Posts by Owldark

سلام

من به کامل عزیز تسلیت عرض میکنم انشاالله غم آخرت باشه داداش

پ.ن: آپدیت جدید میگه از حالا با کتیبه چشمان و گیج جای جنگ میشه استفاده کرد ;)

پ.ن: ممنونم از بچه ها که نحوه استفاده از چکمه منحصر که چالش بود رو به روایت تصویر نشان دادن^^

پ.ن: اگر چالشی مد نظرتون هست بذارید بچه ها آموزشش رو بذارن

محمد owldark :love:

ما غلط بکنیم بخوایم با شما کل کل کنیم، مگه میشه با کسی که به جز صرفا ریپلای زدن به چیز دیگه ای فک نمیکنه کل کل کرد؟

ما غلط بکنیم اصن بخوایم اسم پروفایل شمارو تو فروم بببنیم، به خدا چند ساله که جغد از یکی از محبوب ترین حیووناتم کنار رفته به جاش کلاغ اومده، نصفش به خاطر شماست،

اینو از طرف اونایی میگم که روشون نمیشه به شما چیزی بگن، شما نیا کل کل نکن، سیاست هم به خرج نده، خیلی سودش بیشتره.منم قبلا خیلی شبیه شما بودم، ولی حداقل اسم اکانتمو میگفتم

یه جوری اسم اکانتتو نمیگی من احساس میکنم هر شب یکی با استایل جغد شب مخوف قراره بیاد دم در خونم بگه من همونم که دنبالشی😂

ببین من شخصیتم بستگی به طرف مقابلم داره ;)

شما اول یک تحقیقی بکن بعد چند سال دنبال جغد بگرد شاید ....

اما اینی شما شبیح من بودی مایه خرسندی منه چون نشون میده من راهم درست بوده :* جواب هم نمی خواد شما بدی اونا خودشون ماشاالله میتونن جواب بدن و جواب بشنون بلاخره از قدیمی ها هستن و افراد مورد علاقه من و گرنه مثل چند نفری که ارزش جواب دادن نداشتن میذاشتمشون تو بلک لیست :thumbup:

محمد owldark

مجید عزیز من شمارو مسخره کردم یا با تمسخر جوابت رو دادم ؟

من فقط متن شما رو دست کاری کردم گذاشتم اگر موجبات دلخوری شما رو فراهم کرده مقصر خودتی داداش متنتدمشکل داشته ;)

و اما مگر من تا قبل از اینکه توهمی عزیز بیاد و من رو مورد خطاب قرار بده جوابی دادم ؟

شما خودتون دوست دارید من بیام کل کل کنم من هم اومدم عزیزم این ناراحتی نداره ؟ من حتی لینک هم نداشتم و گفتم بچه ها برسونن دستم میذارم فروم :* من اگر میدونستم شما اینقدر ناراحت میشی و بهت بر میخوره داداش پست نمیذاشتم<3

محمد owldark:thumbup:

مجید جان الان لینک ها آسمان دفش مشخص نیست که فیلها پرواز میکردن یا رژه میرفتن داداش دلفیناشم فکر کنم شکار شدن فقط صدف هاش داران عزاداری میکنن اونم بدونه سینه زن

توهمی جان من تیک ننداختم عزیزم شما ناراحت شدی من گفتم زدی نیزه دار خفت کردی تلفات دادی من نه فقط تو باشی به هیچ کسی بی احترامی نکردم حالا شما ناراحت شدی من هم از شما عذر خواهی میکنم <3

😂😂😂😂منتظر پست owldark عزیز هستیم که از ببرون طبق معمول محافظت میکنه از سایدش

تو این رفت امد اینم از ما قبول کنید

از اتاق فرمان اینورم میگن دانش اموزا خواب موندن نیومدن برا ورزش بعد میفرستیم خدمتتون 😂😂😂

هر جا نگاه میکنم که خودمونیم این منطقه مال کیه واقعا ؟

دنی دمت گرم داداش

سلام توهمی جان از اتاق فرمان خبر رسیده دیشب زدی به انبار نیزه انگار خیلی هم تیز بوده لینکشو میرسونن دستم یا زحمت میکشن میذارن از من بهت نصیحت زیاد جدی بگیری واقعا طلاقت میده ها بازی رو واسه فان بازی کن تا مطعلقه نشی:D;)

محمدowldark

زیاد پردازش نکنید. پردازش دونتون پاره میشه...

