نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• از اتاق فرمان خبر رسید که مجدد واندر NE آب کش شد

چی می کنه این متا بچه های 3 تا ساید واقعا یه خسته نباشید میگم بهتون که این زحمت کشیدین برای ساختن این همر های خوشکل

پ ن : هر آدمی یه قیمتی داره احسان شانیز قیمتت خیلی پایین بود....

تصاویر

• download.jpg

با خوردن حرف هرگز سوء هاضمه نمی گیرید. وینستون چرچیل

میگم یوقت زشت نباشه ۷تا همر سنگین زدین و فقط ۱۵ لول انداختین از واندر

دیوارم که ۱۱ پایینتر نیومد

چجوری میگی ابکش شد؟!

فازتو مشخص کن باو :دی

پ.ن: شنیدم گندم واندر ان دبل قطع شده.اداره قطع بیاد جوابگو باشه براچی قطع کردن :دی

• ن داداش تو خودت ناراحت نکن بفرما یه لیوان آب خنک

خوبه ما باز همر داریم که بزنیم بیایم فروم لینکش بزاریم خوشحال شیم ، لینک همرهای شماهارو فقط وقتی خفت میشه ، میشه دید لول:D:D:D

پ ن : فاز ما خارجیه.

پ ن : بحث گندم منفی واندرم خدمتت عرض کنم که ما یه لیدر داریم 3 سوت همه چی حله عاقلان دانند.

با خوردن حرف هرگز سوء هاضمه نمی گیرید. وینستون چرچیل

• با سلام خدمت همگی

عملیات واندر زنی 3 ساید بسیار قوی و زرنگ با رمز یا پارمیس توانست سر واندر ساید ان ای را بزند

3 تا ساید بیای واندر رو از 60 بیاری 45 :))) دیوارم نتونی خراب کنی بیاری رو 11 :)) دیوار 11 آخه ؟ انشالله تجربتون واسه راند بعدی بیشتر میشه.

اتفاقا منتظر بودیم بیاین از این فاجعه عکس بزارین ازش تعریف کنین :)) قضیه صدا و سیماست :))

احسان بازگشتت به تیم رو تبریک میگم . بدجوری فشار گذاشتی روشون . بازگشت همه به سوی فشار است.

دلم واسه این همر سوخت که 2 سطح زد, کاتا ها قربانی ضعف تجربه شدن , نکنه آرشتون همر هارو چیده ؟ :)) :

پ.ن: این زبون بسته چی میگه؟ یکی پستاشو ترجمه کنه لطفا.

• سلام میگم یه وقت زشت نباشه واسه پروندن یه همر هم سایز اون رومن 3 صفحه خوشحالی کنید بعد همر خودتون بیاد تو همون سایز 2 لول از واندر بندازه اونم لول 47 اگه نود بود که اصلا پایین نمیومد

پ.ن:یا خدا خوردیم به چی ؟(گروه 3 ساید)

پ.ن:پست دیواریو آماده کرده بود بنده خدا عکسارو بزاره توش دست پیش بگیره حرکتتو پسندیدم منم تبریک میگم به شما بابت این پشتکار و این سرعت :))

پ.ن:آقا سه ساید بهم خیلی تبریک میگن ماهم بازی آقا بهتون تبریک میگم 3 تایی باهم با افتخار واندرو از 60 کردین 45 :))

پ.ن:زیاد گرم نشین میسوزین :))

• نكات توجه بشه اين هجم از همر هاي شما كه ٥ تا رمر استفاده شه يا ٤ تا متوسط يه مقدار شوخي هست..يا ٩ تا همر واندر زن!

آرمین جان یادت هست گفتم واسه زدن دیوار واندرتون و 20 سطح پایین آوردنش 9 تا واندرزن لازمه مسخره میکردی؟

الان بچه ها 7 تا همر زدن، نه دیوار کامل تخریب شد و کلا 15 لول پایین اومد که اگه یک واندرکوب دیگه و یک واندرزن دیگه به این همرا اضافه میشد دقیقا همون پیشبینی من میشد که شما میگفتی جوکه

بهتره ازین به بعد یکم رو حرف دیگران اول فکر کنی بعد بیای کامنت بزاری

یا علی

• سلام و خسته نباشید به همگی

حسین جان شما همیشه پیش ما عزیزی

احسان داداش خیلی خراب کردی خودتو این رسم بازی نبود که بخوایی این موقع سرور اینکارو بکنی.

پیش همونایی رفتی که اول سرور 20 نفری ریخته بودن رو سرت هر چی خواستن بهت گفتن احسان کاش با عجله تصمیم نمیگرفتی من خیلی قبولت داشتم ولی ....

