Posts by partizan

در مورد حذف تیم شمال شرق

بنظرم مساله داخلی خودشون هست هر تیمی هر زمان سرور میتونه بحضورش در هر سرور خاتمه بده

قطعا این مساله اگر عملی بشه چون شمال غرب صرفا و قطعا قصد درگیری با شمال شرق رو داشت یا در سیاست هامون تجدید نظر میکنیم و هدفمون رو تغییر میدیم یا هر تصمیم که دلمون بخواد میگیریم

پست ها رو خوندم بیشتر خنده ام گرفت

همدیگرو نمیشناسیم یا تا حالا با هم بازی نکردیم ؟

کدوماتون تا حالا حذف نکردید ؟!

کدوماتون تا حالا وسط سرور ول نکردید ؟!

قراره کلا راجب به سرورهای قبلی صحبت کنیم ؟؟ ما که برنده بودیم بهمون هم خوش گذشت !! هر کسی هم علاقه ای داشته باشه میره میخونه فقط صرفا و صرفا جهت یادآوری عرض میکنم

سرور پیش آقای وگنس در جنوب غرب تشریف داشتند تونستید بزنیدش؟؟ دفی هم ارسال نمیشد براش از شمال شرق

با احترام به هر دو ساید قبلی سرور گذشته با خاک انداز جمعتون کردیم خود من یه هفته زمان گذاشتم قانع کنم واندر های جنوب شرق کلین و چیف نشه به حریف احترام بزاریم

یا واندرزن دیابلو چون کل تیمش پاشیده توی شمال غرب تنهاست رو با اون همه توهین و کل کل نزنیم

این سرور هم اگر قرار به عدم حضور تیم شمال شرق باشه همون تیم قبلی سرور قبل شمال شرق دوباره کنار هم جمع بشند نهایتا بتونیدبند کفشمون رو گاز بگیرید

احترام پدیده ای است که باید خودتون به مخاطب القا کنید که براتون لحاظ کنه تا اونجایی که من دارم میبینم نه واندری صد شده نه متایی تشکیل شده نه سایدی پیروزی خاصی بدست آورده فقط یک ساید از حضور انصراف داده اون هم تازه اگر انصراف بده

پیشنهاد میکنم هر ساید لیدر و سخنگوش رو داخل فروم معرفی کنه بتونیم بفهمیم این پست فلان پلیر نظر شخصیص هست یا نظر سایدی

خدا رو شکر هم که هر سه تا ساید باقیمانده هدفشون جذابیت بازی هست یا لا اقل ادعاش رو دارند ایشالا خاله بازی و .... نداشته باشیم

و من الله توفیق

یـایها الذین ءامنوا اذا لقیتم الذین کفروا زحفـا فلا تولوهم الادبار• ومن یولهم یومئذ دبره الا متحرفـا لقتال او متحیزا الی فئة فقد باء بغضب من الله وماوه جهنم وبئس المصیر.

هنگامی که با انبوه کافران در میدان نبرد رو به رو شوید، به آنها پشت نکنید (و فرار ننمایید)! • و هر کس در آن هنگام به آنها پشت کند- مگر آنکه هدفش کناره گیری از میدان برای حمله مجدد، و یا به قصد پیوستن به گروهی (از مجاهدان) بوده باشد- (چنین کسی) به غضب خدا گرفتار خواهد شد و جایگاه او جهنم و چه بد جایگاهی است "

خلاصه فروم به روایت تصویر

جنوب غرب : شمال شرق پلیر فرستاده شمال غرب !

شمال غرب : ما خودمون از شمال شرق جدا شدیم سر جریانات سرور قبل شمال شرق رو بزنیم

جنوب شرق : نه شمال متاست ما هم که متای زیر خاکیو بستیم ، بزور اینا رو متا کنیم رومون بشه متا رو علنی کنیم

شمال شرق : اینجا کجاست ما رو کی رجیستر کرده ! سرور رو تونستیم ببریم همه کارها رو خودمون کردیم ! بقیه هیچ کاره بودن !! نتونستیم ببریم ما که نیستیم !

