Posts by UnKnOwN

سلام خدمت همگی

دوست داشتم ببینم این بازار هی ما هیچی نگیم هی دوستان شاخشون بیشتر دراز میشه تا کجا ادامه پیدا میکنه؛ فقط دوست دارم بدونم این حرفایی که میزنید رو واقعا خودتون بهش باور دارید یا اثرات تلقین گرایی و هیچی نگفتن ماست !

اقا ما سرور رو با شرایط واقعا به دور از ایده آل خودمون و در شرایطی که ۲ ساعت قبل استارت فقط ۵ تا همر واندرزن داشتیم استارت کردیم؛ صحبت از توافقات شد و هومن باتوجه به صحبت هایی که با اقای جاوید داشتن و پست مملی شادزی گرامی قبول کرد که توافقات رو بپذیره؛ و این معنیش این میشه که طبیعتا ما هیچ گونه اکانت جاسوس یا پلیر ستون پنجمی به سایدای دیگه ارسال نکردیم ؛

و خب رفتیم جلوتر دیدیم عه بچهای اسدبل دارن زحمت میکشن میان برامون فارم لیست میزنن و باز این اقای جاوید اومد توی فروم که آقا اینا استفاده ای از چراغ نکردن چرا الکی دارید شلوغش میکنید؛

یه وسط نوشت: و گویا این اقای جاوید انقدر محترمانه و بزرگ منشانه بوده در ارتباطاتش با هومن که همین الان هومن پستو ببینه میاد از من شاکی میشه که چرا از گل نازکتر بهش گفتی؛ بگذریم

البته قبل از اون جریان فارم لیست زدن طی پیگیری های زیاد مملی شادزی که اقا من دل خوشی از اینا ندارم و … قرار شد یه جلسه ای برگزار بشه بین دوتا ساید جنوبی که هومن اصرار کرد منم بیام ولی خب ازونجایی که من آدم کینه ای هستم گفتم جلسه ای که یوسف داخلش باشه من نمیام فقط به فرهاد گفتم اقا نپ یا اینجور موارد خواستن ببندن قبول نکنید فقط متا قبوله؛ (مستندات این حرفا موجوده اگر کسی لازم داشت) که بعد از جلسه انگار متوجه شدیم که اقا یوسفی که همیشه از عزت نفس جنوب غرب و فلان میگه همون اول اومده گفته اقا ما هیچی نداریم و بدرد نمیخوریم و فلان و با ما متا نکنید؛ که در آن جالب بودن محتوا از تصمیمم بر نرفتن خوشحال شدم؛ بگذریم…

باز یذره رفتیم جلوتر دیدیم آقا ناتارامون هیچی منبع نمیاره و ایلیا پیشنهاد داد مقابله به مثل کنیم و روی هم رفته قبول شد و حتی قبل از خوردن انبارای ناتار اومد توی فروم اعلام کرد که آقا زدیمتون و حالا بعدش توافق کردیم که ناتارایی که زدیم رو دیستروی کنیم و یدونه از پلیرامون ندونسته اون وسط ۴ ۵ تا انبار زده بود؛ یه سوال از اقای جاوید و مابقی دوستان دارم؛ اگر ما حسن نداشتیم و قصدمون ادامه دادن کاتای انبارا بود بنظرتون مریض بودیم که بیایم ۳۰۰ تا ناتار دیستروی کنیم و ناتار شیرده آماده وسط سایدتون دربیاد که اومدین اون ۲ تا ناتارو کردین پیراهن عثمان؟ یه موقعایی هست خودمون مخالف ظلم و دیکتاتوری هستیم در ظاهر ولی یجا که دست بالا داشته باشیم و زورمون برسه از هیچ حرکتی دریغ نمیکنیم؛ یه دو دو تا چهارتا بکنیم توی این مورد بد نیست بنظرم…

باز رفتیم جلوتر و فرهاد همر منصور man.j رو چیف کرد و علی زدکینگ اومد توی فروم که اقا دفمون بک شده

و من ازونجا که یه شناخت دورادوری داشتم ازشون گفتم اقا این منصور ادم حسابیه ول کن زدکینگو؛ (احتمالا باز اینجا اقای جاوید یه منبر تحت عنوان باز هم سکوت گرفته و متهممون کرده ولی یاد ندارم درست)

و دقیقا چندروز بعد زمانی که علی زدکینگ اومد و گفت این سرور بدترین سرور لیدری و پلنری تاریخ اس ایی بوده اکانت منصورعزیز با کتیبه انباربزرگی که روش بود حذف شد که صحه ای باشه برکیفیت لیدری ما :دی

یه چندروز رفتیم جلوتر دیدیم کاتای همر دیفالت ما توی فاصله ۲۸۰ خونگی و با همون چراغی که اول سرور سرش توافق شد گزارشش چک شده و تسخیر شده و دف ریختن داخلش و بعدش اومدین از قضا و قدر الهی و کارما و درس اخلاق توی فروم صحبت کردین؛ این در صورتی بود که اون ۲ ۳ تا ابادی که بچهای ما گرفتن کاملا با انالیز و قابل تشخیص بود و به هیچ عنوان از چراغی استفاده نکردیم؛ باز ما چیزی نگفتیم فقط ایلیا رفت سر یدونه از همرای برادرز همین کارو بکنه که حالا چون گزارشا دستش نبود یذره تایم کم اورد واسه رسوندن دف و با این پیام از اقای جاوید روی اکانت مواجه شد:

این دم آخری بذارید یه ابرویی براتون بمونه و نکنید ازین کارا !

