Posts by Guardian of Normal

سلام ممد جان ؛

ممد جان عزیزم خیلی از این حرفا که ما زدیم ، مخاطبش شما نبودی ، نیازی هم نبود در موردش حرفی بزنی ، ولی وقتی میای و میری تو فاز وکیل مدافعی و از دیگران دفاع میکنی خب ما هم شما رو مثل دیگران میپنداریم پس لازمه جواب بعضی از حرفات رو بدم که فاز شاخ بودن نگیری ؛

دستمال چی ساید جنوب رو همه میشناسن موصی فسقلی معروفه ، ولی اگر به تو برخورد لابد خودت هم دستمال کشی میکردی که بهت برخورده وگرنه دلیلی نمیبینم حرفی که مخاطبش تو نباشی رو تو بیای در موردش بازتاب نشون بدی !

ما ادعای رفاقت با کسی نداریم ؛ طرف یا رفیقمونه یا رفیقمون نیست ؛ رفاقت هم یه جاده دو طرفست ؛ یکی مثل افشین پای رفاقتش میمونه، یکی مثل تو به یه جایزه سرور رفاقت رو میفروشه و میره سمتی که فکر میکنه برنده هست و روی واقعی خودش رو به همه نشون میده ؛ تو اگر واقعا رفیق بودی ، حالا من هیچی ، بقیه رفیق هات رو که دست کم دو سه ساله تو گروه تلگرام هستی و باهاشون رفاقت داشتی رو به چندر غاز جایزه سرور نمیفروختی که چه بسا احتمال شریک شدن و جایزه گرفتنت در این زمینه هم ناچیز هست !

یه بار دیگه هم میگم، برای بار دوم صرفا جهت اینکه شاید بار اول رو دقت نکرده باشی ؛ دستمال چی جنوب = موصی فسقلی ؛ ولی خب نمیدونستم تو وکیل مدافع موصی و سایر آش خور ها هستی !

دیگه حالا چه سرور 5 تا اکانت باشه چه 500 تا ! متا سه ب تک هست ؛
    آنچه عیان هست چه حاجت به بیان هست، بر ما تاسفی نیست اگر سه به تک ببازیم چون سه ب تک بوده ؛ ولی بر شما قطعا ننگ و شرم فراوان است که سه به تک ببازید این جمله یادت باشه !

در مورد فوش و فحاشی شدن، والا افشین همیشه تو گروه بوده و هست ، و همه بچه ها دوستش دارن و بعضی هاشون رفاقتشون با افشین قدیمی تر هست تا رفاقتشون با من !!! حتی این یه مدتی هم که نبود همش میگفتن که دیگه افشین رو بیاریم به گروه، ولی خب یکی دو بار سر بحث ناتار و ... مثل اینکه بحث کردن تو گروه ولی خب بحث همیشه هست البته بحث با فحاشی و فوش ناموسی خیلی فرق داره :|
    گروه ادمین داره ، ادمین هم همه چت ها رو میخونه و هواسش هست و بنده میتونم خدمتت تضمین کنم تنها کسایی که فوش ناموسی و ... خوردن دشمنان حاجی بودن و بس ...

در آخر ، ما از تو کینه ای نداریم ، ولی انتظار هم نداشتیم سر یه قرون دو زار این همه رفاقتت رو به گند بکشی !!! ، چقدر نیاز داشتی میگفتی دونگ میزاشتیم تو گروه برات میزدیم عیدی !
    عاقا تو سرور p1 یه اکانت ساختی فارم من بود من ریدش میدادم :دی یادته ؟ sponge bob

در اخر هم هر کجا هستی موفق باشی

2 روز پیش یک ده برای اکانت ZelaTan چیف شد از ناتار ، امروز دیدیم یکی کنار همون دهی که چیف شده در اومده پاپ 600 ، گفتم خوبه بگیرش، چیفر ها رو فرستاد بعد اومد گفت حاجی پاپ ده شده 500 ! گفتم خب از اول هم همین بوده لابد اشتباه دیده بودی همه تو رنج 500 و خورده ای سبز میشن اگر جدید ایجاد بشن، چیف شد دهکده دیدیم این طوریه !!!

:P :P :P :P :P :P
    به به چه فرومی :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

نوب هایی مثل تو فقط عرضه دارن که ناتار کاتا کنن
    بدبخت های نوب
    یعنی دلم براتون میسوزه 3 به 1 زورتون فقط به ناتار میرسه یه مشت نگون بخت حقیر دور هم جمع شدین اتحاد تشکیل دادین << اتحاد نوب های ناتار کاتا کن >>

خجالت هم خوب چیزیه هر از گاهی بکشید !!!

