Posts by made in china

سلام بر شما دوست عزیز

جنگ کوچیک و احمق هرکدوم یکیش رو از se زدن.

(من خودمم دوال یکی از بچه ها seام، این رو میگم که فکر نکنی میخوام فقط ج.ش رو بکوبم عزیز)

بلاخره وقتی چند بار تنش پیش اومده بین دوتا ساید گیس و گیس کشی هاش هم تو فروم هست نباید اینجور بنا رو به این میذاشتیم که قراره کتیبه ای ازمون نزنن

حالا هم چی نشده خو کا. تهش میبازیم اینم یه سرور دیگه روش:)) از سرور اخر ir که بدتر نیست واندرمونو چیف کرده بودن پس نمیدادن:(:D:D

سلام

:DDDDD

حاجی با مولتی یه کتیبه بلند کردی دیگه چرا وایسادی قرآن میخونی؟:))

دمتم گرم البته حرکت زیبایی بود

ب‌‌جان جدم اگه تو کام بازی‌کرده باشی اصلا تو‌کام اوایل بازی تا میدگیمم بوده جنگ داخلی داشته رفیق من بیخیال
    بنده ش ش بازی‌ میکنم ی سرور با علیرضا بودم کارش درسته این وصله ها بهش نمیخوره شمام همر‌ندیدی

بله سایز همرای این سرور ها نسبت به ای ار و کام بیشتره

دلایل خاصیم داره

سلام
    آقا سهند، آقا مسعود منظورشون این بود شما تو یه سروری که پوش منابع نباشه نمیتونی اینجور نیرو بسازی

بله همه دوستانی هم که اینجا هستن کارشون درسته. مسعود هم همر ندیدس

اینکه میفرمایید سایز همر ها اینجا بیشتره علت های خاصی داره که پلیرهای این سرور هم پذیرفتن، حالا هرچی هست! بحث راجبش اهمیتی نداره

این مورد رو با شما نیستم آقا سهند، دوستان با هم که دعوا ندارید، یکم مراعات همو بکنید تو ریپلای کردنا

میلاد بیا یه 4تا تیکه بنداز:))

درود

ما و جمع کوچکی از دوستان هم دوست داریم این سرور باشیم در ساید همیشگیمون شمال شرق، البته بعد اینکه جوایز سرور نرمال رو که 44 روز پیش تموم شد !!! رو گرفتیم ، وگرنه شرمنده اخلاق ورزشی همگی ...

درود :thumbup:
    جایزه فکر میکنم رو ایمیل ذخیره باشه، مطمئن نیستم! به مولتی یه پیام بده
    ما هم شاید بیایم اگه بیایم میریم NW

• و یکی از مهم ترین عواملی که این مولتی ها در پی داشت باعث شد ما هایپ بشیم ! یعنی چی یعنی؟ یعنی بیشتر از چیزی که واقعا بودیم به دید بیایم و به نوعی سه ساید دیگه که متا کردن خودمون باعث شدیم متا کنن، چون اونا از بیرون به ما نگاه کردن که ما اینقدر تعدادمون بالاست و به نوعی برای بالانس سرور و دووم آوردن جلوی ما اومدن متای سه به تک کردن، در صورتی که من به شخصه احتمالش رو ضعیف میدونستم اگر ما از اول تعدادمون رو اینقدر علکی بالا نمیردیم و بجای کیفیت به کمیت اهمیت میدادیم همینطور باعث نمیشد که اینکه ساید های مقابل هم بیان در مرور زمان هی مولتی بیشتری بسازن و احتمال متای سه به تک کمتر بود ....

سلام
    ممنون از تحلیلی که گذاشتین دمتون گرم
    این سرور رو از هر طرف نگاه کنی 3به 1 نیست واقعا
    تو seبجز اکانت amirna اکانت دیگه بود؟ از اون طرف هم اکانت wolf land هم arashk ده داشتن توی ج.ش. توی پلن ها هم از همر همین ده ها استفاده شد خودتون بهتر در جریانید
    بنظرم مشکل شما همون دف و رمر بود بعد از اون همرکپ کشیدین، دو طرف جنگ آموز بود منابع هم بود برا شارژ نان کپ
    تو سرور خلوت اینطور میشه دیگه، انشالله سرور 2ایکس بعدی شلوغ باشه متا بالانس تر باشه
    در کل مطمئن باشین چند روز دیگه برا هیچکدوممون مهم نیست این سرور چی شد، سعی کنیم از بازی لذت ببریم
    هر کدوم از دوستان اگر این سرور دلخوری از من داشتین عذر میخوام ازتون
    خوش باشین :thumbsup:

من تا الان حرف دری وری نزدم تو فروم، حرفی بوده در حد کل کل بازی بوده
    شما اگه کسی نبوده حرف زدن یادت بده یا تو جایه بدی بزرگ شدی مشکل من نیست که بیام جواب ^ویرایش شد^ تورو بدم
    شمارمو داری حرفی سخنی داری قرار بذار

شماره همدیگه رو که دارید حتما. اینجور صحبتهاتون رو خصوصی بزنید لطفا.

