Posts by amirna

الان مثلا من بیرون اتحاد هام تو جنوب غرب :))
    حالا اگه بخوام اکانتو بکشم سمت شمال غرب یا جنوب شرق چی میشه ؟!! 3تا ده ای که تو جنوب غرب دارم کاتا میشه و کلا بازی تعطیل

جالبه به جز جنوب غرب از همه سایدا بهم پیام دادن که بیا اینور ولی من خودم به ربلز پیام میدم که دعوت بدید میگن یکی باید معرفیتون کنه.(که خب هر کی منو میشناسه انگار از اینجا در رفته :D . از صدقه سری های حضور میلاد تو sw ;) )
    حالا
    من که دف ساز کردم
    دفم میدم به شمال غرب ولی قشنگ بازی من خراب شد این سرور چون بدون تیم اومدم و چون جاسوس بازی و مسخره بازی تو تراوین باب شده :)

انگار به جز من کسی باگ اطلاع نمیده :)

یه باگی هست که رفع نشده
    مهاجر 12 ساعت تو راهه . وقتی میرسه مهاجرا میمیرن
    ده ساخته نمیشه
    و جالبیش اینه که میری تو مپ و میبینی کسی اونجا ده نزده که مثلا مهاجر بره تو دیوار

با سلام به همه کف خوابای فروم ;)
    کاملا مشخصه که این سرور قراره خیلی جذاب بشه

با توجه به تعداد پلیر و مولتی که تو NE هست قشنگ معلومه که این ساید حرفی برا گفتن داره. ( البته با حضور گرم monako تا حدی ضعیف شدن ;) )

این سمت مپ تو SW ام 2 تا تیم داریم . میگن که راهشون از هم جداست ولی خب زمان بگذره بیشتر معلوم میشه سیاست های تیم ها و ساید ها .در کل از لحاظ پتانسیل واقعا چیزی از NE کم ندارن.

از NW چیز خاصی فعلا ندیدم و اصلا نمی تونم نظر بدم ولی امیدوارم که بتونن خوب بکشن بالا و یکی از مدعیا باشن ( حس میکنم ساید مظلوم این سرورن ^^ )( این سرور اصلا دلم با NW عه بخاطر حضور پیر تراوین تو این ساید :D <3 )

وسط دعواهاتون SE رو یادتون نره . واقعا پلیر های خوبی داره . ساکت و بی حاشیه بازی میکنن. دف ساز و پاپ بازای خیلی خوبی دارن .(سعید کستلم اومده اونجا ؟؟! )

پ.ن: میشه گفت همه سایدا پتانسیل خوبی دارن بقیش به شانسو و جدی گرفتن بازیه که کی بالا بیاد و معمولا دیدیم که تا آخر سرور خیلی از پلیرا خسته میشن و ول میکنن یا شل میگیرن بازیو.

منم بخاطر اینکه نمیرسیدم اکانتو دف ساز کردم و از دور سرورو دنبال میکنم :(

امیر :thumbup:

داداش بیخیال تعداد اکانت های ما زیاده از یه لحاظ دیگه بروتحلیل کن خسته شدیم از قوی بودن بنده خدا neیه جا ثبت نام کرد ولی ساید های دیگه دارن کم کم ثبت نام میکنن مثل ساید اس ای و ساید ان دبلیو خیلی ریز دارن میان بالا که همه بگن ان ای زیاده که انگار دارن به نتیجه هم میرسن یکم فکر نید نقشه کوچیک اولین رو زهای سرورو رو با الان مقایسه کنید خودتون میفهمید

خداییش همین که تو تو NE هستی خیالم راحته که نمی تونن 100 کنن :D :P :P
    یرگرد وطنت :D

با سلام
    من از 10 سال پیش دارم جسته و گریخته تراوین بازی میکنم
    تو خیلی از سرورا ام بودم ولی خب هیچ وقت اونهمه وقت نداشتم که دیده شم . ولی همیشه دنبال کردم اخبار سرور هارو .

دیدم دارید شاخ و شونه میکشید . یه سری تو اسماتون کشیدم
    واقعیت اینه که تا بحال هیچ اسمی واسم آشنا نبود (منظور تو سرور3 و همون اوایل تراوین) :)) حالا یا قبلا با اسم های دیگه بازی میکردید یا که تجربه 3 ساله دارید و میگید تراوینو ما یاد شما دادیم :))

این وسط فقط ronin از قدیم بازی میکرد و همیشه ام یادمه جز بزرگای سرور بود ولی اونم دیگه بازی رو گذاشته کنار اینطور که پیداست

دل و روده ی کلام :
    افتخاراتتون، طول دوره تراوین بازی کردناتون، چیزایی که ادعا میکنید بلدید، مدالاتون، فقط زمانی به درد میخوره که کمکتون کنه ww رو 100 کنید. در غیر این صورت شما با سابقه بازی طولانی نه سطح شعورت بالا تره و نه نسبت به بقیه برتری داری :))

مخلص همه از پلیر های سابق تیم pooriyaye vali
    پ.ن: میدونم نمیشناسی عزیزم میدونم ;)

با سلام

با اجازه من چند تا موضوع رو بگم

1-- موقع ثبت نام من از حذف SE خبر نداشتم و برای اولین بار خواستم خارج از NE بازی کنم و چون تو فروم دیدم بچه های SE غر میزنن و سینا ام تنها کسی بود که میشناختم و تو SE بود تصمیم گرفتم ثبت نام کنم .

