نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• با سلام

پ ن: دوستان این موجود دست خودش نیست! شما هم اگر آیکون خاصی چندین سال نمادت باشه بلاخره طی سال ها اثر ژنتیکی میزاره

ShanizLivesMatter#  ;(

سلام پارسا جان

فک کنم لا به لای تبریکاتون دوستانتون روشون نشد لینک زدن واندر دوم رو بزارن لطفا اونا هم بزارید ...

پ.ن : اتفاقا ایکون شما هم ساختیم اومدی میبینی :whistling::whistling::saint:

پ.ن : بازگشت مجدد احسان شنیز رو به خودش و تیم فشار تبریک میگم

• فک کنم لا به لای تبریکاتون دوستانتون روشون نشد لینک زدن واندر دوم رو بزارن لطفا اونا هم بزارید ...

خوب شد گفتی داشت یادمون میرفت

حدود ۱۰۴ ساعت افتاد عقب البته باید صفر میشد که دف شالیز اونجا بود.

• فشار به کی اومده ؟

فشار به کسی میاد که می خواسته 6 به 1 بزنه ولی الان منویسه 1>3 ، یعنی یکی یکی به ما فشار بیارید ما تحمل سه تا رو نداریم و اشکاشونو پاک می کنن ...

فشار به امتی اوومده که اکانت می خرن و به هم تبریک می گن

فشار به جوجه لات های مجازی اومده که جمع شده بودن تیم زئوس رو بزنن ، الان خوشحالیشون حقارتشون و خریدن اکانت شانیزه ^^^^^^ ، شما از پس یه اکانت تو nw بر نیومدی، آدم عاقل متوجه میشه الان فشار از کجا به کجا داره وارد میشه

استاد سپهر مرد قهوه ای ، الان که رو اکانت شانیز داری یه قل دو قل می کنی ، ما داریم دعا می کنیم این رو اگه رو اکانتشی بکش کنار که دعاهامون به تو نگیره دیگه خود دانی ;)

فشار اونجا اومده بهتون اومدید به هر ساید می گتفید واندر مارو نزنید به ما فشار نیارید ، ما واندرتونو نمی زنیم.

والا فعلا فشار بزرگ کل این سرور الان رو تورج اومده ، زده تو شمال شرق ^^

خب حالا یه سوپرایز برای شمال شرق داریم. دیگه کثافت کاری تو این سرور به اوجش رسوندین واقعا حقیرین حقیر ، واقعا حال میکنم می بینم اینجوری بهتون فشار میاد دنبال خرید اکانت هستید و نمی تونید سوراخ شدن تورجو بهش تبریک بگید:D:D

فشار بزرگ is coming...

بازی رو براتون تمام می کنیم ، این فشارو از روتون ور میداریم

مراسم دعا برای احسان شانیز و کسانی که االان رو اکانتش بازی می کنن امشب برگزار می کنیم

مکان : مصلی زئوس

احسان ، علی زنون و شاهین شانیز دنبالتن

• ینجاست که شرف یه آدم میره زیر سوال

کسی که ۲ تا سرور به جای دهنش از جای دیگه سخن میگه و قولش هم قیمت یه مشت یونجه هم نیست ، اون ادم شرفش نمیره زیر سوال ؟ البته میگن تا ۳ نشه بازی نشه ، شما جا داری هنوز . واندر رو چرا حالا بردی رو اکانت اصلیت ؟ :D تنها سایدی که واندر اصلیش رو اکانت اصلیشونه ساید شماست :)) البته به خودتون مربوطه منتها جالبه. پلیر های بسازی هستن تو اس دبل بهشون تبریک میگم که این چیزارو تحمل میکنن .

الان اومدم فروم رو خوندم دیدم این متای ۳ به ۱ بعد از n تا پلن یدونه دمپایی پرونده چه جولانی میدن تو فروم ، تراوین این افتخارات شما رو از یاد نخواهد برد ^^

شما از پس یه اکانت تو nw بر نیومدی

شما همونی هستی که حتی وجود اعلام اسم اکانتتو نداشتی ، درسته ؟ پس شما پست نزار ، شما ادعا نکن ، همون زیر چادرت بمون ، جات همونجا خوبه .