درود!
    اینکه شما پشت دوستت در بیای طبیعیه ولی اینکه با چنین شخصیتی رفاقت کنی طبیعی نیست. به هیچ وجه قصد جسارت به شما رو ندارم آقا رضا، ولی وقتی میاین توی فروم حرف از ادب میزنین پستای خودتون و توتال خودتون رو قبلش یه نگاه بندازین
    موفق باشی

مرد باشه اون کسی که شروع کرد ناتار زنی رو بیاد آخر سرور خودشو معرفی کنه . دور همی بحث کنیم چرا و چطوری به این نتیجه رسید که این حرکت رو انجام بده :)

اسکرین چت هاش هست...یبار اینجا گذاشتم ادمین پاک کرد، خواستی تلگرام پیام بده برات اونجا بفرستم
    اون سرور هم که اومده بود ناله میکرد بیا برام یه اکانت بساز برو خودم میکشمش بالا اسکرین چت هاش هست که الان میگه فارمش بودیم
    حالا باز میاد ناله میکنه شعر میخونه برامون :/ ||

پند اخر سرور شما همون پلن چیف یا زدن مولتی یا فیدر رو انجام بده این پلن ها برای تو سنگینه کی بود میگفت یا ما میبرین یا ناتار مابرنده ایم از این حرفا بهش گفتم نزن این حرف رو که اگرم باختی روت بشه بیای تو فروم

این همر ها رو جلو پنکه میذاشتن یه دست میگرفت نه اینکه حاکم کت شه :thumbsup:

تو اگه ...... همون اولم میگفتی مخاطبت کیه، نه اینکه بیای چرت و پرت تفت بدی بعد بگی با تو نبودم
    فاز شاخ بودن ندارم داشی ولی خو اگه ما شاخ نیستیم تو داش*اخم نیستی.
    p1که اصلا من بازی نکردم نکبت:| یه اکانت برات ریجیستر کردم فقط:| عامو تو دیگه از ...رعدوبرق درست میکنی؟:)))
    این سرور هم که از اول بهت گفتم اکانت از من نیست از گروه هم اومدم بیرون...الان اومدی میگی برا 2قرون؟؟؟؟ خدا خر رو دید بش شاخ نداد:|
    پسر خو از بچه ها تیم خودت بپرس... الآن این بازی 3به تکه؟ تعداد اکانت هاتون 2برابر!!خو چرا نمیای یه سرور شلوغ ادعا 3ب تک کنی؟

سلام به همگی رفقا

میلادجان که میای میگی ""پ.ن ؛ بعد دستمال چی جنوب میاد ناله میکنه چرا ناتار کاتا میشه !!! میاد پی وی دستمال میکشه برامون که بیا بگیم ناتار ادد بشه !!! میره پروفایل مینویسه یک گرم باش مرد باش پیرو این جمله کسی ناتار کاتا نکنه بعد خودش و اتحادش مثل ... ها اولین نفر میریزن کاتا میکنن خجالب بکش نوب ، بدبخت عقده ای""

چون میره پروفایل فلان مینویسه و ما پروفایلمون این رو نوشتیم جوابتو میدم

اول که اگر با من مشکلی داری بیا به خودم بگو عزیز، حداقل 10 ساله ادعا رفاقت داریم اینجور میای حرف میزنی یکم فکر کن که بعد روت میشه نگا کنی صورت ما:|

اگه ناتار کاتا شده قبلا، بهت قول میدم از طرف اکانت ما نبوده... میگی میاد دستمال میکشه برامون پی وی...واقعا بدبختی:|

راجب این 3به تک که میگی هم والا سرور کلا 30 تا پلیر داره، اگه میخوای بلوک بیای برو یه سرور شلوغ تر لاقل. گذشته از این حاجی تو نافتو با مولتی بریدن، تعداد اکانت های شما از ما بیشتره که:|

اینم که میگی یمشت بدبخت حقیر دور هم جمع شدن و فلان...اینور لاقل سر یه بازی به هم فحش ناموس نمیدن اگه یادت باشه سر همین موضوع هم که پلیر فلان اکانت که پاستیل دوس داش که تازه ادد شده بود تو گروه به افشین اینا فحش داد از گروه اومدم بیرون

والا این سرور هم اومده بودیم خودتو ببینیم یه دو دقیقه مولتی نزن

سروری که فارمت بودم رو هم یاداوری کنی ممنونت میشم... مارو اون پلیر هایی که باید، میشناسن والا

دم شما گرم، موفق باشی