ایشالله که دلیلت قانع کننده بود که اینکارو کردی

یا اتاق فرمانت شوت تشریف داره یا تراوین بلد نیستی یا جوری خوردی به دیوار که داری گیج میزنی یا کف گیر بزرگه خونتونو با آب کش اشتباه گرفتی

در هر حال تبریک بابت همر های زیباتون

بازم سهم اس ای بیشتر بود...ایشالله نشه اون چیزی که تو فکرمونه

دم کل پلیر های ان ای گرم دف خوبی بود هرچند دف رو لول 60 بود و ....

• سلام خدمت همه دوستان عزیز

یه سری مسائل رو دوست نداشتم اینجا مطرح کنم ولی واجبه که گفته بشه

هیچ اکانتی فروخته نشده (بالای30میل خرج این سرور کردم به جز اکانتایی که واسه ساید خریدم)

حدود 1هفته قبل ازآزادسازی نقشه ها برای صد شدن واندر در خاک ان دبل با لیدرای ان ای صحبتایی انجام شد که هم آرش و هم بقیه پلیرای ساید از این موضوع خبر داشتن . قرار بر این شد چون ان ای شانس صد کردنش 10 20 درصده در صورت صد نشدن واندر ان دبل صد بشه ولی با سه شرط:

1-میل واندر ان دبل دست من باشه 2- فحش ناموسی و بددهنی مخصوصا به سانازخانوم دیگه انجام نشه 3- به جز 3تا همربرای زدن انبارای ان ای دیگه همری تا راند اخر واندرا روی ان ای لانچ نشه

این موضوع مورد توافق آرش هم بود ولی قرار شد بعد از 2روز انجام بشه که 2روز تموم شد و آقای آرش زئوس دست مارو گذاشتن تو پوست گردو که برم ان ای رو بپیچونم! و بزنم زیر حرفم

متسفانه یا خوشبختانه من تا حالا زیرحرفم سر متا یا نپ نزدم و نمیزنم و سر همین موضوع کل اکانتای خودمو از ساید کشیدم بیرون و به سایدی که باهاش نپ بستم کمک کردم که جبران زیر حرف زدن باشه

البته باز هم این موضوع10روزی طول کشید و همچنان کاری نکردم تا شاید آرش اشتباهشو جبران کنه و سر حرفش برگرده (روز 5شنبه باز یه حرفی زد و بازم زیرحرفش زد)

لیدری که سر حرفش نمونه و یه لیدر دیگه رو باعث بشه حرفاش به حساب نیاد از نظر من ارزشی نداره و به خاطرش نمیتونم خودمو خراب کنم!

دلایل شخصی هم 2 3 مورد هست که فقط پدرام عزیز و حسین میدونن

اما یه دوستی در مورد کورونا اظهار نظر کرد که همینو بگم فکر کنم کافی باشه : از 20نفری که زنگ زدن و جویای حال شدن 15نفرشون از ان ای بودن

من تمام تلاشمو کردم که ساید ان دبل تحت هرشرایطی واندرو صد کنه ولی خودشون نخواستن و تقصیر خودشون بود. این وسط یه سری دوستانی هم که نقشی توی تصمیمات لیدری نداشتن متضرر شدن و دلیلش سوختن خشک و تر باهمه و نمیشه کاریش کرد

فقط میتونم از زحمتایی که تا اینجای کار برای ساید کشیدن ازشون تشکر کنم

• پیاده شو با هم بریم

1-ارش هیچ حرفی از یو تایید نکرده

2-تو چه کاره هستی اصلا با سائد دیگه حرف بزنی

3-من دست تو غاز هم نمیدم تا ایمیل واندر برسه

4-وردت به تاپ دف تبریک میگم شرفت مفت دادی رفت

5-تا زمانی که من باشم جات پیش همون 4 تا بچه خورده هست و دیگه توی شمال غرب نمی تونی پلی بدی

6-تو واسه رفیق خودتم ارزش قال نبودی وفروختیش. حتی واسه زحمت های این حسین بدبخت هم به باد دادی که اکانت شانیز با تله ساز خالی به یه اکانت دفاعی تبدیل کرد

پ.ن عزیزم اسم پلنو اشتباه گفتی ساناز واندر زن بود

شیر شیر است گرچه پیر باشد

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Admin ().

• سلام همگی؛

آقا یکی دوتا سرور پیش بود احسان sw بود بچها مولتیاشو رید میدادن پیام گذاشته بود رو اکانت : من که دف نمیکنم، ولی تو نزن‌!