همین پستت هم نشون فشاریه که خوردی . شما به جا تراوین برو نحزط ثوات اموزی سوژه خنده نباشی اینجا ، یا حداقل بده یه با سوادتون پستاتو بزاره.

کی داره از بازی سالم میگه ، شما که دات ای ار با گلد فری بازی میکردین از بازی پاک میگین ؟ خاله الکسیس هم دوشیزست.

• من که همین چند روز پیش گفتم خیلی ها توو این 3ساید هستن دوست ندارن زیر پرچم زیوس باشن حالا زیاد حرص نخور هادی جان تا آخر سرور از این سورپرایز ها زیاد داری بهش عادت میکنی :)))

تو به قول خودت مگه نمیگی تک اکانت امدی سرور تست کنی چیکاره سایدی که ایمیل واندر به توتالش ندی؟

بشین بچسب به همون تک اکانتت حواست باشه نخوره که بتونی واسه ملت شاخ و شونه بکشی

طرف اکانت و مولتی هاشو و رفیق هاش جدا شدن از شما دفشونو ریختن واندر مرزی شمال حالا من در جریان صحبت هاشون نیستم که اون واندر مشترک قراره بشه یا نه این کجاش بی شرفیه؟ که هی به این و اون میگی بی شرف

مطمینی سروری زیر چادر نباشی مردونه بیایی اعلام آمادگی کنی خودت بتونی شمال غرب پلی بدی که نذاری کسی پلی بده؟

• سلام خدمت همه

نمیخواستم پستی بزارم ولی بعضی پست ها رو دیدم نتونستم حرفی نزنم

اول: اینکه تا جایی ک من میدونم احسان گلد نصف بچه هاتونم میداده پس فکر نکنم نیازی ب فروش داشته باشه ^^

شاید اگه شما میفهمیدی چجور رفتار کنی و احترام به پلیرهای سایدت میگذاشتی هیچ کدوم این اتفاق ها رخ نمیداد

:rolleyes::rolleyes: ( احسان عضو تیم لیدری بوده ) ( خیلی فراتر از پلیر عادی )

دوم: عزیزم شما زیر 2 ساید دیگه بالا اومدی دقیق یادم نمیاد ولی فکر کنم نصف بیشتر بازی گذشته بود ما تازه اولین پست شمارو دیدم وقتی خیالت راحت شد از متا و خوب دف اوکی شد گفتی مام هستیم ^^^^:D:D:D

حالا اومدی از زدن حرف میزنی ؟^^:D

فشار بزرگ تا همینجای سرور ب تمام عزیزان وارد شده جوری ک واسه 2 لول انداختن دست و جیغ و هورا میکشن

در اخر مراسم دعا امشب به میزبانی خودمون برگزار میشه فقط شلوغ نکنین به همه شام برسه

(شما در حدی نیستی کسی رو جایی راه ندی اراده کنیم هرجا بخوایم میایم از ساید خودت هم بیرونت میکنیم فقط از روز اول اعلام حضور کن;))

• کسی که ۲ تا سرور به جای دهنش از جای دیگه سخن میگه و قولش هم قیمت یه مشت یونجه هم نیست ، اون ادم شرفش نمیره زیر سوال ؟ البته میگن تا ۳ نشه بازی نشه ، شما جا داری هنوز.

اونجاست که میگم شده باید بکشی زیر بقیه برای سایدت شما میکشی زیر سایدت واسه بقیه فرقش اینجاس! فرق در شرفه :)

بازگشت مجدد احسان شنیز رو به خودش

اینو دوست داشتم =))

• داداش خیلی داری تند میری گلد 90 درصد اکانت های NW هادی داره میده اشتباه به عرضت رسوندن داداش گلم تا اونجایی که ما میدونیم و 24 ساعته تو دیسکورد نشستیم احسان شانیزی وجود نداشت تا نصف سرور که بخواد لیدر وایسه اگه فقط به اسم منم لیدره آن دبلیو هستم از الان شلوغ نکن بشین سره جات آروم بازی کن هرچی بیشتر همش بزنی بیشتر بوش در میاد داداش

پ ن : احسان شانیز سنش به لیدری نمیخوره باید رضایت نامه از ولی بیاره تا راش بدیم تو سایت

