نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• سلام عزیزم

ممنون بابت تبریک ولی یه جوری میگی 3 ساید جمع شدن واسه زدن یه ساید که هرکی ندونه فکر میکنه تنها راه این بوده!!! نه عزیز من اگه دوستای شما نمیومدن 3 تا ساید رو تهدید کنن متا 2 به 2 شکل میگرفت!! یعنی شمال شرق با یه ساید دیگه تا بالانس بشه!!!ینقدر خودتونو دست بالا نگیرید! دیدید که کل سرور همراتونو خوابوندید و شارژ کردید اخرشم ترشی افتادن:Dبابا قدرتمند :D

ولی انصافا همراتون معرکه بود :thumbup:

تازه نصف ساید nw رو هم خریدن! یهو فلان اکانت رف ne

یهو فلان کتیب رف ne :D

لامصبا یه پیشنهادم به من میدادید شاید قبول میکردم

• دیشب توو اون تایم ارزششو نداشت وقتمو اینجا بذارم جوابتو بدم کارداشتم حالا قشنگ جوابتو میدم گل پسر

در مورد اینکه هادی خواب و خوراک شما رو چند روز گرفته هادی واسه شما شاخ بوده و نشون دهنده نوب بودن شما به قول معروف اگه واسه شما لاته واسه ما شکلاته

اینکه بیام قبل فیلتر بگم کحا بودم نیازی نیست اونهایی که باید بشناسن میشناسن

فقط محض اطلاعت بگم من مثل شما کمبود ندارم اسم اکانت های های سرورهاس قبلمو بذارم توو امضا که ملت منو بشناسن قدیما نرمال بازها اسپید بازی نمیکردن کلا اسپید و قبول نداشتن شما هم که کلا 2تا سرور نرمال بودی بعد کوچ کردی اسپید

اگه واقعا سرور9 بازی کرده باشی سرور9 اولین سرور ورژن4 بود ما هم ورژن3.6 اسم اکانتمون همیشه کیارش55 بود با تغییر ورژن تراوین اسممن عوض شد akhilius اون سرور هم رنک3 رید بودیم هیچ سروری هم دنبال شاخ بازی نبودیم شاخ شکن بودیم باید ببینی از کی استعلام گرفتی

سرور6 راند2 اکانت من نیمای خدابیامرز با ممد شگی روش بازی میکردن همون سرور هم از مجله اومدن با من مصاحبه کردن تا همین جاش برات بسته

حالا در مورد کل کل با بزرگتر اول بهت بگم اکثر بچه های زیوس رفیق های من هستن مثل فرید و مجید و علی زنو و مانی و ممدرضا نون و نمک همدیگرو خوردیم مشکل اصلی من هادیه واسه گنده گویی هاش

هادی واسه شما بزرگتره ولی واسه من همه جوره کوچیکتره اولا بزرگی به سن و سال نیست هادی از نظر عقلی از نظر من یه بچه کوچولوعه حالا سنی هم بخواهی حساب کنی باز من بزرگترم توو بازی هم دوستان باید قضاوت کنن کی بزرگتره هرچند بازی دیگه بزرگی کوچیکی نداره اسمش روشه بازیه

در مورد بازی کردن دژکوب و اسپیدترا دژکوب که کلا تا حالا پیجشم باز نکردم ببینم چجوریه اسپیدترا هم رسول رفیقمه به نسبت سرورهای دیگه بهش اعتماد داشتم امدم دو هفته ای بودم تا لینک همرها اومد بیرون انتقاد کردم گفتم این همرها توو این تایم فیلم هندیه اکانت هارو دادم بچه ها رفتم قابل توجه اونایی که فرزاد پانیشرو مسخره میکردن میگفت 12تا نان کپ میکشه برن ازش معذرت خواهی کنن این سرور 12تا نان کپ هم میشه کشید :d

در مورد اجرای دستورات تورج اونایی که منو میشناسن خصوصیات اخلاقیمو میدونن نه دستورات کسی و اجرا میکنم نه به کسی دستور میدم حالا چه اینجا که مجازیه چه واقعیت