با خودم گفتم این احسان دیگه آخر معرفته !

احسان عزیزم خودتم میدونی این حرفایی که زدی چرت و پرتی بیش نبود یا یه دلیل قانع کننده ای واسه کارت داشتی یا واقعا ذات تراوین خیلی خیلی کثیفه !

من خودم با ساید به مشکل خوردم تو ذهنم بود سرور بعد هرجا احسان بره بازی میکنم اینم شد احسانمون!!

یه خواهش دارم ازتون به عنوان کوچیکترین تراوینیِ جمع؛ لطفا لطفا واسه کثیف کاری هاتون حد و مرز قائل بشین، منِ بچه میام اینجا بازی کنم نمیام این حرکات وحشتناکو ببینم یاد بگیرم تو زندگی واقعی استفاده کنم!

اگه هم واقعا تراوین همینه که هست، ارزونیتون بگین من یکی دیگه بازی نکنم حداقل X/

پ.ن: واقعا ناراحت شدم؛ پینوشتی درکار نیست...

• آقا حرفت برو نداره تو سایدت و از سایدت ناراحتی چند کار میتونی بکنی:
    1. حذف اکانتات (خب تا قبل از این داستان بدترین کاری که تو تراوین میتونستی بکنی همین بود)

2. فروش اکانتات به ساید ( فکر کنم نقد بهت پول میدادن، سی میلیون خرج چی کردی ؟ گلد که مفته )

3. واگذاری اکانتات و خداحافظی (هم خدا و هم خرما این روشه)

4. موندن و دم نزدن (ایوب نبی از این روش استفاده میکنه)

دف دادی ساید بغل دستی ؟! الله اکبر ، الله اکبر ، الله اکبر به این هوش و ذکاوت. در نهایت درهای جدیدی تو سرورهای فیک بروی دوستان باز شده همیشه . از پوش میلیونی روز اول گرفته تا دف دادن به ساید دشمن خخ. اصلا نپ بستی با یه سایدی دف میدی بهش ؟!

کلا لیدرهایی که تو اسپید ترا اولدرم بولدرم میکنن تو تراوین آی آر همیشه نون پنیر میزدن ته ساید.

اسپید ترا مرسی که هستی :))

• کسی با ادعای تو هنوز اونقدر بزرگ نشده که بفهمه اختلافات درون یک ساید باید درون همون ساید بمونن

تفاوت شمال شرق و شمال غرب در این قضیه به ترتیب فقط حساب کردن روی حماقت و با شعوری تو بود که مشخص شد کدوم ساید به پیروزی رسید.

و اما آقای "من سر حرفم هستم که خودتو با کسی مثل امید x3x مقایسه میکنی سر اون داستان کذایی"

شما فرمودی اکانت شانیز همچنان در خدمت ساید باقی میمونه و دف مولتی میره روی شمال شرق

هرچند خودت هم میدونی از اون حجم دف نهایتا 2 ملیونش رو ساخته باشی

شما بیسیک خراب تر از اونی که خودت فکر میکنی

• سلام احسان جان

به عنوان یه دوست که 7-8 سال میشناسمت بخون ، چون من توی سرور نیستم که از تیمی طرفداری کنم

احسان جان یکم حرفات شائبه داره ، از خفت شدن کاتاهات و دعوا های الکی اول سرور و الانی که داداشی شدی تماس واسه جویای حال کرونا ، انشاله که ذهن مریض من اشتباه بگه

شما قبلا هم چنین کاری رو کرده بودی و یه بار حالا به خاطر پول یا توی تیم برنده بودن سایدت رو گذاشتی کنار و اومدی زیر پرچم سپهر و ماهان هلسیکر و مانی پارتیزان فقط واسه برنده بودن ! و اون تایم هم nw بودی ! تاریخ در حال تکرار و ذات آدما ثابت ! بردن به هر قیمتی لذتی نداره واسه آدمای خوب !

---ببین اگه واقعا با سایدت مشکل داری حذف کن برو ، مثل من که حذف کردم و نذاشتم همرم بخوره به زئوس و به خاطر خراب نشدن متا و احترام به بچه های سایدم اس ای حذف کردم 14تا اکانت رو رفتم!

منم با خیلیا مشکل دارم ولی تو که لیدر خودتو خطاب میکنی باید بدونی که آدم واسه سایدش بازی میکنه!