پ ن : داداش ترخدا میزاری سرور بعدی بازی کنیم قول میدم برات دف بکشم:*

با خوردن حرف هرگز سوء هاضمه نمی گیرید. وینستون چرچیل

• سلام.به جای اینکه تو فروم برای عالم و آدم شاخ و شونه بکشید برید حواستون به اکانتاتون باشه سر ظهری خفت نشید اینجوری.16 کی کاتا آخه؟ :))

جا داره عنوان کنم هر کس مزذ تایمی که میذاره رو میگیره

اولا من اصولا تنهایی پلی میدم

دوما نمیتونم کارم و تعطیل کنم واسه یه سرور فیک

سوما زحمت پلن دوستان رو هم زسر سوال نمیبرم

این زد و خوردها هم جزو بازیه ولی خب جای نقد هست اونم اینکه همیشه شرایط یکسان نبوده ما هم اگه تایم خفت دست های پشت پرده واسمون زنگ میزد برو تروپت و جا به جا کن یا فلان اتک فیک فلان اتک ریل شرایط یکم فزق میکرد

قابل توجه دستان پشت پرده مدارکش موجوده

در کل به همگی خسته نباشید میگم یک درصد هم از اتفاق پیش اومده ناراحت نیستم چون اسمش روش هست بازی بازی هم یعنی لذت بردن البته در شزایط برابر(دستان پشت پرده)

موفق و سربلند باشید.

• داداش خیلی داری تند میری گلد 90 درصد اکانت های NW هادی داره میده اشتباه به عرضت رسوندن داداش گلم تا اونجایی که ما میدونیم و 24 ساعته تو دیسکورد نشستیم احسان شانیزی وجود نداشت تا نصف سرور که بخواد لیدر وایسه اگه فقط به اسم منم لیدره آن دبلیو هستم از الان شلوغ نکن بشین سره جات آروم بازی کن هرچی بیشتر همش بزنی بیشتر بوش در میاد داداش

پ ن : احسان شانیز سنش به لیدری نمیخوره باید رضایت نامه از ولی بیاره تا راش بدیم تو سایت

پ ن : داداش ترخدا میزاری سرور بعدی بازی کنیم قول میدم برات دف بکشم:*

قبل اینکه امثال تو بیان تو اون ساید احسان لیدر بوده بدون متا هم تونسته 100 کنه ^^^^

کسی ک اخر بازی تازه اعلام حضور میکنه فکر نکنم اسم خودش رو بتونه بزاره لیدر

اگه احسان پلیر سادس پس مشکلی نیس دفی ک از واندرتون بک شده توسط ی پلیر ساده بوده سوزش نداره دیگه:)

• حامد آراد عزیز این پست هم سایدیتم لایک کن

دوست دارم کم کم متوجه میشید سنگ کیو به سینه میزنید

داداش اولش من ترک نیستم تالش هستم

دوما هیچوقت من سایدمو نمیفروشم چون میشه فروش ناموس احسان جان نباید دف میداد رو واندر ان ای این حرکتش میشه خیانت و نامردی اگه مشگل داشتی با ساید میدادی به ساید یا میفروختیش یا اگه دوست نداشت و به هیچکس اعتماد نداشت حذفش میکرد نه که دف میداد ساید رقیب و......

• سلام دوستان

دوستان شمال غرب و متای سه گانه هدفشون از این توهین ها چیه؟ فقط انگیزه احسان رو بابت انتخابی که کرده زیاد میکنین

این بالا پایین پریدن ها از جانب زئوسی ها برا چیه مشخص نیست

مگه نمیگید جلو زئوس کسی نمیتونه بازی کنه یه پلن تنهایی بزنید ببینیم چند مرده حلاجید اخه

تمام کارارو جنوبی ها میکنن زئوس میزنه به نام خودش کل کل میکنه

نکشی مارو !!!!!!!!!!!!!!!!!

