نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• عزیزم شما درسته گوشات دراز نیست ولی گویا مو زیاد داره؟

این عکسی که ممد گذاشت از همر اول اکانت ANGRA MAINYU هست که همر رکوردیمونم بود

و شما میتونید برید از سامان بپرسید قطعا صحه میذاره رو حرفم که همرشون اون زمان روی لاستی که ما دادیم به 1 برگشت.

لزومی نداره همه ی تراوشات ذهن شما رو جواب بدیم با اینکه اصن نمیدونیم کی هستی اینم آخرین باری بود که بچه های ما شما رو ریپلای میکنن.

• واقعا بعضیا در حد ادم نبستن که بخوام جوابی بدم تا الانم جوابی ندادم اما وقتی جواب نمیدی دور بر میدارن مجبورم یه عکس بذارم که تو که هیچ مانیتونم که میگی که تو همون دژکوب دسمال کش تیم فشار بود اونم که هیچ بزرگ ترینتونم نداره این چیزارو پس دیگه حد خودتو بدون و بدون با کی میخوای کل کل کنی😂

• واقعا بعضیا در حد ادم نبستن که بخوام جوابی بدم تا الانم جوابی ندادم اما وقتی جواب نمیدی دور بر میدارن مجبورم یه عکس بذارم که تو که هیچ مانیتونم که میگی که تو همون دژکوب دسمال کش تیم فشار بود اونم که هیچ بزرگ ترینتونم نداره این چیزارو پس دیگه حد خودتو بدون و بدون با کی میخوای کل کل کنی😂

مرد قوه ای اسکرول خود را روی اون مدال 2017 و 2018 ببر نگه دار یه اسکرین شات بده

تمام اکانت های مرتضی سیلور فروش از این مدال ها دارن

الان از کجا معلوم اصلا این اکانت تو هه

unknown.png

• دو حالت بیشتر نداره ... یا نشستین فکر کردین که حالا که باختیم بدم باختیم بشینیم توهم بزنیم که ان دبل دف نداشت و فلان و بسار ... به هر حال باس یه جوری پلیراتونو قانع کنید که دوباره بهتون اعتماد کنن ... این همه امکانات و پلیر و مولتی و همر هیچی که هیچی ^^

حالت دومش اینه که به شدت نوب تشریف دارید که نمیدونید چرا هیچ اکانتی از ان دبل تو تاپ نیست .

البته میتونه ترکیبی پررو از دو حالت یک و دو هم باشه :D

حقیقتا اولش فکر میکردم اینقدر موضوع ساده است بعد یه مدت میفهمید ... ببیننید عزیزان ... چند تا موضوع وجود داره ... موضوع اول و مهم ترین موضوع اینه که دو بار اس ای رو زدید و یکبار ان دبل و اس دبل ... پس طبیعی هستش که تعداد اکانت های بیشتری از اس ای تو تاپ 10 باشه ... اون اکانت های اول که از اس دبل تو تاپ هستش همشون دفشون تو اس ای دفعه اول خورده بود .

موضوع دیگه اینه که ... دو تا اکانت داشت ان دبل که دف زیادی داشت ... اکانت شانیز که خدا بیامرزدش ... و اکانت Bridge که دفش رو معماری بود ... بقیه دف ها دف خرد بوده .

#گوسفند_نباشیم

قدرت فقط به اونهایی می‌رسه که خودشون رو کوچک کنند تا بهش برسند!
    قدرت همیشه خطرناک است، قدرت بدترین ها را جذب می کند و بهترین ها را تباه.

• مرد قوه ای اسکرول خود را روی اون مدال 2017 و 2018 ببر نگه دار یه اسکرین شات بده

تمام اکانت های مرتضی سیلور فروش از این مدال ها دارن

الان از کجا معلوم اصلا این اکانت تو هه

unknown.png

فقط برا اطلاعت میگم مال سال ۲۰۱۲ هست نه ۱۷ 😂😂در ضمن اگه سوادی هم داشته باشی میتونی فروم دات کامو بخونی چون ریپورتر فروم دات کام دوبار به عنوان لیدر تیم ایران بام مصاحبه کرده البته میدونم شما نمیدونید این چیزا چی هست اصلا و منم دارم سطح خودمو میارم پایین😂 برو از بزرگترات بپرس بهت میگن

