Posts by B a y G o s h

به نام خدا

وسط این همه کل کل و بحث به امرداد و مسترز تبریک می گم که بازی رو قشنگ کردن.مخصوصا امرداد که پلن گسترده ای رو اجرا کرد.

عزیزان مسئول لطفا خودتون سعی کنید که از این الفاظ و کلمات استفاده نکنید و بقیه هم به تبعیت از شما همراهی کنند.

زشته برای شخصیت شما طرح این مسائل،که بعدش برید دنبال تفسیرش،برای گفتن منظوری که خیلی راحت تر می تونستی بگی.

پ.ن:ماشالله همه برای خودشون یه دایره المعارف دارن که از توش می تونن تفسیر درست حرفشون رو به بقیه نشون بدن.

شاد باشید.

به نام خدا

نورالله عزیز من توی یک پست قبلا نظراتم رو گفتم.

اما خدمت شما عرض می کنم که این تیم لویال نمی تونن عرض اندامی داشته باشند و صرفا عاملی برای جذابیت شمال شرق در بازی و شرق در فروم هستند.

در همون پست هم گفتم که خداحافظی الانتون خیلی بهتر از فرداس و احترامتون بیشتر حفظ میشه.

الان هم پیشنهاد می کنم بهت که زیاد پافشاری نکن.اونطوری که من می بینم این سرور،سرور شما نیست.

کودتا یا ضد کودتا نیاز به یک سری پیش نیاز ها داره که یکی از مهمترین عواملش،شناخت طرف مقابل و شرایط سرور هست.

پ.ن:اسپم شدن پست رابطه معکوس با طولانی بودن پست دارد؟!

بله گویا دارد.

شاد باشید.

به نام خدا

تبریک می گم به بچه های جنوبی که بازی رو دوباره به روزهای قشنگش دارن برمی گردونن.

انشالله که جو فروم هم به زیبایی بازی بشه و ما هم لذت ببریم،البته اگر کسی طبق معمول نیاد بگه چیزیمون نشد و سود و زیان رو محاسبه کنه!

هم امرداد و هم مسترز پتانسیل های خوبی دارند.

من به شخصه این جسارت لویال رو دوست داشتم ولی به شرطی که با منطق و فرصت طلبی همراه می بود.اینکه کِی حمله کنه و کِی دفاع کنه.از چه کسی در چه زمانی و به چه شکلی کمک بگیره.روی چه اصول منطقی پافشاری داشته باشه و ...

پ.ن:گویا عزیزان جنوب غرب با فرصت طلبی مشکل لویال رو تا حدودی حل کردند و سوال "از چه کسی" رو براشون جواب دادند.ولی چیزی که مشخص هست هنوز لویال اون اصول منطقی رو نتونسته پیدا کنه،شاید هم مهم نیست براشون یا اصلا اصولی وجود نداره.

پ.ن:سخن بزرگان:

در نتیجه این سرور باتم داره که تو دیفالت این همرارو کشیدن.

شاد باشید

به نام خدا

خیلی وقته که دیگه خوندن فروم جذابیتی نداره و باید اسکرول کرد و از روی اکثر پست ها رد شد!

اکثر این پست ها مربوط به اکانتهایی هست که در شمال شرق،معترض هستند به همه چیز.

به نظر من بعد از دیوار شدن همرهاشون دیگه باید متوجه شده باشند که موندنشون توجیهی نداره،چه برسه به اینکه توی فروم بخوان حقانیت و عقایدشون رو اثبات کنند که برعکس، موندن بیشتر و کل کل بیشتر خودشون رو زیر سوال می بره.

تیم مقابل هم تیمی نیست که فرار یا حذف کنه،به خصوص که از حمایت جنوب شرق هم برخوردار هست.

من به شخصه این جسارت لویال رو دوست داشتم ولی به شرطی که با منطق و فرصت طلبی همراه می بود.اینکه کِی حمله کنه و کِی دفاع کنه.از چه کسی در چه زمانی و به چه شکلی کمک بگیره.روی چه اصول منطقی پافشاری داشته باشه و ...