قدیم هم همیشه هم مشکلاتم با لیدرها مثل پیمان و پویان و چندتا دیگه سر این بود که دستوری از بالا صحبت میکردن توو کت من نمیرفت میگفتم اکانتمو هزینه کردم زحمت کشیدم تایم گذاشتم نمیدم در اختیار سایدی که شما لیدرش اینجوری صحبت میکنه برعکسش ممد موکسی و عرفان روم نمیشد رو حرفشون حرف بزنم یا نگار و نعیم همیشه از اول سرو پسوردمو داشتن البته بعید بدونم اینایی که من میگم نصفشونم کنارشون بازی کرده باشی:d خلاصه اونی که توو وجود خودت هست دنبال احرای دستورات هستی به همه نسبت نده

حالا تو بدو بدو به اون که آمارای اشتباه بهت داده بگو ساقیشو عوض کنه جنس خوب بگیره

در مورد بازی در سرور بعد اینجا هم با صحبت هایی که با بچه ها کردیم تا تغییراتی در قوانین و مولتی بازی ایجاد نشه بازی نمیکنیم

پ ن: هادی اینم گیفت من بهت توو خوابم نمیدیدی بچه های آیدین به قول خودت عین ال بالاخوات دربیان :d

• اراجیف گفتن که کاری نداره اگه بحث منو تو باشه که کارنامت مشخص تمام این بچه ها چه از خودتون چه از ما هم بازی منو دیدن هم یو فرق کجاست اینجاست که کلا یک بار هم نتونستن از همر من رد شن با اینکه خیلی ها هست که اروزشان فقط یک بار از همر های لئو رد شن و همیشه بالای 20 عدد همر جنگی درست حسابی زدن دیواررو بغل کردن ولی یو چی همررکوردتو با 4 تا دمپای صفر کردن فرق بین پلی دادن منو یو زیاده حالا اگه سرور بعد امدی یه بار دیگه بهت ثابت مکنم که جلوی من هیچی نیستی

دیگه جوابی داده نمیشه به یو به قول میثم با جواب دادن به پستهات بزرگت کردم

• اراجیف گفتن که کاری نداره اگه بحث منو تو باشه که کارنامت مشخص تمام این بچه ها چه از خودتون چه از ما هم بازی منو دیدن هم یو فرق کجاست اینجاست که کلا یک بار هم نتونستن از همر من رد شن با اینکه خیلی ها هست که اروزشان فقط یک بار از همر های لئو رد شن و همیشه بالای 20 عدد همر جنگی درست حسابی زدن دیواررو بغل کردن ولی یو چی همررکوردتو با 4 تا دمپای صفر کردن فرق بین پلی دادن منو یو زیاده حالا اگه سرور بعد امدی یه بار دیگه بهت ثابت مکنم که جلوی من هیچی نیستی

دیگه جوابی داده نمیشه به یو به قول میثم با جواب دادن به پستهات بزرگت کردم

هادی منو تو کی جلوی هم بودیم؟ 3تا سرور دوتا مون باهم بودیم یکیش اولیش بعد فیلتر که تو با بچه های تری دات من با داود بلک و ممد کوماتسو هر 2 nw بودیم که توو تی اس به مشکل خوردیم تو گفتی میزنی منم گفتم میزنم که داود به من گفت مجید بزنی جنگ داخلی میشه بیخیال شو منم به احترام داود گفتم باشه نمیزنم اکانتو میذارم رو حذف کنار این ادم توو یه ساید بازی نمیکنم که باز 2 شب بعدش آرش و صابر اومدن حضوری صحبت کردیم ارش گفت بمون بازی کن گفتم نه حذفه اکنت که بعد کلی صحبت رفیق شدیم صابر گفت اکانتتو بده من کپشو رید کنم نزدیکمه گفتم اکی فرداش ایمیل هم براش جنج کردم بعد گفت هزینه گلدهارو بگیر گفتم بیخیال اصرار کرد هزینه گلدهارو داد بعد دیدم تو اومدی توو فروم گفتی اکانت مجید و خریدم پرتش کردم از ساید بیرون :)) که منم با یه پی ام به سورنا اکانتو بن فور اور کردم

سرور بعدی شد الدرز که من واسه کل با پیمان رفتم ne شما هم رفته بودی الدرز به خاطر مشکلت با آیدین از ne اومدی nw که ممد به من گفت مجید بیخیال گذشته شو الدرز پلیر زیاد داره هادی بیاد به درد میخوره گفتم باشه که بعد همون سرور با اردشیر رفیق شدیم اردشیر گفت حذف دسته جمعی کنیم منم گفتم اکی حذف کردیم

