Posts by EffecT

یکم یواش تر برو حاجی،کافر همه را به کیش خود پندارد

شما کثافت کاریات رو خیلی وقته شروع کردی،هرچی ما چیزی نمیگیم پر رو تر هم میشید،شما همونی نیستی که با پسورد رو اکانت بچه های ما لاگین داشتی؟فکر کنم خودشی،بعدش هم دوستان شما اومدن قضیه رو ماست مالی کردن و تموم شد ما هم حرفی نزدیم،ولی الان که میبینم این طرز فکر رو دارید به این نتیجه رسیدم چراغ میگرفتی برا زدن اکانتها،دقیقا بعد اون موضوع هم یک مدت طولانی خفت ها و اتکها روی اکانت های اس ای متوقف شد

جالبه ما مدرک رو میکنیم برا کارهاتون شماها میگید نه ما نبودیم،ولی الان بدون مدرک چه داد و قالی راه انداختین :))

در ضمن کلا قضیه ای نبوده که مختومه باشه

پ.ن:هر تارگتی که اتک روش هست اگه دف بشه میگن ناز شصت دفکورد،هر تارگتی که رد میشه میگن اومدین دف بک کردین :|

پ ن 2: شنیدیم خود پلیر نامه زده که من دف ثابت نداشتم :))

درود

این چند صفحه ی آخر فقط بحث ها در مورد محدودیت های غارت از 10 اکانت شده و تعداد زیادی از پست ها هم طبق‌گفته ی ادمین حذف شده،دوستانی که میخوان به این بحث ادامه بدن لطف کنن یه تاپیک جداگانه برای این موضوع باز کنن و اونجا نظراتشون رو ارسال کنن،اینطوری هم از ارسال اسپم تو این تاپیک جلوگیری کردید و اگر کسی دنبال پستی مربوط به اتفاق ها و نظرات قانون سرور باشه راحت تر میتونه به مطالب مورد نظرش دسترسی پیدا کنه ، با باز کردن تاپیک جداگانه شاید بیشتر توجه ادمین رو جلب کنید

داخل این تاپیک هم چیزای مفید تری‌ارسال کنید...

درود

خسته نباشید میگم به همه عزیزان حاضر در سرور

کار ما تو این سرور تموم شد، اگه کمی و کاستی ای داشتم یا جایی حرفی زدم و کسی رو ناراحت کردم عذر خواهی میکنم

اتک دیشب هم با علم به اینکه دیوار میشه لانچ کردیم چون نمیخواستیم همرها ترشی بشه

سلامت باشید

رفقای عزیز در سایدهای روبرو

قبل ازینکه اکانت batman حذف بشه اگه خواستین همرهاتون ترشی نشه و دوست داشتین پوینت و لینک بگیرین ما در خدمتیم.

واندر که نداریم میتونین انبارها رو تارگت کنید 😊

سلام

محسن جان اکانتی که واندر داره رو نمیشه حذف کرد برادر

آرش جان بنده هم شمارو بخاطر سبک بازی و کیفیت و سایز همرهاتون در آخر سرور میشناسم و از لحاظ شخصیتی شمارو نمیشناسم همینو میدونم که بزرگتر و باتجربه ترین و احترامتون واجب.این همر دیفالتتون هم با اینکه یونیک زده بود(اطلاعی از ریکاوری تروپ نداریم) ولی با توجه به شارژ با جنگ اموز و ورود نامنظم اکانتتون به تاپ(احتمال شارژ با کلاه خود)میتونست در اینده خطر جدی واسه معماری و نقشه واندر باشه و با توجه به وضعیت این سرور و سایز دف اندازه گندمخور خودش شایدم بیشتر کیل بگیره همانطور که در چند سرور گذشته دیفالت شما به چنین مقاصدی در سایدهای مقابل لانچ شده است.موفق و پیروز باشید.