یه مثالی بود قدیما میگفت " گر جهنم میروی مردانه رو " خو وقتی میدونی میبازی مثل مرد بباز ... بازی چرا در میاری ؟!!!!!!! بدبخت نوب !!! امثال تو فارم ما بودن سرور های قبل الان سرور خلوت دیدی شاخ شدی

پ.ن ؛ دوست دارین ناتار کاتا کنید ما هم بکنیم کاتا بیکار زیاده ؛
    پ.ن ؛ بعد دستمال چی جنوب میاد ناله میکنه چرا ناتار کاتا میشه !!! میاد پی وی دستمال میکشه برامون که بیا بگیم ناتار ادد بشه !!! میره پروفایل مینویسه یک گرم باش مرد باش پیرو این جمله کسی ناتار کاتا نکنه بعد خودش و اتحادش مثل ... ها اولین نفر میریزن کاتا میکنن خجالب بکش نوب ، بدبخت عقده ای

on 20k ke def bod rosh va bad back dadin chi ? accunto nakhridam azize delam masoud va mohamad dostaye shomaham hanoz hastan :D man dastmal daste jonob bodam ? khkhkhkhkhkhkhkh boro amoi oni ke dastmal kesh bod to bodi na man pma telegramo scrin begiram bezaram ?:D gharate ma az 50 mill shod 35 mil bekhatere kasif karie natar zadane khodetone az tarafe dige omadi migi ma natar mizanim va zadim az ye taraf migi gharatet kam shode khob akhe naghesol aghle gerami man ro che hesab biam none khodamo ajor konam :D . age cheshm dari va savale khondan dari bala dalil def kardan goftam mitoni bekhoni ina tekrarie begam baz . 70k tabari khkhkhkhkhkhkhkhkhkh bezaresh jelo ayne bishtar beshe . hala movazeb bash moshake balestik vaghei nakhore to saret azizam ke dige be 70k nagi moshak :D

گل پسر داری از بیخ اشتباه میزنی ؛
    من اگر به تو پیام دادم رو حساب حرف ممد بوده که گفته به فلانی پیام بزن وگرنه ازینجا به بعد به ممد هم گفتم رفاقت ما جدا از این سروره ، این یعنی من با توی فسقلی جان کار دارم و بیخیالت نمیشم ؛
    حتی شده کاری به کار جنوب نداشته باشم روی توی بچه زرنگ رو میخابونم ، سر و ته تو رو جمع کنیم 75ک گرزی میاد ازش که اونم عرضه لانچش رو نداری پس دیگه اینقدر زر زر نکن ، اگر میتونی بزنی بسم ا... اگر نه اینقدر گنده گوزی که میزنم تو رو ، تو رو زدم ، فلانی رو زدم چیه دیگه ؛

نکته در اینه اینه روز به روز به رید زن های ساید ما زیاد تر میشه و لیست فارم و شعاع غارت بیشتر که تا ته ج.غ هم داره میرسه ، پس کاتا کردن ناتار نیست رید دادنه موضوع !!! دیگران رید میدن نمیزارن تو ببری تو توهم زدی که داره کاتا میشه !

تو از اولش هم زیر پرچم جنوب غرب رفته بودی و دستمال چی اونا بودی ، من که تو رو اصلا فارم هم حساب نمیکنم چ برسه که بخام با تو برنامه بریزم !!! حرفی هم اگر زدم فقط و فقط بخاطر ممد بوده و گرنه تو کیلویی چندی !

پ.ن؛ ما از رگ گردن به شما نزدیک تریم !

WolFlanD

درود بر دوستان و نفرین عامون بر دشمنان :D

عاقا هفته ششم یه بنده خدایی بدون مشورت کل ساید رفت تو قلب شمال غرب ده زد ، هفته ششم !!!
    بعد این بنده خدا که اک چین رو مثل اینکه خریده یا بهش واگذار کردن اومده زده کاتا کرده

گل من تایم دف ما نمیکشید تا از عمق NE به عمق NW دف بدیم ؛ چون حداقل باید میدون تمرین 10 میداشتن دف سازا که نداشتن و طبیعتا تو اون تایم سرور مقدار زیادی دف سواره نیست که برسه و فقط سه چهار تا ده دفش میرسید که گفتیم یه ده با پاپ 100 ارزش تلفات دف نداره و بیخیالش بشیم ؛

الان این طفل حس خود شاخ چنداری بهش دست داده ! مصطفی فسقلی جان دوغتو بنوش عمویی ، کوچک تر از اینا هستی بخای ساید ان ای رو تهدید کنی از اولش هم دستمال به دست ساید جنوب غرب بودی فهمیده بودیم ، ما پیش فرض رو به سه به تک بسته بودیم پس فکر نکن مثلا فردا کسی بیاد بگه ما سه تا شما تک ما بگو وااااو ترسیدیم نه داش گلم ما با این استراتژی جلو اومدیم زیر ساختشو خیلی وقت پیش تر از این چیده بودیم ؛

پس وقتی تن ماهی میخوری حس نهنگ نگیر !