سرور بعدش هم دو ایکس آی آر بود قبل استارت سرور با آرش صحبت کردیم متا بودیم همون سرور همر رکوردی مارو صفر کردن فرقش اینجا مشخص میشه که تو به خاطر خودت ساید و به فنا میدی 24 دنبال خرید اکانتی که ریدت بالا من حتی به آرمین و دانیال گفتم 15 کراپ واسه مولتی ها نگیرن پلیرها بگیرن چون قرار بود واسه ساید بازی کنیم پلن اومدن بردیا که دفساز شخصی ما بود دفشو دادیم به بچه ها گفتیم همر ما بپره مشکلی نیست 3تا دیگه همر داریم دف بره رو اکانت های دیگه

حالا کدوم سرور تو روبروی من بودی که ببینی دیوارتو میتونم خط بندازم یا نه؟

همین دیگه جلوت این جوجه نوب ها بودن که 24 ساعته خواب و خوراکشونو گرفتی دور برداشتی حالا سرور بعدی ما نیستیم باز جلوت این جوجه نوب ها هستن دوست دارم بیام پست های فرومتو بخونم :)))

• اگه واقعا سرور9 بازی کرده باشی سرور9 اولین سرور ورژن4 بود ما هم ورژن3.6 اسم اکانتمون همیشه کیارش55 بود با تغییر ورژن تراوین اسممن عوض شد akhilius اون سرور هم رنک3 رید بودیم هیچ سروری هم دنبال شاخ بازی نبودیم شاخ شکن بودیم باید ببینی از کی استعلام گرفتی

به بقیه صحبتات کاری ندارم به قول معروف بلا بلا بلا بلا...

اره بازی کردم یک اسکرین هم برات پیوست میکنم اینجا تا دیگه در مورد رنک سه غارت و اینا صحبت نکنی. اتفاقا نیما هم رو این اکانت لاگین میکرد بعضی وقتا برای تست ورژن جدید.

لطفا نیما رو قاطی کل کل هات نکن درست نیست.

میدونی چرا نمی تونی رزومه بزاری مث من؟ چون به قول خودت هر سرور رو دو سه ماه بازی کردی ول کردی رفتی هیچکس هم نمیشناسه همچین پلیری رو هیچ کجای دنیا با اوردن اسم ممد موکسی و پیمان هم بزرگ نمیشی عزیز دلم. تو که اسم نگار و همه رو اوردی فقط مسعود تام و جری خار داشت این وسط؟ خخخ

منم سرور دو سه ماهه زیاد بازی کردم ولی هیچ کدوم رو امضا نمیکنم.

الانم چند تا مولتی باز ان ای دورت جمع شدن ازت تعریف میکنن خیال کردی خبریه... اینارو مولتی هاشون رو ازشون بگیری دماغشون رو نمیتونن بکشن بالا چه برسه به اینکه چند تا واندرزن بکشن.

جالبه یک عده از اول سرور میگفتن زئوس بیاد یک سرور از اولش اعلام امادگی کنه ما میام ال می کنیم و بل میکنیم الان که اعلام امادگی کرده همشون رفتن زیر چادر ادمین رو بهونه میکنن.

ما که دیگه نیستیم حالا حالا ها ولی اگر دوباره ای ار راه اندازی شد یک روزی میام برات چند جلسه کلاس اندگیمی میزارم خوب یادبگیری;)

#جیره_خوار_تورج

آنتی اسپم: مرتاض یونیک ش ش

• یه لینک برات میذارم باز کن تا اسکرین 4تا مدالو نذاری اینجا :))) حداقل 4برابرت توو پروفایلم مداله همه مدلش

https://www.aparat.com/v/1mh0U…D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF_2

البته با یه سرچ ساده توو گوگل هم بزنی یادگار سرور8 تراوین برات میاره اینم اندگیم بازی کردن ما که بخواهیم اندگیم بازی کنیم این میشه اون سرورا نه مولتی بازی بود نه سیلور فروشی

اون واندرها هم که میبینی گرفتیم داریم میدیم بالا واسه 2.3 ماه اول سرور بوده ادمین آشنا بوده نقشه داده بوده اول سرور واندر بکشیم بالا اندگیم نبوده :)))

رنک1 مهاجمین و مدافعین و هیرو همزمانشم الکیه سرور فیک بوده :))