دوستان برای اجرای یه پلن از همری اسکات میکشن سپس میرن صفر میکنن اگه امکانش هست عکس اسکات دهی که صفر شده رو بزارین ببینیم داستان چیه چون من خودم هرچی حساب میکنم میبینم همر ملیکا که دیوار شده از این همر بیشتر بوده همر بعدی ها که دیوار شده رو اصلا حساب نمیکنیم

به اون دوست جنوب غربی هم سلام برسونید بگید اون فیش واریزی چی شد

با کلمات زیر جملات زیبا بسازید

• وای‌ی‌ی‌ی‌ی حاجی تورو قرآن نگا کیا دارن اینجا حرف از مردونگی و شرف میزنن، یارو تو دو‌ایکس آی‌آر از ترس جونش(شما مختاری چیز دیگه هم بخونی) قول متا میگیره قبل سرور ، بعد کل سرور پشت NE قایم میشه اخرش که همرا و‌دفش اوکی شد میاد کری‌ میخونه ،کاش فروم آی‌ار باز‌ بود ثابت میکردم اونجا هم از اخر سرور زبون باز کردی.

اینجا هم از اول سرور گفتین نیستیم نیستیم نیستیم ، بعد که متاها بسته شد و باز دفتون اوکی شد سر از تخم دراوردین

شما که میای اعلام میکنی اولش ما نیستیم و روز ۵۰بازی اعلام وجود میکنی بی خود میکنی اصن نظر بدی‌ تو‌سیاست ساید، سایدی که احسان از اول اعلام امادگی کرده توش و همه احسان رو به عنوان توتالش میشناختن.

۲تا سرور تو سرور کویر یا با متای قبل سرور وینر شدین فاز تاپ تیم گرفتین

ما از هرکی امار گرفتیم شما کلا یا کتک خور والس بودین

یا همین عمو تورج فشار بهتون وارد میکرده :P

پ.ن: طرف داره تو زدن زیر حرفش هتریک میکنه بعد میاد اینجا حرف از شرف میزنه

پ.ن: فاز اونی که کاراگاه گونهگفت کاتاهای شانیز مشکوک خفت‌شده رو‌درک نمیکنم، خوب دوست عزیز اگه از اون موقع قرار بود دف بده به ما که ما کاتاهاشو خفت نمیکردیم که ، به جاش نگه میداشتیم همین الان میزدیم تو سر واندر داندان

• درود

اینکه درباره همر ملیکا گفتین همرش قربانی ضعف تجربه شده یه مقدار خنده دار بود چون فقط یه قسمت و یه بعد رو دارین میبین این اکانت از تیم ما هست و برای ساید چه این اکانت چه اکانت های دیگری که اوردیم با بالا در جهت ساید و طبق حرف امید جان زده میشه بی برو برگرد،این اکانت قرار بر دف سازی بود که در این حین با توجه به نیاز ساید بنا به کشیدن همر شد که حالا اینکه میگید یه همری که با این اوصاف کشیده شده اندازه همر لیدر بین المللتون بوده که وقتی احمقو ازش زدیم هول هولی روش جنگ کوچیک بردید که زبونم لال یه وقت اوخ نشه دیگه نمیدونم زهی سعادت ما … یا زهی سعادت شما :) اصن شما درست میگید همر رومن واسه خفت شدنو و پریدنه چه معنی داره همر رومنو آدم بلند کنه رو واندر

وسط های سرورم گفتم از سایدی که از اول سرور کلی حرف از دهنشون اومده بیرون سره کتیبه کلی جنجال به پا کردن تا الان فقط یه پلن دیدیم کاری به دیوار شدن ندارما اما نسبت به چیزی که الان هستین خیلی بهتر میتونستین عمل کنین نمیخواد پست منو ریپلای کنید یه نگاه بندازین بگین به خودتون تا الان چیکار کردین راضی هستین آیا؟ اوایل سرور میگفتید ۳ به ۱ و فلانو بیسار فایده نداره فقط از این ناراحتین که گفته نشده بعد اینکه اعلام شد چی شد که اینجوری پست گذاشتین از ترس یا لج؟ برای برد یا باخت؟ باز هم به خودتون ج بدین