ما خودمون خیاطیم دوست داشتی بیا جوری میدوزیم کسی نفهمه کار کرده هست جا نو قالبت میکنیم :D

پ.ن: مازیار میدونی یه چیزی رو رسیدم بهش ما باید با هم قد و اندازه خودمون کل کل کونیم تو نیایی حال نمیده خدای :evil:بقیه قدیمی ها هم که ترجیح میدن بشین بازی کنن مثل مهران و جعفر و مهدی عشقی نمیدونم هست یا نه و ...... اینارو هم ازشون نا امید شدم ارزش جواب دادن هم ندارن <X

پ.ن: یه پیمان میشناختم به لقب کینگ هکتور ............<3

محمدowldark

محمد جان اینایی که تو میگی بد هستااا ولی بدترین وضعیت خودتی!

آقا مشخص کن اصلا اکانت داری؟! اسم اکانتتو بگو آشنا بشیم به سبکت.

یا برگه وکالتت را بیار ببینم از کی وکیل وصی اس ای شدی

مازیار چی میگه این محمد؟!

جاوید جان پیلری بودم زمان آی آر فقط شمالشرق بودم و تو هیچ سایدی نروفتم از اسپید ترا هم از اولین سرور فقط تو خاک اس ای بودم برگه از این محکم تر میخوایی ! اینم سند <3 مازیار هر چی میگه راسته قرار بریم بشینیم یک جای دنج باهم خاطره تعریف کنیم و یک قلیونم بزنیم سوای از کل کل خیلی دوسش دارم نه فقط مازیار رو خیلی از بچه های دیگه ان ای مال زمان آی آر رو . این ور هم همه تاج سر هستن هر موقع پسورد خواستم تاپ ترین اکانت ها پسورد دادن و این فقط به خاطر تعصب به ساید بوده و نگه داشتن حرمت نون و نمک

محمد owldark<3

سلام

خیلی بده آدم چیف بشه پیداش نباشه الان دوباره بیاد شلوغش کنه مثل یکی که هر چی میزنیش باز زبون درازی میکنه از رو هم نمیره خداییی باید جایزه نوبل بدن به کسی که جنسش رو جور میکنه و همینطور سازنده جنسش واقعا قاطی داره . بچه های که زدن دهشو چیف کردن اعلام حضور کنن:S

پ.ن: اگر با دقت پست رو بخونی نوشته از اتاق فرمان :D

پ.ن : ما به همه میگیم زدن شما هم بگو زدیم :S

امیر کیلر گفت بیا پلی بده ها من گفتم وقت ندارم حیف این سرور بود نباشیم بیشتر نخندیم. امیر داداش شرمنده :rolleyes: حالا هم کمکی خواستی بگو میخوام بیام سر بزنم :thumbup:

محمد owldark

سلام عزیزم

نمیتونم بگم آپدیت نشده بازیت به سبک قدیم آخه توی کام سرور 1راند 2 ما هم دو تا منحصر داشتیم روی یک اکانت منتها به قول دوست خوبم یکی فعال و دیگری غیر فعال البته جابه جادکردنش روی یک اکانت هم مستلزم چیف کردن دهکده کتیبه هستش و ....بقیه اش رو هم تحقیق کن ببین چطور میشه از دوتاش در زمان درستش روی یک اکانت استفاده کرد

زمین کج‌ نیست درست رقصیدن یادتون رفته اینا مه گفتی نه امداد غیبی میخواد نه زد و بند مخواد و نه باگ حساب میشه قانونی هستش که بوده از قدیم

اما از امداد غیبی در سرور های قبل و همینطور باگ میتونم به خریدن پسورد از مدیریت تراوین استراتژی توسط شخصی خاص و همینطور باگ گندم منفی واندر نام ببرم ..