لویال می تونست بازی رو جذابتر کنه ولی اون تجربه و منطق رو ندیدیم ازشون و دعواشون سر ایدئولوژی نبود.البته تیمی که در مقابلش بود هم تیم محکمی بود و قطعا اگر لویال بهتر می بود باز هم شانسی نداشت برای برد ولی حداقل فراز و فرود و خروج از سرور بهتری داشت.

پیشنهاد من اینه که همین الان اگر از سرور و فروم برن بهتر از فرداس.حداقل احترام الانتون بیشتر از فرداس.

پ.ن:رضا سورنای عزیز، اون Tall Wall هست نه The Wall:)

پ.ن: پیشنهاد می کنم که عزیزان جنوب غربی تا یه مدتی فروم نویسی نکنن.

پ.ن:صادق پارتیزان غیر محسوس همه جا هستیا.

شاد باشید.

به نام خدا

ولی علی رغم درخواستهای مکرر ، هنوز حتی یک نفر نیومده توضیح بده که برای توازن سرور ، چه پیشنهادی بهتر از این حالت داره و دلایلش رو بگه.

درود بر تیرداد عزیز.بسیار خوشحالم که در لا به لای تمام این حواشیِ فروم، یک قسمت کوچک از یک پست بلند بالایی که سراسر حاشیه بود، به توازن سرور اختصاص داده شد.

قبلا هم گفته بودم که کاری ندارم که کی با کی متا کرده یا کی شورش کرده یا کی دیکتاتوره یا کی به کی دف داده یا کی می تونه یا نمی تونه یا کی فیلمنامه نویسیش بهتره یا کی بر حق هست و اون یکی سراسر باطل و هزاران حاشیه دیگه، و حتی اینکه چندتا گرگ توی جاده کشتی:)

بدون شک دوستان در به حاشیه بردن مطالب تخصص دارند و یک سوال رو می تونن جوری به حاشیه ببرن که در مورد سایز همرِ رکوردی بازیکن ایکس و اینکه کاتاش چقدر بوده و چقدر باید باشه بحث کنن ولی جواب منطقی به یک سوال منطقی بسیار سخت هست براشون.قبلا نون تو بورس بود ولی انگار الان نون تو حاشیه هاست!

نمیگم متای شرق درست بوده یا اشتباه،اتفاقی هست که افتاده و اینکه دنبال پیشنهاد بهتر از این می گردی یه جوری سرگرم کردن بقیه هست چون این متا دیگه بسته شده و این پیشنهادت رو باید قبل از تشکیل متا می دادی و پیگیری می کردی.

صرفا دنبال این هستم که دلایل منطقی برای شکل گیری این متا رو بدونم و دوباره سوالم رو مطرح می کنم.

هنوز دلایل منطقی این متا برای حفظ بالانس سرور رو کسی نمی دونه.پیشنهاد برای بهتر شدن، بماند.

پ.ن:برای سلامتی اشکان سرلشکر دعا کنید

پ.ن:رضا سورنای عزیز منتظر حضور قدرتمندتون هستیم در فینال.

شاد باشید.

به نام خدا

اشکان تو که نوشتی فحش بچه صلواته، بهتره جنبه مثبتو ببینی.

حرف راستو از بچه بشنو:

همه ربع ها دارن چند تیم میرن . این تیم ها باید برن تو بازی با هم مچ بشن تازه اگه بشن و نزنن تو سر و کله هم.آمردادی ها 2 سروره با هم مچن . اخلاق همو میدونن . اینم میشه سرور 3 امشون.

برنامه ریزی ها تو امرداد از قبل سرور انجام شده . 15 گندمی ها با برنامه تقسیم میشه مسعول هر قسمت و تیم لیدری از الان معلومه کیه

تو بقیه ربع ها بریم داخل ببینیم چی میشه ! ( مثل الان که همه میگن بریم ببینیم چی میشه ) .

ایشون غیر مستقیم داره اشاره می کنه که امرداد در حال حاضر بهترین تیم ایران هست.