سیریسلی؟ نوبت شما بود پند اخلاقی با چک کردن گزارش بود نوبت ما شد شدیم بی آبرو؟ ازین شوخیا با من نکن قلبم ضعیفه

باز گذشت تا چندروز پیش که ما دانشگاه بودیم و خبر اومد که یه بنده خدایی تماس گرفته که من با اینا به مشکل خوردم و اگر اتکتون روی مرتاض ریله من دفو بک کنم همرا بخورن؛ این تایم حدودا فکرکنم یک ساعت و نیم به لند اتک مونده بود و ما اصلا پسورد تورین رو نداشتیم خودشونم خواب بودن ولی ازونجایی که این دهکده چندین روز بود انالیز میشد واسه زدن و اتکای جالب ممد که آشفته میزنه نتونی تشخیص بدی گفتیم اره ریله؛ سوال برام اینجاست چیف شدن واندر ما از یاد تاریخ تراوین نخواهد رفت ولی ۱۰ تا همری که بخاطر هیچ و پوچ و بخاطر ترس ازینکه اون همر بیاد روی واندر بالایی و یا لیبل مستعمره بودن به یک شخص خاص بخوره؛ ۱۰ تا همر رو مثل آب خوردن به فنا دادید و بازهم انگار اقای جاوید یه منبر رفتن که مارو مقصر بکنن درصورتی که ۱۰۰درصد این عمل کار خودتون بوده؛ اگر ما کرده باشیم چرا همر هونا بک شدن؟ ما مشکلی با چشم و ابروی بچهای تیم تورج نداشتیم که فقط همر اونارو بزنیما :) بنظرم پرتقال فروشو خودتون پیدا کنید و تا اخرشو بخونید…

درکل اینارو نگفتم که بگم علت باخت ما اینا بوده؛ قطعا این سرور کم کاری داشتیم؛ خیلیامون تایم نداشتن و واقعا نتونستن کاری بکنن یکیش خود من؛. خیلیامونم که قرار بود تایم داشته باشن ول کردن رفتن؛ درکل هم این خیلیایی که میگم ۲۰ نفر نمیشدن؛ ولی با همه این تفاسیر دلیل نمیشه شما بیای نقش پیغمبر بازی کنی توی فروم و مارو بد جلوه بدی؛ یه نگاه به زیرپات بندازی سراسر لجنه؛ این سیاست جانماز آب کشیدن هم مال زمان دکتر هانی بود دیگه کسی باورش نمیشه لطفا دست ازین کار بردارید؛

میگه: این دنیا همه رو زمین میزنه؛ ولی اونی سرش بالاست که کلکی توی کارش نباشه

پس لطفا مارو با چیف کردن واندر تهدید نکن؛ چیفر کم اوردی خبرم کن دوتا چیفرم من بزنم کمکت؛ مرسی

پ.ن: یارو از عکس پروفایلش ۵ ساله بعنوان میم توی توییتر استفاده میشه؛ بعد اومده اینجا با اعتماد به نفس بزنم بزنم میکنه؛ شمارو خدا زده قربونت برم بزنم بزنمت واسه چیه دیگه؛ غووووودااااا

پ.ن: شاید چیف شدن واندر ما تا ۱۰ سرور فراموش نشه؛ ولی اینکه بخاطر عقده های خودت بیای ۱۰ تا همر بی گناهو فقط بخاطر احتمال اینکه ممکنه باهات بد بشن بزنی لکه ننگش تا هزاران سرور میمونه؛ فرض کن فرهاد با هومن بحثش بشه بره یدونه از همرای اکانت خودمونو بپرونه بگه تو باشی واسه من شاخ و شونه نکشی؛ عزیز دل خودی و غیرخودی هیچ فرقی برات نداره؟ حتی اکانت واندرتون یکیه بازم حرمت سرت نمیشه؟ بعد میای از عقده حقارت صحبت میکنی؟ به چه قیمتی زدی؟ واقعا چرا زدی؟

پ.ن: احتمالا بازم دوستانی پیدا میشن که برن روی منبر و بگن همرای خودمون بوده دوست داشتیم ازشون به عنوان خفت شونده استفاده کنیم به تو چه؟ که ازهمینجا پیشاپیش به در و پنجره واگذارشون میکنم

ارادت؛ رضا

درود به تمامی عزیزان

این اولین پست من تو فروم این سروره و حقیقت انقدر کیفیت پایینه کلا دست و دل آدم به نوشتن نمیره؛ البته دروغ نگم خودمم حال و احوالی ندارم؛ ایشالا که شرایط بهتر باشه ماهم باشیم خدمتتون

درود

post_04_cfn6.jpg

درود خدمت شادزی جان عزیز

توی نامه به این نکته اشاره کردید که مهدی عزیز اشتباهی کرد و به ما نگفت که توافقات رو زیرپا گذاشته؛ خواستم بدونم اگر مهدی عزیز به شما کلا نمیگفت(که نگفت) و ما هم از روی ایپی متوجه این قضیه نمیشدیم تکلیف چی بود ؟ همینجوری قرار بود مهدی جان لیست ناتار ادد کنه واسه دوستمون تا آخر سرور؟ خب اینا به کنار الان که دست اقا مهدی رو شده پیامد این نقض توافقات چی بوده تا این لحظه؟ و قراره چی باشه کلا؟

به نظر من همون لحظه ای که سایدا توافق میکنن باید یه جریمه ای هم واسه کسی که تحت هرشرایطی بهش عمل نمیکنه داشته باشن؛ بعنوان مثال:

۱. هرتیمی که مفاد این توافق رو قبول کرده اگر یکی از تیمها توافق رو نقض کرد به هیچ عنوان باهاش هیچگونه نپ و متا نمیبنده.

۲. یه تعداد مشخص واندرزن مثلا ۵ تا از هرتیم دقیقا اختصاص داده بشه به تیم نقض کننده توافق که فارغ از هرنتیجه ای این واندرزنا مستقیم بخورن به واندر تیم عهدشکننده و هرکس بخواد برنده بازی باشه اون تیم برنده نشه.