ولی همیشه نمیشه مال ننه یک موقع هم میشه مال بابا

محمد owldark

سلام سلطان . چطوری سعید جان خوبی

جواب سوالاتت فقط یک کلمه هستش اعتماد به سقف دوستان منم مثل تو فروم میخوندم دیشب پست یک بنده خدایی رو جواب دادن نه به خاطر توی بازی بودن به خاطر تعصب روی دوستان ایشون راجب رضا نظر داده بود من جواب دادن منتها جواب ایشون به من از روی خود بزرگ بینی بود و اعتماد به نفس بالا و این رو بگم وقتی همچین توهمی بیاد سراغت متاسفانه مثل امروز هم با کله میری تو دیوار هم اینجوری میشه که روت نشه بیای جواب بدی آره داداش غرور زیاد بزرگترین دشمن خود آدم هستش

پ.ن: سعید جون دلم برات تنگ شده هم تو و هم بهنام عزیز <3

پ.ن: دیدی گفتم از ساقی مطمعن جنس بگیر گوش نکردی شد این :D

محمدowldark

والا مشتی من حالم خوبه ولی تو فکر نکنم !

خودت برگرد عقب پستت رو بخون : اول اومدی به قول دوستان لینک های ۷یا۸روز پیش گذاشتی 8o بعد اومدی گیر دادی به فروم نویسی رضا که ربطی به تو نداره ;) بعد اومدی مثلا یکی رو بکوبی تو سر اون یکی :S الان هم که رفتی تو فاز اسم اکانت :D ببین من حالم خوبه جون اما تو :?:واقعا دارم برات ناراحت میشم مراقب خودت باش از کارهات هم بیشتر بگو شاید بتونم کمکت کنم راحت رو پیدا کنی حالا فهمیدم مشکل نبوده میگرفتی کلاه سرت گذاشتن

به هر حال سعی کن حداقل با عوض کردن متعدد موضع در یک پست فشار وارد روت رو نشون ندی حالا بلاخره دهت چیف شده دو سه باری هم که لینک خفتت رو گذاشتن عیب نداره جا برای پیشرفت زیاد داری بهتری استعدادت رو مثال خندوندن اعضای فروم و اسکی روی پست های فروم که توش به درجه استادی رسیدی نشون بدی منم برات آرزوی موفقیت دارم

محمد owldark8)

سلام آقا رضا

خوبی خوشی ؟

همه پست به کنار این آخری جالب بود مگه کسی از شما نظر خواست راجب فروم نویسی :D که نظر دادای عزیزم :?:این کارها قدیمی شده ^^ ولی خدایی من هر موقع حالم گرفت هست فقط برای تغییر حالم میام ببینم تو کدوم فضا سیر میکنی یکم میخندم سر خوش میشم میرم 8o مثل الان

خدا تو رو تز فروم نگیر :love:

در آخر دم اونایی که موجبات خنده ما آدم های نظاره گر فروم رو فراهم میکنن گرم بدرود تا سانس بعدی دپرس بودن

مازیار چیکاره ای میای بریم بشینیم یک قلیون بکشیم یا نه ؟ اونجا براجان (سمت شما میشه خوانسار)پیدا میشه یا بیارم با خودم

محمدowldark

با سلام

علیرضا جان بهتر نیست شما دخالت نکنی داداش؟

بهتر نیست مودب صحبت کنی داداش ؟

تا چند صفحه پیش همه ماشاالله از ادب صحبت میکردن سر قضیه مملی الان خودشون .....