یکی ازتون تعریف می کنه باید لایکش کنید.

پ.ن:سیاه نمایی از سایدهای دیگه جالب نیست.هر کسی به اندازه خودش توان و پتانسیل داره و قابل احترام.

پ.ن:اینهمه انرژی می زارید اینجا برید از الان برنامه ریزی کنید روی تیم هاتون تا سرور جذاب بشه.

شاد باشید.

نه تو آنی که همانی

نه من آنم که تو دانی

چند روز پیش با یه بنده خدایی صحبت می کردم که حرف قشنگی زد.می گفت من n سال پیش توتال بودم،واندر ۱۰۰ کردم،تو دات کام تیم داشتم و ...اینا ملاک نیست.اینا خاطرس.ملاک اینه که الان چی هستم.

حکایت ما هم همینه.سرور پیش کی بود چی بود چی کار کرد چه اهمیتی داره؟مهم اینه که الان چی هستیم.

پ.ن:مختصر و مفید

پ.ن:اعلام آمادگی ها شله

پ.ن:امیر تک چیفره:D

شاد باشید

توی مقدماتی امروز روز ۶۰ هست و یک ماه دیگه میشه روز ۹۰.یعنی ۱۰ روز قبل نقشه ها پرونده سرور مقدماتی بسته میشه؟!

پ.ن:یوسف اینقد انرژی گذاشتی برای پی نوشت هات به خدا برای اکانتت نزاشتی:D

یه نفر پیدا شد اعلام آمادگی کرد اونم کاری نکنید که بره وگرنه مجبور میشیم خودمون اشکانو خم کنیم^^

آمرداد نقطه قوت نداره.همش خطه:D

مشكل اينه اكثرا با وجود بات و مولتي زرنگ كوچه خلوت شدن

بدون بات و مولتي فقط ادعا هستن و براي همين اعلام امادگي نميكنن

اين سرور رقابت مردونه و بدون بات و مولتي هست و فقط كسي كه واقعا بازيكنه ميتونه اينجا باشه

البته بيشتر هم ترس بر رقبا حاكم شده :D

دوستان قول ميديم سبك بزنيمتون :)

سبک بزنیم رو با رسم شکل نشون بده

شاید اومدن:)

به نام خدا

تیم آمرداد هر سروری تصمیم به بازی داشته باشه در خدمتش هستیم حتی به عنوان یک دفساز.

پ.ن:اشکان الکی میگه مریضم.می خواد جاپاش که سفت شد بیاد بالا.نترس...

پ.ن:آیدی amordad_team هم می دونم کیه.هر کی خواست بهش میگم اسمشو:D

شاد باشید.

به نام خدا.

من از اول سرور روند فروم رو دنبال می کنم.از مولتی های شمال شرق رسیدیم به عدم محدودیت بازار توی جنوب غرب.

کمیل جان همونطوری که بهت گفتم این ماجرای مولتی بازی رو فقط و فقط خود تیم تراوین می تونه حل کنه و مادامی که بستری برای تخلف وجود داشته باشه متخلفی هم پیدا میشه تا روی اون اسکی بره.
    الان توی دات کام تیم تراوین پیشرفت خوبی رو داشته و تا حدودی زیادی مواجهه با مولتی بازی و بات داشته که واقعا ملموس هست.

مادامی که رویکرد مدیران سرور به قول اون دوستمون بر مبنای پول باشه انتظار پیشرفتی نباید داشت.شمایی هم که با این شرایط دارید بازی می کنید یعنی رضایت دارید از شرایط.حالا یکی کمتر مولتی داره یکی بیشتر ولی هست.

کمیل جان ما توی سرور ۱ راند ۴ که اشاره کردی دقیقا سر همین تفاوت دیدگاه با آیدین مشکل داشتیم.اینکه آیدین می خواست موردی با موضوع برخورد بکنه ولی مادامی که توی بازی حفره ای وجود داشته باشه هر چقدر هم تلاش کنی نمی تونی اونو پر کنی مگر خود تیم تراوین سیاستی در پیش بگیره که بتونه تا حدودی اون رو پر کنه.