خدایی هنوز تحت حمایتیم

میخواید سه به یک کنید رو شمال غرب همتون هم برنده اید کسی هم نالاحت نمیشه ما هم هستیم هم جایی نمیریم

اکثریت اکانتهای شمال غرب تیم جدا شده از شمال شرق هست کسانی که توی عمرشون از شمال شرق خارج نشده بودند

پس اگر قرار بود دنبال دست گرفتن ساید شمال غرب باشیم برای شمال شرق اکانت اصلی ها همونجا میموند اکانت مولتی ها میومد اینور

اینقدر هم بازی کردیم که همه بالا و پایین تراوین رو دیده باشیم به دنبال یه هدف مشخص تغییر ساید دادیم به هدفمون هم میرسیم

دنبال متا کردن هم نیستیم چون اصولا واندر برامون اهمیتی نداره

الان هم اول سرور هست بهتره با هم با احترام صحبت کنیم

به تمامیت ارضی تمام سایدها احترام میزاریم و هیچ اکانتی خارج از شمال غرب نخواهیم داشت تا زمانی که اکانتی توی شمال غرب از طرف سایدی زده نشه نه زیرچادری هستیم نه حرف و بحثی پشت تلفن داریم سیاستهامون رو هم تو فروم میزاریم

و من الله توفیق

این بار قسمت شد داخل ساید شمال غرب بازی کنیم

طبیعتا همه تلاشمون رو برای مستقل بودن سایدمون انجام میدیم

متاسفانه یا خوشبختانه از اونجایی که تمام حالت های مختلف بازی رو دیدیم کسی بخواد داخل ساید یا بیرون ساید زیر و رو بکشه با لگد میکشیم زیرش

پس فکر اینکه اکانت مولتی و کوفت و زهرو مار تو شمال غرب بزنید رو با احترام از سرتون بیرون کنید به دردسرش نمیارزه

امیدوار هم نیستم پشت پرده قبل از شروع بازی با هم نبسته باشند دوستان یا مرز تعریف کنیم برای بازی

هر شیطنتی انجام بشه راهکار متناسب خواهد داشت

مانی پارتیزان

سلام به همه دوستان
    من مانی پارتیزان هستم سرور قبلی هم نبودم در نتیجه قضاوتی نمیکنم
    فقط دو مورد رو عرض میکنم
    1- بالای 15 تا سرور با سپهر تو سرورها کنار هم بودیم همیشه اکانتهای خوبی داشت پیشنهادات خوبی میلیونی هم داشت هیچوقت بخاطر پول پشت نکرد به تیم بحث فروش و حتی گرفتن گلد هم از سمت سپهر خنده داره سپهر همیشه گلد خودش و اکانتهاش رو داده مگر اینکه بهش بگید 10 تا مولتی بکش برای ساید گلد اونا رو گرفته باشه
    2- برادر من که رضا استیل رو به سخره میگیری این بنده خدا سال 87 لیدر ساید بوده تو سرورهای 7 و 3 اون زمان برای اکانتهای دف ساز هم گلد میخرید !!
    3- احسان جان شما همونی نبودی که تو فینال با مرحوم عطا بید وحشی تو یک ساید بودی اتفاقا لیدر شمال غرب هم بودی ! با ماهان زدیم پوگوندیمت ! برای یه مدال اتحاد به همه تیم شمال غرب پشت کردی اومدی تو اتحاد !!!
    4- مولتی بازی اسمش مولتی بازی هست اگر وی پی اس هم داشته باشه مولتی هست تو نفس عمل فرقی نمیکنه !! اگر برخوردی باید باشه با همه باید بشه
    شاد زی مهر افزون

ضمن تبریک و خسته نباشید به همه دوستان محترم
    امیدوارم که سرور اندگیم هیجان انگیزی داشته باشه
    و ایشالا اگه شرایط فراهم بشه سرور بعدی رو هم ما در خدمتتون باشیم
    یه درخواست کوچیک هم داشتیم
    یه بنده خدایی رو ما تو یه سرور باهاش خشن برخورد کردیم مدتی هست مخفی شده به اسم موجی ماست ریخت کسی اگر اینورا دیدش ممنون میشم به من اطلاع بده 1000 تومن جایزه نقدی زنده اش هست بیشتر از این هم نمی ارزه خدا وکیلی با تشکر