درباره احسان هم یه چیز بیشتر نمیتونم بگم اگه دلیل اینه حرف زدی و طبق حرف تو جلو نرفته یا هرچیز دیگری که وجود داره وقتی اومدم تو چنل داشتیم صحبت میکردیم هممون پشت یه متا بودیم وقتی باهات حرف زدم ناراحتم نبودی و نمیدونم یهو چی شد که رنگ عوض کردی در کل به این خانواده ای که شکل گرفته بود خیانت کردی در هیچ صورتی بدون هیچ دلیل نمیتونی این کلمرو از روش برداری انشالا تنت سالم باشه خوش باشی و وجدان ارومی که الان طبق حرفات بدست اوردی ارومت کنه و میل واندر دستت باشه و ساید محبوبت صد کنه (کدومه راستی)

بارها و بارها گفتیم که سیاست مارو تو بازی چه برای کارای کثیف و چه تمیز(اگر بلدید) شما محدود میکنید پس حد و حدود خودتونو بدونید

واندر زندگیتون ۱۰۰ باوشه همیشه

• سلام به همه

نمی خواستم در این مورد پست بزارم ... حقیقتا بعضی مسائل اینقدر روشن و واضح هست نیازی به توضیح نیست ... ولی باز هم بعضی دوستان یا خوابند یا خودشون رو زدن به خواب

یه نکته بگم اولش ... من نه عضو تیم زئوس بودم و نه با احسان بازی کردم ... اولین سروری بود که کنار جفتشون بازی کردم ...

تو تراوین بودن کسایی که کثیف بازی کنن ... ولی این همه دفاع از کثافت دیگه نوبره

اول: اینکه تا جایی ک من میدونم احسان گلد نصف بچه هاتونم میداده پس فکر نکنم نیازی ب فروش داشته باشه ^^

اقا احسان شما همونی نبودی ک بالای 10 20 بار شده ک ب من یا بچه ها دیگه ک میشناسی زنگ میزدی لنگ 200 تومن بودی بهت میدادیم کارت راه بیوفته ؟

خودتم میدونی هرکدوم از ما اینقدر پول داریم ک امثال تورو بخریم در راه خدا ازاد کنیم

واقعا زیباست ... اصلا لذت میبرم اینها رو میبینم .

تا اونجایی که شما میدونی یعنی تا اون جایی که احسان بت گفته دیگه ؟؟؟ این بشر کلا تو همه چیز اغراق میکنه ... مثلا کلا 2 تا اکانت گلد داده میگه نصف ان دبل :))) جدی نگیرش

شاید اگه شما میفهمیدی چجور رفتار کنی و احترام به پلیرهای سایدت میگذاشتی هیچ کدوم این اتفاق ها رخ نمیداد

:rolleyes: :rolleyes: ( احسان عضو تیم لیدری بوده ) ( خیلی فراتر از پلیر عادی )

لیدر به چه معنی است ؟؟؟؟ بابا طرف اکانت خودشم حسین بالا میاورد ... کدوم لیدر ؟؟؟ همین که اسمش اون بالا بود واسش زیادی بود ... مطمئن باش هادی و آرش میدونن چطور رفتار کنن با کسایی که واسه ساید بازی میکنن ... البته به هر کی اندازه لیاقتش باس احترام گذاشت ... بیشتر که احترام میزاری میشه همین بشر

تو به قول خودت مگه نمیگی تک اکانت امدی سرور تست کنی چیکاره سایدی که ایمیل واندر به توتالش ندی؟

اوه اوه اوه ... توتاااااال ؟؟؟؟؟؟ خودش گفته ؟؟؟ :D:D:D:D:D پس منم همین جا خودموتوتال لیدر متا معرفی میکنم ( البته به همراهی آقا هومن ANGRA :love::love::love::love::love: ) ... کی به کیه ؟؟؟؟:D:D:D

اولا که ایمیل دست آرش و هادی نیست ... دوما حقشون ایمیل واندر هستش ... آره تک اکانت اومدن بیشتر زحمت ساید با خودشون هستش در کنار چند نفر دیگه . الان ایمیل دست احسان بود که واندرمون صفر شده بود با لینک های سبز دوستان :))

طرف اکانت و مولتی هاشو و رفیق هاش جدا شدن از شما دفشونو ریختن واندر مرزی شمال حالا من در جریان صحبت هاشون نیستم که اون واندر مشترک قراره بشه یا نه این کجاش بی شرفیه؟

الان به شما میگم بی شرفی داستان کجاست ... بی شرفی داستان اونجاست که یه دوستی تمام 15کراپا اطراف واندر رو میگیره واسه خودش ... درست همون روزی که داریم میریم واسه واندر دف خودشو خالی میکنه از رو واندر ما و میریزه تو واندر رغیب ... بعد میاد منت میزاره که چه میدونم یه هفته هم منتظر وایسادم و فلان و بسار ... نه عزیزم احسان جان شما منتظر شروع پلن بودی تا این حرکت رو بزنی .