یاحق

علی جان منم تو پست اشاره کردم همر جنگی خوبی بود،شما فرمودی واندرزن بوده و اینکه فکر کنم همین پست های فروم باب آشنایی رو باز کرد امیدوارم بیشتر آشنا بشیم

دوستان عزیز یک پلنی از تیم مقابل چیده شد و لانچ شد و ... خواهش میکنم زحمات همدیگه رو زیر سوال نبریم

موفق باشید

علی جان متاسفانه شما رو بجا نیاوردم،خوشحال میشم معرفی کنی برادر

درسته من علاقه ی زیادی به بازی هجومی دارم و معمولا هم طوری برنامه ریزی میکنم که همر دیفالت در صورت لزوم به واندرزن تبدیل بشه ولی این سرور واقعا اینطور نبود،از تعداد رم و کاتای داخل عکس ها میشه متوجه ی این موضوع شد،دلیلی نداره بخوام واندرزن رو جنگی اعلام کنم

ارادت

درود

اول از همه خسته نباشید میگم به تیم پلنری و لانچری شمال شرق و جنوب غرب

به تیم دفکوردی جنوب شرق هم خسته نباشید میگم

در مورد رنک همر ها هم که گفته شد جابجا شده،درسته همر جنگی رپتور بین همرهای رنک بالای سرور بود که تو عکس ها هم مشخص بود بشدت ضربه خورد و یکی‌از دلایل جابجایی رنک همر ها این بود

بابت کتیبه هم نوش جونتون،اشتباه از من بود و اشتباهم رو میپذیرم،رو اون همر با توجه به سایزش و بخصوص اینکه جنگ روش بود باید دف بیشتری میریختیم که من کوتاهی کردم.

و امیدوارم این پلن ها از طرف هر ۴ ساید ادامه داشته باشه تا این چند روز باقیمونده هیجان انگیز تر بشه

موفق باشید

جالبه تا همین هفته ی پیش که دوستان ان ای به قول خودشون دست بالا رو داشتن تو کتیبه و ... از این حرفا خبری نبود،الان که کتیبه هاشون یکی کی داره پر میکشه همه جا جاسوس داریم،و جالب تر اینه که میگن وقتی پلن میریم سرور از دسترس خارج میشه :))

خدا خیرتون بده حداقل تو این شرایط سخت زندگی خنده رو لب های ما میارید

سعی کنید بجای این حرفا یکم بازی یاد بگیرید و بجای اینکه هی بیاید فروم بگید ما خوبیم و شما بدین برا اکانتهاتون وقت بذارید که کتیبه ها و دهکده هاتون یکی یکی نپره،به شخصه از اول سرور هیچ پستی نذاشتم و نمیخواستم بذارم ولی یجاهایی دیگه همه ی اعضای بدن آدم به حرف میاد،شما خفت میزنید میشید پرو پلیر بچه های ما چند نفر وقت میذارن و پلن میرن میشه چراغ دارید و جاسوس دارید و ...

یه سوال از خودتون بپرسید و با خودتون صادق باشید،الان اگه همین اتفاق برعکس می افتاد و ما میگفتیم چراغ دارید عکس العملتون چی بود؟

آقا چقدر خوبه وقتی یکی رو بلاک میکنی و پست هاش رو نمیبینی،فقط از مدیریت درخواست دارم یکاری کنه اصلا اون کامنت هیدن شدن پست از اون طرف هم نشون نده

ظاهرا همه ساید ها این سرور حرفی برای گفتن دارن،اگه متایی بسته نشه سرور خیلی خوبی از آب در میاد

با تشکر

درود

خوب این سرور هم به پایان رسید و دفتر تراوین من هم به انتها رسید،این سرور به دلیل مشغله ی زیاد اصلا نمیخواستم بازی کنم ولی تا به خودم اومدم دیدم امید دوباره منو اغفال کرده،از طرف دیگه همه بچه ها هم دور هم جمع شده بودن به همین دلیل با وقت کمی که داشتم یه اکانت ساختم و برای اولین بار در عمر تراوینیم شروع کردم به ساخت دف! و عجب تجربه ای شد

تشکر میکنم از همه دوستان که به من لطف دارن،بودن در کنار شما نعمت بزرگیه که نصیب من شد

جا داره به همه عزیزانی که تو این سرور حضور داشتن خسته نباشید بگم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی پیروز و موفق باشید و همچنین یه خسته نباشید جانانه به بچه های گل اس ای که برای من مثل خانواده هستند،مرسی که این مدت منو تحمل کردید و اجازه دادید از بازی در کنار شما لذت ببرم

ببخشید اسم نمی برم چون دوست ندارم کسی از قلم بیافته

بدرود

کوچک همه شما

آرش

در مورد تایم رویت دهکده ها یه مطلبی نظر منو جلب کرد،اول گفتی 16 ساعت الان شد 20 ساعت فکر کنم فردا میگید 3 روز بعد