بچه جون هیچ رقمه به من نمیخوری آی آر باز شه نشه اون چیزایی که واسه تو و امثال تو آرزوس واسه من خاطره شده :d من بازی نمیکنم که 100 کنم بازی میکنم کسایی که ادعا میکنن حالشونو بگیرن که شما جزو اون دسته محسوب نمیشی ادعا میکنی ولی از نظر من یه جوجه نوبی که هادی چند ماه خواب و خوراکشو گرفته :d

اسم مسعود و نمیارم چون باهم نه کل کلی داشتیم نه اصطکاکی در مورد نگارهم بگم کسی بود که کلا اصول اولیه تراوینو به من یاد نه اینجا همه جا گفتم

مگه ملت بازیچه دست زیوسن که گفت میاد بیان گفت نمیان نیان؟

باز بد موقع پیدات شد ما بریم به کارمون برسیم

# جوجه_ نوب

• یه لینک برات میذارم باز کن تا اسکرین 4تا مدالو نذاری اینجا :))) حداقل 4برابرت توو پروفایلم مداله همه مدلش

البته با یه سرچ ساده توو گوگل هم بزنی یادگار سرور8 تراوین برات میاره اینم اندگیم بازی کردن ما که بخواهیم اندگیم بازی کنیم این میشه اون سرورا نه مولتی بازی بود نه سیلور فروشی

رنک1 مهاجمین و مدافعین و هیرو همزمانشم الکیه سرور فیک بوده :))

خوب شد گذاشتی اتفاقا یک چیزی بالاخره، هرچند حوصله نداشتم همش رو ببینم رد کردم ولی...

موفق ترین سروری که داشتی این بوده دیگه؟

گفتم که شاخ سرورهای بیابون و فیک هستی میگی نه! سرور 8 راند 2؟ :))) نخندون مارو خداییش

الان هر کدوم از بچه هایی که این تاپیک رو میخونن تو یکی از اون سرورا یک رکوردی چیزی زده.

پوینت قهرمانت چقدر بود؟ 1/5 میل؟ پوینت هجوم چی؟ 1/5 میل؟

اون زمانا 4 تا واندرزن رو یک اکانت دیده بودی؟

همر کپی که تو جنگ بوده باشه و انقدر کاتا داشته باشه تا اون زمان دیده بودی؟

خوب حالا برای اینکه ندیده از دنیا نری دوباره برو تو پیوستی که برات گذاشتم تا تو افق محو شی

ولی خداییش آفرین دفاعی هات رو دوست داشتم ایشا.. یک سرور بیا پیش خودم دف سازی کن برام...این فرامرز و ممد ماریو این کاره نیستن خخخ

اینارو دارم میگم که بدونی در حد کل کل با من هم نیستی چه برسه بچه های قدیمی تر مثل هادی...

اینم پست اخر بود دیگه حوصلت رو ندارم بیشتر باهات بحث کنم

بجای اب پرتقال هم دوغت رو بخور:)))

#من_جیره_خوار_تورج_هستم

• دوستان سلام

لطفا این سپهر پسرک قهوه ای رو اینقدر اذیت نکنید !

از بس اذیتش کردین از این سایت فرار کرد :(

رفته یه سایت دیگه داره بازی میکنه تازه پی ام هم میده که تو هم بیا گلد و ... هم بهت میدم

نکنید از این کارا دیگه اگر این نباشه سرور بعدی ما کیو اذیت کنیم

اینم عکس خوشگل از واندر ها برای دوستانی که توی سایت نیستن

پ.ن ؛ از همین الان گفتین زئوس داره سرور بعدی میاد اینا همه فراری شدن از الان دسته دسته شروع به کوچ کردن کردن اونم تو سایت هایی که 400 تا رجیستری هم نداره لوول

پ.ن ؛ یه بنده خدای بود میگفت برنده سرور رو ما تعیین میکنیم، دقیقا کجاست الان؟ دقیقا کجا؟! تو کدوم غار قائم شده؟!