2-- بعد از حذف بچه ها سینا به من گفت حذف کن بیا SE با مهدی رو راگناروک بازی کنیم ، گفتم حالا بزار ادامه بدم ببینم چه خبره ...

3-- از همون اول من به شدت با SW درگیر بودم . ماه اول میخواستم civil رو بزنم ، از همون اول سرور قصد چیف کردن pain رو داشتم ، اصن قصدم این بود با ابی (valac) تو nwمتا کنیم و بازی با 3 جبه جالب تر شه . ولی ابی مث همیشه شل بازی کرد ، وضع NW اصن معلوم نبود و با این حالم حتی با اینکه تو اتحاد SW بودم قصدم موندن نبود ، تا اینکه با علی رضا ایران بحثم شد گفتم بزار همین جا بمونم اینو سوراخ کنم :thumbsup: البته 100% از بچه ها ام خیلی خوشم اومد و دیدم با معرفتن و دوست شدیم و تصمیم بر موندن شد (( از طرف NE حتی یه پیشنهادم به من نشد که خب من اینو از خود بزرگ بینی یا ضعف لیدر یا هم کاری نکردن بچه ها با لیدر میدونم ، همه کارارم قرار نیست لیدر بکنه ))

4-- شاید متای سه به تک که میگید بیراه نباشه ، من تا قبل کتیبه ها 3 تا پلیر دیگه ام داشتم که دمشون گرم ، مجید و علی و امیر اومدن کمکم کردن و 30 تا مولتی تو SE اوردن بالا و اگه خودم شل نمیکردم و اونا ام میموندن بیگ همر سرور گول میشد که پشماتون بریزه :D ولی در کل خواستم بدونید متای سه به تکم از آسمون نیفتاد ، خودتون نتونستید کاری کنید

5-- من 2 ماه که نیستم و الان اومدم فقط میتونم بگم دم سعید و مهدی و جعفری و نوری گرم واقعا شرمنده که نتونستم ادامه بدم ، واقعا بازی رو 5-6 نفره بردید ، لیاقتتون بود ، دمتون گرم

6-- راجع به اک صولتی ، واقعا حیف که نشد درگیر شیم :( وقتی حذف کردی من انگیزم به بازی رو از دست دادم ، حتی با اینکه سعید میگفت رفیقمه ، نمیزنمش ، بازم من دنبال فرصت بودم یه سوتی بگیرم ازت بزنم ، وقتی تو SE ده زدی ام میخواستم به همون بهونه چیفت کنم بازم سعید نزاشت ، در کل خواستم بدونی همرات به واندر زنی نمیرسید :rolleyes:

7-- راجع به باخت NE ، قبل کتیبه ها به جز اک پاسارگاد هرکیو میزدید صفر میشد . کلا 300کا دف داشتیم که 150 کاش مال من بود که تازه غارت میکردم با اونا ام ، ریسک نکردید ، به هر حال نمیشد به اون زودی ریسک کرد ولی همون موقع بازی تموم میشد و به اینجا ها نمیرسید

8-- تبریک میگم به SW لیاقتشو داشتید ، دمتون گرم ، زحمت کشیدید و تبریک میگم به پلیر هایی مثل آروشا و arrow که واقعا ادب و شخصیتشونو خیلی دوس داشتم اگه باز بخوام بازی کنم خیلی دوس دارم کنار همپین پلیر هایی باشه به هر حال بازیه ، برد و باخت داره

9-- نمیدونم چرا آخر هر سرور دوس دارم بگم کیا خیلی اذیت کردن منو :D تا وقتی که من بودم آروشا با دفاش واقعا دهنمو سرویس کرد ، حتی کاتا های من رفت تو دیوار ارشک چون دف سواره داده بود بهش ، arashk به شدت رو مخم بود :D دیدم که همر واندر زن کشیدی ، دمت گرم ، فکر نمیکرم سر پا شی اونم در این حد و faceless که من نمیدونم مولتی بود چی بود ، کتیبه انبارمو برد ، رعدامو دیوار کرد و همر من رو کاکتوس بدون سواره زده شد سر همین موضوع :D

در کل همگی خسته نباشید

من تا وقتی که بودم خیلی حال کردم

ایشالا که شما ام لذت برده باشید از یازی

با سلام متای 3 به تک... منظور اکانت amirna و pain تو SE + اکانت فلفلی تو NW + ساید SW ... فقط واسه کسایی که این سرور نیستن عکس نقشه کوچیکو میزارم تعداد پلیر ها ام که ملاک نیست... مهم فقط تعداد ساید عه...