در هر صورت تفاوتی نداره کی می دیدیم،دف اکانت افکت هم خدمت شما گفتم بجز چند تا دهکده باقیش زیر 1 ساعت فاصله داره،شما با کاتا تا واندر فرمودین 2 ساعت فاصله دارید،و همونطور هم که دیدید در آخر دف اکانت ساویر و افکت بیشترین پوینت رو تو اتکها گرفت در حالی که زمانی که دوست عزیزی که پسورد واندر رو داشت و داشت دف رو بک میکرد کل دف اکانت افکت رو واندر نبود و بعد بک شدن دف اون دو اکانت باقی دفی که تو بیس اکانت افکت بود ارسال شد تا جایگزین دف بک شده بشه

در آخر آیا این دهکده ها برای شما تاثیر گذار بود؟

در مورد نامه هم شرمنده،من عادت ندارم جواب اکانت هایی که نمیشناسم رو بدم،نامه هم باز کردم و دیدم درخواست شما برام خیلی عجیبه دوباره زدم به عنوان خوانده نشده بمونه ببینم عکس العمل شما چیه ولی مطمئن باش یا خودم یا بچه ها رو اکانت هستن و اگر نامه ای ارسال میشه رو اکانت معمولا به رسم ادب دوستان نامه رو باز نمیکنن تا خودم بیام و نامه رو ببینم

دوست عزیز شما همونی نبودی که روز کتیبه ها گفتی به ساید جنوب شرق اخطار میدم هر کتیبه ای که از جنوب غرب بزنی بجاش 40 تا همر روتون لانچ میکنیم؟ و چند روز بعد کتیبه حذف کردی؟

موفق باشی

درود

یک بخشی مربوط به اکانت EffecT بود به همین دلیل ریپلای کردم،شما واقعا تایم ها و فاصله ها رو محاسبه کردین؟ دف اکانت EffecT نمیرسید؟ 2 ساعت فاصله؟؟؟ نکنه فقط فاصله دهکده دیفالت اکانت رو با واندر چک کردین؟ دورترین دهکده این اکانت با واندر زیر 1:30 فاصله داره که اونم محدود میشه به 2-3 تا دهکده و باقی دهکده ها زیر 1 ساعت فاصله س،اینا رو گفتم که اگر احیانا پلن دیگری دارید تایم ها دستتون باشه

در ضمن یه پیامی هم از طرف اکانت چکمه دیروز اومد رو اکانت نفهمیدم منظورش چی بود گفته بود ریپورت بفرست!!! چه ریپورتی نیاز داشت من متوجه نشدم!!

در مورد ناتارهایی که اکانت چکمه چیف کرده بود هم خدمت شما بگم مهم نیست چند ساعت بعد متوجه شدیم،مهم اینه که آیا اون دهکده ها تاثیری داشت؟

من متوجه نشدم الان بهترین دستاورد این دهکده ای که تو اس ای زده شد همین دیوار کردن 6 کا اسکات بوده؟ هدفتون کلا همین بود که 6 کا اسکات دیوار کنین بعد بکوبین به دیوار؟ این همه زحمت کشیدین برای اون دهکده و همر، استفاده ی بهتری نمیشد کرد واقعا؟ :|

درود

فکر کنم اینجاست که باید بگیم به پایان آمد این دفتر،حکایت همچنان باقیست

خسته نباشید میگم به همه ی عزیزانی که تو سرور حضور داشتن و وقت گذاشتن و هزینه کردن تا در این شرایط سخت زندگی، اوقات خوشی رو در کنار دوستانشون داشته باشند

جا داره تبریک بگم به تیم شمال،واقعا لذت بردم از این همه همکاری و برنامه ریزی دقیق،این برد نوش جان همگی شما باشه

دیدم همه اومدن عکس گذاشتن از همرها و دف هایی که کشیده بودن، گفتم منم این جهارتا لنگه دمپایی رو بذارم

همر تبری ده 04 که رنکش رو نمیدونم دقیق چند بود ولی باید زیر 15 بوده باشه

همر ده 03 که فکر کنم رنک 6 سرور بود

همر ده 02 که رمر بود و از لحاظ پوینت رنک 1 سرور بود

و در آخر همر ده 01 که از لحاظ پوینت همر 2 سرور بود ولی از نظر تعداد تروپ فکر کنم بیشترین تروپ رو تو سرور داشت