پ.ن:جایی که پول قدرتش از قانون بیشتر باشه انتظار هر چیزی رو داشته باشید.بنابراین تمایلی به جمع شدن توی همچین سروری رو ندارم حتی به اسم مبارزه با مولتی بازی چون از ریشه این بستر برای مولتی بازی و پولسازی خلق شده.

پ.ن:ممنون از تحلیل هایی که ارائه شد.استفاده کردیم.

شاد باشید

هر شخصی خودش می تونه حرفش رو بزنه و به قول معروف آدم زنده وکیل و وصی نمی خواد!!
    این عکس نمی دونم قراره چی رو ثابت کنه ولی خود بنده اینجا حضور دارم و تکذیبش می کنم 8)
    اگر هم متن اعتبارش از شخص بیشتر هست برای شما خود دانید :rolleyes:

لینک فروم رو فقط برای من فرستادن و من هم خدمت رسیدم و پست گذاشتم و گفتم یاد سرورهای ایران بخیر و یک دفعه با خیل وسیع افراد و نوشته ها و دیسلایک ها مواجه شدم :thumbsup:

من تا حالا توی سرورهایی جز تراوین بازی نکردم و الان هم ۶ کام حضور دارم و با اینکه اوضاع ساید اونجا خوب نیست ولی بنا بر رسم همیشگی باید پیام آخر بازی رو ببینیم تا به سرور دیگه ای فکر کنیم 8)

پ.ن:صلوات

شاد باشید

دوست عزیز ناشناس داری سعی می کنی مثلا زیرکانه با یه صغری کبری چیدن ناشیانه به یه نتیجه دلخواه برسی 8)

من هر چی می گردم چیزی نمی بینم خطاب به خودم که کسی که یه زمانی لیدرمون بوده درخواست کرده باشه بیاین کمک!!!توی تاپیک های دیگه ای نوشتن یا در گوشتون گفتن؟! :S

پ.ن:شاکله را توضیح دهید و با رسم شکل نام ببرید 8o

پ.ن:فعلا دیسلایک رو بزنین تا ببینیم چی میشه :D

پ.ن:دیگه این سرورا کمک نمی خواد که.همه چیش رواله

پ.ن:میگن این بنده خداها رو اذیت نکن.

شاد باشید.

به نام خدا

خوب همونطوری که تجربه ثابت کرده همیشه بازنده ها دنبال یه دستاویزی بودند تا باخت رو بندازن گردنش.این رسم همیشه بوده و خواهد بود و شما هم مستثنا نیستید.

نکته ۱:سروری که شما بودید در مقابل آمرداد و ۲ تا ساید بیابون بود و حیاط خلوت آمرداد!!!بر فرض قبول!
    چرا حیاط خلوت شما نبود؟!اگر ادعا می کنی که سطحت بالاس چرا نتونستید شرایط رو به نفع سایدتون کنید؟! 8) البته اگه توضیحش مقدمه بهونه دیگه ای نیست.

بر فرض ۲ تا ساید بیابون بوده(با شناختی که ازت دارم همیشه این تحلیل های آب دوغ خیاریت به ضرر سایدت شده)چرا ۲ تا ساید بیابون اینقدر براتون سنگین بوده که هنوزم تو ذهنتون مونده؟! 8) از بیابون خاطره بدی داری؟!

نکته ۲:مذاکرات جدی و انتقالات ارزی و مرزی تا آخر عمرم هم فکر می کردم به ذهنم نمی رسید :thumbsup:
    حداقل بهونه اول قابل قبول تره تا این.

پ.ن:کلا از نظر شما همیشه یه قدرتی هست که بعد از رجیستر کردنتون توی سرورها دست و پاتون رو می بنده توی بازی و تا ته سرور شما نمی تونی یه کلیک هم انجام بدی 8| 8|

پ.ن:دعا و جادو و طلسم رو بهونه نکنن صلوات :D

شاد باشید