هیچ قول و قراری آرش با احسان نزاشت ... مزخرفی بیش نیست داستانش ... خدارو شکر در چند روز گذشته کلا دیسکورد بودم و در جریان بودم ... احسان خودش رو به هر دری میزد که ما انبار ان ای رو نزنیم بزارن 100 کنیم ( اینجوری بخونید انبارای ان ای رو نزنیم که ان ای 100 کنه ) ولی هیچ کس حاضر به همچین کاری که بی شرفی محض و خیانت به دوستان جنوبی بود ، نبود. احسان شانیز مدت ها بود در تیم ان ای بازی میکرد و اینها همش بهونه ای برای توجیه خیانتش به ساید ان دبل هستش .

همه احسان رو به عنوان توتالش میشناختن.

کدوم همه برادر ؟؟؟ چرا جو میدی ؟؟ هیچ بنی بشری احسان رو به عنوان توتال قبول نداشت .

پ.ن : حسین نکست عزیز یه نفر دیگه باس شرمنده باشه که متاسفانه پررررررروووو هستش

پ.ن : آقا ما هم همرمون خفت شد زمین و زمان رو مقصر ندونستیم به خدا

پ.ن : بابا جمع کنید تو رو خدا ... همتوووون همتوووون میدونستید که اکانت مارادونا دست آرش هستش ... خجالت نمی کشید اینقدر حرف مفت میزنید .

قدرت فقط به اونهایی می‌رسه که خودشون رو کوچک کنند تا بهش برسند!
    قدرت همیشه خطرناک است، قدرت بدترین ها را جذب می کند و بهترین ها را تباه.

• سلام و درود

خبرایی شنیدم یاد اون روزایی افتادم که بعد از هر پلن بچه های خودمون (1200 اکانت مختصات 1200*1200)، بچه های تیم مقابل (1500 اکانت مختصات 400*400) میومدن و شروع میکردن به مسخره کردن که آره شما هر موقع دیوار میشید میاید میگید می‌خواستیم دف بپرونیم!!! بعدم بقیه هم تیمی هاشون میومدن با لایک و دیسلایکا نقش دست و جیغ و هورا رو ایفا میکردن!!!!

حالا میبینم میلیون میلیون دادین دست یه دلال افتاده به دف جمع کردن از سایدای دیگه :D

راستی دلال جون داداش اگه کمیسیون خرید و فروش اکانت خوبه، منم بیام تو همین کار زبون دلالی هم دارم ;)

• خب من خیلی عادت ندارم فروم پست بذارم

دیدم این دوستمون توی فروم و پروفایلش اسم منو آورده لازم دونستم یه سری نکات رو بگم

1-میل واندر ان دبل دست من باشه 2- فحش ناموسی و بددهنی مخصوصا به سانازخانوم دیگه انجام نشه 3- به جز 3تا همربرای زدن انبارای ان ای دیگه همری تا راند اخر واندرا روی ان ای لانچ نشه

کلا علاقه زیادی به این مدلی صد کردن داری نه؟ هیچ کدوم از بچه های شمال غرب راضی به چنین توافقی نبودن. اصلا شمال شرق توی وضعیتی نبوده و نیست که بخواد شرط بزاره اگر قرار باشه شرطی گذاشته بشه ما شرط میذاریم

دلایل شخصی هم 2 3 مورد هست که فقط پدرام عزیز و حسین میدونن

دلایل شخصیت رو اصلا نخوندم میدونی چرا؟ چون تو هم مثل رفیقات فروشنده و دلالی . فقط اونا میفروشن یه چیزی گیرشون میاد. تو چی گیرت اومد؟ البته یه شباهت دیگه هم داری بهشون درست مثل اونا فقط لب و دهنی. یادته قرار بود تا آخر سرور ۲۰ میل دف بدی؟ اینو هم بگم که اگه حسین نمیومد روی اکانتات الان ۱ دونه پیاده هم نداشتی؟