تو برو در پی این باش که 5 هفته پیش ریدت 50 میل بود الان به زودر به 35 میل میرسی کم کم نیوفتی با این روند نضولی از تاپ صلوات ، چون ریدر های شمال شرق رو به روز بیشتر میشن ! و میدونی از ساید مجاور نون خوبی داریم میزنیم در کل ؛

این کثافت بازی ده چیف کردن دف گذاشتن هم خودت از اکانت چین در اوردی اولین بار که برگشتی تو پروفایل نوشتی تنبل تر از اونی هستم که بخام دونه دونه نامه بدم چون تعداد حملات زیاده و دف میکنم ؛ پس وقتی دف میشی ناله نکن ؛ که قراره بیشتر از اینا هم دف بشی

کثافت بازی ناتار کاتا کردن هم از اکانت خودت شروع شده ، یه سری مسائل هست نمیشه مدرکش رو رو کرد ؛ از قدیم گفتن کسی که گند میزنه اول میاد اعتراض میکنه که پیش دستی کنه تا کسی بهش شک نکنه ؛
    منو یاد حرکت پیتر بیلیش میندازه تو سریال گات که جنگ شمال و جنوب رو اون با یه توطئه استارت زد، تو الان دقیقا کارت کار همونه ، که خب پایان کارش هم اهل سریال میدونن ؛

حالا بیا باز تو جواب پست ما هی گنده بافی کن ، 80ک گرزی که عرضه لانچش رو نداشته باشی ارزشی نداره ، اونم با اون حجم اندک دفی که داری ؛ ما 70ک تبر تو آب نمک خابوندیم دم دست مثل موشک بالیستیک بزنیم هر جا خاستیم اینقدر که تو گنده میای گنده نمیایم !!!

و من الله توفیق

کانون مبارزه با قمپوز در کن های بزرگ

درود

از قدیم گفتن فوش بچه صلواته =)

پس فردا هم میان میگن، از قدیم فوش گذاشته بودیم هر کی ساید ما رو بزنه :دی

جمع کنید این مسخره بازی ها رو خدایی ، سن و سالی ازتون گذشته ؛

بچه های جنوب ناتار چیف میکنن نامه میدن ؟! (یه دونه از نامه هاشو نشونم بده)
    ما ناتار چیف کردیم تو شمال شرق سه چهار تا اسلات منابعش صفر بود، خرزو خان زده بود ؟! (اسکرین شاتش موجوده)
    تو جنوب هیچ کسی مولتی نداره ؟ (میخای از الان بگم کدوما مولتیه؟)

نکنه از ده تا اک تک دهی میترسین میگین مولتی مولتی ؛
    عامو اون ده تا ده فقط منابعش سطح 10 شد ده دف ساخت و ارسال کرد، تو یه لینک پوش از جایی بیار من بت جایزه میدم ؛
    پوشر تو این ساید فقط منم که هنوز پوشی رو شروع نکردم !!!

پ.ن ؛ جوجه رو سیخ میزنیم، اردک هم سیخ میزنیم، چهار پا باشه هم سیخ میزنیم، کلا سیخ میزنیم :دی

ختم کلام ؛
    خودتون رو با این چیزا گول نزنید دوستان ؛

تو جنوب غرب اکانت با فیدر بالا بیشتره، تو شمال شرق تعداد اکانت ها ، از دید فراتری بخوای به قضیه نگاه کنی بازم از نظر تعداد دهکده ای دو تا ساید تقریبا برابرن ، پس دف و همرشون هم تقریبا برابره ، مشکل شما چیز دیگست اینا بهانست ؛ اون بنده خدا هم قبل حذف از جنوب شرق رید خودکار و بات و این کشکول بازی ها رو بهانه کرده بود ک بره ؛ شما هم آفرین از الان بهانه کن اگر باختی بگه آره گفته بودم که ده تا مولتی تک دهی دارن دیدی باختیم بخاطر اون ده تا تک دهی ها بوده ؛

بدرود

WolFlanD