۳. درلحظه بازیکن خطاکار از تیم اخراج بشه و اکانتش توسط خود ساید عهدشکننده تا دونه آخر پاپ صفر بشه( یا حالا حذف بشه)

یا مثلا میشه اینکه سرورهای بعدی هم به پلیر اجازه داده نشه توی اون تیم بازی کنه رو هم به مورد بالا اضافه کرد؛

خلاصه بگم شادزی جان؛ اینجوری که ما یا شما یا هرکس بخواد بیاد توافقات رو زیر پا بذاره و بعدشم با یه عذرخواهی و نامه اتحاد سرو تهشو هم بیاره بنظرم توافق روی باد هوا نوشته شده؛ پسفردا روز ما با اکانت درون اتحادتون بیام جنگ بزرگ ناصرو بلند کنم بعدش یه ام ام بزنیم بگیم اخ رضای عزیز :دی خیلی بچه بدیه و از همینجا از جنوب غرب عذرخواهی میکنیم. شما اوکی هستی با این حرکت؟

بنظرم هنوزم دیر نیست و میشه این بند هارو به توافق اضافه کرد که ارزش توافق از ۲تا دونه گرزی بیشتر بشه؛ دوست دارم هم شما و هم تیمهای دیگه نظرتونو راجب این پیشنهاد بگید. مرسی

پ.ن: البته حالا یجا توی پستای شادزی جان دیدم که لیدرای جنوب شرق رو بخاطر لایک کردن پست میلاد محکوم کرده بودن؛ باز اگر همه مواقفن این موردم بیاریم توی مفاد که اگر کسی دستمونو رو کرد نباید بریم لایکش کنیم :دی

پ.ن: آرش کاپیتان عزیز؛ شما با این همه شناختی که از ما داری اومدی بدون هیچ مدرکی سریع مارو محکوم کردی؛ امیدوارم که از جایی سمت و سو نگرفته بوده باشه حرفات ؛ و تا از دلم درنیاری نمیبخشمت.
    اصن یکی از هدفای رفتن سجاد به ساید اسدبل زدن ناتارای خفنش بوده؛ بعد ما بیایم کاتاشون کنیم؟ خیلی چیپ بود این حرکت

پ.ن : به یاد همه اون عزیزای تراوینی که خبری ازشون نبود و ما بجز گشتن خونواده هاشون توی لیست فالویینگاشون کار دیگه ای از دستمون برنمیومد. به یاد همه اونایی که نمیدونستیم برمیگردن یا برنمیگردن. به یاد همه اونایی که هیچ موقع برنگشتن…

موفق باشید؛ رضا

سلام

متاسفانه باخبر شدیم امروز صبح، مادرگرامیِ عمو کامل، پلیر باتجربه اکانت c a c t u s از بین ما رفتن؛

از طرف بازیکنان جنوب شرق و باقی عزیزان درسایدهای دیگه مصیبت وارده رو به کامل جان تسلیت میگیم؛ مارو هم توی غمتون شریک بدونید...

صبحتون بخیر

آقا انگار دیشب بچهای تنسر روی واندرزن اکانت گوسفند نباش یه پلن داشتن که متاسفانه زدن به کاهدون:

بچهای ماهم نخواستن ناراحتشون کنن یه سر رفتن به مرتاض منحصر زدن عیددیدنی کردن برگشتن

با تشکر از همه عزیزانی که همر دراختیار گذاشتن و متین، مهدی و محمد بابت اجرای پلن:*

در آستانه 4 ساله شدن اسپیدترا؛ این دوازدهمین سروری هست که ران میشه و ما توی این دوازده تا سرور هیچوقت معماری، مرتاض، یا جنگ منحصر نیفتاده توی سایدمون؛ ازونجا که اسپان شدن کتیبه ها رندوم هست :دی بچهای ماهم دیگه پوستشون کلفت شده معماریو از داوشم ناصر زدن مرتاضم که دیشب اومد؛ خسته نباشید به خودمون بابت این سخت جانی !

پ.ن: عکس اتکارو کامل نذاشتم منتظرم ببینم کدومتون میاد فروم بنویسه عکس همرارو کامل بذارین یازده میل دف روی مرتاض بوده؛ چرچیلای جو عوض کن!!

پ.ن: آقا رضا من شاید فروم نویسی بلد نباشم ولی همیشه حواست باشه پینوشتامو جدی بگیری؛ کربلا انجام شد!

ارادت

رضا گارد هستم استاد چرخوندن بار روانی تو فروم

تا میبینم بیگ همر یوسف خفت میشه توهمی با این همه ادعا خفت میشه میام فروم عکس فیدرزنی مربوط به ۱۱ روز پیش رو میذارم تا جو عوض بشه؛ به ۸ تا تروپ اضافه فیک حسین فستر گیر میدم؛ اما ازونطرف میرم احمقو از یوسف برمیدارم تا تنبیه شه دفعه بعدی خفت نشه؛ آقا رضا بنظر منِ مستمع آزاد اینجوری که بیای تو فروم یکم حلیمو هم بزنی اما پشتش داستان یچیز دیگه باشه نه تنها جو رو عوض نمیکنه بلکه در خفقان سنگینتری هم قرار میگیری؛ حالا دیگه خوددانید !