حداقل یه کم فیلم بازی میکردی میگفتی از اول با شمال شرق بودی که شرفت به باد نره. اونطوری میشدی جاسوس و نفوذی الان شدی کاسه لیس شمال شرق. راستی دستکش یادت نره گل پسر (برای کرونا)

وقتی رمز واندر سایدت رو میری میذاری کف دست لیدرهای شمال شرق‌ و میان پسورد واندر رو عوض میکنن وقتی ادمینی تیم اسپیک اون ساید رو میگیری نباید هم انتظار داشته باشی کسی بهت اعتماد کنه

تو بگو دلایلش اینا بوده ولی ما میدونیم اصل قضیه چیز دیگه ای هستش

راستش من خوشحالش شدم از این کاری که کردی شمال غرب جایی برای امثال تو نداره :*

ایشالا با این حرکتت شمال شرق صد کنه بتونی سرورای بعدی اونجا رجیستر کنی سایدای دیگه که هیچ کدومشون رات نمیدن

پ.ن ۱: همین پست رو صبح گذاشتم بعد پشیمون شدم پاک کردم. الان دیدم تروپت اومده خورده در و دیوار و پاپ اکانتت هم ریخته. گویا رفقای شمال شرقیمون به این اکانت هم رحم نکردن از ترسشون.

پ.ن ۲: پستای قبلی رفیقاتو یه دور دیگه بخون هم نظر واقعیشون نسبت به خودت رو بفهمی هم بفهمی کی این کارو با اکانتت کرده

پ.ن ۳: یکم زود نبود برای این کار؟

پ.ن ۴: میدونی چرا با واندر آیپی خوردی دیگه نه؟

• شنیدین میگن ماه همیشه پشت ابر نمیمونه ؟ خوشبختانه خیلی زود مشخص شد ذات لیدری آرش زئوس و تیمش

دقیقا چند دقیقه قبل از اینکه کل دفاع اکانت شانیز خورد به در و دیواربا اکانت مارادونا آی پی خورده :)

امیدوارم کل سرور الان فهمیده باشه دلیل فرستادن کل دفاع من به ان ای چی بوده!

متایی که با موافقت آرش باNE توسط من بسته شد و من تحت هیچ شرایطی مثل زئوس نیستم و نبودم و نخواهم بود که زیر حرفم بزنم

پینوشت : من همونم همون, عوض اونایی شدن که نموندن پهلوم

پینوشت2 : ذات زئوس رو بعدا بیشتر هم میشناسین

• متوجه نشدی فک کنم

به غیر از این که حسین روی هر دو اکانت لاگین داشته شما زحمت کشیدی پسورد واندر رو تقدیم کردی به ان ای از همونجا ایپی خورده

خیلی از اکانتای این سرور با هم ایپی دارن تو حرص نخور

• متوجه نشدی فک کنم

به غیر از این که حسین روی هر دو اکانت لاگین داشته شما زحمت کشیدی پسورد واندر رو تقدیم کردی به ان ای از همونجا ایپی خورده

کل اکانتای این سرور با هم ایپی دارن خیلی حرص نخور

پسورد واندرو خودم 1هفته پیش به حسین گفتم عوض کنه که بعدا حرف و حدیثی پیش نیاد! امروز با مارادونا ای پی خوردم نه قبلش پسر خوب :)

آی پی اکانت های من دیشب ریست خورده و اکانت شانیز هم فقط با وی پی اس لاگین روش انجام میشده . پس ای پی خوردن با مارادونا یک نشونه بیشتر نداره و اونم اینه که این کثیف کاری و کوبیده شدن دف کار تیم کثیف زئوس بوده و چه بسا خوردن همر حسین تی ان تی هم کار خود زئوس بوده باشه برای سیاه نمایی!

طبق قانون وقتی با دلیل و مدرک مجرم مشخصه کل اکانت های MARADONAباید بن بشه!