• خب منم به عنوان آخرين پست داخل اين تاپيك اين پست رو ميزارم همين طور كه اكثر دوستان شمال شرق ديگه تو اين سايت و سرور حضور ندارند بنده هم تا سرورهاي اينده و اعلام آمادگي مجدد تو سرور حضور ندارم اما برسيم به تشكرها اول از همه از سپهر عزيز ممنونم كه كاري كرده كه اسمش مياد ٣ سايد دست پاشون ميلرزه لازم به ذكره بگم اون دوستاني كه نمي دونن بدونن اون زمان كه شما نمي دونستي تراوين چيه و داشتي دست و پا ميزدي كه فارم نشي سپهر داشت تورنومنت بازي ميكرد و آخرين افتخاري كه ايران برا اولين بار تو تورنومنت كسب كرد سپهر اونجا داشت جلو روسا و فنلاندي ها و ويتناما دف كوردي ميكرد بنابراين خودتونو خسته نكنيد اول بايد تو كلاساي اساتيد شمال شركت كنيد تا بعد چند سال بتونيد اسم خودتون رو بزارين پلير همچنين فكر نكنم كتيبه اي ديگه براي ما مهم باشه چون ديگه نتيجه مشخصه و كتيبه مرتاض يا جنگ يا.. ديگه براي ما كارايي نداره اما شما مي تونيد بزنيد و

براي خودتون رزومه جمع كنيد اما برسيم به تشكرها از سپهر عزيز بابات دف كورديش و پذيرفتن دعوت به اين سرور ممنونم واقعا يه تنه كاري كرد كه شما چندين سال تو خماريش بمونين به علاوه از دف ساز هاي سايد بهنام عزيز بابك و كاوه ،علي مهري ،اميد رد كت ، ممدزد ، رضا و كميل ، پژمان و سجاد لودر ،عليرضا گاد آف وار، پيام آسترال و بقيه دوستان كه دف سايد به رو دوششون بود و توفشار ٣-١ نزاشتن سايد ما خم به ابرو بياره بينهايت ممنون همچنين از دوستان همر سازاي سايد تيم ليدوكايين رضا استيل كيارش امين و امير رپتور ومهران و تيم تريدر اميرحسين ، ادريس علي نيمداي عزيز و پليرهاي اكانتشون ، اكانت رگنار سامان عزيز و تيمشون و اكانت بودوايزر كارو عزيز سهند و عرفان و بروبچه هاشون و همچنين برونيل عزيز اكانت تروريست و تيم عليرضا و بروبچه هاي فشار و تيم تورج عزيز، ميثم و ساناز خانوم و نوري و نعمت و حميد و بقيه دوستاني كه بخاطر ندارم ممنون واقعا لذت

برديم در كنارتون بازي كرديم به علاوه تيم اكانت خودمون يعني دانيال ، پژمان ، سجاد ، برديا و اميرعلي و بنده و عليرضا گاد اف وار در كنارتون لذت بردم ايشاالله سرور هاي اينده ببينيمتون و اين رو بگم يكي از قدرتمندترين سايدهايي بوديم كه توش بازي كردمو اين افتخار داشتم تا در كنار شماها باشم بيشك هيچ سايدي و هيچ تيمي نميتونه تكي جلوي ما بازي كنه و تنهايي به فكر برد باشه اين سرور هم به خاطرات پيوست و مبارك سايد جنوب شرق

اسامي زياد بود اگه كسي از قلم افتاد شرمنده

باشد كه رستگار شويد و انقدر قوي شيد كه تك به تك توانايي برد در مقابله با اين تيم بزرگ رو داشته باشيد بدرود

اين از همرهاي اكانت در مجموع به جز ديفالت ٥ همر

• داداش کاری با کل کل هاتون ندارم

ولی سرور ۸ راند ۲ یکی از قوی ترین سرورهای تراوین قبل از فیلتر بوده و اینو هر کی دو سرور تراوین قبل از فیلتر بازی کرده باشه میدونه .

احتیاج به جلوزدن کلیپ هم نبود همون همر اول که لانچ شده بود از اکانت parsapp که رکورد همر گول جهان رو زد رو ببین اولش بعد در مورد سطح سرور صحبت کن داداش

تو اون سرور رکورد جهانی همر رومن جهان هم توسط اکانت samanphp زده شد .

اینا همه بدون مولتی بازی و سیلور فروش و ... بوده .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• داداش کاری با کل کل هاتون ندارم

ولی سرور ۸ راند ۲ یکی از قوی ترین سرورهای تراوین قبل از فیلتر بوده و اینو هر کی دو سرور تراوین قبل از فیلتر بازی کرده باشه میدونه .