پ.ن: ایلیا عزیز ما با لیدر سایدت توافقات لازم رو انجام دادیم خود مجیدتون هم بارها تو فروم اعلام کرده بود هرسایدی هرچیزی میخواد بزنه چون ne رو کاری نداشتیم به بقیه هم کاری نداریم؛ اتفاقا به ارمینم گفتم مفاد رو بده ایلیا بنویسه زیرش امضا بزنیم؛

اکانت nw king مال من بوده اما به ایدیش نگاه کنی میبینی بعد از یورش همه جانبه ne به سایدتون رجیستر شده؛ بری روی مپش هم یه نگاه بندازی از مولتیای سامان گرس ۲خونه پایینترش اکانت تک ده کرده بودن واسه زدن جنگ آموز؛ که متاسفانه اکانت حذف شد !

فقط سوالی که پیش میاد اینه که اگر سامان اون جنگو زده بود بازم اعتراضی داشتی؟ الان داری از nw جانب داری میکنه یا چاکر و مرید همون عزیزانی هستی که قبل از سرور بهت گفتم پشت اینا بودن برات نون و آب نمیشه؟

پ.ن: ملیجک یا خادم؟ مساله این است !

پ.ن: کربلا کربلا...

ارادت

سلام وقت بخیر

آقا ادریس اینم غارت اکانت بنده؛

همونجوری که مشهاده میکنی این غارت در شرایطی زده شده که تقریبا تمام تروپ اکانت روی واندر هست و همچنین حدود بیست روز از اخرین اپدیت لیست فارم ناتار ها هم گذشته؛

طبعا منم گندم منفی سنگینی تو طول سرور میدادم و همچنین یکدونه منبع از مولتی تا الان روی اکانت نیومده و لاست های سنگینی هم سر بی گندمی دادیم.

راستش روزانه هم بین یک تا دوساعت وقت بیشتر رو اکانت نذاشتم و سرجمع ۱۰ساعت وقت واسه لیست فارم و غارت و اینا نذاشتم توی طول سرور؛

راستش ممکنه مقصد من و شما یکی باشه و جفتمون هم به مقصدی که مدنظرمون بوده برسیم

ولی خب انتخاب مسیره که سختی کشیدن هامون رو در طول سرور خیلی متفاوت میکنه؛ منکر زحماتتون نمیشم ولی اینکه شما اومدی جاده خاکی رو انتخاب کردی واسه طی مسیر و من تونستم از آزاد راه چهاربانده حرکت کنم چیزی نیست که منِ نوعی بخوام بخاطرش از کسی معذرت بخوام؛

بعید بدونم برابر بودن غارت ما با این اکانت همررنک دار بخواد توجیه منطقی داشته باشه؛ موفق باشید در هر صورت !

پ.ن: این فقط یه نمونه کوچیک و بی ارزش هست بین بچهای ما

پ.ن: این پسره با اون پسره؛ ایشالا تا اخر امشب اشتی کردین تموم شده رفته؛ به خدا که دنیا نمی ارزد به این پرهیز و دوری!

کوچیک همه؛ رضا

سلام آقا ناصر پیشنهاد میکنم یه نگاه به تعداد دهکده های اکانت tamaroollcher (یا همچین چیزی) بندازی ببینی چیزی از قلم نیفتاده باشه بعدش یبار دیگه احتمالات رو بررسی کنی. مرسی

سلام وقت بخیر

اقا دیشب یکی از بچهای ما اومده پلن بره رو کتیبه های دوستان؛ بعد فیکارو داده با این پیام مواجه شده

احتمالا منظور دوستمون از جاسوس چشمان بوده

حالا نمیدونم چطوری بوده که با وجودی که کتیبه فعال نشده فکر میکرده اتک فیکه؛ ولی کتیبه امروز رفت

یاد حرف یکی از دوستان جنوب غربی افتادم که میگفت مشکل اینه لیدرا وقت واسه آموزش نمیذارن و همین باعث ریزش پلیر میشه؛

ولی بنظرم اول لیدرای عزیز باید بیان یه آموزش پیش پلیرای ما ببینن که همر کوچیک نزنن رو ناتار، همر با دژکوب نفرستن رو ناتار، بدونن چشمانشون هنوز فعال نیست و .... ؛ چونکه حقیقت لیدرای ما چیزی ندارن که بتونن به معلومات پلیرامون اضافه کنن، ماشالا همه همه فن حریفن !

با تشکر از آقا محمود و سعیدشدو عزیز بابت طراحی و اجرای این پلن.

و همچنین آرزوی بالاتر رفتن سطح کیفی تمامی پلیرها و لیدر(!)های سرور و جذابتر شدن بازی.

مرسی؛ رضا

سلام همگی؛ خوبین ایشالا؟

حقیقت هنوز دل و دماغ نوشتن ندارم ولی دیدم سرور تموم شده بی ادبیه جواب محبت هاتون رو ندم

اول از همه تبریک میگم به تیم برنده و خسته نباشید به بچهای خودمون

بعدشم از همه عزیزانی که توی این مدت به من لطف داشتن صمیمانه تشکر میکنم؛ ایشالا اگر عمری باقی بود تو شادیاتون جبران کنم و همچین دفساز همتون بشم

بابا هروقت میدید دارم تراوین بازی میکنم میگفت ول کن این صفحه سوزو(سبز) رو، معتادش شدی؛ ولی من گوش نمیگرفتم؛ الان ولی بعید بدونم دیگه بتونم بازی کنم؛ از همینجا آرزوی موفقیت میکنم واسه همه پلیرا تو سرور های پیش رو. کوچیک همه؛ رضا

آقا من کاری به هیچی ندارم؛ ولی واقعا این کپی که پاپش ۵۰۰ عه و اکانت حتی تو اتحادم نبوده رو هم جرئت نکردین بزنین؟ مارو باش باکی اومدیم سیزده بدر! بقول یه عزیزی میگفت ما همه اینارو زدیم دیگه زدن ندارن؛ درستم میگفت؛