ناصر جان شما سنی ازت گذشته شما چرا ؟

داستان ما توی این دنیای مجازی همیشه همین بوده کم کم دارم متقاعد میشم فروم هم ارزش خوندن نداره !

هر کسی وقتی اوضاع باب میلش پیش نمیره میاد و خود واقعیش رو نشون میده متاسف هستم

مازیار بیا بریم بازنشسته بشیم یجای بشینیم یک قلیون بکشیم از همون قدیم بگیم .....

محمدowldark

وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

دوستان متاسفانه با خبر شدیم که امیر کیلر عزیز در غم از دست دادن مادر بزرگ گرامیشان به سوگ نشته اند

از طرف خودم، تیم لیدری و پلیر های جنوب شرق مصیبت وارده را به ایشان تسلیت عرض نموده ، برای بازماندگان آن مرحومه صبر جزیل آرزومدنم و را از خداوند متعال علو درجات را برای آن مرحوم خواستارم

انشا الله که روح این بانو با روح مطهر حضرت زهرا سلام الله علیها محشور باشند

امیر داداش منم تسلیت میگم انشاالله غم آخرت باشه ما رو هم توی غمت شریک بدون

محمدowldark

سلام محمد جان

اقا این سرور هستی؟خدایی به بچه ها همیشه میگم دلم برای کل کل باهات تنگ شده بازی هم نمیکنی تو فروم حتما باش.;););)

مازیار عزیز والا من همیشه فروم رو دنبال میکنم چه بازی کنم چه نکنم اعتیاده ولی درگیری هام زیاده و فرصت بازی ندارم. کل کل های ما همیشه بوده ولی بی ادبی توش نبوده موافق بی ادبی هم نیستم قدیم ها کل کل بود تا نقطه جوش اما بی ادبی نبود فحش و فحش‌کاری هم نبود .

پ.ن : منم دلم تنگ شده برا کل کل ولی وقتی بازی نمی کنم چرا باید کل کل کنم

پ.ن: لایک ها و دیس لایک ها رو چک میکردم انگار یکسری کلا کینشون شتری هست

پ.ن: مشک آن است که ببوید نه آنکه عطار بگویید.

و در آخر این یک بازی هست بهتر کل کل باشه اما بی ادبی نه ارزشش رو نداره من با وجود کل کل ولی هنوز دوستانی دارم تو همه سایدها که هنوز یاهاشون صحبت میکنم و ارتباط دارم و سابقه این دوستی الان فکر کنم بالای 15سال باشه

محمد owldark8)

سلام

والا هرچی اومدیم خوندیم خندیدیم رفتیم اما خدایی این یکی رو نفرستیم بره از موتوری جنس بگیره اون وقت مثل الان هیچ کسی گردنش نمگیره از ما گفتن بود ;)

بچه جونی که آرزوی بزرگ شدن داری ببین روی صحبت با کی هست؟ تو تا 20 سال دیگه انگشت کوچیکه فرهاد و رضا نمی شی و نخواهی شد :D

در ضمن 3یا 4 تا سرور جلو ما کتک خور بودی و به آخر سرور نرسیده بازی رو ول کردی رفتی حالا انشاااله که ایندفعه به برکت حضور تو ساید ان ای موندنی بشی:D

محمدowldark8)

فکر کنم مخت پوکیده درادیس هیچ وقت توی 3دات لیدر نبوده ارز کنم قبل ترشم ما همون تری دات بودیم ک با اینها اصلا بازی نمکردیم تیم وید مستر سرور دو به ما اضافعه شدن که همشون پلیر بودن لیدر نبودن همون یک سرورم هم بازیی ما بودن

هادی جان یرو عزیزم یک تحقیق کن شاید یادت رفته زمانی که اردشیر وسط سرور دکش کردن و درادیس ساید رو دست گرفت با پیام امپرور هومن گاو بندی و .... (ویرایش مدیریت) حتی از موضوعات اون سرور هم یا اطلاعاتی یادت نیست یا داری توهم میزنی