Posts by ocht

با سلام و درود مجدد به همه دوستان و دشمنان :)

چند مورد سوال داشتم از دوستان اول از همه اینکه دوستان جنوب شرق چرا رفتن ؟ دوم اینکه دوستانی که شمال غرب و جنوب غرب بازی میکنن کیا هستن ؟ میشه بیان خودشون رو معرفی کنن :) سوم اینکه یه بنده خدایی بود توی سرور دژکول اومد با چادر تو شمال شرق اکانت کشید بالا و کتیبه زد و برد جنوب شرق . این دوست عزیز چادر به سر اینجا هم اعلام کرده که اومده . میخواستم بدونم هستن هنوزم یا چون دوستان جنوب شرق حذف کردن ایشون هم حذف کردن . اگر هم هستن ، حالا که جنوبب شرق حذف کرده کتیبه از شمال شرق بزنه میبره کدوم ساید ؟! و در نهایت باید بگم که با چادر بازی کردن و اینجور کثیف کاری ها رو لطفا توی همون دژکول نیگه دارید ، لطفا جاهای دیگه رو کثیف نکنید

سلام افشین جان

من با شما و آقای علیرضا ایران اگه درست یادم بیاد چند سرور بازی کردم و سروری که کتیبه ی احمق یونیک زدین رو بیشتر یادم هست که سرور جذاب و خوبی بود که همکاری خوبی هم داشتیم اون سرور

در مورد این که چرا بچه های جنوب شرق تصمیم به حذف گرفتن فقط باید توضیح کوچیکی بدم که من در همین مدت کمی که با دوستان جنوب شرق آشنا شدم و هم بازی بودیم به غیر از احترام و همدلی و کار تیمی و رفاقت چیز دیگه ای ندیدم ازشون و خیلی به تصمیمشون احترام میزارم و امیدوارم تمام بازیکنای دیگه هم مثل من فکر کنند.

قطعا هیچ کس برای بزرگ شدن و خیلی چیزای دیگه که تو ی سری پستای فروم دیدم اکانتش رو حذف نمیکنه چون وقت و هزینه برای شروع بازی کرده و میدونه ی سرور چقدر بالا و پایین داره... ولی محیط اسپید ترا به دلیل نوپا بودن کمی متفاوت هست با سرور کام و آی آر و این میتونه رو سبک بازی برخی افراد تاثیر بزاره

به طور مثال نحوه ی تخم ریزی واحه ها و خالی بودن اونها و همچنین درست پر نشدن منابع داخل واحه ها و حتی نداشتن حیوون های قوی تر از گرگ رو بگم (شما میتونید از چند تا واحه ی خیلی دور دست جاسوسی کنید و ببینید که بیش از 80% منابع کلی واحه پر نیست و یا وا حه ای رو خالی کنید و به دلیل این که حیوونای ضعیف تولید میکنه اون واحه رو تا آخر بازی تو لیست فارمتون داشته باشید و با تلفات کم فارمش کنید) ولی این قوانین برای سرور آی آر که من همزمان با شروع این سرور شروع کردم صرفا برای مقایسه صادق نیست

پس باید حق بدین به افرادی که با محیطی تقریبا جدید روبرو میشن ولی انتظارات دیگه ای از سرور دارند

پ.ن: من به صورت رندوم ساید انتخاب کردم و در حال حاظر فقط تصمیم به ادامه ی بازی برای پیدا کردن باگ ها و ایرادات دارم چون دوست داشتم ی تراوین ایرانیزه شده داشته باشیم تا با هزینه ی ریالی (نه دلاری مثل سرورای آِی آر) و هم چنین بدون نقره فروش های کثیف رو داشته باشیم.

تعریف از خود :دی تا به حال هیچ سروری بیشتر از یک اکانت فعال رجیستر نکردم و نخواهم کرد مرگ بر مولتی اکانت

forum.speedtra.com/index.php?attachment/55/forum.speedtra.com/index.php?attachment/56/

سلام

ی سری باگ ها رو مثل این نمیشه به فارسی توضیح داد یا توضیحشون حداقل برای من سخت هست تا طرف مقابل منظور دقیق رو بگیره

فقط میتونم توضیح بدم که رومن ساختمون های داخلش هیچوقت تداخل زمانی با منابع بیرونی ندارند که تو تصویر کاملا مشخص هست که اقامتگاه بعد از اتمام گندمزار شروع به ساختن خواهد کرد نه بعد از اتمام ساخت اقامتگاه

پ.ن:این باگ رو نمیتونم با تصویر به مولتی هانتر گزارش کنم مجبوری اینجا درجش کردم

پاورقی:من از اولش میخواستم کاری کنم که محیط بازی بهتر بشه ولی نمیدونم چرا هر سری با جبهه گیری مواجه شدم!

دایی قدمت تراوین بازی کردن من مال سال 86 سرور تست به زبون آلمانیه رکورد همر EVANESCANCE مون تو سرور کلاسیک رو همینجا تو اسپیدتون با زور میزنید

سرور اول ایران رو رفیق 14 سالم با اکانت RISE OF NATION 100 کرد که من بازی رو اونجا یاد گرفتم

سرور 2 ایران رو با اکانت LICH KING خودم 100 کردم

ی عمر تو این سرور اون سرور چرخیدیم از تراوین دات کام باگ دراوردیم ریپورت کردیم بهمون کلی احترام گزاشتن و ریوارد دادن سرور مولتی هانترهای اونجا رو بازی کردیم بعد ی سریا میان میگن باگ چیه نق نزنید باگ نداره بازی کنید گلدم زیاد بخرید

بگید ی سرور زدیم خودمون و رفیقای نزدیکمون بازی کنند انتقاد هم خر است (هرچی انتقاد نوشتیم هرجا دود شده)