برای پاسداری از زحمات شما اکانتو گذاشتیم رو حذف برین عشق کنین واسه خودتون :دی

ولی خداوکیلی یلحظه خودتونو بذارین جای ما؛ زور نداره به یکی مثل خودتون ببازین؟

طرف اومده توی nw سه خونه ای ما ده گرفته؛ برحسب رفاقت چیزی بهش نگفتیم بعدش اومده از همون ده از فاصله 6 دقیقه ای خفت زده خدارو بنده نیست؛ هرچند باشناختی که من از محمدتوهمی عزیز دارم حتی نمیدونه کارش زشت بوده ولی خب واقعا یکی نیست بهش بگه؟

یک حقیقت کتمان نشدنی رو شاهدش هستیم که تیم شمال شرق زوارش دررفته! اون از سرور پیش که چاره دوازده تا اکانت لویال رو نتونستن بکنن؛ اینم از اینجا؛ حتی یک پلن نتونستن بیان که اسمش پلن باشه؛ تنها چیزی تونستن به اتحاد متاشون یاد بدن اینه که ببینیم کی چراغ فلانی خاموش میشه بزنیمش! تاهم بحثی میشه سریع میان توی فروم ناموس ناموس میکنن و میخوان جو رو بین پلیرهای خودشون اروم کنن؛ و جالبی کار اینجاست که انگار موفق هم میشن ؛ و این نشان از سطح ایکیوی پلیرهاشون داره؛ (البته اگه ندونن دارن خودشونو گول میزنن)

ولی جدی یه نگاه به خودتون بندازین بجز ناموس گفتن چیزی هم داشتید بگید تو این مدت؟ از سن و سالتون خجالت نمیکشید؟

همین الانشم اگه تا الان هنوز دهکده دارید توی سرور فقط بخاطر دف مولتیای سامانه که همون نورالله لویال با حقوق پایه اداره کار داره براتون میکشه؛ بی تعارف میگم؛ هیچی نیستید؛ یه مشت پلیر زوار دررفته هستین که از نظر خودتون چرچیل هستید و با ترفند های سیاسی:دی دوتا از خودتون خنگ تر رو گول میزنید و برنده سرورا میشید فکر کردید خبریه؛

یادش بخیر شونزده سالم بود تایم کتیبه ها رفتم دیسکورد تیم پیشوا یوسف جان داشت همر رو با 1ک رم میفرستاد برن از ناتار کتیبه بردارن؛ ما اینارو وقتی دیدیم و بازم اومدیم متا کردیم باهاتون دیگه سلطان زیر و رو کشیدن نداره که!

پ.ن: حرف زیاد بود دستم خورد پست ارسال شد؛ قصه کوتاه!

پ.ن: من تورو آدمت کردم؛ به روایت تصویر!

P.s: You can't always be strong, but you can always be Brave !

مرسی

مرا که طاقت این چند روزِ دنیا نیست؛ چگونه حوصله ی جاودانگی باشد؟

سلام همگی؛ خوبید ایشالا؟

حقیقت دیگه نمیخواستم پستی بذارم ولی به درخواست آقا لقمان جواب یکسری ابهامات رو میدم

ریپلای ایرج عزیز:

چند سرور پیش که همین تیم شمال شرق توی سرور حضور داشتن به سبب داشتن یک پسورد تکراری توی اندبل از سرور پیش، تونستن معماری یونیک رو از تیم زئوس بزنن و ببرن توی ساید خودشون؛ اما قوانین سایت اینجوریه که اگر با اکانتی تک هیرو کتیبه بلند کنی و ببری توی ساید دیگه، نباید با اون اکانت ساید غریبه آیپی مشترک داشته باشی؛ بچهای شمال شرق اون سرور آیپی داشتن و سر همین داستان مجبور شدن کتیبه رو برگردونن به زئوس؛ حالا داستان ما خیلی شبیه نیست ولی یه وجه اشتراکی داره؛ ما کتیبه رو توی اکانتی توی خاک شمال شرق داشتیم، اکانت حتی جزو مجموعه تیم شمال شرقم نبود، ولی مثل اینکه بچهای ما ایپی مشترک خورده بودن و ما نمیتونستیم کتیبه رو بیاریم جنوب شرق، برای همین کتیبه رو دادیم به ساید متحدمون که ایپی نداشت که بعد ازونجا بگیریم؛ من توی این ماه عزیز خدامو گواه میگیرم که نه من نه تک تک اعضای مجموعه جنوب شرق هیچ گونه قصدی جز اینی که گفتم نداشتیم؛

اصلا فرضا قصدی هم بوده؛ مگه جنوب غرب متحد ما نیست؟ ایرج جان شمایی که داری اینجوری موش میدونی توی فروم و احتمالا قبلش واسه بچهای اسدبل آیا واقعا هیچ گونه قصدی ازین کارت نداشتی؟ آیا آنچنان که مینمایی هستی؟ آیا وقتی داشتی این حرکتو انجام میدادی (و به اصطلاح بچهای اسدبل رو رام میکردی) به این فکر میکردی که ممکنه یه رفاقت چند ساله رو با این به قول خودت سیاست خراب کنی؟ شمایی که همش میگفتین چشم یک ساید به عملکرد منه آیا میدونین با این حرکت من جلوی سایدم که بهم اعتماد کرده بود نقره داغ شدم؟