• فقط برا اطلاعت میگم مال سال ۲۰۱۲ هست نه ۱۷ 😂😂در ضمن اگه سوادی هم داشته باشی میتونی فروم دات کامو بخونی چون ریپورتر فروم دات کام دوبار به عنوان لیدر تیم ایران بام مصاحبه کرده البته میدونم شما نمیدونید این چیزا چی هست اصلا و منم دارم سطح خودمو میارم پایین😂 برو از بزرگترات بپرس بهت میگن

قهوه ای جان والا اسکرول من رفته رو 2018 واسه یه سال به خودت فشار نیار و ازت مصاحبه کردن که چطوری اکانت رفیقتو تو هم میزنی ؟؟؟

ای بابا چرا ترسیدی بابا لیدر ایران ، مدلای پر افتخارتو بزار

unknown.png

• ۳ صفحه فروم نوشتین بچه های شمال شرق عزیز و آخر من نفهمیدم شما مشکلتون اینه که چطور گندم ۷ میلیون منفی داده شده ؟ یا چطور از ان دبل کسی نیومده تو تاپ دفاع ؟

فقط یه سوال واقعا متوجه نیستین یا دارین اداش رو در میارین ؟

البته من فکر میکنم تو خماری دف روی واندرون موندین و دارین این بحث ها رو میکنین که شاید ساید ان دبل دلشون براتون بسوزه و شات دف رو بفرسته براتون :D

دوستان عزیز شمال شرق شما هنوز نفهمیدین که این سرور رو تو فروم باختین و از اشتباه گذشتتون نمیخواین درس عبرت بگیرین ؟

باختین مثل یه مرد سرتون رو بالا بگیرین و بگین باختیم دیگه بهانه آوردن و گفتن زمین کجه و ... فقط باعث کوچک شدن خودتون میشه

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• تصور اول بازی ما رو در تصویر زیر می بینید که اگر ne فقط ویرایش شد وضعیت ما این می شد :

unknown.png

Z.png

دو نفر اولی هادی لئو و آرش همچنان مقاومت می کنن، اون پیران سفیده سمت چپی حاج علین زنو هست که داره در میره ، اون بچه هم که وسطه علی نواست ، حسین تی ان تی هم زیر آبه

اینم رایزنی های اول سرور :

images-2.png

نفر اول سمت چپ آرش که در حال مذاکره با حاج علین و هادی لئوست برای شروع سرورداره گولشون میزنه میگه بیان بازی، اون لباس قرمزه هم حسین تی ان تیه معلوم نیست چی دیده اون پشت

، اینم از استاد کارو چپ دست واقعی که این سرور حضور نداشت فقط تونستیم همین عکس رو ازش بگیرم.

images.png

• باختین

باخت به نطر شخصی من مال اونیه که یه سرور همر شارژ کنه اخر مجبور باشه بزنه واندر بازنده

البته شما که یه سرور فروم نویسی کردی وسطاشم گفتی 20 روز دیگه میزنیم شمال شرق و هنو 20 روزت نشد یه جورایی باختی

در ضمن کلا ساید پنجم بودنم بردی زیر سوال

سروری که میشد همه توش حال کنن و لذت ببرن فقط حالش موند واس سایدی که هم به جا پوینت دفش و گرفت و هم همراشو واس برد ساید خودش استفاده کرد

میدونی اگه سیاست درستی میداشت جنوب الان باس پز واندر مشترک میدادی نه ته خوشحالیت این باشه ساید شمال شرق 100 نکرد

باز نیا از متا بگو که خدایی خندم میگیره

حالا شمال غرب که کل کل داشت با بعضی پلیرهای ش ش و معلوم بود زیاد واندر 100 کردن مهم نیس براش و ش ش هم نمیذاشت واندری اونجا 100 بشه

چرا لیدرای ج غ این اشتباه فاحشو کردن و نتونستن بازی و به نفع خودشون جولو ببرن بشین فک کن فقط منطقی

یه اشتباه سر پر کردن دف واندر 2 ج ش توسط ج غ برد به راحتی ازتون قاپید

چون اخر کار هم همرتون بیشتر بود از دو ساید نپ هم دفتون دوبلشون بود

اون دفو نمیدادی الان راحت 100 کننده واندر ج غ بود فدات شم

تو صد کردن واندر امید برد

تو میزان حروم کردن بیشترین دف و ترشی کردن بیشترین همر شما

اینجور بگم اگه کل بازی هیچ کاری نمیکردی و سایدت بیایون بود الان خیلی تو پایان بازی جات فرق نداشت با الانت