یه ساید میاد زحمت میکشه متا میبنده و تک تک نفرات دارن زحمت میکشن وقت میزارن و هزینه میکنن ، شما تنهایی میخوای خراب کنی همچی رو ( حالا چه با برنامه ریزی قبلی چه یهویی )

ولی دلیلات این تایم سرور یکم مسخرست و هرکی میخونه و میخنده !

حداقل یکم با سیاست برنامه میریختی واسه این موضوع که هرکی خوند توی افق محو نشه!

انشاله توی زندگیت موفق باشی و زحمت یه عده انسان رو حالا به هر دلیلی به مسخره نگیری دوست گرامی

یا الکس

• دوست عزیز چندتا نکته:

1- شما که اینقدر برات پای متا و نپ موندن مهمه یادت رفت تو این سرور این سایدای جنوب بودن که کنار ساید شما ایستادن؟ همه قول و قرار ها و اهداف مشترک با سایدای جنوب رو به هیچ گرفتی و میای میگی آدمی هستی که زیر حرفت نمیزنی؟

2- اصلا همه ی ما به درک این آدمایی که رفتی زیر پرچمشون صفحه 11-12 همین فروم یادت رفته بخاطر طلبکاری های مالی که ازت داشتن آبرو و حیثیتت رو جلوی همه له کردند؟ یعنی بخاطر صد شدن واندرتون حاضری هر ذلتی رو بپذیری و به کسانی که تمام طول سرور ساید شما رو حمایت کردند دور بریزی؟

3- شما خودت به چشم دیدی که لیدرهای ساید NE برای حرف ها و تعهداتشون با SE زمان کتیبه ها هیچ ارزشی قائل نبودند و چقدر راحت زیر حرفشون زدند اما بازم رفتی باهاشون معامله کردی و میگی بخاطر سایدت بوده این کار؟ دیگه یک لیدر با IQ زیر 70 هم متوجه میشه این شروطی که اونا براتون گذاشتن واسه این معامله گذاشتن چقدر تابلوئه که میخوان بازیتون بدن

پ.ن: وقتی پلیر اکانت خودت به دید یک خائنِ ساید فروش نگاهت میکنه بدون یکجای راه رو اشتباه رفتی

• خواستم در مورد چند تا بنده خدا یه شفاف سازی کنم بدونید کی چیکارست کی چیکاره بوده و کی چیکاره خواهد شد، شاید برای اینده بدردتون بخوره همچنین کارزار قهرمانان قلابی راه افتاده واسه این بازی هم بد نیست بنظرم بدونیم با کیا طرفیم و وقتی رزومه یکیو نمیدونیم چیه از لاف زدناش ذوق مرگ نشیم اخرم بخوره ذوقمون

دوتا دوست عزیز صحبت از تیم فشار و ماهان کردن ، فهرست وار خدمتتون افشاگری میکنم که سرتونو درد نیارم

۱-تیمی که با لیدری ماهان شکل گرفت مقرش سایدای جنوبی بود و هسته اصلیش جنوب غرب

۲-این تیم تمام سرورای سه ایکس تراوین ایران بعد از فیلتر تراوین ای ار رو درو کرد در یه سایت دیگه که اون زمان بهترین سایت موجود بود

۳-این دو دوست کل رزمشون برمیگرده به اون سایت و تمام

۴-رزومه دوست شمالشرقی زیر پرچمی بودن تیمwolves sw بود تا یه جایی

۵-رزومه دوست شمال غربی که واقعا نمیشه در قالب کلمات نوشتش ولی اینجور وارد تیم شد که در اندبلیو بود با اس ای متا داشت سایدش سرور رو باختن ولی این اکانت یهو سر از اتحاد اول در اوورد که متشکل از متای جنوب غرب و زیر پرچمیهای شمال شرق بود

۶-بدلیل وجود همین دوستان و چنتا دیگه مثل اینها اون تیم قوی از هم پاشید چون خیلی از بچه ها این رو روا نمیدونستن که بازنده خیانتکار و زیر پرچمی بیان تو تیم

۷- سه ایکس بعدی لیدر تیم بعلاوه دوستان جدیدش یه سه ایکس راند بیابون رو بردند (بدون بسیاری از پلیرهای اصلی اون تیم منسجم)

۸- بعد از برد در راند بیابون وارد سرور بعدی شدند که تیم والس اون سرور حضور داشت و فشاری وارد کرد که این تیم نامشروع رنگ کتیبه هارو هم ندید

نکته: خودمون باشیم - وقتی خودمون باشیم و واقعیتمون هم معلوم شد خیلی بد نمیشه چون خودمون بودیم