احتیاج به جلوزدن کلیپ هم نبود همون همر اول که لانچ شده بود از اکانت parsapp که رکورد همر گول جهان رو زد رو ببین اولش بعد در مورد سطح سرور صحبت کن داداش

این کلیپی که مجید گذاشته خیلی زیبا بود و متاسفانه یا خوشبختانه من اولین سروری که بازی کردم همین سرور بوده

و کاملا اکانت مجید رو به یاد دارم و اون موقع وقتی تعداد مدال هاشو میدیدم تعجب میکردم

اوایل سرور هم فارمی بیش نبودم و در اواخر سرور اگر اشتباه نکنم مهرداد یا مهران بود از اکانت Yek Irani اشنا شدم و روی اکانت اون پلی دادم

• سلام و درود

خب تبریک میگم به ساید برنده

تشکر از همه بچه های ساید ( اسم نمی‌برم که کسی جا نمونه) افتخار بود کنار شما ها بازی کردن ❤️

این سرورم 4 تا رفیق خوب پیدا کردیم که ارزشش از برد برام بیشتره...

تشکر ویژه از تیم لیدوکایین : کیارش و رضا و امیر و مهران. (هر کدومتون نبودید یه جای کار لنگ میموند)

پ. ن: جای مصطفی و علی کینگ و هومن پومز خالیه ببینن کیا اینجا از اسم والس بالا میرن...

پ. ن: بهنام و سپهر عزیز منتظرتونیم تهران 💙

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست

• کاملا باهات موافقم که در حد کل کل با شما نیستم

بخوام بشینم باهات بحث کنم دیگه میشه اسپم همین الانشم اسپمه اونهایی که باید منو بشناسن میشناسن اونایی هم که باید تو و هادی و بشناسن میشناسن در مورد سطح سرورهایی هم که شما بازی کردی و ما بازی کردیم نظر شما کوچیکترین اهمیتی نداره

در نهایت هر وقت یه سرور تونستی با آرامش بدون ترس از هادی بخوابی بعدش بیا بگو یه فکری برات میکنم ببینم در حد کل کل هستی یا نه

خدانگهدار همگی

• سلام خسته نباشید به همه دوستان

این سرور هم با تمام اتفاقات خوب بدش داره تموم میشه ، خسته نباشید به بچه های متا یکی از سرور های خواهد بود که حالا حالا درموردش حرف نقل قول ها خواهیم شنید همه جور اتفاق غیر قابل پیشبینی داشت

یه خسته نباشید به بچه های جنوب غرب و پارسا عزیز که ثابت کرده پایبنده قول قرارهاش هست و حرفی بزنه تا اخر پای حرفش هست تبریک میگم به خودش و تیمش تو جنوب غرب

به دوستان گلم تو شمال غرب خسته نباشید میگم آرش عزیز و تیم لیدری که تیم خوبی جمع کردن به هادی عزیز و تیمش واقعیت اینه که هادی و تیم زئوس نام های شناخته شده ای هستن که حضورشون باعث جذاب تر شدن هر سروی میشه خیلی از سرور ها بودیم و بودن و بارها واندر 100 کردیم ، حامد آراد عزیز که همیشه با هر شرایطی سایدش رو خالی نذاشت و همیشه بوده

دست مریزاد به بچه های شمال شرق سپهر تیمشون و همه بچه های شمال شرق دمتون گرم خوب دف ریختین رو مولتی های ما مشکل بیماریم اجازه نداد باشم و باعث شد همر کاپیتان زخمی بشه ارمین عزیز سرور 2 نرمال یادش بخیر

مجید اخیلوس عزیز قسمت نشد سرور بعد که مطمن هستم با حضور مجدد شما جذاب تر میشه رو ببینیم حتما فرزاد پانیشر بگو بیاد که فروم جذاب تر بشه

و دست اخر خسته نباشید خداقوت به بچه های جنوب شرق ،چندتا سرور از زمانی که با مسعود واندر جنوب شرق 100 کردیم گدشته خوشحالم موفق شدین خسته نباشید به امید و تیم لیدری زحمت زیادی کشیدن هومن ،محمد نوب ،محمد قطری ،محمد،سیاوش ،امیر عزیز ،آرش ،رضا انزلی، حاج احمد، علی کینگ، سپنتا، روزبه، محمد OAA ، مجید ووووووو همه بچه دوستان گلم زحمت کشیدین وقت گذاشتین خروجیش به زودی نمایان میشه