الان ته هنرت تو طول یه سرور این بود یه پوینتی رو دف تو ساید نپ گرفتی اگه برده واست خوب باشه بردی

منطقی فکر کنی میفهمی چی میگم

• چرا لیدرای ج غ این اشتباه فاحشو کردن و نتونستن بازی و به نفع خودشون جولو ببرن بشین فک کن فقط منطقی

یه اشتباه سر پر کردن دف واندر 2 ج ش توسط ج غ برد به راحتی ازتون قاپید

چون اخر کار هم همرتون بیشتر بود از دو ساید نپ هم دفتون دوبلشون بود

اون دفو نمیدادی الان راحت 100 کننده واندر ج غ بود فدات شم

تو صد کردن واندر امید برد

سلام دوست عزیز

این گفته شما رو روی این میزارم که اصلا اطلاعاتی درمورد نحوه متای که بسته شد ندارین و از درون این متا بی خبر هستین

اتفاقا همین دیشب نشستیم صحبت کردیم بابت اینکه واقعا کی صد کنه! امید گفت من نمیدم بالا شما ها بیاین بالا و با اسرار من آرش و هادی قرار شد ببره بالا سرور زودتر تموم شه وگرنه همین الان هم بخوایم میتونیم کس دیگه ای رو برنده کنیم اصلا میتونیم هیچ کدوم ندیم بالا ناتار صد کنه یکپارچکی این متا تا الان بهتون ثابت نشده؟

خدایی جو ندین یه ماه دیگه بشینیم پای سرور واقعا دیگه حوصله نداریم چون واقعا فرق نمیکنه هر کدوم از ساید های متا ببرن هدف از اول یکی بود و تا آخر هم یکی موند و واندر متا صد شد حالا SE SW NW برای ما فرقی نداره گفتیم حالا که شما با اس ای حال کردید ما هم که باش حال میکنیم حقشم که هست پس اوکیه همه چی بریم خونه هامون

• سلام به همگی

دوستان چرا اینقدر بد و خصمانه باهم بحث میکنین یکی ندونه میگه بیرون بازی باهم مشکل داشتین و دارین . اقا اینجا اسمش روش هست بازی یعنی واسه سرگرمی میایم اینجا با این زندگی های پر مشغله دور هم جمع میشیم که حال و هوامون عوض بشه و چنتا رفیق پیدا کنیم . جوری برخورد نکنید انگار دشمن خونی هم هستین . شاید سرور بعد با هم تو یه ساید بودین حداقل روتون بشه باهم حرف بزنید و بازی کنید . کل کل کردن خوبه اما این دیگه واقعا از کل کل رد شده . همه زحمت کشیدن بازی هم یطرفش برد یطرفش باخت دیگه همدیگرو خراب نکنید

دشمنان دیروز رفیقای امروز

روزگار خوش

• هدف از اول یکی بود و تا آخر هم یکی موند و واندر متا صد شد حالا SE SW NW برای ما فرقی نداره گفتیم حالا که شما با اس ای حال کردید ما هم که باش حال میکنیم حقشم که هست پس اوکیه همه چی بریم خونه هام

سلام

سرور که دیگه تموم شده هست این تعارفات هم نباشه که امید بگه نمیبرم بالا تو ارش بگی نه نمیشه تعارفی بیش نیست ولی در بطن ماجرا هم شما دوست داشتی جای امید باشی هم ارش خودمونو گول نزنیم آرش قرار بود 100 کنه کل بچه هارو شام بده شما هم صد کنی همه چتر بشن باغت فقط امید این وسط وعده وعیدی نداده بود :d

پارسا جان اینکه میگی هدف از اول تا آخر یکی بوده یعنی منظورت اینه هدف از اول تا آخر این بوده اینه که شمال شرق 100 نکنه دیگه؟ یا من اشتباه برداشت میکنم؟

اگه واقعا هدف این بوده نیازی به این همه هزینه بوده که 3ساید بکنه که یه ساید نبره؟ چون همه میدونیم کلا این سرور کم هزینه نکردن 4تا ساید این همه هزینه کنید که فقط ne نبره؟ اینکه میگی واندر متا 100 شد منظورت واندر فیک se واندر متا بوده؟