در آخر یه خسته نباشید جانانه به همه ی بچه های جنوب میگم

و خسته نباشید ویژه به بچه های ساید جنوب شرق

امید عزیز که با مشغله ی زیادی که داشت بازم کم نذاشت،حسین کینگ گل که واقعا از بازی و مصاحبت در کنارش لذت میبرم،کسری با معرفت با تفنگش که خیلی صبر داره و هر جا کسی خرابکاری ای هم میکرد اولین نفر گردن میگرفت،مهدی کلت که یکبار ندیدم کسی کاری ازش بخواد بگه نمیتونم،حسین فستر که گل کاشت،علیرضا اونجر عزیز و پرتلاش،اشکان سرلشکر دفکورد فوق العاده ی ساید که می دیدم رو پلنی که از شمال اجرا شد چطور با دقت آنالیز میکرد،فرامرز عزیز و بی اعصاب که دف فوق العاده ای کشید این سرور ،سعید اس عزیز ، هومن عزیز با وقت کم و مشغله ی زیادش،فرهاد که تو دیسکورد و واتس آپ در کنارمون بود،سینای عزیز،آقا محمدرضا سوشیانت،محمد جواد اولدارک،سعید شدو،بچه های اسکری آرش کاپیتان با مرام،هومن مورس،آرمان و مهرشاد و مهدی ترکس که کم پیدا بود

اگر کسی از قلم افتاد همینجا عذرخواهی میکنم،دیگه پیر شدیم و فراموشکار

سلامت و تندرست باشید

آرش

دوست عزیز وقتی شناختی از کسی نداری مجبور نیستی پستش رو ریپلای کنی

درود

مشخصا پلن خوبی نبوده و جای دفاع نداره،اما میشه بفرمائید خود شما بعد دیوار شدن پلن شمال شرق رو جنوب شرق تو فروم چه پستی گذاشتین؟ وقتی خودت شروع کننده ی این نوع پست ها بودی و بلافاصله بعد دیوار شدن پلنتون که همرهاش اون موقع به اندازه ی همین همرهایی بود که دیوار شد اومدی گفتی همر دیواری بود و باقیمانده ی همرهای کتیبه بود و ... حداقل شما دیگه نباید بیای بگی میدونیم گندمخور دارین آزاد میکنین و ...

در مورد حسین هم خودش میاد جواب شما رو میده

بدرود

درود

در جواب اون عزیزی که میگه اعتماد ندارید باید بگم من فکر میکنم موضوع دقیقا برعکس هست

برای روشن شدن موضوع چند سوال مطرح میکنم که پاسخ ها مشخص هست و هرکسی فروم رو دنبال کنه میتونه جواب سوال ها رو بده و با در کنار هم قرار دادن پاسخ ها به نتیجه برسه

1.کدام ساید با پیش کشیدن موضوع اکانتی که 1 ماه قبل 0 شده و از اون وقت تا الان هم ظاهرا غیر فعال بوده سعی بر شلوغ کردن جو فروم و بازی داشت؟ (با رسم شکل 3 نمره)

2. لیدرها و پلیر های کدام ساید بعد از خفت هایی که جنوبی ها زدند بلافاصله با در دست داشتن ماشین حساب به فروم آمده و شروع به محاسبه ی ضرر و زیان مهاجم میکردند اما بعد از دیوار شدن پلن خود وارد غیبت کبری شدند؟ (2 نمره)

3.کدام ساید با دیدن آمار همرهای جنگی و واندرزن خود متوجه ی عمق فاجعه شده و سعی در تخریب و ایجاد خدشه (با استفاده از هر حربه ای) در متای جنوب داشتند؟(5 نمره)

10 نمره هم از کار عملی داخل بازی برای شما عزیزان در نظر گرفته میشه

همین چند مورد فکر میکنم کافی باشه و جا داره بگم قضاوت و نتیجه گیری با خوانندگان محترم فروم

موفق باشید

پ ن: قبل از ارسال پست دیدم یکی از عزیزان شمالی چند پست از بچه های جنوب رو در جواب کسری عزیز نقل قول کرده باید بگم شما دست بچه های ما ماشین حساب دیدی؟ نکنه انتظار داشتی هیچکس هیچ حرفی نزنه؟ واقعا برداشت شما از حرف کسری این بود که هیچ احدی هیچ حرفی نزده؟ اگر اینطوریه که باید به هوش شما شک کرد،اگر هم این برداشت رو نکردید که من هم فکر میکنم همینطور باشه و دقیقا متوجه منظور کسری شدین پس داستان این نقل قول ها مصداق همون شلوغ کاری ... که خودتون بهش اشاره داشتید