ایرج جان شما داری میگی اکانت مایک شینودا با وقاحت و زشتی و با قصد و غرض قبلی توی سایدتون رجیستر شده؛ من خدامو گواه میگیرم که ما اصلا ارتباطی با رجیستر شدن اون اکانت توی سایدتون نداشتیم؛ از اواسط سرور (روز حدود ۲۵ تا ۳۰) مایک عزیز به فرهاد ما پیام دادن و گفتن که بدلیل اهانت های زیادی که شمال شرق به تیم سابقش(که مایک عضوشه) کرده این اکانت رو ساخته و الان چون وقتش کمه میخواد اکانت رو تحویل ما بده و ما اون زمان با شما توی جنگ بودیم و هرچند درست نبوده ولی خیلی غیرطبیعی نبود استقبال ما؛ اما شما میاید چیزی رو گواه بگیرید که اکانت خوشگل پسر و سجاد۳۴۴۸ و چندین و چند اکانت توی ساید ما که کاتاهاشو خفت کردیم بدون هیچ قصد و غرضی رجیستر شدن؟

مگه الان بهار نیست و برفا آب نشدن همه؟ چرا شما هنوز دارید کبک وارانه همه حرفاتونو میزنید و میرید جلو؟

برگردیم سر بیت اولِ پستم؛ از نظر من آزادگی توی دنیای واقعی اون جمله خلاصه میشه؛ قطعا آزادگی توی این بازی خیلی ساده تر ازین حرفاست؛ اینکه شما به هرقیمتی نخوای برد رو نصیب خودت و هم قطارات بکنی؛ اینکه وقتی دوتا ساید متحد هستن از هر حربه ای استفاده نکنی واسه ایجاد خلا بین اون پیمان؛ متاسفانه این صفات در شما دیده نمیشه.

ریپلای یوسف جان:

یوسف جان شما یه عادتی دارید که خودتونو میبرید گوشی مینشونید؛ بعد احساس منزوی بودن میکنید؛ با خودتون فکر میکنید من سهم مشترکی در این متا نداشتم؛ نیاز به قربون صدقه رفتن از ساید هم پیمان پیدا میکنید؛ ولی یوسف عزیز تاحالا به خودت گفتی این همه ساید هم پیمان من اومد هماهنگ کرد واسه پلن رفتن چی میشد یه بارم من میرفتم پیشقدم میشدم؟ قطعا اگه همچین کاری میکردی همچون حسی هم بهت دست نمیداد؛

بعد اینکه میشه بگید کی قبل از اولین جلسه به شما زنگ زده بود که بیایم متا کنیم و من مطلع نیستم؟ میشه بری از همون امیرجانتون بپرسی که بخاطر چی جلسه اول شکل گرفت؟ امیر بخاطر اینکه میخواست ما تو یه جبهه باشیم از روز اول اصرار داشت که ما باهم متا کنیم و بازهم میتونم خدامو گواه بگیرم که دلیل اصلی تشکیل اون جلسات و در اینده هم پیمان شدنمون فقط بخاطر این بود که امیر از من خواست؛ من که دیگه باهاش صحبتی ندارم ولی میشه بهش بگی اینکه ۲تا ساید هم پیمان پلن مشترک اجرا میکنن از شما به ما رسیدن نیست؟

یوسف جان میشه بگی جچوری روتون شد با سایدی که هرچی داشت گذاشت وسط بدون هیچ چشم داشتی اینجوری رفتار کنید؟ لحظه ای بود ما به شما بگیم چرا ما ۱۲ تا همر گذاشتیم شما ۶ تا؟ حقیقت من حتی تو خوابم هم نمیدیدم همچین رفتاری ازتون سربزنه؛

یوسف جان شنا میگید حرفی از این کتیبه تو گروه مشترک نشده؛ میشه بگید حدودا 10 تا 15 روز اخیر رو چه جوابی به پیامای ما میدادید تو اون گروه که بخواید این یکیو جواب بدید؟

صحبت از جلسه بالانس بود؛ وقتی پیمان ها بسته شده میشه بگید هدف از تشکیل جلسه بالانس چیه؟

آقا یوسف خداکنه که همونجوری که لحظه اول پیمانتون با اعلام مستعمرگی و دادن کتیبه به شمال شرق شروع شده؛ هدف از پیمانتون هم این بوده باشه مثل همیشه بتونید یه مستعمره خوب واسه ساید هم پیمان باشید و شانس برد اون ساید رو بیشتر دیدید که رفتید باهاشون پیمان بستید(هرچند بعید بدونم بازم مثل همیشه حتی اسمی از شما روی واندرشون برده بشه) وگرنه که خیلی راحت گول میخوری یوسف جان؛ خیلی!

اتفاقا هیروی اکانت n.w.a سری اول دیوار شده بود؛ سری دوم که میخواست هیرو لند بشه، یه هیرو از شمالغرب نیم ساعت زودتر لند میشد، من سرحرفی که به امیر زده بودم حتی دلم نیومد هیرو رو بدم بره شمال غرب و گفتم زشته دوبار هیرو زده باشه دست خالی بره؛ بچه خزانه 10 کرده دلشو نشکنم؛ بعد شما همچین واکنشی نشون دادید :)

این سطح از خیانت در امانت بدون شک زبان زد تاریخ تراوین هست و حالا حالا ها در یاد میمونه؛ آیا واقعا میتونید خودتونو ببخشید یا ادای بخشیده شده هارو درمیارید؟!

ایرج جان بعد از این شفاف سازی آیا شما شهامت این رو داری که کتیبه رو (هرچند هیچ ارزشی نداره) به ما پس بدی؟

پ.ن: اول از همه یه تشکر ویژه از آرمان ویچر عزیزم بکنم که قول داده بودم بهش ولی متاسفانه فراموش کردم؛ دمت گرم آرمان💙

پ.ن: سرور ضربدری شد ولی از اتاق فرمان اشاره میکنن هنوز یه عزیزی داره تو حراجی لوح قانون چکش میزنه چیف نشه :دی ارادت خدمت آقایون گرندپا! کویین! و سایر دست اندرکاران :))

پ.ن: الاهلی_یوسف پیوندتان مبارک :D

ببخشید بابت مزاح؛ کوچیک همه؛ رضا

در جگر لیکن خاری، از ره این سفرم میشکند؛

نازک آرای تن ساق گلی؛

که به جانش کِشتم، و به جان دادمش آب؛

ای دریغا به برم میشکند !