تصاویر

• Screenshot (12).png

سه تا نکته که من خودم در جریانم

کتیبه واسه این زمین بود که من چکمه زده بودم ، میخواستم مرتاض بردارم که NE زودتر زد و قرار شد جنگ آموزی که رو زمینرو بردارم . تو بحث های فروم ام کاملا مشخصه که من ا.ن جنگ آموزو میخواستم و بازم همرم دیر رسید .

دوم اینکه لانچر پلن های ما سعید کستل بود که تو پلن آخر نبود و لانچ رو من و نوری (monako) و علی رضا (stephan) زدیم . کار سختی ام نیست ، منم همین سرور یاد گرفتم ، شما ام سعی کنید یاد بگیرید به کارتون میاد

سوم من تا حالا با علی رضا ایران حرف نزدم ولی چون همیشه تو NE بازی کردم میشناسمش و تا حالا چیزی راجع به فروش نشنیدم :/ ( حالا نمیدونم واقعیت چیه ولی من نشنیدم )

حرفاتو منطقی جلوه نده ...

سلام

من بازی بلد نیستم ولی یه چند تا نکترو بگم کاملا بی طرف

1-تفاوت سطح بازی دو تا ساید کاملا مشخصه که 100% به خاطر لیدرهاست ... سعید کستل خیلی زحمت کشیده واس ما و پشت پلن ها بوده ... حالا تعریف دو تا ساید از پلن چیه ؟!

NE : اتک گذاشتن از یک اک روی تمام اک ها و بردن کتیبه هایی اکثرا بی ارزش (انبار کوچیک ؟! ?( ) ... چیف کردن و خفت کردن همر های موناکو (که ما میدونیم چه مشکلایی داشت و رو اک نبود که اینجوری شد ) ... کاتا کردن والاک که خوب بود و تمیزم زدید ... زدن دو تا همر کلفت ساید خودی که روشم یه همر تلفات دادید ( من به شخصه بیشترین نگرانیم صولتی بود که خودتون رفع کردید )

SW : چیف شدن همر arashk ... دیوار شدن همر shahramak ... چینج کپ اکانت yoga واسه جلوگیری از چیف شدن ... پلن های برنامه ریزی شده ( منظورمو کامل میفهمید ، وقتی از تمام اک های SW روی چنتا اک اتک میادو همه تو یه ثانیه میرسن یعنی یه پلیر درست حسابی تو این سایده (بیشتر منظورم نوری و سعیده ولی مهدی ragnarok ام واقعا اذیت شد :D ) ) ... پروندن همر mrvery ... چند تا خفتم خودم زدم که واقعیت یادم نیست ولی از arashko و nemisis یه تعدادی همر پروندم ... پریدن یه میل دف که البته واسه ما ام خیلی هزینه داشت ولی رو WW زدن خیلی کمک میکنه

اگه پلن دیگه ای زدید که من یادم رفته بگید حتما

2-همه مولتی داریم ولی خب شکل قارچ شکل نقشه کوچیک معلومه که جریان چجوری ... چرخوندن مولتیا و دف زدن روشون و پارک کردن این دف ها کاره سختیه ولی کاملا مشخصه که سطح بازی رو مشخص نمیکنه ، اگه روی سروری بودیم که آی پی مشترک باعث بن شدن میشد کاملا تفاوت سطح بازیه پلیر ها مشخص میشد

3- از پست های دوستان سطح خوشحالی بیش از حدشون معلومه ولی یه نکترم بگم ما 1m دف رو خورد خورد زدیم و اگه میشد 2m و میرفت رو WW حتی با بیگ همر ها ام جلوی این همه دف به مشکل میخوردیم

پ.ن : دادگاه ؟! تراوین ؟! بازی ؟! احضاریه ؟! چقدر تو خوبی :D :D :D :D :D

سلام مجدد
    از اتاق فرمان اشاره میکنن که دوباره داره داستان ناتار کاتا کردن شروع میشه
    از همین تریبون به همه دوستان حاظر در سرور پیشنهاد میکنم که نکنین این کار رو . ببینم ناتار کاتا شده . کل ناتارهای سرور رو کاتا میکنم و چیزی که زیاده کاتاس تقریبا روزی 40 تا ناتار رو میتونم تخریب کامل کنم . بعدش هم مولتی باز ها کاملا مشخص هستن توی تاپ تن رید . مولتی ها ها رو هم کاتا میکنم . که کلا سرور بره روی لاست گندم .
    در مورد این داستان زیاد صحبت شده ونیازی نیست بازم در موردش صحبت بشه .
    بیایید سالم بازی کنیم !

سلام

اتفاقا داشتم میومدم راجع به همین صحبت کنم

من چند تا لیست دارم
    کل ناتارای سرورو میزنم
    حالا همتون دارید احتمالا
    میتوونید ببینید روزی 4-5 تا ناتار کم میشه که رو اعصابه
    همین الانشم رو لاستیم
    اگه ادامه پیدا کنه خود منم ترجیح میدم همه ناتارا کاتا شه + مولتیا
    لا اقل همه با هم میریم رو لاست

پ.ن : اینارو بیخیال ، جنگ آموزو نمیدید من ؟! :D