Posts by Sajjad Marilyn

سلام به همه ی دوستان عزیز

به صورت کاملا اتفاقی در خدمتتون هستم .

امیدوارم یک جنگ رون سایدی زیبا تا قبل کتیبه ها داشته باشیم.:))))

بعد از کتیبه ها هم واندر خودیو میزنم نمیزارم بیاد بالا خیالتون راحت باشه از ساید nw .

نمیزارم پا بگیرن :)))اومدم که خیانت کنم :D

اسم اکانت واسم توی پیام بفرستین تا صفرش کنم براتون بعد از حمایت :)))

با تشکر

سجاد مرلین

درود
    احساس میشه تولید منابع آبادیها و زادوولد آبادیا بز اساس آماز کیریلوید نیست.
    ناتار ها هم بدون داشتن نیرو خیلی توی غارت لیست فارم لاست میدن
    یعنی باید با دژکوب یکبار دیوارشونو بزنیم ؟

سلام عزیزم <br/>والا منم منظورم این نبود که دوستان جنوب شرقی پلیر بدی هستن یا خدایی نکرده ترسیدن و این چیزا <br/>سرورهای زیادی دوستان جنوب شرقی بودن و تا آخرش هم بودن ، برا همین سوال بود چرا رفتن .<br/>این سرور مشکلات زیاد داره ، نمونش اینکه دست هیرو 200 تا قفس هست و آبادی 20 تا جونور داره اما کامل حیونا گرفته نمیشن . آبادی ها خالین و حتی مورد بوده که 0 برگشتنن نیروها . از نظر تخم ریزی هم که درجریانید کلا دیگه <br/>یکی از بچه ها با 50 تا رعد زده به ناتار خالی و 11 تا لاست داده . آخه ناتار با پاپ 50 دیوارش چنده مگه ؟!<br/>اما به نظرم این سایت کنار نقاط ضعفش 2 نقطه خیلی قوی داره . اولا مولتی هانترش 24 ساعت هست و حتی 4 صبح مسیج دادم 5 دقیقه طول نکشید جواب بده ، دوما هم خبری از سیلور فروش و پوشر و ... اینچیزا نیست .<br/>در کل سایت خوبی میتونه باشه اگر که مثل بقیه سایت های ایرانی همه کار نکنه برا افزاییش درآمد <br/>پ ن : مرگ بر مولتی باز و چادر به سر :)

درود

میبینم که بازم سایت جدید پیدا کردیو کف فروم خوابیدی

من هستم جنوب غرب در حد اینکه سری بزنم ببینم چه خبره ..

پ.ن 1 : دفساز قبل از فارم شدن پیام بده جهت همکاری :دی

پ.ن 2 : آخه علیرضا ایران ؟ چرا همه جا باید ببینمش :))

پ.ن 3 : جمع بجه های آلمانم جمعه.ماشالا همه پرچما آلمانیه .بگید از کدوم محله ای آشنا بشین با هم :))))

پ.ن 4 : مرگ بر منافقین کفار...

پ.ن 5 : تله چقد پاپ میده :))