سلام همگی؛ خوبین ایشالا؟ :)

روزی روزگاری، کلاس چهارم ابتدایی بودم و تازگیا بود با پدیده ای بنام اینترنت آشنا میشدم؛ همینجوری که داشتم تو سایتای موزیک و فیلم میگشتم یه تبلیغی همیشه اون بالا میدیدیم؛(تراوین؛ بازی استراتژیک؛ ....) و یه جورایی اون تبلیغ چشممو برق انداخت و گفتم این the one هست :دی ولی خب اون موقع من ایمیل ساختن بلد نبودم و هرکاری میکردم نمیشد؛ حدودا یک سال طول کشید تا بتونم ایمیل بسازم و از تابستون سال بعد ماجراجویی ما شروع شد؛

تراوین واسه من پستی و بلندی های زیادی داشت (#تواضع) و سردی و گرمی های زیادی رو تو این بازی چشیدم؛ من عاشق اون لحظاتی بودم که قبل از تعدیل تخمین میزدم که مثلا میشه با این مقدار منبع 467 تا دونه سرباز پیاده ساخت؛ و بعد از تعدیل یه 463 سبز میدیدم جلوم :) یا اینکه یه جوری تعدیل میزدم که همزمان بشه سربازخونه و اصطبل رو شارژ کرد و هیچ منبعی باقی نمونه 😍 خلاصه اینکه این ریاضی هرچقدرم تو دنیای عادی به کارمون نمیومد میتونستیم باهاش بیایم تراوین بازی کنیم و نتیجه تلاش ها و حساب کتابامون رو نقدا و روی آمار ببینیم؛ من یکی که جذب همین بخشش شدم؛ ولی خب قسمتی از تراوین هست که بهش میگن بخش تیمی؛ یعنی تو هرچقدرم شبانه روز تلاش کنی که بهترین عملکردو داشته باشی آخرش به وجود یه هم تیمی وابسته ای؛ وچه ضدحالایی که نمیخوره بهت سراینکه یک کاری که بخشای خودتو درست انجام بدی و تقدیم کنی نفر بعدی و ببینی هرچی رشته بودی پنبه شده 😢 تو اون لحظات حس میکنی تنهاترین آدم دنیایی و صادقانه بگم حس جالبی نیست؛ قبلنا که جوونتر بودم این واژه تیم کمتر مزاحم کارام میشد و مثلا دکترهانی فتوا میداد توی 4 روز 6 میل دف نیاز داریم و شاید باورتون نشه ولی من ساختم اون 6 میل رو و تونستیم برنده بشیم😍 ولی خب هرچی بیشتر به سنت و گرفتاریهات اضافه میشه خودت رو بیشتر نیازمند به همنوع میبینی تو این بازی؛ با عشق راستینم تو این بازی (امیرعلی جانم) صحبت میکردم که بیاد این سرور رو بازی کنه؛ ولی گفت من خیلی گرفتارم 3ایکس شروع شد خبرم کن؛ گفتم 3ایکس که بیشتر وقت میخواد؛ گفت ببین من اینجوریم که بازیو استارت کنم صفر تا صدم میره پاش پس بهتره بجای 5ماه بتونم 3ماه از عمرمو پاهاش بذارم؛ و خب بهش فکر کنی میبینی بیراهم نمیگه😁 علی ای حال چند مدتی هست که میخواستم بازیو ول کنم ولی خب سعه صدر نشون میدادم اما این جریان کتیبه چکمه دیشب آب سردی بود بر پیکر نیمه جانم :)

طبق سلسله اتفاقاتی ما یک کتیبه چکمه از شمال شرق زدیم و نمیتونستیم تا چند روز بیاریمش خاک خودمون؛ و من یهو گفتم خب میبریمش پیش امیر(امیر رولبک پلیر sw)؛ بخواد بحث مطمئن بودن باشه چه کسی بهتر از امیری که از الفبای تراوین تا 6جلد دیوان تراوین نوشته آقا رضا (:دی) رو خودم مو به مو بهش یاد دادم؛ کتیبه رو دادیم امیر و متاسفانه امیر نتونست به اعتمادی که یک ساید به من کرده بود و من به اون، جواب درستی بده؛ همیشه خود امیر بهم میگفت من تو این بازی فقط به خودت اعتماد دارم ولی من میگفتم من به همه ادما اعتماد دارم تا خودشون بهم ثابت نکنن که نباید اعتماد داشته باشم :) و خب مثل اینکه تو این مورد ارزش کتیبه چکمه از ارزش اعتماد من بیشتر بوده :) ولی الان به روزایی فکر میکنم که نه حال بازی رو داشتم نه حال خودمو و امیر میومد میپرسید فلان چیز چرا باید اینجوری باشه و من بیخیال دنیا میشدم و بهش جواب میدادم؛ بدجور در و دیوارِ به هم ریخته اش بر سرم میشکند؛ بگذریم

این قسمت بخش کثیفِ تراوینه که حتی دوست ندارم در موردش صحبت کنم.

من توی اسپیدترا تموم راندهای سروراشو (چه 1x چه 3x چه 5x و حتی یدونه 50x ) حضور داشتم و درسته که همه سرورارو نبردم ولی تا یکی دو روز قبل از پایان بازی هیچ سروری رو بازنده نبودم؛ اکانتا هم که خداروشکر به لطف هم بازیای عزیزم همیشه جزو بهترینا بوده؛ و خودبزرگ بینی نباشه ولی فکر کنم میشه گفت اسطوره اسپیدترا با اختلاف خودمم :دی (ادمین اگر صدامو داری تایید کن موضوعو :) ) !