اینارو میپرسم چون واقعا برام حالبه اولین سروریه این مدلی متا میبینم

ما سرور8 راند2 بودیم از بچه هایی که الان این سرور هستن ناصر sw بود محسن کلنل هم nw یه متای 2به2 بود متای شرق متای غرب فقط به خاطر اینکه اکانت ما دوتا واندر روش بود ne کنار nw و sw بودیم اسم واندر و اسم اتحادها شد متای دوستی بعد از یک سال و نیم آخرش ناتار 100 کرد واندر بعد ناتار شد se هنور بعد از اینهمه سال صحبت میشه میگن se برد

اینجا میبینیم متا اعلام شده نه اسم اتحادی عوض شده اسم واندرها هم که اسم سایدها بوده حالا تهش که se صد میکنه همه میرید یه اتحاد واسه دلخوشی پلیرهاتون

شما که لیدر بین اللملی کام هستین واقعا تا حالا اینحور متایی دیده بودین؟

• سلام

سرور که دیگه تموم شده هست این تعارفات هم نباشه که امید بگه نمیبرم بالا تو ارش بگی نه نمیشه تعارفی بیش نیست ولی در بطن ماجرا هم شما دوست داشتی جای امید باشی هم ارش خودمونو گول نزنیم آرش قرار بود 100 کنه کل بچه هارو شام بده شما هم صد کنی همه چتر بشن باغت فقط امید این وسط وعده وعیدی نداده بود :d

آقا میخوای ما کلا حرف نزنیم شما جای ما فکر کن حرف بزن جای ما دوست داشته باش کلا در بطن باش :D حالا خوبه شما تو سرور نبودی زهن بقیه رو میخونی بودی که هیچی کل سرور به اختلال شخصیتی دچار میشدن چون یه چی رو دوست دارن ولی نگو یه چی دیگه دوست دارن لول چه بلک هولی میشد.

بهتره اول جمله هات یه به نطر من اضافه کنی که فرضیه بودن تحلیلتون مشخص شه.

پارسا جان اینکه میگی هدف از اول تا آخر یکی بوده یعنی منظورت اینه هدف از اول تا آخر این بوده اینه که شمال شرق 100 نکنه دیگه؟ یا من اشتباه برداشت میکنم؟

اگه واقعا هدف این بوده نیازی به این همه هزینه بوده که 3ساید بکنه که یه ساید نبره؟ چون همه میدونیم کلا این سرور کم هزینه نکردن 4تا ساید این همه هزینه کنید که فقط ne نبره؟ اینکه میگی واندر متا 100 شد منظورت واندر فیک se واندر متا بوده؟

بله! هدف از متا از وقتی ایجاد شد همین بود و بس... بله نیاز به این همه هزینه بود که فردا کسی جرات این همه کری خونی رو نداشته باشه سرشو بندازه پایین بازیشو کنه

اینجا میبینیم متا اعلام شده نه اسم اتحادی عوض شده اسم واندرها هم که اسم سایدها بوده حالا تهش که se صد میکنه همه میرید یه اتحاد واسه دلخوشی پلیرهاتون

شما که لیدر بین اللملی کام هستین واقعا تا حالا اینحور متایی دیده بودین؟

از اول هم قرار به یکپارچکی اتحاد و اسم واندر و غیره نبوده و نخواهد بود

مثال: مگه توی جنگ جهانی دوم متفقین پرچم مشترک داشت؟

نه یکی مثل هیتلر شاخ شد زدن نشوندش سر جاش اینجا هم همین بود. ( بی احترامی به سایدی نباشه صرفا مثال بود)

و اینکه نه ندیدم سبک جدید ابدا کردیم :D

• باشه برنده رو شمال شرق مشخص کرد خیلی زحمت کشیدین ^^ این همه هزینه و وقت ، فقط بیای اخر سرور با چشمانی پر از اشک و حالت روحی فشار خورده بگی ما برنده رو مشخص کردیم

اره اول سرور اومدین تمام کتیبه های جنوب شرق رو زدید ، کلی هم مسخره و تهدیدشون کردید ، که اخر بازی برندشون کنید وا عجبااا ...

برنده جایی مشخص شد که کتیبه های انبار از دو ساید دیگه متا به کمک برادرامون تو جنوب شرق رفت تا اونا از سرور عقب نموندن و الان هم واندرشون 100 میشه منم بهشون تبریک میگم این جوری بود که برنده سرور متا سه ساید بود.

