به کل سایدت کردی حتی دزدی هم کردی از سایدت ذاتت واسه خیلی ها رو شد و خوب اسم خودتو خراب کردی ( الان نگاه نکن 1 جا رفتی همه دارن تحویلت میگرن )

پس ببین واقعا نمیخواد بیای وسط فروم قرمز چیزی که به سنت نمیخوره بیای راجبش بحث کنی

درضمن اکانت Maradona اینقدر اذیتت میکنه ؟ از چی میترسی ؟

تو حتی راجب ای پی هم هیچی نمیدونی فقط دیدی یه ای پی خورده بدو بدو پیدات شده توی فروم که مردم آرش زئوس اینطوری

تو دقیقا منو یاد عکس زیر میندازی :

s873141_---1.jpg

تو بشین بازیتو کن فعلا چون ممکنه یه روزی پاشی ببینی هیچ دهکده ای نیست ازت که درس عبرتی بشه برات راجب آرش و تیمش حرف نزنی

سلام خدمت دوستان ،

تبریک میگم به ساید NW واقعا پلن خوبی اجرا کردن و یه خسته نباشید به تمامی بچه ها و استاد بزرگ(MARADONA ) میگم،

و همچنین به بچه های اکانت NO One بابت زحمتی که تا الان کشیدن .

نکته ای که واسه بچه های NW جالب بود حرکت اکانت SHANIZ بود ( من واقعا بهت تبریک میگم ((( فقط اینکه چند دقیقا؟
    واقعا فکر میکنم دوستمون اسمشو خراب کرد ))) )

و امیدوارم کتبه ای که دستش هست که مال بچه های NW هستش امیدوارم به ساید برگردونه .

پ.ن : فرصتی شد این اواخر سرور خدمت بچه های NW باشم امیدوارم که واسه 4 ساید بازی خوبی باشه .

سلام خدمت دوستان ،
    خوشحالم که بچه های تراوین ، اینجا جمع شدن و میتونیم کنار هم لحظه های خوشی داشته باشیم
    جا داره از مسئول سایت اسپید ترا تشکر کنم برای دعوت تیم ما به سرور و لطفی که به ما داشتن ،
    طی صحبت هایی که با بچه های اکانت سرور 2 اسپید ( Psycho ) داشتم قرار شد برای بازی به من اعلام آمادگی کنن و اگر در صورت عدم اعلام آمادگی با دوستانی که حضور دارن بازی میکنیم
    ممنون میشم زمان شروع سرور اعلام کنید
    امیدوارم سرور خوبی داشته باشیم

با تشکر