ولی خب از حاصلِ عمر؛ چیست در دستم؟ هیچ. (پست آخری دلم نیومد نامجو توش نباشه)من میخوام شادی رو دوست داشته باشم(اقتباس به پست سرور پیش :دی) ؛ من دوست دارم وقت کنم رمان بخونم؛گیتار زدنو یاد بگیرم؛ شطرنج رو بصورت حرفه ای یاد بگیرم؛ بشینم کنار بابابزرگ و به خاطراتش گوش بدم وخیلی کارای دیگه... که به لطف وجود تراوین فرصت انجامش نیست؛ پس با کسب اجازه از بزرگان و دوستان میخوام به این سفرِ پر از ماجرا وهیجان در آستانه 21سالگی پایان بدم؛ درسته سن زیادی ندارم ولی احتمالا خستگی مسیر حالاحالاها تو بدنم بمونه !

پ.ن: صمیمانه از بچهای ساید محبوبم بخاطر اینکه نتونستم جواب اعتماد رو بدم و تصمیم درستی بگیرم معذرت میخوام؛

الان که صحبت از ساید شد یه خداحافظیم با جنوب شرق عزیزم بکنم که یجورایی توش بدنیای تراوین اومدم و توی همون ساید هم ازدنیای تراوین میرم؛ من عملا واسه جنوب شرق مثل توتی برای رُم بودم؛ و خب باعث افتخارم بود از همراهی با همه عزیزان و بزرگان و ازین تصمیم اصلا و ابدا پشمون نیستم؛

ولی از همینجا ازتون میخوام لطفا به تصمیمم احترام بذارید و لِت می رِست این پیس :دی

پ‌.ن: ایرج جان؛ توی این مدتی که اشنایی دارم از رفتارتون؛ متاسفانه شمارو انسان آزاده ای ندیدم؛ و واقعا میگم اگر انسان آزاده ای بودید و سینه محکمتری داشتید واسه سپر کردن قطعا لایق بالاترین احترام ها بودید ولی ...

پ.ن: آقا یوسف؛ توی اولین جلسه ای که هفته اول سرور باهم داشتیم اولین جمله ای که بهت گفتم این بود که یوسف جان شما سرور1 راند4 رو بخاطر 3به1 نکردن خراب کردی؛ لطفا اینجا خرابش نکن ولی انگار آدمی اصرار داره به تکرار اشتباهات :))

یه جمله هم به شما که مافیا بلدی: توی بازی مافیا یک شهروند هیچوقت نیاز به مظلوم نمایی نداره چون هرچی میگه همه حرفای دلشه(م.پ. ره) از طرفی اون مافیاست که همیشه داره مظلوم نمایی میکنه و میخواد یه عده شهروند ناآگاه رو با خودش همراه کنه تا به مقصودش برسه؛ و اتفاقا به موقعش خدمت اون شهروندای ناآگاه میرسه؛ سعی کنیم ناآگاه بازی نباشیم؛ همین

پ.ن: مگه میشه امام رو تو پست آخر فراموش کنم؟ هومن؛ ممد؛ فرهاد؛ خیلی دوستتون دارم؛ جاتون اینجاست💙

پ.ن: یه تشکر ویژه هم از همبازیام رو اکانت مارس: آرش، سجاد و مابقی دوستان ؛ خیلی مفتخرم که روی جفت اکانتایی که بازی کردم حتی یک دونه منبع غارت ناسالم نداشتن و بازهم جزو بهترین اکانتای سرور بودن؛

پ.ن: نیما به صادق بگو اسپرسو میخوری؟

پ.ن: یه تشکر ویژه هم از آقا رسول و آقا مهدی که این بستر رو فراهم کردن تا جوانان، ناجوانان و همچنین ناجوانمردان بتونن بیان و اوقاتشونو بگذرونن؛ من شاهد تلاش و پیشرفت شما از نزدیک بودم؛ خسته نباشید

سرتونو درد نیارم دیگه؛

بدی خوبی دیدید به بزرگی خودتون و کوچیکی ما ببخشید؛

کوچیک همه؛ رضا

سلام همگی؛ خوبین ایشالا؟

اقا مزاحم نباشم؛ اومدم بگم که همونطور که قبلا هم یوسف جان اشاره کرده بودن این سرور کلا دوتا جبهه داره؛ جبهه حق علیه باطل؛

همه ما واقف به سختی کاری که پیش رومون هست هستیم؛ ولی خب نهایت تلاشمونو میکنیم ببینیم چی پیش میاد؛ بقول فلانی: من نمیدونم راهی که دارم توش قدم میذارم تهش برام چی داره، شاید له بشم، شاید خسته بشم، شاید کتک بخورم، ولی خب به درستی راهم اطمینان دارم؛ پس از مسیری که توش قرار دارم نهایت لذتو میبرم :|

شنیدین میگن ایرانیا نژاد پرستن؟

خب ماهم ازونجایی که نمونه بارز یک ایرانی هستیم خیلی خوش نداشتیم اجنبی تو سرورمون باشه؛ پس علی الحساب نسخه این دوستانو پیچیدیم برن پی زندگیشون؛ سرتونو درد نمیارم؛ مرسی از همه دست اندرکاران؛ لینکا با فرهاد

کوچیک همه؛ رضا

پ.ن: چند نفر به 10 نفر؟

پ.ن: رفیقمون( گل آقا) گارانتی پس از فروش نداده بود بهتون؟

پ.ن: ما بهت سلام میکنیم؛ شما چماق تلقیش کن :|

پ.ن: باتشکر از دکتر هانی