پ.ن : تلاش های خودتون رو برای اینکه ساید های غربی همر روی واندر جنوب شرق بزنن تموم کنید ، واقعا دیگه خیلی نخ نما شده این سیاست بچگونتون ، اون از قهر و دعوا زرگری الکی که داشتین ، اون از مثلا حرف زدن با سه ساید دیگه به صورت جدا گانه ، الانم مثلا دو به هم زنی

نحوه مشخص شدن برنده در تصویر زیر مشخص است با رسم شکل . خداوند رستگراران را دوست دارد.

• باخت به نطر شخصی من مال اونیه که یه سرور همر شارژ کنه اخر مجبور باشه بزنه واندر بازنده

البته شما که یه سرور فروم نویسی کردی وسطاشم گفتی 20 روز دیگه میزنیم شمال شرق و هنو 20 روزت نشد

خب جمله اولت که جک سال بود .

چون همه میدونن که شمال شرق از اول سرور کلا یه پلن رفت و فقط همر شارژ کرد که آخرشم مجبور بشه واندرزن هاش رو بدون هیرو لانچ کنه خب پس از این لحاظ هم که بازننده شما هستین .

در مورد جمله دومت من کی گفتم ۲۰ روز دیگه شمال شرق رو میزنم ؟

تا اونجایی که من یاد دارم شمال شرق از روز اول گفت میخوام زئوس رو بزنم و هر روز امین میگفت که پلن رو چیدیم و تایم ها رو درآوردیم و فردا لانچ کردیم رو زئوس ولی نمیدونم چرا این فردا هنوز نیومد :(

هر جور فکر میکنم اون چیزهایی که به ما چسبوندی همش مال خودتون بوده که .

به قول رضا جان خودتون ساقیت رو دوست دارم از این ساقی های تو خیابون و جنس ارزون نخر خوب نیست :P

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• با سلام خدمت پلیرهای سرور

این سرور هم مثل همه ی سرورها داره به آخرش میرسه

خسته نباشید میگم به همه پلیرهای NE و لیدرهای ساید بابت زحمت زیادی که کشیدن سپهر آشنایی باهاش افتخاری بود این سرور برای ما و دمش گرم به من ثابت شد که خودش تنهایی یه سایده و از بهنام اکانت holy که سنگ تموم گذاشت برای ساید از علیرضا و علی نوب بقیه بچه های shadowland که اول سرور به خون هم تشنه بودیم😁اما الان دل کندن ازشون خیلی سخت شده از بچه های لیدوکائین که دمشون گرم حال کردم با همراشون عالی بود کارتون از استاد رضا استیل و دکتر کیا و امین و امیر رپتور و مهران و از حسام و ممد زد و از اینکه با حسام تو یه ساید بودم احساس امنیت میکردم😂از بچه های تیم زوپیر استاد تورج عزیز و ساناز خانوم و حامد و میثم و نعمت که گل کاشتن مثل هر سرور از آرمین و دانیال که نمیدونم چه حکمتیه که فقط سرورهای ۲ایکس رو باهاشون تو یه سایدم و بچه های اکانت تروریست و کارو و نوری که مردونه ایستادن تا آخرش و بقیه بچه هایی که اسمشون از قلم افتاد

از بچه های گل تیم فونیکس که منو یه سرور دیگه تحمل کردن از استاد بابک و کاوه و داداشم علی مهری که مثل هر سرور گل کاشتن و ستون تیم و ساید بودن و سامان که دیگه نگم اگه نباشه منم نیستم و میتونست چند تا سوپر همر دیگه بکشه اما چند میلیون از دف بچه هارو روی اکانتش نگه داشت تا بچه ها بتونن راحت تر بازی کنن و بقیه بچه های اکانتشون علی جون و میثاق و امیر رگنار که مثل هر سرور رکورد جدیدی زدن و از محمدرضا و مهرداد و حسین و پیام و محمد و سهیل و خانومش و محمدجواد و ماهان که همگی گل کاشتن این سرور با دف بینظیرشون و رضا اشکبوس و امین که متاسفانه نتونستن از قبل کتیبه ها دیگه پلی بدن

پیشاپیش تبریک میگم به امید و آقای رضا انزلی و ساید se بابت صد شدن واندرشون و به لیدرهای sw و nw پارسا سوئیفت و آرش تن و ... خسته نباشید میگم و به پلیرهای هر ۳ ساید که با وجودشون باعث شدن نهایت لذت رو از این سرور ببریم