برو بچ کاپیتان که زحمت زیادی کشیدن علی و پویا عزیز، سامان ،علی و سجاد واشکان که تحمل کردن غر زدن های منو بیشتر بار رو دوش علی عزیز بود

شرمنده سجاد 33yed شدم که قول دادم برمیگردیم جنوب غرب ولی نشد فقط شرمندگیش موند اخرین سرور جایی تموم کردیم که یه روز کنار اسی bighalb اولین سرور کنارش تو جنوب شرق استارت کردم

انشالله واندر قلبتون 100 بشه یا علی مدد

آرش کاپیتان

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Flamma ().

• آغاز یک پایان

(مرسی نیما)

برنده رو که نتونستید تعیین کنید هیچ، بازی رو هم متا براتون تموم کرد.

(تا چند ساعت دیگه میتونید با خیال راحت برید دژکوب ثبت نام کنید)

پ.ن: حداقل اون مرتاض منحصر رو نگهش میداشتید یک بنده خدایی که لاغری مزمن هم داره از جیب یک و هشتصد خرج کرده بود لوووول

پ.ن: ناصر جان ادامه دادن اون بحث بیشتر از این اسپم هستش و از حوصله ی جمع خارج، فقط در این حد بگم که به جز سرورهای کلاسیک و سرور 9 راند 1 (10 ماه اولش) و اگر اشتباه نکنم سرور 14 که وسطش فیلتر شد سایت، بقیه سرورها سطحش از همین سروری که الان داریم بازی میکنیم پایین تر بوده! اینارو میدونم چون خودم اکثریت اون سرورها مدیر تاپیکشون بودم.
    اینکه شما یک سروری بازی کردی و خاطره و تعصب داری روش دلیل نمیشه اون سرور سطحش بالا بوده باشه.
    الان با اینایی که دژکوب بازی کردن هم صحبت کنی میان میگن سروری که ما بازی کردیم نامبر وان بوده خخخخ

تصاویر

Ir8(2010-2011) Cybershah
    Ir9(2011-2012) Ki!NG TeuToN
    Team 3X.Com(2011) RoaD RunneR
    Team 5X.Com(2012) Last SenTineL
    Ir3X(2017) Ki!NG TeuToN
    Ir3X(2018) All EyeZ On Me

پست 6 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط EyeZ ().

• راستی میگی داداش ادامه بحث میشه اسپم ولی سروری که توش رکورد همر ۲ نژاد از ۳ نژاد موجود در بازی در جهان جابجا شد به هر آدم کور و کچلی هم بگی متوجه میشی که سطحش بالا بوده یا پایین .

که این رکوردها هم تو تراوین تا زمانی که ده درصد بنوس اتحادها فعال شد شکسته نشدن .

هر واندر ۳ راند اومد پایین

ولی من یه چیز رو میدونم داداش تا زمانی که تو یه سرور نباشی نمیتونی سطح اون سرور اون درک کنی

یکم به جملاتی که میگی توجه کن داداش اینجوری که شما میگی به جز اون ۳ سروری که شما اسم آوردی بقیه پلیرهای تراوین داشتن غاز میچرندونن

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• This is the end

Hold your breath and count to ten

Feel the earth move and then

Dejkoob.ir

پ.ن: ناصر جان اون کسی که باید دقت کنه شمایی، من کجا گفتم سه تا سرور؟ برو دقت کن میبینی نزدیک پونزده تا سرور گفتم. دقیقا هم منظورم همینه که گفتی، هرکی این سرورا رو بازی کرده خوشا به سعادتش، هر کی هم که جای دیگه ای بوده بدا به سعادتش خخخ

در مورد رکورد هم معمولا تو سرورهای طولانی که ناتار داره واندر اپ میکنه و سطح پایین که کسی به کسی کاری نداره و طرف با خیال راحت میشینه کارش رو میکنه بدست میاد.

Ir8(2010-2011) Cybershah
    Ir9(2011-2012) Ki!NG TeuToN
    Team 3X.Com(2011) RoaD RunneR
    Team 5X.Com(2012) Last SenTineL
    Ir3X(2017) Ki!NG TeuToN
    Ir3X(2018) All EyeZ On Me

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط EyeZ ().