نکته۲: فشار رو خاطرتون باشه ولی به عنوان تجربه نه خاطره

• ببین کلا داستان دیوار پایین آوردن؛ تا لول ۱۰ سخته بعد از اون با یه واندر زن پایین میاد و همچنین بنده گفته بودم که واندر زن های راند اول بین ۴۰-۴۶ ک رمر خواهند داشت که ۲ همر اول فقط بین این میزان بود اگه رمر سوم هم 40-46 ک میبود به همراه یه بچه رمر دیگه؛ دیوار هم پایین میومد احتمالا متای ۳ ساید اشتباه محاسباتی داشته و نتونسته دف لازمه رو محاسبه کنه همچنین ۳ همر رمر به ما خورد شما اشتباه دیدی ۳ همر رمر به ما خورد نه ۷ تا! (کاتا دیوار و تخریب نمیکنه:دی )

وگرنه هنوزم رو حرفم هستم و با 3-4 تا واندر زن دیوار پایین خواهد آمد ( به شرط داشتن رمر و همر مناسب )

اگه شما فرض بگیری سایدی ۴۵ میل دف داشته باشه البته ۴۵ میل نیست دف ما یا ساید دیگه کلا بیشتر از حد هم محاسبه کردم تا مقداری دستتون بیاد صرفا جهت آموزش!! تازه من دف هم سطح ۲۰ گذاشتم و رم هم ۴۰ک و تو حداقل ترین حالت

همرهای اول بین ۳-۴ سطح پایین میاره و تا سطح ۱۰ به این شکل هست و از ۱۰ به بعد با همون سایز دیوار تخریب میشه !! اینا صرفا نیاز به تجربه نداره !! دیگه شما که لیدر بین المنلی هستی چرا اصرار رو استباهت داری!

Screenshot_2020-05-31_2_0.png

Screenshot_2020-05-31_2_01.png

Screenshot_2020-05-31_2_02.png

Screenshot_2020-05-31_2_03.png

• با سلام

اول از همه تبریک ویژه به تمامی بچهای پلنری و لانچر صفر کردن همر اکانت !NO ONE!.

دوم بچهای که همر گذاشتن چه برای پلن چه برای واندر دم همتون گرم.

سوم تبریک میگم به ساید ان ای بابت دفاع از واندرشون با همرهاشون و دف شانیز و اینکه آیکون اصلی شانیز رو دوباره بهش اعطا کردن.

احسان جان یادبگیر وقتی توی سایدی بازی میکنی اون ساید مثل خانوادت می مونه آدم زیر دیگران برای خانوادش میکشه ولی زیر خانوادش برای دیگران نه

اینجاست که شرف یه آدم میره زیر سوال

ولی میدونم دست خودت نیست کلا دوست داری رکب بخوری نه به اون اول سروری که میگفتی اینا دارن آبرو منو می برن بیاین پشتم در بیاین نه به حالا...

فقط دلم واسه حسین میسوزه که انقدر زحمت کشید برای اون اکانت زیر همبازیت هم کشیدی با چه رویی میخوای ادامه بدی نمیدونم

پ ن: دوستان این موجود دست خودش نیست! شما هم اگر آیکون خاصی چندین سال نمادت باشه بلاخره طی سال ها اثر ژنتیکی میزاره

ShanizLivesMatter#  ;(

• اینا که شما میگی رو بخدا ما هم میدونیم داداش

درکل این یعنی شما کلا اصلا اون پست منو عجولانه خوندی و اشتباه فهمیدی.

من کجا گفتم باید 9 تا همر بخوره دیوار پایین بیاد؟!

شما برو مجدد بخون نوشتم ((مجموعا)) برای تخریب کامل دیوار و 20 لول پایین آوردن واندر هفت الی نه تا واندرزن میخواد و حتی قبلش به تفکیک نوشتم که 3-4 همر رم برای تخریب دیوار لازمه و بولدش هم کردم که این شاعبه پیش نیاد.(خودتم تو اون پستت گفتی 4-5 تا wwr مثل جوک میمونه پس خواهشا نپیچون)

الان من مثلا بخوام مثل خودت تحلیل کنم باید بگم چرا پس کاهن و دلاور نذاشتی:))

مورال رو هم که کلا به هیچ گرفتی، این سرورم تازه قهوه خونه فعال نمیشه، دف هم چون اکثرا از اتحادای مولتی میاد امتیاز فلزکاری شون اغلب 6 یا پایین تره

دیدی آدم بخواد ایراد گیر باشه چقدر میشه ایراد گرفت؟

کلا حرفم اینه اول با دقت یک چیزی رو بخون بعد نقد و تحلیل کن