و در آخر از بچه های اکانت خودمون از ادریس و علی نیمدا که ترکوندن این سرور و اگه نبودن اکانت به اینجا نمیرسید و کلی بیخوابی کشیدن و از مهدی که دیگه نتونست از کتیبه ها به بعد پلی بده ولی دمش گرم همون تایمی که بود کلی زحمت کشید و رضا گارد و حمید که همه جوره سنگ تموم گذاشتن رو اکانت

پلن اکانت ۷ تا همر واندرزن و ۶ تا همر جنگی بود که با توجه به بن شدن ۳۰ تا از بهترین مولتی های اکانت قبل کتیبه ها مجبور شدیم بیخیال ۳ تا از همر جنگی ها بشیم

و این هم ۲ تا عکس از تروپ اکانت در دور اول لانچ و دور دوم لانچ

• این پستو میخواستم بعد از تموم شدن سرور بذارم اما دیدم دیگه وقت بازی کردن ندارم برا همین تصمیم گرفتم این پستو الان بذارم و پرونده این سرورو ببندم

قبل از هر چیز برد رو به هر تیمی که ببره تبریک میگم اس ای ان دبل اس دبل و یا متای سه گانه خیلی خوب بازی کردن خیلی خوب باهم همانگ شدن مبارکشون باشه

اما بریم سراغ ساید خودمون:

اول از همه باید بگم این سرور خیلی خوشحال شدم بخاطر اشنا شدن با خیلیا بخصوص عمو تورج عزیزم و خانومشون ساناز خانوم و حامد که توی این مدت دیگه مثه یه خانواده شدیم و زمانی اگه قرار باشه جایی جدی بازی کنیم شک نکنید تیم فشار در کنار تیم زوپیر خواهد بود و البته نوری عزیز خیلی حرصم داد ولی فوق العادس این پسر 😂

بعد اون باید یه خسته نباشید به بچه های تیم فونیکس بگم یکم طول کشید باهم هماهنگ بشیم اما خب به هماهنگی لازمه رسیدیم و اگه روزی دوباره کنار هم بازی کنیم مطمئنن رکوردای عجیب تری شکسته خواهد شد تعداد بچه های تیم فونیکس زیاده اما از چندتاشون که بیشتر برخورد داشتیم اسم میبرم

پیام عزیزم بابک و کاوه عزیزم یکم مشکلات بود و میدونم از من دلخورن ولی همیشه براشون احترام زیادی قائلم و کارشون حرف نداشت

امیرحسین و ادریس عزیز که اصلا نگم دیگه با اینکه توی دوتا تیم جدا بودیم ولی هر حرفی زدم قبول کردن بدون اینکه بخوان مخالفتی بکنن واقعا لذت بردم از بازیشون و باید بگم اگه حق کسی باشه رنک ۱ مهاجمین قطعا اکانت تریدر ناتار هست

رضا گارد عزیزم که یکی از بهترین شخصیاتایی بود که باهاش اشنا شدم و بقیه تیم تریدر ناتار

یه تشکر خیلی ویژه باید بکن از علی مهری عزیز فوق العاده هم اکانتش و هم خودش توی یه تایم خاص از بازی اکانت علی مهری و اکانت هولی واقعا ساید شمال شرقو نگه داشتن واقعا دمش گرم امیدوارم از الان به بعد هرجا بازی میکنم علی هم تو تیمم باشه نه روبه روم😂

و در اخر باید از لیدر اصلی تیم فونیکس تشکر کنم سامان عزیز یکی از دلایلم برای بازی کردن سرور سامان بود و به دعوت اون و امین و ارمین اومدم سرورو و داخل شمال شرق بازی کردم تو طول سرور خیلی تو سرو کله هم زدیم حتی دعوا کردیم ولی خودشم میدونه چه الان که تو یه سایدیم و چه زمانی که رو به رو هم بودیم واقعا دوسش داشتم و دارم

از اینکه بقیه اسمارو‌نمیارم معذرت میخوام تعداد زیاده از کل تیم فونیکس تشکر میکنم

تیم بعدی که باید ازش تشکر‌کنم تیم پویا و کمیل عزیز‌بود یه سرور داخل جنوب غرب کنار هم بودیم و این سرور دوباره افتخار حضور کنار همو‌ داشتیم و هماهنگی بیشتری هم داشتیم مطمئنن اگه سرور دیگه ای کنار هم باشیم یه ترکیب خیلی خفن میشه تعدادشون زیاده اما از چند نفرشون تشکر ویژه ای دارم پویا و حسین از علی عزیز امانت دراگون از کمیل و کل تیمشون

تیم بعدی که اکه ارمین نو مرسی رو‌بذاریم‌کنار^^ از دانیال عزیز شدید تشکر میکنم ۱ماه اخر مخصوص خیلی زحمت کشید برای ساید و بقیه بچه های تیمشون مثل بردیا سجاد و ...

و البته کارو یکم دیر اشنا شدیم ولی خیلی زود صمیمی شدیم کارش حرف نداشت

و البته بورنیل عزیز شخصیت عالی فوق العاده دوس داشتنی در اختیار ساید واقعا از اشنایی باهاش خوشحال شدم

در اخرم باید از بچه های تیم خودمون تشکر کنم مثل همیشه فوق العاده هرجا رفتم هر سروری که رفتم بخاطر من اومدن سنگ تموم گذاشتن با همه مشکلاتی که داشتن

از علیرضا علی نوب بهنام وارلاک ممد نو‌نیم از اکانت شدولندز

از حسامو ممدزد و امید ردکوت یه ترکیب سه تایی فوق العاده که امید این سرور کمتر وقت داشت ولی حسامو ممد فوق العاده بودن استاد کشیدن اکانت توی ساید های رو به رو😂

و تیم لیدوکایین امین عزیز که خب مارو اورد تو سرور خودش ول کرد رفت 😂 ولی خب کیارش نذاشت جای خالی کسی احساس بشه و عالی کار کرد واقعا رضا استیل عزیز که خب چیزی نمیتونم راجبش بگم یه دونست امیر رپتور مهران بکتاش همگی فوق العاده مطمئنن هر سروری بریم باهم خواهیم بود

در نهایت از بهنام اکانت هولی که نیاز نیست درباره این اکانت چیزی بگم هر چیز این سرور فراموش بشه اکانت هولی نمیشه خارج بازی رفیق همیشگیم‌و داخل بازی هم که نجات دهنده کل ساید شمال شرق واقعا خسته نباشه

و یک‌ نفرو جز هیچ تیمی اسم نمیبرم ایشالا از این به بعد عضو تیم فشار هست😂 امیرعلی عزیز خارج بحث بازی شخصیت دوس داشتینی و داخل بازی فوق العاده به دردبخور واقعا ازش بهاطر زحماتش تشکر میکنم

اکه اسم کسی جا افتاد معذرت میخوام تعداد زیاده واقعا ولی تک تک بچه های شمال شرقو دوس دارم و باعث افتخار بود برام کنارشون بازی کردن😍

و البته احسان شانیز کاری که کرد مطمئنن خیلی سرزنش شد و خیلی داستان داشت براش ولی خب دیشبم گفتم احسان نیاز به هیچ تیمی نداره تا زمانی که حمایت تیم فشارو داره

خلاصه که امیدوارم سرور خوبی بوده باشه برا همه ما لذتمون رو بردیم ار بازی درسته برنده نشدیم و کتمان نمیکنم هدف من بردن بود ولی نشد اما بجاش دوستانی پیدا کردیم که از هر بردی ارزشش بیشتر بود اگه دل کسی رو شکوندم ناراحت کردم زیر حرفم زدم معذرت میخوام و امیدوارم کسی ازم به دل نگرفته باشه

احتمالا این پستم پست اخرم توی این سایت هست تا باز رفاقت های جدید دیگه😂

• چرا ناراحت میشی؟ من دوستانه به عنوان یه نوب ازت پرسیدم که معنی متا وینر در اسپیدترا چیه ناسلامتی شما ماشالا پیشکسوت اسپیدترا هستی که متوجه شدم اسم مشترک و واندر مشترک در متا یعتنی کشک کلا سرورهای کام هم باید بیان از اینجا الگوبرداری کنن:d

اینکه نخواهی بذاری سایدی 100 کنه با هزینه خیلی کمتر هم انجام میشه مثالش سرور فبل که شما sw بودی چندتا از بچه ها اومدن داخل سرور با کمترین هزینه نذاشتن sw 100 کنه :d
    براتون آرزوی موفقیت میکنم با ابداهای جدید :d

• خدا نگهدارت ویرایش شد جون جای شما همون دژکوبه همون جای که ازش اومدی